Skip to main content

Studenac katalog 20.1.-26.1.2022.

Page 1

TJEDNA AKCIJA OD ČETVRTKA 20. 1. DO SRIJEDE 26. 1. 2022.

NARANČA

1 kg 8,99 kn 5,99 kn/kg

5

Kupovinom iznad 50,00 kn u PETAK 21. 1. 2022. i u SUBOTU 22. 1. 2022. uz račun dobivate kupon

s 15% popusta! ncu Kupovina u Stude donosi više! Kupon možete iskoristiti na kupovinu iznad 50 kuna, u PONEDJELJAK, 24. 1. i u UTORAK, 25. 1. 2022. u svim Studenac marketima.

3

99 -33

99 -20

%

-28% 99

9

kn

SALATA KRISTAL

kom 4,99 kn 3,99 kn/kom

-21% 49

5

13,99

POLI

1 kg 54,99 kn/kg

kn

8,99

MILKA

ČOKOLADA

6,99

SIR TILZIT

mini, 220 g 45,41 kn/kg

-44% 99

kn/100 g

VINDIJA

SALAMA PILEĆA POLI

4

%

Domaće

alpska, noisette, 80 g 62,38 kn/kg

-48%

kn

1799

34,99

JAR

DETERDŽENT ZA RUČNO PRANJE POSUĐA

lemon, 2*750 ml 11,99 kn/l

www.studenac.hr


Voće i povrće

Uberi zdravo i domaće. -33% 99

7

kn

11,99

VERDEAMO

Domaće

KISELI KUPUS GLAVA 1 kg 7,99 kn/kg

-43%

kn

1699 29,99

ĐUMBIR

kn

14,99

GLJIVA ŠAMPINJONI

Domaće 2

PROIZVODI S OZNAKOM

1 kg 8,99 kn 5,99 kn/kg

5

-33%

-26%

kn

1099 14,99

1 kg 10,99 kn/kg

-40% 99 500 g 17,98 kn/kg

JABUKA ZLATNI DELIŠES

KRUŠKA SANTA MARIA

1 kg 16,99 kn/kg

8

Domaće

99

-30% 99

6

9,99

AVOKADO

kom 6,99 kn/kom

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI

kn


Pekarnica

Meso

CEKIN

PILEĆI BATAK

1 kg 34,99 kn 27,99 kn/kg

27

99

Samo za Vas, tijekom dana svježe pečeni kruh i peciva!

