Skip to main content

Superhome Center Leaflet March-April 2025

Page 1

σκανάρετε εδώ scan here

Από/From 21/03 μέχρι/until 24/04/2025 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων / while stock last

€659.99

€559.99

0212367

€799.99

€499.99

0212367

MANOR 6X5 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 185Wx152Dx226Hcm • Περιλαμβάνει πάτωμα / Includes floor panel

LONDON Καναπές-Κρεβάτι / Sofa-Bed • Με στρώμα / With mattress 12cm • Μπεζ, Γκρι / Beige, Grey • 182x88x86cm

€189.99

€719.99

€98.99

0254941

Χλοοκοπτικό / Brush Cutter • Ø28mm • 52cc

www.superhome.com.cy

€399.99

0250456

4 SERIES CLASSIC LS PLUS D Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • 4 Καυστήρες + πλευρική εστία / Burners + side burner • 12.8KW + 2.3KW

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ / PANCYPRIAN NUMBER 7777 7545

€126.99

€79.99

0259580

FION Μεταλλικό Σετ Κήπου / Metal Outdoor Sofa Set

EVERYDAY SUPER PRICE 0245063

€24.99

AUSTIN Αναδιπλούμενο Τραπέζι / Folding Table • 180x75cm

#kaiminpsaxneteallou


ΜΠΟΓΙΕΣ

Βρείτε περισσότερες προσφορές και πληροφορίες για τα προϊόντα στο Find more offers and information for products at

PAINTS

www.superhome.com.cy

€19.99

€37.39

€69.99

0231495

0000092

0001677

VIVE ECO Οικολογικό Πλαστικό Χρώμα Εσωτερικού Χώρου / Ecological Emulsion Paint for Interior Use • Άσπρο / White • 3l

MAXICOTE Άριστης Ποιότητας Βαφή για Εσωτερικές & Εξωτερικές Επιφάνειες / Premium Quality Emulsion Paint for Interior & Exterior Surfaces • 5l • Μακνόλια, Άσπρο / Magnolia, Superwhite • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

PURE BRILLIANT Ακρυλική Μπογιά Εσωτερικής Χρήσης / Emulsiona Paint for Interior Use • 10l • Άσπρο / White

1l = €6.66 - €5.33

1l = €7.48 - €6.58

1l = €7.00 - €6.00

€15.99

€32.89

€21.99

€35.09

0248243

0001246

SUPER PAINT Πλαστική Μπογιά Εσωτερικής Χρήσης / Interior Emulsion Paint • Άσπρο / White • 9l

PROMAR Πλαστικό Χρώμα για Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση / Emulsion Paint for Interior and Exterior Use • Άσπρο / Superwhite • 4l • Διατίθεται και άλλα μεγέθη / Available in other sizes

1l = €2.44 - €2.11

€18.99

€31.59

0230848

€17.59

14.99

€59.99

0230876

0230886

€20.79

€31.79

16.99

27.99

€

€

€

1l = €8.77 - €7.90

1l= €23.45 - €19.99

1l= €27.72 - €22.65

1l= €42.39 - €37.32

€18.59

€35.19

€37.99

€61.99

0162092

0208442

0249053

0249057

FIT ACRYLIC Ακρυλικό Χρώμα Εξωτερικής Χρήσης / Acrylic Paint for Exterior Use • Άσπρο / White • 3l

A-100 100% Ακρυλικό Χρώμα για Εξωτερικές Επιφάνειες / 100% Acrylic Latex Paint for Exterior Surfaces • Άσπρο / Extra White, Superwhite • 4l • Διατίθεται και άλλα μεγέθη / Available in other sizes

BLACK JACK Ασφαλτική Επίστρωση Παντώς Καιρού / Weather Roof Coat • 5l

BLACK JACK Ηλιοανακλαστική Μπογιά / Solar Reflective Paint • 5l

1l = €6.20 - €4.66

1l = €8.80 - €7.92

1l = €7.60 - €5.80

1l = €12.40 - €9.80

€13.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στις βούρτσες Brushco Z79 / On Brushco Z79 paint brushes

€31.69

Μπογιά Ανακαίνισης Κουζίνας / Kitchen Renovation Paint • 750ml • 10 Χρώματα / Colors

€28.99

€2.69

EVERYDAY SUPER PRICE

0044620

0144493

Σετ Μπογιατίσματος / Paint Roller Set

Σετ Μπογιατίσματος / Paint Roller Set

€1.99

Μπογιά Ανακαίνισης Μπάνιου / Bathroom Renovation Paint • 750ml • 10 Χρώματα / Colors

Μπογιά Ανακαίνισης Δαπέδων & Σκαλοπατιών / Floor&Stairs Renovation Paint • 750ml • 6 Χρώματα / Colors

€48.99

30 % ΕΚΠΤΩΣΗ

€11.99

DISCOUNT

10

Σ' επιλεγμένα γυαλόχαρτα Brushco / On selected Brushco sandpapers

τεμ/pcs

2

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΜΠΟΓΙΕΣ

Για online αγορές For online purchases

PAINTS

www.superhome.com.cy

€14.59

€35.59

€41.99

€52.59

0095361

0132045

0188948

0166419

Δραστικό Εντομοκτόνο Μυκητοκτόνο / Effective Insecticide Fungicide • 1l

UVITEN Υδατοδιαλυτό Συντηρητικό και Χρώμα Ξυλείας / Water based Wood Stain and Preservative • 2.5l

VIVEXYL PLUS Συντηρητικό Εμποτισμού Ξύλου / Wood Preservative Solventbased • 13 Χρώματα / Colors • 2.5l

VIVEWOOD Ριπολίνη Εξαιρετικής Καλυπτικότητας για Ξύλα και Μέταλλα / Superior Quality Enamel Paint for Wood and Metal • 2.5l

1l = €14.59 - €12.59

1l = €14.24 - €12.52

1l = €16.80 - €12.80

1l = €21.04 - €16.80

€21.89

€33.59

€25.99

0135827

0128765

0261874

Υδατοδιάλυτο Βερνίκι Ξύλου και Επίπλων / Hardwood Furniture Stain • 750ml

Λάδι Συντήρησης Ξύλου / Teak Oil • 2.5l

ULTIMA Μεταλλική Μπογιά για Χρήση Απευθείας στη Σκουριά και όλα τα Μέταλλα / Direct to Rust Metal Paint and All Metals • Βάση νερού / Water based • 6 Χρώματα / Colors • 750ml

€12.59

€17.49

€31.29

€28.99

€31.99

€41.99

€21.99

ANY SURFACE

NO PRIMER

UV

RESISTANT

1l = €29.19 - €23.32

1l = €13.44 - €11.60

1l = €34.65 - €29.32

€5.69

€8.99

€8.99

€61.29

0252041

0161272

0161270

0237354

PELEMIX Προαναμειγμένο Τσιμεντοκονίαμα για Κτίσιμο και Σοβάτισμα / Ready-Μixed Cement-Based Mortar Used for Brick Laying and Plastering • 25kg

PELECRETE C1 WHITE Κόλλα Πλακιδίων για Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση / Ceramic Tile Adhesive for Interior and Exterior Use • 25kg

ULTRA MIX GREY Σοβάς Τελικής Στρώσης με Βάση το Τσιμέντο / A Cement-Based Finishing Plaster • 25kg

AQUAMAT FLEX Εύκαμπτο, Επαλειφόμενο Στεγανωτικό Κονίαμα 2 Συστατικών / Two-component Flexible Cementbased Waterproofing Slurry • Γκρι / Grey • 25kg + 8kg

1kg= €0.23 - €0.20

1kg = €0.36 - €0.32

1kg = €0.36 - €0.34

1kg = €2.45 - €2.20

€44.99

€49.99

€69.99

€99.99

0268372

0247982

0260321

0117891

Σκάλα / Ladder • 2+1 Σκαλιά / Steps • Max. 150kg

Σκάλα Αλουμινίου / Aluminium Ladder • 3+3 Σκαλιά / Steps • Max. 150kg

Σκάλα Αλουμινίου / Aluminium Ladder • 5+1 Σκαλιά / Steps • Max. 150kg

Πολυμορφική Σπαστή Σκάλα / Multipurpose Ladder • 12 Σκαλιά / Steps (3.5m) • Μέγιστο ύψος / Max. height: 3.5m • Max. 150kg • 6 κλειδαριές ασφαλείας / 6 security locks

€5.09

€34.99

€7.89

€37.99

€8.59

€54.99

€54.89

€69.99

3


ΕΡΓΑΛΕΙΑ

Βρείτε περισσότερες προσφορές και πληροφορίες για τα προϊόντα στο Find more offers and information for products at

