Skip to main content

Lielo veikalu akciju buklets 01.02.-28.02.2024

Page 1

01.02. - 28.02.2024.

8

99

1025–1199

Siera kūka LĀČI ar zemenēm 600 g, 14.98 €/kg

ATLAIDE LĪDZ

Saldumi LĀČI dažādi veidi

-25

8

99

1129 –1135

Dzirkstošs vīns ASKANELI BRUT 12%, 0.75 l, 11.99 €/l

ATLAIDE LĪDZ

ALKOHOLA ALKOHOLA LIETOŠANAI LIETOŠANAI IRIR NEGATĪVA NEGATĪVA IETEKME. IETEKME. ALKOHOLISKO ALKOHOLISKO DZĒRIENU DZĒRIENU PĀRDOŠANA, PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS IEGĀDĀŠANĀS UNUN NODOŠANA NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM PERSONĀM IRIR AIZLIEGTA. AIZLIEGTA.

-20

Tēja YOGI dažādi veidi, 17 x 1.8 g

*Cena ar atlaidi norādīta pie preces veikalā.


3

69

3

499 –549

99

485–495

299 355–369

Cāļa gaļa LIDO MAIGAJĀ majonēzes marinādē 450 g, 8.87 €/kg

Cāļa filejas steiks TALLEGG CHIPOTLE citrusu marinādē 350 g, 8.54 €/kg

2

99

349 –399

3

59

Bekons NOO ar čili un tomātiem 400 g, 8.98 €/kg

Cāļa stilbi NOO kausētā sierā 560 g, 5.34 €/kg

429 –479

3

99

499 –595

Cāļa filejas cepamdesas RĪGAS MIESNIEKS XL ar sieru 700 g, 5.70 €/kg

Cāļa gaļa ĀDAŽI CANTBURGER 400 g, 6.48 €/kg

3

99

599 –649

2

59

309 –315

Steiks RAKVERE BOSTONAS ozolkoka dūmu marinādē 500 g, 7.98 €/kg

2

99

399 –415

2

Cāļa gaļas medaljoni ĶEKAVA zaļo garšaugu marinādē 400 g, 9.23 €/kg

Desiņas RGK MEDNIEKU ODZIŅAS pusžāvētas 365 g, 8.19 €/kg

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


6

99

Cūkgaļas krūtiņa KREKENAVOS bez ādas, kūpināta 1 kg

825–899

Cūkgaļas šķiņķis vai vistas fileja NOO 105 g, 14.19 €/kg

1

49

1 –2 98

3

99

Vistas filejas rulete ĶEKAVA 450 g, 8.87 €/kg

19

589 –599

2

2

95

399

79

79

Desa RĪGAS MIESNIEKS SALAMI 2 veidi, 200 g, 13.95 €/kg

349 –389

359 –389

1

Desa RĪGAS MIESNIEKS PAKAVIŅŠ kūpināta 210 g, 9.29 €/kg

229 –249

479 –499

Rulete KREKENAVOS ar cūkas aknām, vārīta 450 g, 6.20 €/kg

Desa LIDO SALAMI pusžāvēta 320 g, 12.47 €/kg

259 Dūmdesa RĪGAS MIESNIEKS JUBILEJAS 270 g, 12.19 €/kg

309 –329

Desa NĀKOTNE MĀJAS SERVELĀDE 400 g, 6.48 €/kg

Desa CAMPOFRIO TAPAS FUET žāvēta 170 g, 15.82 €/kg

269

3

29

399 –429

ATLAIDE LĪDZ

-25 *Cena ar atlaidi norādīta pie preces veikalā.

