Issuu on Google+

1


2

2


3


92022-1

92103

Купальний костюм

Купальник

Бюстгальтер з формованими поролоновими трикутними чашками з двостороннім push-up. Бретелі зав’язуються на шиї. Пояс бюстгальтера має три положення застібки, завдяки чому бюстгальтер підходить різним повнотним групам. Плавки з низькою лінією талії.

Бюстгальтер super push-up з формованими поролоновими чашками. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки суцільнокроєні з середньою частиною і з’єднані з бюстгальтером вишуканим декоративним елементом.

Купальный костюм Бюстгальтер с формованными поролоновыми треугольными чашками с двухсторонним push-up. Бретели завязываются на шее. Пояс бюстгальтера имеет три положения застежки, что позволяет регулировать объем и тем самым подходит для разных полнотных групп. Плавки с низкой линией талии. B 42 / 44 / 46 C 42 / 44 / 46

Купальник Бюстгальтер super pushup с формованными поролоновыми чашками. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки цельнокроеные со средней частью и соединены с бюстгальтером красивым декоративным элементом. B 42 / 44 / 46 / 48 C 42 / 44 / 46 / 48 чорний / черный

чорний / черный

рожевий / розовый

рожевий / розовый

фіолетовий / фиолетовый

фіолетовий / фиолетовый

бірюзовий / бирюзовый

бірюзовий / бирюзовый

4

Склад:

Склад:

поліамід 80 % спандекс 20 %

поліамід 80 % спандекс 20 %

Состав: полиамид 80 % спандекс 20 %

Состав: полиамид 80 % спандекс 20 % 5


92016-2

92004

Купальний костюм

Купальні трусики string

Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками і об’ємними вкладками. Бретель зйомна та зав’язується на шиї. Плавки з середнім швом на подвійній задній деталі, з низькою лінією талії. Плавки прикрашені гофрованим поясом і бантиком на задній деталі.

З низькою лінією талії.

Купальные трусики - string С низкой линией талии. 42 / 44 / 46 чорний / черный

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками и объемными вкладышами. Бретель съемная, завязывается на шее. Плавки со средним швом на двойной задней детали, с низкой линией талии. Плавки украшены гофрированным поясом и бантиком на задней детали. B 42 / 44 / 46 C 44 / 46 / 48

рожевий / розовый

фіолетовий / фиолетовый

бірюзовий / бирюзовый

чорний / черный

рожевий / розовый

фіолетовий / фиолетовый

бірюзовий / бирюзовый

Склад:

Склад:

Состав: полиамид 80 % спандекс 20 %

Состав: полиамид 80 % спандекс 20 %

поліамід 80 % спандекс 20 %

6

поліамід 80 % спандекс 20 %

7


92702 Туніка трансформер З сіткі, з поясом-кокеткою та довгими зав’язками. Найкращий варіант для поїздок на море та відпочинку. Займає мало місця в багажі, але створює ефект різноманітного гардеробу.

Туника трансформер Из сетки, с поясомкокеткой и длинными завязками. Идеальный вариант для поездок на море и отдых. Занимает мало места в багаже, но создает эффект разнообразного гардероба. 42 / 44, 46 / 48 чорний / черный

рожевий / розовый

фіолетовий / фиолетовый

бірюзовий / бирюзовый

білий / белый

Склад:

поліестер 84 % спандекс 16 % Состав: полиэстер 84 % спандекс 16 % 9


КОЛЕКЦІЯ «РАЙДУГА» Ці купальники для сміливих, модних, випромінюючих енергію дівчат, які хочуть бути оригінальними і стежать за напрямками світової моди. Святковий, легкий, літній настрій виражений яскравими люмінесцентними кольорами в оточенні класичної смужки, різнокольорових веселих бризок, леопардового принта. А пляжні сумки, парео та біжутерія, спеціально розроблені для кожного кольору колекції, позбавлять від необхідності довго добирати аксесуари, які пасують саме до вашого купальнику.

КОЛЛЕКЦИЯ «РАДУГА» Эти купальники для смелых, модных, искрящихся энергией девушек, которые хотят быть оригинальными и следят за направлениями мировой моды. Праздничное, легкое, летнее настроение представленно в ярких люминесцентных цветах в обрамлении классической полоски, разноцветных веселых брызг, леопардового принта. А пляжные сумки, парео и бижутерия, специально разработанные для каждого цвета коллекции, избавят от необходимости долго подбирать аксессуары, которые подходят именно к вашему купальнику.

B101 Браслет (с. 118 )


FС 268

92050-2

Парео

Купальний костюм

з легкої і повітряної тканини із вмістом шовкових ниток.

Бюстгальтер з регульованими по нижньому краю трикутними чашками з трикотажного полотна, з поролоновими вкладками і бретелями, що зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках. Яскравість принту чудово відтіняє контрастне оздоблення чорного кольору. Це універсальна молодіжна модель.