TOOLS

www.superhome.com.cy

€32.99

€64.99

€84.99

€129.99

0269153

0257504

0238251

0270869

Κρουστικό Τρυπάνι / Impact Drill • Ισχύς / Power: 550W

Κρουστικό Δράπανο / Impact Drill • Ισχύς / Power: 600W

Σετ Δραπανοκατσάβιδο / Impact Drill Set • Ισχύς / Power: 1010W

Περιστροφικό Πιστολέτο / Rotary Hammer • Ισχύς / Power: 950W

€44.99

€78.99

€52.99

0273319

0236932

€78.99

0250666

Γωνιακός Λειαντήρας / Angle Grinder • Ισχύς / Power: 750W • 115mm

Γωνιακός Λειαντήρας / Angle Grinder • Ισχύς / Power: 1.1KW • 125mm

Ηλεκτρική Σέγα / Jigsaw • Ισχύς / Power: 550W

€19.99

€34.99

€49.99

€69.99

€69.99

€46.99

€99.99

0214215

€69.99

Δισκοπρίονο / Circular Saw • Ισχύς / Power: 1250W • 190mm

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στα εργαλεία Bosch Power for All / On Bosch Power for All power tools

*Στα εργαλεία δεν περιλαμβάνεται μπαταρία & φορτιστής Batteries & Chargers are not included in tools

€99.99

€89.99

€119.99

€215.99

0204930

0268820

0197805

0236702

Μίξερ Μπετού / Cement Mixer • Ισχύς / Power: 1200W • 220-240V/50Hz

Ρούτερ / Router • Ισχύς / Power: 1100W • 8mm

Πλυστικό Μηχάνημα / High Pressure Pump • 110Bar • 1400W

Πλυστικό Μηχάνημα / High Pressure Pump • 140Bar • 2000W

€119.99

€134.99

€169.99

€209.99

0246606

0258907

0241864

0265362

Ασύρματο Τρυπάνι με Μπαταρία & Φορτιστή / Cordless Drill with Battery & Charger • 18V Li-ion • 2.5Ah

Κρουστικό Δραπανικατσάβιδο / Impact Drill • 18V Li-ion • 2x1.5Ah

Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας / Impact Drill • 2 Μπαταρίες / Batteries • 18V Li-ion • 2x2AH

Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο / Hammer Drill Driver • 18V Li-ion • 2x2Ah

€79.99

€89.99

4

€69.99

€119.99

€69.99

€134.99

€139.99

€179.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


online αγορές ΕΙΔΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ / ΕΙΔΗ ΚΙΓΚΑΛΕΡΙΑΣ Τώρα! ΚαιNow!ΓιαμεWith For online purchases

AUTO / HARDWARE

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

€29.99 0258211

€21.99

€39.99 0174313

€29.99

DISCOUNT

Αναδιπλούμενο Σκαμπό / Folding Stool • Max. 180kg

www.superhome.com.cy

Κάλυμμα Αυτοκινήτου / Car Cover • 406x165x119cm (S) • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Στα χαλάκια αυτοκινήτου Automax / On selected Automax car mats

0220600

€6.49

4

€ .49

Φανάρια Ποδηλάτου / Bike Light Set • 2 Τεμάχια / Pieces 0223026

€5.99

4

€ .49 €5.99

€129.99

0268282

0172945

Πετσέτα Μικροϊνών / Microfibre Towel • 90x60cm

Αλοιφαδόρος / Angle Polisher • Ισχύς / Power: 1200W

€3.99

Τσάντα Σέλας / Saddle Bag • 21x9x7cm

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

€89.99

DISCOUNT

0267479

Στα προϊόντα Meguiar's / On Meguiar's products

€15.99

12.99

€

Αξεσουάρ Ποδηλάτου / Bike Accessory Pack

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα κράνη ποδηλάτου / On selected bicycle helmets

€14.99

€59.99

€144.99

0236830

0228884

0227230

Κομπρεσέρ Αέρος Βαρετού Τύπου / Heavy Duty Air Compressor • 12V, 250/300PSI

Φορτιστής Μπαταρίας / Battery Charger • 6-12V

Μονάδα Παροχής Ενέργειας-Εκκινητής & Φακός / Power Supply Unit • USB • 12V

€11.99

€47.99

€115.99

0264865

€3.29

2

€ .69

Βάση Ποδηλάτου / Bicycle Hook • 24-29inch bikes • PVC Coating

0264871

€12.99

0254424

€11.79

8

€ .49

Παιδικό Σκαμπό / Step Stool • 38x26x17cm • Με αντιολισθητική σιλικόνη / With antislip silicone

0234885

€15.69

12.99

€

Οργανωτής Πίσω Καθίσματος με Θήκη για Τάμπλετ / Backseat Organiser with Built-in Tablet Holder

0246057

€43.59

34.99

€

MAGGIE Προστατευτικό Κάγκελο Κρεβατιού / Folding Bed Saferty Gate • 110x50cm

0267750

€99.99

69.99

€

EXPLORE Παιδικό Πάρκο / Playpen • 140x140x70cm • Σούπερ ελαφρύ / Super lightweight

0259406

€46.99

29.99

€

AVA Κάγκελο Ασφαλείας / Safety Gate • 75-81x76Hcm • Προαιρετική επέκταση / Optional extensions • Άσπρο, Ανθρακί / White, Charcoal

10.99

€

Αναδιπλούμενη Βάση Ποδηλάτου / Folding Bicycle Hook • 24-29inch bikes • PVC Coating

0264856

€39.99

34.99

€

Τριπλή Βάση Αυτοκινήτου για Ποδήλατα / Three Bicycle Car Rack • 26-29inch bikes

5


ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ / ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ DECOR / STORAGE

Βρείτε περισσότερες και Τώρα! Και μεπροσφορές online αγορές πληροφορίεςNow! για With τα προϊόντα στο online purchases Find more offers and information for products at

www.superhome.com.cy

€16.99

€15.99

€21.99

€17.99

0198690

0127345

0265258

0266221

Μαξιλάρι Αλόης / Aloe Vera Pillow • 50x70cm • 800gsm

Προστατευτικό Στρώμα / Mattress Cover • 80% Cotton 20% Polyester • Αδιάβροχο / Waterproof • 3ft • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Σετ Σεντόνια / Bedsheet Set • 180x270cm • 3 Σχέδια / Designs • 200x270cm - ΑΠΟ/FROM: €25.99 - €19.49 • 230x270cm - ΑΠΟ/FROM: €27.99 - €20.99 • 260x270cm - ΑΠΟ/FROM: €29.99 - €22.49

Κουβερλί / Light Quilt • 160x220cm • 4 Χρώματα / Colors • 220x240cm - ΑΠΟ/FROM: €22.99 - €17.49

€4.79

€34.99

ONLY

€26.99

0236208

0241058

0269351

0269356

Πετσέτα Προσώπου / Face Towel • 50x90cm • 450g Πετσέτα Μπάνιου / Bath Towel • 90x150cm - ΑΠΟ/FROM: €12.99 - €8.99

Μπουρνούζι / Bathrobe • S, M, L • Διάφορα χρώματα / Various colors

Κορνίζα / Frame • 10x15cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Κρεμαστός Καθρέφτης / Hanging Mirror • 60cm • 70cm ΑΠΟ/FROM: €29.99 - €23.99 • 80cm ΑΠΟ/FROM: €35.99 - €27.99 • 90cm ΑΠΟ/FROM: €41.99 - €32.99

€6.99

€30.99

€58.99

€99.99

0230668

0202370

0234051

0269956

Πλαστικό Κουτί / Plastic Storage Box • 17x17x12cm • 3l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

ALLIBERT TOTEM Κουτί Αποθήκευσης / Storage Box • 60l • 80l - ΑΠΟ/FROM: €43.99 - €28.99 • 140l - ΑΠΟ/FROM: €49.99 - €37.99

Ντουλάπι Αποθήκευσης με Πόδια / Low Cabinet with Feet • 2 Ράφια / Shelves • 68x40x92cm

LINEAR Πλαστικό Ερμάρι / Plastic High Cabinet • 68x39xH173cm • 3 Ράφια / Shelves • 15kg per shelf • Με ράφια ή αποθηκευτικό χώρο / With shelves or utility

€11.49

€18.99

0265174

0264148

Κουτί Αποθήκευσης Παπουτσιών / Shoe Storage Box • 37x27.7x19cm • Διάφανο / Trasparent

