3 minute read

ANIELSKA PEZYSTAŃ/ JOLANTA STANKIEWICZ. DESIGNER OCTOBER 2020. STOCKHOLM.

JOLANTA STANKIEWICZ/ ANIELSKA PRZYSTAŃ

Advertisement

Kiedy rodzi się człowiek (DUSZA),całe niebo i ziemia świętuje. Narodziny to dar. Tak rozpoczyna się podróż DOŚWIADCZANIA w ciele i duchu.

Będąc dzieckiem uwielbiałam marzyć. Budowałam piramidy z cukru w szklanej cukiernicy mojej babci, biegałam po łące, zbierałam polne kwiaty i tworzyłam bukiet dla moich bliskich, marząc o mojej kwiaciarni, zmieniając wodę w akwarium, szeptałam do rybek że zostanę w przyszłości weterynarzem. Uśmiecham się do tych wspomnień, najbardziej jednak do tych kiedy w moich rękach lądowały kredki i pędzle. MARZENIA Dodają nam skrzydeł. W pamięci mam obraz tej małej Jolci, która uwielbiała świat wyobraźni. Życie, dało mi posmakować wszystkich swoich smaków, słodko gorzki był i przeplatał się jak pory roku. Życie daje nam różne płótna do wymalowania. Dla Ciebie i dla mnie, nie ma wyjątków. Trzymamy pędzel i tańczymy w rytm melodii która, nam przygrywa. Dar życia, jest sensem naszego istnienia.

W mojej przystani, zapragnęłam szczęścia, mając 38 lat, poczułam ogromny zew zmiany. Moja Dusza domagała się wolności od przeszłości, która ciągnęła się za mną jak długie cienie. W dolinie łez już zebrało się za ich dużo ...

Pewnie miałeś podobnie jak ja ...kiedy duch pragnął pokrzepienia i miłości.

POKOCHANIA

Wszystko jest w naszym życiu lekcją albo prezentem. Tak zaczęła się podróż w głąb siebie, duchowe doświadczenie i rozwój.

PRZYSZŁY ZMIANY.

Siałam ziarna i czekałam. Miłość rozjaśniała mi drogę i pozwoliła ujrzeć kwiaty wdzięczności. Wybaczyłam przeszłość i pokochałam teraźniejszość. Dorastałam i dojrzewałam. Narodziłam się na nowo w mojej prawdzie. Przebudziłam do życia, moje marzenie z dzieciństwa. Przy boku mężczyzny, którego pokochałam zaczęłam moją artystyczną drogę. Zaczęłam malować obrazy mojej Duszy.

Bez szkoły, bez reguł i schematów. Kiedy zbliżyłam się do siebie w miłości, zbliżyłam się do Boga. (STWÓRCY) który nas stworzył na swój obraz i podobieństwo.Dał talent w ręce, który szanuję i rozwijam, obrazy stały się przekazem tej drogi ZMIAN. W sercu zrodziła się potrzeba, podzielenia się nimi z innymi, przyszła myśl o inspiracji sztuką i dawaniu radości. ANIELSKA PRZYSTAŃ powstała z natchnienia. Zebrałam w niej podróż z rozdziałów mojego życia. Natchnione obrazy,rękodzieło, dzienniki wdzięczności...

Tak mogłam podziękować Bogu i wszystkim życzliwym ludziom którzy, mnie wspierali w tym procesie zmian.

Moje dziecięce marzenie,spełniam razem z Wami. Wymalowane bukiety posyłam do Waszych domów, Ryby pływają w głębinach obfitości, Anioły czuwają a Kobiece Akty, pełne dobrej energii i miłości przepełniają Wasze domy harmonią, cząstką mnie.

Dzisiaj dzięki spełnionym marzeniom, pragnę pomagać innym w potrzebie. Dzięki Wam i sprzedanym obrazom wspieram zaprzyjaźnione Fundacje, moje serce jest otwarte na potrzeby innych Dusz, dziecięcych pełnych marzeń. Każdy z nas może pomagać, być takim cichym Aniołem dla innych.

W Anielskiej przystani jest wiele miejsca. Jeśli poczujesz że chcesz być jednym z nich zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

Zapraszam Ciebie drogi Czytelniku do wyjątkowej podróży,do Anielskiej Przystani na www.jolantaart.com

ps.Dziękuję Tobie Halinka z serca. Dziękuję Bogu że nasze drogi skrzyżował. Jesteś wyjątkową Kobietą, pełna Bożej radości i pięknych talentów. Jesteś Artystką, która z raju zabrała piękno róż i dzieli się nimi z nami.

Dziękuję z serca i życzę wszystkim odwagi do realizacji marzeń. Jola Malarka Duszy

ANIELSKA PRZYSTAŃ powstała z natchnienia. Zebrałam w niej podróż z rozdziałów mojego życia. Natchnione obrazy,rękodzieło,dzienniki wdzięczności... Tak mogłam podziękować Bogu i wszystkim życzliwym ludziom którzy,mnie wspierali w tym procesie zmian.

DESIGNER OCTOBER 2020 FINE ART

Dziękuję Tobie Halinka z serca. Dziękuję Bogu, że nasze drogi skrzyżował. Jesteś wyjątkową Kobietą, pełna Bożej radości i pięknych talentów. Jesteś Artystką która,z raju zabrała piękno róż i dzieli się nimi z nami.