Page 1

maj 2014 r.

miesięcznik CENA

J

2,50 zł (w tym 23% VAT)

ISSN 2080-7449

Nr 5(55)

INDEX 25746X

C

Własność na kartce w kratkę „

W numerze:

„K

.6

Rys. Grzegorz Kossowski

Ponad 500 osób/rodzin czeka obecnie na przydział mieszkania komunalnego w Białymstoku. Z roku na rok lista ubiegających się o tego typu lokal, powiększa się. Kto może zająć mieszkanie komunalne i w jaki sposób się o nie ubiegać?

„P

„A

P

rzez parędziesiąt lat cała rodzina spokojnie żyła i inwestowała w nie swoją nieruchomość. Oczywiście uważali, że dom jest ich własnością. Ale, w świetle prawa, nie był. Sprawa wyszła na jaw przy okazji wizyty w biurze nieruchomości.

Pani Antonina razem z rodziną mieszkała w małej podbiałostockiej wsi. Dzieci już dorosły i opuściły dom. A w tym roku, zmarł pan Michał - mąż naszej Czytelniczki. Kobieta została sama w dużym, piętrowym budynku. Wydało się jej to nieekonomiczne. Postanowiła sprzedać posiadłość, kupić sobie małe mieszkanie w Białymstoku, a resztą gotówki wesprzeć dzieci. Sensownie.

„ reklama

Ponieważ pani Antonia czyta „Nieruchomości Podlaskie” wiedziała, że przy transakcjach dotyczących nieruchomości mogą pojawiać się problemy, którym sama nie podoła – udała się więc do biura nieruchomości. Podczas pierwszej wizyty dowiedziała się, jakie dokumenty musi przynieść, aby wystawić dom sprzedaży. Na kolejną pojawiła się więc już z dokumentacją. Czymże jednak była owa dokumentacja... Najważniejszy akt własności stanowiła odręcznie sporządzona na kartce w kratkę umowa kupna-sprzedaży domu. Umowę podpisał śp. mąż pani Antoniny, w czasie kiedy jeszcze nie byli małżeńC.D. NA STR. 2

. 10

Ziemia, a właściwie działka budowlana, to pierwszy krok do spełnienia marzeń o posiadaniu własnego domu. Chociaż zakup działki można sfinansować kredytem hipotecznym, to jednak nie wszystkie banki się tego podejmą.

. 38

Prawidłowo urządzona przestrzeń przydomowa spełnia estetyczne zapatrywania mieszkańców. Jest urządzona logicznie i „z głową”. Uwzględnia specyfikę działki i jej sąsiedztwo. Jak zaplanować ogród – podajemy pomysł na projekt.


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

2 „K

Własność na kartce w kratkę

M M O 58,3 zł/mkw. wzrósł limit cenowy kwalifikujący mieszkania w Białymstoku do Programu „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu osoby, które wstrzymały się ze złożeniem wniosków do drugiego kwartału, zyskają. Wyższe limity oznaczają bowiem wyższą kwotę dofinansowania, a także niższe marże kredytów, gdyż w programie uczestniczy już osiem konkurujących banków. Obecny limit ceny metra kwadratowego mieszkania w Białymstoku wynosi 4.283,40zł, a maksymalna wysokość dopłaty – 19.470 zł. Natomiast w gminach sąsiadujących z Białymstokiem wygląda to następująco: limit – 4.002,35zł, maksymalna wysokość dopłaty – 18.192,50zł. W pozostałych gminach naszego województwa, odpowiednio: 3.721,30 zł i 16.915zł. Nowe limity cenowe będą obowiązywać do 30 czerwca br. Bank Gospodarstwa Krajowego podsumował, iż w pierwszym kwartale br. zaakceptował 4.395 wniosków na łączną wartość 98,54 mln zł.

C Salonik prasowy, cukiernia, oraz punkty z tzw. małą gastronomią – 8 kwietnia rozstrzygnięty został przetarg na lokale usługowe w przejściu podziemnym pod skrzyżowaniem Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Tak więc będziemy mogli tam kupić gazety i coś zjeść. Dwa lokale zajmie salonik prasowy Inmedio, kolejny - cukiernia „Okruszek”, obok „Cafe Białystok” będzie serwował na wynos pieczywo, ciasta, świeżo wyciskane soki, świeże kanapki, podpłomyki, lody. Również dwa lokale zajmie bar kanapkowy - restauracji „U Cezara” - klienci będą mogli sami komponować kanapki i tor lle. Cena wynajmu: 85-100 zł/mkw.

K W 2013 r. zarejestrowano w Polsce 258 katastrof budowlanych. Jest to mniej o 168 (o 65%) w stosunku do 2012 r., o 390 mniej niż w 2011 r. i o 473 katastrofy mniej niż w 2010 r. Tylko 19 z nich wystąpiło w obiektach, w których prowadzono roboty budowlane. Najwięcej katastrof wydarzyło się w woj. małopolskim – 46, a najmniej w woj. pomorskim i woj. zachodniopomorskim – po 4. Podlasie też należy do tych bezpieczniejszych – 13 katastrof budowlanych. Prawie połowa (44%) była wywołanych przyczynami losowymi. W 45 katastrofach poszkodowanych zostało 86 osób, w tym 21 osób poniosło śmierć (w 17 katastrofach), a 65 osób zostało rannych.

K

tel. 85 744 88 99

10

Często w sklepach widnieją warunki, iż płatności kartą przyjmowane są za zakupy powyżej 10 zł. Jest to niezgodne z prawem. Handlowcy powinni oferować swobodny dostęp do płatności kartami niezależnie od wysokości transakcji. Wynika to z umów agentów rozliczeniowych, zawieranych z organizacjami kart płatniczych. Jeśli dany sklep wprowadza ograniczenia, można to zgłosić agentowi, który go obsługuje. Informację o tym, który agent obsługuje dany sklep znaleźć można np. na naklejkach umieszczanych w sklepie oraz na terminalach płatniczych i potwierdzeniach transakcji drukowanych przez sprzedawcę – informuje portal prnews.pl.

M O 15% mniej wydanych postanowień upadłościowych zanotowano w pierwszym kwartale br. niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Od stycznia do marca bankructwo ogłosiło 178 polskich firm. Pocieszający jest fakt, iż w ogólnej liczbie upadających przedsiębiorstw, odnotowano mniejszy udział branży budowlanej (z 21,4% do 18%) oraz producentów (z 33% do 29%). Czyżby to znaczyło, że dla branży budowlanej nadchodzi lepszy czas? zebr. BK, MB

stwem. Nawet więc gdyby rzeczona umowa była ważna, to i tak dom nie byłby własnością kobiety. Stanowił bowiem majątek przedślubny pana Michała. Ale umowa nie była ważna. Sporządzona została oczywiście z zachowaniem pewnych zasad: były daty, nazwiska kto od kogo kupuje, kiedy i za ile. Panowie napisali sobie kartkę, uścisnęli ręce i sprawa zamknięta. Tyle, że dla przeniesienia własności nieruchomości nic ona nie znaczy. W księdze wieczystej w sądzie nadal jako właściciel figuruje ten – rzekomo – sprzedający. No domiar kłopotów i sprzedającego nie ma już dziś na tym świecie. W ten sposób pani Antonia dowiedziała się, że żadnego domu ani majątku nie posiada. Można sobie wyobrazić szok i przerażenie kobiety w takiej sytuacji. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem takiej sytuacji jest złożenie wniosku do sądu o zasiedzenie. Jeśli pani Antonina przez ponad 30 lat mieszkała w tym domu, inwestowała w niego, to na pewno znajdą się świadkowie, którzy to potwierdzą. Jako argument może też posłużyć owa nieszczęsna umowa. Ale... No właśnie zasiedzenie ma swoje ale. Po pierwsze, kosztuje. I to dużo. Minimum 4 tys. zł. Po drugie, trwa. Czasem może się ciągnąć nawet półtora roku. Trzeba jeździć do sądu, zeznawać, wynająć prawnika, którzy przygotuje wniosek i szukać – jak wspomniałam – świadków. Pośredniczka zadecydowała, aby spróbować porozmawiać z dziećmi zmarłego sprzedającego. Liczyła, że w małej miejscowości, gdzie ludzie latami obok siebie żyją i nie chcą sobie psuć opinii, uda się sprawę załatwić polubownie. I rzeczywiście, syn właściciela okazał się człowiekiem przyzwoitym i uczciwym. Po raz drugi sprzedał nieruchomość dla pani Antoniny. Tym razem już tylko formalnie i to formalnie zgodnie z prawem. Dom wreszcie stał się własnością naszej Czytelniczki. Wydawałoby się ufff... A tu niestety, kobieta jeszcze nie może odetchnąć z ulgą. Kupiła dom w 2014r., a więc jego sprzedaż w tym roku i w czterech kolejnych latach skutkuje zapłatą podatku dochodowego. Wartość posiadłości na wsi jest dużo większa niż pieniądze, jakie pani Antonina chce zainwestować w kupno małego mieszkania w Białymstoku. Różnica będzie więc podlegała opodatkowaniu. Aby tego uniknąć, ze sprzedażą trzeba się wstrzymać do 2019r. Drodzy Czytelnicy, to już nie pierwszy artykuł w naszej gazecie, który pokazuje jak potrafimy być nieświadomi praw do zajmowanych nieruchomości. Z jednej strony, mamy XXI wiek, błyskawiczny rozwój nowych technologii, wszechwiedzący Internet niemal w każdym domu. Z drugiej jednak... utarte historycznie przekonanie, że wszystko załatwi za nas państwo, a zajmowany kawałek ziemi jest rzeczywiście nasz. W tej sytuacji szczególnie dziwi fakt, że decyzje podatkowe były wysłane na nazwisko męża pani Antoniny. Urzędnicy w gminie wiedzieli więc, kto fizycznie zajmuje dom. Może

„G

C.D. ZE STR. 1

przeciętni Kowalscy nie znają ksiąg wieczystych i konieczności dokonywania wpisów i zmian w nich, ale władza gminy? Pech, że Antonia i Michał nigdy nie korzystali z kredytu, bank uświadomiłby ich o sytuacji wcześniej. Najwięcej takich nieuregulowanych spraw własnościowych jest właśnie u nas, w Polsce płn.-wsch., na byłych terenach zaboru rosyjskiego, gdzie – jak wiadomo – własność nie była rzeczą świętą. Maj obfituje w długie weekendy, zajrzyjmy więc może w wolnej chwili do posiadanych dokumentów i sprawdźmy, czy wszystko z nimi w porządku. Nie ma co ryzykować, gdyż w grę wchodzi nie rzadko dorobek całego życia, który – przeważnie – chcielibyśmy komuś przekazać. A nie chcemy przecież tego zrobić tak, jak w powyżej przedstawionej sytuacji. No i po raz kolejny przypominam: korzystanie z usług pośredników w obrocie nieruchomościami - pomaga. Barbara Klem Opisywana sytuacja wydarzyła się naprawdę. Dane bohaterów zostały zmienione.

„O „ Agnieszka Nowik, Biuro Nieruchomości „AN Immobillia” Białystok: Przepisy Kodeksu cywilnego wyraźnie mówią o formie zawarcia umowy przenoszącej własność nieruchomości. Jest nią forma aktu notarialnego. Umowa o przeniesienie własności nieruchomości niezawarta w formie aktu notarialnego jest nieważna. W opisywanym powyżej przypadku mimo, że doszło do zapłacenia całej sumy za dom, nie stał się on własnością męża pani Antoniny. Pominięcie notariusza mogło też grozić innymi przykrymi konsekwencjami. Sprzedający mógł w każdej chwili zażądać zwrotu domu, który w tym czasie został gruntownie wyremontowany. Mógł też sprzedać go innej osobie, sporządzić darowiznę na rzecz syna albo wziąć kredyt, którego zabezpieczeniem byłby dom. Akt notarialny jest czynnością notarialną mającą charakter dokumentu urzędowego. Sporządzany jest przez notariusza i znajdują się w nim wszystkie istotne dla transakcji zapisy. Są to: data i miejsce zawarcia umowy, dane stron umowy – sprzedającego i kupującego, dane przedmiotu transakcji, treść umowy: w tym m.in. cena, sposób jej zapłaty, informacje o obciążeniach nieruchomości, jeżeli takie są , podpisy stron, podpis notariusza. Akt notarialny jest sporządzany i odczytywany w obecności stron umowy, jego oryginał przechowywany jest w kancelarii notarialnej przez dziesięć lat. Wypisy aktu notarialnego wydawane stronom mają moc oryginału. Jeżeli nieruchomość ma być sprzedawana lub nabywana przez pełnomocnika, pełnomocnictwo musi też być zawarte w formie w formie aktu notarialnego.

?

Masz problem z przeprowadzeniem transakcji na rynku nieruchomości? Boisz się, czy sprzedający jest uczciwy? Nie umiesz sprzedać korzystnie swego majątku? Zawiłe sprawy własnościowe komplikują Ci życie? Zgłoś się do profesjonalnych pośredników skupionych w Podlaskim Stowarzyszeniu Rynku Nieruchomości. ul. Lipowa 51 lok. 5, 15-424 Białystok, tel: 85 745 13 47, kom: 606 129 489, www.psrn.pl Biuro czynne w poniedziałki, środy, czwartki w godz.: 8:00-15:00.

„ reklama

BIAŁYSTOK, 42m², 5p., ul. Skłodowskiej, os. Centrum, wejscia do każdego z pomieszczeń z korytarza, balkon, piwnica, idealne pod wynajem. 165.000 zł

BIAŁYSTOK, 43m², 1p., ul. Słowackiego, os. Mickiewicza, Rozkładowe, dwustronne z balkonem. Idelane pod wynajem jak i do zamieszkania 200.000 zł

BIAŁYSTOK, 544m², ul. Koszykowa, os. Bojary, Działka zabudowana drewnianym domem i murowanym bud.gosp. Prestiżowa lok 215.000 zł

BIAŁYSTOK, 58m², 3p., ul. Waszyngtona, cegła, okna PCV, Pezestrone, 2 duże pokoje, 15m² kuchnia do wlasnej aranżacji, łazienka po remoncie. 179.000 zł do uzg.

GM, Mielnik, 120m², działka 7000, murowany, siedlisko, dom murowany w dobrym stanie, działką 7 tys m² 105.000 zł

OSTRÓW, 60m², działka 13700, dom drewniany, 3 pokoje, kuchnia, wc wraz z budynkiem gospodarczym, asfaltoy dojazd, piękna okolica. Cena do negocjacji 70.000 zł

SOKOLE, 6700m², przepięknie położona na skraju wsi. W sąsiedztwie nowa stylowa zabudowa jednorodzinna, wydane warunki zabudowy 170.000 zł

SUPRAŚL, 100m², działka 688, murowany, wolno stojący, w dobrym stanie, zadbana działka . 310.000 zł do uzg.


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

3


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

4 S

L

M

tel. 85 744 88 99

.P

Kup dom w Leroy Merlin R

elacje z ponad stu placów budów. Informacje, co i gdzie się buduje w Białymstoku i okolicach. Terminy zakończenia budowy i ceny nowych domów i mieszkań. Słowem: wszystko czego potrzebują osoby szukające nowego lokum.

– Jesteśmy zadowoleni z tego przedsięwzięcia – podsumowuje Jakub Bazydło z Leroy Merlin. – Klienci byli zainteresowani wystawą. Po raz pierwszy w Leroy mogli dodatkowo – można by powiedzieć – „kupić” mieszkanie. A wszystkich remontujących lub wykańczających mieszkania zapraszamy do nas na zakupy. Przypomnę, że czynne już jest na podwórku stoisko ogród.

Pierwsza tego typu wystawa odbyła się w pierwszy kwietniowy weekend w sklepie Leroy Merlin przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku. Od piątku, 4 kwietnia przez trzy dni, można było w jednym miejscu przeanalizować kompletną ofertę mieszkaniową, no i... zrobić zakupy w największym sklepie o profilu budowlanym w regionie. Tydzień później (11, 12 i 13 kwietnia), wystawa „przeniosła się” do Leroy Merlin przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku. Nie trzeba było szukać w wielu miejscach, wystarczyło przyjść do Leroy Merlin. I cieszymy się, że przyszliście Państwo tak licznie.

Tylko w Leroy Merlin, w jednym miejscu skupiliśmy oferty niemal wszystkich deweloperów budujących w Białymstoku i regionie.

BK, fot. Andrzej Niczyporuk

Przy okazji wizyty w Leroy Merlin proponowaliśmy wszystkim zaopatrzenie się w kartę lojalnościową, upoważniającą do wielu zniżek i udogodnień przy zakupach. Może to być, przeznaczona dla osób prywatnych, bezimienna karta Dom lub program lojalnościowy Klub PRO, przeznaczony dla firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Organizatorami wystawy byli: Leroy Merlin oraz Wydawnictwo Skryba, wydawca miesięcznika „Nieruchomości Podlaskie”.

„ reklama

Na przejrzystych tablicach umieszczone zostały opisy inwestycji, wizualizacje budynków, ceny i terminy zakończenia budowy.

Przedstawiliśmy nowo powstające mieszkania w blokach, segmenty w szeregówkach lub „bliźniakach” i wolnostojące domy jednorodzinne.


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

5


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

6 „U

K „

Mężczyźni nie chcą już sami naprawiać kranów. Wolą wezwać fachowca. Wg badań coraz bardziej cenimy sobie możliwość nieodpłatnego wezwania do domu hydraulika, elektryka czy ślusarza. Taką możliwość dają ubezpieczenia assistance. Nieco zaskakujące może się wydawać, że to rozwiązanie istotniejsze staje się dla mężczyzn a nie dla kobiet. Dwa lata temu 22% pytanych wskazywało na assistance domowe. W styczniu br. home assistance jako najważniejsze wskazało już 28% badanych. Trend wzrostowy jest wyraźny. Najczęściej wzywanymi do domu specjalistami są hydraulicy, serwisanci sprzętu agd i rtv, osoby do naprawy komputerów, szklarze, elektrycy. Niektóre zlecane prace są naprawdę proste, z którymi „głowa rodziny” powinna sobie poradzić. Mimo to, woli jednak wezwać fachowca. Polisę assistanc możemy mieć jako gra s dodany do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub dołączonej do ubezpieczenia domu, czy mieszkania. Najczęściej z usług assistance korzystają osoby w wieku 30-39 lat, z wykształceniem wyższym, mieszkające w miastach powyżej 200 tysięcy osób. Są to pracownicy biurowi i osoby na stanowiskach kierowniczych, właściciele firm, wysoko wykwalifikowani specjaliści. Chociaż intuicja podpowiada, że pomoc fachowca w razie domowych awarii może mieć większą wartość dla kobiet, dane pokazują, że to mężczyźni są nią bardziej zainteresowani. Najwyraźniej panowie niekoniecznie chcą być bohaterami we własnym domu, w każdym razie nie dzięki przetykaniu zatkanej rury, czy wymianie uszkodzonego gniazdka elektrycznego. To wskazuje na odwrót od tradycji mężczyzny jako domowej „złotej rączki”. Ilość codziennych obowiązków powoduje, że stają się bardziej menedżerami niż wykonawcami. W 2013 r. liczba interwencji assistance wyniosła ponad 1,12 mln i drugi rok z rzędu przekroczyła milion. Wezwania do tego typu pomocy nasilają się w okresach świątecznych, kiedy brak czasu jest jeszcze bardziej dotkliwy, a drobne nawet awarie stają się zbyt uciążliwe, żeby w nieskończoność odkładać je na później. Czas, jaki musiałby zostać poświęcony np. na kupno, dopasowanie i wymianę węża w pralce, mężczyźni być może wolą poświęcić np. na zabawę z dzieckiem czy rodzinne spotkanie. Katalog usług jest tutaj dosyć pokaźny, ciągle zdarzają się też „kreatywne” osoby, które błędnie interpretują usługi domowego assistance. Zdarzają się telefony z prośbą o wysłanie malarza do odświeżenia pokoju, kogoś do zmontowania kupionej szafy, elektryka do trzeszczącego radia, czy osoby do umycia piekarnika. W tego typu sytuacjach assistance nie działa. Jest rodzajem ubezpieczenia, a więc może pomóc w sytuacjach nagłych i niemożliwych do przewidzenia. Takie pomyłki to jednak margines. Assistance możemy mieć bezpłatnie przy koncie ROR (jest tak w sześciu z dziesięciu największych banków), coraz lepiej rozumiemy, po co je mamy i nie wahamy się go wykorzystywać. oprac. BK

Na podstawie badania „Rynek usług assistance widziany oczami klientów”, zrealizowanego w styczniu 2014 r. na zlecenie Mondial Assistance, właściciela serwisu www.pomocfachowcow.pl przez Nielsen Polska.

„ reklama

Kolejka po komunalne Rys. ANMAR

P

tel. 85 744 88 99

Pracownia projektowa Anmar z Białegostoku otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na koncepcję osiedla mieszkaniowego przy ul. Bema w Białymstoku w grudniu 2010 r. Na zdjęciu wizualizacja projektu.

P

onad 500 osób/rodzin czeka obecnie na przydział mieszkania komunalnego w Białymstoku. Z roku na rok lista ubiegających się o tego typu lokal, powiększa się. Kto może zająć mieszkanie komunalne i na jakich warunkach.

Białostocki Zarząd Mienia Komunalnego jeszcze w tym roku rozpocznie budowę pierwszego budynku na miniosiedlu mieszkań komunalnych pomiędzy ul. Bema, a ul. Wojsk Ochrony Pogranicza. Będzie to wieloetapowa i – jak do tej pory – największa inwestycja ZMK. Na działce o pow. ok. 8 ha ma powstać bowiem 15 budynków, które pomieszczą blisko 900 mieszkań. To znakomita wiadomość dla osób starających się o przydział mieszkania komunalnego, gdyż inwestycja rozładuje, a może nawet zlikwiduje, olbrzymie kolejki oczekujących. W zeszłym roku na listach oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego z mieszkaniowego zasobu Gminy Białystok znajdowało się 310 nazwisk. Z tego umowę najmu podpisało jedynie 47 osób. Na ten rok wpłynęło 337 nowych wniosków, co w połączeniu ze 170, które pozostały z 2013 r. dało ponad półtysięczny wynik. Warto dodać, że na takiej liście nierzadko czeka się nawet kilka lat. A kto może znaleźć się na takiej liście? Kryteria przyznawania mieszkań komunalnych są ustalane przez radę gminy. W Białymstoku podstawą oddania w najem lub podnajem lokalu jest umieszczenie wnioskodawcy na liście oczekujących. Listy takie sporządzane są każdego roku na podstawie wniosków złożonych do 31 grudnia roku poprzedniego. Wniosek składa się na formularzu, przygotowanym przez ZMK, do którego dołącza się: – zaświadczenie o dochodach (średni miesięczny dochód w przeliczeniu na jedną osobę, za 12 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, nie może przekraczać w gospodarstwie jednoosobowym 175% kwoty najniższej emerytury, a w gospodarstwie wieloosobowym – 125% tej kwoty), – kopia decyzji MOPR-u, ZUS-u, KRUS-u (dokumenty potwierdzające pobierane świadczenia pieniężne) oraz PUPu (potwierdzenie czy dana osoba jest bezrobotna); – orzeczenie o niepełnosprawności, – zaświadczenie o opuszczeniu rodziny zastępczej lub placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Ponadto gmina może przyznać mieszkanie komunalne osobie, która spełnia jeden z następujących warunków: – utraci na stałe lub czasowo możliwość zamieszkiwania w położonym na terenie miasta lokalu dotychczasowym, na skutek szkód spowodowanych klęską żywiołową, katastrofą lub pożarem; – przebywa w mieście przez co najmniej rok z zamiarem stałego pobytu, nie mając tytułu prawnego do zamieszkiwania w żadnym lokalu; – mieszka w lokalu, którego nie jest właścicielem i w którym powierzchnia pokoi w przeliczeniu na jedną osobę jest mniejsza niż 5 mkw (gospodarstwo wieloosobowe) lub 10 mkw (gospodarstwo jednoosobowe); – zmuszona była opuścić wcześniej zajmowany lokal na czas przebywania w zakładzie karnym, a po zakończeniu pobytu w tym zakładzie chce powrócić, ale nie ma gdzie; – opuszcza rodzinę zastępczą lub całodobową placówkę opiekuńczo-wychowawczą w związku z usamodzielnieniem i nie ma możliwości zamieszkania w miejscu, w którym zamieszkiwała wcześniej, ani nie ma na terenie miasta innego lokalu, w którym mogłaby zamieszkać; – jest repatriantem, któremu miasto ma wynająć lokal; – mieszka w budynku przeznaczonym do rozbiórki, lub którego zły stan techniczny wymaga wyłączenia go z eksploatacji na dłużej niż rok. Kolejność umieszczania osób na listach ustala się na podstawie przypisanej wnioskodawcy kategorii pierwszeństwa lub też odpowiednio ustalonej liczby punktów. W identycznych sytuacjach, decyduje data złożenia wniosku. Umowy najmu zawierane są na czas oznaczony. Pierwszą, zawiera się na rok, natomiast kolejne na dwa lata. Mieszkania komunalne nie podlegają dziedziczeniu. Jeżeli po śmierci najemcy pozostaną w lokalu osoby niebędące współnajemcami lokalu (np. małżonek zmarłego najemcy, dzieci współmałżonka lub inne osoby, wobec których najemca był obowiązany do świadczeń alimentacyjnych; lub osoba, która pozostawała we wspólnym pożyciu z najemcą), to z osobami tymi, zawiera się na rok umowę najmu lokalu, pod warunkiem spełnienia przez nich łącznie następujących warunków: zamieszkiwanie ze zmarłym najemcą do chwili jego śmierci; brak tytułu prawnego do innego lokalu; nie zaleganie z opłatami za zajmowany lokalu. Stawka czynszu w lokalu socjalnym wynosi obecnie 1,38 złmkw. plus opłaty za energię elektryczną, cieplną, gaz, wodę, oraz odbiór odpadów komunalnych. W przypadku braku wpłat czynszu oraz pozostałych, sprawa kierowana jest na drogę postępowania sądowego o eksmisję. Marzena Bęcłowicz na podstawie informacji Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku

Podstawa prawna: Uchwała Nr XXXIV/376/12 Rady Miasta Białystok z 5 listopada 2012r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Białystok (Dz. Urz. Woj. Podl. z 4 grudnia 2012 r. poz. 3725).


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

7


8 O

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

tel. 85 744 88 99

...

Przeciskiem na jeden sztych

S

obotni poranek, kawusia i śniadanko bez pośpiechu, celebrowane na spokojnie, a nie jak w tygodniu na stojąco. W perspektywie łażenie w gaciach i ogólne ugorowanie, czyli leżenie odłogiem na kanapie do południa…

Właśnie robiłem sobie drugą kawę, kiedy najpierw zabrzmiał dzwonek do drzwi, a potem przez okno do kuchni zajrzał jakiś człowiek w odblaskowej kamizelce. - Pewnie jakaś awaria –pomyślałem i poszedłem otworzyć. W drzwiach stał uśmiechnięty pan z clipboardem w ręku. - Dzień dobry, będziemy panu zakładali gaz. - Jaki gaz? My już mamy gaz - wybałuszyłem oczy. Co za cholera? Akwizytor z gazowni, czy jak? - Będziemy wymieniali rury na nowe. - Gdzie? - No tutaj, u pana. - Jak to u mnie? Gdzie? W domu? Tylko u mnie? - No nie, na ulicy, całej ulicy i jeszcze kilku obok. - Znowu będziecie zrywali asfalt? Trzy lata temu wymieniano u nas kanalizację i wodę. Przez całe lato mieliśmy widok jak w Sarajewie. Wykopy, sterty rur, brak dojazdu do własnego domu. – To nie mogliście zrobić tego razem, za jednym zamachem? - Tamto to były wodociągi, a my jesteśmy od gazu. Ale asfaltu nie będziemy zrywali, położymy to pod chodnikiem. - Pod jaki chodnikiem? Pod MOIM chodnikiem? Po tym remoncie ulicy sam tu polbruk kładłem! Co pan chce, to teraz zrywać? Cały podjazd i chodnik wzdłuż płotu? Zwariował pan? - No cały to nie. Wykopie się dziurę przed furtką, a pod podjazdem pójdziemy przeciskiem. Drugim przeciskiem

„ HUMOR

A może kochanie, kupilibyśmy jednak drabinę?

pójdziemy prostopadle, pod furtką i płotem aż wyjdziemy w ogrodzie. A tam to już się tak na 80 cm, na jeden sztych przekopie do licznika. A poza tym chodnik nie jest pana, tylko leży w pasie drogowym. - Na jaki ku@wa sztych? - nerwy zaczynały mi puszczać. - Proszę pana, ja tylko jestem pracownikiem, nie ma co się denerwować. Zrobimy tak, że śladu nie pozostanie. - A pan by się nie denerwował, jakby panu chcieli rozp...lić pół podwórka? Jak pan chce zrobić dziurę na metr głęboką i żeby śladu nie zostało? Pod tym polbrukiem jest na metr podsypki z gruzu, suchy beton i co tylko można, ubijane jednorodnie wzdłuż całego płotu. A pan chce powiedzieć, że wykopiecie dziurę dwa na dwa i ubijecie to tak samo? To tak jakby pan szklankę chciał skleić, to się nie da! - Będziemy się starali. – odpowiedział pan i uśmiechnął się rozbrajająco. No i tu całe powietrze zeszło ze mnie jak z przekłutego balonu. Pomyślałem o wydanych na polbruk pieniądzach, o tulipanach przywożonych z Holandii, o kuciu podmurówki, o ogólnym rozwaleniu podwórka. Ręce mi opadły. - Pan mi podpisze, że się zgadza - podsunął mi pod nos clipboard z wykazem wszystkich sąsiadów na ulicy. - Ale ja się na nic nie zgadzam. - W zasadzie to pan może się nie zgadzać, ale w pasie drogowym i tak położymy, tyle, że panu nie dociągniemy do licznika. A jak będzie pan miał stare rury i będzie awaria, to ci od awarii i tak nie będą patrzeć furtka - nie furtka, płot – nie płot, tylko rozwalą wszystko jak leci. Wyobraźnia podsunęła mi obraz lądowania na spadochronach brygady szybkiego reagowania gazowni. „Stasiek, wysadzaj w piz... ten płot! Awaria jest! Nie bedziem czekali na koparkie!” Podpisałem. A co miałem robić. Była sobie droga. Biegła przez pole pomiędzy dwoma miejscowościami. Zaplanowany nowy odcinek autostrady miał przebiegać przez te pola i głębokim na kilka metrów kanałem przechodzić prostopadle pod tą drogą. Najpierw przyjechały buldożery i na szerokim łuku obok starej drogi zdjęły warstwę wierzchnią ziemi. Dobra gleba uprawna, szkoda marnować. Potem na ten łuk wjechał sprzęt drogowy. Pogłębiono wykop, nasypano gruz, wyrównano, ubito. Zdemontowano krawężniki z kawałka starej drogi, położono porządny asfalt, tak, że nie było nawet większego śladu po łączeniu. Potem obok pasa drogi, położono drugą wstęgę asfaltu, na ścieżkę rowerową. Następnie obok ścieżki rowerowej położono porządny chodnik, który płynnie (tak, jak ścieżka rowerowa) łączył się z tym biegnącym wzdłuż starej drogi. Żadnych uskoków, starych krawężników, bo przecież tym chodnikiem może jechać ktoś na wózku inwalidzkim. A na sam koniec na środku łuku objazdu postawiono wiatę przystanku autobusowego. Nie jakiś tam kawałek ławki z wbitą obok rurą z kawałkiem dechy i rozkładem, tylko porządną zadaszoną wiatę. Kiedy już objazd był gotowy, zamknięto odcinek starej drogi, ruch skierowano na objazd i rozpoczęto budowę mostu w polu. Najpierw wykopano wielką dziurę, nad którą zbudowano most. Kiedy już był gotowy, ruch powrócił na starą (teraz już z mostem) drogę, przystanek zdemontowano, objazd

zlikwidowano. Most najpierw wyglądał trochę dziwacznie, bo był mostem nad wielką dziurą w ziemi. Ale jak tylko uprzątnięto pozostałości po objeździe (na części przeprowadzono kompletną rekultywację zabierając kruszywo i układając ponownie warstwę gleby uprawnej) na pole wjechały wielkie koparki i dziurę pod mostem przekształcono w kanał którym pobiegła nowa autostrada. Zrobiono to raz, a dobrze. Za jednym zamachem położono wszelkie instalacje, całą infrastrukturę. Pomimo tego, że inwestycja była bardzo duża, okoliczni mieszkańcy nie zabrudzili sobie nawet butów, bo przy bramie stał pan ze szlauchem i mył koła każdego pojazdu wyjeżdżającego z placu budowy. Science fiction? Nie, literatura faktu. Widziałem to na własne oczy w Brunssum, niedużej miejscowości na południu Holandii 20 lat temu. Czy naprawdę kilka instytucji typu wodociągi i gazowania nie jest w stanie tak spiąć swoich inwestycji, żeby nie dewastować chodników co kilka lat? Czy nie szkoda nam tych pieniędzy wywalonych w błoto na zrywanie nawierzchni, układanie ponownie, znowu zrywanie i na koniec ciągnące się latami naprawy tego co się zniszczy? Czy to jest takie skomplikowane, żeby poinformować o planowanej inwestycji z wyprzedzeniem, tak, aby mieszkańcy mogli np. wstrzymać się z remontem podjazdu, z zakładaniem ogródków? Czy instytucje ww. zaczną kiedykolwiek kierować się interesem klientów? Pytania są retoryczne i nie oczekuję na nie odpowiedzi, bo wiem jakie by one były: że to z innych funduszy idzie, że to budżety inne, że to jedni nie wiedzą co planują inni, że to się nie da z takim wyprzedzeniem, że się coś opóźniło, a coś przyspieszyło, że informacja była wywieszona na tablicy ogłoszeń w ich biurze, etc, etc. Żebym nie widział na własne oczy, że można inaczej, pewnie bym uwierzył. Właśnie rozwalają mi ogródek. Wkopią rurę (tak ze trzy metry bieżące), a jej dwa końce będą wystawały jeszcze do czasu, aż rozbabrzą chodnik i dopiero wtedy podłączą to do instalacji biegnącej pod chodnikiem. Potem jeszcze przyjadą i znowu rozkopią pól ogródka, żeby podpiąć się do instalacji domowej i zakopać drugi koniec rury. Potem posadzimy z powrotem kwiatki, wyremontujemy chodniki, doprowadzimy trawniki do stanu idealnego i za trzy lata w pewien leniwy, sobotni poranek zapuka do drzwi pan w odblaskowej kamizelce: - Dzień dobry, jestem z zakładu energetycznego, będziemy panu wymieniać przewody elektryczne. A sztych wam razem z przeciskiem w...

Jacek Konochowicz www.neofinanse.pl

Sztych – staropolska handlowa jednostka miary długości równa ok. 198,51 mm. Dawniej 1 sztych równał się: 1 i 1/3 ćwierci, 2 i 2/3 dłoni, 8 palców lub 64 ziarna. Źródło: www.wikipedia.pl

„ reklama

B-STOK, 146m², działka 416, os. Dojlidy Górne, budynki narożne A i E najnowszej inwestycji, możliwość dogodnych rat, gwarancja jakości zapewniona! 439.000 zł

B-STOK, 219m², działka 491, os. Wyżyny, murowany, wolno stojący, podpiwniczony, w świetnej lokalizacji, do własnego wykończenia, w pobliżu przystanki MPK 299.000 zł do uzg.

B-STOK, 3300m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Solniczki, 35x94 możliwość zabudowy, wszystkie media w drodze asfaltowej ok.90m w otoczeniu zabudowa jedn. 264.000 zł do uzg.

B-STOK, 61m², 2p., ul. Sybiraków, os. Piasta, do wprowadzenia, cegła, okna drewniane, 2003r., dwustronne, opcja garażu, wspólnota, niskie opłaty 348.000 zł do uzg.

B-STOK, 58m², 3p., ul. Trawiasta, os. Wygoda, cegła, okna PCV, 2008r., nowoczesne, dwustronne, duża piękna loggia, do wejścia ogrodzony, zadbany, teren wspólnoty! 322.000 zł do uzg.

B-STOK, 70m², 9p., ul. Legionowa, os. Piaski, idealne dla rodziny lub pod wynajem, świetna lokalizacja, 2-stronne, ustawne, słoneczne, duża loggia, bokówka, piwnica 215.000 zł

B-STOK, 73m², 4p., ul. Ślusarska, os. Młodych, ks. wieczysta, cegła, okna drewniane, spółdz. włas., zadbane, osobna umeblowana kuchnia, 2stronne, bdb lokalizacja 295.000 zł

B-STOK, 78m², 1p., ul. Magnoliowa, os. Zielone Wzgórza, włas., idealne dla rodziny z opcją garażu, osobne, ustawne pomieszczenia, nowe okna, duży balkon i piwnica 235.000 zł do uzg.


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

9

DOMY

CIASNE, 220m², działka 1050, murowany, wolno stojący, przestronny, o podwyższonym standardzie, materiały wysokiej jakości, działka do zagospodarowania, 5 pokoi. 840.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 148m², działka 371, os. Skorupy, murowany, szeregowy, segment skrajny z poddaszem użytkowym, 5 pokoi, klasyczny styl oraz przestrzeń. 460.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 154m², działka 310, os. Wysoki Stoczek, po remoncie, murowany, szeregowy, segment skrajny( 2007r.), 6 pokoi, wykończony, podwyższony standard. 650.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 241m², działka 467, os. Wyżyny, cegła, murowany, wolno stojący, dom w stanie developerskim. Dostępne instalacje: wod., kana., c.o., gaz., elekt. 420.000 zł m² do uzg.

BIAŁYSTOK, 244m², działka 572, os. Jaroszówka, cegła, po remoncie, wolno stojący, wysoki standard, 2 kondygnacje (4 pokoje), działka zagospodarowana. 1.190.000 zł do uzg.

DZIAŁKI

BIAŁYSTOK, 2654m², ogrodzona, prąd, woda, gaz, kanalizacja, ul. 1000lecia Państwa Polskiego, os. Białostoczek, działka inwestycyjna pod usługi 2.400.000 zł

BIAŁYSTOK, 1310m², prąd, woda, kanalizacja, os. Dojlidy Górne, składa się z dwóch działek (642m² i 668m²)do sprzedaży w całości lub oddzielnie w cenie 215zł m² 282.000 zł

BIAŁYSTOK, 784m², prąd, woda, kanalizacja, os. Zagórki, 27 działek od pow.771m² do 1808m² pod zabudowę jednorodzinna, cena 150zł m². Brak MPZP 117.600 zł

MICHAŁOWO, 1353m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, pozwolenie na budowę, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 55.000 zł

SOBOLEWO, 745m², prąd, gaz, kanalizacja, pozwolenie na budowę, os. Sobolewo, 5 atrakcyjnych działek położonych obok nowej zabudowy domów jednorodzinnych 165 zł m² do uzg.

MIESZKANIA

TUROŚŃ Dolna, 28000m², Działka rolna, w sąsiedztwie działki zabudowane, media ok 130m od działki 60.000 zł

BIAŁYSTOK, 24m², 1p., ul. Ciepła, os. Sienkiewicza, do wprowadzenia, cegła, włas., okna nowe drewniane, do zamieszkania, blok z 1998r 135.000 zł do uzg.

WASILKÓW, 35m², 4p., ul. Emilii Plater, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas., kuchnia i łazienka do remontu, w pokojach na podłodze parkiet, oknaPCV, piwnica 115.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 57m², 6p., ul. Piłsudskiego, os. Centrum, cegła, umeblowane, spółdz. włas., piękny widok na panoramę miasta, do częściowego remontu 199.000 zł

BIAŁYSTOK, 61.90m², 3p., ul. Kręta, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz., włas., nowocześnie wykończone, loggia 307.000 zł do uzg.


10

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

tel. 85 744 88 99

„ K

FINANASE: J

A

Pożyczka na grunt

Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów to propozycja banku Credit Agricole dla osób szukających kredytu hipotecznego. Promocja trwa do końca czerwca. Bank proponuje klientom również: marże od 0,99% do 1,80% w ofertach specjalnych, refinansowanie poniesionych wcześniej wydatków, wygodny okres spłaty - nawet do 35 lat, wakacje kredytowe, czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty raz w roku, karencję w spłacie kapitału do dwóch lat, wybór dogodnej formy spłaty (w ratach równych bądź malejących), a także pakiet ubezpieczeń związanych z kredytem i nieruchomością. Dług 40,5 mld zł Prawie 40 miliardów 500 milionów złotych wynosi zadłużenie Polaków – stan na koniec marca br. podało Biuro Informacji Gospodarczej. Średnia kwota zaległego zadłużenia wynosi 17.300 zł na osobę. Jednak 64% zobowiązań nie przekracza mniejszych kwot – 5.000 zł. Mamy prawie 2 miliony 340 tysięcy klientów podwyższonego ryzyka. Zaległe zobowiązanie najbardziej zadłużonej osoby zbliża się do 112 mln zł. Najczęściej zadłużają się mężczyźni w wieku 30-39 lat mieszkający w woj. śląskim i mazowieckim. W województwie podlaskim mamy ponad 50 tys. osób zalegających ze spłatą swoich pożyczek. Młodzi pożyczają Niemal połowa Polaków do 35. roku życia skorzystała choć raz z kredytu lub pożyczki - podaje Krajowy Rejestr Długów. Średnio miesięcznie z tego tytułu konta młodych topnieją aż o 603 zł w przypadku rat pożyczek i 739 zł w przypadku rat kredytu hipotecznego. Najczęściej pożyczki zaciągane są na zakup sprzętów agd lub rtv, samochodu, skutera, motocyklu lub przeprowadzenie remontu mieszkania. Młodzi, którzy chcą pożyczyć pieniądze, najczęściej kierują się do banku (79%), dużo rzadziej do pośredników oferujących kredyty ratalne w sklepach (17%) oraz firm pożyczkowych (12%). Raty pożyczek i kredytów są wysoko na liście priorytetów płatności Polaków. Jedynie 9% młodym zdarzyło się nie zapłacić w terminie raty pożyczki, 8% raty kredytu hipotecznego, a 6% spłacić w terminie karty kredytowej. zebr. BK

„A W Wynagrodzenie i wykształcenie urzędników może sprawdzić każdy obywatel, na podstawie art.6 ust.1 pkt 2 lit.d ustawy z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Przebieg kariery zawodowej osób sprawujących funkcje w organach władzy publicznej, wiek, a także numer telefonu służbowego również mieszczą się w pojęciu informacji publicznej, co wielokrotnie podkreślały sądy administracyjne w swoich wyrokach. Organ powinien udzielić takiej informacji zainteresowanej osobie nieodpłatnie, na jej wniosek i nie może żądać od pytającego w jakim celu takiej informacji się domaga. BK

„ reklama

Z

iemia, a właściwie działka budowlana, to pierwszy krok do spełnienia marzeń o posiadaniu własnego domu. Chociaż zakup działki można sfinansować kredytem hipotecznym, to jednak nie wszystkie banki się tego podejmą.