Υφασμάτινη Παπουτσοθήκη / Fabric Shoe Rack • 60x30x80cm • 4 Ράφια / Shelves

€10.99

€11.99

€16.49

€12.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένες κουρτίνες δικής μας εισαγωγής / On selected curtains of our own import

€24.49

€3.29

€1.49

€20.99

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένους πίνακες δικής μας εισαγωγής / On selected canvas of our own import

€6.39

€22.99

0264161

0264161

0238838

1

2

5

EVERYDAY SUPER PRICE

€Τσάντα.Κενού 69 Αέρα / Vacuum Bag • 70x120cm

€8.99

EVERYDAY SUPER PRICE

€ .99

€Τσάντες.Κενού 29 Αέρα / Vacuum Bags Set • 60x80cm • 2 Τεμάχια / Pieces

2

Κουτί Αποθήκευσης / Storage Box • 40x30x20cm • Non-woven • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€38.99

€7.99

€66.99

€12.99

τεμ/pcs

1Τεμ./Pc = €1.15

6

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ / ΜΠΑΝΙΟ LAUNDRY / ΒΑΤΗ EVERYDAY SUPER PRICE

€94.99

€38.99

€169.99

0259581

0005846

0133953

0229651

NATALY Μεταλλική Απλώστρα / Metal Dryer • 20m

Απλώστρα Εξωτερικού Χώρου / Rotary Cloth Dryer • Ακίδα Εδάφους / With Ground Spike • 40m

Σιδερώστρα / Iron Board • 110Wx33Dx75-90Hcm • 19mm

Σιδερώστρα / Iron Board • 124X45cm

€16.99

EVERYDAY SUPER PRICE

€18.99

€15.99

0264980

0166729

0196549

0260432

Καλάθι Απλύτων / Laundry Basket • Με τροχάκια / With wheels • 100l • 2 Χρώματα / Colors

Κάδος Απορριμμάτων / Waste Bin • Ανοξείδωτο Ατσάλι / Stainless Steel • 20l • 30l - EVERYDAY SUPER PRICE €30.99

Κάλαθος Σκουπιδιών / Garbage Bin • 60l

FRIDA Κάδος Ανακύκλωσης / Recycle Bin • 37l • 4 Χρώματα / Colors

€21.89

€36.69

€119.99

€129.99

0268996

0242504

0266091

0262350

Κάδος / Pedal Bin • 5l Βούρτσα Τουαλέτας / Toilet Brush ΑΠΟ/FROM: €9.49 - €7.99 • 4 Χρώματα / Colors

Κάθισμα Τουαλέτας / Toilet Seat • Απαλό κλείσιμο / Soft close • Thermoplastic

Ολοκληρωμένο Σετ Τουαλέτας / Complete Toilet Set • Με κάθισμα με απαλό κλείσιμο / Soft close toilet seat • Χωρίς χείλος / Rimless

Σετ Ντουζιέρας / Shower Column Set

€54.99

€99.99

0266099

0260305

Μίξερ Νεροχύτη / Basin Mixer • 4 Χρώματα / Colors

Μίξερ Κουζίνας / 3Way Kitchen Mixer • 2 λαβές-για πόσιμο και πλύσιμο / 2 handles-for drink and wash

€8.99

€79.99

€26.99

€134.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα προϊόντα Vileda / On selected Vileda products

€11.99

€17.99

€39.99

€20.99

€28.99

€69.99

€12.99

€79.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στους αεριστές Neoperl / On Neoperl aerators

€11.99

€89.99

€269.99 0262985

€188.99

Φίλτρο Νερού 4 Σταδίων με Πιεστικό / 4-Stage Water Filtration System with Pump

7


ΕΠΙΠΛΑ

Βρείτε περισσότερες και Τώρα! Και μεπροσφορές online αγορές πληροφορίεςNow! για With τα προϊόντα στο online purchases Find more offers and information for products at

FURNITURE

www.superhome.com.cy

€679.99

€179.99

€299.99

0227651

0221630

0229245

VIENΝA Γωνιακός Καναπές Κρεβάτι / Corner Sofa Bed • Mε αποθηκευτικό χώρο / With storage space • Γκρι ύφασμα / Grey Fabric • Καναπές / Sofa: 226x144x87cm • Κρεβάτι / Bed: 226x166x48cm

ANTONIO Καναπές - Κρεβάτι / Sofa - Bed • 175Wx84Dx74Hcm • Μπεζ, Γκρίζο, Μαύρο, Κόκκινο, Καφέ / Beige, Grey, Black, Red, Brown • Ύφασμα / Fabric

HELEN Ανακλινόμενη Πολυθρόνα / Recliner Armchair • Μαύρο, Kαφέ / Black, Brown • 90x98x101cm

0212825

0213156

€119.99

€459.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

€129.99 0236792

€85.99

€94.99

NATALY Πολυθρόνα / Armchair • Γκρίζο, Πράσινο, Κίτρινο / Grey, Green, Yellow • 70Wx76Dx97Hcm • Υποπόδιο / Footstool ΑΠΟ/FROM: €79.99 - €49.99

€124.99

65.99

89

€APOLLON .99

€ARIS

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένες καρέκλες τραπεζαρίας δικής μας εισαγωγής / On selected dining chairs of our import

Τραπέζι / Table

Τραπέζι / Table • 80x80cm • 120x80cm

• 80x80x73cm • Διάφορα μεγέθη / More sizes

ΑΠΟ/FROM: €104.99 - €79.99

0235344

ΑΠΟ/FROM: €119.99 - €84.99

€EROS

€239.98

164.99

• 140x80cm 0230851

€219.99

149.99

Τραπέζι / Table 160x90cm

€MARS 0262003

0262002

€27.99

€16.99

0219443

0262005

€31.99

12.99 €20.99 €23.99

€

MAROCO Τραπεζάκι / Side Table

MAROCO Τραπεζάκι / Coffee Table • 98x49x4.5cm

MAROCO Βιβλιοθήκη / Bookcase • 34x32.5x148cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€54.99

39.99

€

MAROCO Έπιπλο Τηλεόρασης / TV Stand

€219.99

Τραπέζι / Dining Table • 180x100cm

Επιφάνεια Τραπεζιού Stone / Stone Table Top • 160x90cm ΑΠΟ/FROM: €139.99 - €89.99 • Διάφορα μεγέθη και σχέδια / More sizes and designs Μεταλλική Βάση / Metal Legs ΑΠΟ/FROM: €119.99 - €75.00

€94.99

€149.99

0213082

0250387

Καθρέφτης - Κοσμηματοθήκη / Floor Mirror with Jewellery Cabinet • 146x41x36.5cm

LINA Τουαλέτα Κρεβατοκάμαρας / Dressing Table with Mirror • Έπιπλο Τουαλέτας / Dressing Table: 80x40x140cm • Σκαμπό / Stool: 38x28x45cm

€69.99

€109.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα κρεβάτια δικής μας εισαγωγής / On selected beds of our own import

€139.99

EVERYDAY SUPER PRICE

0268508

0044088

TITAN Gaming Καρέκλα Γραφείου / Gaming Chair • PU

Στρώμα / Mattress • 92x192cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€99.99

8

€109.99

0264476

€89.99

64.99

€

Παπουτσοθήκη / Shoe Cabinet • 3 Χρώματα / Colors • 113x60x22cm

0240598

€154.99

114

€Ερμάρι / Wardrobe .99 • 81x52x180cm • Άσπρο, Δρυς / White, Oak

0261348

€249.99

189

€Ερμάρι / Wardrobe .99

• 6 Πόρτες / Doors • 2 Συρτάρια / Drawers • 119.4x51.1x203cm • Δρυς, Άσπρο / Oak, White

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ / ΧΑΛΙΑ LIGHTING / CARPETS €12.99

€19.99

€39.99

€39.99

0269969

0252113

0223266

0262254

LED Χωνευτό Σποτ / LED Recessed Spot Light • 6W, 500lm, IP20 • 3CCT (3000K, 4000K, 6000K) • Διάμετρος / Diameter: 9cm • Ύψος / Height: 11cm • Άσπρο, Μαύρο / White, Black

LED Στρογγυλό Φωτιστικό Σποτ / LED Recessed Deep Spot Light • 7W, 700lm, IP20 • 3CCT Ψυχρό, Ζεστό, Δροσερό Φως / Daylight, Warmwhite, Cool White • Διάμετρος / Diameter: 9cm • Ύψος / Height: 3.2cm • Άσπρο / White