-20%

KUPi I 2kn

42%

-

U šte d

kn

4,99

PIK VRBOVEC

PAN PEK

1 kg 36,99 kn/kg

75 g 53,20 kn/kg

KROASAN PRALINE

SVINJSKI FILE VP

59

kn

99 74,99

kn

1999

26,49

540 g 37,02 kn/kg

2

22,99

kn

2,89

PAN PEK

PECIVO CIABATTA VIŠEZRNATA

532 g 37,58 kn/kg

1 kg 59,99 kn/kg

MIJEŠANO MLJEVENO MESO

99

PUREĆI ĆEVAPČIĆI

PILEĆI FILE OD PRSIJU

PIK VRBOVEC

-20% 29

kn

VINDON

CEKIN

-24%

E POVOLJNIJ

19

kn/kom

399

3699

63,99

-20%

2

75 g 30,53 kn/kg

-21%

-16% 49

kn

2

2199

27,99

PIK VRBOVEC

PAN PEK

600 g 36,65 kn/kg

220 g 11,32 kn/kg

kn

2,99

KRUH BAGUETTE BIJELI

ĆEVAPČIĆI GRILL

POPIS PRODAVAONICA PRONAĐITE NA WWW.STUDENAC.HR/PEKARNICA

3


Delikatesa

Sve po tvom ukusu! -28% 99

9

kn/100 g

13,99

PODRAVKA

PANCETA

-33%

kn

1199

17,99

BONKULOVIĆ

PEČENICA

narezak, 100 g 119,90 kn/kg

-31% 49

kn/100 g

10,99

GAVRILOVIĆ

KOBASICA ČAJNA MAXI 1 kg 74,89 kn/kg

4

SALAMA ZIMSKA

7

PROIZVODI S OZNAKOM

1 kg 11,99 kn/100 g 79,99 kn/kg

99

-28

%

17,99

24,99

-36%

kn

1599

24,99

GAVRILOVIĆ

PIKO

350 g 51,40 kn/kg

400 g 39,98 kn/kg

KOBASICA TIROLSKA

1 kg 99,89 kn/kg

7

PIK VRBOVEC

-33% -23%

1299

16,99

CEKIN

SENDVIČ NAREZAK SA SIROM

SALAMA PARIZER

500 g 25,98 kn/kg

-33% 99

-20

-25

PIK VRBOVEC

VINDON

JELI

125 g 95,92 kn/kg

500 g 17,98 kn/kg

1 kg 19,89 kn/kg

%

11,99

14,99

ŠUNKA U OVITKU, ŠUNKA KUHANA

-30% 99

8

GAVRILOVIĆ

kn

12,99

KOBASICA GRANIČARSKA, KULENOVA SEKA 80 g 112,38 kn/kg

%

8,99

kn

15,99

HRENOVKE 200 g 49,95 kn/kg

kn/100 g

2,99

SALAMA PILEĆI PARIZER

-37% 99 GAVRILOVIĆ

1

11,99

PUREĆI PARIZER

9

kn

% 8 -2 17,99

PIK VRBOVEC

24,99

KOBASICA KRANJSKA 300 g 59,97 kn/kg

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI


P O N U DA

6

49

-33% 49

4

kn/100 g

7,49

BONKULOVIĆ

SIR

1 kg 9,19 kn/100 g 64,99 kn/kg

-29%

-15% 49

5

PIK VRBOVEC

PRESIDENT

1 kg 44,89 kn/kg

1 kg 54,99 kn/kg

MORTADELA

-23% 49

6

kn/100 g

8,49

PIK VRBOVEC

ŠUNKA PUREĆA DIMLJENA 1 kg 64,89 kn/kg

kn/100 g

GAVRILOVIĆ

7,79

ŠUNKA U OVITKU 1 kg 44,89 kn/kg

6,49

SIR GOUDA

-31% 49

7

kn/100 g

10,99

BELJE

DIMLJENA SLANINA DOMAĆA

1 kg 74,89 kn/kg

-42% 49

4

kn/100 g

-31% 49

7

kn/100 g

10,99

PODRAVKA

KOBASICA DALMATINA 1 kg 74,89 kn/kg

5


Najbolje od mlijeka

Tvoja mliječna staza tu te čeka.