Kredyt na budowę domu, to praktycznie taki sam kredyt, jak na zakup mieszkania czy gotowego domu. Kupno działki budowlanej jest jednym z celów kredytowania, podobnie, jak zakup domu czy mieszkania. - Większość banków akceptuje taki cel kredytu i stawia kredytobiorcom podobne wymagania, jak w przypadku standardowego kredytu mieszkaniowego - wyjaśnia Michał Krajkowski z Domu Kredytowego „Notus”. - Bank nie udzieli kredytu, jeśli osoba się o niego ubiegająca, nie będzie miała zdolności kredytowej, a więc odpowiednio wysokich i stałych dochodów, które pozwolą na regularne spłacanie miesięcznych rat i jednoczesne na tzw. utrzymanie się. Kredyt hipoteczny zabezpieczany jest na nieruchomości, dlatego zabezpieczeniem kredytu na zakup działki budowlanej, również będzie nieruchomość. Nie ma problemu, jeśli kredytobiorca bierze jednocześnie kredyt na zakup działki i budowę domu, wtedy bank zabezpieczy się na nowo wybudowanej nieruchomości. Jednak, jeśli kupujemy działkę i to ona ma być zabezpieczeniem, to nie wszystkie banki będą skłonne udzielić takiego finansowania, ponieważ nie przewidują ustanowienia zabezpieczenia kredytu na niezabudowanej działce. W takim przypadku musimy przedstawić inną nieruchomość, jako zabezpieczenie kredytu na zakup działki. Obecnie z ok. 25 banków na rynku, które udzielają kredytów hipotecznych, tylko 13 jest gotowych sfinansować zakup działki budowlanej. Są to praktycznie takie same oferty jak w przypadku zakupu gotowej nieruchomości czy kredytu na budowę. Kredyt na zakup działki może zostać udzielony także na maksymalny okres nieprzekraczający 35 lat. - Jednak szukając odpowiedniej oferty, musimy dobrze przeanalizować oferty banków, ponieważ często pojawią się różnice między kredytem na zakup działki, a zakupem nieruchomości mieszkalnej. Przykładowo w Raiffeisen Polbanku kwota kredytu na zakup działki nie może być wyższa niż 50% jej wartości, co oznacza konieczność wniesienia aż 50% wkładu własnego. Ponadto, kredyt taki nie może zostać udzielony na okres dłuższy niż 20 lat. W przypadku Deutsche Banku kredytobiorca musi dodatkowo posiadać nadwyżkę zdolności kredytowej w wysokości 150 tys. zł lub udokumentować posiadanie majątku o takiej wartości. Warto także pamiętać o ograniczeniach w powierzchni nabywanej działki - w mBanku działka budowlana nie może być większa niż 1 ha - podpowiada Michał Krajkowski.

Przy kredycie na zakup działki, bank będzie wymagał dokumentu potwierdzającego status działki, czyli czy jest to rzeczywiście działka budowlana. Tak naprawdę jest to główny dokument dla banku, ponieważ z reguły banki nie będą skłonne skredytować standardowym kredytem mieszkaniowym działki rolnej, czy użytkowej, dlatego wcześniej należy potwierdzić, jakie jest przeznaczenie danego terenu. Do tego należy dostarczyć do banku decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, ewentualnie zaświadczenia o przeznaczeniu w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego. Ponadto banki wymagają także dostarczenia aktualnego wypisu i wyrysu z rejestru gruntów oraz dokument potwierdzający, że osoba sprzedająca jest rzeczywiście prawnym właścicielem ziemi. Ze względów proceduralnych, korzystniejsze jest wcześniejsze kupienie działki na kredyt lub ze środków własnych i dopiero później ubieganie się o kredyt na budowę. Ten cel kredytowania można wówczas połączyć z refinansowaniem kredytu przeznaczonego na zakup działki i zaciągnięcie jednego dużego kredytu. Mając już pozwolenie na budowę, możemy wówczas ubiegać się o kredyt na budowę domu niemal we wszystkich bankach. - W przypadku wnioskowania jednocześnie o kredyt na zakup działki i budowę domu należy rozróżnić dwie sytuacje. Jeśli sprzedający działkę posiada już pozwolenie na budowę, to wówczas do wniosku kredytowego należy dołączyć pozwolenie na budowę oraz projekt budowlany. Po przyznaniu kredytu bank uruchomi środki na zakup działki, a pozostała część kredytu na budowę zostanie wypłacona dopiero po przepisaniu pozwolenia na budowę na kredytobiorcę. Nieco inaczej sytuacja wygląda, gdy nie ma pozwolenia na budowę wydanego na sprzedającego. Tylko nieliczne banki pozwalają wówczas na wnioskowanie o środki na budowę domu. W tej sytuacji do wniosku musimy wybrać i dostarczyć projekt budowlany tak, aby bank mógł oszacować koszty budowy i wartość nieruchomości. W tym przypadku o pozwolenie na budowę należy wystąpić po zakupie działki i dopiero po otrzymaniu tego dokumentu bank uruchomi środki na budowę - dodaje ekspert DK Notus. Kiedy zaciągamy jeden kredyt na zakup działki i budowę domu lub też refinansując wydatki przeznaczone za zakup i dopiero na tym etapie wspomagamy się kredytem, wybór oferty powinien przebiegać praktycznie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku kredytu na zakup gotowego domu czy mieszkania. Finansując budowę możemy uzyskać kredyt na 95% wartości nieruchomości, inwestując tylko wymagane 5% środków własnych. oprac. BK Źródło: Dom Kredytowy Notus


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

11

SZEREGOWIEC

MIESZKANIE

MIESZKANIE

DOM

BIAŁYSTOK, 140m², działka 182, ul. Dworska, os. Wysoki Stoczek, szeregowy 699.000 zł

BIAŁYSTOK, 44m², 2p., ul. Fabryczna, os. Sienkiewicza, ks. wieczysta, cegła 230.000 zł

BIAŁYSTOK, 48m², 2p., ul. Żyzna, os. Wygoda, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV 255.000 zł

HORODNIANKA, 160m², działka 1100, wolno stojący 420.000 zł

SZEREGOWIEC

MIESZKANIE

MIESZKANIE

BIAŁYSTOK, 150m², działka 271, os. Wyżyny, murowany, szeregowy 475.000 zł

BIAŁYSTOK, 45m², 4p., ul. Sowlańska, os. Skorupy, cegła, spółdz. włas. 168.000 zł

BIAŁYSTOK, 49m², 3p., ul. Trawiasta, os. Wygoda, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV 245.000 zł

MIESZKANIE

MIESZKANIE

BIAŁYSTOK, 38m², 4p., ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego, os. Białostoczek, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, włas. 215.000 zł

BIAŁYSTOK, 46.46m², 3p., ul. Pułaskiego, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła 180.000 zł

MIESZKANIE

BIAŁYSTOK, 70m², ul. Dubois, os. Nowe Miasto, do wprowadzenia, cegła, okna PCV 320.000 zł

DOM

KRUPNIKI, 179m², działka 569, cegła, murowany, wolno stojący 610.000 zł

DOM

POMIGACZE, 110m², działka 1330, cegła, murowany, wolno stojący 460.000 zł


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

12 „ P

M M

J

T Mieszkania budowane przez spółdzielnie są tańsze od deweloperskich. Dlaczego więc nie są objęte dopłatą od państwa? Ceny mieszkań spółdzielczych w nowym bloku na Leśnej Dolinie w Białymstoku kosztują od 3.000 zł/mkw. Wybudowała je Spółdzielnia „Słoneczny Stok”. W budynku Spółdzielni Mieszkaniowej w Wasilkowie mieszkania są po 3.380 zł/mkw. Wszystkie poniżej obowiązującego w programie limitu cen, który wynosi dla miasta 4.283,40 zł/mkw., a dla gmin sąsiadujących – 4.002,35 zł/mkw. Dlaczego więc nie? Problem dotyczy mieszkań, budowanych nie tylko w Białymstoku, ale przez spółdzielnie w całym kraju. Oferują one lokale przeciętnie o 10-20% tańsze od deweloperskich, bo spółdzielnie budują po kosztach, czyli bez zysku. A więc dopóki trwa budowa, spółdzielnie nie mogą zagwarantować ceny. Znana jest ona dopiero wtedy, gdy koszty budowy zostaną rozliczone. W myśl ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych mają one na to jeszcze pół roku po zakończeniu budowy. Tymczasem Bank Gospodarstwa Krajowego, który nadzoruje realizacje programu, zatwierdzają konkretny wniosek o dopłatę, musi znać cenę i wiedzieć, że mieści się ona w ustawowym limicie. Wynika z tego wniosek, że mieszkanie spółdzielcze z państwową dopłatą możemy kupić dopiero po zakończeniu budowy i rozliczeniu jej kosztów, czyli najwcześniej po sześciu miesiącach od zakończenia budowy danego bloku. O ile jeszcze w tym czasie będą w nim wolne mieszkania... No właśnie. Może więc wystarczyłoby, aby w umowie spółdzielnia zobowiązywała się, że cena jest stała i nie zmieni się (czyt. nie wzrośnie) po rozliczeniu kosztów. Zdaniem specjalistów taka zmiana wymaga nowelizacji ustawy o „MdM”. – Mamy wolne mieszkania w dwóch budynkach, jeden jest gotowy od lipca zeszłego roku, drugi od listopada – mówi Joanna Kozakiewicz ze Spółdzielni Mieszkaniowej w Wasilkowie. – Obie realizacje już są rozliczone, mają stałe, stabilne ceny. Irytujące jest to, że nasi klienci nie mogą skorzystać z programu. Mamy wciąż zapytania w tej sprawie. To my jesteśmy sprzedającym, a więc do nas trafia owo „dlaczego”. Były już rozmowy z bankami, prezes spółdzielni negocjował w tej sprawie. Niestety, nie można i już. W latach 70. i 80. spółdzielnie były niemal monopolistą w budownictwie wielorodzinnym w Polsce. W latach 90. spółdzielnie pozbawiono dotowanych przez państwo kredytów, a na rynku zaczęli się pojawiać deweloperzy. Spółdzielnie ograniczały działalność inwestycyjną. Jeszcze na początku poprzedniej dekady budowały ok. 25 tys. mieszkań rocznie. A w ubiegłym roku oddały ich do użytku zaledwie ok. 3,5 tys. BK

„ C 10. P N 10,5 tys. zł – taka kwota kredytu hipotecznego przypada na statystycznego pełnoletniego Polaka. To aż o 28 razy mniej niż w Norwegii i pięć razy więcej niż w Rumunii – wynika z danych Hypostatu, instytucji badającej rynek kredytów hipotecznych w Europie, przeanalizowanych przez Lions Bank. Przeciętny Norweg winien jest bankom średnio 70,1 tys. euro z tytułu zadłużenia zabezpieczonego hipoteką. Jest to najwyższy wynik w Europie. Na kolejnych miejscach plasują się Duńczycy (55,4 tys. euro na mieszkańca), Luksemburczycy (51,4 tys. euro) oraz Holendrzy (48,5 tys. euro). Wartość długu wynika z wysokich cen nieruchomości w danym kraju oraz dużego odsetka osób, które zaciągnęły kredyt hipoteczny. Na tym tle przeciętny Polak wypada dużo korzystniej, gdyż jego zadłużenie wynosi po przeliczeniu średnio zaledwie 2,5 tys. euro. Nie należy jednak ulegać mylnemu wrażeniu, że przeciętny kredyt hipoteczny zaciągany jest w Polsce na aż tak niską kwotę. Jest to raczej wynik niewielkiej liczby osób posiadających kredyt hipoteczny. Zgodnie bowiem z danymi Związku Banków Polskich średnia wysokość kredytu mieszkaniowego udzielonego pod koniec 2013 r. kształtowała się na poziomie prawie 210 tys. zł, podczas, gdy przeciętna wartość wszystkich czynnych pod koniec 2013 r. kredytów wynosiła 182 tys. zł. Bardzo ważne w tym kontekście są więc dane na temat tego, jak wiele w danym kraju udzielono kredytów hipotecznych. W największym stopniu mieszkania i domy są przedmiotem zabezpieczenia hipotecznego w Skandynawii i w krajach Beneluksu, gdzie mieszczą się w przedziale od 42,2% do 70,1%. Najmniej zaś nieruchomości obciążonych kredytem jest w Rumunii i Bułgarii, gdzie odsetek ten wynosi odpowiednio zaledwie 0,9% i 2,0%. Średnia unijna kształtuje się na poziomie 27,2%. Oznacza to, że w całej Wspólnocie mniej więcej jeden właściciel nieruchomości na czterech spłaca kredyt hipoteczny. Najwyższy wynik jest w Szwecji, gdzie taki dług posiada prawie trzech właścicieli na czterech. W Polsce zaś średnio co 10 nieruchomość obciążona jest kredytem. Jakub Potocki, Lions House, Bartosz Turek, Lions Bank

„ reklama

tel. 085 744 88 99 S

. II

Bez notariusza

W

Szwecji większość transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości odbywa się za pośrednictwem biur nieruchomości. Makler szwedzki posiadający licencję pośrednika oraz ubezpieczenie ma gotowe umowy tzw. dra y, które są sporządzanie w trzech egzemplarzach (oryginał i dwie kopie). Transakcja kupna-sprzedaży odbywa się w biurze nieruchomości posiadającym licencję.

Powszechną praktyką dla kupujących jest zatrudnienie tzw. inspektorów od wyceny nieruchomości w zależności od rodzaju nieruchomości. Wycenę taką, na potrzeby transakcji, może również zrobić agent nieruchomości. Wycena nie jest jednak obowiązkowa. Z reguły na zakup nieruchomości banki udzielają kredytów w wysokości do 75% wartości nieruchomości. W związku z tym, iż zakup nieruchomości w Szwecji odbywa się bez udziału notariusza (jest to tzw. kontrakt między kupującym i sprzedającym) kontrakt zakupu nieruchomości musi być podpisany przez sprzedających i kupujących, a podpis sprzedającego musi być poświadczony przez dwie niezależne osoby. Dodatkowym, niezbędnym dokumentem do przeniesienia własności nieruchomości, w związku z dyrektywami Unii Europejskiej od 1. lipca 2012r., jest audyt energetyczny. Umowy pośrednictwa są zawierane na wyłączność. Pośrednik pobiera tytułem prowizji - od strony sprzedającej kwotę w wysokości średnio ok. 3,5% od ceny transakcyjnej, ale w związku z dużym popytem na nieruchomości i rosnącymi cenami, prowizje pośrednika w Sztokholmie są znacznie wyższe i uzależnione od uzyskanej ceny przewyższającej z reguły cenę ofertową. Pośrednik sporządza ofertę sprzedawanej nieruchomości w postaci folderu, który otrzymuje każdy zainteresowany nabyciem nieruchomości. W folderze oprócz zdjęć dokładnie opisany jest stan budynku, w którym znajdują się nieruchomości, a także pozostające wyposażenie. Folder zawiera również informacje odnośnie wszelkich opłat eksploatacyjnych, dotyczących oferowanej do sprzedaży nieruchomości. Ciekawostką jest również, iż kupujący w formie pisemnej występuje do sprzedającego z licznymi zapytaniami, na które sprzedający ma obowiązek pisemnie odpowiedzieć, np. pytania odnośnie hipotek obciążających nieruchomość, o koszty zarządu nieruchomością, ilość napraw i remontów itp. Sprzedaż nieruchomości w Sztokholmie odbywa się na zasadzie licytacji otwartej. Ponadto, ustalone zostają terminy licytacji ze sprzedającymi. Oznacza to, że potencjalny nabywca pozostawia swoją ofertę u agenta nieruchomości, a ten z kolei regularnie przedstawia aktualne i najwyższe oferty sprzedającemu oraz innym potencjalnym nabywcom. Kupujący i sprzedający może uzyskać pełną listę ofert z nazwą (danymi) oferenta i kwotami. Pośrednik rejestruje wszystkie składane przez potencjalnych nabywców oferty cenowe. Ustalone są dokładne dni i godziny, w których potencjalni klienci mogą oglądać nieruchomość. Z reguły jest to jeden z dni weekendu oraz jeden dzień w tygodniu: weekend w godzinach przedpołudniowych, w ciągu tygodnia - godziny popołudniowe. Najwięcej za lokum zapłacimy w stołecznym Sztokholmie. Tam 1 mln koron znaczy niewiele, zwłaszcza ze względu na zaobserwowany duży popyt na kupno mieszkań. Średnia cena za metra kwadratowego mieszkania wynosi 70.000 SEK, tj. ok. 32.200 zł (kontrakt zawarty 14.02.2014r.). Pięć najdroższych gmin w Szwecji to: Sztokholm, Danderyd, Solna, Sundbyberg i Lidingö.

Na pośredniku spoczywa duża odpowiedzialność przy przenoszeniu praw do nieruchomości, gdyż musi się zapoznać ze wszystkimi oczekiwaniami, zarówno strony sprzedającej jak i kupującej, jak wspomniałam w poprzednim artykule. Przed zakupem sporządzany jest dokładny opis nieruchomości i wszystkich usterek. Kupujący zapoznaje się również z wymaganiami całej wspólnoty odnośnie nowego lokatora, gdyż kondominia mogą remontować klatki schodowe itp. A więc, przy zakupie kupujący musi mieć wgląd do raportu rocznego działalności kondominiów oraz wyrazić zgodę na trwające remonty i partycypację w rozpoczętych inwestycjach wspólnoty. W interesie Sprzedającego jest poinformowanie o istniejących zobowiązaniach wspólnoty, na które wyraził zgodę przed zbyciem nieruchomości. Kontrakt kupna – sprzedaży zawiera dokładny opis przedmiotu sprzedaży a także warunków płatności. Wkład własny wynosi ok. 10% i przelewany jest na rachunek powierniczy agenta nieruchomości, specjalnie do tego przeznaczony. Kontrakt zawiera również sposób rozliczenia, tzn. dalsze sposoby zapłaty oraz termin przekazania nieruchomości. Pośrednik załatwia wszelkie wpisy potrzebne do przeniesienia własności. Wpis nowego właściciela nieruchomości kosztuje 825 koron szwedzkich (SEK), tzw. Stämpelskätt, tj. ok. 380 zł (na 15.04.2014r). Wpisy te muszą być dokonane w ciągu trzech miesięcy od daty sprzedaży i przekazania nieruchomości. Do tego dochodzi opłata skarbowa ustalana na podstawie wyceny nieruchomości lub ceny transakcyjnej: dla osób prywatnych i związków mieszkańców jest to 1,5% a dla osób prawnych 4,25%. Najniższa opłata to 50 SEK, która dotyczy darowizn. Opłaty te wnosi się do Fastighetsinskrivningeen- Lantmäteriet. Sprzedający i kupujący odpowiadają solidarnie za opłaty skarbowe. Ciekawostką jest, że strony w kontrakcie dodatkowo uzgadniają warunki przekazania nieruchomości. Sprzątanie nieruchomości po sprzedaży należy do obowiązków strony sprzedającej (wynika to z podpisanych wcześniej uzgodnień stron odnośnie przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi). Przekazywana nieruchomość ma być sprzątnięta generalnie i doprowadzona do takiego stanu, że strona nabywająca może zacząć po przeprowadzce od razu i bez sprzątania korzystanie z nieruchomości. Kupujący i sprzedający wspólnie uzgadniają zakres porządków, zarówno na zewnątrz nieruchomości (dotyczy domów), jak i wewnątrz. Tytułem przykładu: wentylatory i otwory wentylacyjne są dokładnie czyszczone z kurzu i tłuszczu, lodówka i zamrażarka rozmrożone i wymyte na zewnątrz i wewnątrz oraz odsunięte i oczyszczone z każdej strony, szafki wiszące i stojące są czyszczone wewnątrz i na zewnątrz itp. Jeżeli sprzedający nie przekaże nieruchomości w takim stanie, jak strony wcześniej uzgodniły, to płaci kupującemu odszkodowanie za doprowadzenie nieruchomości do stanu jaki uzgodniono podpisując protokół. Odszkodowanie płacone jest również jeżeli sprzedający dopuści się zwłoki w przekazaniu nieruchomości.

mgr inż. Barbara Matias, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, Biuro Nieruchomości BMJ Białystok

Temat funkcjonowania rynku nieruchomości w Szwecji będziemy kontynuować w kolejnych wydaniach gazety.


tel. 085 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

13


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

14

tel. 85 744 88 99

WYBRANA OFERTA MIESZKAŃ: 1POK., WASZYNGTONA, 32,5M2, IIIP., CEGŁA – 124.000ZŁ 1POK., NOWY ŚWIAT, 24M2, IVP., CEGŁA – 108.000ZŁ 2POK., CHROBREGO, 32,3M2, PARTER, PŁYTA – 140.000ZŁ 2POK., DUBOIS, 37M2, PARTER, PŁYTA – 155.000ZŁ 2POK., BIAŁOSTOCZEK, 39M2, PARTER, PŁYTTA – 160.000ZŁ 2POK., MAZOWIECKA, 47M2, IVP., CEGŁA – 227.000ZŁ

B-STOK, 43m², ul. Upalna, oryginalne, ze skosami, do własnej aranżacji. 175.000 zł

2POK., SIKORSKIEGO, 48,3M2, PŁYTA – 150.000ZŁ

BIAŁYSTOK, 37.80m², os. Wysoki Stoczek, atrakcyjne, niezależne pokoje i kuchnia, II piętro w bloku z cegły, po remoncie, do wprowadzenia. 158.000 zł

BIAŁYSTOK, 59.20m², 2p., ul. Porzeczkowa, rozkładowe, w bloku z płyty z windą, do wprowadzenia. 189.900 zł

BIAŁYSTOK, ul. Antoniukowska, 2-stronne, nieopodal centrum, w bloku ze starszej cegły, do częściowego remontu. 165.000 zł

2POK., SKŁODOWSKIEJ, 36M2, VIP., CEGŁA – 165.000ZŁ 3POK., STUDZIENNA, 59,7M2, IIP., PŁYTA – 225.000ZŁ 3POK., KEN, 51,5M2, IIIP., CEGŁA – 230.000ZŁ 3POK., SWOBODNA, 60,1M2, IVP., PŁYTA – 175.000ZŁ 3POK., ZIELONOGÓRSKA, 61,3M2, IIIP., PLYTA – 205.000ZŁ 3POK., SZARYCH SZEREGÓW, 65M2, IIIP., CEGŁA – 235.000ZŁ 3POK., WASILKÓW, 65,5M2, IIIP., PŁYTA – 175.000ZŁ

B-STOK, 47.80m², ul. Sybiraków, atrakcyjne, w bloku z nowszej cegły, w bardzo dobrym stanie technicznym, wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz. 229.000 zł

3POK., ZAMENHOFA, 50,6M2, IIP., CEGŁA – 165.000ZŁ

BIAŁYSTOK, 48.30m², ul. Komisji Edukacji Narodowej, nowe, atrakcyjne, częściowo umeblowane, z balkonem. 235.000 zł

BIAŁYSTOK, 61.30m², ul. Zielonogórska, zadbane, w bloku z ocieplonej płyty, do własnej aranżacji. 205.000 zł

LEWICKIE, 110m², działka 815m², 1-rodzinny, po generalnym remoncie, do wprowadzenia, zagospodarowana działka. 285.000 zł

3POK., BEMA, 48,5M2, IP., PŁYTA – 175.000ZŁ 3POK., CHROBREGO, 61M2, IVP., CEGŁA – 225.000ZŁ 3POK., PORZECZKOWA, 59,1M2, IIP., PŁYTA – 189.900ZŁ 4POK., KALINOWA, 84M2, PARTER, PŁYTA – 237.000ZŁ

WYBRANA OFERTA DZIAŁEK:

B-STOK, 48.50m², 1p., ul. Bema, atrakcyjnie zlokalizowane, w bloku z płyty po termoizolacji, w trakcie remontu. 175.000 zł

BIAŁYSTOK, OS. ŚCIANKA, 665M2 – 150.000ZŁ

BIAŁYSTOK, 48.30m², ul. Sikorskiego, korzystnie położone, przestronne, do własnej aranżacji. 150.000 zł

BIAŁYSTOK, 61m², ul. Chrobrego, ładne, 3 niezależne pokoje i kuchnia, blok z nowszej cegły, do zamieszkania. 225.000 zł

SOBOLEWO, 185m², działka 811m², atrakcyjny, 1-rodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, do zamieszkania. 463.000 zł

BIAŁYSTOK, OS. ZAGÓRKI, 590M2 – 88.500ZŁ BIAŁYSTOK, OS. DOJLIDY GÓRNE, 576M2 – 93.000ZŁ BIAŁYSTOK, OS. ZAGÓRKI, 1085M2 – 146.400ZŁ KLEOSIN, 676M2 – 89.000ZŁ SOBOLEWO, 700M2 – 70.000ZŁ STUDZIANKI, 1300M2 – 52.000ZŁ IGNATKI OSIEDLE, 500M2 – 60.000ZŁ

B-STOK, 75.20m², 3p., ul. Malmeda, przestronne, centrum, cegła, do odświeżenia. 259.000 zł

BIAŁYSTOK, 48.90m², ul. Swobodna, atrakcyjne, częściowo umeblowane, z dużym balkonem. 179.950 zł

BIAŁYSTOK, 32.30m², ul. Chrobrego, salon z kuchnią, sypialnia, parter w IV-piętrowym bloku z płyty, nowa elewacja, od zaraz. 140.000 zł

BIAŁYSTOK, 50.60m², 2p., ul. Zamenhofa, atrakcyjnie zlokalizowane, w bloku ze starszej, ocieplonej cegły. 165.000 zł

BIAŁYSTOK, 63.60m², ul. Mickiewicza, komfortowe, niezależne pomieszczenia, w bloku z nowej cegły, niski czynsz. 360.000 zł

WASILKÓW, 64.50m², 3p., ul. Kościelna, rozkładowe, do odświeżenia, duży balkon. 175.000 zł

SOBOLEWO, 1000M2 – 40.000ZŁ HALICKIE, 1500M2 – 125.000ZŁ POROSŁY, 1000M2 – 150.000ZŁ OLMONTY, 8590M2 – 171.800ZŁ KLEPACZE, 3569M2 – 143.000ZŁ FASTY, 2000M2 – 140.000ZŁ GRABÓWKA, 1000M2 – 85.000ZŁ

BIAŁYSTOK, 65m², 3p., ul. Szarych Szeregów, przestronne, 3 niezależne pokoje i kuchnia, w bloku z cegły, do częściowego remontu. 235.000 zł

ZABŁUDÓW, 62.50m², ul. Kalwińska, przestronne, w bloku z nowej cegły, wykończone, do wprowadzenia. 195.000 zł


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

ATRAKCYJN SKRAJNA SZEREGÓWKA

KAWALERKA W SERCU MIASTA

BIAŁYSTOK, 148m², działka 371m², os. Skorupy, murowany, szeregowy, Atrakcyjny segment skrajny, stan do zamieszkania. 460.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 24m², 3p., ul. Elizy Orzeszkowej, os. Mickiewicza, okna PCV, włas., Okazja! Nowa cena!!! 113.000 zł

BIAŁYSTOK, 175m², działka 206, os. Mickiewicza, szeregowy, 0% PROWIZJI-duża szeregówka w świetnej lokalizacji z 1997r cena do neg. 590.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 900m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Dojlidy Górne, budowlana dojazd asfaltowy 130.000 zł

DZIAŁKA

KLEPACZE, 1001m², prąd, woda, kanalizacja, ul. Kolejowa, Wymiarowe działki 24x41 pod budownictwo jednorodzinne, 2 ostatnie działki. 100 zł m²

NIEWODNICA Kościelna, 240m², działka 869, wolno stojący, 0% PROWIZJI komfortowy, w spokojnym miejscu. 750.000 zł do uzg.

NOWE Aleksandrowo, 130m², działka 950, cegła, murowany, wolno stojący, 0% PROWIZJI dom z 2011r 595.000 zł do uzg.

TOŁCZE, 183m², działka 960, cegła, murowany, wolno stojący, 0% PROWIZJI przestronny komfortowy dom z 2009r. 9, 5 km od B-stoku 649.000 zł

15

WASILKÓW, 220m², działka 661, ul. Lipowa, cegła, murowany, wolno stojący, z dużym garażem 5mx11m 600.000 zł do uzg.

DZIAŁKA W ZACZERLANACH

ZACZERLANY, 7200m², prąd, woda, Działka rolna z możliwością budowy domu w zabudowie siedliskowej 50m od asfaltu. Okazja!!! 108.000 zł


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

16

BIAŁYSTOK, 110m², działka 280, os. Przemysłowa, wolno stojący, wybudowaney w 1999r w technologii szkieletowej, stan do zamieszkania 439.000 zł

BIAŁYSTOK, 140m², działka 186, os. Wysoki Stoczek, murowany, szeregowy, dom komfortowo wykończony do zamieszkania 699.000 zł

OŚ. WYŻYNY Z 2007R.

BIAŁYSTOK, 165m², działka 520, os. Wyżyny, cegła, wolno stojący, 6 letni, ładna bryła domu, do zamieszkania 619.000 zł

CHROBREGO, IP., CEGŁA

BIAŁYSTOK, 41m², 1p., ul. Chrobrego, os. Piasta, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, dwustonne, z balkonem 176.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 42.60m², 1p., ul. Magnoliowa, os. Zielone Wzgórza, spółdz. włas., nowsza cegła, funkcjonalny układ, super cena! 175.000 zł

BIAŁYSTOK, 62m², 2p., ul. Kołłątaja, os. Wysoki Stoczek, cegła, okna PCV, włas., gustownie wykończone, gotowe do zamieszkania, garaż-30000zł 289.000 zł

BIAŁYSTOK, 80m², 2p., ul. Waszyngtona, os. Piaski, okna PCV, włas., nowoczesne i atrakcyjne wnętrze, nowy blok z cegły 520.000 zł

BEMA 3 POKOJE

BIAŁYSTOK, 48m², 4p., ul. Bema, os. Bema, do wprowadzenia, umeblowane, płyta, okna PCV, włas., blok czeropiętrowy po termomodernizacji. 185.000 zł do uzg.

IGNATKI, 65m², 3p., ul. Jodłowa, cegła, okna PCV, włas., gustowne i nowoczesne wnętrze 295.000 zł do uzg.

tel. 85 744 88 99


tel. 85 744 88 99

BIAŁYSTOK, 140m², działka 690m², os. Wygoda, 4 pokoje na dolnej kondygnacji, kuchnia, łazienka, przedpokój, wiatrołap, na posesji drugi domek, z garażem. 399.000 zł

BIAŁYSTOK, 153m², działka 306m², os. Skorupy, tylko w naszym biurze, wolnostojący wykończony materiałami z wysokiej jakości. 570.000 zł

BIAŁYSTOK, 22m², 1p., ul. Skłodowskiej, os. Centrum, cegła, w pełni wyposażone, do wprowadzenia. 115.000 zł

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

BIAŁYSTOK, 47m², 4p., os. Antoniuk, po remoncie, 2-stronne, środkowe. 194.000 zł

BIAŁYSTOK, 47m², 4p., ul. Skłodowskiej, os. Centrum, cegła, 2 lub 3 pokoje, cegła, tylko w naszej ofercie, po generalnym remoncie, nowoczesne. 240.000 zł

BIAŁYSTOK, 58m², 3p., os. Mickiewicza, cegła 1969, do wprowadzenia, 2-stronne, balkon. 249.000 zł

BIAŁYSTOK, 63m², 3p., ul. Kręta, os. Nowe Miasto, cegła 1998. 335.000 zł

BIAŁYSTOK, 65m², 3p., ul. Skrajna, os. Słoneczny Stok, do wprowadzenia, 2poziomowe, cegła 1995. 270.000 zł

17

BIAŁYSTOK, 73m², 1p., ul. Prowiantowa, os. Młodych, cegła 2007, winda, urządzone przez architekta. 375.000 zł

BIAŁYSTOK, 75m², 2p., ul. Bacieczki, os. Leśna Dolina, nowsza cegła, tylko w naszej ofercie, loggia oplatająca całe mieszkanie, garaż. 325.000 zł

BIAŁYSTOK, 69m², 2011r., w apartamentowcu, taras 134m² oraz ogródek 24m², garaż 2-stanowiskowy. 409.000 zł

NIEWODNICA Korycka, 180m², działka 2300m², parter salon, w centralnym miejscu kominek, kuchnia jako otwarta przestrzeń na salon, pokój gabinetowy, piętro. 625.000 zł

BIAŁYSTOK, 37.40m², 2p., ul. Malmeda 155.000 zł

BIAŁYSTOK, 60.20m², 4p., ul. Swobodna 199.000 zł

BIAŁYSTOK, 63.70m², ul. Wasilkowska, płyta, wysoki parter. 190.000 zł

BIAŁYSTOK, 42.60m², 4p., ul. Bema, ks. wieczysta, cegła 159.000 zł

BIAŁYSTOK, 60.50m², 1p., ul. Kraszewskiego, os. Bojary, do wprowadzenia, cegła, Atrakcyjne 355.000 zł

HENRYKOWO, 106m², działka 955m², stan surowy zamknięty 179.000 zł

KLEOSIN, 45m², 3p., ul. Kraszewskiego 195.000 zł

BIAŁYSTOK, 50.50m², 4p., ul. Upalna, os. Słoneczny Stok 199.000 zł

BIAŁYSTOK, 59.50m², 3p., ul. Pułkowa, cegła, ładne 270.000 zł

BIAŁYSTOK, 60.62m², ul. Zachodnia, os. Nowe Miasto, ładne, nowe budownictwo 280.000 zł

WASILKÓW, 53m², ul. Krucza, garaż 229.000 zł


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

18 DZIAŁKI

BOĆKI, 1000000m², Wezmę w dzierżawę grunty orne, łąki. 793-212952 BIEL

» DZIAŁKĘ OK MOŻLIWOŚCIĄ

KUPIĘ MIESZKANIA

B STOK, Dziesięciny, 2-pokojowe, parter, I piętro, cegła. 500-669-916 BIAŁ B STOK, najlepiej centrum, kawalerka, 30m², pod wynajem, 100.000 zł. 500731-331 BIAŁ BIAŁYSTOK, 1, 2, 3-pokojowe, do remontu, zadłużone, płatne gotówką. 120.000 zł 508-793-303 BIAŁ BIAŁYSTOK, 20m², B-stok, kawalerka. 601-571-472 BIAŁ BIAŁYSTOK, os. Bojary lub Piasta, 2pokojowe, cegła, bez parteru, do 190.000 zł. 695-849-816 BIAŁ KUPIĘ mieszkanie 1 - 2 - 3 pokojowe. Może być zadłużone lub do remontu. 150.000 zł do uzg. 508-793-303 BIAŁ

1000M², Z PRZYŁĄCZENIA GAZU W OKOLICACH BIAŁEGOSTOKU. 601-155-540 BIAŁ OK. Białegostoku, działka pod garaż lub posiadłość. 504-464-198 BIAŁ OK. Bociek, przyjmę w dzierżawę grunty orne, łąki. 793-212-952 BIEL OK. Suraża, przyjmę w dzierżawę grunty orne, łąki. 695-332-129 BIAŁ STARY las z ziemią. 664-306-196 WYS ZIEMIA rolna blisko Białegostoku. 50.000 zł całość do uzg. 692-239-213 BIAŁ ZIEMIA rolna słabej klasy, pod zalesienie, powiat bielski, siemiatycki, 10.000 zł ha. 10.000 zł h 602-753-812 BIEL

« Kupię mieszkanie 2 pokojowe, 32m², do remontu. 600-473-703 BIAŁ

KUPIĘ mieszkanie w B-stoku, Słoneczny Stok lub na ul. Wyszyńskiego, Stołecznej o pow. 35-40m², I piętro. 609-799-629 BIAŁ KUPIĘ mieszkanie, 2 pokoje, I-IIp, bezpośrenio. 795-999-550 BIAŁ MIESZKANIE do 50m², najchętniej w bloku z cegły, do IIIp, z ks. wieczystą, nie interesują mnie oferty mieszkań oddalonych od centrum, za rozsądną cenę 692-973-067 BIAŁ MIESZKANIE w B-stoku, os. Centrum lub Mickiewicza, bezpośrednio, ok. 45m², do remontu. 795-999-550 BIAŁ

« Zdecydowanie kupię mieszkanie 2 pokojowe 38-39m², do remontu. 600-473-703 BIAŁ

DOMY

DOM, siedlisko, Białystok, okolice do 15 kilometrów, do 300.000zł. 601-944396 BIAŁ SIEDLISKO lub działkę z domem do remontu, najchętniej nad rzeką Bug, bezpośrednio. 510-484-476 SIEDLISKO, dom może być do remontu, ziemia ok. 5ha, na skraju, uboczu wsi lub pod lasem, gm. Kołaki Kośc, najlepiej w jednym kawałku, w rozsądnej cenie. 723-627-405 ZAM

1-POKOJOWE

B STOK, 20m², os. Centrum, z lokatorem który żąda mieszkania od kupującego. 90.000 zł 692-488-171 BIAŁ B STOK, 23.80m², ul. Waszyngtona, z windą, do remontu, nowa cena. 92.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 23m², 1p., ul. Stołeczna, cegła. 134.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 35m², ul. Jurowiecka, parter, doskonała lokalizacja, możliwa działalność. 144.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 36.60m², 1p., ul. Pułaskiego, os. Nowe Miasto, słoneczne, duży balkon. 132.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 36m², 6p., ul. Berlinga 40, ks. wieczysta, do remontu, bezpośrednio. 135.000 zł do uzg. 720-552-969 BIAŁ B STOK, 39m², 1p., ul. Świętojańska, cegła, komfortowe. 198.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, ul. Wyszyńskiego, kawalerka, blok 8 letni, z cegły, wysoki parter. 163.000 zł 692-488-171 BIAŁ BIAŁYSTOK, 20m², 3p., ul. Gruntowa, os. Młodych, cegła, okna PCV, włas., kuchnia wnękowa, piwnica, stan mieszkania dobry, blok po termomodernizacji 100.000 zł 691-411-756, (85)744-5060 BMJ BIAŁYSTOK, 20m², 3p., ul. Piłsudskiego, os. Centrum, kawalerka z balkonem w centrum miasta po generalnym re-

BIAŁYSTOK, 200m², działka 609 m², os. Starosielce, murowany, wolno stojący, dom typu słupek, stan developerski, nowe instalacje, pełne uzbrojenie 410.000 zł

BIAŁYSTOK, 31.80m², 3p., ul. Trawiasta, os. Wygoda, ks. wieczysta, do wprowadzenia, okna PCV, włas., duży balkon, piwnica 145.000 zł

BIAŁYSTOK, 41.50m², 2p., ul. Ordonówny, os. Antoniuk, cegła, okna PCV, włas., kuchnia z oknem, duży balkon, piwnica, łazienka z wc, mieszkanie do remontu 160.000 zł

moncie do zamieszkania od zaraz. 127.000 zł 504-046-274, (85)742-4016 APOGEUM BIAŁYSTOK, 22m², 3p., ul. Zwierzyniecka, os. Tysiąclecia, blisko Politechniki, do wykończenia. 113.500 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 24m², 1p., ul. Ciepła, os. Sienkiewicza, do wprowadzenia, cegła, włas., okna nowe drewniane, do zamieszkania, blok z 1998r 135.000 zł do uzg. (85)744-51-77, 885850247 AREA BIAŁYSTOK, 24m², 3p., ul. Antoniukowska, os. Sady Antoniukowskie, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, spółdz. włas., piwnica, nowe okna, drzwi, instalacje 117.000 zł 691-411756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 24m², 3p., ul. Elizy Orzeszkowej, os. Mickiewicza, okna PCV, włas., Okazja! Nowa cena!!! 113.000 zł 666485-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 25m², 3p., ul. Broniewskiego, os. Antoniuk, cegła, umeblowane 117.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 28.24m², 7p., ul. Tuwima, os. Antoniuk, ks. wieczysta, cegła, okna PCV, włas., blok z cegły z windą, docieplony 116.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 29.50m², ul. Waryńskiego, os. Przydworcowe, parter, do odświeżenia. 163.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 30m², 3p., ul. Przyrodnicza, os. Nowe Miasto, cegła 149.000 zł m² 665-367-868 FORUM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 30m², 4p., ul. Tuwima, ładnie wykonczona w bloku X piętrowym, umeblowane. 150.000 zł 604-758-724 BIAŁ BIAŁYSTOK, 30m², ul. Wrocławska, os. Zielone Wzgórza, parter, do zamieszkania. 150.000 zł 504-171-829, (85)74480-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 32.60m², 3p., ul. Scaleniowa, os. Wysoki Stoczek, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., kuchnia otwarta na pokój, kabina prysznicowa 168.000 zł 516-129184, (85)742-21-15 eM4 BIAŁYSTOK, 37.40m², 2p., ul. Malmeda 155.000 zł 604-622-985, (85)745-5701 ARDVIL BIAŁYSTOK, 37.60m², 4p., ul. Żeromskiego, os. Nowe Miasto, do wprowadzenia, cegła, po remoncie,

BIAŁYSTOK, 43.70m², 1p., ul. Pochyła, os. Wysoki Stoczek, cegła, okna PCV, włas., stan mieszkania dobry, oddzielna kuchnia, piwnica, duży balkon, garaż 195.000 zł

BIAŁYSTOK, 47m², ul. Pozioma, os. Skorupy, cegła, okna PCV, oddzielna kuchnia z oknem, duża łazienka, balkon, piwnica, mieszkanie do własnej aranżacji 178.000 zł

BIAŁYSTOK, 48.20m², 4p., ul. Ukośna, os. Antoniuk, okna PCV, włas., balkon, piwnica, łazienka osobno z wc, mieszkanie do odnowienia 174.000 zł

włas., pokój z aneksem kuchennym, wnęka sypialniana, piwnica 150.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 37m², ul. Piłsudskiego, os. Centrum, po remoncie, okna drewniane, włas., Zapraszamy do oglądania. Zaproponuj swoją cenę! 155.000 zł 666-485-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 38m², 2p., ul. Proletariacka, os. Centrum, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV 159.000 zł 600-598-664, (85)744-56-48 HOMESERVICE BIAŁYSTOK, 39m², ul. Sienkiewicza, os. Centrum, cegła, okna PCV, włas., mieszkanie z przeznaczeniem na lokal 199.000 zł do uzg. 885-850-247, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 40m², os. Leśna Dolina, niski parter, wykończone. 191.000 zł 785-642-439 BIAŁ BIAŁYSTOK, 44.62m², 2p., ul. Lipowa, centrum, do zamieszkania. 210.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIELSK Podlaski, 27m², kawalerka. 99.000 zł do uzg. 887-775-385 BIEL EŁK, 38m², 3p., ul. Wojska Polskiego, do wprowadzenia, po remoncie, okna PCV, włas., istnieje możliwość pozostawienia mebli w kuchni, widok na jezioro. 110.000 zł do uzg. 501-192343 EŁK SOKÓŁKA, 27.60m², 2p., ul. 1 Maja, ks. wieczysta, cegła, okna PCV, włas., kawalerka w centrum w niskim budynku z cegły, do remontu 72.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS

2-POKOJOWE

B STOK, 32.30m², 1p., ul. Ukośna, umeblowane, włas., bez pośredników. 150.000 zł 513-703-710 BIAŁ B STOK, 32.40m², 4p., ul. Św. Wojciecha, winda. 129.900 zł 504-171829, (85)744-80-02 Grabowscy B STOK, 39.20m², ul. Branickiego, rozkładowe, nowa stolarka lub zamiana na siedlisko. 155.000 zł 512-570323 BIAŁ B STOK, 40m², ul. Sienkiewicza, os. Centrum, cegła, rozkładowe. 200.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 42.80m², ul. Gruntowa, cegła, łazienka z oknem. 220.000 zł 502-218358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 42.90m², 2p., ul. Swobodna, cegła, blok 3 piętrowy, przed blokiem duży parking, zabudowa w kuchni i

BIAŁYSTOK, 48.70m², 9p., ul. Białostoczek, os. Białostoczek, płyta, okna PCV, spółdz. włas., kuchnia widna, loggia, piwnica, bokówka, mieszkanie jednostronne 154.000 zł

BIAŁYSTOK, 50.50m², 2p., ul. Waryńskiego, os. Centrum, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, oddzielna kuchnia, nowe okna, drzwi, instalacje, piwnica 265.000 zł

BIAŁYSTOK, 60m², 1p., ul. Modlińska, os. Bojary, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., balkon, piwnica, teren zamknięty, miejsce postojowe w cenie 311.000 zł

tel. 85 744 88 99 pokojach, 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc. 210.000 zł 793-442-323, 793-062-727 BIAŁ B STOK, 44.20m², ul. Jana Pawła 2, cegła, notarialne, IVp., po kapitalnym remoncie lub zamiana. 168.000 zł 790324-705 BIAŁ B STOK, 44.48m², 1p., ul. Białówny, włas., kuchnia z oknem, balkon, piwnica, 2-stronne, po generalnym remoncie, do wprowadzenia. 280.000 zł 502593-854 BIAŁ B STOK, 45m², 1p., ul. Waryńskiego, os. Centrum, 1998r, również na lokal, ewentualnie garaż 20.000 zł. 501-738393, (85)744-80-02 Grabowscy B STOK, 46m², 1p., ul. Malmeda, cegła. 192.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 46m², ul. Pułaskiego, os. Nowe Miasto, cegła, funkcjonalne, do zamieszkania. 215.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 47m², 4p., ul. Legionowa, winda, płyta. 175.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 50.30m², 3p., ul. Fabryczna, os. Centrum, ks. wieczysta, cegła, okna PCV, świetna lokalizacja, funkcjonalny rozkład, do wejścia, balkon, ładna kuchnia 229.000 zł 660-474-444 BEWE B STOK, 50m², 1p., ul. Legionowa, cegła, kamienica. 219.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 50m², ul. Waszyngtona, obok Opałka. 163.000 zł 692-488-171 BIAŁ B STOK, 52m², ul. Plażowa, os. Dojlidy, 0, 5 domu z wyodrębnionym mieszkniem na parterze, działka 460m², bezczynszowe, garaż i ogródek, małe koszty utrzymania 250.000 zł 660-474-444, (85)674-74-44 BEWE B STOK, 53.85m², 1p., ul. Pogodna, os. Nowe Miasto, do zamieszkania, cegła 2009. 220.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy B STOK, 56m², ul. Szeroka, parter, cegła. 222.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 56m², ul. Zachodnia, os. Nowe Miasto, było 3-pokojowe, ogródek, garaż. 280.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK BIAŁYSTOK, 32.30m², 4p., ul. Ukośna, os. Antoniuk, płyta, okna PCV, spółdz. włas., budynek docieplony z nową elewacją, zaciszne miejsce, wolne od zaraz 137.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 32.30m², ul. Chrobrego, salon z kuchnią, sypialnia, parter w IVpiętrowym bloku z płyty, nowa elewacja, od zaraz. 140.000 zł 509-784-724, (85)743-64-36 AGEMA

CHOROSZCZ, 142m², działka 688 m², murowany, stan surowy zamknięty, wolno stojący, 5 pokoi, 2 łazienki, garderoba, garaż, pełne uzbrojenie 265.000 zł

KRÓLOWY Most, 180m², działka 1766 m², cegła, murowany, wolno stojący, 5 pokoi, parterowy z poddaszem użytk., ogrzewanie olejowe, do wykończenia 426.000 zł

OKOLICE Solniczek, 167m², działka 2200 m², wolno stojący, przestronny, parterowy, do wprowadzenia, ogrzewanie gazowe, monitoring, działka zagospodarowana 730.000 zł

BIAŁYSTOK, 32m², 1p., ul. Żabia, os. Centrum, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., balkon, piwnica, stan mieszkania dobry 155.000 zł 601-918020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 32m², 1p., ul. Białostoczek, os. Białostoczek, nowe okna, nowe drzwi, balkon, piwnica. 142.000 zł 535-000-116 BIAŁ BIAŁYSTOK, 32m², 3p., ul. Towarowa, os. Piasta, do wprowadzenia, płyta, po remoncie, okna PCV, piwnica, nowe drzwi, okna, instalacje 160.000 zł 691411-756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 33m², 3p., ul. Żabia, os. Centrum, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, włas., nowa instalacja elektr., balkon, piwnica 165.000 zł 695-968-443, (85)74450-60 BMJ BIAŁYSTOK, 34m², 2p., ul. Gajowa, os. Dziesięciny, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, włas. 180.000 zł 500-669-916 BIAŁ BIAŁYSTOK, 34m², 5p., ul. Antoniukowska, os. Antoniuk, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, włas., 0% PROWIZJI 2011r. 184.000 zł do uzg. 666-391-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 35.40m², 1p., ul. Boh. Monte Cassino, os. Przydworcowe, ks. wieczysta, cegła, okna PCV, włas., do odnowienia 153.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 36.60m², 2p., ul. Lipowa, centrum, do zamieszkania. 175.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 36m², 2p., ul. Rzymowskiego, os. Nowe Miasto, do zamieszkania. 190.000 zł 504-171-829, (85)74480-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 36m², 2p., ul. Słowackiego, os. Mickiewicza, cegła, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc, mieszkanie do odnowienia 173.000 zł 695968-443, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 36m², 3p., ul. Ciepła, os. Sienkiewicza, okna PCV, Atrakcyjna lokalizacja.2-pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc.Do pokoi wejście z korytarza. 165.000 zł 600-948-555 BIAŁ BIAŁYSTOK, 36m², 4p., ul. Zwierzyniecka, os. Tysiąclecia, okna PCV, balkon, piwnica, niski, ocieplony blok ze starszej cegły, wydanie od ręki 133.000 zł 798876-509 BIAŁ BIAŁYSTOK, 36m², 4p., ul. Zwierzyniecka, os. Tysiąclecia, okna PCV, ocieplony blok, balkon, piwnica, nowe grzejniki, wydanie od ręki. 133.000 zł 798-876-509 BIAŁ


tel. 85 744 88 99 BIAŁYSTOK, 37.70m², ul. Piastowska, os. Piasta, ks. wieczysta, dwa niezależne pokoje, balkon, piwnica.Mieszkanie do kapitalnego remontu, wydanie od ręki 147.000 zł 798-876-509 BIAŁ BIAŁYSTOK, 37m², ul. Antoniukowska, os. Antoniuk, cegła, po remoncie, funkcjonalny układ, pomieszczenia dostępne z przedpokoju 163.000 zł do uzg. 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 37m², ul. Dubois 155.000 zł 509-784-724, (85)743-64-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 38.10m², 3p., ul. Tuwima, cegła, okna PCV, spółdz. włas., stan mieszkania dobry, kuchnia widna, w pokojach ściany malowane i panele, piwnica 154.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 38.50m², 2p., ul. Armii Krajowej, os. Leśna Dolina, 1991r. 168.500 zł 504-171-829, (85)744-8002 Grabowscy BIAŁYSTOK, 38.50m², 2p., ul. Armii Krajowej, os. Leśna Dolina, płyta, okna drewniane, spółdz. włas., niezależny układ pomieszczeń, balkon, piwnica 169.000 zł 695-968-443, (85)744-5060 BMJ BIAŁYSTOK, 38m², 1p., ul. Berlinga, os. Dziesięciny, ks. wieczysta, do wprowadzenia, okna PCV 170.000 zł 600-598664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 38m², 2p., ul. Piastowska, os. Piasta, do wprowadzenia, ściany malowane, panele podłogowe. 184.000 zł 665-367-868 FORUM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 38m², 4p., ul. Dubois, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła 169.000 zł 600-598664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 38m², ul. Piastowska, os. Piasta, Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na parterze budynku 4 - piętrowego do własnej aranżacji w dobrej cenie 145.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 39.20m², 3p., ul. Branickiego, os. Piasta, umeblowane, płyta, okna PCV 155.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 39m², 1p., ul. Mickiewicza, os. Mickiewicza, cegła, okna PCV 167.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 39m², 1p., ul. Piastowska, os. Piasta, oddzielne pokoje. 157.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 39m², 6p., ul. Wyszyńskiego, os. Piaski, oddzielne pokoje. 169.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 39m², ul. Poleska, os. Sienkiewicza, do zamieszkania. 170.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 40m², 1p., ul. Zwierzyniecka, os. Tysiąclecia, cegła, okna PCV, spółdz. włas., atrakcyjna lokalizacja idealne pod wynajem 170.000 zł do uzg. 885-850-247, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 41.41m², 3p., ul. Broniewskiego, os. Antoniuk, okna PCV, włas., blok z cegły po modernizacji, do odświeżenia 169.000 zł do uzg. 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 42.60m², 4p., ul. Bema, ks. wieczysta, cegła 159.000 zł 604-622985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 42m², 3p., ul. Antoniukowska, os. Antoniuk, ks. wieczysta, cegła, okna PCV 155.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 42m², os. Białostoczek, cegła, do zamieszkania. 139.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 42m², ul. Broniewskiego, IV p. budynek, stan idealny z wyposażeniem, piwnica, ogródek 182.000 zł 601-297-030 BIAŁ BIAŁYSTOK, 43m², 2p., ul. I Armii Wojska Polskiego, os. Białostoczek, nowe, komfortowe w nowoczesnym niskim budynku do wprowadzenia od zaraz 239.000 zł 504-046-274, (85)742-4016 APOGEUM BIAŁYSTOK, 43m², ul. Kalinowskiego, os. Centrum, przy Merino, na lokal użytkowy. 260.000 zł 501-738-393, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 44.90m², ul. Zwierzyniecka, os. Tysiąclecia, cegła, spółdz. włas., piwnica, blok po termomodernizacji, mieszkanie do remontu 180.000 zł 691-411-756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 44m², 1p., ul. Białówny, os. Centrum, do zamieszkania. 280.000 zł 501-738-393, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 45.70m², 1p., ul. Komisji Edukacji Narodowej, os. Bacieczki, ks. wieczysta, cegła, spółdz. włas. 238.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOMESERVICE BIAŁYSTOK, 45m², 3p., ul. Orzeszkowej, os. Mickiewicza, cegła, okna drewniane 185.000 zł 600-598-664, (85)74221-94 HOME-SERVICE

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

BIAŁYSTOK, 45m², 3p., ul. Sukienna, cegła, okna PCV, włas., kuchnia widna, pokoje z oddzielnym wejściem, loggia, piwnica, strych, domofon 199.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 45m², ul. Świętojańska, os. Mickiewicza, do zamieszkania. 189.000 zł 504-171-829, (85)744-8002 Grabowscy BIAŁYSTOK, 45m², ul. Wiewiórcza, nowy budynek, 2-rodzinny, wc, łazienka z oknem, ogródek, stan developerski, oddzielne wejście 195.000 zł 662-207120 BIAŁ BIAŁYSTOK, 46m², 11p., ul. Waszyngtona, os. Piaski, płyta, spółdz. włas., gaz w czynszu, piwnica, kuchnia z oknem, domofon, stan dobry 163.000 zł 691411-756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 46m², 2p., ul. Zachodnia, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, cegła, włas., wspólnota mieszkaniowa 239.000 zł 605-460-228, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 46m², 3p., ul. Armii Krajowej, os. Leśna Dolina, cegła, spółdz. włas., balkon, piwnica, domofon, mieszkanie do odnowienia 180.000 zł 695-968-443, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 46m², 3p., ul. Sukienna, os. Centrum, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, doskonała oferta pod wynajem 192.000 zł 661-027-288, NIERUCHOMOŚCI (85)662-88-38 SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 46m², 3p., ul. Wołodyjowskiego, os. Tysiąclecia, ks. wieczysta, cegła, okna PCV 186.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOMESERVICE BIAŁYSTOK, 47.50m², 1p., ul. Kołłątaja, os. Wysoki Stoczek, ks. wieczysta, cegła, okna PCV, włas., piwnica, balkon, nowa cegła, możliwość zamiany na większe 195.000 zł do uzg. 666485-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 47.60m², ul. Kołłątaja, os. Wysoki Stoczek, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., taras 25m² 229.000 zł 666-391-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 47.70m², 4p., ul. Gajowa, przestronne, słoneczne. 157.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 47m², 2p., ul. Konopnickiej, os. Mickiewicza, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas., po termomodernizacji, w pobliżu galerie. 199.000 zł do uzg. 604530-855 BIAŁ BIAŁYSTOK, 47m², 3p., ul. Konopnickiej, os. Mickiewicza, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., gustowne mieszkanie, Świetna lokalizacja! 322.000 zł 605-460-228, (85)66288-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 48.29m², 2p., ul. Łagodna, os. Wysoki Stoczek, do wprowadzenia, płyta, okna PCV, włas., balkon, piwnica, nowe drzwi, blok po termomodernizacji 189.900 zł 601-918-020, (85)74450-60 BMJ BIAŁYSTOK, 48.30m², ul. Sikorskiego, korzystnie położone, przestronne, do własnej aranżacji. 150.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 48.60m², 3p., ul. Fabryczna, os. Sienkiewicza, do zamieszkania. 194.000 zł 504-171-829, (85)744-8002 Grabowscy BIAŁYSTOK, 48.80m², ul. Armii Krajowej, os. Leśna Dolina, ks. wieczysta, cegła, włas. 185.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 48.80m², ul. Witosa, os. Słoneczny Stok, ogródek, wymienione okna i drzwi, korzystny układ, niski blok z płyty z nową elewacją, spokojne miejsce 155.000 zł 609-905-724 BIAŁ BIAŁYSTOK, 48.90m², ul. Swobodna 179.950 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA BIAŁYSTOK, 48m², 2p., ul. Al. Piłsudskiego, cegła, po remoncie, włas., pokoje z oddzielnym wejściem, łazienka z wc, kuchnia z oknem, balkon, piwnica, 253.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 48m², 3p., ul. Pogodna, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, Niepowtarzalne atrakcyjne 229.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 48m², 4p., ul. Stroma, os. Słoneczny Stok, płyta, okna drewniane, okna PCV, atrakcyjne wnętrze, ładnie wykończone 193.000 zł 661-027-288, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 48m², ul. Ken, os. Bacieczki, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, dwustronne i słoneczne, położone na wysokim parterze 239.000 zł 605-460-228, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 49.50m², 4p., ul. Mickiewicza, os. Mickiewicza, cegła, po remoncie, spółdz. włas., włas., budynek z windą, glazura, terakota, zabudowy 225.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS

BIAŁYSTOK, 49m², 11p., ul. Wąska, os. Sienkiewicza, płyta, okna PCV, spółdz. włas., dwustronne i słoneczne 176.000 zł 661-027-288, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 50m², 1p., ul. Proletariacka, os. Centrum, do wprowadzenia, okna PCV, spółdz. włas. 186.000 zł 730-001-359, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 50m², 1p., ul. Waryńskiego, os. Centrum, przestronne mieszkanie dwupokojowe o odrębnych pomieszc-

zeniach do remontu i własnej aranżacji. 159.000 zł 504-046-274, (85)742-4016 APOGEUM BIAŁYSTOK, 51.10m², 9p., ul. Sikorskiego, os. Słoneczny Stok 169.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 51m², 1p., ul. Stroma, os. Słoneczny Stok, ks. wieczysta, okna PCV 196.000 zł 600-598-664, (85)74221-94 HOME-SERVICE

BIAŁYSTOK, 51m², ul. Piłsudskiego, os. Centrum, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, włas., okazja, 2 duże pokoje +kuchnia +łazienka. 199.999 zł 884-002001 BIAŁ

BIAŁYSTOK, 52.40m², 4p., ul. Armii Krajowej, os. Leśna Dolina, do wprowadzenia, okna PCV 199.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 54m², 1p., ul. Pogodna, os. Dziesięciny, ks. wieczysta, cegła 220.000 zł 600-598-664, (85)742-2194 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 54m², ul. Bacieczki, os. Leśna Dolina, cegła 208.000 zł 604622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 56m², 1p., ul. Sybiraków, os. Sybiraków, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., duży balkon loggia, piwnica 331.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 57m², 6p., ul. Piłsudskiego, os. Centrum, cegła, umeblowane, spółdz. włas., piękny widok na panoramę miasta, do częściowego remontu 199.000 zł 885-850-247, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 58m², 1p., ul. Chrobrego, os. Piasta, do zamieszkania. 229.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy

BIAŁYSTOK, 58m², 3p., ul. Waszyngtona, os. Piaski, cegła, okna PCV, spółdz. włas., kuchnia widna, piwnica, blok po termomodernizacji 195.000 zł 691411-756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, ul. Wesoła, przytulne, w bloku ze starszej cegły, do zamieszkania, z balkonem, niski czynsz. 169.000 zł 509-784-724, (85)743-64-36 AGEMA CZARNA Białostocka, 32m² 86.000 zł 791-353-878 BIAŁ

CZARNA Białostocka, 32m², 1p., ul. Sienkiewicza, ks. wieczysta, okna PCV 90.000 zł do uzg. 791-353-878 BIAŁ EŁK, 43m², 1p., os. Konieczki, ks. wieczysta, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas. 119.000 zł do uzg. 519-592-620 EŁK GRĄDY Woniecko, 43m², 2p., ul. Długa, do wprowadzenia, cegła, włas., nad rz. Narew, tanio. 55.000 zł do uzg. 604715-084 ZAM GRĄDY Woniecko, 44m², 2p., do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., sprzedam mieszkanie w bloku 44m w grądach woniecko tanio 55.000 zł do uzg. 604-715-084 ZAM IGNATKI, 42m², 2p., ul. Jodłowa, ks. wieczysta, do wprowadzenia, spółdz. włas., funkconalny układ pomieszczeń 205.000 zł 605-460-228, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA KLEOSIN, 41m², 2p., ul. Kraszewskiego, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, spółdz., włas., Zabudowa: korytarz, pokój kuchnia z agd. System alarmowy. 210.000 zł do uzg. 602-100752, 603-152-868 BIAŁ KLEOSIN, 45m², 3p., ul. Kraszewskiego 195.000 zł 604-622-985, (85)745-5701 ARDVIL MICHAŁOWO, 35m², 2p., ul. Sienkiewicza, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, po remoncie, okna PCV, włas., Ocieplony duża piwnica niski czynsz 70.000 zł 502-272-738, 509-672-018 BIAŁ WARSZAWA, 42.62m², os. Wola, gotowe do zamieszkania, doskonała lokalizacja. 354.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK WASILKÓW, 35m², 4p., ul. Emilii Plater, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas., kuchnia i łazienka do remontu, w pokojach na podłodze parkiet, oknaPCV, piwnica 115.000 zł do uzg. 885-850-247, (85)744-51-77 AREA WASILKÓW, 36m², ul. Plater, cegła, okna PCV, oddzielna kuchnia, piwnica, stan mieszkania dobry 127.000 zł 695968-443, (85)744-50-60 BMJ

19 WASILKÓW, 45.05m², 2p., ul. Krucza, os. Lisia Góra, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., las pod oknami 230.000 zł do uzg. 505093-985, (85)744-50-82 BIS

» WASILKÓW, 45M², CEGŁA, SPÓŁDZ. WŁAS., 2008R, PARTER, DO WPROWADZENIE, 2 STRONNE, DUŻO SŁOŃCA, ZABUDOWA KUCHNI I PRZEDPOKOJU W CENIE, OD ZARAZ, BEZPOŚREDNIO. 731719-541 BIAŁ

3-POKOJOWE

ŁAPY, 55m² 3.000 zł m² 606-356-478 BIAŁ ŁOMŻA, 60.50m², 2p., ul. Konstytucji 3 Maja, os. Południe, do wprowadzenia, umeblowane, płyta, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., duży balkon 185.000 zł m² do uzg. 505-094-568 ŁOM ŁOMŻA, 60.50m², 2p., ul. Konstytucji 3 Maja, os. Południe, do wprowadzenia, umeblowane, płyta, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., duży balkon 180.000 zł do uzg. 505-094-568 ŁOM B STOK, 46.30m², 4p., ul. Pułkowa, cegła. 185.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 48.50m², 1p., ul. Bema, atrakcyjnie zlokalizowane, w bloku z płyty po termoizolacji, w trakcie remontu. 175.000 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA B STOK, 48m², 1p., ul. Pułkowa, cegła. 185.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 55m², 4p., ul. Antoniukowska, cegła 182.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 56m², 3p., ul. Pułkowa, do wprowadzenia. 237.000 zł 502-218358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK

» BSOLIDARNOŚCI STOK, 57.70M², 7P., UL. AL. 6, OS. ANTONI

UK, OKNA PCV, DO ZAMIESZKA NIA, BEZPOŚREDNIO, CENTRUM, ZADBANE, PRZYTULNE, ŻŁOBEK, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE 227.000 zł do uzg. 508-353-278 BIAŁ B STOK, 58.80m², os. Słoneczny Stok, wysoki parter, po remoncie, bezpośrednio. 230.000 zł 796-120511 BIAŁ B STOK, 58m², 3p., ul. Trawiasta, os. Wygoda, cegła, okna PCV, 2008r., nowoczesne, dwustronne, duża piękna loggia, do wejścia ogrodzony, zadbany, teren wspólnoty! 322.000 zł do uzg. 660-474-444 BEWE

B STOK, 60.20m², 4p., ul. Swobodna, płyta 187.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 60.30m², ul. Berlinga, rozkładowe, okazja. 187.000 zł 502218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 60m², ul. Wąska, cegła, słoneczne, rozkładowe. 270.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 60m², ul. Waszyngtona, słoneczne, winda. 210.000 zł 502-218358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 61.70m², 2p., os. Białostoczek, komfortowe. 267.000 zł (85)745-5701 ARDVIL B STOK, 61m², 2p., ul. Sybiraków, os. Piasta, do wprowadzenia, cegła, okna drewniane, 2003r., dwustronne, opcja garażu, wspólnota, niskie opłaty 348.000 zł do uzg. 660-474-444 BEWE B STOK, 63.80m², 3p., ul. Konwaliowa, os. Zielone Wzgórza, blok 1-klatkowy 4-piętrowy, po 16.00. 215.000 zł 692136-048 BIAŁ B STOK, 63m², 4p., os. Zielone Wzgórza, lub zamiana na mniejsze, bez pośredników. 199.000 zł 509-732-117 BIAŁ B STOK, 67m², ul. Rzemieślnicza 200.000 zł 692-488-171 BIAŁ B STOK, 69.40m², 3p., ul. Lniana, przy lesie, cicha, spokojna okolica, nietypowy wygodny rozkład, wykończone, do wprowadzenia, bezpośrednio. 258.000 zł 696-463-139 BIAŁ B STOK, 70.50m², 4p., ul. Łąkowa, cegła nowa. 270.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 70m², 9p., ul. Legionowa, os. Piaski, idealne dla rodziny lub pod wynajem, świetna lokalizacja, 2-stronne, ustawne, słoneczne, duża loggia, bokówka, piwnica 215.000 zł 660-474444 BEWE BIAŁYSTOK, 58.60m², ul. Kraszewskiego, os. Bojary, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, włas. 320.000 zł 600598-664 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 2p., ul. Kijowska, os. Centrum, ks. wieczysta, cegła, włas., nowe apartamenty w centrum miasta, różne powierzchnie od 1 do 5 piętra 505093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 45.60m², ul. Ciepła, os. Sienkiewicza, cegła, okna PCV 209.999 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOMESERVICE BIAŁYSTOK, 45m², 3p., ul. Sukienna, os. Centrum, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., cichy zakątek w centrum miasta 200.000 zł do uzg. 505-093985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 45m², 4p., ul. Sowlańska, os. Skorupy, cegła, spółdz. włas. 168.000 zł 600-598-664, (85)744-5648 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 46.30m², 4p., ul. Pułkowa, os. Wygoda, do wprowadzenia, okna PCV, spółdz. włas. 185.000 zł 666-485777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 46.60m², 1p., ul. Narewska, os. Antoniuk 169.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 48.20m², 4p., ul. Ukośna, os. Antoniuk, płyta, okna drewniane, włas., oddzielne pokoje, balkon, piwnica, mieszkanie do odnowienia 180.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 48.20m², ul. Białostoczek 185.000 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA BIAŁYSTOK, 48.42m², 4p., ul. Piastowska, os. Piasta, do remontu. 180.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 48m², 1p., ul. Białostoczek, os. Białostoczek 163.000 zł 535-000116 BIAŁ BIAŁYSTOK, 48m², 1p., ul. Mazowiecka, cegła 217.000 zł 604-622-985, (85)74557-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 48m², 3p., ul. Św. Wojciecha, os. Piasta, do zamieszkania. 239.000 zł 501-738-393, (85)744-8002 Grabowscy BIAŁYSTOK, 48m², 4p., ul. Ciepła, os. Sienkiewicza 189.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 48m², 4p., ul. Ukośna, os. Antoniuk, Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w dobrym stanie technicznym do wprowadzenia od zaraz. 178.000 zł 504-046-274, (85)742-4016 APOGEUM BIAŁYSTOK, 48m², 4p., ul. Ukośna, os. Antoniuk, spółdz. włas., okna nowe drewniane, balkon, piwnica, do wprowadzenia 179.000 zł do uzg. 885-850247, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 48m², ul. Porzeczkowa, os. Dziesięciny, ks. wieczysta, okna PCV 180.000 zł 600-598-664, (85)742-2194 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 49m², 1p., ul. Mieszka I, os. Piasta, do wprowadzenia, umeblowane, płyta, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., kuchnia, zabudowy, meble 215.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS


20 BIAŁYSTOK, 50.09m², 5p., ul. Bohaterów Ge a, os. Centrum, cegła, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., kuchnia widna, duży balkon, piwnica, stan bardzo dobry 235.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60, 652-58-08 BMJ BIAŁYSTOK, 50.45m², 3p., ul. Nowy Świat, os. Centrum, ks. wieczysta, cegła, okna PCV, włas., ciche miejsce, korzystny rozkład, budynek docieplony 220.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 50.60m², 2p., ul. Zamenhof-

fa, atrakcyjnie zlokalizowane, w bloku z cegły, do remontu. 165.000 zł 509784-724, (85)743-64-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 55.90m², 2p., ul. Zachodnia, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas., 2 przedpokoje, loggia, 1995r. 280.000 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 55m², 1p., ul. Mickiewicza, komfortowe, umeblowane, nieużywane, bezpośrednio. 350.000 zł 537-835-333 BIAŁ

» BIAŁYSTOK, DZIESIĘCINY,

55M², 4P., OS. MIESZKANIE W BLOKU. 205.000 zł 600-473-909 BIAŁ BIAŁYSTOK, 55m², 4p., ul. Brukowa, os. Centrum, ks. wieczysta, cegła, okna drewniane, włas. 240.000 zł 600-598664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 55m², ul. Zagórna, os. Dziesięciny, cegła, po remoncie, spółdz. włas. 219.000 zł 507-062-057, (85)73336-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 56.93m², 1p., ul. I Armii Wojska Polskiego, nowa cegła. 280.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 56m², Stołeczna, os. Centrum, cegła, 3 piętro z 4, rozkładowe i dwustronne, widna oddzielna kuchnia, balkon, czynsz 280 zł, okazja - 3800zł m² 216.000 zł 600-693-500 BIAŁ BIAŁYSTOK, 57.80m², 4p., ul. Towarowa, os. Piasta, do wprowadzenia, okna PCV 199.000 zł 600-598-664, (85)742-2194 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 57.84m², 2p., ul. Palmowa, os. Dziesięciny, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas., 1996r. oddzielne pomieszczenia, słoneczne 263.000 zł do uzg. 505-093985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 58.20m², 3p., ul. Al.1000lecia P.P., os. Białostoczek 306.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE BIAŁYSTOK, 58.90m², ul. Sikorskiego, os. Słoneczny Stok, płyta, okna PCV, spółdz. włas., do wprowadzenia lub lekkiego remontu, cicha, zielona okolica 197.000 zł 785-969-353 GRAJ BIAŁYSTOK, 58.90m², ul. Sikorskiego, os. Słoneczny Stok, płyta, okna PCV, spółdz. włas., do wprowadzenia lub lekkiego remontu, spokojna, zielona okolica 197.000 zł 785-969-353 GRAJ

BIAŁYSTOK, 58.90m², ul. Sikorskiego, os. Słoneczny Stok, płyta, okna PCV, spółdz. włas., do wprowadzenia lub remontu, duży parking, ładna, zielona okolica. 197.000 zł 785-969-353 GRAJ BIAŁYSTOK, 58m², 1p., ul. Włókiennicza, os. Centrum, ks. wieczysta, cegła, Funkcjonalne mieszkanie w bloku z nowszej cegły w cichym centrum miasta 293.000 zł 504-046-274, (85)74240-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 58m², 3p., ul. Magnoliowa, os. Zielone Wzgórza, cegła, okna PCV, włas., atrakcyjnie wykończone 298.000 zł 605-460-228, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 59.50m², 3p., ul. Pułkowa, cegła, ładne 270.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 59.50m², 3p., ul. Pułkowa, os. Wygoda, bardzo ładne, do odświeżenia. 269.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 59m², 2p., ul. Ken, os. Bacieczki, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, umeblowane wraz ze sprzetem AGD i RTV 316.000 zł 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 59m², ul. Łagodna, ks. wieczysta, płyta, włas. 189.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 60.10m², 6p., ul. Radzymińska, os. Białostoczke, ks. wieczysta, do wprowadzenia, płyta, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas. 245.000 zł 730-001-359, (85)733-3782 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 60.10m², ul. Swobodna 175.000 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA BIAŁYSTOK, 60.24m², 1p., ul. Zachodnia, os. Nowe Miasto, cegła, okna PCV, spółdz. włas., balkon loggia, piwnica, garaż dodatkowo płatny 315.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 60.62m², ul. Zachodnia, os. Nowe Miasto, ładne, nowe budownictwo 280.000 zł 604-622-985, (85)74557-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 60m², 1p., ul. Wiewiórcza, nowy budynek, 2-rodzinny, poddasze, duży garaż, oddzielne wejście, wjazd, stan developerski 255.000 zł 662-207120 BIAŁ BIAŁYSTOK, 60m², 4p., ul. Rzemieślnicza, os. Wysoki Stoczek, płyta, okna PCV, spółdz. włas. 185.000 zł 666-485-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 60m², 4p., ul. Swobodna, os. Wysoki Stoczek, płyta, okna PCV, włas., mieszkanie do remontu, piwnica, balkon 176.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 60m², 4p., ul. Swobodna, os. Wysoki Stoczek, Przestronne mieszkanie w niskim bloku do odnowienia i własnej aranżacji 175.000 zł 504-046274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 60m², 4p., ul. Waryńskiego, os. Centrum, cegła, Komfortowe, winda, garaż 398.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 61.30m², ul. Zielonogórska, zadbane, w bloku z ocieplonej płyty, do własnej aranżacji. 205.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 61.60m², 4p., ul. Batalionów Chłopskich, os. Leśna Dolina, do wprowadzenia, umeblowane, okna PCV, spółdz. włas. 229.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 61.90m², 3p., ul. Kręta, os. Nowe Miasto, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, spółdz., włas., nowocześnie wykończone, loggia 307.000 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 61m², 1p., ul. Waszyngtona, os. Centrum, do wprowadzenia, cegła, Blok z 2010r., nowocześnie wykończone. Każdy pokój posiada balkon. 412.000 zł 661-027-288, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA

BIAŁYSTOK, 61m², 4p., ul. Chrobrego, os. Piasta, ks. wieczysta, cegła 225.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOMESERVICE BIAŁYSTOK, 62.20m², 2p., ul. Mieszka I 225.000 zł 606-605-520, (85)745-5701 ARDVIL BIAŁYSTOK, 62.90m², 4p., ul. Słonecznikowa, os. Zielone Wzgórza, płyta, okna PCV, spółdz. włas., niezależny układ pomieszczeń, piwnica, loggia, gaz w czynszu 199.000 zł 691-411-756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 62m², 2p., ul. Skorupska, os. Bojary, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, włas. 340.000 zł 661-995-050, 785906070 BIAŁ BIAŁYSTOK, 63.60m², ul. Mickiewicza, komfortowe, niezależne pomieszczenia, w bloku z nowej cegły, niski czynsz. 360.000 zł 509-784-724, (85)74364-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 63m², 4p., ul. Stołeczna, os. Centrum, ks. wieczysta, cegła 269.000 zł 600-598-664, (85)742-21-94 HOMESERVICE BIAŁYSTOK, 64m², 3p., ul. Trawiasta, os. Wygoda, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., oddzielne pomieszczenia, łazienka z WC, zabudowy, pełna infrastruktura. 320.000 zł do uzg. 698110-165, (85)742-21-15 eM4 BIAŁYSTOK, 64m², 4p., ul. Chrobrego, os. Piasta, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, spółdz. włas., komfortowo i gustownie wykończone wnętrze 295.000 zł 661-027-288, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 65m², 2p., ul. Szeroka, os. Wysoki Stoczek, do wprowadzenia, okna drewniane, włas., stan mieszkania bardzo dobry, balkon, piwnica, garderoba 329.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 65m², 3p., ul. Kołłątaja, os. Wysoki Stoczek, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., II-poziomowe, gustownie wykończone, wspólnota mieszkaniowa 309.000 zł 605-460228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 65m², 3p., ul. Szarych Szeregów, przestronne, 3 niezależne pokoje i kuchnia, w bloku z cegły, do częściowego remontu. 235.000 zł 509784-724, (85)743-64-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 66.46m², ul. Parkowa, os. Mickiewicza, mieszkanie doskonałe na lokal użytkowy, zlokalizowane w pięknie odrestaurowanej kamienicy, okna pcv. 300.000 zł 798-876-509 BIAŁ BIAŁYSTOK, 66.46m², ul. Parkowa, os. Mickiewicza, okna PCV, doskonałe do przekształcenia na lokal, pięknie odrestaurowana kamienica. 300.000 zł 798876-509 BIAŁ BIAŁYSTOK, 66.70m², 10p., ul. Rzemieślnicza, okna PCV, włas., pokoje oddzielne, kuchnia widna, piwnica, balkon, do remontu 199.000 zł 601918-020, (85)744-50-60 BMJ

BIAŁYSTOK, 85m², 5p., ul. Żelazna, os. Centrum, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, Komfortowo wykończone, funkcjonalny układ pomieszczeń 570.000 zł 605-460-228, (85)662-8838, 661027288 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, ul. Antoniukowska, 2stronne, nieopodal centrum, w bloku ze starszej cegły, do częściowego re509-784-724, montu. 165.000 zł (85)743-64-36 AGEMA BIELSK Podlaski, 44.30m², ul. Poświętna, os. Centrum, płyta, spółdz. włas., Duży taras, blok docieplony, duża piwnica, stan do remontu 125.000 zł 515-167408 BIEL BONDARY, 60m², 2p., 3-pokojowe, po remoncie, garaż, ogródek, w rozliczeniu ziemia, las nad zalewem 80.000 zł 606-881-066 BOMAR CZARNA Baiałostocka, 53m², 1p., ul. Prusa, os. Zory, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, włas., 1 120.000 zł 790-656913 BIAŁ CZARNA Białostocka, 53m², 1p., ul. Prusa, os. Zory, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, włas., kuchnia widna wej. z ppokoju, dobrze rozwinięta infras-

tel. 85 744 88 99 KLEOSIN, 55m², ul. Kraszewskiego 249.000 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA LUBLIN, 65m², ul. Jaworowa, bezczynszowe, do zamieszkania. 314.000 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK WARSZAWA, 56m², 4p., os. Rakowiec, do wprowadzenia. 355.000 zł do uzg. 600-572-397

» WASILKÓW, 49M², 2P., UL. KRUCZA, OS. LISIA GÓRA,

CEGŁA 2006, ANEKS KUCHEN NY, NISKI CZYNSZ, ZABUDOWY, BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO LASU, BEZPOŚREDNIO. 225.000 zł m² 692-488-447 BIAŁ WASILKÓW, 53m², 3p., ul. Krucza, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, spółdz. włas., 0% PROWIZJIz balkonem i piwnicą, dwustronne, słoneczne 210.000 zł 666391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI WASILKÓW, 53m², ul. Krucza, garaż 229.000 zł 602-333-985, (85)745-5701 ARDVIL WASILKÓW, 64.50m², 3p., ul. Kościelna, os. Lisia Góra, cegła, okna PCV, spółdz.

truktura 120.000 zł do uzg. 698-110165, (85)742-21-15 eM4 CZARNA Białostocka, 60m², 2p., os. Centrum, komfortowe, środkowe, dwustronne, zadbane, ciepłe, blok ocieplony, wc oddzielne lub zamiana na mieszkanie, dopłacę. 129.000 zł 507549-691 BIAŁ CZARNA Białostocka, 60m², 2p., os. Centrum, komfortowe, po remoncie,

włas., atrakcyjny rozkład, ciche miejsce pod lasem 180.000 zł do uzg. 505-093985, (85)744-50-82 BIS WASILKÓW, 64.50m², 3p., ul. Kościelna, rozkładowe, do odświeżenia, duży 509-784-724, balkon. 175.000 zł (85)743-64-36 AGEMA

środkowe, dwustronne, duży balkon, meble, wc oddzielne, blok ocieplony, własne, pilnie. 129.000 zł 507-549691 BIAŁ DĄBROWA Białostocka, 49m², 4p., ul. Gen.sulika, ks. wieczysta, do wprowadzenia, płyta, włas., Blok ocieplony, mieszkanie dobrze utrzymane, cicha okolica 115.000 zł do uzg. 501-156387, 792-057-305 SOK GRÓDEK, 51m², 1p., ks. wieczysta, umeblowane, okna PCV, włas., sprzedam mieszkanie w bloku położone w gródku w pobliżu zalew cisza i spokój, las 110.000 zł 724-486-545 BIAŁ KIJEWO, 55m², ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., bezczynszowe, opalane z własnego c.o. z ogródkiem. 65.000 zł 507-581-283 OLE

do zamieszkania. 258.000 zł 504-171829, (85)744-80-02 Grabowscy B STOK, 63m², ul. Popiełuszki, . 185.000 zł 692-488-171 BIAŁ B STOK, 70m², 1p., ul. akademicka, cegła, bezpośrednio 315.000 zł 537835-333 BIAŁ B STOK, 72.70m², os. Nowe Miasto, ładne, nowoczesne wykończenie. 289.000 zł 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 72m², 2p., ul. Daleka, os. Piasta, do zamieszkania. 219.000 zł 504-171829, (85)744-80-02 Grabowscy

4-POKOJOWE

B STOK, 58.40m², 5p., ul. Sikorskiego, os. Dziesięciny, winda, bardzo ładne,

BIAŁYSTOK, 66m², 1p., ul. Kołłątaja, os. Wysoki Stoczek, atrakcyjne, zamknięte osiedle, garaż w cenie, dobra lokalizacja. 360.000 zł 692-355-464 BIAŁ

BIAŁYSTOK, 67m², 2p., ul. Pozioma, ks. wieczysta, cegła, umeblowane, okna PCV, włas. 289.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 67m², 4p., ul. Orzeszkowej, os. Mickiewicza, cegła, okna PCV, włas., mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji 259.000 zł 605-460-228, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 67m², ul. Żyzna, os. Wygoda, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, po remoncie, okna PCV, częsciowo umeblowane, funkcjonalny układ, 337.000 zł 661-027-288, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 69.50m², 3p., ul. Stroma, os. Słoneczny Stok, do wprowadzenia 235.000 zł 600-598-664, (85)742-2194 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 69.60m², 2p., os. Słoneczny Stok, płyta, 2-klatkowy, blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, blok ocieplony 235.000 zł 531-540-521 BIAŁ BIAŁYSTOK, 69.60m², ul. Legionowa 230.000 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA BIAŁYSTOK, 73.03m², ul. Warszawska, cegła, okna PCV, włas., piwnica, nowe instalacje, garaż wolnost. w cenie, kablówka, internet, stan db, cena do negocjacji 320.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 74m², 1p., ul. Kozłowa, os. Białostoczek, ks. wieczysta, cegła 310.000 zł 600-525-899, (85)742-2194 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 80.50m², 4p., ul. Centrum, os. Centrum, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, po remoncie, okna PCV, włas., podwyższony standard 365.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ

» 9,B STOK, 72M², 3P., UL. DALEKA PŁYTA, OKNA PCV, SPÓŁDZ. WŁAS. 795-505-775 BIAŁ

B STOK, 73m², 4p., ul. Ślusarska, os. Młodych, ks. wieczysta, cegła, okna drewniane, spółdz. włas., zadbane, osobna umeblowana kuchnia, 2-stronne, bdb lokalizacja 295.000 zł 660-474444 BEWE B STOK, 77.80m², 1p., ul. Pułaskiego, cegła. 295.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 78m², 1p., ul. Magnoliowa, os. Zielone Wzgórza, włas., idealne dla rodziny z opcją garażu, osobne, ustawne pomieszczenia, nowe okna, duży balkon i piwnica 235.000 zł do uzg. 660-474-444 BEWE B STOK, 79m², ul. Pogodna, parter, nowa cegła. 285.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL

« B-stok, 80m², 4p., os. Białostoczek, włas., płyta ocieplona, do remontu, tanio. 500-335-973 BIAŁ