Cūkgaļas vai tītara gaļas desa ĀDAŽI GURMĀNU vītināta 160 g

299 –328

3


Desa LIDO EKSTRA 440 g, 9.07 €/kg

3

99

149

489 –499

199 –249

Cāļa gaļas nageti ĶEKAVA FUN PARTY 2 x 260 g, 5.75 €/kg

2

89

315–349

179 219 –229

2

99

389 –499

Kotletes RĪGAS MIESNIEKS MĀJAS 400 g, 7.23 €/kg

3

99

Grilldesiņas ĀDAŽI SVĒTKU 650 g, 6.14 €/kg

495–519

Uzkoda NOO WAVY PORK HAM 100 g, 17.90 €/kg

Konservi BANGA lasis mērcē 2 veidi, 120 g, 15.75 €/kg

1

89

239 –249

1

35

169 –195

4

Cīsiņi KREKENAVOS 230 g, 6.48 €/kg

Aknu pastēte NĀKOTNE FRANČU gaumē 180 g, 7.50 €/kg

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


2

99

Siļķu fileja VIČI TRADICIONĀLĀ 400/316 g, 7.48/9.46 €/kg

429 –475

2

29

279 –303

Siļķu fileja KAIJA MĀJAS gaumē 480 g, 4.78 €/kg

2

65

339 –345

Konservi KAIJA tuncis augu eļļā 160/104 g, 16.56/25.48 €/kg

3

49

Garneles VIČI PREMIUM sālījumā 200/100 g, 17.45/34.90 €/kg

445–459

Konservi KAIJA šprotes eļļā 190/133 g, 8.16/11.65 €/kg

1

55

229 –239 Surimi nūjiņas VIČI ar sriračas majonēzi 200 g, 9.95 €/kg

1

99

285–289

Sinepju - BBQ mērce OAK’A BBQ CAROLINA 270 g, 11.07 €/kg

2

39

299 –336

3

29

Majonēze LIDO PREMIUM 430 g, 5.56 €/kg

399 –439

2

99

359 –309

Majonēze HELLMANN’S LIGHT 414 g, 7.95 €/kg

5


1

29

158–185

1

39

Graudainais biezpiens BALTAIS 7% ar saldo krējumu 300 g, 4.3 €/kg

1 –1 58

Biezpiens BALTAIS KULINĀRIJAS 0.3% 1 kg

125 138–168

2

99

2

391–435

Saldā krējuma jogurts BALTAIS 2 veidi, 400 g, 3.13 €/kg

0

2

379 –399

6

79

095–099

Jogurta dzēriens ACTIMEL zemeņu 8 x 100 g, 3.74 €/kg

99

Sviests CESVAINE 82% ar ceptiem sīpoliem 165 g, 10.85 €/kg

Jogurts BALTAIS GRIEĶU bez piedevām 400 g, 3.48 €/kg

389 –399

Jogurts JÄNKS BUBBLE TEA 2 veidi, 140 g, 5.64 €/kg

99

89

Vistu olas BALTICOVO Nr.3 A/ML, 18 gab., 0.17 €/gab.

1

79

239 –259

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


2

29

299 –315

139 169 –219

Iebiezināts piens RĒZEKNES 2 veidi, 250 g, 5.56 €/kg

Auzu dzēriens VALIO ODDLY GOOD BARISTA UHT 2 veidi, 1 l

Augu izcelsmes deserts TERE DEARY 2 veidi, 150 g, 5.27 €/kg

0

79

109 –159

0

79

109 –125

0

49

057–069

Biezpiena deserts ALMA 2 veidi, 150 g, 5.27 €/kg

Augu izcelsmes deserts TERE DEARY TOFU 2 veidi, 40 g, 12.25 €/kg

Batoniņš KINDER 2 veidi, 3 x 35 vai 4 x 30 g, 16.25 - 18.57 €/kg

1

95

244 –279

7


179 2 –2 29

Siers SMILTENE MAASDAMER 45% 1 kg

8

99

69

Siers SMILTENE šķēlēs 3 veidi, 150 g, 11.93 €/kg

159

1259 –1379

225–239

119 158–189

Kausētais siers HOCHLAND 2 veidi, 130 g, 9.15 €/kg

1

79

185–229

1

99

275–299

8

Siers VALIO FORTE CLASSICO 2 veidi, 100 g, 15.90 €/kg

Krēmsiers EXQUISA 3 veidi, 200 g, 9.95 €/kg

Siers SMILTENE SIERA KUBICIŅI 2 veidi, 200 g, 14.95 €/kg

2

99

399 –449

Siers AZUL ENTREMONT 50% 100 g, 17.90 €/kg

Siers SMILTENE BURRATA 100 g, 19.90 €/kg

1

99

299 –349

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


3

99

4 –5 99

99

Pelmeņi LIDO saldēti 2 veidi, 400 g, 9.98 €/kg

Cepampelmeņi RĪGAS MIESNIEKS ar gaļu un sieru, saldēti 450 g, 6.64 €/kg

6

99

875–999

2

19

269 –299

0

125–129

Saldēts produkts.