Парео из легкой и воздушной ткани с содержанием шелковых нитей.

140х140 032 розовый / 032 рожевий

Купальный костюм Бюстгальтер с регулируемыми по нижнему краю треугольными чашками из трикотажного полотна, с поролоновыми вкладышами и бретелями, завязывающимися на шее. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. Яркость принта прекрасно оттеняет контрастная черная отделка. Это универсальная молодежная модель. 40 / 42 / 44 / 46 чорний / черный

рожевий / розовый

фіолетовий / фиолетовый

Склад:

Склад:

шовк 40 % поліестер 60 %

нейлон 80 % спандекс 20 %

Состав: шелк 40 % полиэстер 60 %

Состав: нейлон 80 % спандекс 20 %

12


92016-3

958

Купальний костюм

Парео-cарафан

Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками, відстібними бретелями і поясом, який переходить у зав’язки. Оригінальним рішенням моделі став декоративний елемент, прикрашений стразами, що з’єднує обидві чашки. Плавки з середньою лінією талії і зав’язками по боках.

з легкого повітряного шифону.

Парео-сарафан из легкого воздушного шифона.

150х120 047 фіолетовий / 047 фиолетовый

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками, отстегивающимися бретелями и поясом, переходящим в завязки. Оригинальным решением модели стал декоративный элемент, усыпанный стразами, соединяющий обе чашки. Плавки со средней линией талии и завязками по бокам. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 чорний / черный

рожевий / розовый

фіолетовий / фиолетовый

Склад:

нейлон 80 % спандекс 20 %

Склад:

Состав: нейлон 80 % спандекс 20 %

Состав: полиэстер 100 %

поліестер 100 %

15


КОЛЕКЦІЯ З БЛИСКУЧИХ ПОЛОТЕН Ця колекція відображає багатогранну красу природи. Її особливість у різноманітності кольорової палітри. Колекція виконана з полотна із трьома видами ефектів. Тут і яскраві кольори з великими блискітками в стилі «диско», і класичні тваринні принти з легким сяючим накатом. Додаткова прикраса моделей - декоративні елементи, вкриті стразами у вигляді серця. Вони нагадують нам про вічне прагнення жінки кохати і бути коханою.

КОЛЛЕКЦИЯ ИЗ БЛЕСТЯЩИХ ПОЛОТЕН Эта коллекция обращена к многогранной красоте природы. Ее особенность в разнообразии цветовой палитры. Коллекция выполнена из полотна с тремя видами эффектов. Здесь и яркие цвета с крупными блестками в стиле «диско», и классические звериные принты с легким сияющим накатом. Дополнительным украшением моделей стали декоративные элементы, усыпанные стразами в виде сердца, напоминающие нам о вечном стремлении женщины любить и быть любимой.


92121 Купальник з формованими поролоновими трикутними чашками з двостороннім push-up. Бретелі зав’язуються на шиї. Пояс бюстгальтера має три положення застібки. Родзинкою моделі є оригінальний задрапірований на стегнах пояс.

Купальник с формованными поролоновыми треугольными чашками с двухсторонним push-up. Бретели завязываются на шее. Пояс бюстгальтера имеет три положения застежки. Изюминкой модели стал оригинальный задрапированный пояс на бедрах. 158/164 - В 42 / 44 / 46 170/176 - С 42 / 44 / 46 малиновий / малиновый

синій / синий

кораловий / коралловый

бірюзовий / бирюзовый

фіолетовий / фиолетовый

Склад: нейлон 44% коричневий / коричневый

поліестер 40 % спандекс 16 % Состав: нейлон 44% полиэстер 40 % спандекс 16 % 19


92121

92121

21


92005-1

92006

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з фігурним краєм. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Пояс бюстгальтера переходить в зав’язки. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках. Універсальна молодіжна модель.

Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з фігурним краєм, завдяки якому створюється красива лінія декольте. Плавки з оригінальним драпіруванням збоку та середньою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер push-

Купальный костюм

up с формованными поролоновыми чашками с фигурным краем, благодаря которому создается красивая линия декольте. Плавки с оригинальной драпировкой сбоку, со средней линией талии.

Бюстгальтер pushup с формованными поролоновыми чашками с фигурным краем. Бретели можно как завязать на шее, так и закрепить на поясе бюстгальтера. Пояс бюстгальтера переходит в завязки. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. Универсальная молодежная модель.