LED Φωτιστικό Τοίχου Πάνω & Κάτω / LED Wall Light Up & Down • 12W, 1000lm, 3000K, IP65 • 20Lx3.9Wx12.5Hcm • Σκούρο γκρι / Dark grey • Πλαστικό / Plastic

LED WIFI Έξυπνο Φωτιστικό Οροφής / LED WIFI Smart Ceiling Light • 18W, 1850lm • RGB + CCT • Διάμετρος / Diameter: 22.5cm • Άσπρο / White • TUYA APP (Apple or Android)

€29.99

€109.99

€129.99

0228856

0228858

0231207

€39.99

Επιτοίχιο Φωτιστικό / Wall Light • E27, Max. 40W • Διάμετρος / Diameter: 17cm • Μαύρο, Κρεμ / Black, Cream • Ατσάλι, Ξύλο / Steel, Wood

Φωτιστικό Δαπέδου / Floor Light • E27, Max. 40W • 23Lx23Wx140Hcm • Μαύρο, Κρεμ / Black, Cream • Ατσάλι, Ξύλο / Steel, Wood

Κρεμαστό Φωτιστικό / Pendant Light • 3xE27, Max. 40W • 78Lx31Wx110Hcm • Μαύρο, Κρεμ / Black, Cream • Ατσάλι, Ξύλο / Steel, Wood

LED Έξυπνη Wifi Ταινία / LED Wifi Smart Strip • 5m, 4.8/m • RGB • IP65 • Με τηλεχειριστήριο & μετασχηματιστή / With controler & adaptor

€149.99

€169.99

€219.99

€279.99

0271104

0268532

0260867

0268567

BRUSSELS Χαλί Διπλής Όψεως για Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση / Reversible Structure Rug for Indoor and Outdoor Use • 180x260cm • 6 Σχέδια / Designs • Βελγικής προέλευσης / Belgian origin

GIPSY Απαλό Χαλί Shaggy / Soft Shaggy Carpet • 160x230cm • 8 Χρώματα / Colors

QUINCEY Χαλί με Κρόσια και Σκανδιναβικά Σχέδια / Carpet with Fringes and Scandinavian Patterns • 160x230cm • 6 Χρώματα / Colors • 200x290cm ΑΠΟ/FROM: €339.99 - €239.99

KIRMAN Χαλί σε Κλασσικά Σχέδια και Χρώματα / Carpet in Classic Designs and Colors • 160x230cm • 6 Σχέδια / Designs • 200x290cm - ΑΠΟ/FROM: €439.99 - €339.99

€339.99

€21.99

€17.99

€19.99

0268586

0270996

0193997

0247368

€9.99

€22.99

€13.99

€69.99

€29.99

€99.99

€29.99

0232616

€29.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένους έξυπνους λαμπτήρες WIZ / On selected WIZ smart bulbs

€129.99

€269.99

LUNA Σκαλιστό Χαλί σε Μοντέρνα Σχέδια / Carved Carpet in Modern Designs • 200x290cm • 5 Σχέδια / Designs

€139.99

€16.99

FUSS MAT Χαλάκι Εισόδου με Αντιολισθητική Βάση και Ανθεκτική Κατασκευή / Doormat with Non-slip Base and Durable Construction • 53x70cm

€149.99

€14.99

7MM GRASS Συνθετικό Γρασίδι Εξωτερικού Χώρου / Artificial Grass for Outdoor Use • 1x2m • 2x2 - ΑΠΟ/FROM: €35.99 - €29.99 • 2x3 - ΑΠΟ/FROM: €53.99 - €45.99

€219.99

€16.99/m

2

ART. GRASS NEW 28MM Συνθετικό Γρασίδι Εξωτερικού Χώρου / Artificial Grass for Outdoor Use • Πάχος / Thickness: 28mm

9


ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ

Βρείτε περισσότερες προσφορές και πληροφορίες για τα προϊόντα στο Find more offers and information for products at

HOME APPLIANCES

0269975

€448.99

€69.99

49.99

€

Ηλεκτρική Εστία Ψησίματος / Induction Cooktop • 2000W

0255669

149.99

€

0188318

€34.99

29.99

€

0274039

ONLY

64.99

Κόπτης / Chopper • Ισχύς / Power: 400W

€

44.99

€

Καπηριέρα / Toaster • 850W

€

Βραστήρας Νερού / Kettle • 2400W • 1.7l

Μηχανή Καφέ Φίλτρου / Filter Coffee Machine • 1000W • 1.25l

ΔΩΡΟ / FREE Φριτέζα Αέρος / Air Fryer • 1700W • 6.5l

€238.99

Φριτέζα / Deep Fryer • Ισχύς / Power: 1.5KW • Χωρητικότητα / Capacity: 12l

€59.99

34.99

€

Σιδερόπρεσα / Steam Generator • 8.1Bar • Χωρητικότητα / Capacity: 1.2l

0269976

€49.99

34.99

€368.99

0246087

0269974

€49.99

0274130

www.superhome.com.cy

0124647

0256008

€37.99

29.99

€

Μίξερ Χειρός / Hand Mixer • 300W • 2 Ταχύτητες / Speed

0239132

€66.99

€279.99

59.99

229.99

€

€

Μπλέντερ Χειρός / Hand Blender • 600W

Κουζινομηχανή / Kitchen Machine • Ισχύς / Power: 700W • Χωρητικότητα / Capacity: 3.8l

Βραστήρας Ρυζιού / Rice Cooker • 2000W • 600ml 0260900

€178.99

129.99

€

Αυτόματο Σούπερ Μπλέντερ Κενού Αέρος / Automatic Vacuum Blender • 1500W

0228793

€209.99

139.99

€

€49.99

€184.99

€117.99

0268387

0244826

0216924

Γκριλιέρα / Grill • Ισχύς / Power: 2200W • Αντικολλητικές πλάκες / Non-stick plates

Μηχανή Εσπρέσο / Espresso Coffee Machine • 15Bar • Χωρητικότητα / Capacity: 1.5l

Ψυγείο Νερού / Water Dispenser • Άσπρο / White • 33x31x87cm • 660W • Ασήμι / Silver

€39.99

€119.99

Μπλέντερ / Blender • 1800W • 2l

€99.99

ΑΠΟ/FROM: €128.99 - €109.99

• Μαύρο / Black

ΑΠΟ/FROM: €154.99 - €129.99 0240117

€77.99

59.99

€

Μπλέντερ / Nutri Blender • 1000W • PULSE για άμεση άλεση και θραύση πάγου / PULSE function • 0.8l & 1l 0274035

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στα προϊόντα Revlon / On Revlon products

ONLY

44.99

€

€21.99

€129.99

€509.99

Ηλεκτρικός Τρίφτης Τυριού / Electric Cheese Slicer • 160W

0248917

0269569

0250961

0270158

Σίδερο Ατμού / Steam Iron • Ισχύς / Power: 1.6KW • Χωρητικότητα / Capacity: 200ml

Σιδερόπρεσα / Steam Generator • 5.3Bar • Χωρητικότητα / Capacity: 1.2l

Σιδερόπρεσα / Steam Generator • 7.5Bar • Χωρητικότητα / Capacity: 1.8l

€289.99

199.99

€

€14.99

€99.99

€369.99

Σετ Πολυλειτουργικό Μίξερ / Mulri-functional Stand Mixer • 1000W

10

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά τυπογραφικά λάθη λάθη ήή παραλείψεις. παραλήψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣΥΣΚΕΥΕΣ / ΧΑΛΙΑ

Για online αγορές For online purchases

HOME DÉCORAPPLIANCES / CARPETS

www.superhome.com.cy

€159.99

ONLY

0252095

0272395

€399.99

€

2IN1 Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner • 21V

V8 ADVANCED Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner

Επαναφορτιζόμενη Ηλεκτρική Σκούπα Χειρός / Recharhable Vacuum Cleaner • Χωρητικότητα / Capacity: 300ml • Power For All Alliance

ONLY

ONLY

€499.99

€114.99

0274040

0273934

0273933

0266548

Ρομπότ Καθαρισμού Παράθυρων / Robotic Window Cleaner • 72W • 60ml

Ηλεκτρική Σκούπα Υγρών & Στερεών / Wet & Dry Vacuum Cleaner • Χρόνος λειτουργίας μέχρι / Run time up to: 30min • W20

X20+ Ρομποτική Σκούπα - Σφουγγαρίστρα / Robot Vacuum - Mop Cleaner

Ασύρματο Σκουπάκι / Spillbuster Spot Cleaner • 12V • 250ml

€29.99

€74.99

€49.99

€63.99

0231002

0259873

0239152

0262721

Κάμερα Εσωτερικού Χώρου / Indoor Wifi Camera • IP CAMERA • 1080p • Αισθητήρας κίνησης / Motion detector