349 –399

Kruasāni LATVIJAS MAIZNIEKS MINI saldēti 900 g, 7.77 €/kg

Augļu kokteilis GARDU saldēts 375 g, 5.84 €/kg

Saldējums RAKS cepumā 2 veidi, 56 - 60 g, 13.17 - 14.11 €/kg

79

2

99

0

79

Saldējums SUPER VIVA 2 veidi, 95 - 98 g, 12.76-13.16 €/kg

125 169 –199

089 –129

Saldējums MR. BIG 2 veidi, 680 g, 7.34 €/kg

4

99

599 –659

Saldējums MĀJAS uz kociņa 2 veidi, 75 g, 10.53 €/kg

9


Tortillas FAZER STREET FOOD CLASSIC 250 g, 5.96 €/kg

2

39 99

8

99

1049 –1199

Tīģergarneles R SEAFOOD tīrītas, saldētas 400 g, 22.48 €/kg

Garneles R SEAFOOD tīrītas, saldētas 200 g, 14.95 €/kg

3

89

249 –295

Rudzu groziņi LINKOSUO 2 veidi, 150 g, 15.93 €/kg

2 –2 95

1

49

2

99

389 –435

Mintajas filejas FINDUS saldētas 2 veidi, 225 - 250 g, 15.56 - 17.29 €/kg

589 –599

Frī kartupeļi AVIKO ORIGINAL saldēti 900 g, 3.32 €/kg

2

99

389 –399 Kotletes RGK BURGERU saldētas 2 veidi, 340 g, 11.44 €/kg

Mērce MC.ILHENNY TABASCO 60 g, 49.83 €/kg

1

59

1 –2 99

10

39

2

99

4 –4 09

69

399 585–589

389 489 –535

Tomātu kečups HEINZ 1 kg

Tomātu kečups RUNDĀLE 2 veidi, 400 g, 3.98 €/kg

Saldēts produkts. Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


1

39

205–212

Rudzu maize FAZER IESALA 500 g, 2.78 €/kg

Rudzu maize HANZAS MAIZNĪCA PĻAVAS RUDZUPUĶE sēklu 300 g, 5.30 €/kg

1

Tostermaize FAZER 450 g, 3.09 €/kg

Baltmaize HANZAS MAIZNĪCA LIELKUNGU 600 g, 2.32 €/kg

59

189 –205

1

39

199 –229

1

39

199 –215 Tostermaize LATVIJAS MAIZNIEKS LATVIJAS TOST 2 veidi, 500 g, 2.70 €/kg

0

99

107–149

1

35

189 –209

Tostermaize HANZAS MAIZNĪCA TOSTĒ 3 veidi, 250 - 260 g, 3.81 - 3.96 €/kg

Porciju maize FAZER STREET FOOD DONIŅAS 3 veidi, 220 - 330 g, 3.30 - 4.95 €/kg

1

09

145–169

Porciju maize FAZER STREET FOOD POLĀRMAIZE 140 g, 10.64 €/kg

1

49

199 –215

11


Kanēlis GEMO SPICE malts 100 g, 18.90 €/kg

3

19

399 –449

149

1

89

225–233

239 –245

0

92

132–149

Zupa GALLINA BLANCA 2 veidi, 72 - 85 g, 10.82 - 12.78 €/kg

Rapšu eļļa AMPHORA ar D vitamīnu 1l

0

42

0 –0 69

95

Auzu pārslu putra AXA 3 veidi, 40 g, 10.50 €/kg

Turku zirņi JUST NATURE 500 g, 2.38 €/kg

209 259 –299

12

Nūdeles NONGSHIM 2 veidi, 120 g, 12.42 €/kg

Kaņepju sēklu eļļa BIO NATURALIS 250 ml, 20.76 €/l

5

19

699 –785

119 189 –199

Graudu maisījums GUDRIE GRAUDI 2 veidi, 360 g, 5.81 €/kg

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


1

95

269 –297

Kukurūza BONDUELLE GOLD konservēta 340/280 g, 6.09/7.39 €/kg

Zaļie zirnīši BONDUELLE PREMIUM konservēti 400/280 g, 4.88/6.96 €/kg

2

07

Pupiņas BONDUELLE konservētas 3 veidi, 310 - 430 g, 3.93 - 5.45 €/kg

299 –319

Persiku pusītes GEMOSS sīrupā 850/480 g, 2.81/4.98 €/kg

2

49

319 –349

1

189 –199

249 –267

2

39

329 –349

Plovs KITCHEN MASTERS 2 veidi, 480 g, 5.19 €/kg

Rīsi VALDO BASMATI 4 x 125 g, 4.18 €/kg

39

1

69

2

09

259 –309

Medus VINNIS liepziedu 300 g, 10.63 €/kg

Zirņu pārslas VALDO 500 g, 2.78 €/kg Miltu maisījums DR. OETKER kēkss ar šokolādes gabaliņiem 300 g, 6.63 €/kg