B STOK, 90.28m², 1p., ul. Pileckiego, cegła, garaż, komfort. 480.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 100.50m², 2p., ul. Kujawska, os. Skorupy, do wprowadzenia, cegła, okna PCV, włas., garderoba, zabudowy stałe, 2 balkony, garaż 495.000 zł 601918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 101m², os. Starosielce, dwupoziomowe, z ogródkiem i garażem. 380.000 zł 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 102m², 4p., ul. Pogodna, os. Nowe Miasto, do wprowadzenia, cegła, okna drewniane, spółdz. włas., dwupoziomowe, po kapitalnym remoncie 380.000 zł 661-027288, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 58.80m², 4p., ul. Towarowa, os. Piasta 178.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 58m², 8p., ul. Bema, os. Bema, płyta, włas., mieszkanie dwustronne, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica, winda 180.000 zł 691-411-756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 60.23m², 4p., ul. Swobodna, płyta 209.000 zł 604-622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 63.50m², 7p., ul. Broniewskiego, os. Przyjaźń, ks. wieczysta 185.000 zł 600-598-664, (85)742-2194 HOME-SERVICE BIAŁYSTOK, 63.70m², ul. Wasilkowska, płyta, wysoki parter. 190.000 zł 604622-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 71.30m², ul. Zielonogórska, os. Z. Wzgórza, po remoncie, komfortowe 290.000 zł 606-605-520, (85)74557-01 ARDVIL

» BIAŁYSTOK, 72.50M², OS. LEŚNA DOLINA, KS. WIECZYSTA, DO

WPROWADZENIA, WYPOSAŻONE 274.000 zł 784-895-570, (85)716-8337 BIAŁ BIAŁYSTOK, 72m², 2p., ul. Storczykowa, os. Zielone Wzgórza, duże, przestronne, wygodne mieszkanie 4 pokojowe do zamieszkania od zaraz. 249.000 zł 600-325-453, (85)742-4016 APOGEUM BIAŁYSTOK, 76m², 2p., ul. Pułaskiego, os. Nowe Miasto, oddzielne pokoje, po remoncie. 299.000 zł 501-738-393, (85)744-80-02 Grabowscy BIAŁYSTOK, 76m², 3p., ul. Zachodnia, cegła, okna drewniane, włas., pokoje oddzielne, mieszkanie 2-poziomowe, garderoba, piwnica, internet, kablówka, stan bdb 460.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 80.20m², 4p., ul. Białostoczek, os. Białostoczek, płyta, okna drewniane, spółdz. włas., balkon, piwnica, blok po termomodernizacji, lokal do remontu 225.000 zł 691-411756, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 80m², 2p., ul. Szarych Szeregów, os. Leśna Dolina, cegła, Przestronne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie sprzedawane z zabudowami i wyposażeniem 299.000 zł 504046-274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 84m², ul. Kalinowa 237.000 zł 509-784-724, (85)743-64-36 AGEMA BIAŁYSTOK, 88.60m², 3p., ul. Mickiewicza, os. Mickiewicza, ks. wieczysta, cegła, włas., wspolnota mieszkaniowa, atrakcyjna lokalizacja 396.000 605-460-228, (85)662-88-38 zł NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 89.60m², ul. Storczykowa, os. Zielone Wzgórza, płyta, okna PCV, spółdz. włas., mieszkanie 2-poziom., stan bardzo dobry, ładna okolica 320.000 zł 695-968-443, (85)744-5060 BMJ BIAŁYSTOK, 91.40m², 3p., ul. Swobodna, os. Wysoki Stoczek, ks. wieczysta, do wprowadzenia, cegła, umeblowane, okna PCV, włas., wspólnota mieszkaniowa, 2 balkony 324.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS HAJNÓWKA, 60.20m², 1p., ul. 3 Maja, os. Centrum, częściowo umeblowane, mieszkanie środkowe, 2 piwnice. 160.000 zł 503-155-726 HAJ


tel. 85 744 88 99 HAJNÓWKA, 72m², 3p., ul. Lipowa, ks. wieczysta, umeblowane, płyta 135.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI LIPSK, 60m², 2p., umeblowane, okna plas kowe. 72.000 zł 508-180-116 AUG RYBOŁY, 56m², 3p., pilnie sprzedam mieszkanie w Rybołach, kierunek Bielsk Podlaski, 56m, 3 piętro, 3 pokoje +kuchnia. 59.900 zł 664-499-777 BIAŁ RÓŻANSTOK, 72m², płyta, włas., cztery przestronne, słoneczne pokoje, spokojna przepiękna okolica, do remontu, możliwość wynajęcia garażu w pobliżu 72.000 zł do uzg. 502-083-610, (85)742-21-15 eM4

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

B STOK, 220m², działka 380m², ul. Fabryczna, wielorodzinny. 525.000 zł 695974-308 BIAŁ B STOK, 240m², działka 345m³, pół bliźniaka, 7 pokoi, 2 kuchnie, dom umeblowany, garaż. 395.000 zł 694714-016 BIAŁ B STOK, 250m², działka 525m², os. Wygoda, nadaje się na pensjonat, przedszkole, wszystkie media. 549.000 zł 605092-715 BIAŁ

5-POKOJOWE I WIĘKSZE

B STOK, 149m², os. Bojary, w jednym poziomie, atrakcyjne, nowa cena. 499.000 zł 502-218-358, (85)746-6669 BRACIA STRZELCZYK BIAŁYSTOK, 100m², 2p., ul. Boboli, os. Leśna Dolina, cegła, komfortowe IIpoziomowe mieszkanie, w cenie garaż 459.000 zł 661-027-288, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 84m², 2p., ul. Leszczynowa, os. Dziesięciny, płyta, po remoncie, okna PCV, zamiana. 249.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 85m², ładne, jasne, na 2p w 2 piętrowym bud. z 1983r, 2 łaz., loggia. Na klatce tylko 6 mieszk. Ewent. zamienię na mniejsze w Wa-wie lub w B-stoku 2.800 zł m² 600-693-500 BIAŁ ZAWADY, 140m², garaż, pomieszczenie gospodarcze, za Jeżewem, dobry na prowadzenie warsztatu. 130.000 zł 608-605-302 BIAŁ

ŁAPY, 154m², działka 732m², cegła, po remoncie, murowany, wolno stojący, 1996r. gruntowny remont w 2008r, gotowy do zamieszkania 479.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS ŁAPY, 170m², działka 1600, drewniany, do remontu. 360.000 zł (85)715-4980 BIAŁ ŁUBIN Kościelny, 120m², działka 4200m², murowany 160.000 zł 603725-666 BIEL ŁUKA, 240m², działka 900m², nowy drewniany dom, wysoki standard, do zamieszkania nad J. Siemianówka, w rozliczeniu mieszkanie lub ziemia nad zalewem 489.000 zł 664-091-164 BOMAR B STOK, 100m², działka 380m², os. Traugu a, z bala, do remontu i modernizacji. 197.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 100m², działka 777m², przy zalewnie, 12-letni, piękna okolica. 425.000 zł 600-694-567 BIAŁ B STOK, 120m², działka 200m², ul. ok. Wiewórczej, szeregówka środkowa, do zamieszkania. 495.000 zł 662-207120 BIAŁ

» +PIWNICA B STOK, 120M², UL. SATURNA, I PODDASZE, PLAC

1800, MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA POŁOWĘ, 2 DOJAZDY 602-717-353 BIAŁ B STOK, 135m², działka 228m², ul. Mickiewicza, D170, szeregowy, wykończony. 488.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 137m², ul. Sokola, szeregówka, nowa 375.000 zł 662-207-120 BIAŁ B STOK, 146m², działka 416, os. Dojlidy Górne, budynki narożne A i E najnowszej inwestycji, możliwość dogodnych rat, gwarancja jakości zapewniona! 439.000 zł 660-474-444 BEWE B STOK, 149m², działka 285, os. Dojlidy Górne, budynki środkowe B, C iD nowej zabudowy, świetna lokalizacja, możliwość rat, gwarancja materiałów i wykonania! 410.000 zł 660-474-444 BEWE B STOK, 150m², działka 250m², os. Wygoda 350.000 zł (85)653-83-21 BIAŁ

» BGÓRNE, STOK,

155M², OS. DOJLIDY NOWE SZEREGÓWKI 2.900 zł m² 602-405-688 BIAŁ B STOK, 170m², działka 580m², os. Pietrasze, wykończony, budynek gospodarczy. 499.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 170m², działka 600m², os. Skorupy, murowany, wolno stojący, garaż, budynek gospodarczy, dwa wejścia, dobrze utrzymany. 455.000 zł (85)74332-90 BIAŁ

» BGÓRNE, STOK,

180M², OS. DOJLIDY NOWA SZEREGÓWKA, ZAMIANA NA NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNĄ LUB PRZY RUCH LIWEJ ULICY. 602-405-688 BIAŁ B STOK, 185m², działka 1008m², os. Antoniuk, wolno stojący, D178, komfortowy. 779.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL B STOK, 219m², działka 491, os. Wyżyny, murowany, wolno stojący, podpiwniczony, w świetnej lokalizacji, do własnego wykończenia, w pobliżu przystanki MPK 299.000 zł do uzg. 660-474-444 BEWE

BIAŁYSTOK, 174m², działka 790, os. Bagnówka, murowany, stan surowy zamknięty, wolno stojący, pokryty blachodachówką, docieplony styropianem, 5 pokoi, 2009r. 350.000 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 175m², działka 206, os. Mickiewicza, szeregowy, 0% PROWIZJIduża szeregówka w świetnej lokalizacji z 1997r cena do neg. 590.000 zł do uzg. 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 177m², działka 475m², os. Jaroszówka, wolno stojący, komfortowo wykończony. 649.000 zł 602333-985, (85)745-57-01 ARDVIL BIAŁYSTOK, 179m², działka 780 m², os. Zawady, murowany, stan surowy zamknięty, wolno stojący, okna PCV, ogrz.węglowe, otynkowany, blachodachówka, 4pokoje, garaż 450.000 zł

BIAŁYSTOK, 244m², działka 572, os. Jaroszówka, cegła, po remoncie, wolno stojący, wysoki standard, 2 kondygnacje (4 pokoje), działka zagospodarowana. 1.190.000 zł do uzg. 516010-978, (85)744-51-77 AREA

» 500M², BIAŁYSTOK,

280M², DZIAŁKA OS. DOJLIDY PRZEMYSŁOWE, WOLNO STOJĄCY, DO WYKOŃCZENIA, W POBLIŻU KOMUNIKACJA, PLAŻA, KOŚCIÓŁ. 500-464-457, (85)743-11-64 BIAŁ BIAŁYSTOK, 450m², działka 1125m², os. Dojlidy Górne, murowany, wolno stojący, możliwość prowadzenia działalności, ładna działka, dwu rodzinny, dobry dojazd 680.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 78m², działka 600, os. Skorupy, drewniany, bliźniak 199.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM

21 CZARNA Białostocka, 150m², działka 553m², wolno stojący 339.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI CZARNA Białostocka, 156m², działka 878m² 380.000 zł 669-779-327 BIAŁ CZARNA Białostocka, 190m², działka 639m, cegła, po remoncie, murowany, wolno stojący, ciche miejsce, duży garaż wolnostojący, pod lasem 350.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS CZYŻEW, 120m², budynek gospodarczy, zamiana na ziemię orną. 250.000 zł 604-527-429 WYS CZYŻEW, 125m², działka 1612m², staw zarybiony. 242.000 zł 511-649-001 WYS DOŁUBOWO, 216m², działka 2600m², koło Brańska, murowany, piętrowy, do aranżacyjnego remontu, salon z

GRABÓWKA, 200m², działka 755m², D172, komfortowy, nowoczesny. 840.000 zł (85)745-57-01, 602332863 ARDVIL GRABÓWKA, 300m², działka 1086, murowany, wolno stojący, może pełnić funkcje domu 2-rodzinnego, dom w atrakcyjnej lokalizacji 635.000 zł (0-85)662-88-38, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA GRABÓWKA, 372m², działka 1063, cegła, murowany, wolno stojący, parter-otwarta przestrzeń, łazienka, gabinet, piętro-4 sypialnie, 2 łazienki, obszerny hall 1.100.000 zł 516-129-184, (85)742-21-15 eM4 GRABÓWKA, 70m², ul. Klubowa, murowany, dom, letnia kuchnia, budynek gospodarczy, ogród. 300.000 zł do uzg. 508-621-662 BIAŁ

B STOK, 284M², DZIAŁKA 298M², OS. DOJLIDY, PLUS GARAŻ 14.9 M², ATRAKCYJNY DOM W ZAB. SZEREGOWEJ, Z CZERWONEJ CEGŁY KLINKIEROWEJ, BLACHODACHÓWKA, 13:00 17:00. (85)743-44-25 BIAŁ

B STOK, 50m², działka 312m², ul. Jesienna, drewniany, . 150.000 zł 508-836566, 695-438-345 BIAŁ BANIE Mazurskie, 297m², działka 1385m², murowany, blisko rzeki Węgorapa, w otulinie lasów skalistych, obok piramidy Rapa. 45.000 zł 881422-694 GOŁ BIAŁOWIEŻA, 40m², działka 1425, drewniany, siedlisko 150.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 105m², działka 600m², os. Marczuk, garaż z budynkiem gospodarczym 80m², do remontu. 235.000 zł 608-312-043, 530-581-134 BIAŁ BIAŁYSTOK, 110m², działka 135, os. Skorupy, nowoczesne, funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej i bliniaczej w dobrej lokalizacji 369.000 zł 600-325453, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 130m², działka 329, os. Bagnówka, po remoncie, murowany, bliźniak, wykończony z wysokiej klasy materiałów, trzy kondygnacje, zadbana działka 530.000 zł 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 BIAŁYSTOK, 130m², działka 640 m², os. Dziesięciny, murowany, wolno stojący, parterowy z poddaszem użyt., garaż, działka zagospodarowana, liczne nasadzenia 698.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 136.20m², działka 620, ul. Zagórki, os. Zagórki, murowany, wolno stojący, porterowy z użytkowym poddaszem, oddany do użytku w 2011r, stan b.dobry 650.000 zł 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 BIAŁYSTOK, 138m², działka 364m², os. Mickiewicza, atrakcyjna szeregówka. 620.000 zł 604-622-985, (85)745-5701 ARDVIL BIAŁYSTOK, 142m², działka 830m², os. Starosielce, cegła, po remoncie, murowany, ciche miejsce, ładna działka, szkoła, MPK 530.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 148m², działka 371, os. Skorupy, murowany, szeregowy, segment skrajny z poddaszem użytkowym, 5 pokoi, klasyczny styl oraz przestrzeń. 460.000 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 148m², działka 371m², os. Skorupy, murowany, szeregowy, Atrakcyjny segment skrajny, stan do zamieszkania. 460.000 zł do uzg. 730KORONA 008-703, (85)733-37-82 NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 149m², działka 760m², os. Zawady, cegła, murowany, wolno stojący, +garaż 19m² w bryle budynku 450.000 zł 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 150m², działka 129, os. Skorupy, cegła, murowany, szeregowy, atrakcyjnie wykończony, gotowy do zamieszkania, ciche miejsce, blisko do centrum 500.000 zł do uzg. 505-093985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 150m², działka 560, os. Wygoda, cegła, po remoncie, wolno stojący, dom murowany po remoncie 525.000 zł 605-460-228, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 152m², działka 180, os. Skorupy, cegła, szeregowy, duże, przestronne, funkcjonalne z 2 garażami, w pobliżu Centrum 510.000 zł 504046-274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 154m², działka 310, os. Wysoki Stoczek, po remoncie, murowany, szeregowy, segment skrajny( 2007r.), 6 pokoi, wykończony, podwyższony standard. 650.000 zł do uzg. 516-010978, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 170m², działka 1340, os. Starosielce, murowany, wolno stojący, komfortowy do zamieszkania, wybudowany w 2009 roku 820.000 zł do uzg. 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 174m², działka 601, os. Bagnówka, murowany, wolno stojący, komfortowy, podwyższony standard, wybudowany w 2009 roku, 5 pokoi, zadbana działka. 780.000 zł do uzg. 516010-978, (85)744-51-77 AREA

GRAJEWO, 260M², DZIAŁKA 600M², 1994 C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ, STAN BDB, WYSOKI STANDARD, GARAŻ, ATRAKCYJNA LOKALIZACJA NA SKARPIE, DOGODNY DOJAZD.SPRZEDAM 2.500 zł m² 694-949819, (86)272-21-76 GRAJ

B-STOK, 40m², 3p., ul. Zwierzyniecka, duży balkon. 159.000 zł do uzg.

BIAŁYSTOK, 2 pokoje, ul. Transportowa, 42m², nowy blok. 900 zł +opłaty

HAJNÓWKA, 74m², działka 780m², wolno stojący 145.000 zł

601-918-020, (85)744-50-60 BMJ BIAŁYSTOK, 180m², działka 509, os. Dziesięciny, cegła, wolno stojący, dom w lokalizacji dającej możliwość mieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej 330.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 200m², działka 478, os. Jaroszówka, cegła, murowany, wolno stojący, atrakcyjny dom po kapitalnym remoncie, zagospodarowana działka, dwa garaże 590.000 zł 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 210m², działka 329m², os. Wygoda, cegła, po remoncie, murowany, bliźniak, Po kapitalnym remoncie, komfortowo urządzony, ładna działka 570.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 220m², działka 222, os. Zielone Wzgórza, cegła, szeregowy, Elegancki dom wykończony materiałami z wyższej półki cenowej z dbałością o detale. 680.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 240m², działka 408, os. Wysoki Stoczek, bliźniak, dom z nową elewacją i pokryciem dachowym, wenętrze zadbanw do odświeżenia 460.000 zł 661-027-288, (85)662-8838 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 241m², działka 467, os. Wyżyny, cegła, murowany, wolno stojący, dom w stanie developerskim. Dostępne instalacje: wod., kana., c.o., gaz., elekt. 420.000 zł m² do uzg. 516010-988, (85)744-51-77 AREA

NIEWODNICA Kośc., 917m², warunki zabudowy. 75.000 zł

WASILKÓW, 606m², warunki zabudowy. 60.000 zł

ZAŚCIANKI, 80m², działka 716m², poddasze do adaptacji, cena do uzg.

NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 800m², działka 585m, os. Mickiewicza, murowany, wolno stojący, Budynek 4-kondygnacyjny plus piwnica, do adaptacji na mieszkania lub usługi 430.000 zł do uzg. 505-093985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, os. Skorupy, atrakcyjny, nowy, 1-rodzinny, urządzony, do zamieszkania. 680.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA BINDUGA, 60m², działka 2000m², drewniany, dom drewniany, budynki gosp. 80.000 zł do uzg. 880-912-041, (85)655-04-69 BIEL BOBROWNIKI, 94m², działka 972, po remoncie, drewniany, Uroczy domek we wsi Bobrowniki w gminie Gródek po kapitalnym remoncie. 120.000 zł 504046-274, (85)742-40-16 APOGEUM CHRABOŁY, 70m², działka 4800, drewniany, wolno stojący, dom do remontu, parterowy, stara architektura, woda, prąd, szambo, ogrzewanie centralne 180.000 zł 601-918-020, (85)744-5060, 652-58-08 BMJ CIASNE, 220m², działka 1050, murowany, wolno stojący, przestronny, o podwyższonym standardzie, materiały wysokiej jakości, działka do zagospodarowania, 5 pokoi. 840.000 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA

» CZARNA BIAŁOSTOCKA, 102M², DZIAŁKA 556M², OCIEPLONY, PIĘTROWY, CICHA OKOLICA, 5 POKOI, 2 ŁAZIENKI, DUŻA KUCH NIA, PODPIWNICZENIE, BUDYNEK GOSPODARCZY. 280.000 zł do uzg. 508-641-465 BIAŁ

kominkiem, wszystkie media, telefon 650.000 zł do uzg. 791-329-882, (85)682-38-46 SIEM DOBRZYNIEWO Duże, 180m², działka 1800 m², stan surowy zamknięty, instalacja elektryczna 290.000 zł 506-125180 BIAŁ DOBRZYNIEWO Duże, 196m², działka 800m², murowany, do przeniesienia, 4 sypialnie, 2 łazienki, garaż 2 stan., wszystkie media, ogrzewanie gazowe. 520.000 zł do uzg. 602-269-242 BIAŁ FASTY, 100m², działka 2400m², ul. Białostocka, po remoncie, murowany 490.000 zł 500-207-606 BIAŁ GM. Czarna Białostocka, 150m², działka 9600, wolno stojący, nieruchomość w urokliwym miejscu całoroczna, ale może też być miejscem odpoczynku, rekreacji 330.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM GM. Dobrzyniewo Duże, 180m², działka 4000m², stan surowy otwarty, z garażem, budowany w stylu kanadyjskim, ciche, urocze miejsce. 250.000 zł 697-768-118 BIAŁ GM. Zabłudów, 350m², działka 1500m², murowany, wolno stojący, energooszczędny, 10km od Białegostoku, na rodzinnym osiedlu, eksploatacja do 300 zł mies. 3.100 zł m² 606-758-757 BIAŁ GMINA Zabłudów, 110m², działka 3000, drewniany, stan surowy otwarty, wolno stojący 175.000 zł 600-598-664, (85)744-56-48 HOME-SERVICE

GRAJEWO, 320m², wolno stojący, piętrowy, budynek gospodarczy 390.000 zł 660-636-023, (86)272-6777 GRAJ GRÓDEK Gmina, 60m², działka 2200, drewniany, wolno stojący 69.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI HAJNÓWKA, 44m², działka 946m², ul. Mikołaja Reja, drewniany, bliźniak, czworak. 160.000 zł do uzg. 601-280765 HAJ HAJNÓWKA, 74m², działka 780, drewniany, wolno stojący 145.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI HALICKIE, 82m², działka 2231m², wolno stojący, Działka zabudowana domem drewnianym oraz zabudowaniami gospodarczymi.media: prąd, woda. 210.000 zł 666-391-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI JASIONÓWKA, 48m², działka 9700 m², drewniany, wolno stojący, drewniany dom do generalnego remontu (remont zaczęty) bardzo duża działka. 130.000 zł 605-202-875 MOŃ JUROWCE, 150m², działka 500, murowany, wolno stojący, elegancki dom z 2009r., 6 pokoi, 2 łazienki, sauna, rekuperator, ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz 800.000 zł 605-460228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA KARAKULE, 174m², działka 980m², cegła, murowany, stan surowy otwarty, wolno stojący, nowe osiedle, garaż w bryle budynku, dach wielospadowy, działka 33x30m. 290.000 zł 601-655-895 BIAŁ KLEPACZE, 150m², działka 728m², dom z garażem 185m², bezpośrednio. 520.000 zł do uzg. 883-351-020 BIAŁ KLEPACZE, 166m², działka 677, murowany, wolno stojący 445.000 zł 600598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE KLEPACZE, 185m², działka 840, murowany, wolno stojący, parter-duży salon połączony z jadalnią, kuchnia, na piętrze 4 sypialnie, ogrzewanie-olej, paliwo stałe 670.000 zł 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 KOLONIA Kuriany, 227m², działka 2100m², cegła, po remoncie, murowany, wolno stojący, atrakcyjny, w otoczeniu lasu, piękne miejsce, gotowy do zamieszkania 990.000 zł do uzg. 505093-985, (85)744-50-82 BIS KORYCIN, 100m², działka 2500m², ul. Grodzieńska, dom 2 rodzinny. 280.000 zł do uzg. 609-799-629 SOK KRAMKÓWKA Duża, 100m², działka 700m², murowany, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, budynek gospodarczy z garażem, prąd, woda, c.o., gm. Goniądz. 150.000 zł 603-575-487 MOŃ KRUPNIKI, 179m², działka 569 m², murowany, wolno stojący, dom do wykończenia, ogrzewanie olejowe, garaż, działka zagospodarowana, dogodny dojazd do B-stoku 620.000 zł 695-968-443, (85)744-50-60 BMJ KRUPNIKI, 362m², działka 1279 m², po remoncie, wolno stojący, komfortowy, ogrzewanie elektryczne i kominkowe, garaż, 3 balkony, taras, działka zagospod. 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ KSIĘŻYNO, 130m², działka 600, wolno stojący, do zamieszkania. 550.000 zł 512-689-032 BIAŁ KSIĘŻYNO, 160m², działka 350m², cegła, murowany, bliźniak, stan deweloperski 460.000 zł 664-091-164 BOMAR KUPLISK, 100m², działka 1700, drewniany 45.000 zł 600-525-899, (85)74221-94 HOME-SERVICE KURIANY, 200m², działka 1232, cegła, murowany, stan surowy zamknięty, wolno stojący, dachówka ceramiczna, wkład kominowy ceramiczny, elewacja zewnętrzna 410.000 zł 534-717-993, (85)653-99-80 EMMERSON


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

22 LEWICKIE, 140m², działka 815m², po remoncie, murowany, wolno stojący, działka kształtna, sucha, ogrodzona. Media: prąd, woda. 285.000 zł do uzg. 730-008-703, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI MICHAŁOWO, 150m², działka 400, cegła, murowany, wolno stojący 215.000 zł 600-525-899, (85)742-2194 HOME-SERVICE MIELESZKI, 77m², działka 1749m², gm. Gródek, las 1.26ha, ziemia rolna 5800m², światło, woda. 100.000 zł 728-754-455 BIAŁ MOŃKI, 240m², działka 600m², os. Centrum, piętrowy, +bud. gospodarczy z garażem 140m², ogrzewanie na olej i węgiel, gotowy do zamieszkania. 520.000 zł do uzg. 669-915-749 MOŃ

MROZY Wielkie, 115m², działka 996m², cegła, murowany, wolno stojący, do wykończenia, woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie c.o. 350.000 zł do uzg. 694-996-654 EŁK

NIEWODNICA Kościelna, 240m², działka 869, wolno stojący, 0% PROWIZJI komfortowy, w spokojnym miejscu. 750.000 zł do uzg. 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI NIEWODNICA Korycka, 166m², działka 816m², cegła, po remoncie, murowany, wolno stojący, luksusowe wykończenie, piękny ogród, nowy, do zamieszkania 1.150.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS NOWA Łuka, 110m², działka 900m², całoroczny lub zamiana na mieszkanie w B-stoku, parter 249.000 zł 795-806447 HAJ NOWE Aleksandrowo, 130m², działka 950, cegła, murowany, wolno stojący, 0% PROWIZJI dom z 2011r 595.000 zł do uzg. 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI NOWODWORCE, 160m², działka 1133m², stan surowy otwarty, wolno stojący 350.000 zł (85)745-57-01 ARDVIL NUR, 44m², działka 700m², nad Bugiem, dom z bala, letniskowy, całoroczny, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, kominek, łazienka, do rzeki 100m. 120.000 zł do uzg. 604-567-515 OMA NURZEC Stacja, 48m², działka 1500m², drewniany, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, budynek gospodarczy. 90.000 zł do uzg. 533-281-004, 733-589-442 SIEM OK. Bielska Podl., 63m², działka 3900m², drewniany, zabudowania gospodarcze 105m², prąd, woda, c.o, szambo lub zamiana na kawalerkę. 90.000 zł do uzg. (85)739-51-76 BIEL OK. Moniek, 100m², na wsi, murowany, wszystkie media, sad, pilnie. 220.000 zł 660-905-841 MOŃ OK.BIAŁEGOSTOKU, 124m², działka 255, os. Solniczki, cegła, murowany, szeregowy, atrakcyjny dom pod Białymstokiem, dogodny dojazd do miasta, osiedle zamknięte 499.000 zł 605460-228, (85)662-88-38, 661027288 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA OLMONTY, 180m², działka 1296, wolno stojący, podpiwniczony z użytkowym poddaszem, piwnica-kuchnia, salon, kotłownia, parter-salon, kuchnia, łazienka, sypialnia 520.000 zł 698-110165, (85)742-21-15 eM4 ORACZE, 55m², ok. Ełku, nad jeziorem, blisko komunikacja miejska, bardzo ładne miejsce. 300.000 zł 794-136870 EŁK OSTROŻANY, 180m², działka 42a, gm. Drohiczyn, bud. gospodarczy: 2 pokoje mieszkalne, budynek- służy jako magazyn, duży, solidny. 350.000 zł 668-173429 SIEM PŁOCICZNO K. Ełku, 100m², działka 750 m², murowany, stan surowy zamknięty, wolno stojący, przyłącza, oczko wodne, nasadzenia, możliwa zamiana na mieszkanie. 180.000 zł 503-608-340 EŁK POROSŁY, 110m², działka 439, wolno stojący, nieduży, ekonomiczny, funkcjonalny dom w trakcie realizacji z dobrym dojazdem do miasta. 400.000 zł 600-325-453, (85)742-40-16 APOGEUM POW. Gołdap, 117m², pół bliźniaka, murowany, piętrowy, podpiwniczony. 115.000 zł do uzg. 604-808-750 GOŁ POWIAT Hajnówka, 100m², działka 3482m², cegła, murowany, wolno stojący, budynek gospodarczy, w pobliżu puszczy Białowieskiej i zalewu Siemianówka 130.000 zł do uzg. 505093-985, (85)744-50-82 BIS SOCHONIE, 159m², działka 1015, murowany, wolno stojący, Parter:salon z aneksem kuchennym, łazienka, garaż. Poddasze:3 sypialnie, łazienka.Komunikacja miejska 510.000 zł 698-110165, (85)742-21-15 eM4 SOFIPOL, 100m², działka 1900 m², drewniany, do remontu, 7.5x12.5 m, stodoła, teren uprzątnięty, nowe ogrodzenie. 155.000 zł 784-465-730 BIAŁ

SOJCZYNEK, 80m², działka 1400m², koło Białaszewa, gm. Grajewo +działka rolna 3700m², dom do remontu, prąd, woda, ciche, spokojne miejsce. 60.000 zł 500-150-944 GRAJ SOKOŁY, 70m², działka 1570m², wolno stojący, zbudowany z pustaka suporex, zamieszkały, centralne ogrzewanie, kanalizacja, zadbane podwórko, budynki gosp. 150.000 zł 798-876-509 WYS SOKÓŁKA, 136m², działka 540m², drewniany, stan surowy zamknięty, dom drewniany w Sokółce zbudowany w technologii szkieletowej, powierzchnia 136m² 269.000 zł do uzg. 516-496213, (85)711-39-87 SOK SOLNICZKI, 125m², działka 280m², cegła, szeregowy, Komfortowa, nowa szeregówka do wprowadzenia 499.000 zł 666-391-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI STANISŁAWOWO, 230m², działka 1000m², cegła, stan surowy otwarty, wolno stojący, zadaszony, pełne media przy drodze asfaltowej 360.000 zł 666391-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI STARE Juchy, 400m², działka 10800, cegła, wolno stojący, duże siedlisko nad jeziorem, nowe krzywe 4 do jeziora 10m. 350.000 zł 502-646-398 EŁK

B STOK, ul. Legionowa, 182 m², wysoki standard. 875.000 zł 606-240-708 BIAŁ B STOK, ul. Legionowa, 36m², centrum, pod biuro, handel, usługi, gabinet, umeblowany, po remoncie, duże witryny zewnętrzne, duży podświetlany baner reklamowy. 225.000 zł 731-937973 BIAŁ

B STOK, UL. STOŁECZNA 2, OS. CENTRUM, BUDYNEK USŁUGOWO HANDLOWO BIUROWY, DATA ODDANIA 31.12.2011, WWW.FADBET.COM.PL 606-827-782

B STOK, ul. Przędzalniana, murowany, kanał, prąd, teren ogrodzony. 18.000 zł 608-391-964 BIAŁ B STOK, ul. Waszyngtona, Ścisłe Centrum, miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym. 3.000 zł do uzg. 602-846791 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha, os. Centrum, sprzedaż ciepłego stanowiska garażowego w kondygnacji podziemnej w kamienicy położonej w ścisłym centrum 30.000 zł 660-474-444, (85)67474-44 BEWE BLASZAK 3x5m. 1.100 zł do uzg. 729527-749 BIAŁ

» GARAŻ, NOWY, MUROWANY PRZY UL. ANTONIUKOWSKIEJ, BLISKO RZEKI BIAŁEJ. 29.000 zł do

» SUWAŁKI, 128M², DZIAŁKA 596M², OS. KOLEJOWE, 3 KONDYGNACJE,

3 ŁAZIENKI, 7 POKOI, GARAŻ, BU DYNEK GOSPODARCZY. 597.000 zł 505-047-054 SUW SUWAŁKI, 135m², os. Hańcza 2, w zabudowie szeregowej, zamiana. 350.000 zł 517-236-889 SUW SUWAKI, 130m², działka 400, ul. Lotnicza, murowany, wolno stojący 299.000 zł 784-314-426 SUW TOŁCZE, 183m², działka 960, cegła, murowany, wolno stojący, 0% PROWIZJI przestronny komfortowy dom z 2009r. 9, 5 km od B-stoku 649.000 zł 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI

» WŁOSTY DZIAŁKA

OLSZANKA, 250M², 3900M², MUROWANY, ZABUDOWANIA MUROWANE. 795-505-775 WYS WASILKÓW, 110m², działka 550, murowany, wolno stojący, mały dom posadowiony na kształtnej działce, spokojna lokalizacja 495.000 zł 661-027-288, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA WASILKÓW, 134m², działka 550, cegła, po remoncie, wolno stojący, dom parterowy z użytkowym poddaszem, salon z jadalnią i wyjściem na taras, garaż 480.000 zł do uzg. 516-010-988, (85)744-51-77 AREA WASILKÓW, 210m², działka 2000 m², ul. Gajna, os. Natura, wolno stojący, pierwszy dom na 12-hektarowym osiedlu, pełne uzbrojenie, w rozliczeniu przyjmę mieszkanie 765.000 zł 606881-066 BOMAR WASILKÓW, 220m², działka 661, ul. Lipowa, cegła, murowany, wolno stojący, z dużym garażem 5mx11m 600.000 zł do uzg. 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI WASILKÓW, 507m², działka 912, murowany dom z funkcją mieszkalną oraz częścią biurowo-magazynową, idealny na siedzibę firmy lub własny biznes przy domu 975.000 zł do uzg. 660-474-444 BEWE WIEJKI, 140m², działka 4970, murowany, wolno stojący 150.000 zł 600598-664, (85)742-21-94 HOME-SERVICE WOBAŁY, 46m², działka 3365m², murowany, bliźniak, pół bliźniaka, pilnie. 45.000 zł do uzg. 508-937-523 GOŁ

» 640 ZAŚCIANKI, M²,

145M², DZIAŁKA UL. RYBACKA, ENERGOOSZCZĘDNY, WSZYST KIE MEDIA, DOJAZD DROGĄ UTWARDZONĄ, 8 MIN.OD RATUS ZA, WYSOKA ZIELEŃ. 601-394-796 BIAŁ ZAŚCIANKI, 80m², działka 716, wolnostojący 355.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI ZABŁUDÓW, 220m², działka 5000, murowany, wolno stojący, podpiwniczony+80m² budynek gospodarczy na dużej pięknej działce, OKAZJA wiele możliwości 399.000 zł do uzg. 660-474-444, (85)674-74-44 BEWE

B STOK, 12m², ul. Mickiewicza, odstąpię mały gabinet kosmetyczny, z wyposażeniem, prosperujący. 10.000 zł do uzg. 694-175-685 BIAŁ B STOK, os. Nowe Miasto, budynek użytkowy na działalność, z nadbudówką socjalną, piwnicą, garażem, na działce 300m². 250.000 zł 692-136-048 BIAŁ B STOK, ul. Św. Mikołaja 1, ścisłe Centrum, Vis a Vis hotelu Cristal, 47 m² lub 24 m², dodatkowo plafon reklamowy. 5.690 zł m² do uzg. 602-846-791 BIAŁ B STOK, ul. Bema, 44m², handlowousługowy. 120.000 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK

tel. 85 744 88 99 mieszkaniową wielorodzinną z usługami. Polecam. 1.285.600 zł 885850-247, (85)744-66-87 AREA BIAŁYSTOK, 2563m², ul. Zwierzyniecka, regularny kształt:30m90m, dostęp do wszystkich mediów 480 zł m² 664-091164 BOMAR BIAŁYSTOK, 2654m², ogrodzona, prąd, woda, gaz, kanalizacja, ul. 1000lecia Państwa Polskiego, os. Białostoczek, działka inwestycyjna pod usługi 2.400.000 zł 885-850-247, (85)744-6687 AREA BIAŁYSTOK, 600m², prąd, gaz, kanalizacja, pozwolenie na budowę, os. Bema, blisko centrum, miejscowy plan zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną, szer.18m 179.000 zł 660-474-444, (85)674-74-44 BEWE BIAŁYSTOK, 669m², ogrodzona, prąd, os. Wygoda, bezpośrednio przy głównej asfaltowej ulicy, na działce dom drewniany 60m², pełne media w ulicy 350.000 zł do uzg. 516-010-988, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, 758m², prąd, woda, kanalizacja, ul. Rybacka, os. Zaścianki, Kształt zbliżony do kwadratu, położone na wzniesieniu 106.120 zł do uzg. 505093-985, (85)744-50-82 BIS BIAŁYSTOK, 900m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Dojlidy Górne, budowlana dojazd asfaltowy 130.000 zł 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI

BIELSK PODLASKI, 19843M², UL. MICKIEWICZA, POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE, PRZEMYSŁOWE LUB OBIEKT HANDLOWY DO 5000M², WYJAZD W KIERUNKU MIEJSCOWOŚCI NAREW 602-111-079, (85)651-68-13 BIEL

» BIELSK PODLASKI, 930M², UL. AS NYKA, I 950M² 502-266-943 BIEL BIAŁ

B STOK, zakład stolarski 183m², działka 983m², dogodny dojazd. 220.000 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK BIAŁYSTOK, 18 m² osiedle Diziesięciny 35.000 zł 663-460-468 BIAŁ BIAŁYSTOK, os. Centrum, lokal składa się z dwóch pomieszczeń, ściany malowane, na podłodze panele. 120.000 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha, os. Przydworcowe, w dobre ręce, 20m², oferta ważna do końca kwietnia 2014r. 500 zł do uzg. 696-570-931 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Św. Rocha, wynajmę 700 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, ul. Św.rocha 33lok 45, os. Przydworcowe, Oddam lokal za przysłowiową złotówkęLokal 20m w dobrym stanie. 1 zł 696-570-931 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Bema, 45m², obok starzy granicznej moze być mieszkanie. 154.000 zł 692-488-171 BIAŁ CZEREMCHA, przed przejściem granicznym Połowce, 840m² zabudowy magazynowo-usługowej na dz.8642m², pełne uzbrojenie, w rozliczeniu mieszkanie, ziemia, las 337.000 zł 606-881066 BOMAR CZYŻEW, pawilon handlowy, centrum. 1.050.000 zł 691-130-728 WYS DOBRZYNIEWO KOSC., lokal handlowo-mieszkalny 120m², dobra lokalizacja. 190.000 zł do uzg. 662-256570 BIAŁ GM. Narew, sala bankietowa, restauracja położona na działce 1, 1ha, pełna infrastruktura z dofinansowaniem i możliwością rozbudowy. 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK HAJNÓWKA, budynek biurowy i 2 hale 350.000 zł 507-062-057, (85)733-3636 HM NIERUCHOMOŚCI HAJNÓWKA, namioty handlowe, ekspresowe, używane, 2 szt, 6x3m, 6001.100 zł szt. 514-329-305 HAJ HAJNÓWKA, ul. Lipowa 680.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI JAŚWIŁY, wynajmę lokal ok. 75m, po sklepie spożywczym lub sprzedam 2 budynki wraz z działka zdjęcia na e mail. 1.000 zł 696-545-673 MOŃ OK. Suwałk, atrakcyjny hotel nad j. Szelment, obok wyciągu narciarskiego, 90 miejsc. 3.900.000 zł 664-306-196 SUW RUDKA, budynek, w tym mieszkanie 460m², plac 3100m², 2 garaże. 360.000 zł 695-811-900 HAJ

B STOK, ul. Prowiantowa, os. Zielone Tarasy, 17m² ciepłe stanowisko garażowe z udziałem w gruncie w podziemiu budynku mieszkalnego z 2008r. wjazd na pilot 23.000 zł 660474-444 BEWE

uzg. (85)651-49-49 BIAŁ

BUDOWLANE

35 Km od Suwałk, 3240m², nad jeziorem, uzbrojona. 40 zł m² 511-045938 SUW ŁAPY, 1000m², ul. 3 Maja, sucha, w centrum. 180 zł m² (85)715-49-80 BIAŁ ŁAPY, 700m², 3szt, uzbrojone. 80 zł m² 797-862-982, (85)715-41-19 BIAŁ ŻARNOWO, 3500m², prąd, woda, pozwolenie na budowę, uzbrojona, przy lesie, cicha, spokojna okolica. 50 zł m² (87)643-69-36 AUG AUGUSTÓW, 7033m², ul. Rajgrodzka, os. Ślepsk, uzbrojona, 300m od j. Necko. 60 zł m² 661-042-082 AUG B STOK, 1150m², os. Bacieczki 400 zł m² 512-815-919 BIAŁ B STOK, 1579m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, ul. Hetmańska, os. Marczuk, prostokąt, sucha, równa, bez nasadzeń, w otoczeniu zabudowa jednorodzinna i usługowa 830.000 zł 502-083-610, (85)742-21-15 eM4

BOĆKI, 900m², Sprzedam działkę budowlaną. 42 zł m² do uzg. 513-246023 BIEL CHOROSZCZ, 2x950mkw, ładnie położone 62 zł m² 602-111-719 BIAŁ CHRABOŁY, 2ha, gm. Dobrzyniewo, możliwość przekształcenia na budowlaną, zamiana na mieszkanie. 130.000 zł 791-934-007 BIAŁ CIASNE, 1000m², 2szt, atrakcyjne, sąsiadujące. 90.000 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK

DOBRZYNIEWO Duże, 3682m², Kształtna, płaska działka w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej z dobrym dojazdem i możliwością podziału na mniejsze. 330.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM DOBRZYNIEWO Kościelne, 1329m², prąd, woda, kanalizacja, Okolica cicha i spokojna. Dojazd drogą utwardzoną gminną. 5km do granic B-stoku. Komunikacja PKS, KZK 80 zł m² do uzg. 792090-461 BIAŁ DUBINY, 1900m², prąd, woda, kanalizacja, ul. Torowa, blisko Hajnówki, dobry dojazd drogą asfaltową. 43 zł m² do uzg. 798-138-215, 508113717 HAJ EŁK, 700m², uzbrojona, oraz większe. 67.900 zł szt. 692-950-954 EŁK FASTY, 1096m², prąd, działka w kształcie kwadratu w sąsiedztwie podobnych działek i nowej zabudowy jednorodzinnej 73.000 zł 504-046-274, (85)74240-16 APOGEUM FASTY, 1210m², prąd, gaz, os. gm. Dobrzyniewo, zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług nieuciążliwych, działka położona w pobliżu nowej zabudowy jednorodz 121.000 zł do uzg. 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 FASTY, 1289m², prąd, woda, kanalizacja, pod budownictwo jednorodzinne, kształt prostokąta 105.000 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS FASTY, 2000m² 140.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA GM. Choroszcz, 1158m², pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, posiadam gotowy projekt domu jednorodzinnego 80 zł m² 691-244-188 BIAŁ GM. Kolno, 10200m², prąd, woda, położona przy drodze asfaltowej, możliwość podziału na mniejsze, dzwonić po 19:00. 8 zł m² 726-051190 KOL GM. Narew, 600m², siedliskowa, zabudowana, zadrzewiona. 27.000 zł do uzg. (85)652-08-25 BIAŁ GM. Sokółka, 3600m², ogrodzona, 1400 m², blisko media 10 zł m² 692-973-067 SOK GM. Suwałki, 1400m², prąd, woda, blisko asfalt lub zamiana na mieszkanie. 45 zł m² 694-748-830 SUW GONIĄDZ, 676m², ul. Witosa, bud. gospodarczy, woda, drzewka owocowe. Mońki 150.000 zł 518-107-252 MOŃ GRABÓWKA, 1209m², budowlanousługowa, przy drodze asfaltowej, gaz, prąd. 240.000 zł 600-694-567 BIAŁ GRABÓWKA, 1213m², z wydanymi warunkami zabudowy, w otulinie lasu 103.000 zł 666-391-777, (85)733-37-82

» BMACZKA, STOK, 2000M², SATURNA GEN. DZIAŁKA Z DUŻYM

MUROWANYM DOMEM I BUD. GOSPODARCZYMI, RÓWNIEŻ NA DZIAŁALNOŚĆ. 602-717-353 BIAŁ B STOK, 3710m², ul. Kazimierza Wielkiego, działka nr. 38-48, pod usługi, mieszkanie, produkcję. 450 zł szt. (85)650-51-44 BIAŁ B STOK, 700m², os. Bażantarnia, w pełni uzbrojona. 140.000 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 850m², os. Nowe Miasto 400 zł m² 512-815-919 BIAŁ B STOK, 860m², os. Dziesięciny, 2szt, pełne uzbrojenie. 360 zł m² 795-541717 BIAŁ BACIUTY, 1184m², prąd, przy drodze asfaltowej, sucha, równa, bez nasadzeń, możliwość prowadzenia działalności, w sąsiedztwie nawa zabudowa 66.000 zł 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 BACIUTY, 1906m², prąd, woda, kanalizacja 80.000 zł 507-062-057, (85)73336-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 1085m², os. Zagórki 146.400 zł 509-784-724, (85)743-6436 AGEMA BIAŁYSTOK, 1126m², ogrodzona, prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Mickiewicza, działka z ogromnym potencjałem, nie jest objęta MPZP.Wymiary 28, 8x39, 09m. 1.600.000 zł 885-850-247, (85)744-66-87 AREA BIAŁYSTOK, 1310m², prąd, woda, kanalizacja, os. Dojlidy Górne, składa się z dwóch działek (642m² i 668m²)do sprzedaży w całości lub oddzielnie w cenie 215zł m² 282.000 zł 885-850247, (85)744-66-87 AREA BIAŁYSTOK, 1327m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Centrum, działka inwestycyjna pod zabudowę

CIASNE, 1800m², prąd, warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne 108.000 zł szt. do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS DĄBRÓWKI, 800m², prąd, woda, warunki zabudowy, asfalt 47.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI DĄBRÓWKI, 9600m², warunki zabudowy na 8 budynków mieszkalnych, gm. Wasilków. 48 zł m² 601-376-925 BIAŁ DĄBRÓWKI, 975m², gm. Wasilków, warunki zabudowy. 42 zł m² 601-376925 BIAŁ

KORONA NIERUCHOMOŚCI GRABÓWKA, 1286m², . 120 zł m² 693693-233 BIAŁ HALICKIE, 1834m², prąd, woda, gaz, z warunkami zabudowy, komunikacja miejska, dojazd asfaltowy, 176.700 zł 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI HENRYKOWO, 1935m² 89.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI IGNATKI Osiedle, 500m² 60.000 zł 509784-724, (85)743-64-36 AGEMA


tel. 85 744 88 99

IZABELIN, 1169m², prąd, os. Izabelin, Działka położona wśród nowych domów z pozwoleniem na budowę domu w dobrej cenie 130.000 zł 600325-453, (85)742-40-16 APOGEUM IZABELIN, 1238m², prąd, ul. Dworska, Śliczne działki, przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne, 33x33, en. elektr., dostępne też większe działki 90 zł m² 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI IZABELIN, 1980m², prąd, ul. Dworska, działka sucha, równa, bez nasadzeń, woda-studnia głębinowa, 7 działek o różnych powierzchniach, uchwalony plan, zab. mieszkaniowa 198.000 zł do uzg. 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 JAŁÓWKA Kondratki, 1900m², gm. Michałowo, działka budowlana 19.000 zł 606-881-066 BOMAR JANOWICZE, 1226m², prąd, woda, kanalizacja, droga dojazdowa asfaltowa. 72.000 zł do uzg. 664-417399 BIAŁ JASIONÓWKA, 1228m², prąd, woda, kanalizacja, oczyszczona 21 52, pełna dokumentacja, pilnie. 44.000 zł do uzg. 883-958-370 MOŃ JUCHNOWIEC Dolny, 863m², warunki zabudowy. 66.000 zł 603-725-666 BIAŁ K. Knyszyna, 10000m², rolno- budowlana, 2 duże stawy. 12 zł m² 514-232048 BIAŁ KACZAŁY, 500m², gm.Narew, siedliskowa, uzbrojona, nad rzeką Narew. 58.000 zł 664-306-196 WYS KARAKULE, 1624m², prąd, gaz, os. gm. Supraśl, kształt nieregularny, z nasadzeniami drzew i krzewów, pod działalność handlowo-usługową z funkcją gastronomiczną 290.000 zł 502-083-610, (85)742-21-15 eM4 KLEPACZE, 1001m², prąd, woda, kanalizacja, ul. Kolejowa, Wymiarowe działki 24x41 pod budownictwo jednorodzinne, 2 ostatnie działki. 100 zł m² 666-391-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI KLEPACZE, 1191m², prąd, Piękna działka w doskonalej lokalizacji - cisza, las a zarazem niezbędna infrastruktura. 150.000 zł 600-325-453, (85)742-4016 APOGEUM KLEPACZE, 533m² 63.900 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA KLEPACZE, 751m², prąd, gaz, pozwolenie na budowę, Przeznaczenie w planie pod budownictwo jednorodzinne z usługami. Wokół domy jednorodzinne, cicha i spokojna okolica 165.000 zł do uzg. 516-010-988, (85)744-51-77 AREA

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

KLEPACZE, 864m², ul. Łąkowa, prąd, woda, kanalizacja ok 100m od działki, tereny pod osiedle domków jednorodzinnych, cisza, spokój, ładna okolica, działka kształtna 116.640 zł 698110-165, (85)742-21-15 eM4 KLEPACZE, 998m², prąd, woda, kanalizacja, dojazd asfaltowy, staw obok działki, zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie 150.000 zł 691-411-756, (85)744-50-60 BMJ KLEWINOWO, 2500m², prąd, gaz, gm. Juchnowiec, 14km od Białegostoku, telefon, przy drodze asfaltowej, centrum wsi lub zamiana. 29.000 zł 790324-705 BIAŁ KOLONIA Księżyno, 1019m², prąd, os. Os. Ignatki, kształtna działka przeznaczona pod zabudowę domem jednorodzinnym na nowo powstającym osiedlu 160.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM KOLONIA Lewickie, 1000m², prąd, gaz, pozwolenie na budowę, warunki zabudowy, malownicza okolica 85.000 zł do uzg. 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI KOPLANY, 4400m², prostokąt 26x170m, przy drodze asfaltowej, prąd, woda, w sąsiedztwie nowe domy, sklep, do przystanku mpk 800m, na końcu działki rzeczka. 352.000 zł 507-018-853 BIAŁ KRUPNIKI, 1459m², media, prąd, woda, telefon. plan zagospodarowania przestrzennego, zabudowa mieszkaniowa i usługi nieuciążliwe, doskonała lok. na działalność. 190.000 zł 881-422694 BIAŁ KRUPNIKI, 2245m², prąd, działka z potencjałem inwestycyjnym w trakcie podziału 220.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM KSIĘŻYNO, 1170m², ul. Niewodnicka 350 zł m² 697-469-190 BIAŁ LEŃCE, 5000m², media, z zabudowaniami, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, 6km od Białegostoku, cicha i spokojna okolica, dojazd drogą asfaltową 60 zł m² 500-795-497 BIAŁ LEWICKIE, 1338m², prąd, gaz, Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące się w Lewickich o powierzchniach: 852m², 2133m², 2658m² 100 zł m² 516-010988, (85)744-51-77 AREA LEWICKIE, 2416m², 2szt, z wydanymi warunkami zabudowy, w okolicy nowe domy 160.000 zł 502-218-358, (85)74666-69 BRACIA STRZELCZYK LEWICKIE, 3303m², z wydanymi warunkami zabudowy, 3576m², 3083 m², 3162m², ładnie położone 60 zł m² 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK

LIPNICA Dolna, 0.80ha, działka 0.8ha i 0.30ha, k. Jasła, skrzyżowanie dróg, piękna okolica, widok na Liwocz. 30.000 zł 534-901-212 MICHAŁOWO, 1353m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, pozwolenie na budowę, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 55.000 zł 885-850-247, (85)744-51-77 AREA MICHAŁOWO, 640m², . 50.000 zł 660413-548 BIAŁ MOŃKI, 12a, kilka szt, uzbrojone. 85 zł m² 504-856-452 MOŃ MOŃKI, 670m², na osiedlu domów jednorodzinnych 65.000 zł 663-460-468 MOŃ NAD Biebrzą, malownicza okolica, atrakcyjna lokalizacja. 50 zł m² 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK NIEWODNICA Kościelna, 1132m², prąd, woda, gaz, pozwolenie na budowę, ul. Łąkowa, 475km od Białegostoku, dojazd drogą gminną utwardzoną. Bezpośrednio. 150 zł m² do uzg. 793668-889 BIAŁ NIEWODNICA Kościelna, 1561m², prąd, woda, gaz, pozwolenie na budowę, ul. Myśliwska 150 zł m² 604-696-102, (85)650-46-05 BIAŁ NIEWODNICA Kościelna, 2600m², ogrodzona, prąd, woda, ul. Świerkowa, rolno-budowlano-leśna, ogrodzona, zalesiona, na działce znajduje się domek letniskowy 170.000 zł 698-110165, (85)742-21-15 eM4 NIEWODNICA Kościelna, 769m², 22x33m. 103.800 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK NIEWODNICA Kościelna, 917m², prąd, woda, gaz 78.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI NIEWODNICA Korycka, 640m² 105.000 zł 790-809-670 BIAŁ NIEWODNICA Korycka, 800m², ogrodzona, prąd, woda, gaz, pozwolenie na budowę, ul. Bajkowa 120.000 zł szt. 604-447-332 BIAŁ NIEWODNICA Nargielewska, 4000m², gm. Juchnowiec, media. 120 zł m² do uzg. 605-295-424, (85)719-66-70 BIAŁ NIEWODNICA Nargilewska, 4140m², prąd, woda, 5km od B-stoku, 50x83m, dojazd utwardzony, media bezpośrednio, sucha, sąsiedztwo nowych domów, autobus Pogoda Expres 49 zł m² 696-566-280 BIAŁ NIEWODNICA Nargilewska, 8280m², prąd, woda, droga utwardzona, sąsiedztwo nowych domów 50x160 z wydanym pozwoleniem na podłączenie medii do domów, nowosc 49 zł m² 696566-280 BIAŁ

NOWE Aleksandrowo, 1100m², Polecamy działkę o pow. 1100m² (25mx44m) z wydanymi warunkami zabudowy, działka zlokalizowana obok nowej zabudowy domów jednorodzinny 114 zł m² 516-010-988, (85)744-5177 AREA NOWE Aleksandrowo, 1175m², Działka foremna, równa, położona w obszarze objętym mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem nieuciążliwych usług 90.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM NOWE Aleksandrowo, 1400m², prąd, Foremna działka w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnej cenie. 85 zł m² 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM NOWE Aleksanrowo, 3000m², 6km od Białegostoku. 26 zł m² 602-430-288 BIAŁ NOWODOWORCE, 1000m², warunki zabudowy, woda, kanalizacja, prąd warunki przyłączenia, 3km od granicy miasta. 145.000 zł 698-985-953 BIAŁ NOWODWORCE, 1085m², prąd, woda, kanalizacja, dojazd asfaltem, MPK, otoczenie domów jednorodzinnych 206.150 zł do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS

» OBRUBNIKI, 3110M², MEDIA, WARUNKI ZABUDOWY, DOJAZD

ASFALTOWY 35 zł m² 795-505-775 BIAŁ OGRODNICZKI, 1333m², kilka sztuk, w pobliżu budowane są nowe domy. 100 zł m² 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK OK. Czarnej Biał., 1564m², prąd, dojazd, otoczona lasem, z warunkami zabudowy. 21 zł m² 506-856-434 BIAŁ OK. Mielnika, 0.26ha, . 30.000 zł 604183-418 SIEM OK. Pisza, 22a, z warunkami zabudowy. 5.700 zł a do uzg. 516-347-498 PISZ OKUNIOWIEC, 1176m², prąd, woda, Okuniowcu-5 km od Suwałk, położona w lesie w pobliżu rzeki Kamionka, dwóch jezior:Dąbrówka i Krzywe. 99.000 zł 798-088-890 SUW OLISZKI, 1164m², prąd, pozwolenie na budowę, 3km od Białegostoku, narożna w kształcie kwadratu, graniczy z domkiem jednorodzinnym i lasem. 110 zł m² 694-414-778, 505-382-848 BIAŁ OLISZKI, 1164m², prąd, pozwolenie na budowę, bezpośrednio, 3km od Białegostoku, narożna 34x34m, graniczy z domem jednorodzinnym i lasem. 110 zł 694-414-778 BIAŁ OLMONTY, 1000m², prąd, gaz, os. Olmonty, Ładna działka budowlana położona na tle lasu. Teren płaski,

23

suchy, nasłoneczniony 110.000 zł 600325-453, (85)742-40-16, 504046274 APOGEUM

» OLMONTY, ZABUDOWY,

1000M², PRAWO 800M OD SZOSY BIAŁYSTOK HRYNIEWICZE, PRĄD, WODA 508-353-278 BIAŁ OLMONTY, 1242m², dojazd drogą asfaltową, kanalizacja na działce, pozostałe media obok. 145.000 zł 504307-796 BIAŁ OLMONTY, 1500m², działki budowlane, plan zagospodarowania, prąd, woda, kanalizacja, teren płaski, suchy, nasłoneczniony. 100 zł m² 884-691250 BIAŁ OLMONTY, 1500m², ul. Lakowa, nowe osiedle, do najblizszych domow 200m, ostatnia wolna dzialka 83.000 zł 795802-997 BIAŁ OLMONTY, 1687m², prąd, os. Izabelin, 1687m² i 1500m², 37x46, na tle lasu, teren płaski, suchy, nasłoneczniony. 80 zł m² 884-691-250 BIAŁ PŁASKA, 0.95ha, prąd, otoczenie lasu, w pobliżu jezioro ok. 50m, do Kanału Augustowskiego ok. 1km, ciche i spokojne miejsce. 75.000 zł 501-576-017 AUG PAŃKI, 1100m², gm. Choroszcz, teren NPN 40 zł m² 694-362-879 BIAŁ PAŃKI, 1988m², ogrodzona, prąd, woda, wymiary 45x44, nieliczne nasadzenia drzew, równa, sucha, narożna, w otoczeniu nowa zabudowa jednorodzinna, 198.800 zł do uzg. 604-907-658, (85)742-21-15 eM4

» LINIE PAŃKI, 21000M², W OTU NATURY 2000, 6KM ZA

CHOROSZCZĄ, KSZTAŁTNA, PRZY LESIE, WODOCIĄG, ŚWIATŁO, CICHA I SPOKOJNA OKOLICA, NA POSIADŁOŚĆ LUB BIZNES ITP. 602717-353 BIAŁ PLANTA, 900m², gm. Narewka, media prąd, woda, telefon, działka ogrodzona, wśród zabudowań. 35.000 zł 881422-694 HAJ PODKAMIONKA, 6800m², gm. Sokółka, media woda, prąd, telefon, 28km od Białegostoku. 68.000 zł 881-422-694 SOK PODLASKI, 0.50ha, działki położone w Puszczy Augustowskiej z prawem budowy, różne powierzchnie, z własną linią brzegową. 50 zł m² 512-278-895 AUG POROSŁY, 1000m² 150.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA POROSŁY, 1056m², prąd, woda, pod bud. jednorodzinne, 200m do drogi asfaltowej. 133.000 zł 666-391-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI

RAFAŁÓWKA, 1.13ha, prąd, woda, działka przy asfalcie;z drewnianym domem i stodołą na zaplecze budowy; 23 zł m² 23 zł m² 606-881-066 BOMAR RAFAŁÓWKA, 1600m², 1700m², 2200 m² z warunkami zabudowy, prąd; za szkołą 30 zł m² 606-881-066 BOMAR

» ROGOWO, 1HA, DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1HA,

WSZYSTKIE MEDIA 50 zł m² 784515-161 BIAŁ ROGÓWEK, 30a, gm. Choroszcz, 30a i więcej, przy asfalcie 35 zł m² 602-111719 BIAŁ ROZEDRANKA Stara, 1400m², prąd, gaz, gm.Sokółka, droga asfaltowa 12 zł m² 692-973-067 SOK SIELACHOWSKIE, 1834m², rezydencyjna działka na skraju lasu, w pobliżu rzeka, boisko, 1.5km od granicy B-stoku. 190 zł m² do uzg. 510-424-956 BIAŁ SOBOLEWO, 1000m² 40.000 zł 509784-724, (85)743-64-36 AGEMA SOBOLEWO, 1200m², . 80 zł m² 664736-609 BIAŁ SOBOLEWO, 1200m², prąd, woda, dobry dojazd, w okolicy nowa zabudowa 96.000 zł do uzg. 666-485-777 KORONA NIERUCHOMOŚCI SOBOLEWO, 3000m², pozwolenie na budowę, przy Suwałkach, uzbrojona. 125.000 zł 798-815-350 SUW SOBOLEWO, 700m² 70.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA SOBOLEWO, 874m², prąd, woda, kanalizacja, pozwolenie na budowę, os. Sobolewo, działka budowlano-rolna, wydana decyzja o warunkach zabudowy, wymiary 31x28. 87.400 zł do uzg. 516-010-978, (85)744-51-77 AREA SOCHONIE, 1000m², przy ścianie lasu 100.000 zł 663-460-468 BIAŁ SOFIPOL, 2300m², 20 km od B-stoku w kierunku na Bobrowniki, obok Królowego Mostu, warunki zabudowy, piękna. 105.000 zł 784-465-730 BIAŁ SOFIPOL, 700m², z warunkami zabudowy, dużo zieleni, w kształcie kwadratu. 33.000 zł 784-465-730 BIAŁ SOWALNY, 1620m², media 230 zł m² 502-297-415 BIAŁ SOWLANY, 967m², media 230 zł m² 502297-415 BIAŁ 540M², UL. » SRÓDLESIE, MYŚLIWSKA, OK. BIAŁEGOSTOKU

600-281-816 BIAŁ STARE Juchy, 10800m², ogrodzona, prąd, woda, pozwolenie na budowę, zabudowana działka nad jeziorem


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

24 nowe krzywe budynki 400m do jeziora 10m super okazja 350.000 zł 502-646398 EŁK STARE Juchy, 84300m², prąd, grunty nad jeziorem Garbas przy lesie z warunkami zabudowy i pokładami żwiru i piasku, super okazja. 28 zł 502-646-398 EŁK STARE Juchy, 84300m², prąd, nad j. Garbas, przy lesie, warunki zabudowy. 28 zł 502-646-398 EŁK

GM. Rutki, 2500m², z możliwością zabudowy letniskowej, malownicza okolica (las i rzeka) 100.000 zł 601-918-020, (85)744-50-60 BMJ K. B-stoku, 2.30ha, 10 km od miasta, rolno- rekreacyjna, zalesiona, nad rzeką. 17 zł m² 795-999-550 BIAŁ OKUNIOWIEC, 2.50ha, na działce znajduje się drzewo liściaste. 120.000 zł 515-392-407 SUW ROGALE Wielkie, 6000m², gm. Biała Piska, woj. warmińsko- mazurskie, w

(21, 5x37) m, narożna, przy ulicy, bez ogrodzenia, komunikacja 89 zł m² 502083-610, (85)742-21-15 eM4 CZEREWKI, 1.70ha, nad rzeką 50.000 zł 663-460-468 BIAŁ DĄBRÓWKI, 1258m², prąd, gaz, kształt prostokąta, zabudowa jednorodzinna, polegająca na budowie parterowego budynku mieszkalnego z użytkowym poddaszem + garaże 125.800 zł 502083-610, (85)742-21-15 eM4 DOBRZYNIEWO Kośc., 4700m² 20 zł m²

KOL. Ruda, 3600m², gm. Krypno, z warunkami zabudowy, media, dobry dojazd. 20 zł m² do uzg. 662-655-100 MOŃ KOLONIA Baciuty, 1.40ha, 10km od Białegostoku. 25 zł m² (85)650-44-30 BIAŁ KOLONIA Baciuty, 3000m² 30 zł m² (85)650-44-30 BIAŁ KOLONIA Sobolewo, 4.48ha, prąd, Działka rolno-leśna w pobliżu szosy na Bobrowniki 224.180 zł 505-093-985,

tel. 85 744 88 99 SZCZEBERKA, 1.11ha, rolno-budowlane, ok. Augustowa, przy lesie, częściowo uzbrojone. 6 zł m² 661-042-082 AUG TOŁCZE, 5400m², możliwość przekształenia na budowlaną, pół działki obsadzone młodymi świerkami 25 zł m² do uzg. 721-287-032 BIAŁ TUROŚŃ Dolna, 28000m², Działka rolna, w sąsiedztwie działki zabudowane, media ok 130m od działki 60.000 zł 885850-247, (85)744-51-77 AREA WASILKÓW, 577m², woda, kanaliza-

STUDZIANKI, 4000m², ogrodzona, prąd, woda, kanalizacja, ul. Wasilkowska, domek i budynek gospodarczy, bezpośrednio. 245.000 zł do uzg. 662118-599 BIAŁ

SUPRAŚL, 2800m², . 100 zł m² 666-201291 BIAŁ TOŁCZE, 5400m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, pozwolenie na budowę, około 100 m od szkoły podstawowej 54 zł m² do uzg. 721-287-032 BIAŁ TUROŚŃ Kościelna, 1100m², prąd, woda 60.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI WASILKÓW, 3000m², ul. Gajna, os. Natura, działki na 12- hektarowym ekskluzywnym, chronionym osiedlu, w rozliczeniu przyjmę mieszkanie 80 zł m² 606-881-066 BOMAR WASILKÓW, 500m², os. Leśne 2, pięknie położona, przy lesie, wśród nowych domów, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, wszystkie media przy działce. 125.000 zł do uzg. 692-414-116, 692-414-157 BIAŁ ZAŚCIANKI, 5000m², . 150 zł m² 608416-477, (85)743-38-50 BIAŁ ZAŚCIANKI, 940m² 150.000 zł 882-027179 BIAŁ ZABŁUDÓW, 1000m², prąd, woda, kanalizacja, warunki zabudowy, przy drodze do Michalowa. 50.000 zł 600403-164, (85)718-87-49 BIAŁ ZABŁUDÓW, 634m² 52.000 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI ZABŁUDÓW, 752m², prąd, ul. Polna, Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 752m² przybliżone wymiary 36x21 metrów . w sąsiedztwie powstają domki jednorodzinne. 40.000 zł szt. 600-403-164, (85)718-87-49 BIAŁ ZACZERLANY, 1300m², prąd, gaz, gm.Choroszcz, 1300 i 1000m², przy asfalcie 52 zł m² 602-111-719 BIAŁ ZACZERLANY, 900m², gm. Choroszcz, dostęp do rzeki, z budynkiem gospodarczym murowanym o pow. 170m². 85.000 zł 530-754-189 BIAŁ ZALESIANY, 910m², dwie działki 910m² i 800m², kierunek Łapy, 7km od B-stoku, nowe os. domów 1-rodzinnych, warunki zabudowy, media: kanalizacja, prąd, woda. 130 zł m² do uzg. 504-936-730 BIAŁ

REKREACYJNE

B STOK, 500m², ogród Pieczurki, altanka, media. 30.000 zł 790-539-686 BIAŁ

» BBIAŁOSTOCZEK, STOK, 500M², OS. RODZINNY

OGRÓD DZIAŁKOWY. 509-797-251 BIAŁ BAJTKOWO, 3700m², ogrodzona, nad jeziorem Ełckim, 400mb linii brzegowej, 2 pomosty, wiata i domek holenderski. 260.000 zł 608-591-083 EŁK

BAKAŁARZEWO, 749m², ogrodzona, prąd, woda, kanalizacja, blisko jeziora Sumowo w Nowej Wsi koło Bakałarzewa, dogodny dojazd także zimą, okazyjna cena. 45.000 zł 602-863-663, (87)569-42-94 SUW

BIAŁYSTOK, 560m², ogrodzona, prąd, woda, ul. Mieczykowa, pięknie położona działka rekreacyjna w Jurowcach, za Muzeum wsi Nadawki, w kompleksie ogródków. 35.000 zł 733-877049 BIAŁ BIELSK Podlaski, 350m², ogrodowa, z domkiem. 2.500 zł do uzg. 726-374086 BIEL BOKINY Kolonia, 0.60ha, prąd, na działce jest mały staw. 43.000 zł do uzg. 721-287-032 BIAŁ EŁK, 275m², ogrodniczo-rekreacyjna, uzbrojona, własność notarialna. 10.725 zł szt. 692-950-954 EŁK GIŻYCKO, 1600m², rekreacyjno- budowlana w ośrodku wypoczynkowym lub zamiana na mieszkanie, działkę w Bstoku. 105 zł m² 507-960-008 GIŻ GM. Grajewo, 900m², ok. Biebrzańskiego Parku Narodowego. 9.000 zł 792-067804 GRAJ GM. Jeleniewo, 20a, i 80a, nad jeziorem, możliwość uzyskania warunków zabudowy. 18 zł m² 602-111-719 BIAŁ GM. Miłki, 3000m², przy jeziorze Ublik, 3000-5000m². 37 zł m² 693-420111 GIŻ

» DĄBROWA BIAŁOSTOCKA, 2HA, ŁĄKA, POŁOŻONA PRZY DRODZE

POWIATOWEJ. 45.000 zł 785-367909 SOK DOBRZYNIEWO Kościelne, 8200m², działka rolno-przemysłowa. 35 zł m² 501-361-767 BIAŁ ELIASZUKI, 3200m², siedlisko z domem drewnianym i budynkami gospodarczymi, woda, prąd 49.000 zł 606-881066 BOMAR FOLWARKI Wielkie, 3300m², działka siedliskowa, niezabudowana, woda, prąd 29.000 zł 606-881-066 BOMAR GM. Juchnowiec, 1600m², siedliskowa, projekt budowy domy jednorodzinnego, materiały. 72 zł m² 601-376-925 BIAŁ GM. Krynki, 0.25ha, siedlisko, 40km od B-stoku. 6 zł m² 502-025-887 SOK

» 472-994 GNIEWINO, K. WEJHEROWA. 660HAJNÓWKA, 1400m², dom drewniany do remontu. 85.000 zł 793-111516 HAJ

HUSAKI, 3400m², las sosnowy, drewno opałowe 1.000 zł do uzg. 796-558-556 BIEL

MICHAŁKI, 3000m², gm. Wys. Maz., zabudowania. 139.000 zł 531-123-982 WYS MOSZCZONA Królewska, 0.90ha, gm. Mielnik, łąka. 12.000 zł 604-183-418 SIEM

» NIEWODNICA KOŚCIELNA, 2HA, WYDZIERŻAWIĘ STAWY W NIE

malowniczej okolicy, 1km od jeziora, wokół las, teren czysty i bezpieczny. 25.000 zł 606-215-271 PISZ RYBAKI, 2.45ha, prąd, os. Gmina Narew, skraj puszczy Białowieskiej, linia brzegowa rzeki, możliwość podziału na 15 działek 260.000 zł do uzg. 505-093985, (85)744-50-82 BIS SIEMIANÓWKA, 400m², z barakowozem. 24.000 zł 510-211-988 BIAŁ SURAŻKOWO, 1100m², prąd, nad rzeką, z domkiem letniskowym do remontu. 22.000 zł 887-406-433 BIAŁ WÓLKA Wygonowska, 3000m², siedlisko, 2 działki, jedna 2600m² z budynkiem drewnianym do remontu, druga las olcha 400m². 26.000 zł (85)681-84-50 BIEL ZABŁUDÓW, 500m², ogród Słoneczna Dolina, nowy domek drewniany 27m², studnia głębinowa, prąd. 26.800 zł do uzg. 606-189-415 BIAŁ

ROLNE

ŁOMŻA, 24a, ul. Wąska-zdrojowa, na wzgórzu, z widokiem na Narew i panoramę miasta, w sąsiedztwie budowlanych, na nowym osiedlu. 80 zł m² do uzg. 691-536-359 ŁOM ŁUPLANKA Nowa, 10ha, gm. Michałowo, las 1.87ha, zwolniona z podatku. 300.000 zł 728-754-455 BIAŁ B STOK, 3300m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Solniczki, 35x94 możliwość zabudowy, wszystkie media w drodze asfaltowej ok.90m w otoczeniu zabudowa jedn. 264.000 zł do uzg. 660474-444 BEWE B STOK, 6920m², prąd, woda, gaz, kanalizacja, os. Solniczki, atrakcyjna działka z możliwością zabudowy, wszystkie media w odległości ok. 180m 350.000 zł do uzg. 660-474-444 BEWE BŁASKOWIZNA, 60a, rolno-budowlana, gm.Jeleniewo, nad j.Hańcza lub zamiana na mieszkanie 3 pokojowe. 175.000 zł 662-805-265, 694-931-158 SUW BOBROWA, 3.60ha, rolna, 15 km od Białegostoku 219.000 zł 534-717-993, (85)653-99-80 EMMERSON BOKINY Kolonia, 1.70ha, prąd 80.000 zł do uzg. 721-287-032 BIAŁ CHOMONTOWCE, 1.26ha 20.000 zł 663-460-468 BIAŁ CHORUZOWCE, 36600m², ogrodzona, prąd, woda, kanalizacja, gospodarstwo rolne, gm. Nowy Dwór, dom, budynki gospodarcze, pole i łąka. 250.000 zł do uzg. 509-036-441 SOK CHRABOŁY, 3001m², prąd, gaz, os. gm. Dobrzyniewo, prostokąt 50x60, teren suchy, równy, bez nasadzeń, możliwa budowa domu z podpiwniczeniem, dobry dojazd do B-stoku 90.000 zł 698110-165, (85)742-21-15 eM4 CIASNE, 800m², prąd, gaz, pozwolenie na budowę, ul. Zielona, sucha, równa, bez nasadzeń, prostokąt o wym.

501-361-767 BIAŁ

» JSCE DZIKIE, 0.50HA, UROKLIWE MIE NA OSIEDLU DOMÓW

JEDNORODZINNYCH, CICHA I SPOKOJNA OKOLICA, ŚWIATŁO, WODOCIĄG. 602-717-353 BIAŁ ELIASZUKI, 5300m², działka rolna we wsi. www.bomar.com.pl 19.000 zł 606-881-066 BOMAR FOLWARKI Małe, 18900m², działka rolna, obok zabudowy kolonijnej 49.000 zł 606-881-066 BOMAR FOLWARKI Tylwickie, 2ha, gm. Zabłudów, objęte dotacją, działka w kształcie prostokąta, w dole działki rów z wodą, lub wydzierżawię. 45.000 zł do uzg. 531-540-521 BIAŁ FOLWARKI Wielkie, 5600m², działka rolna, we wsi, www.bomar.com.pl 19.000 zł 606-881-066 BOMAR GM. Sokółka, 8300m², rolno- budowlana, prąd, wodociąg, blisko puszcza Knyszyńska i rzeka, możliwość wykopania stawu 15 zł m² 511-240-244 SOK GM. Wasilków, 822m², ogrodzona, prąd, rolno-budowlane, 2x 822mkw, Puszcza Knyszyńska, osiedle domków letniskowych Zapiecek. 200.000 zł szt. 603554-122 BIAŁ GM. Zabłudów, 11.30ha, z siedliskiem, bardzo dobry dojazd, blisko Białegostoku. 550.000 zł 502-218-358, (85)746-66-69 BRACIA STRZELCZYK GRABOWO, 3.05ha, możliwość podziału. 21.000 zł ha do uzg. 603-702300 BIAŁ GRABÓWKA, 1000m², z możliwością zabudowy mieszkaniowej 85.000 zł 509-784-724, (85)743-64-36 AGEMA

» GRABÓWKA, 3500M², ATRAKCYJ NA, LEŚNO ROLNA 602-405-688

BIAŁ GRAJEWO, 3.44m², sprzedam działkę rolną. w skład działki wchodzi 1, 44ha lasu i 2 ha łąki. 60.000 zł 662-119-694 GRAJ HALICKIE, 1500m², z możliwością zabudowy mieszkaniowej 125.000 zł 509784-724, (85)743-64-36 AGEMA HENRYKOWO, 3000m², rolno- budowlana, 6 km od B-stoku. 99.000 zł 602430-288 BIAŁ HRYNIEWICZE, 1107m², prąd, wodastudnia głębinowa, kanalizacja-szambo, wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny, sucha, bez nasadzeń, na lekkim wzniesieniu 130.000 zł 698110-165, (85)742-21-15 eM4 KARAKULE, 980m², prąd, nowe osiedle, dzialka sucha, 33x30m, do MPK13 ok 300m, do asfaltu 150m, w bezposrednim sasiedztwie nowe domy 99.000 zł 601-655-895 BIAŁ KIERMUSY, 4000m², las. 20.000 zł 664306-196 WYS KLEPACZE, 3569m² 143.000 zł 509-784724, (85)743-64-36 AGEMA

(85)744-50-82 BIS KRZYWA, 6000m², siedlisko, gm. Bielsk Podlaski. 52.000 zł 602-358-156 BIEL KURIANY, 3000m², prąd 99.000 zł 600626-899, (85)742-21-94 HOME-SERVICE LACHY, 1.93ha, gm. Narew, leśno-rolna. 55.000 zł do uzg. 602-154-216 HAJ MAJĄTEK Rogowo, 1ha, gm.Choroszcz, po wyrębie lasu. 14.000 zł 664-306196 WYS OK. Dąbrowy B., 0.30ha, idealna na dom ze stawem lub ogrodem na skraju wsi, możliwość zabudowy, rolno-budowlana, możliwość podziału. 30.000 zł 603702-300 SOK OLISZKI, 3000m², gm. Choroszcz, 5km od Białegostoku. 55 zł m² 781-787-895, (85)662-60-51 BIAŁ OLMONTY, 8590m² 171.800 zł 509784-724, (85)743-64-36 AGEMA PŁOCICZNO, 1800m², ogrodzona, prąd, woda, nad jeziorem Zdrężno za Ełkiem, domek, woda, prąd, nr 64 7, ognisko, boisko do siatki, pole namiotowe, sad, wc. 149.000 zł 504-244-063 EŁK POPŁAWCE, 0.30ha, gm. Kuźnica Biał., rolno- budowlana, działka przy szosie, doprowadzona woda, w granicach zabudowy wsi. 18.000 zł 504-578-289 SOK POROSŁY, 2000m², prąd, działka sucha, równa z nasadzeniami drzew i krzewów.W otoczeniu nowa zabudowa jednorodzinna.Kształt nieregularny zbliżony do trapezu. 300.000 zł do uzg. 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 POROSŁY KOLONIA, 1000m², równa, kształtna(25mx40m), dojazd do działki od drogi gminnej wytyczoną fizycznie utwardzoną drogą wew. o szer. 10 m, do ee i wody ok 70m 178.000 zł 502083-610, (85)742-21-15 eM4 RAFAŁÓWKA, 5000m², działka rolna, obok zabudowy kolonijnej. www. bomar.com.pl 29.000 zł 606-881-066 BOMAR

» ROGOWO, 3500M², GM. CHOROSZCZ, DZWONIĆ PO 19STEJ

45 zł m² (0-85)732-49-52, (85)73249-52 BIAŁ SAMÓŁKI Małe, 3858m², na obrzeżach wsi, w pobliżu działki woda, prąd, telefon, dojazd drogą asfaltową. 60.000 zł 537-592-764, (85)742-05-82 BIEL SOFIPOL, 2.13ha, las, ok.50 lat, duże drzewa, z ziemią lub bez. 80.000 zł 784-465-730 BIAŁ STACJA Lewickie, 2017m², prąd, równa, trapez, na obrzeżach wsi, wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, dojazd drogą gruntową, cicha spokojna okolica 131.105 zł 502083-610, (85)742-21-15 eM4 STUDZIANKI, 3000m², rolno- budowlane, 2 szt. 150.000 zł szt. do uzg. 694175-685 BIAŁ

cja, ul. Dmowskiego, ee ok. 100 m od działki, wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny, równa, sucha bez nasadzeń, 51.930 zł 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 ZABŁUDÓW Kolonia, 3700m², prąd, woda, pozwolenie na budowę, zabudowana domem stan surowy niezadaszony 130.000 zł 506-981-755 BIAŁ ZABŁUDÓW, 2456m², rolno-budowlana, warunki zabudowy, media. 40 zł m² 518-581-437 BIAŁ ZABŁUDÓW, 3113m², . 25 zł m² 502593-854 BIAŁ ZABŁUDÓW, 3229m², . 25 zł m² 502593-854 BIAŁ ZACZERLANY, 7200m², prąd, woda, Działka rolna z możliwością budowy domu w zabudowie siedliskowej - 50m od asfaltu. Okazja!!! 108.000 zł 666485-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI ZAJEZIERCE, 2900m², prąd, os. gm. Zabłudów, kształt trójkąta, liczne nasadzenia drzew i krzewów, lekki spadek terenu, pod budynek parterowy z użytkowym poddaszem 261.000 zł 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 ZWIERKI, 3020m², pod lasem 30 zł 663460-468 BIAŁ

PRZEMYSŁOWE

ŁYSKI, 1545m², gm. Choroszcz, działka inwestycyjna, budynki gospodarcze. 180.000 zł 664-762-394 BIAŁ BIAŁYSTOK, 835m², atrakcyjna działka położona w centrum miasta, doskonała na inwestycję. 502-218-358 BRACIA STRZELCZYK IGNATKI OSIEDLE, 3852m², ogrodzona, prąd, Nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym. Budynek murowany, pokryty nową papą o pow. ok.800m². 980.000 zł 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA KOPLANY Folwark, 3537m², prąd, gaz, kanalizacja, działka foremna w mpzp przeznaczona pod zabudowę usługową i produkcyjną, uzbrojona 300.000 zł 504-046-274, (85)742-40-16 APOGEUM OKOLICE Białegostoku, 8ha, prąd, woda, wydana koncesja, dobry dojazd, gotowy do wydobycia, pełna dokumentacja 3.700.000 zł +VAT do uzg. 505-093-985, (85)744-50-82 BIS SYCÓW, 40a, wiata stalowa magazynowa 700m², przy drodze S-8, 50km od Wrocławia, pilnie. 200.000 zł 502225-730 BURCZYN, 2600m², siedlisko, dom, gm. Wizna. 159.000 zł 605-092-715 BIAŁ CIASNE, 3860m², gm. Supraśl, pod zabudowę, obok las, woda. 130 zł m² 881-727-320 BIAŁ CZAJKI, 2200m², ogrodzona, prąd, woda, dom drewniany z budynkami gospodarczymi, kierunek Sokoły, Jeżewo. 60.000 zł 733-428-798 WYS

WODNICY KOŚCIELNEJ, IDEALNE MIEJSCE DO WĘDKOWANIA 600231-928, (85)663-29-68 BIAŁ OK. Mielnika, 0.50ha, las z działką. 30.000 zł 604-183-418 SIEM PASYNKI, 0.98ha, budynki, 11ha ziemi rolnej. 250.000 zł 601-697-778 BIEL RUMEJKI, 27451m², Las na sprzedaż pomiędzy Rumejkami a Hermanówką. Dodatkowo możliwość dokupienia ziemi rolnej. 110.000 zł 666485-777, (85)733-37-82 KORONA NIERUCHOMOŚCI RYBOŁY, 56a, siedlisko. 90.000 zł (85)743-15-42 BIAŁ

ZIEMIA ROLNA

ŁUBIN Kościelny, 8ha, gm. Bielsk Podlaski, 8ha w tym 2ha lasu. 20.000 zł ha 726-374-086 BIEL CZARNA Średnia, 4ha, gospodarstwo rolne, budynki gospodarcze, gm. Grodzisk, po 17.00. 180.000 zł 660333-681 SIEM GARBAS 2, 2.99ha, gm. Filipów. 65.000 zł 784-486-697 SUW GM. Sidra, 12ha, gospodarstwo rolne, z budynkami. 320.000 zł 797-491-785 SOK GM. Turośń Kośc., 4200m² 5.000 zł 530754-189 BIAŁ KOŁODNO, 2ha, gm.Gródek, łąka, nad rzeką. 36.000 zł 664-306-196 WYS

KOLONIA OSTROWIE, 5HA, GM. DĄBROWA B., SIEDLISKO Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI I KAWAŁKIEM LASU 800M², ZIEMIA ORNA W JEDNYM KAWAŁKU, ŁĄKA 1.5HA. (85)662-19-66, (85)732-49-52 SOK

MIKICIN, 13.70ha, gm. Jaświły, w jednym kawałku. 600.000 zł 668-237-224 MOŃ MIKULICZE, 1.68ha, gm. Milejczyce 20.000 zł 602-753-812 SIEM OK Radul, 8ha, 4ha rolnej, 2ha lasu, 2ha łąki, budynki gospodarcze, przy trasie S8. 580.000 zł 506-513-299 BIAŁ OK. Grajewa, 19ha, ziemia z łąką, z budynkami lub bez, w całości lub na części. 34.000 zł ha (86)273-21-02 GRAJ OK. Radul, 8ha, przy drodze S8, 4ha ziemi rolnej, 2ha lasu, 2ha łąki, obora, stodoła. 480.000 zł 506-513-299 BIAŁ OK. Zambrowa, 16a, . 42.000 zł 784075-106 ZAM POW. Giżycko, 5ha, w całości, częściowo uzbrojona, energia, woda, prawo zabudowy, atrakcyjne położona. 120.000 zł ha do uzg. 790-296-668 GIŻ ROGAWKA, 1.20ha, k. Siemiatycz, +0, 8 ha lasu, nad rzeczką 38.000 zł 664306-196 SIEM SURAŻ, 1000000m², przyjmę w dzierżawę grunty orne, łąki ok. Suraża 695-332-129 BIAŁ WASILKÓW, 0.84ha, nad rzeką. 10 zł m² 790-713-063 BIAŁ WYSOKIE Mazowieckie, 0.70ha, III i IV klasa. 57.000 zł 664-306-196 WYS