11,99

6,99

VINDIJA

-15

%

1099 13,99

7,99

DUKAT

9,49

DUKAT

JOGURT TEKUĆI

JOGURT B.AKTIV LGG

2,8% m.m., 1 kg 10,99 kn/kg

natur, 330 g 24,21 kn/kg

-30% 99

kn

2

3,49

-26% 79

2

kn

3,79

4,29

2

DUKAT

DUKAT

čvrsti, tekući, 180 g 15,50 kn/kg

150 g 16,60 kn/kg

JOGURT

E POVOLJNIJ kn

-24% 49

599

kn

2

6,99

ZVIJEZDA

FERRERRO

vanilija, čokolada, 125 g 19,92 kn/kg

3,5% m.m., 200 g 14,95 kn/kg

90 g 66,56 kn/kg

25 g

PROIZVODI S OZNAKOM

MAJONEZA

3,29

-25% 99

VINDIJA

KEFIR

kn

JOGURT VOĆNI

VINDIJA

PUDING

6

8,99

MLIJEKO

kn

2

-18%

1l 6,99 kn/l

1l 9,99 kn/l

-28% 49

6

49

ALPSKO

MLIJEKO BEZ LAKTOZE

-21%

MLIJEKO

2,8% m.m., 1 l 7,99 kn 6,49 kn/l

% 2 2 -

% 6 -1 9,99

VINDIJA

MLIJEČNI DESERT

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI

kn

3,99


P O N U DA

DUKAT

MASLAC

250 g 24,99 kn 79,96 kn/kg

19

99

-18% 99

9

kn

12,29

MEGGLE

-29

%

-20%

5,99

-15

%

15,99

18,99

VRHNJE ZA KUHANJE 20% m.m., 500 g 31,98 kn/kg

5,79

BAKINA KUHINJA

VIVIS

za kolače i kuhanje, 250 g 23,96 kn/kg

sir, šunka, 100 g 49,90 kn/kg

-21% 99

8

kn

11,49

SVJEŽI KREM SIR

-22% 99

6

kn

8,99

MOJE JUTRO

MOJE JUTRO

posni, 500 g 17,98 kn/kg

140 g 49,93 kn/kg

SIR SVJEŽI

kn

499

SIR TOPLJENI

U RZN TO M

r sm

699

kn

7,99

PRESIDENT

SIR RIBANAC 40 g

-21%

17

kn

99

22,99

LEDO

LEDOLETTA KUKURUZNA

s ABC sirom, 450 g 39,98 kn/kg

UT RZN O

E POVOLJNIJ

znuto SM

znuto

r sm

S

pripravak za šlag, 500 g 19,98 kn/kg

8,49

MARGARIN

DUKAT

CREMME PATISSERIE

E POVOLJNIJ

-21%

kn

3599

45,99

LEDO

CRVENI BODEČNJAK

bez glave, 525 g 68,55 kn/kg

7


Osnovna prehrana MARODI

TJESTENINA SVRDLA

400 g 11,99 kn 17,48 kn/kg

6

99

-21%

-41%

kn

1099 13,99

MARODI

TJESTENINA RIBANA KAŠA S JAJIMA I MRKVOM 400 g 27,48 kn/kg

-18% 49

6

kn

7,99

-26

-22

ZLATO POLJE

PODRAVKA

%

10,99

14,99

TJESTENINA VALJANI REZANCI S JAJIMA 400 g 27,48 kn/kg

-40%

17

kn

99

29,99

6,99

8,99

BRAŠNO GLATKO T550

1 kg 6,99 kn/kg

7

24,99

PANONICA

BRAŠNO OŠTRO T400

-27% 99

5 kg 3,80 kn/kg

kn

10,99

% 8 1 6,49

SCOTTI

BRÜGGEN

PODRAVKA

450 g 14,42 kn/kg

1 kg 17,99 kn/kg

extra, 500 g 15,98 kn/kg

kamilica, 20 g

RIŽA ARBORIO

-20%

kn

2549

31,99

LINO

KEKSOLINO, LJEŠNJAK ČOKOLINO 500 g 50,98 kn/kg

PROIZVODI S OZNAKOM

ZOBENE PAHULJICE

-23

%

12,99

PODRAVKA

16,99

LINO CRUNCH

225 g 57,73 kn/kg

kn

1899

ZLATO POLJE

PALENTA

8

%

-24%

7,99

ČAJ

-27%

kn

1299

17,99

QUICKBURY

SANDWICH TOAST 750 g 17,32 kn/kg

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI


PODRAVKA

PELAT

ocijeđena masa 240 g, 400 g 10,99 kn 29,13 kn/kg

6

P O N U DA

99

-29%

kn

1099 15,49

-22% 99

6

kn