3

19

465–499

1

99

249 –319

13


0

99

169 –195

3

29

Sausās brokastu pārslas KELLOGG’S TRÉSOR 2 veidi, 410 g, 8.02 €/kg

440 –499

Čipsi ESTRELLA OVEN 2 veidi, 125 g, 15.92 €/kg

Pistācijas vai Indijas rieksti ESTRELLA OVEN 250 - 275 g, 18.88 - 20.76 €/kg

259 –279

5

799 –865

0

139 –149

14

1

99

19 89

Zemesriekstu batoniņš TRAIL TREATS 2 veidi, 160 g, 12.44 €/kg

Musli batoniņš THE BEGINNINGS rīsu 2 veidi, 20 g, 49.50 €/kg

1

99

299 –342

5

99

785–829

Saulespuķu sēklas BAZARO melnas, ceptas 2 veidi, 100 g, 8.90 €/kg

Vafeles ar karameļu garšu 1 kg

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


2

39

Mīkla LATVIJAS MAIZNIEKS IZCEP PATS kraukšķīgo smilšu cepumu 3 veidi, 400 g, 5.98 €/kg

325–385

Kēkss ST.MICHEL PETITES MADELEINES 2 veidi, 175 g, 10.80 €/kg

1

89

229 –259

Mafini DAUGULIS ar šokolādes un lazdu riekstu pildījumu 340 g, 11.44 €/kg

2

99

3 –3 59

99

3

89

499 –549

Vafeles SELGA MINI 2 veidi, 250 g, 11.96 €/kg

0

89

139 –154

Cepumi PĒTERGAILIS 7 GRAUDI 3 veidi, 160 g, 5.56 €/kg

Šokolādes tāfelīte MILKA 3 veidi, 85 - 100 g, 11.90 - 14.00 €/kg

1

19

162–199

15


2

29

Groziņi BALTAIS ar vārīto krēmu 2 veidi, 200 g, 11.45 €/kg

2 –2 69

98

3

49

3 –4 99

05

Zefīri SKRĪVERU ar vaniļas garšu 800 g, 4.86 €/kg

389

Konfektes AFTER EIGHT 200 g, 17.45 €/kg Šokolādes - lazdu riekstu krēms MILKA 350 g, 8.26 €/kg

2

79

381–399

Šokolādes tāfelīte LAIMA 2 veidi, 190 g, 14.68 €/kg Karameles CHUPA CHUPS 120 g, 16.58 €/kg

16

479 –569

289 399 –449

199 289 –295

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


4

19

1189 13 –14 99

99

599 –635

Konfektes PURE TRUFFLES ar marcipāna krēma pildījumu 1 kg

Šokolādes konfektes FORTŪNA 1 kg

2

99

349 –415

Karameles SI BON ar augļu garšu 1 kg

Dražejas M&M’S 2 veidi, 200 g, 14.95 €/kg

5

99

832–899

649 789 –819

Košļājamās konfektes SKITTLES 2 veidi, 174 g, 10.29 €/kg

Šokolādes batoniņš TWIX vai SNICKERS 5 x 50 g, 11.96 €/kg

Šokolādes tāfelīte PERGALE 2 veidi, 100 g, 10.90 €/kg

1

Karameles ROKS GLAMOUR 1 kg

1

79

255–309

299 399 –429

09

155–169 17


1799

Kafijas pupiņas JACOBS BRAZIL 1 kg

6

899 –1187

709 –848

Maltā kafija DALLMAYR CLASSIC 500 g, 13.38 €/kg

3 5

699 –829

LÖFBERGS 2 veidi, 1 kg

619 –623

Kafijas pupiņas MERRILD DANSK GULD 1 kg

4

99

Maltā kafija PELLINI ESPRESSO GUSTO 250 g, 17.96 €/kg

99

99

2175–2345

2289 –2399

69

449

12

49 Kafijas pupiņas

752–841

2495–2499

Maltā kafija LAVAZZA ORO MOUNTAIN GROWN 250 g, 19.96 €/kg

Šķīstošā kafija DALLMAYR GOLD 100 g, 39.90 €/kg

Šķīstošā kafija AROMA GOLD CLASSIC 200 g, 29.95 €/kg Kafijas dzēriens JACOBS VANILLA LATTE 8 x 12 g, 20.73 €/kg

