Page 1

JESIEŃ/ZIMA 2011


Witamy!

Tegorocznej jesieni kontynuujemy to, co zaczeliśmy kilka sezonów temu - wyszukiwanie i promowanie marek, które naszym zdaniem najbardziej na to zasługują. Rozumiejąc i podzielając Waszą chęć podkreślenia indywidualności, zebraliśmy brandy, które unikalność, jakość wykonania i pasję tworzenia, stawiają ponad wszystkim. I choć każdy z nich jest osobnym, fascynującym światem barw, form i technologii, to idealnie się nawzajem uzupełniają. W tej edycji naszego Lookbooka po raz pierwszy umieszczamy Świąteczne Bony Rabatowe* do zrealizowania w Supersklepie, na produkty marek, których prezentacje obejrzycie na kolejnych stronach. Tradycyjnie wszystkie brandy poddaliśmy surowej selekcji, by pozostawić tylko te, które “mają mocne korzenie i jasne przesłanie, wyróżniają się arcyciekawym wzornictwem, niosą ze sobą powiew świeżości”.

Nie wyobrażamy sobie zbioru najlepszych brandów bez zasługującej na podziw oprawy. Dlatego i tym razem zadbaliśmy, by w nasz projekt włączyli się czołowi polscy artyści. Okładkę trzeciego wydanego przez nas Lookbooka stworzyli FOXY i WIUR, duet który na co dzień zajmuje się szeroko pojętym street artem. Wiur & Foxy | foto Maciek Wojdyła

Dołożyliśmy wszelkich starań, by z każdej przewracanej strony, na dłonie sączyła się zajawka, a w oczy kierowany był jasny snop inspiracji. I choć zajmuje nam to sporo czasu, nie ukrywamy, że to dla nas czysta przyjemność. To przecież nasza misja.

Team Supersklep.pl

BONY RABATOWE BON Rabatowy BON Rabatowy BON Rabatowy BON Rabatowy BON Rabatowy BON Rabatowy BON Rabatowy

Kod rabatowy: odziez10fw11

Kod rabatowy: odziez20fw11

na akcesoria

na buty

snowboardowe/freeski

na deski snowboardowe, narty freeski

na kurtki snowboardowe

Kod rabatowy: akces20fw11

Kod rabatowy: buty30fw11

Kod rabatowy: snow50wi12

Kod rabatowy: snow100wi12

Kod rabatowy: kurtki100wi12

Dotyczy marek:

Dotyczy marek:

Dotyczy marek:

Dotyczy marek:

Dotyczy marek:

Dotyczy marek:

Dotyczy marek:

Arriba Wear Blud Dyse One Dziedzic Pruski Malita Mass Projekt Mleko Prosto Turbokolor

Altamont

Casio Dakine Eastpak Skullcandy Urbanears

DC Element Emerica Etnies Gravis Nike 6.0 Supra

Burton Flow Head Ski Head Snow ThirtyTwo

Bataleon Burton Flow Head Ski Head Snow Majesty

686 Analog Burton Nike 6.0 Quiksilver Roxy

Analog Carhartt DC Element Emerica Etnies Femi Pleasure Nike 6.0 Quiksilver Roxy

*Świąteczne Bony Rabatowe można wykorzystać w dniach od 1 do 31 grudnia 2011 r. na produkty nieprzecenione. Podany kod należy wpisać podczas składania zamówienia. Więcej szczegółów na stronie www.supersklep.pl/bony.


GOING OFF THE RAILS

RESERVED RAW PANT 4


FOREST BAILEY 686.PL

5


Jorge Lorenzo

Ken Block

6


One Goal. One Vision.

Ryan Guettler

Mike Metzger

7


8


9


10


11


zima 2 0 1 1 / 2 0 1 2 Kolekcja sygnowana przez Danny’ego Davisa nawiązuje swoim klimatem do klasycznej odzieży snowboardowej, połączonej z surowym stylem odzieży roboczej. Prosty i wygodny krój kontarstuje z tym, co znajduje się wewnątrz. Na podszewkach umieszczono barwne grafiki, inspirowane sztuką indiańską i rockowymi plakatami z lat 60-tych XX wieku.

12


13


14


15


NEW STREET SPECIFIC MODEL WITH NEW JIB-TBT SHAPE WITH EXTRA WIDE CENTER BASE NEW TOUGH CORE DELIVERING LOTS OF FLEX AND TONS OF POP

GULLI GUDMUNDSSON RIDES THE DISASTER PHOTO: FRIODE SANDBECH

16


17


18


19


20


21


22


CARHARTT FALL WINTER ’11

HICKMAN COAT

65/35% Coated Polyester/Cotton 10 oz LEAF

BRONCO PANT

100% Cotton “Ishi” japanese Grey Denim 13.25 oz GREY (RIGID)

L/S CROKER SHIRT 100% Cotton Flannel 6 oz MAGNETIC BLUE

KLONDIKE PANT

100% Cotton “Orleans” Color Denim 11.7 oz BRONZE (STONE WASHED)