Κάμερα Ασφαλείας / Security Camera • Wifi

Κάμερα Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου / Indoor & Outdoor Wifi Camera • IP CAMERA • Αισθητήρας κίνησης / Motion detector

Κάμερα Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου / Indoor & Outdoor Wifi Camera • IP CAMERA • Αισθητήρας κίνησης / Motion detector

€109.99

€149.99

€24.99

0249106

€14.99

11.99

€

Έξυπνη Wi-Fi Πρίζα / Mini Smart Wi-Fi Socket

0249102

€39.99

29.99

€

Έξυπνη Ταινία Φωτός / Smart Light Strip • 5m 1m = €7.98 - €6.00

€239.99

€59.99

0251618

€12.99

10.99

€

Έξυπνος Πολύχρωμος Λαμπτήρας / Smart Wifi Multicolor Spotlight

0268100

€79.99

64

€Σετ Έξυπνου.99 Αισθητήρα / Smart Sensor Kit

0252565

€349.99

269.99

0256338

0269567

€7.99

5

€ .99

Φορτιστής / Charger • USB-C & USB-A • 20W

0271021

€12.99

9

€ .99

Φορτιστής / Charger • 2xUSB-C • 35W

ONLY

319.99

€

Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner • 18V Li-ion • Χρόνος λειτουργίας μέχρι / Run time up to: 40min

€449.99

€42.99

0269298

€419.99

499.99

€

Επαναφορτιζόμενη Σκούπα / Rechargable Vacuum Cleaner • 18V Li-ion • Χωρητικότητα / Capacity: 300ml

€99.99

€49.99

0271022

€24.99

19.99

€

Φορτιστής / Charger • USB-C & USB-A • 65W

0271023

€24.99

19.99

€

Αντάπτορας Ταξιδίου / Travel Adaptor • USB-C & USB-A

11


ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ

Βρείτε περισσότερες προσφορές και πληροφορίες για τα προϊόντα στο Find more offers and information for products at

BBQ 0259586

€49.99

€1099.99

€549.99

0234440

0255017

0247734

Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal Stove Grill • 43cm • 56cm - FROM: €84.99 - €69.99

Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal Stove Grill • 55cm

KODA 12 Φούρνος Υγραερίου Πίτσας / Pizza Oven • 40x63x29.5cm

EVERYDAY SUPER PRICE

€114.99

€119.99

0240576

0255173

ΜYKONOS Αυτόματη Ψησταριά / Charcoal BBQ • 3 Large Skewers • 11 Smal Skewers • Καπάκι / Cover • Λαβίδα / Tong

TEXAS Αυτόματη Ψησταριά / Charcoal BBQ • 3 Large Skewers • 11 Smal Skewers

LEIVADIA Σετ Γαλβανιζέ Ψησταριά Kάρβουνου για Οβελία / Galvanized Charcoal Barbecue Set • Mε σούβλα (με χερούλι) για αρνί & πιρούνα σούβλας / With rotisserie spit (with handle) for lamb & spit fork • 145x45x68 cm

EVERYDAY SUPER PRICE

€399.99

€519.99

0062198

0183557

0233353

OMEGA Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 2 καυστήρες / With 2 Burners • Ένδειξη Θερμοκρασίας / Temperature Indicator • 6.2KW

DREAMER Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 3 καυστήρες / With 3 burners • 10.5KW

MAGNUM Ψησταριά Γκαζιού - Κάρβουνου / Gas - Charcoal BBQ • 3 Καυστήρες + πλευρική εστία / Burners + side burner • 12.96KW+2.68KW

€29.99

€59.99

44.99

€

Επαναφορτιζόμενο Μοτέρ Ψησταριάς / Rechargable BBQ Motor

www.superhome.com.cy

€799.99

€399.99

0208044

€12.99

10.99

€

Κάρβουνα / Charcoal • 10kg 1kg = €1.30 - €1.10

0270724

€22.99

14.99

0039005

€79.99

€

Ηλεκτρικός Αναπτήρας Κάρβουνων / Electric Charcoal Lighter

0239045

€12.99

€89.99

€89.99

7

€ .99

Κάδος Ανάμματος Κάρβουνων / Charcoal Lighter • 17x27cm

0268217

€38.99

31.19

€

€149.99

Βούρτσα Καθαρισμού Ψησταριάς / BBQ Scrubber 0233198

€15.99

10.99

€

Ξύλο Κοπής Σερβιρίσματος / Cutting Board • 35x25cm 0240323

€279.99

€449.99

0176204

€9.99

6

4 Καυστήρες + Πλευρική εστία/ 4 Burners + Side burner ΑΠΟ / FROM: €439.99 - €319.99

€ .99

Αναδιπλούμενο Θερμόμετρο Φαγητού / Folding Food Thermometer • -50°C - 300°C

35 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα μαντεμένια σκεύη ESTIA / On selected ESTIA cast iron utensils

€749.99

€649.99

€899.99

0257174

0216587

0270223

TRITON Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • 4 Καυστήρες / Burners x 3KW • Πλευρική εστία / Side burner 3.5KW

SPIRIT II Ψησταριά Γκαζιού με 2 Καυστήρες / Gas BBQ with 2 Burners • Περιλαμβάνει ρυθμιστή αερίου / Includes gas regulator

CROWN 410 Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • 4 Καυστήρες / Burners 11.4KW

€499.99

€599.99

€719.99

• Περιλαμβάνει κάλυμμα και πλάκα από χυτοσίδηρο / Includes cover and cast iron plate

12

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


KOYZINIKA

Για online αγορές For online purchases

HOUSEWARE

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

0261411

€129.99

Σετ Μαγειρικά Σκεύη / Cookware Set

0235646

ONLY

15.99

€

Γάστρα Εμαγιέ / Enamel Roaster • Με σχάρα / With rack • 42x32cm

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

ΜΕΧΡΙ / UP TO

€179.99

DISCOUNT

DISCOUNT

Στα μαγειρικά σκεύη της σειράς Stone Estia / On Stone Estia cookware series • Χυτό αλουμίνιο 4.5mm / Cast aluminium 4.5mm • Για όλες τις εστίες / For all hotplates

Στις χύτρες ταχύτητας Tefal / On Tefal high pressure cookers

0274502

0234741

€31.99

€20.99

25.59

14.99

€

€

Γάστρα / Roaster • 43x28x17cm • 8.5l

Κεραμική Γάστρα / Ceramic Stewpot • 4.5l • 8l-FROM: €31.99 - €20.99

0261617

0269414

€65.99

€79.99

49.99

€

Ταψί Φούρνου με Καπάκι / Oven Pan with Lid • 36x25cm

59.99

€

Eπιτραπέζια Θερμάστρα Φαγητού / Chafing dish for serving food • Με 2 ταψιά και συνολική χωρητικότητα 8.5l / With 2 pans and a total capacity of 8.5l

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στα ταψιά ψησίματος PAL / On PAL baking trays

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' όλα τα προϊόντα Pyrex / On all Pyrex products

€9.99

EVERYDAY SUPER PRICE

€19.89

0267820

0113461

0252641

DIAMOND Θέρμος Φαγητού / Insulated Hot Pot • Ανοξείδωτο Ατσάλι / S/Steel • 1.5l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Πιάτα / Plates • Επιδόρπιου / Dessert Ø19cm • Μπολάκι / Bowl Ø12cm ONLY €1.09 • Σούπας / Soup Ø22cm ONLY €0.99 • Πιάτο Δείπνου / Dinner Plate Ø24cm ONLY €0.99 • Πιάτο Δείπνου / Dinner Plate Ø26.5cm ONLY €1.29

Πιατοθήκη / Dish Rack • 44x32x20cm

€7.49

€25.99 0259584

€19.99

Βάζο Νερού με Φίλτρο / Water Filter Jug • Περιλαμβάνει 1 φίλτρο / Includes 1 filter • Άσπρο, Μπλε / White, Blue • 2.4l • Έξτρα Φίλτρα 3+1 / Extra Filters 3+1: ΑΠΟ/FROM: €35.79 - €28.99

€0.89

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στους θέρμους Estia / On Estia insulated bottles

€15.49

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα προϊόντα Sistema / On selected Sistema products

€39.99

€49.99

0228476

0234951

Καροτσάκι Kουζίνας / Kitchen Trolley • 37x37x76cm

Καρότσι Αποθήκευσης / Storage Trolley • 3 Επίπεδα / Tiers • 44.5Wx30Lx78.5Hcm • 2 Χρώματα / Colors