18

1299

1

99

259 –299

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


2

99

385–409

Tēja AHMAD 2 veidi, 100 g, 29.90 €/kg

Sula JUICE MADE TO ENJOY 2 veidi, 0.3 l, 2.17 €/l +0.10 € Depozīta maksa

0

65

093–099

1

59

2 –2 44

1

1 –1 55

89

Dzēriens 4MOVE izotonisks 3 veidi, 0.75 l, 1.59 €/l +0.10 € Depozīta maksa

Melnā tēja AROMA TEA 3 veidi, 20 x 2 g, 39.75 €/kg

+0.10 € Depozīta maksa

2

Dzēriens VITAMIN PERFOMANCE izotonisks 3 veidi, 0.75 l, 1.32 €/l

0

Sula GRANINI 2 veidi, 1 l

+0.10 € Depozīta maksa

19

89

19

299 –356

99

122–129

Ledus tēja NESTEA mango - ananasu 1.5 l, 0.93 €/l +0.10 € Depozīta maksa

1

39

169 –198

19


0

69

107–129

0

79

096 –103

Konservēta barība kaķiem PRIMACAT CLASSIC 3 veidi, 85 g, 9.29 €/kg

Konservēta barība kaķiem SHEBA CLASSICS 3 veidi, 85 g, 8.12 €/kg

Konservēta barība kaķiem SHEBA FRESH & FINE 6 x 50 g, 6.63 €/kg

145

Sausā barība kaķiem PERFECT FIT 2 veidi, 1.4 kg, 4.99 €/kg

6

1

99

289 –345

99

1077–1079

Konservēta barība suņiem PIPER 2 veidi, 500 g, 3.78 €/kg

1

89

277–299

4

89

1

09

179 –199

20

259 –342

Konservēta barība kaķiem FELIX 3 veidi, 4 x 85 g, 4.26 €/kg

230 –235

Konservēta barība kaķiem SHEBA 2 veidi, 4 x 85 g, 5.85 €/kg

1

99

699 –719

Gardums suņiem PURINA ADVENTUROS 2 veidi, 90 g, 12.11 €/kg

1999 2899 –2935

Smiltis kaķiem KITTY FRIEND 10 l, 0.49 €/l

Sausā barība suņiem PURINA FRISKIES ar vistu 10 kg, 2.00 €/kg

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


1

79

2 –2 24

29

Biezenis SEMPER 3 veidi, 120 g, 14.92 €/kg

0

75

099 –109

3

99

587–599

9

99

1269 –1469

Autiņbiksītes BELLA BABY HAPPY MINI 38 gab., 0.18 €/gab.

Šampūns vai dušas želeja BÜBCHEN dažādi veidi, 230 ml, 17.35 €/l

Autiņbiksītes BELLA BABY HAPPY 2 veidi, 44 - 50 gab., 0.20 - 0.23 €/gab.

699

2

425–599

1

2 –3 89

3

599 –655

Dušas želeja PALMOLIVE AROMA ESSENCE 2 veidi, 500 ml, 7.78 €/l

Biezenis HIPP 3 veidi, 125 g, 9.52 €/kg

79

899 –939

79

89

Biezenis KUBUŠ BABY 3 veidi, 100 g, 7.50 €/kg

29

119 154 –164

Zobu pasta PRESIDENT CLASSIC 75 ml, 37.20 €/l

Dušas krēms vai krēmziepes SEAL 300 ml, 5.97 €/l

3

99

629 –669

Šampūns PANTENE 2 veidi, 360 - 400 ml, 9.98 - 11.08 €/l

21


4

19

5 –5 29

99

Ikdienas ieliktnīši CAREFREE 2 veidi, 76 gab., 0.06 €/gab.

Higiēniskās paketes NATURELLA ULTRA 3 veidi, 14 - 20 gab., 0.13-0.19 €/gab.

2

Tamponi O.B. EXTRA PROTECT 3 veidi, 16 gab., 0.22 €/gab.

69

329 –409

349 459 –499

ATLAIDE LĪDZ

-30 ATLAIDE LĪDZ

-45

Medicīnas preces MEDRULL dažādi veidi

Veļas mazgāšanas kapsulas ARIEL 3 veidi, 31 - 72 gab.

3

99

5 –6 99

49

Veļas mīkstinātājs LENOR 3 veidi, 925 ml, 4.31 €/l

Papīra dvieļi OOOPS! EXPRESS 2 slāņi, 1 rullis

2

29

2 –3 99

22

29

Trauku mazgāšanas līdzeklis PURENN 3 veidi, 500 ml, 4.58 €/l

3

49

389 –435

ATLAIDE LĪDZ

-30

Tīrīšanas līdzeklis SANO 3 veidi

*Cena ar atlaidi norādīta pie preces veikalā. Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 28. lpp.