8,99

-36%

-41

%

5,99

PODRAVKA

PODRAVKA

PODRAVKA

120 g 91,58 kn/kg

od rajčica 60 g, od gljiva 54 g 116,50 kn/kg, 129,94 kn/kg

120 g 49,92 kn/kg

GOVEĐA KOCKA

-31%

kn

1999

28,99

KREM JUHA

KONCENTRAT RAJČICE

-25

%

4,49

10,29

5,99

3999

59,99

VELI RAT

ULJE MASLINOVO EKSTRA DJEVIČANSKO

kn

11,99

-18% 99

8

PODRAVKA

GAVRILOVIĆ

EVA

GAVRILOVIĆ

400 g 49,98 kn/kg

čajna, jetrena, 50 g 89,80 kn/kg

tuna, 95 g 94,63 kn/kg

150 g 59,93 kn/kg

GULAŠ

PAŠTETA

-16% 99

9

kn

11,99

-33%

kn

1599

23,99

kn

1l 39,99 kn/l

-25% 99

8

-33%

PAŠTETA

kn

10,99

MESNI DORUČAK

-15%

-16%

10,99

12,99

14,99

17,99

PODRAVKA

PODRAVKA

PODRAVKA

ZVIJEZDA

350 g 28,54 kn/kg

690 g 23,17 kn/kg

ocijeđena masa 380 g, 660 g 28,92 kn/kg

ocijeđena masa 350 g, 670 g 42,83 kn/kg

SENF

AJVAR

CIKLA

KRASTAVCI

9


Zadovoljstva slana i slatka

ANAMARIJA

KAVA

mljevena, 400 g 32,99 kn 62,48 kn/kg

24

99

-25%

kn

1499

-24%

19,99

GLORIA

KAVA

mljevena, 250 g 59,96 kn/kg

-28% 79

1

kn

2,49

3

kn

5,99

-15%

15

kn

99

18,99

% 0 -3 20,99

NESCAFE

CAFFEAMO

FRANCK

NESCAFE

3in1 strong, 16,5 g, 3in1 classic, 17 g 39,90 kn/kg

razni okusi, 100 g 39,90 kn/kg

vanilija, 148 g 108,04/kg

classic, 100 g 209,90 kn/kg

KAVA INSTANT

CAPPUCCINO

CAPPUCCINO

-38% 99

E POVOLJNIJ

-24

CHIO

KRAŠ

KRAŠ

KANDIT

original, 100 g 54,90 kn/kg

medo 90 g, XXL zmije 100 g 39,90 kn/kg, 44,33 kn/kg

30 g

9,99

ČIPI ČIPS

slani 140 g, paprika 130 g 71,36 kn/kg, 76,85 kn/kg

PROIZVODI S OZNAKOM

11,99

%

5,49

BOMBONI BRONHI

7,29

3

kn

6,49

BOMBONI KI-KI

29,99

KAVA INSTANT

-16

%

10

-33% 99

299

kn

3,49

BOMBONI CONFETTINO

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI


P O N U DA

10

49

-24% 99

6

kn

9,29

-30% 49

4

BAMBI

KANDI

150 g 46,60 kn/kg

milk, 80 g 56,13 kn/kg

KEKS PLAZMA

-20

%

11,99

14,99

KEKSI PREKRAŠNI

7 DAYS

3,99

CROISSANT MIDI cacao, 60 g 49,83 kn/kg

kn

11,99

-37% 49

7

kn

11,99

muesli & fruit, 160 g 46,81 kn/kg

19,49

KANDI

ČOKOLADA hazelnut, 220 g 59,05 kn/kg

-21%

12,99

-32%

24,99

MIKADO

ČOKOLADA s rižom, 300 g 56,63 kn/kg

10,99

KANDIT

JAFFA

8,49

MINI CHOCO BANANA 120 g 41,58 kn/kg

kn

1699

% 1 -4 4,99

16,49

chocolate cream, 420 g 30,92 kn/kg

KEKS BREAKFAST

99

-41%

NAPOLITANKE

KOESTLIN

kn

KEKS PARIS

original, 300 g 17,99 kn 34,97 kn/kg

KRAŠ

classico, 250 g 35,96 kn/kg

-20

12

8

kn

KEKS INTEGRALNI

%

-33%

-25% 99 GRANCEREALE

ČOKOLADA

250 g, 400 g

nougat, 220 g 54,50 kn/kg

2

6,49

DIGESTIVE KEKSI

KRAŠ

-25% 99

kn

KOESTLIN

% 1 -3 15,99

KEKS

classic, 300 g 36,63 kn/kg

11


Omiljena pića

Kap po kap, izbor je lak! -26%

14,99

10,99

9

13,99

JUICY