€29.99

€35.99

13


ΕΠΟΧΙΑΚΑ

Βρείτε περισσότερες και Τώρα! Και μεπροσφορές online αγορές πληροφορίεςNow! για τα στο Withπροϊόντα online purchases Find more offers and information for products at

SEASONAL

www.superhome.com.cy

ONLY

€49.99

€42.99

0214816

0173322

0260906

RIO Σετ Κήπου με Ομπρέλα και 4 Καρέκλες / 6Pcs Outdoor Patio Set with Umbrella • Τραπέζι / Table: Ø90cm • Ατσάλι / Steel

MARKET Ομπρέλα Αλουμινίου / Aluminium Umbrella • 6 Ακτίνες / Ribs • Ø2.70m • Ø Πασσάλου / Pole: 38mm • Μπεζ, Γκρίζα / Beige, Grey

THASOS Βάση Ομπρέλας / Umbrella Base • 25kg • 48mm • Τσιμέντο / Concrete

€99.99

€32.99

€12.99

€21.99

0273519

0200658

HAREL Πλαστική Καρέκλα / Plastic Chair • 40x45xH87cm

DANTE Kαρέκλα / Chair • 57Wx57Lx89Hcm

€9.99

€17.99

€29.99

€139.95

€99.99

Σετ Κήπου με 4 Καρέκλες / Patio Set with 4 Chairs • Μεταλλικό / Steel 0258651

NADIA Καρέκλα / Chair • Μαύρο , Γκρίζο / Black, Grey ΑΠΟ/FROM: €19.99 - €15.99 0215003

BRISTOL Τραπέζι / Table • Ø105cm ΑΠΟ/FROM: €59.99 - €36.03

€279.95

€184.99

€179.99

€109.99

0265098

0214500

FOREVER Παγκάκι / Bench • Άσπρο, Ανθρακί / White, Charcoal

MUNICH Παγκάκι / Bench • 127Wx60Dx85Hcm • Χυτοσίδηρος / Cast Iron

€134.99

Σετ Κήπου με 4 Καρέκλες / Patio Set with 4 Chairs • Μεταλλικό / Steel

€64.99

0271004

DALLAS Καρέκλα / Chair ΑΠΟ/FROM: €34.99 - €24.99 0271003

DALLAS Τραπέζι / Table • 150x90x72cm ΑΠΟ/FROM: €139.99 - €85.03

€59.99

€54.99

0215039

0224615

VALERIA Καρέκλα Εξωτερικού Χώρου / Outdoor Chair • 65.5x56x107cm

NATASA Καρέκλα / Chair • 55x57x85cm

€39.99

€34.99

€739.93

€599.99

Σετ Κήπου με 6 Καρέκλες / Patio Set with 6 Chairs

0215672

ANGEL Καρέκλα / Chair • 57x59x89cm

ΑΠΟ/FROM: €64.99 - €54.99 0243179

TRITON Τραπέζι / Table • 205x90x73cm

ΑΠΟ/FROM: €349.99 - €270.05

14

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΕΠΟΧΙΑΚΑ

Για online αγορές For online purchases

SEASONAL €14.99

€117.99

0150100

0270358

Τρίγωνο Πανί Σκίασης / Triangle Shade • Μπεζ, Ανθρακί / Beige, Dark grey • 3x3x3m • HDPE

GRAND Μεταλλική Τέντα / Metal Gazebo • 3x3m • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€11.99

€79.99

€239.99 0260182

€179.99

€219.99 0260929

€179.99

TOBS Σετ Κήπου με 2 Καρέκλες / Lounger Set with 2 Chairs • Γκρι, Πράσινο / Grey, Green • Καρέκλα / Chair: 73x84x82cm • Τραπέζι / Table: 50x50x41cm

€216.99 0262752

€159.99

RIVIERA Σετ Κήπου / Outdoor Set • Προστασια από την υπεριώδη ακτινοβολία / UV resistant • Άσπρο, Τοπέ, Ανθρακί / White, Taupe, Dark Grey

€175.99

€239.99

0215484

0253789

RIMINI Μεταλλική Τέντα / Metal Gazebo • 3x3m

IGNITION Τέντα Αυτοκινήτου / Car Tent • 2.75x5m • 8 Πόδια / Legs • Αδιάβροχο / Waterproof • Μπεζ / Beige • 3x6m - ΑΠΟ/FROM: €299.99 - €199.99

€124.99

ATHINA Σετ Κήπου με Καναπέ / Outdoor Sofa Set

€78.97

€49.99

Σετ Κήπου με 2 Καρέκλες / Patio Set with 2 Chairs 0215006 0259865 BRISTOL KIA Τραπεζάκι / Sling Table Καρέκλα / Chair • 40x40x43cm

ΑΠΟ/FROM: €25.99 - €17.99 ΑΠΟ/FROM: €26.99 - €14.01

www.superhome.com.cy

€159.99

€469.99 0270323

€349.99

SAMBA Σετ Κήπου / Outdoor Set • 2 Πολυθρόνες / Single sofas (H68xD89xH85.5cm) • 1 Διπλός Καναπές / Double sofa (W131xD89xH85.5cm) • 1 Τραπεζάκι / Coffee table (80xH40cm)

€649.99

€339.99

€183.99

0224088

0214807

0224115

EMILIA Γωνιακός Καναπές & Τραπεζάκι / 3Pcs Corner Sofa Set • Αλουμίνιο / Aluminium • 213x69x62cm - 130x69x62cm • Τραπέζι / Table: 63x63x32.5cm • Γκρι, Άσπρο / Grey, White

EGG Κρεμαστή Καρέκλα / Egg Hanging Chair • 78x70x120cm

PANAMA Τριθέσια Κούνια / 3-Seater Swing • 170x110x152cm

€499.99

€229.99

€84.99

15


ΚΗΠΟΣ

Βρείτε περισσότερες προσφορές και πληροφορίες για τα προϊόντα στο Find more offers and information for products at

GARDEN

www.superhome.com.cy

ΦΥΤΟΧΩΜΑΤΑ / SOILS

ΛΙΠΑΣΜΑΤΑ / FERTILIZERS

ΓΛΑΣΤΡΕΣ / POTS

ΦΥΤΑ / PLANTS

0167201

0263972

0213836

0159848

EVERYDAY SUPER PRICE

1

€0.99

0

€6.49

5

€TOP SOIL.39

€20-20-20 .69

Φυτόχωμα για Ορχιδέες / Soil for Orchids • 5l 1l = €1.10- €0.86 €3.99

Κεραμική Γλάστρα Ορχιδέας / Orchid Ceramic Pot • 13x13x14cm • Μεγάλη ποικιλία / Great variety

5

€ .89

0031562

€3.99

3

€ .19

4

€ .69

Λίπασμα Τριανταφυλιάς / Rose Fertilizer • 1kg 1kg = €5.29 - €4.69

€8.99

7

€ .49

104.99

0179926

€3.69

2

€ .99

Ξύλινη Γλάστρα με Καφασωτό / Wood Pot with Trellis • 80x120x40cm • 79l

Ποτούνια / Potounia • 2l 0201205

€4.69

0251977

€32.99

22

EVERYDAY SUPER PRICE

3

6

€ .99

0037719

€3.89

3

€ .29

Φυτόχωμα για Γαρδένιες / Soil for Gardenia • 45l 1l = €0.18- €0.16

Θειικός Σίδηρος / Iron Sulfate • 1kg 1kg = €3.89 - €3.29

€3.99

3

€ .29

€18.99

15.99

Ελαφρυά Τύφρη / Peat Moss • 150l 1l = €0.13- €0.11 €1.99

Κομποστοποιημένη Κοπριά / Composted Manure • 20l 1l = €0.10- €0.08

Οστεόσπερμο / Osteospermum • 2.5l

0246517

€6.49

5

€39.99

33

€ .29

€Ορθογώνιος.Ανθώνας 99 /

Ποτούνια / Potounia • 2l

Rectangular Pot • 60x30x34cm • 80x40x50cm ΑΠΟ / FROM: €77.99 - €65.99 0231920

€6.79

0133619

3

€ .79

0234600

0179971

€ 0232908

Green House Planter • 78x37.7x81cm

Λίπασμα Γρασιδιού / Grass Fertilizer • 1kg 1kg = €3.79

€7.99

Ελαφρόπετρα / Pumice Stone • 12l 1l = €0.33- €0.27

€Γλάστρα-Θερμοκήπιo .99 /

€SUPERGRASS .79

0167820

1

€ .49

€

0253341

Βιολογικό Κομποστοποιημένο Φυτόχωμα / Bio Compost • 50l 1l = €0.18- €0.15

€1.89

€143.89

€5.29

0232915

0202299

Πετούνια / Petunia • 13cm

0263661

0054769

Φυτόχωμα για Κάκτους και Παχύφυτα / Soil for Cactus and Succulents • 5l 1l = €0.80- €0.64