1

29

149 –159

Sulas dzēriens BONSU gāzēts 2 veidi, 0.33 l, 3.91 €/l +0.10 € Depozīta maksa

1

99

239 –246

1

09

1 –1 25

1

65

227–249

29

+0.10 € Depozīta maksa

Kvass VALMIERMUIŽA RUDZU IESALA 0.5 l, 3.18 €/l

+0.10 € Depozīta maksa

+0.10 € Depozīta maksa

+0.10 € Depozīta maksa

1

09

1 –1 38

49

1

59

+0.10 € Depozīta maksa

Kvass BAUSKA 0.5 l, 2.18 €/l

Bezalkoholisks alus STAROPRAMEN 0%, 0.33 l, 2.70 €/l Dzēriens GARDU MUTI ZELTERIS gāzēts 3 veidi, 0.5 l, 3.30 €/l

Dzēriens FENTIMANS gāzēts 3 veidi, 0.275 l, 7.24 €/l

0

89

099 –115

Dzirkstošs dzēriens MEŽEZERS ROSE 0.75 l, 3.05 €/l +0.10 € Depozīta maksa

2

29

296 –319

175–189

Enerģijas dzēriens DYNAMIT 2 veidi, 0.5 l, 2.18 €/l +0.10 € Depozīta maksa

ENERĢIJAS DZĒRIENU PĀRMĒRĪGAI LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

2

49

296 –319

Dzirkstošs dzēriens MEŽEZERS CITRON SPRITZ 0.75 l, 3.32 €/l +0.10 € Depozīta maksa

23


Alus TĒRVETE ORIĢINĀLAIS 5.4%, 0.5 l, 2.98 €/l

+0.10 € Depozīta maksa

1

39

189 –219

1

49

185–186

2

19

Alus GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 6.5%, 0.5 l, 2.78 €/l

265–269

169 –172

+0.10 € Depozīta maksa

999 –1055

Dzirkstošs vīns MARTINI PROSECCO ROSE 11.5%, 0.75 l, 10.65 €/l

Liķieris MOKA CARAMEL & CREAM 25%, 0.5 l, 11.98 €/l

1999 –2099

24

Brendijs ST - REMY VSOP 36%, 0.7 l, 21.41 €/l

Liķieris JÄGERMEISTER 35%, 1 l

2099

99

179 –195

2139 –2619

Dzirkstošs vīns CODORNÍU BRUT 11.5%, 0.75 l, 9.72 €/l

5

99

689 –729

Stiprs alkoholisks dzēriens HEKTORS HEX ON THE BEACH 30%, 0.5 l, 10.98 €/l

1499

0

Alus MILLER 4.7%, 0.33 l, 3.79 €/l

7 999 –1239

Alus BROOKLYN BREWERY LAGER 4.6%, 0.5 l, 1.98 €/l

+0.10 € Depozīta maksa

29

7

+0.10 € Depozīta maksa

+0.10 € Depozīta maksa

125

99

Alus VALMIERMUIŽA KLOSTERA 6.7%, 0.5 l, 4.38 €/l

549 639 –679

Viskijs AERSTONE SEA CASK 40%, 0.7 l, 32.84 €/l

2299 2799 –3059

Preču pamata cena un piedāvājums var atšķirties veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu un cenu aicinām iepazīties veikalā. Produktu piedāvājums ir lielākajos veikalos top!, konkrētas veikalu adreses skatīt 32. lpp.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