kn

13,49

-27 7,99

JUICY FRUITS

NEGAZIRANO PIĆE

10,99

STUDENA

LEDENI ČAJ

multivitamin, limunada, naranča-nektarina, 1,75 l 6,66 kn/l

1999

26,99

brusnica, breskva, limun, 1,5 l 5,33 kn/l

7

kn

10,99

AROMATIZIRANA MINERALNA VODA limeta-kiwano, 1,5 l 4,99 kn/l

-20% 99

3

-31% 49 SENSATION

0,75 l 26,65 kn/l

%

12,49

kn

SIRUP AMARENA

naranča, 1 l 9,99 kn/l

kn

-25% SMARASKA

SOK 100%

jabuka, gusti, 1 l 9,99 kn/l

PROIZVODI S OZNAKOM

GAZIRANO PIĆE

JUICY

SOK 100%

12

PIPI

0,5 l 12,98 kn/l

-25% 99

kn

kn

7,49

14,99

jabuka, 2 l 5,50 kn/l

ACE, BCE, 2 l 5,50 kn/l

9

649

SOK NEKTAR

NEGAZIRANO PIĆE

E POVOLJNIJ

E POVOLJNIJ

VINDI

VINDI

-20% 99

11

99

-26

1099

9

GAZIRANO PIĆE

2l 12,99 kn 6,00 kn/l

%

kn

-28% 99

FANTA

kn

4,99

-31% 3,99

5,79

SARA

SARAJEVSKI KISELJAK

1,5 l 2,66 kn/l

1,5 l 2,66 kn/l

PRIRODNA IZVORSKA VODA

GAZIRANA MINERALNA VODA

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI


P O N U DA

PIVO OŽUJSKO

6*0,5 l, 3 l 47,99 kn 13,00 kn/l

38

99

-18%

-28

49,99

VINA BELJE

69,99

VINO KVALITETNO BIJELO GRAŠEVINA 3l 16,66 kn/l

4

HELL

6,49

ENERGETSKI NAPITAK 0,25 l 17,96 kn/l

kn

kn

1899

21,99

PIVO KARLOVAČKO 2l 9,50 kn/l

%

-30% 49

E POVOLJNIJ

E POVOLJNIJ

29

kn

99

34,99

VINOPLOD

VINO KVALITETNO BIJELO DEBIT

E POVOLJNIJ

679

kn

7,49

PIVO HEINEKEN 0,4 l 16,98 kn/l

% 5 1 8,49

9,99

PIVO STAROPRAMEN

0,5 l 16,98 kn/l

1l 29,99 kn/l

-22% 49

8

kn

10,99

MARASKA, COSMOPOLITAN

LIKER PELINKOVAC, LIKER ORAHOVAC, ROOM, VODKA

-20% 39,99

49,99

PRIMA

BRANDY 0,5 l 79,98 kn/l

0,1 l 84,90 kn/l

13


Proizvodi za čišćenje i pranje VIOLETA

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE

original, 0,9 l 16,99 kn 13,32 kn/l

11

99

-22%

kn

8499

109,99

kn

3799

54,99

-44

%

31,99

PERSIL

VIOLETA

PERWOLL

fresh by Silan, 60 pranja, 3,51 kg 24,21 kn/kg

gel, color ili black, 2,7 l 14,07 kn/l

black, 1,8 l 17,77 kn/l

DETERDŽENT ZA RUBLJE

-38%

54

kn

99 89,99

DETERDŽENT ZA RUBLJE

-48%

kn

6999

134,99

ARIEL

FINISH

color gel kapsule, 33 kom 1,67 kn/kom

all in1 max, 80 kom 0,87 kn/kom

DETERDŽENT ZA RUBLJE

-20

%

DUCK OSVJEŽIVAČI WC ŠKOLJKE

odabrani asortiman

14

-30%

PROIZVODI S OZNAKOM

TABLETE ZA STROJNO PRANJE POSUĐA

-20%

kn

1199

14,99

VIOLETA

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE staklo, 750 ml 15,99 kn/l

-29%

57,99

DETERDŽENT ZA PRANJE FINIH TKANINA

-40

%

-15%

kn

3399

39,99

ORNEL

OMEKŠIVAČ RUBLJA calming, 2,7 l 12,59 kn/l

-30%

kn

2799

39,99

SOMAT ADITIVI ZA PERILICU POSUĐA odabrani asortiman

PRONTO

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE NAMJEŠTAJA sprej 5 u 1, 300 ml 93,30 kn/l