16

2

€ .69

€6.59

Λίπασμα για Ορχιδέες / Ferilizer for Orchids • 250ml 1l = €26.36- €23.56

Βερβένα / Verbena • 13cm

€3.29

0199575

Φυτόχωμα για Mπονσάι / Soil for Bonsai • 5l 1l = €0.80- €0.64

1

€ .49

0273391

Λίπασμα Γενικής Χρήσης / General Purpose Fertilizer • 1kg • 5kg EVERYDAY SUPER PRICE €17.49 1kg = €3.50

0137720

1

€2.09

3

4

€ .29

€ .69

0202300

EVERYDAY SUPER PRICE

€5.49

0232910

Αρωματικά Φυτά / Aromatic Plants • 1l

0179977

0052684

3

€ .39

Πλαστική Γλάστρα / Plastic Pot • 21x17cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Υγρό Λίπασμα / Liquid Ferilizer • 500ml 1l = €12.98- €10.58

€ .19

1

€ .79

€ .29

Φυτόχωμα / Soil • 20l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes 1l = €0.07

€1.69

5

0274284

€ .99

€49.99

39.99

€

Λίπασμα για Λουλούδια / Flower Fertilizer • 1kg 1kg = €6.79 - €5.99

Γλάστρα / Pot • 35x70cm • 35x90cm ΑΠΟ / FROM: €69.99 - €56.99

0123745

€11.99

9

€ .69 Γαρδένια / Gardenia • 4l

€11.99

9

€ .49

Κοκκώδες Λίπασμα Γενικής Χρήσης / Granual Multi Purpose Fertilizer • 21-7-14 + 0.3MgO • 5kg 1kg = €2.40 - €1.90

0274281

€159.99

139.99

€

Ορθογώνια Γλάστρα / Rectangular Pot • 75x33x65cm • Με τροχούς / With wheels

0177109

€12.95

10.49

€

Γιασεμί / Jasmine • 5l

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά τυπογραφικά λάθη λάθη ήή παραλείψεις. παραλήψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΚΗΠΟΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ / ΧΑΛΙΑ

Για online αγορές For online purchases

GARDEN DÉCOR / CARPETS €17.99

€38.99

€35.99

0263508

0256785

0251321

Επεκτεινόμενο Λάστιχο με Τυλιγάδι / Expandable Hose with Reel Set • 5m

Σύστημα Αυτόματου Ποτίσματος / Self Watering System Set • 10 Ρυθμιζόμενους σταλάκτες / Adjustable drippers • 10 Διακλαδωτές / Βranchers • Προγραμματιστής ποτίσματος / Watering programmer • Ρυθμιστής πίεσης / Pressure regulator • Φίλτρο / Filter • Αντλία / Pump • 10 Στηρίγματα / Props • Σωλήνας / Pipe 10 m x 1/4"

FLEX Λάστιχο Ποτίσματος / Hose • Ø1/2” • 20m • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€12.99

€31.99

www.superhome.com.cy

€27.99

0260942

€6.99

5

€ .29

ERGO Πιστόλι Νερού / Watering Pistol 0203191

€15.49

9

€AQUAVIVA .99

1m = €1.80 - €1.40

15 % ΕΚΠΤΩΣΗ

Λάστιχο Ποτίσματος / Watering Hose • 15m • Ø1/2” 1m = €1.03 - €0.67

0260944

€46.99

32

€TWIDDY .99

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα είδη ύδρευσης / On selected irrigation products 0101321

0246445

€5.69

0105796

€2.49

4

5

€Ρυθμιστής.89Φουσκαλίδων

PE Pipe for Watering • 15m • Ø20mm

€24.99

€6.79

1

€ΡΕ Σωλήνας .29Άρδευσης /

0267099

€17.99

€Τρυπητήρι.29Λαστίχου /

σε Κασαλάκι / Bubler Adjustment on Spike • 5 Τεμάχια / Pieces

Επεκτεινόμενο Λάστιχο / Expandable Hose • Μέχρι / Up to: 15m • Non-knot 1m = €3.13 - €2.20 0158849

€37.49

27

€Σετ Τυλιγάδι.99 με Λάστιχο /

Κιτ Ύδρευσης με Αξεσουάρ / Irrigation Kit with Accessories • Διάμετρος / Diameter: 20mm • 5 Ψεκαστήρες / Sprayers • 25m

Punch Hole Maker • 3mm

Hose Reel and Hose Set • 10m 1m = €3.75 - €2.80 0062100

EVERYDAY SUPER PRICE

1m = €0.38 - €0.29

19.99

€

1Τεμ./Pc = €0.80 - €0.38

Τυλιγάδι / Hose Reel • Χωρητικότητα / Length capacity: 45m • Ø1/2" (12.7mm)

€76.99

€94.99

€199.99

0271783

0262468

0246687

Ψεκαστήρας Πλάτης Πίεσης Μπαταρίας / Backpack Pressure Battery Sprayer • 16l • 12V / 8Ah • Manual/Battery • Full accessory set

Ψεκαστήρας Μπαταρίας / Sprayer Battery • 12V • 12Ah • 8l/min • Χρόνος λειτουργίας / Run time: 3-4h • Λάστιχο / Hose: 20m • Σωλήνας αναρρόφησης / Suction tube: 2m • Σωλήνας / Pipe 60cm

Επιτοίχια Αυτόματη Ανέμη Ποτίσματος με Λάστιχο / Wall Mounted Hose Box Roolup • 20m

€59.99

€169.99

€74.99

0062103

€40.99

27

€Tυλιγάδι Καρότσι .49/

Hose Reel with Wheels • 60m • Ø1/2”

0186596 0166025

EVERYDAY SUPER PRICE

1

€Φωτιστικό.19Ηλιακής /pc

Ενέργειας / Solar Light • 1.2V • S/Steel • Ύψος/Height: 36.5cm

0205147

€2.99

2

€Φωτιστικό.29

Ηλιακής Ενέργειας / Solar Light • 8x8x15cm • Με κλιπ / With clip

0205146

€7.99

5

€Φωτιστικό.99Ηλιακής Ενέργειας / Solar Light • 16.5x14cm

0265291

€12.69

8

€Φωτιστικό.99

Ηλιακής Ενέργειας / Solar Light • 10 Λαμπτήρες / Bulbs • 5.6m

€104.49

79

0166027

€GENIUS COMPACT .99

€14.99

9

€Φωτιστικά.99

Ηλιακής Ενέργειας / Solar Light

4

τεμ/pcs

Τυλιγάδι με Λάστιχο / Reel with Hose • 25m • Ø1/2”, Ø3/4” 0162109

€58.99

29

€Χρονοδιακόπτης .99Ποτίσματος / 1Τεμ./Pc = €3.75 - €2.50

Water Timer • 15 Προκαθορισμένα Προγράμματα / Preset Watering Program • 0.5 - 10Bar

17


ΚΗΠΟΣ

Βρείτε περισσότερες προσφορές και πληροφορίες για τα προϊόντα στο Find more offers and information for products at

GARDEN 0234960

EVERYDAY SUPER PRICE

0

€3.99

€12.99

€19.99

0268249

0263252

0263256

Διακοσμητική Πέτρα / Peddle Rock • 1-3cm • 3-6cm • 6-8cm • 10kg

Διακοσμητικό Κήπου / Garden Decorative • 3 Σχέδια / Designs

Διακοσμητικό Κήπου / Garden Decorative • 120x10cm • Πάχος / Thickness: 5cm • 2 Χρώματα / Colors

€26.99

€42.99

€42.99

0268187

0060887

0226172

Τσάντα Γενικής Χρήσης για Αυτοκίνητα / Heavy Duty Plastic Trunk Bag • 140x100x80cm • 1100l

Κάδος Απορριμμάτων / Outdoor Wastebin • 120l • Με τροχάκια / With wheels • 4 Χρώματα / Colors