1899

Viskijs JACK DANIEL’S TENNESSEE HONEY 35%, 0.7 l, 27.13 €/l

2299 –2759

Viskijs JOHNNIE WALKER RED LABEL 40%, 1 l

15

99

16

99

1999 –2089

2573–2769

14

99

2099 –2219

5

699 –799

1299

Degvīns HOBE 2 veidi, 39.2%, 0.7 l, 18.58 €/l

Degvīns HLEBNIJ DVOR 40%, 0.5 l, 14.98 €/l

99

1336 –1399

Degvīns FINLANDIA 2 veidi, 37.5 - 40%, 0.7 l, 21.41 €/l

99

Degvīns VECHIRNJA CHARKA 2 veidi, 40%, 0.35 l, 17.11 €/l

9

Viskijs WILLIAM PEEL 40%, 1 l

1599 –1745

7

Degvīns ARSENIČ 40%, 0.7 l, 14.27 €/l

49

Degvīns DANZKA 40%, 1 l

905–939

9

99

1349 –1589

16

99

2199 –2599

Degvīns ŻUBRÓWKA BIAŁA 40%, 0.7 l, 14.27 €/l 25

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


s m u j o ļ e C saulē a p u n ī v

SARKANVĪNS BARTON & GUESTIER CABERNET SAUVIGNON RESERVE

BALTVĪNS LA BURGONDIE CHARDONNAY BALTVĪNS BARTON & GUESTIER 13%, 0.75 L, 13.32 €/L,lFRANCIJA CHARDONNAY Francijā gatavots sausais RESERVE baltvīns, kas darināts no Chardonnay vīnogām, 13%, 0.75 L, 10.12 €/L, FRANCIJA audzētām Burgundijas dienvidos - kaļķakmens augsnēs. Vīnam piemīt citrusu, bumbieru un persiku aromāts. Garšā raksturīgs augļainums un mineralitāte. Ieteicams pasniegt 10°-12°C.

9.99

7.59

8.99-10.28

BALTVĪNS MAYBACH RIESLING TROCKEN 12%, 0.75 L, 6.65 €/L, VĀCIJA

BALTVĪNS MAYBACH RIESLING SUSS&FRUCHTIG 8.5%, 0.75 L, 6.65 €/L, VĀCIJA

26

Francijā gatavots sausais sarkanvīns, kas darināts no Cabernet Sauvignon vīnogām, audzētām Bordo reģionā. Vīnam piemīt sulīgs plūmju un upeņu sajaukums, ar jaušamu vieglu piparmētru aromātu. Pēcgarša ir gara ar jūtamām upeņu un vaniļas notīm. Ieteicams pasniegt 16°-18° C.

Francijā gatavots sausais baltvīns, kas darināts no Chardonnay vīnogām, audzētām Bordo reģionā. Vīnam piemīt nedaudz grauzdēts aromāts, jūtamas augļu un vaniļas nokrāsas. Garša ir sātīga, tomēr tas ir patīkami svaigs. Ieteicams pasniegt 10°-12° C.

13.99-16.19

Vācijā gatavots saldais baltvīns. Vīnam piemīt svaigs, spēcīgs aromāts un lielisks garšas līdzsvars, ar eleganci - apvienojot bagātīgas ābolu un aprikožu notis, kā arī salduma un skābuma līmeni.

13%, 0.75 L, 10.12 €/L, FRANCIJA

Vācijā gatavots sausais baltvīns. Vīnam piemīt svaigs, spēcīgs aromāts un lielisks garšas līdzsvars, ar eleganci - apvienojot bagātīgas ābolu un aprikožu notis.

4.99 6.04-8.79

5.99

BALTVĪNS BARON ROSEN RIESLING 8.5%, 0.75 L, 7.99 €/L, VĀCIJA Vācijā gatavots pussaldais baltvīns. Tas ir viegls, maigs un atspirdzinošs vīns ar persiku un citrusaugļu aromāta niansēm.

7.04-8.98

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


BALTVĪNS BEZALKOHOLISKS LIGHT HOUSE

SARKANVĪNS BEZALKOHOLISKS LIGHT HOUSE 0%, 0.75 L, 5.99 €/L, VĀCIJA +0.10 DEPOZĪTA MAKSA Light House bezalkoholiskais sarkanvīns ir darīts Vācijā no rūpīgi atlasītām vīnogām. Tas tiek de-alkoholizēts ar speciālu, īpaši maigu metodi pie 30°C, tādējādi saglabājot vīnam tā burvīgo aromātu.

0%, 0.75 L, 5.99 €/L, VĀCIJA +0.10 DEPOZĪTA MAKSA

4.49

Light House bezalkoholiskais baltvīns ir darīts Vācijā no rūpīgi atlasītām vīnogām. Tas tiek de-alkoholizēts ar speciālu, īpaši maigu metodi pie 30°C, tādējādi saglabājot vīnam tā burvīgo aromātu.

5.59-5.99

SARKANVĪNS TERRE COLLINA PRIMITIVO PUGLIA 13.5 %, 0.75 L, 7.99 €/L, ITĀLIJA Itālijā gatavots sausais sarkanvīns, kas darīts no Primitivo vīnogām, kuras atlasītas Puglia reģionā. Tam ir tumša un intensīva rubīnsarkana krāsa. Aromāts ir viegli dūmakains, ar maigām aveņu notīm. Garša ir viegla un sabalansēta, ko papildina vaniļas notis.

