IM8 - Vyžuonos parkas

Page 1

Vyžuonos parkas


Vyžuonos parkas Tarybos sprendimo projekto tikslas, Vyžuonos parko modernizavimas. Dabartiniam parkui trūksta zoninių sprendimų, suskirstyti zonomis, įdarbinti zonas sukūrti joms funkciją. Tokiu būdu atsiranda prasmė didelėms erdvėms, pasinaikina monotonija, atsiranda ritmas, akcentai.

Siūlau įrengti apžvalgos bokštą, aikštelę, amfiteatrą, sakūrų parką ir kitus želdinius. Tuomet parkas bus atnaujintas ir modernizuotas.

Tikslas: sudominti žmones važiuoti į Utena pasigrožėti parku, miestu.

Vizija padarius: naują apžvalgos bokštą, amfiteatrą, šalia jo apželdinus parką bei padarius renginių zoną ar aikštelę Kaziuko mugėms ar greito maisto vagonėliams suvažiuoti jau būtų gyvesnis parkas. Net minimalaus efekto užtenka pažadinti parką. Grindini galima labai lengvai sutvarkyti su naujomis mozaikomis, ir kai kuriuos takelius išplatinant.


Vyžuonos parkas Nuotraukos


Vyžuonos parkas

Tarybos sprendimo projekto tikslas, Vyžuonos parko modernizavimas. Dabartiniam parkui trūksta zoninių sprendimų, suskirstyti zonomis, įdarbinti zonas sukurti joms funkciją. Tokiu būdu atsiranda prasmė didelėms erdvėms, pasinaikina monotonija, atsiranda ritmas, akcentai. Mano manymu parkas yra išties ispūdingas. Net minimalaus efekto užtenka pažadinti parką.


Vyžuonos parkas Padarius laisvalaikio zoną, pramogų, renginių ar parodų vietas jau iškart vaizdingiau atrodo parkas, nes jau yra gera infrastruktūra, kuri sudomintų bet kurį turistą ar vietinį gyventoją.


Vyžuonos parkas Apžvalgos bokštas

Trūsta Utenos apžalgos aikštelej aukščio, užtat puiki vieta apžalgos bokštui. Užlipus visas parkas matosi, ir pramoga gyventojam, turistam.


Vyžuonos parkas Amfiteatras

Šie suoliukai ant šlaito yra išdėlioti pakopomis, šioje vietoje atsiveria išties gražus vaizdas. Daugiau vietos žmonėms susėsti, kad būtų patogus pasiskirstymas renginių metu.


Vyžuonos parkas Sakuros

Sakuros puošia savo rožinėmis pumpurais, vieną kartą metuose galima būtų suorganizuoti renginį ir tai būtų traukos objektas tiek gyventojams, tiek miesto svečiams.


Vyžuonos parkas Pavėsinės

Šioje vietoje galima įrenti pavėsines ar amphiteatrą renginiams. Tai yra erdvė susirinkti miesto gyventojams leisti laisvalaikį ar rengti koncertus.


Vyžuonos parkas Aikštelė Aikštelę galimą būtų įveiklinti Kaziuko mugėms, parodoms ar greito maisto vagonėliams suvažiuoti. Su pavėsinėmis žmonės galės pasidžaugti renginiams pasislėpti nuo lietaus ir džiaugtis parodomis.


Vyžuonos parkas Terasa Šią vietą galima būtų užpildyti terasą. Kai užtvinsta upelis, ši vieta lieka nepanaudota. Tai manau, kad būtų galima pastatyti didelę terasą su pavesinėmis ir suoliukais. Taip geriausiai išnaudojame lauką.


Vyžuonos parkas Skulptūros Skulptūros – tai yra mažoji arhitektūros forma arba menas, kuris peržengia vizualinį vaizdą. Naudojimas kitiems mūsų pojūčiams išplečia lankytojo vaizduotę ir į parkus gali pritraukti netradicinių lankytojų.


Vyžuonos parkas Partneriai

Naudočiau Schomburg dėl jų betono. Jie naudoja 2-jų komponentų elastingą, cemento mineralų pagrindu hidroizoliavimo suspensiją, kuri apsaugo nuo gruntinio vandens prasiskverbimo.

PP BALTIC naudočiau betono pasirinkimui.

Naudočiau Betono mozaikas naujam grindiniui.


Vyžuonos parkas

Koncertams ir renginiams scenos ir technikos nuoma.

Artechnika, turi puikius pasirinkimus apsaugoti tvarką. Jie turi platu vaizdo kamerų pasirinkima

Darom .lt turi gera asortimenta parkams nuo žaidimų aikštelių iki treniruoklių.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.