POKOJE DO WYNAJĘCIA B STOK, os. Jaroszówka, dziewczynie lub pani. 400 zł 518-331-837 BIAŁ


tel. 85 744 88 99 B STOK, os. Piasta, pokój dziewczynie. 450 zł 514-847-771 BIAŁ B STOK, os. Zielone Wzgórza, meble, internet, dostęp do kuchni i łazienki, osobie pracującej lub uczącej się, cena plus internet 50 zł. 300 zł 721-414994 BIAŁ B STOK, os. Zielone Wzgórza, pokój. 400 zł 794-643-440 BIAŁ B STOK, pokój 2 osobowy. 250 zł osoba 692-488-171 BIAŁ B STOK, ul. Akademicka, 1 pokój studentowi lub studentce. 500 zł 537835-333 BIAŁ B STOK, ul. Legionowa, os. Centrum, pokój w zadbanym 3 pokojowym mieszkaniu 70m² w świetnej lokalizacji, do dyspozycji kuchnia, łazienka osobno WC 500 zł całość 660-474-444 BEWE B STOK, ul. Storczykowa, pokój umeblowany w ekskluzywnym apartamencie. 400 zł 603-860-971 BIAŁ B STOK, ul. Wyszyńskiego, pokój umeblowany, dla dziewczyny. 450 zł 501254-643 BIAŁ B STOK, ul. Zawadzka, os. Wygoda, w bliźniaku z ogrodem, garaż, 2 sypialnie, pokój dzienny, oddzielne wc, łazienka, umeblowane, pracującym panom lub parze. 1.000 zł +opłaty 665-001-115, (85)676-21-69 BIAŁ B STOK, umeblowany, bez dodatkowych opłat, ok. Makro. 450 zł 502-782-576 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Mieszka I, os. Piasta, niepalącej współlokatorce, mieszkanie wyposażone i umeblowane, cena plus połowa opłat za gaz i prąd. 400 zł pokój 695-515-642 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Pogodna, os. Bema, 4 odświeżone, czyste pokoje do wynajecia przy samej Politechnice od zaraz. Możliwosc rezerwacji oddzielnych pokoi 440 zł pokój do uzg. 880-646793 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Pogodna, os. Bema, 4 wyremontowane pokoje przy Politechnice, blisko do przystanku autob.Mieszk. umeblowane z lodówką i pralką.Możliwość rezerwacji 440 zł 880-646-793 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Sokólska, os. Białostoczek, Poszukuje lokatorka do pokoju w mieszk. 2-pok.Mieszkanie w pełni wyposażone pralka, lodowka itp. 400 zł +liczniki 515-063-934 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Stroma, os. Słoneczny Stok, dziewczynie, internet 480 zł 509165-763 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Sukienna, os. Centrum, Wynejme pokój w M3 studentowi lub młodemu pracujacemu, pokój umeblowany, samodzielny, nieprzechodni. Ścisłe centrum - Sukie 450 zł pokój 507-554-000 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Trawiasta, os. Wygoda, dziewczyna poszukuje współlokatorki do pokoju nieprzechodniego. 450 zł do uzg. 792-810-889 BIAŁ BIAŁYSTOK, ul. Warszawska, os. Piasta, wynajmę pokój umeblowany w samodzielnym mieszkaniu kobiecie bez dodatkowych opłat. 360 zł 695-402965 BIAŁ EŁK, samotny mężczyzna poszukuje współlokatorki, pokój do wynajęcia. 300 zł 600-794-111 EŁK GRAJEWO, pokój dla osoby samotnej. 400 zł całość 660-636-023 GRAJ SUWAŁKI, ul. Kowalskiego, os. Północ, z meblami lecz bez łóżka, każdy ma swój pokój, dla 1 dziewczyny, 280-300 zł. 505-769-327 SUW

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA AUGUSTÓW, 2 pokoje, ul. Ks Skorupki, Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w bloku, częściowo umeblowane. Więcej informacji telefonicznie. 800 zł 785942-201 AUG B STOK, 1 pokoje, ul. Kręta/wiejska, os. Nowe Miasto, super, komfortowa, śliczna kawalerka z miejscem

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

postojowym w nowoczesnym apartamentowcu, świetna lokalizacja! 900 zł +opłaty 660-474-444 BEWE B STOK, 1 pokoje, ul. Pogodna, kawalerka umeblowana. 850 zł +liczniki 503318-157 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, +kaucja. 750 zł +liczniki 603-702-300 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, 50m², częściowo umeblowane. 1.000 zł do uzg. (85)74102-57 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, nowe mieszkanie przy dworcu PKS, umeblowane, Ip. 600 zł (85)745-17-96 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, os. Leśna Dolina, po 17.00. 800 zł +liczniki (85)744-86-89 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, os. Nowe Miasto, częściowo urządzone, od zaraz. 1.100 zł 534-711-206 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, os. Piasta, umeblowane, dla dwóch dziewcząt 800 zł + opłaty 697-949-869 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, os. Słoneczny Stok, umeblowane, pracującym, kaucja. 900 zł +liczniki 537-592-764, (85)742-0582 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Bema, 50m², umeblowane, od zaraz. 650 zł +opłaty 692488-171 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Brukowa, os. Centrum, komfortowe z miejscem postojowym 46m², balkon, piwnica w najlepszej lokalizacji, n.cegła 2010r.Osobne pomieszczenia. 1.150 zł +opłaty 660474-444 BEWE B STOK, 2 pokoje, ul. Kalinowskiego, os. Centrum, komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone, IIpiętro, aneks kuchenny, wspólnota wjazd na pilot, SUPER lokalizacja 1.000 zł +opłaty do uzg. 660-474-444 BEWE

B STOK, 2 pokoje, ul. Palmowa, 48m², umeblowane. 1.150 zł +liczniki 502218-358 BRACIA STRZELCZYK B STOK, 2 pokoje, ul. Piastowska, 40m², 2 nieprzechodnie pokoje, umeblowane, dziewczynom, cena +prąd i gaz (100zł). 900 zł 798-699-201 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Pogodna, parze lub młodemu małżeństwu, kaucja 900 zł. 900 zł +liczniki 793-229-910 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Popiełuszki, atrakcyjne położenie, nieumeblowane, po remoncie, cena +prąd. 800 zł 729-468568 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Prowiantowa, os. Młodych, 48m², garderoba, umeblowane. 1.200 zł +opłaty 792-082-502 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Warszawska, 32m². 800 zł 510-211-988 BIAŁ B STOK, 2 pokoje, ul. Wiejska, os. Nowe Miasto, KOMFORTOWE w pełni wyposażone, 41m², VIp.apartamentowiec 2013r., duża loggia, miejsce w garażu, dla wymagających 1.100 zł +opłaty 660-474-444 BEWE

» BHOFA, STOK, 2 POKOJE, UL. ZAMEN OS. CENTRUM, UMEBLOW

ANE, SPRZĘT AGD, TELEWIZOR 510-877-787 BIAŁ B STOK, 3 pokoje, os. Centrum, 3 pokoje +kuchnia, umeblowane. 300 zł osoba 785-598-168 BIAŁ B STOK, 3 pokoje, os. Leśna Dolina, 57m². 600 zł +opłaty 693-729-408 BIAŁ B STOK, 3 pokoje, ul. Jana Pawła II, od 1.05. 1.000 zł +opłaty 608-264-410, (85)661-78-97 BIAŁ

B STOK, 3 pokoje, ul. Kraszewskiego, 55m², osobom bez nałogów, wyposażone, umeblowane, cena +czynsz. 800 zł 666-077-159 BIAŁ B STOK, 4 pokoje, ul. Magnoliowa, os. Zielone Wzgórza, 78m² I piętro, przytulne, przestronne, osobne 4 pokoje i kuchnia.Łazienka z wanną, osobne WC z umywalką 1.000 zł +opłaty do uzg. 660-474-444 BEWE B STOK, 55m² dla 3 osób, od zaraz. 350 zł osoba 692-488-171 BIAŁ

» BTRUM, STOK, KAWALERKA W CEN UMEBLOWANA, PRALKA, LODÓWKA, KAUCJA 800ZŁ. 531270-939 BIAŁ

STOK, OS. DOJLIDY GÓRNE, » BNOWA SZEREGÓWKA 2.000 zł +

liczniki 602-405-688 BIAŁ B STOK, os. Nowe Miasto, 42m². 1.100 zł 534-711-406 BIAŁ B STOK, os. Słoneczny Stok, 60m², 3pokojowe, umeblowane, I piętro. 1.300 zł 506-109-017 BIAŁ B STOK, pokój aneks kuchenny, łazienka, w domu jednorodzinnym. 500 zł 507868-435 BIAŁ STOK, UL. BOBOLI, OS. LEŚNA » BDOLINA, 45M². 662-075-545 BIAŁ B STOK, ul. Ciepła, os. Sienkiewicza, 60m², 3 oddzielne pokoje. 950 zł +opłaty 504-171-829, (85)744-80-02 Grabowscy B STOK, ul. Ordonówny, os. Przyjaźń, umeblowane, 44m², niepalącym, pracującym, kaucja 500 zł. 1.000 zł +liczniki 508-303-301 BIAŁ B STOK, ul. Parkowa, kawalerka, balkon. 700 zł +liczniki 517-194-332 BIAŁ

25

B STOK, ul. Słonimska, os. Bojary, dom 320m², wolno stojący, z garażem, nadający się na każdą działalność hurtownia, inne, lub sprzedam 950.000 zł. 2.500 zł +opłaty (85)716-47-53 BIAŁ B STOK, ul. Wschodnia, os. wygoda, II piętro w domku jednorodzinnym, 50m², 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, umeblowane, świeżo po remoncie. 900 zł do uzg. 515-090-676, 0510-206-542 BIAŁ BIAŁYSTOK, 3 pokoje, ul. Jana Pawła II, os. Leśna Dolina, 60m², nowe, częściowo umeblowane, szafy, kuchnia, 2 balkony, winda. 1.200 zł 888719-773, 692-270-413 BIAŁ BIAŁYSTOK, 1 pokoje, ul. Al. Józefa Piłsudskiego, od maja, oddzielna kuchnia, salon, łazienka, 2 piętro, rachunki wliczone. 1.200 zł całość 797-514353 BIAŁ BIAŁYSTOK, 2 pokoje, ul. Palmowa, os. Dziesięciny I I 1.100 zł +opłaty 534954-000 BIAŁ BIAŁYSTOK, 2 pokoje, ul. Prowiantowa, os. Młodych, mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęty rtv i agd. w budynku jest winda. 1.300 zł +opłaty 660-638-066 BIAŁ BIAŁYSTOK, 2 pokoje, ul. Prowiantowa, os. Młodych, mieszkanie jest urządzone i wyposażone w sprzęty rtv i agd. teren jest ogrodzony, znajduje się tam plac zabaw. 1.300 zł +opłaty 660638-066 BIAŁ BIAŁYSTOK, 2 pokoje, ul. Prowiantowa, os. Młodych, mieszkanie jest urządzone o powierzchni 70m² z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i 2 pokoje. 1.300 zł +opłaty 660-638066 BIAŁ

BIAŁYSTOK, 2 pokoje, ul. Szeroka, os. Wsp, Wysoki standard. Calkowicie umeblowane i wyposazone. Wysoka jakosc. Do bezposredniego zajęcia. Cicha okolica. Okazja! 1.600 zł +opłaty do uzg. 606-134-505 BIAŁ BIAŁYSTOK, 3 pokoje, ul. Andrukiewicza, os. Piasta, Mieszkanie w bardzo dobrym stanie umeblowane i wyposażone do zamieszkania od zaraz. 1.500 zł +opłaty 504-046-274, (85)74240-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 3 pokoje, ul. Kraszwskiego, os. Bojary 1.200 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 3 pokoje, ul. Pileckiego, os. Bacieczki, Przestronne, umeblowane mieszkanie 3 pokojowe salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie dostępne od zaraz. 1.300 zł +liczniki 504-046274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 3 pokoje, ul. Skorupska, os. Piasta, w nowym bloku z tarasem 1.200 zł 507-062-057, (85)733-36-36 HM NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK, 3 pokoje, ul. Starobojarska, os. Bojary, Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3- pok. w bardzo dobrym standardzie w cichym miejscu w centrum miasta 1.300 zł +opłaty 504-046274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 4 pokoje, ul. Dubois, os. Nowe Miasto, nowocześnie wykończone. 1.400 zł +opłaty 502218-358 BRACIA STRZELCZYK BIAŁYSTOK, 4 pokoje, ul. Waszyngtona, Duże, przestronne, umeblowane, przytulne mieszkanie. 1.300 zł 516-367933 BIAŁ BIAŁYSTOK, os. Centrum, dla 15 osób, 19 zł osoba dzień. 692-488-171 BIAŁ


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

26 N

W

N

.D

A

B

tel. 85 744 88 99

+

Z

Zielona Wygoda w dobrej cenie Dolina Cisów

D

Fot. Yuniwersal Podlaski

Fot. Azbud+

olina Cisów to najnowsza inwestycja białostockiego Yuniwersalu Podlaskiego, położona w Wasilowie u zbiegu ul. Białostockiej i Nadawki. Będzie to ładne i nowoczesne miejsce, a do tego położone w przyjaznej okolicy.

Budowa osiedla realizowana jest w ośmiu etapach. Pierwszy obejmuje cztery budynki, w których znajdą się mieszkania o powierzchni 34-81mkw. Na zdjęciu wizualizacja inwestycji.

Od centrum Białegostoku dzieli je zaledwie piętnastominutowa podróż samochodem. Dogodna lokalizacja i kameralna architektura pozwoli zapomnieć o codziennym zgiełku i pracy. Otoczenie, pełne zieleni daje wiele możliwości rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. W okolicy znajduje się Galeria Podlaska, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom Doliny szybkie i wygodne zakupy. - Inwestycja składa się z kompleksu nowoczesnych, niewysokich budynków, zbudowanych z materiałów wysokiej jakości - mówi Hubert Piekut z firmy Yuniwersal Podlaski. - Architektura nasuwa skojarzenia miejskich kamieniczek - niezwykle stylowych i eleganckich. Wnętrza są jasne, pełne słońca i mają funkcjonalne, dobrze przemyślane układy pomieszczeń. Uroku i światła mieszkaniom znajdującym się na najwyższych kondygnacjach, dodają okna dachowe. Wysoki standard wykończenia dadzą poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W budynkach znajdują się windy, w podziemiach garaże, a w niektórych mieszkaniach także duże zielone tarasy. - Możemy przystosować mieszkania do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy też zainteresowanych skorzystaniem z programu „Mieszkanie dla Młodych”, bowiem spora część mieszkań „łapie się” na to dofinansowanie – dodaje pan Hubert. I jeszcze krótko o cenach. Mieszkania kosztują 3.8004.050 zł/mkw, garaże - 25-40 tys. zł. (w zależności od wielkości, są też dwustanowiskowe), komórki lokatorskie – 1.500 zł/mkw, lokale usługowe o pow. 30- 63mkw z możliwością łączenia – od 5.000 zł/mkw. oprac. MB

„ reklama

Dobór wysokiej jakości materiałów jest gwarancją utrzymania wysokiego standardu mieszkań. Na zdjęciu inwestycja Modernhome II.

Z

astanawiasz się, czy istnieje takie miejsce, gdzie ty i twoja rodzina pomimo bliskości wielkiego miasta będziecie mogli swobodnie wypoczywać we własnym ogrodzie i czuć się całkowicie niezależnie? Oczywiście, że tak. Przedstawiamy Modernhome II i Pres żhome. Pod tymi dziwnie brzmiącymi nazwami kryją się dwie inwestycje białostockiej firmy budowlanej Azbud+. Nasi stali Czytelnicy z pewnością pamiętają, iż w jednym z wcześniejszych wydań „Nieruchomości Podlaskich” pisaliśmy o mieszkaniach bezczynszowych. Jeśli zainteresował was ten temat, to właśnie inwestycje Prestiżhome i Modernhome budowane są na tych zasadach. - Inwestycja Modernhome II to kolejny etap budowy niedrogich dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Marcina w Zaściankach. To cicha i spokojna okolica, położona na przedmieściach Białegostoku. A dojazd do centrum zajmuje jedynie dziesięć minut – mówi Mateusz Sanejko z firmy Azbud+. - Za cenę mieszkania w bloku, oferujemy dwupoziomowe mieszkanie, z osobnym wejściem, a - przede wszystkim - własny ogródek. Do tego każde mieszkanie jest całkowicie niezależne i nie ma jakichkolwiek części wspólnych. Obecnie w ofercie firmy dostępne są mieszkania trzy- lub czteropokojowe, o powierzchniach od 64 do 82mkw. - Zaprojektowane przez nas mieszkania są bardzo funkcjonalne, a dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń - doskonale doświetlone. Istnieje możliwość podłączenia kominka, a pod każdym z budynków, w parkingu podziemnym, znajdują się garaże oraz pomieszczenia gospodarcze – mówi przedstawiciel Azbudu+. Teren inwestycji, jak i działki między mieszkaniami, będzie ogrodzony. Dodatkową zaletą jest to, iż w pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne (m.in. zalew Dojlidy) ułatwiające aktywny weekendowy wypoczynek. A teraz krótki opis najnowszej inwestycji - Prestiżhome. Będzie to bardzo kameralny obiekt w zabudowie szeregowej,

Apartamenty Pres żhome zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort i kameralną atmosferę.

o dwunastu apartamentach z oddzielnymi ogródkami i tarasami. Znajdą się w nim mieszkania jedno- i dwupoziomowe. Powstaje w Białymstoku, w bardzo spokojnej części osiedla Dziesięciny, przy ul. Dziesięciny. - Budynek z jednej strony otoczony jest rekreacyjnymi terenami zielonymi ułatwiającymi aktywny wypoczynek i weekendowe wyprawy, natomiast z drugiej - w niedalekim sąsiedztwie - doskonale rozwiniętymi obiektami handlowymi, dogodną komunikacją miejską oraz nowo wybudowaną infrastrukturą. W pobliżu znajduje się też szkoła podstawowa – mówi pan Mateusz. Oferta mieszkań jest bardzo zróżnicowana. Są dwu-, trzyoraz czteropokojowe, o powierzchni od 48 do 80mkw. Na każdej działce znajdują się miejsca postojowe oraz garaże. Pomieszczenia gospodarcze usytuowane są w części wspólnej budynku, a cały teren inwestycji, jak i poszczególne działki między mieszkaniami, będzie ogrodzony. - Zaletą obu naszych inwestycji są atrakcyjne ceny. Osoby decydujące się na zakup mieszkań mogą skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych” – zaprasza Mateusz Sanejko. Przypomnijmy, iż firma Azbud+ istnieje na białostockim rynku już ponad 17 lat. Poza działalnością deweloperską zajmuje się realizacją zamówień publicznych, w zakresie wszelkich robót budowlanych. Prowadzi wynajmem własnych nieruchomości handlowo-usługowych w Białymstoku. oprac. MB


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

27


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

28 Inwestor

Rogowski Development Białystok

Arkada Białystok

Lokalizacja i charakterystyka budowy

Termin odbioru

Cena

Apartamenty Tysiąclecia przy ul. Tysiąclecia PP w Białymstoku. Budynek 16-kondygnacyjny, mieszkania o pow. 49-163 mkw.

Gotowe do odbioru

4.500-4.900 zł/mkw.

Sun Lofty przy ul. Tysiąclecia PP w Białymstoku. Budynek 14-kondygnacyjny, mieszkania o pow. 50-98 mkw.

Gotowe do odbioru

4.500-4.900 zł/mkw.

Słoneczne Tarasy przy al. Jana Pawła II w Białymstoku. Budynek 9-kondygnacyjny, mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe.

Gotowe do odbioru

4.530-4.630 zł/mkw.

Budynek przy ul. Zachodniej, 7-kondygnacyjny, mieszkania o pow. 32,06-82,37 mkw.

31.12.2014 r. (część gotowa do użytku)

4.500-4.950 zł/mkw.

Legionowa przy ul. Kaczorowskiego w Białymstoku. Budynek 16-kondygnacyjny, mieszkania o pow. 32,61-121,05 mkw.

31.12.2014 r.

5.200-6.200 zł/mkw.

Osiedle domów jednorodzinnych w Królowym Moście k/Białegostoku. Domy o pow. 150 mkw. plus garaże dwustanowiskowe, pow. działek od 1.500 mkw. Budynki będą wykończone w standardzie deweloperskim, a teren ogrodzony i zagospodarowany.

Pierwszy dom gotowy, kolejne w budowie

2.200 zł/mkw.

Apartamenty Sienkiewicza przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Budynek 4-kondygnacyjny, 18 mieszkań o pow. 32-89 mkw.

Gotowe do odbioru

Od 5.200 zł/ mkw.

tel. 85 744 88 99 BIAŁYSTOK, ul. Pozioma, Dom wyposażony 5 pokojowy, w całości lub na pokoje, od 1 maja 2014, można oglądać od 22 kwietnia. 1.800 zł całość 604-444-857, 602-496-805 BIAŁ BIALYSTOK, 3 pokoje, os. Dziesieciny, wynajmę na dłużej od zaraz. 1.000 zł 691723325 BIAŁ BIALYSTOK, 3 pokoje, os. Dziesieciny, Wynajme od zaraz tanio 3pokojowe mieszkanie umeblowane+pralka, lodowka, piwnica.Dostep do wielu linii autob.15min do centrum 1.000 zł 691723-325 BIAŁ BIELSK Podlaski, 1 pokoje 600 zł +liczniki 787-815-808 BIEL BIELSK Podlaski, 2 pokoje, os. Centrum, cena +czynsz i prąd, od zaraz. 600 zł +opłaty 660-873-294 BIEL EŁK, 2 pokoje, ul. Kilińskiego, os. Na Skarpie, od zaraz mieszkanie 41m² na I piętrze z balkonem, częściowo umeblowane, z lodówką. 800 zł +liczniki do uzg. 516-436-987 EŁK GRAJEWO, samodzielne. 600 zł całość 660-636-023 GRAJ HRYNIEWICZE, część domu mieszkalnego. 850 zł do uzg. 792-057-615 BIAŁ SUWAŁKI, 53m², 1p., ul. Szpitalna, os. Północ, okna PCV, spółdz. włas., nieumeblowane, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. 950 zł 510-375-197, 518743756 SUW SUWALKI, 2 pokoje, ul. Wojska Polskiego 23, Mieszkanie jest nieumeblowane, po remoncie, w mieszkaniu jest c.o., trzeba samemu opalać, kaucja 1000 zł. 500 zł +liczniki 505-362-505 SUW WARSZAWA, 2 pokoje, ul. Górczewska, wysoki parter, wyposażone, po remoncie. 1.200 zł 534-901-212

LOKALE DO WYNAJĘCIA

» 30M², ŁOMŻA, 20M², UL. AL. LEGIONÓW, 50M², 60M², PIĘTRO 80M²,

Domy jednorodzinne w Sochoniach, kameralne położenie w otoczeniu lasu, osiedle z kontrolowanym dostępem, budynki o pow. 150-175 mkw., działki o pow. 1.100-1.600 mkw.

I etap – gotowe do odbioru, II etap – w trakcie realizacji

Od 310.000 zł.

Zakątek Spacerowa – budynek wielorodzinny przy ul. Spacerowej w Białymstoku. Mieszkania o pow. 27-105 mkw.

Gotowe do odbioru

Od 4.000 zł/ mkw.

DUŻE WITRYNY I PARKING 515373-550 ŁOM B STOK, 100m², os. Zawady, ogrzewany, na biuro lub cichą działalność. 1.300 zł 795-999-550 BIAŁ

» BCHASTOK, 111.40M², UL. ŚW. RO 8 LOK. 3, OS. CENTRUM, LUB

SPRZEDAM 606-827-782 BIAŁ B STOK, 130m², os. Nowe Miasto, budynek użytkowy na działalność, z nadbudówką socjalną, piwnicą, garażem, na działce 300m². 1.200 zł 692-136-048 BIAŁ

» BNASTOK, 130M², SALA TANECZ WYREMONTOWANA, BLISKO

Yuniwersal Podlaski, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok, tel: 85 747-30-30, www.yp.com.pl, e mail: bialystok@yp.com.pl

Osiedle w Dolinie – docelowo 22 budynki wielorodzinne przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku. Mieszkania o pow. 37-62 mkw.

Gotowe do odbioru

Od 3.600 zł/ mkw.

Magnoliowe Ogrody – dwa budynki mieszkalno- usługowe przy ul. Fabrycznej i Ogrodowej w Białymstoku, mieszkania o pow. 27,8-65,74 mkw.

II kwartał 2014 r.

Od 4.900 zł/ mkw.

Dolina Cisów, u zbiegu ul. Białostockiej i Nadawki w Wasilkowie. Kompleks niewysokich budynków wielorodzinnych o nowoczesnej zabudowie.

Belveder Podlaski

Kwiecień 2015 r.

Od 3.800 zł/ mkw.

CENTRUM, NISKI CZYNSZ 603638-493 BIAŁ B STOK, 150m², ul. Mickiewicza, os. Mickiewicza, nowoczesna sala z zapleczem na działalność sportową, taneczną.Wynajem miesięczny lub na godziny 30zł ne o 60min 3.200 zł +VAT do uzg. 660-474-444 BEWE B STOK, 20m², ul. Legionowa, pawilon Panorama, parter, klimatyzacja, na biuro, gabinet, salon fryzjerski itp 750 zł +opłaty 696-789-601 BIAŁ B STOK, 20m², ul. Legionowa, os. Centrum, ciekawy lokal na parterze w świetnej lokalizacji idealny pod usługi, handel, biuro, 1000zł + en. elektr. 750 zł +opłaty 660-474-444 BEWE B STOK, 350m², ul. Skorupska, os. Bojary, działka oświetlona, ogrodzona, cena za miesiąc. 3 zł m² (85)716-4753 BIAŁ

» BUSŁUGOWO STOK, 44M², HANDLOWY,

Apartamenty Wesoła u zbiegu ul. Wesołej i Waszyngtona w Białymstoku. Mieszkania o pow. 25-76 mkw i lokale usługowe o pow. 59-79 mkw.

Październik 2015 r.

Od 5.100 zł/mkw.

Apartamentowiec 14-kondygnacyjny przy ul. Orzeszkowej róg Branickiego w Białymstoku, dwie klatki schodowe, 110 mieszkań o pow. 27-201 mkw., w podziemiu garaże, usługi na parterze i I piętrze.

Gotowe do odbioru.

Od 5.400 zł/ mkw.

Osiedle Przylesie – domy szeregowe przy ul. Ciołkowskiego w Białymstoku. Domy o pow. 105221 mkw., działki o pow. 150-665 mkw. Osiedle ma kontrolowany dostęp. Planowane są dwa kolejne budynki, jeden z segmentami szeregowymi, drugi – mieszkalno-usługowy.

Szereg – II kwartał 2014 r., budynek mieszkalnousługowy – IV kwartał 2014 r.

Od 330.000 zł, od 3.900 zł/ mkw.

Dębowe Osiedle – domy szeregowe przy ul. Niewodnickiej/Granicznej/Białoruskiej w Białymstoku. Domy o pow. 79-126 mkw.

Gotowe do odbioru

Od 323 tys. zł.

Budynek 6-kondygnacyjny przy ul. Swobodnej w Białymstoku. 32 mieszkania o pow. 35-117 mkw. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym, lokale usługowe na parterze.

Gotowe do odbioru

Od 4.200 zł/ mkw.

LOKAL NISKI PARTER, ATRAKCYJNA LOKALIZA CJA, PRZY RONDZIE POPIEŁUSZKI I SIKORSKIEGO. 500 zł do uzg. 603411-866 BIAŁ B STOK, 47m², ścisłe Centrum, naprzeciw Cristalu 47m² lub 24m² na biuro nieruchomości, rachunkowe, kancelarię prawną, gabinet lekarski, bez dodatkowych opłat. 45 zł m² do uzg. 602-846-791 BIAŁ B STOK, 50m², os. Skorupy, budynek na np. sklep. 700 zł 888-531-559 BIAŁ B STOK, 50m², ul. Marczukowska, os. Młodych, idealne na biuro, przedstawicielstwo, firmę, 3 pokoje II piętro w atrakcyjnym budynku komercyjnym, reklama, parking 1.500 zł całość +VAT 660-474-444 BEWE

rekreacja, wynajem na godziny 25zł ne o 60minut 25 zł +VAT 660-474444, (85)674-74-44 BEWE BIAŁYSTOK, 2450m², os. Ignatki, Dwukondygnacyjny obiekt handlowobiurowy przy drodze woj. nr678, hala usługowa, magazyn, pom.biurowe, socjalne, serwerownia. 33 zł m² +VAT 605-460-228, (85)662-88-38 NIERUCHOMOŚCI SZYMBORSKA BIAŁYSTOK, 25m², ul. Pułaskiego, os. Nowe Miasto, dwa pomieszczenia, WC z umywalką, w bloku mieszkalnym, na działalność biurową, usługi, opłaty eksploat.ok. 200zł 600 zł +VAT 698-110165, (85)742-21-15 eM4 BIAŁYSTOK, 30m², ul. Kujawska, os. Skorupy, dwa pomieszczenia o powierzchniach po 15 m² zlokalizowane na pierwszym piętrze, budynek po remoncie. 25 zł m² +VAT do uzg. 698-110-165, (85)742-21-15 eM4 BIAŁYSTOK, 43m², os. Mickiewicza, Lokal użytkowy na parterze budynku obecnie wykorzystywany na cele medyczne idealny również na działalność biurową czy usługową 2.500 zł 504046-274, (85)742-40-16 APOGEUM BIAŁYSTOK, 50m², ul. Przejazd, os. Centrum, parter budynku usługowego, jedno pomieszczenie, WC, do remontu, wejście z ulicy, na podłodze terakota. 2.500 zł 698-110-165, (85)742-2115 eM4 BIAŁYSTOK, 50m², ul. Witosa 25 lok.28, ściany malowane, na podłodze terakota, dwa wejścia, lub sprzedam. 1.600 zł 728-866-640, (85)654-74-55 BIAŁ BIAŁYSTOK, 74m², ul. Mickiewicza, lokal do wynajęcia, wysoki standard wykończenia klimatyzacja, monitoring, alarm, kamery 4.000 zł 664-091-164, (85)742-00-00 BOMAR EŁK, 45m², ul. Wojska Polskiego, os. Centrum, możliwość podziału na dwa. 1.300 zł 507-083-122 EŁK GM. Tykocin, 300m², 3 budynki do wynajęcia, każdy o pow. 300m² na działce uzbrojonej, z dobrym dojazdem, dobry dojazd. 1.500 zł 795664-110 BIAŁ

» GRABÓWKA, 120M², PLUS POMIESZCZENIE SOCJALNE 15M².

691-530-941 BIAŁ GRAJEWO, 50m², ul. Ełcka, pod usługi, biuro. 1.100 zł (86)272-23-05 GRAJ KRZYWE, 200m², ok. Suwałk, budynek gospodarczo- garażowy. 1.000 zł do uzg. 720-825-337 SUW MOŃKI, 40m², Ip. 1.000 zł całość 503399-247 MOŃ MOŃKI, 60m², w centrum 1.500 zł 727259-593 MOŃ MOŃKI, 80m², os. Centrum, parter. 2.500 zł +liczniki 503-399-247 MOŃ NAREW, 60m², lokale do wynajęcia o pow. 60m², 80m², i 160m². 12, 50 zł m² 787-518-737 HAJ NAREW, 80m², pizzeria z wyposażeniem, przy trasie Narew- Białowieża. 12, 50 zł m² 787-518-737 HAJ SUWAŁKI, 60m², ul. Kościuszki, os. Centrum, wejście od ulicy, dwie duże witryny, parking w podwórku, alarm, centralne ogrzewanie. 1.900 zł 601811-281 SUW

POSZUKUJĘ DO WYNAJĘCIA STOK, OS. WYGODA, OK. UL. » BWASILKOWSKIEJ, 2 POKOJOWE,

PARA 667-112-921 BIAŁ MŁODA para, bez nałogów, poszukuje kawalerki bądź 2-pokojowego umeblowanego mieszkania na osiedlu Białostoczek, 700-850 zł całość. 515932-727 BIAŁ PRACUJĄCY POSZUKU » JEMŁODY, MIESZKANIA DO 600ZŁ W B

STOKU LUB W WASILKOWIE NA UL. EMILII PLATER LUB OSOBY DO WSPÓLNEGO WYNAJĘCIA. 732923-067 BIAŁ RODZINA, 2 plus 1 poszukuje domku do wynajęcia, Białystok okolice, na dłużej. 500 zł mies. 793-390-762 BIAŁ

ZAMIANA

» ŚWIEBODZICE K. MIESZKANIE 50M²,

ŚWIDNICY, I PIĘTRO, CENTRUM, BLISKO DWORCA, 2 POKOJE, KUCHNIA, ŁAZIENKA, NA MIESZKANIE W BIAŁYMSTOKU. 604-219-854

» BFABRYCZNY, STOK, 55M², UL. ANTONIUK STOK, 2 POKOJOWE, BEZ » BBALKONU, PARTER, 55 100M², PO REMONCIE, BEZPOŚREDNIO PRZY ULICY, WIT RYNY, ALARM, PARKING, PRZYS TANEK, WEJŚCIE X3, FAKTURA VAT 602-405-688 BIAŁ

STOK, 600M², UL. » BCIOŁKOWSKIEGO 88, Z PRZEZNAC

ZENIEM NA WARSZTAT LUB MAG AZYN, BEZPOŚREDNIO PRZY PRZY ULICY, OBIEKT MONITOROWANY, DOBRY ASFALTOWY DOJAZD 516108-155 BIAŁ BIAŁYSTOK, 150m², ul. Mickiewicza, 6mx25m na 1 piętrze budynku wolno stojącego z przeznaczeniem na sport,

CENTRUM, NA MIESZKANIE Z BALKONEM. 514-708-650 BIAŁ B STOK, ul. Zachodnia, mieszkanie 2pokojowe 42m², I piętro, garaż, na dom wolno stojący do zamieszkania, B-stok, do 400.000 zł, z dopłatą. 660-944-158 BIAŁ B STOK, ul. Zagórna, 85m², 5 pok, 2p w 2 piętrowym (1983r), tylko 6 mieszkań na klatce, ładne, jasne, 2 łazienki, loggia, na mniejsze w B-stoku lub Wa-wie 600-693-500 BIAŁ BIAŁYSTOK, mieszkanie 1-pokojowe 30m², ul. Konstytucji 3 Maja, na większe, do 50 m². 505-749-291 BIAŁ


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

29


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

30

Birkbud Białystok

Domy szeregowe w Zaściankach przy ul. Szlacheckiej. Mieszkania o pow. 140 mkw. + garaż, działki – ok. 200 mkw.

Gotowe do odbioru

420.000 zł.

Ekskluzywne mieszkania jedno- i dwupoziomowe w Zaściankach przy ul. Szlacheckiej o pow. 79 i 88 mkw., z ogródkami i miejscami parkingowymi.

Gotowe do odbioru

3.900 zł/mkw.

Budynek wielorodzinny 6-piętrowy przy al. Jana Pawła II w Białymstoku. Mieszkania o pow. 45-120 mkw., dwupoziomowy garaż podziemny.

Gotowe do odbioru

4.100-4.500 zł/mkw., do negocjacji

Mieszkania dwupoziomowe w budynku Topaz-3 przy ul. Puchalskiego w Białymstoku na osiedlu Bagnówka.

Czerwiec 2014 r.

Ostatnie mieszkania. Promocja „MdM” – ogródek i miejsce parkingowe gratis.

Mieszkania dwupoziomowe w budynku Agat-2 i Agat-3 przy ul. Puchalskiego w Białymstoku na osiedlu Bagnówka.

Czerwiec 2014 r.

Od 214tys.zł – ogródek i miejsce parkingowe gratis.

Mieszkania dwupoziomowe w budynku Onyks-1 i Opal-1 przy ul. Puchalskiego w Białymstoku na osiedlu Bagnówka.

Październik 2014 r.

Od 227tys.zł – ogródek i miejsce parkingowe gratis.

Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Puchalskiego w Białymstoku os. Bagnówka.

Październik 2014 r.

Od 3.497 zł/ mkw.

Apartamenty Wiejska, 12-kondygnacyjny budynek u zbiegu ulic Krętej i Wiejskiej. Mieszkania o pow. 26-67 mkw oraz miejsca garażowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. Na parterze lokale usługowe. Wysoki standard, całodobowa ochrona.

Gotowe do odbioru

Ceny: mieszkania – od 4.600 zł/mkw., lokale – od 4.800 zł/mkw. netto, miejsca garażowe – 18.000 zł.

Budynek wielorodzinny (cztery kondygnacje) z parkingiem podziemnym (parter z usługami) przy ul. 42 Pułku Piechoty 35 w Białymstoku

Gotowe do odbioru

3.550 zł/mkw.

Apartamenty przy Operze, reprezentacyjny, 6kondygnacyjny budynek z parkingiem podziemnym (parter z usługami) przy ul. Kijowskiej w Białymstoku

II kwartał 2014 r.

Ceny mieszkań – 5.200-5.900 zł/mkw., miejsce postojowe – 30.000 zł

tel. 85 744 88 99 CZARNA Białostocka, własne 60m², 3 pok., komfortowe, IIp, balkon, blok ocieplony, lasy, cisza na mieszkanie we Wrocławiu lub Białymstoku, dopłacę różnicę. 507-549-691 BIAŁ DZIAŁKA budowlana 1000m², na samochód. 692-950-954 EŁK LEWICKIE, działka 800m², bardzo ładna, kwadrat, 5km do ronda Białystok, lub sprzedam, kontakt Belgia. 40.000 zł 0032487390425 BIAŁ MIESZKANIE własnościowe 60m², os. Piaski na mniejsze w B-stoku. 601-480592 BIAŁ MIESZKANIE wykończone, 2 pokoje, 52m², Zielone Wzgórza TBS, na kawalerkę również w TBS, lub odsprzedam partycypację. 511-610-055 BIAŁ NIEWODNICA Nargilewska, działka 8278m², 5km od B-stoku, 50x160m, na 5-pok. dom w Białymstoku, media, droga utwardzona, sąsiedztwo domów. 413.000 zł całość 696-566-169 BIAŁ SPRZEDAM działkę 800 mkw, przepiękna w Lewickich, warto zainwestować lub zamienię na mieszkanie na wsi. 40.000 zł 32487390425 BIAŁ STAROSIELCE, mieszkanie 54mkw, na 3 pokojowe. 508-747-376 BIAŁ

KUPIĘ

Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-SYSTEM 15-111 Białystok AL. 1000–lecia P.P. 4 www.eko-osiedle.pl Inwestycja przy ul. Białkowskiego 85/662 37 66 d.trochimowicz@eko-system.pl Inwestycja przy ul. Wiejskiej 85/662 31 88 m.ostaszewska@eko-system.pl

15-181 Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty 46 tel. 85/664 40 71 kom. 606 82 77 82 www.fadbet.com.pl r.zawadzki@fadbet.com.pl

FBH Dombud Białystok

Dwa funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Obłoków w Białymstoku (os. Jaroszówka), pow. użytkowa domu: 135,6 mkw. + poddasze, pow. działek: 280-299 mkw.

III kwartał 2014 r.

Od 470 tys. zł

Park Jodłowa przy ul. Jodłowej (os. Ignatki) w Białymstoku – dwa budynki mieszkalne, 200 mieszkań o pow. 50-95 mkw.

Gotowe do odbioru

4.000-4.450 zł/ mkw. Miejsce postojowe gratis

Zespół budynków wielorodzinnych Sonata Park przy ul. Składowej w Białymstoku. Powstał 8-kondygnacyjny budynek Etiuda z 88 mieszkaniami i garażami w podziemiu. W drugim etapie – Symfonia z 222 mieszkaniami oraz w kolejnym Aria – z 78 mieszkaniami

Etiuda – gotowe do odbioru, Symfonia – koniec III kwartału 2014 r., Aria – II kwartał 2015 r.

4.225-4.900 zł/mkw.