BALTVĪNS TERRE COLLINA PINOT GRIGIO TERRE SICILIANE 12%, 0.75 L, 7.99 €/L, ITĀLIJA

5.99

Itālijā gatavots sausais baltvīns, kam ir svaigi un bagātīgi augļu, piemēram, ābolu un bumbieru aromāti ar citrusaugļu nokrāsu.

7.69-7.99

SARKANVĪNS BERNARD DEFAIX BOURGOGNE PINOT NOIR 12.5%, 0.75 L, 22.65 €/L, FRANCIJA Francijā gatavots sausais sarkanvīns. Vīna izturēšana notiek 2-3 gadus vecās mucās, lai saglabātu vīna svaigumu. Tipiska Pinot Noir vīnogas garša ar izteiktu un bagātu sarkano augļu raksturu.

BALTVĪNS MONTALTO PINOT GRIGIO CLASSIC 12%, 0.75 L, 8.39 €/L, ITĀLIJA

SARKANVĪNS MONTALTO SYRAH 14%, 0.75 L, 8.39 €/L, ITĀLIJA

16.99 23.49-27.99

Itālijā gatavots sausais sarkanvīns, darināts no Syrah šķirnes vīnogām, kas audzētas Sicīlijā. Vīnam piemīt Syrah šķirnei raksturīgie garšvielu aromāti, tumšā šokolāde, vaniļa un elegantas augļu notis. Pasniegt 14°-16°C.

6.29

Itālijā gatavots sausais baltvīns, darināts no Pinot Grigio šķirnes vīnogām, kas audzētas Sicīlijā. Vīns ir astvaidzinošs, ar patīkamām citrusaugļu, eksotisko augļu un svaigām garšaugu notīm. Vīns ir lielisks kā aperitīvs. Ieteicams pasniegt atdzesētu līdz 10°-12°C.

7.89-8.05

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

27


01.02. - 28.02.2024.

Maizītes LATVIJAS MAIZNIEKS IZCEP PATS saldētas 2 veidi, 320 - 360 g, 7.47 - 8.41 €/kg

3

99

4 –4 69

99

2

69

449 –459

Siers COBURGER cepšanai 2 veidi, 350 g, 11.40 €/kg

Riekstu - augļu maisījums vai ananasu gabaliņi SEEBERGER 3 veidi, 150 - 200 g, 14.45 - 19.27 €/kg

2

89

399 –464

Šokolādes tāfelīte FERRERO 3 veidi, 90 g, 24.33 €/kg

6

69

799 –846

2

19

379 –399

Burkānu kūka 750 g, 8.92 €/kg

Saldēts produkts. Piedāvājums spēkā no 01.02. - 28.02.2024. lielākajos veikalos top! un ja prece ir veikalā. Avīzē publicētajiem attēliem ir informatīvs raksturs. Preču skaits ir ierobežots. Ja avīzē norādītā cena nesakrīt ar veikalā esošo, par pareizo uzskatīt veikalā esošo. Papildus informāciju meklējat www.toppartika.lv/jaunumi/. Iepērcies arī attālināti vietējā e-veikalā, uzzini vairāk www.toppartika.lv Piedāvājums spēkā lielākajos veikalos “top!”. Gaismas iela 35, Aizkraukle. Rīgas iela 13, Salacgrīva. Baznīcas laukums 2, Smiltene. Partizānu iela 8, Balvi. Daugavas iela 85, Pļaviņas. Rīgas iela 64, Valmiera. Pils iela 7D, Varakļāni. Gaujas iela 29, Cēsis. Raunas iela 13A, Cēsis. Rīgas iela 2, Sigulda. Brīvības iela 8, Rūjiena. Lielā iela 74, Grobiņa. Atpūtas iela 5, Valdlauči. Zvaigžņu iela 2, Aizpute. Gaujas iela 20, Ādaži. Eksporta iela 6, Tukums. Upmalas iela 1, Bauska. Muldavas iela 3A, Dobele. Edvarta Virzas iela 2, Iecava. Baznīcas iela 1, Auce. Skolas iela 1B, Ozolnieki. Zalves iela 46A, Rīga. Jāņa Pliekšāna iela 86, Jūrmala. Mednieku iela 21/23, Ogre. Rīgas iela 23A, Limbaži. Raiņa iela 23 k- 1, Viļāni.Arodu iela 21, Daugavpils, Rīgas iela 48, Salaspils, Salaspils novads.

toppartika.lv @topveikali @topveikali @topveikali


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Lielo veikalu akciju buklets 01.02.-28.02.2024 by Veikali top! - Issuu