23


24


25


26


27


28


29


30


31


32


33


34


35


36


made to endure the elements

HEMLOCK

HEMLOCK TWO TONE

MILWOOD

HENSEN

FULLERTON

DELAWARE CANVAS

,

37


38

www.elementeden.eu/coats


E L E m E n t E dE n na rodz i ł si ę z c h ę c i, by c o ś z m i E n ić. na sz ą m i sją j E st by i nspi rować dz i E wc z ę ta d o p ójśc i a w ł a sną dro gą i odna L E z i E n i a now yc h pE r spE k t y w w sta ryc h sta n da r dac h, i nspi rować d o byc i a pr aw dz i wą, t wórc z ą i na m i ę t ną - d o w y r a ż a n i a si E bi E bE z j E dn E g o s ł owa. j E st E ś t y m c o no si sz na sobi E , a no si sz t o p on i E wa ż ta k a j E st E ś.

element eden presents: element coats Linia płaszczy ELEmEnt EdEn jEst inspirowana niEzapomnianą Erą Lat 4 0 i 50 u bi EgłEgo w i Eku, k i Edy to kobi Ety stawa ły w cEn t ru m u wagi i pr z yg otow y wa ły gru n t d o pr z ysz łych su kc E sów. k Lasycz n y, a L E nowoczEsny wygLąd oraz dopasowany krój płaszczy rEprEzEntujE właśniE tEn czas, a razEm z nim uczuciE, pasję i podEjściE którE mu towarzyszyło.

przykryj się tym uczuciEm, poczuj ciEpło i komfort, który dają płaszczE E L E m E n t p ok a ż swoj E pi ę k no i pi E L ę gn uj j E. bą dź w y r a f i nowa na i niEprzypadkowa, krEatywna i inspirująca, niE ukrywaj się... napEwno niE przEd wiatrEm, niE przEd dEszczEm, niE przEd życiEm. jEstEś pEwna siEbiE i woLna.

39


Emerica. This is skateboarding. Podobnie jak jazda na deskorolce, Emerica wymyka się wszelkiej konwencji. Proste kroje w stylu lat 70 i 80-tych, charakterystyczne kratki i paski, czyli połączenie deskorolkowego stylu z rockowym brzmieniem - to styl Emerica. Uznanie zyskuje wśród starszego grona deskorolkowców, jak i wśród młodych wielbicieli tego nurtu, co potwierdza team w składzie: Andrew Reynolds, Bryan Herman, Ed Templeton, Heath Kirchart, Kevin Spanky Long, Aaron Suski, Brandon Westgate, Brydon Szafranski, Chris Senn, Jamie Tancowny, Jerry Hsu, Justin Figueroa, Leo Romero, Marquis Preston czyli ekipa, która nigdy nie lęka się niczego. STAY GOLD MOTHERFUCKERS!

40


41


42


ryan sheckler

fakie hardflip / melbourne, australia

product of our environment 43


44


45


46


47


jesień 2011.

48

Jesienna kolekcja Gravis oferuje zarówno klasyczne tenisówki i buty skate, jak i oxfordy, chukka i mokasyny. Na ciepłe jesienne dni i na chłodne zimowe wieczory - znajdziesz coś dla siebie na każdy dzień roku. W tegorocznej kolekcji dominują nisko profilowane sylwetki, unikatowe kombinacje materiałów i stonowana paleta barw. Wykorzystano takie surowce jak płótno, wysokiej jakości zamsz, a także miękką skórę licową.


slymz mid wax

walford

slymz wax

yacht mid

dylan rieder the withs

dylan rieder slymz

49


BARTEK SIBIGA HEAD TEAM NARTY: SBC 79, WIĄZANIA: MOJO 12, T-SHIRT: MODESTSOUTH 50


grzegorzdabek.pl

grzegorzdabek.pl

grzegorzdabek.pl

WWW.HEAD.PL 51


52


WWW.HEAD.PL

53


54


55


56


57


58


59


DANNY KASS

60


R E P Y O U R C R E W. G E T N O T I C E D . L I V E L I K E A P R O.

NIKE.COM/CHOSEN

61


s k c a p k ac

B t s e B The e

r u o Y s o Cho

62


e l Sty

www.ogio.com 63


fot. Gosia Ziębińska

64


jesień - zima 2011

65


66


67


68


69


70


71


72


73


ZAŁOŻONA W 2006 ROKU, SUPRA SZYBKO STAŁA SIĘ JEDNYM Z LIDERÓW NA RYNKU NIEZALEŻNYCH PRODUCENTÓW OBUWIA. MARKA JEST OBECNIE ROZPOZNAWANA NA ŚWIECIE DZIĘKI SWOIM WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ PROJEKTOM, UNIKALNYM POŁĄCZENIOM MATERIAŁÓW I DYNAMICZNYM KOMBINACJOM KOLORYSTYCZNYM. ZRODZONA Z POŁUDNIOWOKALIFORNIJSKIEJ KULTURY SKATEBOARDOWEJ, SUPRA POZOSTAŁA WIERNA SWOIM KORZENIOM, JEDNOCZEŚNIE ROZSZERZAJĄC SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ NA MIĘDZYNARODOWY RYNEK I ZYSKUJĄC CORAZ TO NOWE RZESZE FANÓW.