Instal Białystok ul Orzeszkowej 32 15-084 Białystok tel: (85)732-60-42 www.instal-mieszkania.pl e mail: bbm@instal.bialystok.pl roszkowska@instal.bialystok.pl

ul. Orzeszkowej 32 15-084 Białystok tel. (85) 732 60 42 e-mail: bbm@instal.bialystok.pl roszkowska@instal.bialystok.pl

BLACHĘ z rozbiórki każdą 609-352-267 BIAŁ BLACHA aluminiowa, ryflowana, różne rozmiary 512-478-610 SOK BLACHA trapezowa z demontażu. 507627-924 BIAŁ DESKI dębowe, najchętniej gr. 5cm. 508-620-784 BIAŁ DESKI podłogowe z demontażu w stanie db, mogę rozebrać samodzielnie, Czarna Białostocka. 534-990-799 BIAŁ DRZWI do warsztatu, unoszone do góry lub garażowe. 512-478-610 SOK GARAŻ na budowę. 604-901-390 BIAŁ KABINA prysznicowa, meble, drzwi, inne rzeczy do mieszkania. 512-478610 SOK KALORYFERY. 1 zł szt. do uzg. 510-082002 BIAŁ KOSTKA brukowa, inne płyty do utwardzenia placu. 512-478-610 SOK KROKWIE na dach, na budynek 9x25m lub materiał. 512-478-610 SOK KUPIĘ blachę do pokrycia dachu i inne materiały do budowy budynków np. drzwi, okna. 512-478-610 SOK KUPIĘ garaż na budowę, siatkę leśną, płytki chodnikowe. 604-901-390 BIAŁ KUPIĘ okna pcv 144x144 lub 150x150, 5 sztuk. 100 zł 501-225-104 BIAŁ KUPIĘ palety 80x120 509-034-020 KUPIĘ rusztowania warszawskie, 30szt. 506-356-000, (85)742-06-68 BIAŁ PŁYTKI chodnikowe. 604-901-390 BIAŁ PŁYTY betonowe oporowe L. 733-049437 SOK POJEMNIKI do magazynowania akumulatorów i innych odpadów 512-478610 SOK PRZYJMĘ ziemię piasek z wykopów, bez gruzu i gliny. Kupię ok. 20 wywrotek. 40zł szt. lub do lekkiej negocjacji. Sobolewo Grabówka 40 zł szt. do uzg. 608-422-103 BIAŁ SIATKA leśna. 604-901-390 BIAŁ

ŻWIR 3t, możliwy transport. 100 zł 788882-649 BIAŁ ŻWIR, piasek, pulpa, ziemia, 1-15t, 10500zł. 603-218-715 BIAŁ BALE dębowe 2-calowe, dł. 4.20m, 0.85m³, sezonowane 3 lata. 1.050 zł całość 798-947-463 SIEM BALE Dębowe sezonowane, wysuszone, różne grubości duży wybór 1.700 zł m³ do uzg. 606-651-173 WYS BARAK budowlany, wym. 6.80x2.30. 1.000 zł do uzg. 515-450-695 BIAŁ BLACHA trapezowa, 5 arkuszy, arkusz 1.20x80 130 zł 605-962-475 BIAŁ BLACHA trapezowa, malowana, mix kolorów, 2 gatunek, w arkuszach od 1m do 2.5m, cena 12.50-15zł mb. 696191-861 BLACHA w arkuszach 2.5mm i 3.5mm, cena za arkusz. 200 zł 507-960-008 WYS BLACHODACHÓWKA Ruuki Andamente Standard, powłoka Purex, kolor Burgund, blacha profilowana, 2 arkusze 3.3x1.17m, 1 ark 4x1.17, blacha prosta 1 ark 2x1.25. 30 zł m² 724-415-116, (85)721-51-05 SOK BLOCZEK acerma 30x30x17cm waga 8kg 560sz 350 zł całość do uzg. 883264-922 BIAŁ BLOCZKI fundamentowe 150szt, Osowicze. 2 zł szt. 796-146-508 BIAŁ

BRAMA segmentowa garażowa, niemiecka Novoferm, jasny orzech, 250x200x12cm. 2.800 zł 790-809670 BIAŁ BRODZIK akrylowy, nowy 130 zł 508073-762 BIAŁ BRODZIK. 80 zł 796-335-325 BIAŁ BRZOZA dłużyca, 5m³. 220 zł m³ 501653-850 AUG CEGŁA żółta z rozbiórki, 800szt. 0, 50 zł szt. 790-656-944 BIAŁ CEGŁA z rozbiórki carska, solidna, 800szt. 0, 70 zł szt. 798-918-370 SOK

» CENTRUM LANYCH I

FOLII BUDOW GEOSYNTETYKÓW GEOWŁÓKNINY, MEMBRANY , NAJLEPSZE CENY W PÓŁ WSCH POLSCE, PEŁNY ASORTYMENT ZADZWOŃ DORADZIMY (0-85)65392-34, (85)653-92-34 BIAŁ DĄB 50mm, I klasa. 2.000 zł m³ 509151-456 MOŃ DACHÓWKA cementowa w bdb stanie 0, 20 zł szt. 798-834-466 SOK DACHÓWKA cementowa. 0, 10 zł 798918-370 SOK DASZEK akrylowy nad drzwi, szer. 160cm, głębokość 75cm. 550 zł 508073-762 BIAŁ DESKA calówka, sucha. 800 zł m³ 515418-047 BIAŁ DESKI sosnowe, 3.2x16x125 cm, ok.100 szt, możliwość dowozu, B-stok. 150 zł mp 781-072-302 BIAŁ DESKI szalunkowe gr.2, 5 cm ubrudzone betonem około 2m³ tanio 400 zł do uzg. 695-200-702 BIAŁ DOM drewniany 7x9m, do przeniesienia. 7.000 zł 668-790-399 WYS DOM drewniany do rozbiórki, pow. ok. 100m². 3.000 zł do uzg. 606-438-660 ZAM DRZWI antywłamaniowe, nowe, Porta, szer.80 cm, prawe. 950 zł 795-357211 BIAŁ DRZWI balkonowe pcv 290 zł 531-865030 BIAŁ DRZWI balkonowe pcv, 2-skrzydłowe, 136x227, dołem panel pcv 510 zł 796335-325 BIAŁ DRZWI balkonowe pcv, 87x240 270 zł 508-073-762 BIAŁ DRZWI balkonowe, pcv, 2-skrzydłowe, 160x217, 2szt 620 zł szt. 508-073-762 BIAŁ DRZWI balkonowe, pcv, nowe, 2szt 450 zł szt. 796-335-325 BIAŁ DRZWI drewniane z futryną, nowe, sosnowe, pełne 340 zł 794-290-227 BIAŁ DRZWI drewniane, filungowe, sosnowe z futryną, nowe. 440 zł 531-865-030 BIAŁ DRZWI drewniane, sosnowe, nowe, pełne 250 zł 794-290-227 BIAŁ DRZWI garażowe drewniane z futryną, 230x270 350 zł całość 796-335-325 BIAŁ DRZWI garażowe drewniane z futryną, 235x225, małe szybki 400 zł 508-073762 BIAŁ DRZWI harmonijkowe pcv, używane, 3szt. 30 zł szt. 511-240-244 SOK DRZWI metalowe podnoszone, ocieplone, bardzo solidne, szer, 150x250 450 zł 508-073-762 BIAŁ DRZWI metalowe z futryną, brązowe, 2szt, ocieplone, 110x205, prawe 450 zł szt. 796-335-235 BIAŁ DRZWI metalowe z witrażem, ocieplone, nowe, 2 zamki, klamka 950 zł 508-073-762 BIAŁ DRZWI metalowe, podnoszone, ocieplone, solidne, szer.208x280 580 zł 531-865-030 BIAŁ DRZWI ocynkowane z futryną, ocieplone, 90prawa, nowa 390 zł 796-335325 BIAŁ DRZWI pokojowe białe, 5szt. 50 zł 515077-098 BIAŁ DRZWI wejściowe 2szt, balkonowe 6szt, I gatunek. 60 zł szt. (85)718-1454 BIAŁ DRZWI wejściowe 80cm. 100 zł 515077-098 BIAŁ DRZWI wejściowe i balkonowe. 100 zł 507-960-008 WYS DRZWI wejściowe nowe. 1.800 zł 507047-993 BIAŁ DRZWI wewnętrzne 70, 80cm, okleina drewnopodobna. 80 zł szt. 507-960008 WYS DRZWI wewnętrzne białe 80, 4szt, ze szkłem, lewe 2szt, prawe 1szt, łazienkowe 80 prawe, stan bdb, z 2009r. 30 zł szt. 798-498-769 BIAŁ DRZWI wewnętrzne białe, 6szt. 50 zł 512-829-794 WYS DRZWI wewnętrzne drewniane z demontażu, 6szt, przeszklone, ciemny brąz. 110 zł szt. 506-587-704 BIAŁ DRZWI zewnętrzne pcv, 98x220, zew. mahoń, wew. białe 580 zł 531-865030 BIAŁ DRZWI zewnętrzne pcv, białe, 2 zamki, 110x210, lewe, nieduże przeszklenie 1.280 zł 508-073-762 BIAŁ DRZWI zewnętrzne, metalowe, nowe, z futryną, klamką, 2 zamki, próg. 590 zł całość 794-290-227 BIAŁ


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

31


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

32

Osiedle Bursztynowe – zespół domów szeregowych w Łyskach k. Białegostoku. Domy o pow. 160 mkw., działki od 450 mkw.

Gotowe do odbioru

550 tys. zł – skrajne, 480 tys. zł – środkowe.

Ekskluzywny zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych Osiedle Nowe Bojary, u zbiegu ul. Ryskiej i Łąkowej w Białymstoku. Trzy budynki wielorodzinne o różnym stopniu zaawansowania prac. Mieszkania o pow. 28-89 mkw., lokale o pow. 35-160 mkw.

Gotowe do odbioru. II kwartał 2014 r. III kwartał 2015 r. II kwartał 2016 r.

Ceny: mieszkania 4.400-5.000 zł/mkw., lokale 8.000-9.000 zł/ mkw., miejsca parkingowe 15tys.zł, garaże 25-28tys. zł.

Jaz-Bud ul. Świętokrzyska 3 15-843 Białystok tel: 85 651-49-49 www.jaz-bud.pl e mail: biuro@jaz-bud.pl

6-klatkowy i 6-piętrowy budynek przy ul. Dziesięciny w Białymstoku. W podziemiu garaże z miejscami parkingowymi oraz garażami.

II kwartał 2015 r. III kwartał 2015 r. I kwartał 2016 r.

Ceny: mieszkania 4.200-4.800 zł/mkw., miejsca parkingowe 15tys.zł, garaże 2227tys.zł.

Rawbud Białystok

Zespół 5 budynków wielorodzinnych z lokalami handlowo-usługowymi w Białymstoku przy ul. Warszawskiej od 3 do 5 kondygnacji, mieszkania o pow. od 37 mkw.

Budynki gotowe do odbioru

Od 4.815 zł/ mkw.

Domy szeregowe w Dojlidach Górnych w Białymstoku, o pow. ok. 155 mkw., działki o pow. 200-300 mkw. Budynki kryte dachówką ceramiczną, wyposażone w piece i instalacje łącznie z grzejnikami, podjazdy z polbruku, ogrodzone.

Ostatni segment gotowy do odbioru

2.499 zł/mkw.

Dwa domy jednorodzinne przy ul. Glinianej 9 w Klepaczach, o pow. 165 mkw. (działka 480 mkw.). Stan surowy zamknięty, doprowadzone wszystkie media, teren ogrodzony.

Gotowy do odbioru

399tys.zł.

Domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Zakątek w Białymstoku. Ostatnia szeregówka o pow. 211 mkw.

Gotowe do odbioru

2.990 zł/mkw.

Budynek mieszkalny przy ul. Lewandowskiego 6 (dawna Traugutta) w Białymstoku. Trzy i pięć pięter, 6 klatek, 107 mieszkań, 81 garaży podziemnych, 15 miejsc postojowych, 2 lokale usługowe.

Gotowe do odbioru

3.880 zł/mkw.

Budynek wielorodzinny przy Al. Tysiąclecia PP 56 w Białymstoku. Trzeci z 5 budynków w zespole mieszkaniowym. 6 kondygnacji, 8 klatek schodowych, 128 mieszkań, 80 garaży, winda, plac zabaw, parkingi.

Gotowe do odbioru

3.880 zł/mkw.

4- i 5-piętrowy budynek wielorodzinny przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 58. Łącznie 61 mieszkania o pow. 33-65 mkw., 23 garaże i komórki lokatorskie w cenie mieszkań.

Gotowe do odbioru

4.324 zł/mkw.

Mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Jagiellońskiej w Białymstoku. Siedem budynków jednorodzinnych, w każdym po 2 lokale mieszkalne (na I i II piętrze) oraz garaże z dwoma miejscami parkingowymi i kotłownią na parterze. Wspólna klatka schodowa. Na pierwszym piętrze mieszkania trzy- i czteropokojowe o pow. 70,30-74,00 mkw. Drugie piętro to mieszkania o pow. 98,50-102,40 mkw – trzypokojowe z atrakcyjnymi antresolami.

Gotowe do odbioru

367-423 tys. zł.

Zespół dwóch budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi przy ul. Krakowskiej w Białymstoku. 78 mieszkań o pow. 32,75-74,35 mkw.

Gotowe do odbioru

5.130-5.244 zł/mkw.

Docelowo cztery budynki przy ul. 42 Pułku Piechoty (dawnej 27 Lipca) w Białymstoku z lokalami usługowymi oraz garażami podziemnymi. Pierwszy, największy ma 72 mieszkania o pow. 42,4-64,90 mkw. Drugi, mniejszy – 50 mieszkań o pow. 30-66 mkw., z atrakcyjnymi tarasami na parterze. Trzeci – 36 mieszkań o pow. 38,30-68,70 mkw.

Gotowe do odbioru, czerwiec 2014 r. I ostatnie – sierpień 2014 r.

Odpowiednio: 4.048-4.232 zł/ mkw., 4.140-4.324 zł/ mkw. i 4.232-4.800 zł/mkw.

Budynek mieszkalny przy ul. Ogrodowej w Białymstoku, 3-klatkowy, 3- i 4- piętrowy, z miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. 48 mieszkań o pow. 34-74 mkw i 45 miejsc parkingowych w podziemiu.

Gotowe do odbioru

4.968–5.060 zł/mkw.

Dwa budynki przy ul. I Armii Wojska Polskiego w Białymstoku. Jeden 12-klatkowy, 3-piętrowy z 121 mieszkaniami, garażami i miejscami postojowymi. Mieszkania o pow. 26-66 mkw. Drugi – 3-klatkowy, 3-piętrowy z 33 mieszkaniami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mieszkania o pow. 28-59 mkw. Piwnica – w cenie mieszkania.

Gotowe do odbioru, kolejne – sierpień 2014 r.

Odpowiednio: 4.140-4.324 zł/ mkw. i 4.232-4.508 zł/mkw.

Inter House Białystok

Arsenal-Bud Białystok

Kami Wojciech Kamiński

Kombinat Budowlany Białystok ul. Legionowa 14/16 15-099 Białystok tel: (85)741-64-02 (85)741-50-87 www.kombinatbud.com.pl e mail: kombinat@kombinatbud.com.pl

tel. 85 744 88 99 DRZWI. 150 zł szt. 795-076-737 BIAŁ ETERNIT 30 arkuszy, stan db. 5 zł 518524-903 BIAŁ FUTRYNY do drzwi z opaską z jednej strony, 6szt, kol.mahoń 100 zł szt. 508073-762 BIAŁ FUTRYNY drewniane do drzwi, nowe, sosnowe, 6szt 110 zł szt. 604-922-094 BIAŁ FUTRYNY metalowe do drzwi, 100cm, nowe, 8szt. 50 zł szt. 796-335-325 BIAŁ FUTRYNY regulowane do drzwi, nowe, 6szt 120 zł szt. 531-865-030 BIAŁ GNIAZDA elektryczne, przełączniki, rozetki, różne, 3-5 zł szt. 511-240-244 SOK GONT z osiki podwójnego krycia. 70 zł m² 512-616-238 BIAŁ GRZEJNIK łazienkowy Kareja Instal Projekt, 60x90cm biały, stan bdb, nie uszkodzony, możliwość zainstalowania grzałki elekt. 120 zł szt. do uzg. 515189-878 BIAŁ GRZEJNIK łazienkowy, drabinka, 60x130 230 zł 604-922-094 BIAŁ GRZEJNIK panelowy, pdwójny, nowy 140 zł 794-290-227 BIAŁ GRZEJNIKI żeliwne używane, 2x14 żeberek i 2x 16 żeberek. 500 zł całość 660-636-023 GRAJ GRZEJNIKI Purmo, 90x140 cm, 2 szt. 350 zł szt. 795-357-211 BIAŁ GRZEJNIKI. 150 zł szt. 795-076-737 BIAŁ KABINA prysznicowa 210 zł 531-865030 BIAŁ KABINA prysznicowa, szklana, 80 narożna +brodzik akrylowy. 360 zł 604-922-094 BIAŁ KAFLE białe. 1 zł szt. 606-448-844 HAJ KANTÓWKA budowlana. 750 zł m³ 515418-047 BIAŁ KOCIOŁ wodny centralnego ogrzewania 6KW, elektryczny, nowy. 2.490 zł szt. 692-950-954 EŁK KOMINEK używany. 470 zł 606-737-751 KONSTRUKCJA domku, stan surowy, 24m² lub 16m², typ kanadyjski. 370 zł m² 693-420-111 PISZ KONSTRUKCJA stalowa hali, dł. 42m, szer. 12m, wys. ściany bocznej 6m, bardzo solidna konstrukcja. 48.000 zł 516-976-253 ŁOM KONTENERY budowlano- biurowe, ocieplane, 2 szt. 4.000 zł szt. 733-049-437 SOK KRATA metalowa z futryną, otwierana, 105x220, na drzwi 120 zł 508-073762 BIAŁ KRATA okienna, kowalstwo artystyczne, z możliwością przerobienia na ogrodzenie. 130 zł mb 504-062-500 SOK KROKWIE ze słupów, 14szt, słupy drewniane, 80-100 zł szt. (85)718-14-54 BIAŁ LINA konopna gr. 25mm, 20mb. 100 zł 791-896-131 BIAŁ LISTWY dachowe, łaty, 250x5cm 500mb. 1 zł mb 660-636-023 GRAJ MALOWANIE dachów, elewacji, docieplenia, solidnie i tanio, osoby na dachach posiadają badania wysokościowe. 664-496-393 BIAŁ OŚCIEŻNICA metalowa 60cm lewa, 3szt, 60 uniwersalna 3szt, 80cm lewa 1 szt. 45 zł szt. 511-240-244 SOK OKNA 2, 3-skrzydłowe. 80 zł szt. 507960-008 WYS OKNA dachowe Velux 78x98, z rozbiórki, 3szt. 150 zł szt. 501-268-686 BIAŁ OKNA dachowe Velux i Fakro, 78x1401szt, 94x140-2szt, bez obróbek 270 zł szt. 508-073-762 BIAŁ OKNA drewniane z futrynami, 135x125, 2szt, jednoskrzydłowe. 80 zł szt. 531865-030 BIAŁ OKNA drewniane z futrynami, skrzynkowe, szer.120x88, 3szt, solidne 270 zł szt. 796-335-325 BIAŁ

» OKNA NIETYPOWE Z DEMONTAŻU, DREWNIANE 100 zł (0-85)743-78-

17, (85)743-78-17 BIAŁ OKNA pcv, nowe, 4szt, 87x53cm. 190 zł szt. 604-922-094 BIAŁ OKNA pcv, 117x144, nowe, 2szt 420 zł szt. 794-290-227 BIAŁ OKNA pcv, 3-skrzydłowe, 237x143 i 250x143 490 zł szt. 604-922-094 BIAŁ OKNA pcv, 3szt, 170x180 460 zł szt. 531865-030 BIAŁ OKNA pcv, szer.94x189, UR+fix górą, 2szt 280 zł szt. 508-073-762 BIAŁ OKNO 44x75. 40 zł 609-405-958 BIAŁ OKNO dachowe Velux, 80x120, bez obróbek. 200 zł 794-290-227 BIAŁ OKNO pcv, nowe, 92x95, UR, białewewn., złoty dąb, zewnątrz. 330 zł 796-335-325 BIAŁ OKNO pcv, 117x114, nowe 380 zł 531865-030 BIAŁ OKNO pcv, 57x114 250 zł 794-290-227 BIAŁ OKNO pcv, nowe, 177x164, 2skrzydłowe 430 zł 794-290-227 BIAŁ

OKNO WITRYNA, pcv, rozszczelniona szyba, 120x150 80 zł 796-335-325 BIAŁ OPRAWA oświetleniowa przemysłowa, z puszką, fi 37cm1szt, oprawy hermetyczne kanałowe, 20-50 zł szt. 511-240244 SOK PŁYTKI mrozoodporne, gres, 10x10 cm, 12 m². 20 zł m² 796-335-325 BIAŁ PARAPETY blaszane, zewnętrzne, nowe, 20szt. 15 zł szt. 531-865-030 BIAŁ PARKIET bukowy 21m². 45 zł m² 668178-073 WYS PIEC cegiełka, do montażu, do 150m². 600 zł 507-627-924 BIAŁ

» PIECE KAFLOWE Z CHLEBAKIEM Z LAT 60, PŁYTKA, 2SZT, 1 PIEC

TYPU ŚCIANKA W CAŁOŚCI LUB DO ROZBIÓRKI, STAN BDB, LUB SPRZEDAŻ POJEDYNCZYCH KAFLI. 800 zł 694-175-685 BIAŁ PODESTY szalunkowe, 80szt. 20 zł szt. 665-063-930 MOŃ PODWOZIE barakowozu, 7x2.4 m, 3 szt. 5.000 zł szt. 733-049-437 SOK POLBRUK, 5m², używany. 20 zł m² 794290-227 BIAŁ PRĘT metalowy okrągły fi 40 i fi 58mm, dł. ok. 2.5mb, gatunek 40h i fi 30, 35mm po 1.5mb, 1.60-2.30 zł mb. 511240-244 SOK PUSTAK suporex 11szt. 45 zł całość do uzg. 695-200-702 BIAŁ ROLETA antywłamaniowa, aluminiowa, zewnętrzna 200 zł 508-073-762 BIAŁ RURA fi 76x4x170, 3szt, fi 102, fi 90, pręt fi 40, 58, gat. 40h, fi 133, płaskowniki, kątowniki, ceowniki, dwuteowniki. 1, 80 zł kg 511-240-244 SOK RURA na słupki fi 60, dł. 2mb, 50szt. 18 zł szt. 536-959-562 BIAŁ RURA stalowa długość 2 m, średnica 22 cm, grubość ścianki 5 mm 2 zł kg 787518-737 HAJ RURY fi 100, 2.5mb, 6szt. 50 zł szt. 536959-562 BIAŁ RURY fi 70, na słupki, dł. 2mb, 50szt. 21 zł szt. 698-580-099 BIAŁ RURY Fi60, dł.2mb, 50szt 18 zł szt. 698580-099 BIAŁ RUSZTOWANIE, 80m². 3.000 zł (85)71946-32 BIAŁ RÓŻNE, pozostałość po budowie, od 2 do 5 zł. 795-999-550 BIAŁ SŁUPKI ogrodzeniowe, 300 szt, 20-30 zł 533-539-848 AUG SŁUPY elektryczne betonowe, 20szt. 105 zł szt. 511-995-497 MOŃ SEDES kompakt 160 zł 604-922-094 BIAŁ SEDES podwieszany, nowy 120 zł 508073-762 BIAŁ SEDES wiszący na budowę. 60 zł 531865-030 BIAŁ SIATKA ogrodzeniowa nowa. 12 zł m² (85)868-37-47 BIAŁ SIATKA ogrodzeniowa używana, ok. 150mb. 1.000 zł 604-733-366 BIAŁ SIATKA stalowa 150cm wys. dł. 1km. 100 zł mb 887-585-355, (85)650-5392 BIAŁ SIDING z rozbiórki, 200m². 1.000 zł całość 663-262-113 AUG SKRZYDŁA drzwiowe bez futryn, 4 szt, drewniane, płycinowe, oszklone, stan idealny. 40 zł szt. 693-038-680 AUG SKRZYDŁA okienne drewniane, białe, I gatunek, 72szt. 10 zł szt. (85)718-1454 BIAŁ SKRZYNKA budowlana kompletna ze słupem i kablem. 550 zł szt. do uzg. 508-069-915 BIAŁ SKRZYNKA elektryczna na budowę. 250 zł szt. +VAT do uzg. 888-235-471 BIAŁ SPICHLERZ drewniany 5.5x5.5m, stan db, gm. Kulesze Kośc. 2.300 zł 600620-295 WYS SPRZEDAM bale, deski ; dębowe, bukowe, sosnowe, jesionowe, wiązowe, olchowe, gruszkowe, czereśniowe, lipowe, modrzewiowe, akacjowe orzech włoski, inne gatunki 600 zł m³ 695-338796 SEJ SPRZEDAM garaż drewniany, na budowę w cenie materiałów - Kolonia Dojlidy. 514-669-254 BIAŁ STEMPLE budowlane nieużywane, dł.3m. 4, 50 zł szt. 600-768-549 BIEL STEMPLE budowlane pół roczne. 3 zł szt. 507-834-413 BIAŁ STEMPLE budowlane, 250szt. 6 zł szt. 695-840-218 SOK STEMPLE budowlane, dł. 2.60m, 200szt. 4 zł szt. 783-297-418 WYS STEMPLE budowlane, nowe, 3-metrowe, 100szt. 5 zł szt. 512-553-781 SUW STEMPLE budowlane. 6 zł szt. 519-583812 BIAŁ STODOŁA z bala, 2-drzwiowa, stan db, 16x7.3m, kryta dachówką cementową, gm. Narew. 6.000 zł do uzg. (85)65208-25 BIAŁ STOJAK metalowy do przewozu okien 2x3. 750 zł (86)215-02-75 ŁOM STYROPIAN gr. 5cm- 9.5m² i gr. 2cm18m². 120 zł całość 663-908-005 BIAŁ SZAFKA łazienkowa z umywalką, nowa 180 zł 508-073-762 BIAŁ


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

33


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

34

Budynek 4-kondygnacyjny, 5-klatkowy z miejscami postojowymi w podziemiach przy ul. I Armii Wojska Polskiego w Białymstoku. Mieszkania o pow. 37-62 mkw. Szeliga ul. Transportowa 3, lok. 63 15-399 Białystok tel: 666-355-060 tel 85/741-22-91 www.pbszeliga.pl rafal@pbszeliga.pl

Autorskie Studio Projektów

Polbud Bielsk Podlaski

PPU MARK-BUD Sp.zo.o. Białystok, ul. Lipowa 24 tel. 85/652-54-24 mieszkania@markbud.com.pl www.markbud.com.pl

Asko S.A. ul. Brukowa 28 lok. 1 15-889 Białystok tel. 85 749 60 25 85 749 60 20 www.askosa.pl

Budynek 4-kondygnacyjny, 4-klatkowy z osobnymi garażami w podziemiu przy ul. Zachodniej w Białymstoku. W ofercie pozostały garaże w cenie 18.000zł z możliwością wynajęcia.

Gotowe do odbioru

Gotowe do odbioru

3.890-4.324 zł/mkw.

18.000zł.

Kamienica Włókiennicza w samym centrum Białegostoku. Kameralny charakter – tylko 9 mieszkań w całym budynku. Winda, teren zamknięty.

Gotowe do odbioru

Kamienica z lokalami usługowo-handlowymi przy ul. Nowy Świat w Białymstoku oraz budynek wielorodzinny z mieszkaniami o pow. od 27 mkw. do 110 mkw. Garaż podziemny.

II kwartał 2014 r.

Mieszkania od 5.500 zł/ mkw, lokale 6.500-7.000 zł/ mkw. netto.

Budynek wielorodzinny przy ul. Leszczynowej 49 w Białymstoku. W ofercie wolne miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Gotowy do odbioru

16.000 zł brutto.

Budynek mieszkalny 5-kondygnacyjny z lokalami usługowymi w parterze i podziemnym garażem wielostanowiskowym, przy ul. Mławskiej w Białymstoku. W ofercie 51 mieszkań 2- i 3- pokojowych o pow. 33-67 mkw

IV kwartał 2015r.

Od 5.000zł/mkw.

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Sokolej w Białymstoku, osiedle Mickiewicza.

Gotowe do odbioru

395-420tys.zł.

6-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Berlinga w Białymstoku.

2015 r.

3.900-4.800 zł/mkw.

Osiedle Leśne w Wasilkowie. Domy o pow. 160 mkw., działki od 1.000 mkw., szeregówki – 150-170 mkw. na działkach 280-330 mkw.

Trzy pierwsze etapy ukończone, czwarty – w budowie

5.500 zł/mkw.

319-449tys.zł szeregówki i 560-660tys.zł za domy

tel. 85 744 88 99 SZALÓWKA. 35 zł m² 609-141-836 SOK SZTACHETY 70-100cm, 300szt, 2.203.20 zł szt. 536-959-562 BIAŁ SZTACHETY 90-160cm, 1.80-5.10 zł. 698-580-099 BIAŁ SZTACHETY świerkowe dł. 1.80m, szer. 8cm, grubość 2.7cm, 1.30-2.50zł szt. 663-262-113 AUG SZTACHETY metalowe. 4 zł szt. 517-265017 BIAŁ SZTACHETY olchowe, sezonowane, różne wzory, każdy wymiar, poprzeczki pod przęsła 4, 50 zł szt. do uzg. 606651-173 WYS SZTACHETY suche 180cm, 400szt. 5, 80 zł szt. 730-775-512 BIAŁ SZTACHETY wyrobione na gotowo od 120 do 160cm, góra okrągła, 4-6zł. 604-104-576 SZTACHETY z osiki wys. 1.20m, 300szt. 4 zł szt. 512-616-238 BIAŁ SZTACHETY, wys.150 4, 50 zł szt. 609141-836 SOK SZYNY kolejowe, 8.60m dł., 4 szt 600 zł szt. do uzg. 511-616-141 BIAŁ TARCICĘ dębową bezsęczną o grubości 5cm i długości 3m, tarcia jest sucha sezonowana ponad 6 lat, przy większej ilości cena do negocjacji. 2.500 zł m³ 695-338-796 BIAŁ TARCICA, dyle sosnowe, ok. 20m³, dł. 5m i więcej, naturalnie sezonowana. 700 zł m³ do uzg. 660-213-628 BIAŁ TERAKOTA, 33x33cm, 12m²+5m² 20 zł m² 531-865-030 BIAŁ UMYWALKA z postumentem, kpl, nowy 110 zł 796-335-325 BIAŁ WANNA 150 cm ze stelarzem, rurami, możliwość dowozu, B-stok. 70 zł 781072-302 BIAŁ WANNA 170cm 130 zł 508-073-762 BIAŁ WANNA emaliowana 170x70cm. 150 zł 728-827-847 BIAŁ WANNA emaliowana z nogami 150 zł 794-290-227 BIAŁ WANNA emaliowana, stan bdb, 140x70cm. 220 zł 609-765-940 BIAŁ WANNA używana 60 zł 531-865-030 BIAŁ WC drewniane nowe, 2szt. 490 zł szt. 698-580-099 BIAŁ WINDA budowlano towarowa, księga dozoru technicznego. 7.000 zł 733049-437 SOK ZAMKI do drzwi, z kluczykami i klamkami, 7 kpl, 30-40 zł. 511-240-244 SOK ZLEW 140x60, 2 komory+ociekacz 140 zł 794-290-227 BIAŁ ZLEW 2-komorowy żeliwny, syfon. 100 zł 511-240-244 SOK ZLEW kuchenny akrylowy, biały, nowy. 150 zł 604-922-094 BIAŁ ZLEW kuchenny z syfonem, nowy 120 zł 531-865-030 BIAŁ ZLEWOZMYWAK 50 zł 796-335-325 BIAŁ

USŁUGI BUDOWLANE Campo Grabińscy Wasilków

Polmak Białystok

AZBUD+ Al. Piłsudskiego 20 lok. 19 15-446 Białystok tel. 85 710 91 28 www.azbudplus.pl azbudplus@gmail.com

Domy Podlasia

Osiedle miniszeregówek przy ul. Wierzbowej w Wasilkowie

Gotowe do odbioru

319tys.zł.

Osiedle Leśny Zakątek, przy ul. Górnej w Grabówce. Szeregówki o pow. 99 mkw + garaż

IV kwartał 2014r.

Od 379tys.zł.

Zielona Dolina – osiedle domów wolnostojących w Osowiczach k. Białegostoku. pow. domów 160 mkw., działek – 858 mkw. Stan surowy zamknięty z wykonaną elewacją. Możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego.

Gotowe do odbioru.

Od 420 tys. zł.

Modernhome II – dwupoziomowe mieszkania o pow. 63-82 mkw. w zabudowie szeregowej przy ul. Marcina w Zaściankach. Powstaną dwa budynki, z 26 segmentami łącznie. Nowoczesna architektura, własny ogródek, balkon oraz miejsce parkingowe.

Gotowe do odbioru

Od 264tys.zł.

Prestiżhome to budynek, w którym znajdują się mieszkania jedno- i dwupoziomowe w zabudowie szeregowej. Kameralny obiekt o dwunastu apartamentach z oddzielnymi ogródkami i tarasami. Mieszkania znajdują się w spokojnej części osiedla na ul. Dziesięciny w Białymstoku. Mieszkania 4-, 3- i 2-pokojowe o pow. 47,92-80,14 mkw. Miejsca postojowe oraz garaże znajdują się na działce, pomieszczenia gospodarcze w części wspólnej budynku. Inwestycja ogrodzona.

IV kwartał 2014 r.

208,5-336tys.zł.

Osiedle domów wolnostojących w Wasilkowie, w spokojnym miejscu, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Uzbrojony teren. Budynki o pow. od 100 mkw z jednostanowiskowym garażem na działkach o pow. 600-700 mkw lub o pow. 195 mkw na działkach 820 mkw z dwustanowiskowym garażem.

Domy powstają sukcesywnie po podpisaniu umowy

Od 399.500 zł (stan deweloperski).

» PLENIA BRAK

STANY SUROWE

MOŻLIWOŚCI DOCIE NA ZEWNĄTRZ, ZRÓB TO W ŚRODKU, DOCIEPLENIA WEWNĄTRZ, TRWAŁE, BEZPIEC ZNE, ESTETYCZNE, MNIEJSZE RA CHUNKI ZA OGRZEWANIE. 733843-703 BUDOWA domów jedno i wielorodzinnych, budynków handlowousługowych, remonty i rozbudowy. Firma z 30-letnim doświadczeniem. 501-645-967 ŁOM BUDOWA garaży, hal, stodół, w słupy betonowe, własne formy, ok. Ciechanowca. 511-565-768 WYS DOCIEPLENIA, elewacje, obróbki blacharskie, parapety, materiały do dociepleń, szybko, solidnie, faktury VAT 606-312-666, (85)675-14-40 BIAŁ DOCIEPLENIA, elewacje. (85)719-4632 BIAŁ DOM z bala na zamówienie 609-141836 SOK KRYCIE dachów, kompleksowo, najniższe ceny. 12 zł m² 604-590-996 BIAŁ

» KRYCIE PAPĄ, OBRÓBKI BLACH ARSKIE, IZOLACJE, DACHY, TARA

SY, BIAŁYSTOK. 507-369-290 BIAŁ POSADZKI agregatem, wieloletnie doświadczenie, szlichty, wylewki, hudziaki, na ogrzewanie podłogowe. 11 zł do uzg. 507-489-436, 506-210160 BIAŁ REMONTY mieszkań, lokali, tynki dekoracyjne, szpachlowanie, malowanie, płytki, zabudowy, panele zabudowy, montaż gwarancja na pracę. 664-496393 BIAŁ REMONTY, elewacje od a do z, szpachlowanie, malowanie, murarka itp firma z doświadczeniem. 505-597120 ŁOM STANY surowe budynkow 519-859-191 BIAŁ STANY surowe solidnie szybko 502-268731, (85)650-19-61 BIAŁ TYNKI agregatem. 537-532-810 BIAŁ

TYNKI tradycyjne cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym, najwyższa jakość, tanio. 507-647-167

» TYNKI TRADYCYJNE, FACHOWA, SOLIDA I RZETELNA USŁUGA, 100 PROCENT SATYSFAKCJI, DOŻYWOTNIA GWARANCJA 507719-469 BIAŁ

UKŁADANIE POLBRUKU, KOSTKI KAMIENNEJ ITP, TANIO I SOLIDNIE 796-600-648 BIAŁ

ROBOTY ZIEMNE

KOMPLEKSOWE usługi brukarskie chodniki, parkingi, alejki, prywatne posesje itp. 603-875-491 BIAŁ

» PROFESJONALNE LUXBRUK, ROK ZAŁOŻENIA 1988, UKŁADANIE

POLBRUKU, KOSTKI GRANI TOWEJ, KAMIENIA NATURAL NEGO, AUGUSTÓW I OKOLICE, WWW.KMNAUMOWICZ.PL. 507942-987, (87)644-73-41 AUG ROBOTY ziemne, usługi koparkami, stawy, roboty drogowe, wykopy pod fundamenty, równanie terenu itp. 693342-251, (85)676-28-36 BIAŁ

ROZBIÓRKI wyburzenia wykopy. Wykonujemy: rozbiórki, wyburzenia i demontaże, budynków mieszkalnych i przemysłowych, hal i urządzeń przemysłowych. 506-723-520 BIAŁ

» UKŁADANIE POLBRUKU KOST KA, GRANIT, PŁYTY, AŻURY ITD. SOLIDNIE I TANIO, FACHOWE DO RADZTWO. 533-506-674

» USŁUGI BRUKARSKIE: UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ, RENOWACJA

CHODNIKÓW, PALISADY, NAWI ERZCHNIE KAŻDEGO RODZAJU, USTAWIANIE KRAWĘŻNIKÓW I OBRZEŻY, SOLIDNIE 605-871-091 BIAŁ

USŁUGI KOPARKĄ KOŁOWĄ, KOPARKO ŁADOWARKĄ, WYKOPY, OBSYPYWANIE BUDYNKÓW, NIWELACJA TERENU, KOPANIE, CZYSZCZENIE ROWÓW MELIORACYJNYCH, ODŚNIEŻANIE. 886-258470 BIAŁ

USŁUGI koparko- ładowarką. 504-050546 SUW

OKNA I DRZWI

DRZWI aluminiowe w każdym kolorze i wymiarze, zadzwoń, podaj wymiar i kolor, oddzwonimy a cena miło cię zaskoczy. 506-455-383 BIAŁ MONTAŻ i serwis okien i drzwi; wymiana okuć, pakietów szybowych, uszczelek, montaż nawiewników.Wieloletnie doświadczenie. 504-949-889 ŁOM OKNA, drzwi, bramy garażowe, sprzedaż, montaż, serwis. 789-286076 BIAŁ

POZOSTAŁE

ŚWIADECTWA charakterystyki energetycznej, kierownik budowy, przeglądy budynków. 1 zł 694-414-778 BIAŁ

CERTYFIKATY energetyczne (świadectwa energetyczne) szybko, tanio i profesjonalnie, nie buduj pożeracza energii. 507-697-083 BIAŁ

GLAZURA, terakota, gres, malowanie, szpachlowanie, panele podłogowe, sufity podwieszane, ścianki działowe, zabudowy g-k, wieloletnie doświadczenie. 732-830-618 BIAŁ MALOWANIE dachów od 9 zł m², mycie elewacji od 5 zł m², prace alpinistyczne, malowanie natryskowe od 4 zł m², białkowanie hal, obór, itp. 1, 50 zł m² +VAT 518-407-936 MOŃ MALOWANIE dachów, elewacji, agregatem hydrodynamicznym lub tradycyjnie, szybko, solidnie, fachowo. 692923-856 SIEM

MEBLE NA ZAMÓWIENIE: KUCHENNE, POKOJOWE, BIUROWE, SOLIDNIE 503-166-153 BIAŁ

MONTAŻ oczyszczalni ścieków, Suwałki i okolice. 504-050-546 SUW NAGROBKI, pomniki, grobowce, już od 4.900 zł, najtaniej w regionie, chińskich nie montujemy 606-755-190 BIAŁ NIEDROGO: elewacje, docieplenia, szalówki oraz prace ogólnobudowlane, zadzwoń napewno się dogadamy. 668079-277 SOK

» POKRYCIA DACHOWE, MALOW ANIE DACHÓW ORAZ OGRODZEŃ, ODNOWA BUDYNKÓW, SZALÓW


tel. 85 744 88 99

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE „A

M

Postaw na podłogę

Fot. Painter’s Mate Green

T

Fot. Drzwi i Podłogi VOX

Mieszkanie (67mkw.), dzięki prostym zabiegom i skrzętnie zaplanowanej przestrzeni przeznaczonej do przechowywania, stało się miejscem, odpowiadającym potrzebom jego mieszkańców.

M

ałe mieszkanie wymaga aranżacji, która sprawi, że przestrzeń będzie funkcjonalna i pomieści więcej niż mogło się wydawać na początku. Metraż, który wymaga przemyślanych decyzji potrafi zaskoczyć mieszkańców jeśli jest optymalnie wykorzystany przez osobę projektującą wnętrze.

Pod lupę bierzemy poznańskie mieszkania aranżowane przez studio Asimmia. Pierwsze, 67mkw - mieszkanie pary grafików. Umiłowanie prostoty i minimalizmu sprawiło, że aranżacja tego wnętrza jest połączeniem kilku kolorów: szarości, bieli, czerni i odcieni naturalnego drewna. Taki dobór barw kreuje przestrzeń neutralną, która podkreśla piękno nawet najmniejszych przedmiotów dekoracyjnych. Połysk dodatkowo odbija światło i optycznie powiększa pokój oraz sień. Wszystkie meble mają proste formy i nowoczesne wykończenie. Zarówno stół, krzesła, jak i ciemny dywan shaggy znakomicie prezentują się na podłodze o jasnym, dębowym odcieniu. W tym mieszkaniu zastosowano podłogę Quick-Step - dąb biały satynowy deska ze względu na walory estetyczne i praktyczne. Ta aranżacja dowodzi, że wszystko da się zrobić bez względu na metraż. Otwarta przestrzeń pokoju dziennego została zaaranżowana w taki sposób, aby mieszkańcy nie czuli się osaczeni przez otaczające ich bibeloty, a zamiast tego mogli się zrelaksować i zwyczajnie odpocząć. Kolejne mieszkanie, to dwa pokoje z kuchnią o powierzchni 50 mkw, którego właściciele postawili na szarość, zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Wszystkie pomieszczenia tworzą jasną, przestronną i spójną przestrzeń. Jedynym pokojem, którego wejścia strzegą drzwi jest sypialnia. Szarości łączą się z naturalnymi odcieniami drewna. Meble w kolorze orzecha, a podłoga – dębu bielonego Quick-Step. Dzięki temu, że panele pokryte są laminatem, ich powierzchnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Można stosować je na

„ reklama

35

Współczesne wnętrza często stawiają na minimalizm i uważne zestawianie kolorów. Nie ma w nich miejsca na przypadkowość i przesyt. Na zdjęciu – mniejsze mieszkanie.

ogrzewanie podłogowe i jest wysoce odporna na ścieranie i zadrapania. Aby dobrze skomponować aranżacyjny obraz wnętrza trzeba zadbać o podstawy. Podłoga właśnie do nich należy. Nadaje pomieszczeniu charakteru i wprowadza odpowiadającą jej walorom estetycznym atmosferę. - Mamy świadomość, że wybór właściwej podłogi zależy od wielu czynników, a im bogatszy wybór, tym więcej pomysłów na aranżację – komentuje Beata Jankowska, specjalista ds. współpracy z architektami sieci Drzwi i podłogi VOX. – Dobrym przykładem na to jak producenci dostosowują swoją ofertę do potrzeb klientów jest firma Quick-Step, której produkty dystrybuuje nasza sieć. Mamy zatem panele w rozmaitych kolorach: od ciemnego jesionu royal, przez wpadający w zieleń dąb argetyński, po zupełnie biały dąb natural white. Właściwie dobrane odcienie potrafią podkreślić kolor ścian lub wydobyć piękno zabytkowego mebla. Podsumowując – małe mieszkanie można rozjaśnić i powiększyć, dzięki nieocenionej pracy architekta wnętrz, który jednocześnie doradzi i zaprezentuje wizualnie, jak może wyglądać tak zaaranżowana przestrzeń. Warto mieć na uwadze fakt, iż czasem mniej znaczy więcej, szczególnie w rzeczywistości, zdominowanej przez osiedla budynków wielorodzinnych. Iwona Bilska-Wachowiak, architekt wnętrz studia projektowego Asimmia

Aby podkreślić najwyższą jakość swoich produktów i ułatwić klientom wybór najlepszej taśmy, producent zastrzegł charakterystyczny dla swoich taśm odcień zieleni.

