Skip to main content

SUPABARN BROCHURE Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

Page 1

SAVE

25%

$

29

99 kg

SAVE $10.00 LAMB RACKS $29.99 per kg

SAVE

20%

$

11

99

$

kg

SAVE $3.00

WHITE GRAPES $4.99 per kg

Great Value

29

Great Value

99 kg

SAVE $3.00 WHOLE BEEF SCOTCH FILLET $29.99 per kg

SAVE

60% $

19

99 ea

SAVE $30.01 OMO LAUNDRY LIQUID ACTIVE CLEAN / SENSITIVE 4L $5.00 per L

kg

GREAT VALUE

INGHAM’S CHICKEN THIGH FILLETS $11.99 per kg

$

4

99

$

29

25%

99 kg

SAVE $5.00 AUSTRALIAN COOKED TIGER PRAWNS SIZE U10/15 $29.99 per kg

½ PRICE $

5

½ PRICE

SAVE OVER

99 ea

SAVE $6.01 STREETS MAGNUM MULTI PACKS 4/6 pack RANGE

$

7

99 ea

SAVE $3.00 SAN BENEDETTO SPARKLING WATER 750ml x 6 pack $1.78 per L

$

9

99 ea

SAVE $10.01 COCA COLA SOFT DRINKS 300ml x 12 pack RANGE $2.78 per L

Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

ea

SAVE $6.75 TWININGS TEA BAGS 80/100 pack SELECTED VARIETIES

½ PRICE $

6

75

SAVE OVER

55% $

14

99 ea

SAVE $20.01 MILTON PARK WINES 750ml


RECIPE OF THE WEEK

LEAN BE

Homemade Beef Burgers SERVES: 4 TOTAL TIME: 50 MINUTES

Great Value

• (S

PACK LK

MINCE BU EF

E E P A G E 2) •

You will need:

500 g 4-star beef mince 1 brown onion, finely chopped 1 tbsp chopped flat leaf parsley ⅓ cup fresh breadcrumbs salt & cracked black pepper 4 hamburger buns, halved and toasted

Burger extras 4 short cut rashers bacon 4 eggs sliced tasty cheese sliced tomatoes lettuce leaves sliced canned beetroot

For recipe scan QR code or go to www.supabarn.com.au/recipes

BUTCHERY Great Value

$

15

Great Value

99

$

kg

SAVE $3.00

12

99 kg

SAVE $2.00

LEAN BEEF MINCE BULK PACK $15.99 per kg

THIN BEEF SAUSAGES BULK PACK $12.99 per kg

SEAFOOD Great Value

$

32

Great Value

99 kg

$

SAVE $7.00 EXTRA LARGE COOKED VANNAMEI PRAWNS $32.99 per kg

2

Follow us on:

17

Great Value

SAVE OVER

30%

99 kg

SAVE $2.00 AUSTRALIAN RAW KING PRAWNS U15/25 $17.99 per kg

@supabarn.farmers.market or

$

14

99 ea

SAVE $7.00 OCEAN KING SMOKED SALMON 300g $49.97 per kg

@supabarnfarmersmarket

$

28

99 ea

SAVE $6.00 BLUE WAVE RAW PRAWNS TAIL ON 1kg $28.99 per kg


bakery SAVE OVER

25%

20%

2

$

$

85 ea

SAVE $1.15 HAMBURGER BUNS 6 pack $0.48 each

3

5

20 ea

SAVE $1.40 COMMUNITY CO MUD CAKE 600g RANGE $0.87 per 100g

½ PRICE $

Great Value

SAVE OVER

$

ea

SAVE $3.20 TIP TOP ENGLISH MUFFINS 6 pack RANGE $0.80 per 100g

ea

SAVE $0.40 BAKER’S OVEN LAMINGTON FINGERS 350g $1.09 per 100g

SAVE

20

3

80

SAVE OVER

25%

30%

2

$

$

99 ea

SAVE $1.00 HOT DOG ROLLS 6 pack $0.50 each

2

99 ea

SAVE $1.51 GOLDEN PIKELETS 8 pack $1.50 per 100g

DELI & CHEESE SAVE

SAVE OVER

20%

30% $

4

99 ea

SAVE $2.51 TASMANIAN HERITAGE CAMEMBERT AND TRIPLE CREAM BRIE OVAL 125g $39.92 per kg

$

4

ea

SAVE $4.00 CASTELLO CHEESE BLUE 150g $33.27 per kg

SAVE OVER

$

kg

20% $

19

kg

SAVE $6.00 BALZANELLI CHORIZO $19.99 per kg

54

$

kg

5

99 ea

SAVE $5.00 UDDER DELIGHTS CHAMPAGNE BRIE 200g $29.95 per kg

Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

5

90 ea

SAVE $6.05 TASMANIAN HERITAGE CAMEMBERT AND DOUBLE BRIE 200g $29.50 per kg

SAVE

45%

SAVE $15.00 TRUFFLE MANCHEGO CHEESE $54.99 per kg

$

99

20% 99

½ PRICE

SAVE OVER

40% 99

99

SAVE $7.00 STAPLETON LEG HAM OFF THE BONE $26.99 per kg

SAVE OVER

$

26

SAVE OVER

20% $

14

99 kg

SAVE $4.00 NORTHSIDE RINDLESS MIDDLE BACON $14.99 per kg

3


FRIDGE

½ PRICE

BELOW

½

PRICE

4

5 $ FOR

$

SAVE $4.75

PRIMO SHORT CUT RINDLESS BACON 750g $11.20 per kg

Great Value

3

ea

SAVE $8.40

YOPLAIT PETIT MIAM YOGHURT 70g RANGE $1.14 per 100g

$

8

40

SAVE

75 ea

40%

20%

2

$

1

$

95 ea

SAVE $1.00 PRIMO SLICED DELI MEATS 80/100g SELECTED VARIETIES

SAVE OVER

SAVE OVER

30%

20%

3 $ FOR

$

5

SAVE $2.50 TAMAR VALLEY KIDS YOGHURT POUCHES 110g RANGE $1.52 per 100g

SAVE

25% $

SAVE $0.75 YUMI'S CLASSIC DIPS 200g SELECTED VARIETIES $1.88 per 100g

SAVE OVER

2

99 ea

SAVE $1.51 PRIMO STACKERS / TRIOS 45-57g

70 ea

SAVE $1.20 FARMERS UNION PROTEIN YOGHURT 150g RANGE $1.13 per 100g

Great Value $

6

80 ea

SAVE $2.20 CHEER TASTY CHEESE BLOCK 400g $17.00 per kg

5

99 ea

SAVE $1.51 WESTERN STAR SPREADABLE BUTTER 500g RANGE $1.20 per 100g