SUPRAFOOTWEAR.COM

74


MIA Pack Z pewnością zauważysz, że mając na stopach model Skytop, Skylow lub Society z linii MIA, wzrok Twoich przyjaciół podczas rozmowy z Tobą, będzie stale wędrował w dół. Ich skupienie "zaginie w akcji", gdy będą ukradkiem podziwiać Twoje buty. Najpierw zauważą czarną cholewkę z najlepszej naturalnej skóry, następnie mocne, woskowane sznurowadła, po czym przejdą do turkusowych detali z grubego płótna. Twoim przyjaciołom na pewno nie umkną różowe akcenty: metalowa korona na pięcie i otworki na sznurowadła. Lecz nie będą oni wiedzieć, że wewnątrz kryje się miękki język, podszyty różowym materiałem frotte i wyścióka stopy w tym samym kolorze, a na turkusowej, gumowej podeszwie znajdą równie różowe logo w kształcie korony. Kiedy już skończą gapić się na Twoje buty, możesz krzyknąć "Hej!" i wskazując na swoją twarz, powiedzieć: "Oczy mam tutaj!".

Highlighter Pack Linia Highlighter została zainspirowana... biurowymi, neonowymi zakreślaczami, tworząc mocne połączenie głębokiej czerni, z rzucającymi się w oczy kolorami. Design wszystkich czterech modeli – Bullet, Stack, Society i Cuban – jest prosty, lecz niezwykle wyrazisty. Modele zostały wykonane z czystoczarnego zamszu, posiadają woskowane sznurowadła (Cuban – skórzane), wyściółkę z czarnego materiału frotte (Stack – kołnierz z grubego płótna) i wszystkie mają soczyste, neonowe podeszwy. Najważniejsze słowa, jakie musisz zakreślić swoim kolorowym pisakiem i zapamiętać, to "buty skate o najwyższym komforcie i jakości wykonania".

75


76


77


78


79


80


81


Dlaczego warto robić zakupy w SUPERSKLEP.PL?

Bo to zakupy bez ryzyka. » Tylko oryginalne produkty - u nas nie znajdziesz podróbek! » Dajemy Ci aż 14 dni, aby wymienić lub zwrócić zakupiony towar.

Bo wysyłamy wprost do Twoich rąk. » Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską UPS. » Pokrywamy koszty przesyłki, gdy watrość zamówienia przekracza 300zł.

Bo mamy duży wybór form płatności. » Płatność przy odbiorze - za pobraniem » Płatność kartą kredytową » Płatność za pośrednictwem serwisu Płatności.pl » Płatność przelewem bankowym » Płatność w systemie ratalnym (Żagiel S.A. lub Sygma Banque S.A.)

Bo zostajesz członkiem SuperClubu. SuperClub to program lojalnościowy stworzony specjalnie dla klientów Supersklep.pl. Każdy klient staje się automatycznie członkiem SuperClubu, dzięki czemu może dokonywać zakupów na specjalnych warunkach oraz korzystać z licznych przywilejów.


Spis treści 686 .............. 4-5 Alpinestars .............. 6-7 Altamont .............. 8-9 Amplified .............. 10-11 Analog .............. 12-13 Arriba Wear .............. 14-15 Bataleon .............. 16-17 Blud .............. 18-19 Burton .............. 20-21 Carhartt .............. 22-23 Casio G-Shock .............. 24-25 Dakine .............. 26-27 DC .............. 28-29 Dyse One .............. 30-31 Dziedzic Pruski .............. 32-33 Eastpak .............. 34-35 Element .............. 36-39 Emerica .............. 40-41 Etnies .............. 42-43 Femi Pleasure .............. 44-45 Flow .............. 46-47 Gravis .............. 48-49 Head Ski .............. 50-51 Head Snow .............. 52-53 Majesty .............. 54-55 Malita .............. 56-57 Mass .............. 58-59 Nike 6.0 .............. 60-61 Ogio .............. 62-63 Projekt Mleko .............. 64-65 Prosto .............. 66-67 Quiksilver .............. 68-69 Roxy .............. 70-71 Skullcandy .............. 72-73 Supra .............. 74-75 Turbokolor .............. 76-77 ThirtyTwo .............. 78-79 Urbanears .............. 80-81


Š 2011 Supersklep.pl

Supersklep.pl - Lookbook / jesień/zima 2011  

Witamy! Tegorocznej jesieni kontynuujemy to, co zaczeliśmy kilka sezonów temu - wyszukiwanie i promowanie marek, które naszym zdaniem najbar...

Supersklep.pl - Lookbook / jesień/zima 2011  

Witamy! Tegorocznej jesieni kontynuujemy to, co zaczeliśmy kilka sezonów temu - wyszukiwanie i promowanie marek, które naszym zdaniem najbar...

Advertisement