Nawet na miesiąc możesz zostawić na malowanej ścianie nową taśmę malarską Painter’s Mate Green® firmy Benjamin Moore. Po tym czasie ładnie się odklei, nie zrywając ze sobą warstwy farby. Serio! Przy malowaniu ścian do zabezpieczenia stolarki, listw przypodłogowych lub powierzchni, które mają być wykończone inaczej, używa się taśmy malarskiej. Sęk w tym, że najbardziej popularne, żółte taśmy nie raz zawiodły. Przykleisz za mocno lub usuniesz po kilku dniach, a odklei się wraz z warstwą farby. Gdy za lekko, wtedy podczas malowania farba będzie pod nią podciekać. Jak uniknąć takich sytuacji? Otóż na rynku dostępne są już taśmy, których nie trzeba odklejać od razu po zakończeniu malowania. Kanadyjska marka Painter’s Mate Green oferuje takie, które mogą pozostać na ścianie osiem, a nawet 30 dni. A to za sprawą innowacyjnej technologii produkcji kleju i specjalnego papierowego nośnika. W zależności od „mocy” kleju taśma może mieć inne zastosowanie. 30-dniowa idealnie nadaje się do delikatnych powierzchni, jak świeże wymalowania, aplikacje czasochłonnych efektów dekoracyjnych, czy tapet. Nie ma ryzyka, że taśma po takim czasie stwardnieje, klej pozostanie na podłożu, czy zrywając ją ze ściany odejdzie wraz z farbą. Bardziej uniwersalną, 8-dniową można nakleić nie tylko na ścianę, ale też drewno, szkło, czy tworzywa sztuczne. Nadaje się do wszystkich rodzajów farb i lakierów. Poza tym występuje aż w czterech szerokościach: 48, 24, 36 i bardzo poszukiwanej 6 mm. Ta ostatnia z pewnością ułatwi wykonywanie takich efektów dekoracyjnych, jak imitacje fug cegły, czy spoin kamienia. Dodatkowo klej zastosowany w taśmach jest odporny na działanie promieni UV, dzięki czemu nie ma obawy, że w upalne dni będzie wysychał, a po jej zdjęciu pozostanie na ścianie. Ceny: 8-dniowa: od 16 zł/6 mm do 32 zł/48 mm i 30-dniowa 34 zł/36 mm. Długość rolki to zawsze 55 m. BK


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

36

BiT Białystok tel./fax 85/ 740 47 74 kom. 601 39 47 96 www.bit-development.pl

Ada Kar tel.: 505 442 175, 793 791 137 www.ada-kar.pl adakar81@wp.pl

MAPO DOM tel. 728-539-735 www.mapodom.pl

Nad Stawami – osiedle luksusowych domów jednorodzinnych przy ul. Rybackiej w Białymstoku (okolice Stawów Dojlidzkich w pobliżu Zaścianek). Osiem domów o pow. 172 mkw. (łącznie z garażem jednostanowiskowym) na działkach o pow. 540-660 mkw.

Gotowe do odbioru.

Od 460 tys. zł.

Osiem domów przy ul. Kosińskiego (os. Bagnówka) w Białymstoku. Cztery z nich to domy wolnostojące o pow. 158-224 mkw., a cztery w zabudowie bliźniaczej o pow. 142-146 mkw., działki o pow. 330-590 mkw.

II kwartał 2014 r.

460-575 tys.zł

KA. 519-111-455 POSADZKI agregatem 508-724-359 BIAŁ PRACE ślusarsko- spawalnicze na terenie klienta, zadaszenia i wiaty, ogrodzenia. 730-337-365 BIAŁ SZALÓWKA PROFESJONALNE czyszczenie oraz malowanie, młoda zwinna ekipa, malujemy także dachy, całe podlaskie. 732-923-067 BIAŁ TARTAK, więzby dachowe na zamówienie 604-331-156 MOŃ USŁUGI brukarskie, tylko kamień polny, bruk tradycyjny, starodawna metoda na podsypce żwirowej bez cementu i krawężników, całe podlaskie. 4 zł m² do uzg. 789-373-916 BIEL

» USŁUGI KAMIENIARSKIE, POM NIKI, DOPISYWANIE LITER NA

CMENTARZU, ZŁOCENIE, MONTAŻ LITER MOSIĘŻNYCH, RENOWAC JA, PODNOSZENIE POMNIKÓW, WWW.KAMIENIARSKO BUDOW LANE.PL 609-462-494 BIAŁ USŁUGI remontowo-budowlane, solidnie, duże doświadczenie, pomoc w doborze materiałów. 793-017-255 BIAŁ WYKONAM projekty budowlane zjazdów z dróg publicznych, pozwolenia na budowę 730-334-083 BIAŁ WYKONAM projekty na przyłącza wodno kanalizacyjne, sporządzę operat wodnoprawny, projekty przydomowych oczyszczalni ścieków projekty organizacji ruchu. 663-369-341 BIAŁ WYKONUJEMY więźby dachowe, solidnie. 609-141-836 SOK WYNAJEM rusztowań elewacyjnych i elektronarzędzi w atrakcyjnych cenach. 506-454-545 BIAŁ WYNAJEM stempli budowlanych. 511963-202 PISZ

Osiedle Lion’s Place w Grabówce przy ul. Cytrynowej. Budynki mają identyczny rozkład pomieszczeń. Na dole znajduje się garaż, kotłownia, kuchnia, salon, wc, wiatrołap i korytarz. Na górze – trzy pokoje, taras i duża łazienka. Domy o pow. 138,33 mkw, działki o pow. 325-659 mkw. Pełne uzbrojenie.

I kwartał 2015 r.

403-472tys. zł.

Osiem komfortowych mieszkań (ok. 60 mkw.) w zabudowie szeregowej, przy ul. Szwajcarskiej w Białymstoku.

Gotowe do odbioru.

Od 210tys.zł – cena promocyjna mieszkania uwzględ. dopłatę 24tys.zł.

Dziesięć komfortowych mieszkań (pow. ok. 55 mkw.) w zabudowie szeregowej u zbiegu ul. Nowowarszawskiej, Branickiego i Baranowickiej w Białymstoku.

II kwartał 2014 r.

4.200 zł/mkw

Dom jednorodzinny w miejscowości Ciasne gm. Supraśl, pow. użytkowa 172,5 mkw., działki – 1.315 mkw.

Gotowe do odbioru

450 tys. zł

Dwa czterokondygnacyjne budynki przy ul. Kruczej w Wasilkowie. 92 mieszkania o pow. od 39,2 do 67,50 mkw.

Gotowe do odbioru

3.380 zł/mkw.

ŁÓŻKO dziecięce piętrowe. 883-967359 GRAJ MEBLE pokojowe, kuchenne i biurowe i do sklepu motoryzacyjnego, w dobrym stanie. 512-478-610 SOK

Osiedle 15 domów jednorodzinnych wolnostojących i bliźniaków w miejscowości Dąbrówki (okolice Wasilkowa). Domy o pow. 140 mkw., działki o pow. 290-420 mkw.

Trzy domy gotowe do odbioru, kolejne powstają sukcesywnie

Od 280 tys. zł.

SPRZĘT AGD

Osiedle Zielona Górka domy szeregowe przy ul. Weneckiej w Starosielcach w Białymstoku. Domy o pow. 189-218 mkw. (z garażem), działki o pow. 300-600 mkw. Wszystkie instalacje, drewniana stolarka.

II kwartał 2014 r.

Od 2.350 zł/ mkw.

Dom z ogrodem – kameralne osiedle w Porosłach k.Białegostoku. Osiem komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej na działkach o pow. 500-811 mkw.

Gotowe do odbioru.

Od 485.000 zł.

4-piętrowa (z windą), 5-klatkowa kamienica z jednopoziomowym parkingiem przy ul. Młynowej w Białymstoku. Nietypowe mieszkania o wys. 3 m., apartamenty z klimatyzacją, mieszkania dwupoziomowe i w stylu poddasza.

III kwartał 2014 r.

Od 5.500 zł/ mkw.

Rezydencja Piotrkowska przy ul. Piotrkowskiej 2A w Białymstoku. W standardzie: winda, klimatyzacja, podziemny parking oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania. W ofercie ostatnie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,24 mkw.

Gotowe do odbioru.

Od 5.950 zł/ mkw.

Budynek wielorodzinny przy ul. Sobieskiego 13 w Białymstoku. Mieszkania dwu- i trzypokojowe o pow. 33-68 mkw. oraz lokale usługowe. W podziemiu – miejsca parkingowe.

Gotowe do odbioru.

4.850-4.950 zł/mkw.

Budynek wielorodzinny przy ul. Łąkowej 9 w Białymstoku. Mieszkania o pow. 116 mkw i 118 mkw. oraz garaże.

Gotowe do odbioru.

4.000 zł/mkw.

Ville na Stoku – 10 domów wolnostojących przy ul. Granicznej w Białymstoku. Domy o pow. 140-180 mkw. na działkach o pow. 500 mkw. W okolicy lasy i łąki.

Gotowe do odbioru

Od 3.250 zł/ mkw.

Budownictwo Stepron Białystok

Budownictwo Bogusławski Białystok

tel. 85 744 88 99

KUPIĘ Spółdzielnia Mieszkaniowa Wasilków

Kris-Mark 15-170 BIAŁYSTOK, ul. Armii Ludowej 41 tel.: 606 953 077, 510 059 989 e-mail: biuro@kris-mark.pl www.kris-mark.pl

R. i B. Andrzejewscy Białystok

Akcess Starosta i Wspólnicy

Młynowa 44

MTM Styl Białystok

Stock Białystok

Ville na Stoku

ŻELAZKO małe, turystyczne, prawie nowe. 25 zł do uzg. (85)652-08-25 BIAŁ ŻELAZKO Philips, białe 70 zł 605-962475 BIAŁ ŻELAZKO Ricco nowe, oryginalnie zapakowane. 50 zł 500-100-255 BIAŁ AGD i RTV (lodówki, pralki, zmywarki, telewizory, sprzęt muzyczny, oraz pozostały sprzęty AGD i RTV) odbiór odpadów naszym transportem oraz inny złom. 515-392-407 SUW BUTLA gazowa 11kg. 80 zł 509-339108 BIAŁ BUTLA turystyczna 2.5kg, nowa 35 zł 511-240-244 BIAŁ CZAJNIK bezprzewodowy Ricco, nowy, 1L, nieużywany, zapakowany w oryginalne pudełko. 40 zł 500-100-255 BIAŁ EKSPRES do kawy Krups na kapsułki. 80 zł 696-564-454 BIAŁ EKSPRES do kawy, przelewowy. 40 zł 667-843-750 BIAŁ KUCHENKA gazowa Mastercook, przerobiona na gaz z butli. 200 zł 504-210162 BIAŁ KUCHENKA gazowa Zanussi stan bdb. 350 zł 790-852-135 BIAŁ KUCHNIA gazowa z butlą. 300 zł 509339-108 BIAŁ LODÓWKA 2szt: Polar i Uliap 3. 200 zł szt. 698-677-446 BIAŁ LODÓWKO zamrażarka 3 drzwiowa. 380 zł 606-737-751 MAGIEL elektryczny nowy, Łapy. 300 zł 512-689-032 BIAŁ MASZYNA do szycia, 3-fazowa, overlock 3-nitkowy. 2.000 zł 728-827-847 BIAŁ MIKROFALA, stan bdb 60 zł 530-908722 BIAŁ MIKSER ręczny, nowy, oryginalnie zapakowany, wyposażony w nóż ze stali nierdzewnej, ubijacz, wirówkę do warzyw (sałaty), oddzielacz białka, rozdrabniacz warzyw. 30 zł 500-100-255 BIAŁ OKAP kuchenny z blachy nierdzewnej. 1.000 zł 507-047-993 BIAŁ

OKAP kuchenny ze stali nierdzewnej 170 zł 508-073-762 BIAŁ OKAP kuchenny(pochłaniacz) 70 zł 531865-030 BIAŁ PRALKA automatyczna ładowana od góry, uszkodzona. 200 zł 504-210-162 BIAŁ PRALKA automatyczna Polar i Frania zwykła. 400 zł 506-731-735 BIEL PRALKA Frania, sprawna, stan bdb. 150 zł 511-240-244 SOK PRALKA Whirpool używana, stan db, uszkodzony programator. 50 zł 796746-289 BIAŁ PRALKA wirnikowa Światowid, z podgrzewaczem, stan db. 150 zł 607864-686 BIAŁ SILNIK do pralki automatycznej polskiej 45 zł. i do pralki zwykłej 35 zł 514-219618 BIAŁ SUSZARKA do włosów turystyczna, ze składaną rączką, dwuzakresową, nieużywana, w oryginalnym opakowaniu. Małe gabaryty pozwalają zabrać ją w każdą podróż. 20 zł 500-100-255 BIAŁ SUSZARKA do włosów Zelmer, nowa, składana rączka dzięki której można ją przenosić na przykład w podręcznej torebce. 50 zł 500-100-255 BIAŁ SUSZARKA do włosów, stan db. 15 zł do uzg. (85)652-08-25 BIAŁ WIRÓWKA do bielizny, Romo 150 zł 604-922-094 BIAŁ ZESTAW fryzjerski, maszynka Belissima, falownica z turmaliną Ba, maszynka do wzorków mini Babys PRO, godz. 8-16. 94 zł szt. (87)565-14-11 SUW

ELEMENTY WYPOSAŻENIA ŻYRANDOL 4szt, kinkiet 3szt, używane, 15-80 zł. 511-240-244 SOK ŻYRANDOL, lampa wisząca 3-ramienna w kolorze ciemnobrązowym czarnym z kloszami szklanymi mlecznymi. +GRATISY (druga lampa i żarówki) Cena za obie lampy. 70 zł 663-206-992 BIAŁ ŻYRANDOL, nowy, ładny, na 5 żarówek. 150 zł 537-504-242 BIAŁ

CHODNIK RĘCZNIE TKANY NA KROSNACH, SZER. 70CM, DŁ. DOWOLNA, GDYŻ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKRÓCENIA CHODNIKA W DOWOLNYM MIEJSCU, WIELOKOLOROWY, DWUSTRONNY, GRUBY. 20 zł mb 505-105-970 BIAŁ

DRZWI balkonowe, plas kowe, 2szt, 214x81, 73x207 500 zł szt. 512-478610 SOK DRZWI wewnętrzne, kompletne, z ościeżnicą, 70, 80, 3x 90cm. 200 zł 608-391-964 BIAŁ DWA nowe grzejniki firmy PURMO o wym. 600x1200. 340 zł szt. 534-954000 BIAŁ

DYWAN FUTRZAK 2X1.5M, STAN BDB 150 zł 505-105970 BIAŁ

DYWAN jasny beżowy, 2.40 x 1.60 60 zł 605-962-475 BIAŁ DYWAN kolory beżu (wzór tradycyjny) 2x3 i 3x4 stan dobry cena od 120-150 zł. 500-669-916 BIAŁ FOTO OBRAZY na płótnie canvas z twojego zdjęcia, dowolny wymiar, możliwość retuszu. 100 zł m² 784-086070 BIAŁ KARAFKA szklana Nowa, prostokątna, gładka kara a szklana firmy Biowin. Pojemność 0, 7 litra. Szczelny korek. 30 zł 512-266-908 SUW KARNISZE, brązowy 4m oraz 2.20m, czarny 5m. 50 zł szt. 515-077-098 BIAŁ KLAMKI łazienkowe z blokadą, 3szt. 20 zł szt. 514-219-618 BIAŁ KOC, półkoc wełniany, narzuta na wersalkę i 2 fotele wełniana, narzuta na łóżko sypialniane, materac do spania dmuchany 2szt, większe, 20-160 zł. 667-843-750 BIAŁ LUSTRO nowe 113x63cm, transport. 60 zł 533-967-209 BIAŁ LUSTRO nowe 99x74cm, transport. 70 zł 533-967-209 BIAŁ


tel. 85 744 88 99

OGRZEWACZ Nowotem 2000W, nowy, możliwość montowania na ścianie, przyjazny dla alergików. 40 zł 501-457136 BIAŁ PIEC co 19kw ze sterownikiem na paliwo stałe, stan bardzo dobry. 1.300 zł do uzg. 504-418-220 HAJ SŁOIKI, bańki, termosy, magiel elektryczny domowy, nowy, tanio, zamrażarka 5-komorowa, 20-400 zł. 501-027-127 BIEL WANNA żeliwna z syfonem, używana. 140 zł 511-240-244 SOK ZAMKI do drzwi zewnętrznych z klamkami, 2szt. 60 zł 514-219-618 BIAŁ ZASŁONY okienne 250x150cm, 6szt. 35 zł szt. 667-843-750 BIAŁ ZLEW 2-komorowy, 60x120 cm. 100 zł 785-642-439 BIAŁ

MEBLE ŁAWA w kształcie grzyba, oryginalny marmur. 400 zł 668-173-429 SIEM ŁOŻE -łózko małżeńskie z materacem na sprężynie 180x200. 250 zł 694-254907 BIAŁ ŁÓŻKO piętrowe. 500 zł do uzg. 663908-005 BIAŁ ŁÓŻKO polowe z grubym materacem, stan bdb, możliwy dowóz. 160 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

ŁÓŻKO z płyty profilowanej, stan bdb, szuflada na pościel. 200 zł 796-746289 BIAŁ BIBLIOTECZKA, lata 50 100 zł 785-108380 BIAŁ BIURKO komputerowe. 70 zł 781-072302 BIAŁ DUŻE nowe lustro w ramce o wym. 99, 5 cm x 74, 5cm x 3 mm oszlifowane. Na krawędziach lustra znajduję się ramki o szer. 3 cm. Możliwość tran. i naklejenia. 60 zł 533-967-209 BIAŁ FOTEL elektrycznie rozkładany, ze skóry naturalnej, wszystkie elementy regulowane. 950 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM FOTEL obrotowy rozkładany z podnóżkiem, skórzany, stan bdb, możliwy dowóz. 550 zł do uzg. 691536-359 ŁOM FOTEL pokojowy, całkowicie obity, używany, 2szt. 110 zł szt. 511-240-244 BIAŁ FOTEL z funkcją Relax, rozkładany za pomocą pilota, oddzielnie podnóżek i oparcie, czarny. 850 zł 691-536-359 ŁOM FOTELE bordowe, 2szt. 50 zł szt. 667170-570 BIAŁ FOTELE, 3szt. 30 zł szt. 785-108-380 BIAŁ

KANAPA narożna lewa, beżowa z brązowymi wzorami, 240x145cm, stan bdb. 800 zł 511-240-244 SOK KANAPA skórzana z fotelem, kolor kawa z mlekiem, stan idealny. 1.800 zł 668173-429 SIEM KANAPA, kolor pomarańczowy, tylko do siedzenia. 80 zł 887-361-105 BIAŁ KANAPA, tylko do siedzenia, kolor pomarańczowy, dł. 216cm. 100 zł 694254-907 BIAŁ KOMODA 2 szufladowa, nowa 260 zł 504-958-603, (85)743-19-57 BIAŁ KOMODA częściowo przeszklona, stan dobry. 550 zł do uzg. 504-711-081 BIEL KOMODA dębowa cieniowana, duża, możliwy dowóz. 1.250 zł do uzg. 691536-359 ŁOM KOMPLET wypoczynkowy 3, 1, 1, z cieniowanej skóry naturalnej na dębowym stelażu, możliwy dowóz. 2.400 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM KPL na altane, taras, ogród, z drzewa liściastego zakonserwowany i pomalowany 2 krotnie lakierobejcą, wygodny i stabilny, na ciężkich żeliwnych nogach, tani dowóz 650 zł kpl 692-405272 ZAM KRZESŁA dębowe skręcane, 6szt, możliwy dowóz. 110 zł szt. do uzg. 691536-359 ŁOM

KRZESŁA sosnowe z litego drewna, stan bdb, możliwy dowóz. 90 zł szt. do uzg. 691-536-359 ŁOM KRZESŁA z litego drewna, tapicerowane, skręcane, szt. 4, solidne. 90 zł szt. do uzg. 691-536-359 ŁOM KRZESEŁKA 6szt, dębowe. 120 zł szt. 504-711-081 BIEL NOWY stolik kawowy w kolorze venge, ciemny brąz. 50 zł 696-774-177 BIAŁ NOWY stolik okolicznościowy z półką, kolor venge ciemny brąz. 130 zł 887361-105 BIAŁ REGAŁ dębowy podświetlany z barykiem, do wyboru 2szt. jasny i ciemny dąb, możliwy dowóz, stan bdb. 1.100 zł 504-711-081 BIEL REGAŁ, 4 półki, 2 szufladki, kolor jasny Buk, stan bdb, dowóz gra s. 200 zł 694-175-685 BIAŁ ROGÓWKA stan bdb, kolor jasno beżowy, 2.20 x 1.45, dowóz gra s. 400 zł 694-175-685 BIAŁ SOFA ze skóry naturalnej cieniowanej na dębowym stelażu, skóra stan idealny, możliwy dowóz. 850 zł do uzg. 691536-359 ŁOM SOFA, fotel dwuosobowy, w całości ze skóry naturalnej, możliwy dowóz. 560 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM SPRZEDAM używane, wiklinowe krzesła „ikea”. 45 zł szt. 513-052-734 BIAŁ STÓŁ 120x80x80, wysoki połysk, mahoń. 120 zł 785-108-380 BIAŁ STÓŁ 200x90x75cm, mało używany, transport. 350 zł 533-967-209 BIAŁ STÓŁ dębowy, 2szt, kpl krzeseł, jeden rozkładany. 1.200 zł do uzg. 504-711081 WYS STÓŁ drewniany, sza a kredensowa wisząca, stara, 3 stare krzesła, szafka nocna, ławka drewniana, komódka, 50-300 zł. 667-843-750 BIAŁ STÓŁ rozsuwany 1.5x2.5m, 6 krzeseł, niemiecki, markowy komplet, transport. 1.650 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM STÓŁ rozsuwany 66x126cm, olcha. 450 zł 504-714-108 STÓŁ rozsuwany, nowy, używany bardzo mało, wymiary: dł przed rozłożeniem 1 m 60 cm x szer 90 cm, po rozłożeniu 2 m wkłada się specjalną wkładkę. 350 zł 533-967-209 BIAŁ STÓŁ rozsuwany, owalny, na wysoki połysk, możliwy dowóz. 600 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM STÓŁ sześciokątny w idealnym stanie. 550 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM STÓŁ z tranap. rozsuwany, nowy używany bardzo mało, wymiary: dł przed rozłożeniem 1 m 60 cm x szer 90 cm, po rozłożeniu 2 m wkłada się specjalną wkładkę. 350 zł do uzg. 533967-209 BIAŁ SZAFA 2-drzwiowa, kolor olcha-miodowa, na górze z półką i drążek do wieszania ubrań. 190 zł 696-774-177 BIAŁ SZAFA ubraniowa używana, na górze polka i drążek do wieszania. 150 zł 730-746-321 BIAŁ SZAFKA pod zlew Retro, kolor niebieski, stan db, dowóz gra s. 150 zł 694-175685 BIAŁ TAPCZAN 2-osobowy z pojemnikiem na pościel, po rozłożeniu 194x140cm. 230 zł 887-361-105 BIAŁ TAPCZAN 2-osobowy z pojemnikiem na pościel. 220 zł 731-785-420 BIAŁ UŻYWANE lustro w kształcie prostokąta o wym.79 cm x 27, 5 cm naklejone na płytę o wym.długość 1 m 15 cm w największym wychyleniu łuku płyty x szer 50 cm. 50 zł szt. 533-967-209 BIAŁ WERSALKA. 150 zł 798-918-370 SOK WYPOCZYNEK ze skóry naturalnej na dębowym stelażu, z pięcioma szufladkami, możliwy dowóz. 2.950 zł do uzg. 691-536-359 ŁOM

37

WYPOCZYNEK: kanapa +fotel. 380 zł 606-737-751

PRZEPROWADZKI DROBNE przeprowadzki, transport pralek, lodówek itp, ceny od 30 zł 30 zł 790-412-156 BIAŁ PRZEPROWADZKI -transport busem towarowym typu kontener Białystok i okolice, całe województwo podlaskie. 730-746-321 BIAŁ PRZEPROWADZKI busem tanio 888641-541 BIAŁ PRZEPROWADZKI drobne -transport busem towarowym, cała Polska. 795806-308 BIAŁ PRZEPROWADZKI teren suwalski i nie tylko, konkurencyjne ceny, transport maszyn rolniczych, długość ładunkowa 400cm 220 cm. 515-392-407 SUW PRZEPROWADZKI transport busami towarowymi przewóz-rzeczy, towarów, mebli, sprzętu agd-rtv, materiałów budowlanych do-1, 5t, maszyny rolnicze inne rzeczy. 731-785-420 BIAŁ PRZEPROWADZKI z pracownikami do noszenia rzeczy transport busami towarowymi cala polska 7-dni w tygodniu 694-254-907 BIAŁ PRZEPROWADZKI, pomoc przy załadunku, rozładunku, rzeczy transport busem towarowym całe podlasie, cała Polska 7-dni posiadamy busy mniejsze i większe. 887-361-105 BIAŁ PRZEPROWADZKI, transport towarów, pełna obsługa 502-432-998 EŁK

ANTYKI HOMONTO krakowskie. 650 zł szt. 727259-203 BIAŁ KOŁOWROTEK, kopańka, stolik duży na kółkach, 50-150 zł. 667-843-750 BIAŁ KREDENS kuchenny z lat 50-60. 250 zł 798-918-370 SOK KUPIĘ mechanizm zegarowy, z naciągiem łańcuszkowym do obudowy stojącej zegara. 511-240-244 SOK MŁOCARNIA bez czyszczenia na żelaznych kołach 750 zł 511-240-244 SOK MASZYNA do pisania, walizkowa, jak nowa, stan idealny. 200 zł 502-729020 WYS MASZYNA do szycia nożna America, kołowrotek, radio z gramofonem Karol prod. Diora, 100-600 zł. 501-027-127 BIEL MASZYNKA do golenia Harkiew 109. 280 zł 511-240-244 SOK POWIĘKSZALNIK Krokus 3-kolor, suszarka, obcinarka, kuwety, zegar ciemniowy. 100 zł 508-092-783 BIAŁ RADIO Tatry z adapterem, maszyna do szycia na kolbę Matador, kołowrotek, hełm niemiecki, stare wagi, linka stalowa do wciągarki ok. 50mb, 500-1.000 zł. 507-618-109 SOK RADIO z lat 50 tych, drewniane, nowe. 300 zł 507-323-504 AUG ZNACZKI pocztowe sowieckie i carskie, odznaczenia i medale sowieckie, 200500 zł. 507-618-109 SOK

BECZKI po spożywce 160 l, dobre na wodę lub ropę. 30 zł szt. 795-806-308 BIAŁ DESKI do prasowania z pokrowcami 2 szt, 60-80 zł 605-962-475 BIAŁ

DREWNO suche sosnowe z suszarni, w rożnych kawałkach gotowe do palenia z transportem. 110 zł 515-392-407 SUW DRZWICZKI żeliwne do pieca kaflowego kominka. 50 zł szt. 504-076-070 BIAŁ OPRAWA halogenowa, szklany klosz w kolorze mlecznym, który sprawia, że wygląda ona niezwykle dekoracyjnie, nadaje się do wbudowania w strop, 4sztuki. 20 zł kpl 504-076-070 BIAŁ PLAFON i kinkiet do pokoju dziecięcego, komplet, księżyc z gwiazdkami koloru żółtego.Zapakowane w kartonach. 60 zł kpl 504-076-070 BIAŁ WÓZEK bagażowy, zrobiony własnoręcznie, solidny 100 zł całość (85)650-15-59 BIAŁ

USŁUGI REMONTY

» ARANŻACJE WNĘTRZ, REMON TY, WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ I

DOMÓW, STAN DEWELOPERSKI OK. 30% TANIEJ, KOMPLEKSOWO, SOLIDNIE, INDYWIDUALNA DAR MOWA WYCENA. 534-779-435 DOMY drewniane, remonty i wykończenia, przenoszenie domu, wymiana podwalin, dach, przebudowa ścian, dobudowa, ganek, taras, garaż, wiata, nadbudowa poddasza. 512-675556 KOMPLEKSOWE remonty. 694-587-631, (85)651-70-64 BIAŁ MALOWANIE dachów, płotów, bram, elewacji, badania wysokościowe, zabezpieczenia alpinistyczne, gwarancja, solidnie. 664-496-393 BIAŁ MALOWANIE dachów, rynien, elewacji, ogrodzeń, doświadczenie gwarancja. 664-496-393 BIAŁ REMONTY mieszkań, adaptacje poddaszy, docieplenia garaży, drobne naprawy, malowanie, szpachlowanie, glazura, terakota, tapetowanie, B-stok i okolice. 781-173-398 BIAŁ REMONTY mieszkań, lokali, tynki dekoracyjne, szpachlowanie, malowanie, płytki, zabudowy, panele, zabudowy k g, biały montaż, gwarancja na prace, faktury. 664-496-393 BIAŁ REMONTY, glazura, terakota, gres, łazienki, kompleksowo, ładnie, solidnie i niedrogo. 536-539-095 BIAŁ REMONTY, wykończenia, elektryka, hydraulika, glazura, terakota, panele, szalówka. 696-463-139 BIAŁ SZPACHLOWANIE, malowanie, płytki, remonty, docieplenia, elewacje, tanio, solidnie. 693-479-024 BIAŁ USŁUGI ogólnobudowlane, ocieplanie, szpachlowanie, malowanie, podwieszane sufity, glazura, terakota, murowanie, czyszczenie dachów, elewacji i kostki brukowej. 888-740-189 AUG USŁUGI remontowe, malowanie, szpachlowanie itp, solidnie. 506-455383 BIAŁ USŁUGI remontowo- budowlane, solidnie. 731-901-358 BIAŁ USŁUGI remontowo-budowlane i wykończeniowe. 536-709-700 BIAŁ USŁUGI remontowo-budowlane, domy drewniane, przenoszenie, wymiana podwalin, dach nadbudowa poddasza, dobudowa ganek, taras, wiata, garaż oraz budynki gosp. 512-675-556

» ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWY W DOMU,

DROBNE TANIO I SOLIDNIE 603-411-866 BIAŁ


J

tel. 85 744 88 99 Fot. Barbara Klem

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

38 –

Rys. Buszrem

Alejki wśród zieleni

Zagospodarowanie działki: 1 – granica działki, 2 – linia zabudowy, 3 – budynek, 4 – wejście na działkę, 5 – główne wejście do budynku, 6 – śmietnik, 7 – wjazd na działkę, 8 – wjazd do garażu, 9 – taras i 10 – wymiary, odległości od granic działki.

Jeśli przed zimą zakończyliśmy budowę, to wiosna jest wręcz idealnym momentem, aby zacząć zagospodarowywać podwórko. Koszt przemyślanego projektu ogrodu, sporządzonego przez architekta, to – wprawdzie – kolejny wydatek, ale nie duży w skali całej budowy. A efekt..

P

rawidłowo urządzona przestrzeń przydomowa nie tylko spełnia estetyczne zapatrywania mieszkańców. Jest urządzona logicznie i „z głową”. Uwzględnia specyfikę działki i jej sąsiedztwo.

Warto więc nad kwestią organizacji ogrodu pochylić się nieco dłużej, aby nie zostawiać jej przypadkowi. Można w tym celu zatrudnić wyspecjalizowanego projektanta, czyli architekta krajobrazu. Warto to zrobić szczególnie wtedy, kiedy dysponujemy „trudną” działką (np. bardzo małą lub z dużym spadkiem terenu), ale także kiedy działka jest szczególnie atrakcyjna i mocno wyeksponowana. Można też próbować zająć się tym samemu. Pierwszym etapem projektowania powinien być podział na strefy. Najprawdopodobniej w każdym ogrodzie znajdzie się strefa „techniczna” z zewnętrznym miejscem postojowym, podjazdem do garażu i śmietnikiem, strefa wejściowa i wypoczynkowa. Być może będziemy chcieli znaleźć miejsce na fragment ogródka warzywnego. Możliwe również, że dostrzeżemy potrzebę osłonięcia się od wiatru lub zapewnienia sobie większej intymności przez zastosowanie wysokiego żywopłotu lub szpaleru drzew. Może się przydać również plac zabaw dla najmłodszych. Wszystkie te strefy powinny być logicznie rozmieszczone i połączone zarówno ze sobą i z elementami budynku. Pierwszą decyzją będzie więc określenie skąd, dokąd i jakie ścieżki powinny prowadzić. Drugą – jak powinny wyglądać i czym być pokryte. Zewnętrzne miejsce postojowe i dojazd do garażu, są to przestrzenie na tyle duże, że pokrycie ich pełną kostką może wymagać odprowadzenia wody deszczowej. Może więc użyć kostki ażurowej, która przepuszcza wodę, a jednocześnie nie będzie sprawiać wrażenia ogromnej brukowanej pustyni. Z kolei raczej nie jest wskazane stosowanie płyt, które ze względu na duże rozmiary są bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Zupełnie inne wymagania musi spełniać

„ reklama

główne dojście do budynku. W tym wypadku nawierzchnia musi stanowić litą płaszczyznę. Jest to jednak miejsce dość specyficzne, charakteryzujące się zdecydowanie najwyższym natężeniem ruchu pieszego. Należy więc zastanowić się, czy nie będą po nim jeździć wózki dziecięce lub inwalidzkie? A może pani domu lubi buty na wysokim obcasie? Jeśli tak – zdecydowanie złym pomysłem będzie kostka o nawierzchni łamanej lub nieregularnych brzegach tworzących bardzo szerokie fugi, natomiast wartym rozważenia – zastosowanie zamiast kostki płyt tarasowych, większych i bardziej gładkich niż brukowane nawierzchnie. Osobnym zagadnieniem jest taras. Tu gama możliwych rozwiązań jest ogromna i zależna niemal wyłącznie od fantazji i zasobności portfela inwestora. Jednak również tutaj oprócz względów estetycznych dobrze jest wziąć pod uwagę zakładany sposób użytkowania, na przykład to czy korzystamy z mebli ogrodowych i jeśli tak – to jakich. Ostatnim elementem o którym warto wspomnieć – są pozostałe ścieżki w ogrodzie. To, że nie wszystkie są jednakowo ważne, zaznaczymy przez ich szerokość i materiał. Np. dróżka łącząca plac zabaw z tarasem prawdopodobnie będzie znacznie istotniejsza niż ta prowadząca do ogródka warzywnego – może więc warto podkreślić ją większą szerokością, nieco ciekawszą formą, czy też bardziej atrakcyjnym materiałem? Z kolei połączenie między ogrodem warzywnym a kompostownikiem będzie miało zdecydowanie „najniższy priorytet”, a więc prawdopodobnie zamiast ciągłej nawierzchni wystarczą pojedyncze płyty tarasowe rozłożone w równych odstępach dopasowanych do długości ludzkiego kroku. Warto pamiętać, że w raz urządzonym ogrodzie trudno będzie wprowadzać poważniejsze zmiany. Tym bardziej istotne jest gruntowne przemyślenie jego organizacji przed rozpoczęciem prac. oprac. BK

Przykładowy podział działki na strefy: 1 – zieleń osłonowa, 2 – plac zabaw, 3 – strefa rekreacyjna, 4 – ogródek warzywny, 5 – strefa wejściowa i 6 – strefa „techniczna”

Zagospodarowanie działki: 1 – od strony ulicy efektowne zestawienie ścianek z gabionów (koszy stalowych wypełnionych kamieniami) ze stalową siatką, 2 – nawierzchnia brukowana, 3 – ażurowa kostka, 4 – śmietnik zaprojektowany tak, aby dało się z niego łatwo korzystać, a jednocześnie odsunąć go od wejścia i ukryć zawartość, 5 – dodatkowe drzewa oddzielające strefę „techniczną” od reprezentacyjnej, 6 – aby uniknąć dużego wybrukowanego obszaru przed garażem, jego środkowa część została pokryta kostką ażurową, natomiast zewnętrzne pasy wykonane z kostki pełnej umożliwiają wygodne wsiadanie i wysiadanie z samochodu, 7 – granice działki ogrodzone siatką stalową, 8 – pas zieleni izolacyjnej, 9 – swobodnie ułożone płyty tarasowe, 10 – plac zabaw, 11 – taras wyłożony płytami, 12 – przejście do ogrodu warzywnego ma się najmniej rzucająć w oczy, więc użyto minimalnej ilości płyt.


NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

tel. 85 744 88 99

WYKOŃCZENIOWE

» ADAPTACJA WNĘTRZ, PODDASZY, DOCIEPLENIA, SZPACHLOW

ANIE, MALOWANIE, PŁYTY GK, ZABUDOWY, GLAZURA, TERAKO TA INNE PRACE, WYCENA GRAT IS, BIAŁYSTOK OKOLICE. 733-843703 BIAŁ GLAZURA, terakota, panele, szpachlowanie, malowanie, hydraulika, inne prace. 604-062-889 BIAŁ KOMPLEKSOWE wykończenia wnętrz, szpachlowanie, malowanie, terakota, glazura, panele, ścianki działowe, sufity podwieszane. 724-127-213 BIAŁ KOMPLEKSOWE wykończenia, wnętrz, szybko i solidnie. 786-977-128 SOK MALARZ życzliwy, uczynny, malowanie wnętrz mieszkania, domu, drzwi, lamperii, usuwanie pęknięć, ściany, sufity, zacieki, zagrzybienia, Warszawa, okolice. 601-935-878 MALOWANIE, szpachlowanie, remonty. 665-063-930 MOŃ

WODNO-KANALIZACYJNE

DROBNE naprawy hydrauliczne, solidnie, tanio. 507-627-924 BIAŁ INSTALACJE wodno- kanalizacyjne, CO, wentylacja, bardzo dobre ceny. 696463-139 BIAŁ

KUCHNIE, szafy, zabudowy wnęk, przedpokoje, meble na wymiar, Suwałki i okolice. 693-705-510 SUW MEBLE na wymiar, schody itp. 517-367103 WYS

ELEKTRYCZNE

DROBNE naprawy elektryczne. 507627-924 BIAŁ INSTALACJE monitoringu, alarmy, sieci komputerowe. 501-945-253 BIAŁ

» POMIARY BIORCZE,

ELEKTRYCZNE, OD OŚWIETLENIA, UP RAWNIENIA 510-686-001 BIAŁ USŁUGI elektryczne, montaż instalacji, naprawa, montaż kamer i alarmów, automatyka, elektromechanika, uprawnienia. 507-254-517 BIAŁ

STOLARSKIE

KOMPLEKSOWA restauracja starych mebli oraz drobne remonty, efekty mogą cię zaskoczyć 518-959-161 BIAŁ

CZYSZCZENIE DYWANÓW

STOLARZ TECHNIK MEBLOWY, USŁUGI MEBLARSKIE, SZAFY, KUCHNIE, BOAZERIA PANELOWA, PAWLACZE, KONKURENCYJNE CENY 603-411-866 BIAŁ

MEBLE NA ZAMÓWIENIE, KUCHNIE, GARDEROBY, MEBLE POKOJOWE, BIUROWE, SOLIDNIE 503-166-153 BIAŁ

MONTAŻ mebli z paczek, kuchni, każdej marki, Białystok, najtaniej. 533-967209 BIAŁ NAPRAWA, przeróbka mebli, renowacja. 537-504-242 BIAŁ

39

SZAFY przesuwne, garderoby i kuchnie na wymiar, atrakcyjne ceny. 510-264598 BIAŁ WYKONUJĘ renowację, rzeźbę, inkrustację, inne zdobienia mebli, usługi stolarskie. 504-418-652 BIAŁ

NAPRAWA AGD

ZAINTERESOWANYM doradzę, wykonam przegląd lub remont kapitalny każdej kosy, kosiarki, pilarki łańcuchowej, traktorki ogrodnicze. 600-113916, 787650437 BIAŁ

CZYSZCZENIE dywanów i tapicerki. Profesjonalnym sprzętem oraz środkami. Najtaniej w Białymstoku. Dojazd do klienta gra s. Ceny od 5zł m² dywanu. Kanapy od 50zł 5 zł m² +VAT 502-296520 BIAŁ PRANIE i czyszczenie dywanów, mebli tapicerowanych profesjonalnym urządzeniem Karcher, Sejny, Suwałki, dojazd do klienta 782-677-572 SUW PRANIE i impregnacje dywanów, wykładzin, czyszczenie antyalergiczne materacy łóżkowych, pranie tapicerek domowych, samochodowych. 790346-083 BIAŁ

PROJEKTOWANIE ogrodów. 507-187469 BIAŁ

» PRZERÓBKI KRAWIECKIE, POSI ADAM OVERLOCK, WASILKÓW. 500-123-109 BIAŁ

» SPRZĄTANIE, PORZĄDKOWANIE POSESJI, GARAŻY, TERENÓW OT

WARTYCH ITP. ODBIÓR MAKU LATURY KARTON, GAZETA, KSIĄŻKI, CZASOPISMA, ZESZYTY 692-591-423 BIAŁ

POZOSTAŁE

KOMPLEKSOWE usługi ogrodnicze, zakładanie ogrodu, pełny zakres, pielęgnacja, montaż systemów nawadniających, układanie polbruku, granitu itp. 792-172-580 WYS PIELĘGNACJA ogrodów. 661-995-050 BIAŁ

»

» wydawca: Wydawnictwo Skryba, ul. Zwycięstwa 10A, 15-703 Białystok, tel. (85) 742 90 90, fax (85) 742 90 92, e-mail: redakcja@skryba.media.pl Redaktor naczelny: Barbara Klem, tel. (85) 742 90 90, dziennikarze: Marzena Bęcłowicz, Małgorzata Sawicka, skład i łamanie: Marcin Dominów Reklama: Edyta Andrukiewicz, tel. 508 353 278, Joanna Sawicka, tel. 662-234-788, Sebastian Rutkowski, tel. 503 039 455, Justyna Janowska, tel. 533-379-533 Dział ogłoszeń drobnych: Wojciech Gawryluk, Justyna Radziszewska, tel. (85) 744 88 99, www.nieruchomoscipodlaskie.pl Druk: SEREGNI PRINTING GROUP Warszawa, Sprzedaż prowadzi: Kolpolter SA i Ruch SA, Redakcja nie odpowiada za treść reklam i ogłoszeń. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania i adjustacji publikowanych tekstów. Przedruki i wykorzystywanie opublikowanych materiałów mogą odbywać się wyłącznie za zgodą redakcji.


40

NIERUCHOMOŚCI PODLASKIE

tel. 85 744 88 99

Nieruchomości podlaskie Nr 55  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you