Κάδος Κομποστοποίησης / Compost Bin • 73x72x86Hcm • 220l

€2.99

€Γάντια .Κηπουρικής 89 / Garden Gloves • 4 Μεγέθη / Sizes

www.superhome.com.cy

€9.99

€15.99

0268333

€2.19

1

€ .79/pc

Εργαλείο Χειρός Κήπου / Garden Hand Tool

0226965

€10.99

7

1kg = €0.40 - €0.30

€ .99

Μαχαίρι Κήπου / Grafting Knife • Ξύλινη λαβή / Wooden handle • 18cm

€18.99

0258510

€4.99

3

€Κλαδευτήρι .99/

€35.99

€29.99

Pruner • 8"

0228587

€11.99

7

€Φρουτοσυλλέκτης .99 / Fruit Picker • 1.9m

EVERYDAY SUPER PRICE

€59.99

€30.99

0119730

0231235

0259441

Καλάμι Περίφραξης / Reed Screen • 100x500cm • 150x500cm EVERYDAY SUPER PRICE €12.99 • 200x500cm EVERYDAY SUPER PRICE €19.99

Πλαστική Καλαμωτή / PVC Wicker Fence • 1x3m • Καφέ, Ανθρακί / Brown, Charcoal

Τεχνητά Φύλλα Με Πέργκολα Ιτιάς / Atificial Leaves With Willow Trellis • 412 Φύλλα / Leaves • 1x2m

€9.99

€44.99

€67.99

0232144

0254643

0264563

Πράσινο Δίχτυ σε ρολό / Green Mesh Roll • 1x5m - 1.5cm • Πράσινο, Καφέ, Άσπρο, Γκρι / Green, Brown, White, Grey

Σταντ Φυτών Ξύλινο / Flower Stand Wood • 30.9x9x89cm

Μεταλλικό Πάνελ Περίφραξης / Metal Fence Panel • Πλάτος / Length: 100cm • Ύψος / Height: 60cm • Άσπρο, Ανθρακί / White, Charcoal • Με επίστρωση κατά της σκουριάς / With anti-rust coating • Στήλος / Column - ΑΠΟ / FROM: €32.99 - €25.99

€8.99

0258515

€4.99

3

€Αναδιπλούμενο .99 Πριόνι / Foldable Pruning Saw • 180mm

€39.99

€26.99

0265162

€10.09

6

EX

Επεκτεινόμενη Μυστρί Αλουμινίου / Expandable Aluminium Trowel • 70-105cm

PA ND ING

€ .99

0270001

€10.99

7

€ .99

€7.99

0270002

€5.99

3

€29.99

€54.99

€ .99 0270000

€15.99

11.99

€

18

Τηλεσκοπικό Χερούλι Αλουμινίου / Aluminium Telescopic Handle • 1.7-4.5m

1m = €2.00 - €1.60

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά τυπογραφικά λάθη λάθη ήή παραλείψεις. παραλήψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΚΗΠΟΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ / ΧΑΛΙΑ

Για online αγορές For online purchases

GARDEN DÉCOR / CARPETS

www.superhome.com.cy

€42.99

€47.99

€129.99

€121.99

0219056

0254618

0273264

0215481

Χλοοκοπτικό / Grass Trimmer • Ισχύς / Power: 300W

Χλοοκοπτικό / Grass Trimmer • Ισχύς / Power: 280W

Χλοοκοπτικό / Grass & Hedge Trimmer • 20V Li-ion

Χλοοκοπτικό / Grass Trimmer • 18V Li-ion 2Ah • Λεπίδα / Blade: 28cm

€179.99

€289.99

€299.89

€294.99

0236831

0239926

0236832

0144219

Βενζινοκίνητο Χλοοκοπτικό / Petrol Brush Cutter • 42.7cc • 1.25KW(2HP) • 9000rpm

Χλοοκοπτικό / Brush Cutter • 20V 2X4AH • Ø25.5cm

Πολυεργαλείο Κήπου / Multi Tool • 52cc • 1.4KW(2.2HP) • 10000rpm

FS 55 Βενζινοκίνητο Χλοοκοπτικό / Petrol Brush Cutter • 27.2cc

€74.99

€106.99

€109.99

€124.99

0236787

0237105

0239929

0237264

Ηλεκτρικό Θαμνοκοπτικό / Electric Hedge Trimmer • Ισχύς / Power: 450W

Ηλεκτρικό Θαμνοκοπτικό / Electric Hedge Trimmer • Ισχύς / Power: 450W

Θαμνοκοπτικό / Hedge Trimmer • 1400 RPM • 20V Li-ion 2Ah • Λεπίδα / Blade: 45cm

Κλαδευτήρι / Hedge Trimmer • Ισχύς / Power: 18V • Λεπίδα / Blade: 45cm • 2.0AH

€134.99

€329.99

0220371

0254616

Ηλεκτρική Χορτοκοπτική Μηχανή / Electric Lawn Mower • Ισχύς / Power: 1.2KW

Βενζινοκίνητη Χορτοκοπτική Μηχανή / Petrol Lawn Mower • Χωρητικότητα / Tank Capacity: 45l • 40cm

€33.99

€129.99

€64.99

€109.99

€39.99

€229.99

€94.99

€279.99

€99.99

€109.99

€238.99

€229.99

€89.99

0214472

EVERYDAY SUPER PRICE

98

€Χορτοκοπτικό.99 / Brushcutter • 18V Li-ion

€99.99

0214474

EVERYDAY SUPER PRICE

98

€Φυσητήρας./99 Blower

• 18V Li-ion • Ροή αέρα / Air flow: 420m3/h

0214473

EVERYDAY SUPER PRICE

98

€Θαμνοκοπτικό.99 /

Hedge Trimmer • 18V Li-ion • Λεπίδα / Blade: 50cm

19


ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΗΠΟΥ GARDEN SHEDS €159.99

€249.99

€214.99

€279.99

0264854

0217090

0162786

0170082

BRIGHTWOOD Πλαστικό Μπαούλο / Cushion Box • 145x69.7x60.3cm • 454l

ONTARIO Πλαστικό Μπαούλο / Cushion Box • 147x83x86cm • 870l

STORE IT OUT Πλαστική Αποθήκη / Storage Unit • 130Wx74Dx110Hcm • 845l

STORE IT OUT MAX Πλαστική Αποθήκη / Storage Unit • 145.5Wx82Dx125Hcm • 1200l

€599.99

€399.99

€609.99

€499.99

0262487

0209077

0159575

0228619

CORTINA MEGA Πλαστική Αποθήκη / Storage Unit • 190.5x109x132.5cm • 2020l

ΜΑΝΟR 4X3 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 129Wx103Dx196Hcm

FACTOR 6X3 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 178Wx113.5Dx208Hcm

DARWIN 6Χ4 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 125.8Wx184.5Dx205Hcm • Σχέδιο Ξύλου / Wooden Design

€649.99

€899.99

€929.99

€1499.99

0257657

0251070

0182173

0263500

METAL TOP SHED 10X8FT Μεταλλική Αποθήκη Κήπου / Metal Shed • 243x393.5Wx219Hcm • 7.82m2

€1149.99

DARWIN 6X8 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 190Wx244Dx221Hcm • Περιλαμβάνει Πάνελ Δαπέδου / Includes Floor Panel

MANOR 6X8 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 185.8Wx236.8Dx227Hcm

PREMIER 7.5X9 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • Περιλαμβάνει Πάνελ Δαπέδου / Includes Heavy Duty Floor Panel • Διπλοί τοίχοι / Double walls • Ενσωματωμένος φεγγίτης / Built-in skylight • 228x287x252Hcm

€129.99

€479.99

€479.99

€199.99

€299.99

€729.99

€169.99

€499.99

€739.99

€219.99

€399.99

*Η συναρμολόγηση δεν περιλαμβάνεται / Assembly is not included.

SHOP ONLINE Για online αγορές www.superhome.com.cy

ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ / ADDRESSES Λευκωσία: Κάμπου 30 Στρόβολος 28ης Οκτωβρίου 7-9, Έγκωμη Γωνία Βιέννης και Πράγας 6, Λακατάμια Λεμεσός: Παύλου Λιασίδη 8, Μέσα Γειτονιά Λάρνακα: Λεωφ. Σπύρου Κυπριανού Πάφος: Λεωφ. Δημοκρατίας 30 Nicosia: 30 Kambou str. Strovolos 28th October str. 7-9, Engomi Vienna and Prague Corner, Lakatamia Limassol: 8 Pavlou Liasides, Mesa Gitonia Larnaca: Spirou Kyprianou Ave. Paphos: 30 Demokratias Ave. ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ / PANCYPRIAN NUMBER 7777 7545

e-shop: www.superhome.com.cy


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Superhome Center Leaflet March-April 2025 by Superhome Center Cyprus - Issuu