E POVOLJNIJ

kn

1199

ARF SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE odabrani asortiman

-23%

kn

1299

16,99

SANITAR

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE strong, 650 ml 19,98 kn/l

DOSTUPNI SU U ODABRANIM TRGOVINAMA TE LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI


VIOLETA

TOALETNI PAPIR

P O N U DA

3-slojni breskva strong&soft, 10 kom 26,99 kn 1,90 kn/kom

18

99

-23%

kn

1599

20,99

VIOLETA

KUHINJSKI RUČNICI

3-slojni LOVE, 3 kom 5,33 kn/kom

-25

%

AFRODITA KOZMETIKA

odabrani asortiman

-46% 99

7

kn

14,99

ZEWA

PAPIRNATE MARAMICE

-35%

10,99

16,99

1499 19,99

VIOLETA

ŠAMPON ZA KOSU

herbalis kopriva, 1 l 14,99 kn/l

soft, 200 ml 149,95 kn/l

KREMA

-30

%

FA NJEGA TIJELA

odabrani asortiman

-30%

-25%

NIVEA ŠAMPON ILI REGENERATOR

GILLETTE NJEGA PRIJE BRIJANJA

NATURELLA HIGIJENSKI ULOŠCI

odabrani asortiman

39,99

4,8 g

-30% odabrani asortiman

29,99 NIVEA

LABELO

kn

-25%

NIVEA

mentol, 8 kom 1 kn/kom

-25%

-29%

odabrani asortiman

-29%

kn

1899

26,99

REXONA

DEO LINIJA

odabrani asortiman, 126,60 kn/l

-33% 99

7

kn

11,99

KALODONT

PASTA ZA ZUBE extra clean, 75 ml 106,53 kn/l

15


Ne propustite

Za one koji cijene povoljnije cijene -26%

kn

2199

29,99

KUHAČE

kn

6999 99,99

TABURE KUTIJA za pohranu kom

7

kn

11,99

-40%

24,99

VILEDA

50x70 cm kom

3 kom 5,00 kn/kom

-22%

kn

1499

LINEA

KRPA KUHINJSKA

set

-30%

-33% 99

KRPA SPUŽVASTA

kn

3499

44,99

DEKA FLEECE

3

kn

1799

24,99

STANDARD

RUČNIK 50x100 cm kom

-30%

kn

2499 35,99

DEKA FLANEL

120x160 cm, solid kom

-30% 49

-28%

120x160 cm kom

kn

4,99

-30% 99

6

9,99

WHISKAS

DARLING

razne vrste, 100 g 34,90 kn/kg

razne vrste, 500 g 13,98 kn/kg

HRANA ZA MAČKE

kn

HRANA ZA PSE

PROIZVODI ISTAKNUTI NA OVOJ STRANICI DOSTUPNI SU U ODABRANIM PRODAVAONICAMA. LOKACIJE MOŽETE PROVJERITI NA WWW.STUDENAC.HR/SUPERMARKETI

Cijene su izražene u kunama, ponuda vrijedi od 20. 1. - 26. 1. 2022. ili do isteka zaliha. Za eventualne pogreške ne preuzimamo odgovornost. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Moguće su pogreške u objavljenom materijalu za što se unaprijed ispričavamo. Kupci se pozivaju da točne cijene provjere u prodavaonici. Mogućnost plaćanja karticama: Proizvodi su dostupni samo u količinama za potrebe kućanstva prilikom jednokratne kupovine. Proizvodi s oznakom dostupni su u odabranim trgovinama te lokacije možete provjeriti na www.studenac.hr/supermarketi. Artikli označeni plavom bojom su artikli koje možete kupiti po povoljnijoj cijeni uz vašu COOL karticu. Proizvodi s oznakom zelene košarice dostupni su samo u Studenac prodavaonicama. Zbog ograničenosti prostora svi oglašeni proizvodi nisu dostupni u svim prodavaonicama.

PRATITE STUDENAC NA DRUŠTVENIM MREŽAMA


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Studenac katalog 20.1.-26.1.2022. by Studenac d.o.o. - Issuu