Great Value $

6

99 ea

SAVE $1.01 KRAFT CHEESE SINGLES ORIGINAL / LIGHT 432g $16.18 per kg

BREAKFAST

½ PRICE $

3

½ PRICE

95 ea

$

SAVE $3.95 MOCCONA COFFEE SACHETS 8/10 pack RANGE

4 Follow us on:

3

50 ea

SAVE $3.50 KELLOGG'S SPECIAL K 300G / NUTRI-GRAIN 290g

@supabarn.farmers.market or

½ PRICE $

3

99 ea

SAVE $4.01 SUNSOL MUESLI 500g RANGE $0.80 per 100g

@supabarnfarmersmarket

SAVE OVER

25% $

4

99 ea

SAVE $1.91 BEGA PEANUT BUTTER 470g RANGE $1.06 per 100g


FREEZER

½ PRICE $

5

½ PRICE

99

$

ea

SAVE $6.01

BULLA CREAMY CLASSICS SUNDAES 4 pack RANGE $1.08 per 100ml

SAVE

30%

40%

6

$

$

99 ea

SAVE $3.01 GOLDEN GAYTIME MULTI PACKS 4 pack RANGE $1.75 per 100ml

Great Value $

9

40

6

90 ea

SAVE $4.60 PETERS MAXIBON 4 pack RANGE $1.23 per 100ml

SAVE

30% $

ea

4

49 ea

SAVE $1.10 SAVE $2.01 OOB FROZEN BLUEBERRIES / MIXED BERRIES / MANGO WEIGHT WATCHERS MEALS 300/320g RANGE 450/500g

Great Value

SAVE

30% $

6

60 ea

SAVE $2.90 RISTORANTE PIZZAS 310-390g RANGE

ea

SAVE $6.25

BULLA MURRAY ST ICE CREAM 1L RANGE $0.60 per 100ml

SAVE

6

25

$

8

95 ea

SAVE $2.05 MCCAIN PIZZA RUSTICA 335-460g RANGE

½ PRICE $

4

99 ea

SAVE $5.01 BULLA ICE CREAM MULTI PACKS 8/14 pack RANGE

Great Value $

4

49 ea

SAVE $1.11 MCCAIN REDBOX MEALS 375/400g

SAVE OVER

SAVE OVER

30% $

7

99 ea

SAVE $4.01 CONNOISSEUR ICE CREAM MULTI PACKS 4/6 pack

SAVE OVER

45% $

6

50 ea

SAVE $6.00 FOUR'N TWENTY BEEF PIES 700g SELECTED VARIETIES $0.93 per 100g

SAVE

30%

20%

3

$

$

99 ea

5

20 ea

SAVE $1.81 SAVE $1.30 MCCAIN BEER BATTERED CHIPS / WEDGES / FRIES 750g BIRDS EYE FROZEN VEGETABLES 1kg SELECTED RANGE $5.32 per kg VARIETIES $5.20 per kg

Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

5


SNACKS & DRINKS

BELOW

½

SAVE OVER

45% $

4

PRICE

98

$

ea

SAVE $4.52

½

90

$

ea

BELOW

2

50 ea

½

PRICE

$

SAVE $2.50 NATURAL CONFECTIONERY LOLLIES 130-220g RANGE

11

PRICE

90 ea

SAVE $12.10 CADBURY FAVOURITES ORIGINAL / PARTY 470g $2.53 per 100g

½

40%

25%

2

$

1

$

SAVE OVER

PRICE

40 ea

SAVE $2.60 NATURAL CHIP COMPANY CHIPS 175g RANGE $1.37 per 100g

SAVE

99 ea

SAVE $1.51 PEPSI SOFT DRINKS 1.25L RANGE $1.59 per L

SAVE OVER

4

ea

SAVE $2.10 CADBURY SHARE PACKS 120-180g RANGE

2

$

3

$

ea

SAVE $1.01 ARNOTT'S SHAPES 130-180g RANGE

Follow us on:

70 ea

SAVE $1.40 GOLDEN CIRCLE FRUIT DRINK 250ml x 6 pack RANGE $2.47 per L

@supabarn.farmers.market or

8

20 ea

SAVE $3.55 V ENERGY DRINKS 250ml x 4 pack RANGE $8.20 per L

@supabarnfarmersmarket

ea

½ PRICE $

5

35 ea

SAVE $5.35 MILO ORIGINAL 460G / 30% LESS SUGAR 395g

SAVE

30%

2

50

SAVE $2.50 CC'S CORN CHIPS 175g RANGE $1.43 per 100g

90

25%

99

$

SAVE OVER

25% $

6

½

PRICE

SAVE $10.10 TOBLERONE MILK CHOCOLATE 340g / CRUNCHY ALMOND 360g

$

PRINGLES 118-134g SELECTED VARIETIES

½

PRICE

9

ea

SAVE $2.81

REMEDY KOMBUCHA / SODALY 250ml x 4 pack $4.98 per L

$

2

69

SAVE

40% $

24

70 ea

SAVE $16.55 COCA COLA SOFT DRINKS 375ml x 24 pack SELECTED VARIETIES $2.74 per L


PANTRY

BELOW

BELOW

PRICE

PRICE

½

½

5

$

4 $ FOR

SAVE $5.40

KELLOGG'S COCO POPS CHOCOS 260g / COCO POPS CHOC BROWNIE PILLOWS 310g / SULTANA BRAN 420g

½ PRICE

2

50 ea

SAVE $2.50 MAGGI 2 MINUTE NOODLES 72/76g x 5 pack RANGE

½ PRICE $

2

50 ea

SAVE $2.50 HEINZ KETCHUP/BBQ SAUCE 500ml RANGE $0.50 per 100ml

SAVE OVER

ea

SAVE $4.01

GREENSEAS TUNA 95g RANGE $13.16 per kg

$

3

49

SAVE

35%

$

14

95 ea

SAVE $8.05 BERTOLLI OLIVE OIL 750ml RANGE $1.99 per 100ml

SAVE OVER

½ PRICE $

2

25 ea

SAVE $2.25 ARNOTT'S CRACKER CHIPS 150g RANGE $1.50 per 100g

SAVE

40%

30%

3

$

$

99 ea

SAVE $3.01 BETTY CROCKER MUFFIN MIX 485/500g RANGE

SAVE OVER

5

90 ea

SAVE $2.60 NESCAFE COFFEE CAPSULES 10 pack RANGE $0.59 each

SAVE

½ PRICE $

2

75 ea

SAVE $2.75 LIPTON ICE TEA 1.5L $1.83 per L

½ PRICE $

2

75 ea

SAVE $2.75 HEINZ MAYONNAISE 295ml RANGE $0.93 per 100ml

SAVE OVER

30%

40%

30%

20%

2

$

9

$

5

$

$

20 ea

SAVE $1.05 ROMANELLA PASTA 500g RANGE $0.44 per 100g

99 ea

SAVE $7.30 WILD NECTAR ORIGINAL HONEY 1kg $1.00 per 100g

95 ea

SAVE $2.55 CARMAN'S PROTEIN BARS 5 pack RANGE

Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

5

99 ea

SAVE $1.71 VEGEMITE 380g $1.58 per 100g

7


HOUSEHOLD

SAVE

SAVE

55%

$

10

60%

75

$

ea

SAVE $13.25

40% 50

$

ea

SAVE $2.00 VIVA PAPER TOWEL 2 pack RANGE

30 ea

SAVE OVER

20%

2

3

½ PRICE

SAVE $3.30 DOMESTOS DISINFECTANT BLEACH REGULAR/FRESH 1.25L $0.26 per 100ml

SAVE OVER

$

FINISH QUANTUM ULTIMATE DISHWASHER TABLETS LEMON 65 pack $0.42 each

½ PRICE

SAVE OVER

2

ea

SAVE $41.01

COLD POWER LAUNDRY LIQUID ADVANCED CLEAN /LEMON 2L $5.38 per L

$

26

99

99 ea

4

99 ea

SAVE $5.01 MORNING FRESH DISHWASHING LIQUID 900ml SELECTED VARIETIES $0.55 per 100ml

55%

5

$

99 ea

SAVE $1.81 FLUFFY FABRIC SOFTENER 2L SELECTED VARIETIES $3.00 per L

40%

2

49 ea

SAVE $3.51 MULTIX OCEAN PLASTIC GARBAGE BAGS 10-36 pack SELECTED VARIETIES

2

$

79 ea

SAVE $2.01 JIF CREAM CLEANSER ORIGINAL/LEMON 500ml $0.56 per 100ml

½ PRICE

SAVE OVER

20% $

SAVE $0.96 AJAX SPRAY N' WIPE 500ml SELECTED VARIETIES $0.60 per 100ml

$

SAVE OVER

3

$

49 ea

SAVE $3.51 BREF POWER ACTIVE TOILET CLEANER 50g $6.98 per 100g

PET CARE SAVE OVER

SAVE

40% $

7

49 ea

$

SAVE $5.51 WHISKAS WET CAT FOOD 85g x 12 pack RANGE $0.73 per 100g

8

Follow us on:

SAVE

30%

25%

24

$

99 ea

SAVE $11.01 SUPERCOAT DRY DOG FOOD 6.7/7kg RANGE

@supabarn.farmers.market or

6

40 ea

SAVE $2.19 BOW WOW SUPER SNACKS 10 pack RANGE $0.64 each

@supabarnfarmersmarket

½ PRICE $

3

49 ea

SAVE $3.51 PEDIGREE DENTASTIX DOG TREATS 7 pack RANGE


HEALTH, BEAUTY & BABY

BELOW

½

SAVE OVER

55% $

6

PRICE

99

$

ea

SAVE $9.01

COLGATE TOTAL TOOTHPASTE 200g SELECTED VARIETIES $2.48 per 100g

½ PRICE

4

½ PRICE

99 ea

SAVE $5.01 PANTENE SHAMPOO & CONDITIONER 375ml RANGE $1.33 per 100ml

½ PRICE $

4

ea

SAVE $4.51 COLGATE SENSITIVE TOOTHPASTE 110g RANGE $4.08 per 100g

SAVE

$

$

11

SAVE

55% 49 ea

SAVE $11.51 OGX SHAMPOO & CONDITIONER 385ml SELECTED VARIETIES $2.98 per 100ml

½ PRICE

49

$

5

99 ea

SAVE $6.01 COLGATE PLAX MOUTHWASH GENTLE MINT/FRESH MINT 1L $0.60 per 100ml

SAVE OVER

40%

45%

12

$

99 ea

SAVE $9.01 HUGGIES NAPPY PANTS 24-36 pack SELECTED VARIETIES

ea

SAVE $6.05

TRESEMME SHAMPOO & CONDITIONER 750ml $0.93 per 100ml

$

4

95

3

00 ea

SAVE $2.60 HUGGIES BABY WIPES 70-80 pack

$

8

49 ea

SAVE $10.51 DOVE BODY WASH 1L SELECTED VARIETIES $0.85 per 100ml

½ PRICE $

6

99 ea

SAVE $7.01 CANCER COUNCIL SUNSCREEN 110ml SELECTED VARIETIES $6.35 per 100ml

½ PRICE $

5

75 ea

SAVE $5.75 DOVE AEROSOL DEODORANT 250ml SELECTED VARIETIES $2.30 per 100ml

Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

ea

SAVE $5.25 VASELINE BODY LOTION 400ml SELECTED VARIETIES $1.31 per 100ml

SAVE OVER

35% $

6

50 ea

SAVE $4.25 MAXIBLOCK SUNSCREEN REGULAR/KINDER 100ml $6.50 per 100ml

½ PRICE $

5

25

BELOW

½

PRICE

$

2

49 ea

SAVE $3.01 REXONA ROLL ON DEODORANT 50ml SELECTED VARIETIES $4.98 per 100ml

9


SupA SPECIALS ½ PRICE $

2

½ PRICE

50

$

ea

SAVE $2.50 SOUR PATCH KIDS 190g RANGE $1.32 per 100g

50

49

$

95 ea

5

½ PRICE

20%

99

$

ea

½ PRICE

50

$

ea

SAVE $5.50 NESCAFE ESPRESSO COFFEE CONCERNTRATE 500ml RANGE $1.10 per 100ml

SAVE

2

ea

SAVE OVER

SAVE $3.00 SONORA CORN CHIPS SALTED 500g $1.20 per 100g

SAVE $20.00 VILLA EXTRA VIRGIN OLIVE OIL 4L $1.25 per 100ml

5

50

SAVE $3.00 LINDT CHOCOLATE BLOCKS 100g RANGE $5.50 per 100g

SAVE OVER

30%

5

$

ea

25%

$

35%

SAVE $3.50 KELLOGG'S POP TARTS 384g RANGE $0.91 per 100g

SAVE OVER

$

3

SAVE

11

50 ea

SAVE $3.49 LAVAZZA GROUND COFFEE 250g RANGE $4.60 per 100g

½ PRICE

2

75

2 $ 50 FOR

ea

SAVE $2.50 FANTASTIC NOODLE CUP/BOWL 70/85g

SAVE $2.75 COTTEE’S CORDIAL 1L RANGE $2.75 per L

SAVE OVER

SAVE

30%

45%

40%

8

$

9

$

$

99 ea

SAVE $4.01 LINDT LINDOR CHOCOLATE BAGS 121-125g RANGE

10 Follow us on:

90 ea

SAVE $9.10 PEPSI SOFT DRINKS 375ml x 10 pack SELECTED VARIETIES $2.64 per L

@supabarn.farmers.market or

9

60 ea

SAVE $6.40 MONSTER ENERGY DRINK 500ml x 4 pack RANGE $4.80 per L

@supabarnfarmersmarket


LIQUOR SAVE OVER

SAVE OVER

25% $

59

20%

99

$

ea

SAVE $23.00 CORONA EXTRA BOTTLES 355ml x 24 pack

$

00

99

$

ea

99

$

ea

00

Great Value

Great Value

Great Value

SAVE

20%

99

$

ea

MANAGER’S CHOICE

99 ea

99

$

ea

SAVE $12.00 SUNTORY -196 GRAPE OR LEMON OR PEACH 330ml x 10 pack

½

PRICE

16

SAVE OVER

$

SAVE OVER

ea

SAVE

SAVE UP TO $33.01 LAMBERT VINEYARDS 750ml AND ALLEGIANCE ARTISAN MCLAREN VALE SHIRAZ 750ml

35%

$

99 ea

12

SAVE OVER

ea

SAVE UP TO $12.00 K1W1 SAUVIGNON BLANC AND K1W1 PINOT GRIS 750ml AND ANDREW PEACE CHENIN BLANC & ZWEIGELT 750ml

$

21

40%

$

14

ea

SAVE $3.00

SAVE OVER

25%

SAVE OVER

20%

99 ea

99 ea

99 ea

½ PRICE

SAVE

40%

SAVE UP TO $12.00 ARROWFIELD CABERNET SAUVIGNON 2018 750ml AND GUDILLY ADELAIDE HILLS WINES 750ml

Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026

99

SAVE $2.00 HARD RATED - LEMON OR ZERO SUGAR OR LEMON & LIME OR ORANGE OR ZERO SUGAR LEMON LIME 4.5% 375ml x 4 pack

SAVE OVER

45%

99

42

12

$

Great Value

SAVE $45.01

65%

99

19

SAVE OVER

25%

Great Value

SAVE UP TO $31.00 ARIANE PREMIUM VODKA 700ml, BLACK DOUGLAS SCOTCH 700ml, COUGAR BOURBON 700ml AND CANADIAN CLUB ORIGINAL 37% BLENDED WHISKY 700ml

65%

BELOW

00

99

40%

SAVE OVER

20%

$

96 POINTS

FREDERICK ADELAIDE HILLS PINOT NOIR 750ml

SAVE OVER

42

ea

VARIETAL 750ml BLANC DE BLANCS, PROSECCO, CUVEE ROSE, PINOT GRIGIO, SAUVIGNON BLANC, VERDELHO, CABERNET MERLOT, CABERNET SAUVIGNON, ea TEMPRANILLO, MERLOT, LOREM IPSUM SHIRAZ, PINOT NOIR, LOREM IPSUM LOREM IPSUMCHARDONNAY, and ROSÉ

Wine of the Week

SAVE UP TO $16.00 BUNDABERG RUM UNDERPROOF 1L, BUNDABERG EXTRA SMOOTH RED RUM 1L, CAPTAIN MORGAN SPICED GOLD RUM 1L, GORDON’S LONDON DRY GIN 1L AND JOHNNIE WALKER RED LABEL SCOTCH 1L

$

49

99

SAVE $16.00 COOPERS AUSTRALIAN LAGER CANS 440ml x 24 pack

LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM

Great Value

62

49

20%

SAVE $15.00 GREAT NORTHERN BREWING CO SUPER CRISP LAGER 3.5% BOTTLES 330ml x 24 pack

LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM

$

SAVE OVER

$

9

SAVE OVER

30%

99 ea

SAVE UP TO $10.01

ATKINS FARM LANGHORNE CREEK SHIRAZ 750ml AND ISLAND TIDE MARLBOROUGH SAUVIGNON BLANC 750ml

11


MARKET DAY SPECIALS ½ ½ PRICE PRICE

½ PRICE $

5

99

$

ea

SAVE $6.01 CONNOISSEUR ICE CREAM TUBS 1L RANGE $0.60 per 100ml

3

50 ea

$

2

ea

6

ea

3

SAVE $3.00 CONTINENTAL PASTA & SAUCE 80g RANGE $1.88 per 100g

50 ea

4

½ PRICE

50 ea

$

$

SAVE $8.10 MOCCONA FREEZE DRIED COFFEE 200g RANGE $8.25 per 100g

55

1

50 ea

SAVE $1.50 SCHWEPPES WATER/SOFT DRINKS 1.1L $1.36 per L

Great Value

30%

16

2 $ FOR

SAVE $4.50 KLEENEX COMPLETE CLEAN TOILET PAPER 9 pack $0.29 per 100 sheets

SAVE OVER

$

50

$

SAVE $2.75 UNCLE TOBYS MUESLI/SNACK BARS 145/185g

ea

SAVE $1.50 SO GOOD ALMOND MILK 1L RANGE $1.50 per L

½ PRICE

75

1

50

½ PRICE

SAVE $6.50 UP & GO LIQUID BREAKFAST 6 x 250ml RANGE $4.33 per L

½ PRICE

$

½ PRICE $

SAVE $3.50 WHITE WINGS DESSERT MIX 365-560g RANGE

ea

SAVE $2.50 WEET-BIX CEREAL 575g $0.43 per 100g

½ PRICE $

2

50

Great Value

99 ea

SAVE $12.00 COOPERS PALE ALE BOTTLES & CANS 375ml x 24 pack

$

49

99 ea

SAVE $6.00 CARLSBERG GREEN LAGER BEER BOTTLES 330ml x 24 pack

AVAILABLE FRIDAY 23RD JANUARY UNTIL SUNDAY 25TH JANUARY 2026

12

Find your nearest Supabarn or SupaExpress store at: www.supabarn.com.au Limited rights reserved. Pictures are illustrative only, not actual product and may vary from store to store. Only while stocks last. no further discounts apply. Supabarn reserves the right to correct errors and omissions. Not all items available at all stores. Liquor not available at Gymea and Annandale stores.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
SUPABARN BROCHURE Available Wednesday 21st January until Tuesday 27th January 2026 by Supabarn Farmers Market - Issuu