В 42 / 44 / 46 / 48 С 44 / 46 / 48 / 50 D 42 / 44 / 46 / 48

В 40 / 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46

малиновий / малиновый

малиновий / малиновый

синій / синий синій / синий

кораловий / коралловый кораловий / коралловый

бірюзовий / бирюзовый бірюзовий / бирюзовый

фіолетовий / фиолетовый фіолетовий / фиолетовый

коричневий / коричневый

Склад: нейлон 44%

поліестер 40 % спандекс 16 % Состав: нейлон 44% полиэстер 40 % спандекс 16 % 22

Склад: нейлон 44%

поліестер 40 % спандекс 16 % Состав: ней��он 44% полиэстер 40 % спандекс 16 %

коричневий / коричневый


КОЛЕКЦІЯ З ЕТНІЧНИМИ МОТИВАМИ Етнічні принти перенесені з модного одягу на купальники. Це один з найбільш актуальних трендів цього року і прекрасний спосіб виглядати стильно, оригінально та яскраво. Ця колекція призначена для допитливих мандрівників і мрійників. Африканські етнічні принти, індійські орнаменти в стилі печворк - ці мотиви ніколи не залишуться без уваги в світовій fashion-індустрії. Ми хочемо бути в числі тих брендів, які популяризують нашу українську культуру. Тому пропонуємо до вашої уваги моделі з українським орнаментом, як перспективний і актуальний тренд. Колекція доповнена яскравими парео, пляжним взуттям, сумками і біжутерією.

КОЛЛЕКЦИЯ С ЭТНИЧЕСКИМИ МОТИВАМИ Этнические принты перенесены с модной одежды на купальники. Это один из самых актуальных трендов этого года и прекрасный способ выглядеть стильно, оригинально и ярко. Данная коллекция предназначена для любознательных путешественников и мечтателей. Африканские этнические принты, индийские орнаменты в стиле пэчворк - эти мотивы никогда не останутся без внимания в мировой fashion-индустрии. Мы хотим быть в числе тех брендов, которые популяризуют нашу украинскую культуру. Поэтому представляем вашему вниманию модели с украинским орнаментом, как перспективный и актуальный тренд. Коллекция дополнена яркими и запоминающимися парео, пляжной обувью, сумками и бижутерией.


FС 268

92015

Парео

Купальний костюм

з легкої і повітряної тканини із вмістом шовкових ниток.

Бюстгальтер з щільними формованими поролоновими чашками і монолітним каркасом. Бретелі зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії та зав’язками по боках. Універсальна молодіжна модель.

Парео из легкой и воздушной ткани с содержанием шелковых нитей.

140х140 030 жовтий / 030 желтый

Купальный костюм Бюстгальтер с плотными формованными поролоновыми чашками и монолитным каркасом. Бретели завязываются на шее. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. Универсальная молодежная модель. В 40 / 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 бірюзовий / бирюзовый

червоний / красный

фіолетовий / фиолетовый

Склад:

Склад:

шовк 40 % поліестер 60 %

нейлон 80% спандекс 20%

Состав: шелк 40 % полиэстер 60 %

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

26


958

92000

Парео-cарафан

Купальний костюм

з легкого повітряного шифону.

Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з водовідштовхувальним покриттям і силіконовими подушками. З цільним поясом. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки з середньою лінією талії.

Парео из легкого воздушного шифона.

150х120 041 бірюзовий / 041 бирюзовый

Купальный костюм Бюстгальтер pushup с формованными поролоновыми чашками с водоотталкивающим покрытием и силиконовыми подушками. С цельным поясом. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки со средней линией талии.

042 червоний / 042 красный

040 фіолетовий / 040 фиолетовый

В 42 / 44 / 46 / 48 С 42 / 44 / 46 / 48 бірюзовий / бирюзовый

червоний / красный

фіолетовий / фиолетовый

Склад:

Склад:

поліестер 100 % Состав: полиэстер 100 % 28

B107

B103

Браслет (с. 119 )

Браслет (с. 118)

нейлон 80% спандекс 20% Состав: нейлон 80% спандекс 20%


ДОРОГОЦІННІ КАМІННЯ СВІТУ Натхненні чарівним коштовним камінням світу, наші дизайнери створили елегантну і витончену колекцію. Зеленувате сяйво смарагду і чарівність лілово-фіолетового аметисту, палаюче - червоний рубін, синій сапфір, чорний гагат - в цій колекції кожна жінка знайде свій унікальний коштовний «камінчик». Родзинкою колекції стала розкішна вишивка золотом і сріблом, а також мерехтлива аплікація з голографічним ефектом, на створення якої нас надихнув благородний опал.

ДРАГОЦЕННЫЕ КАМНИ МИРА Вдохновленные красивейшими драгоценными камнями мира, наши дизайнеры создали элегантную и утонченную коллекцию. Зеленоватое сияние изумруда и очарование лилово-фиолетового аметиста, пылающе - красный рубин, синий сапфир, черный гагат - в этой коллекции каждая женщина найдет свой уникальный драгоценный «камушек». Изюминкой коллекции стала роскошная вышивка золотом и серебром, а также мерцающая аппликация с голографическим эффектом, на создание которой нас вдохновил благородный опал.


92006-2 Купальний костюм Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з фігурним краєм. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Пояс бюстгальтера переходить в зав’язки. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках. Універсальна молодіжна модель.

Купальный костюм Бюстгальтер pushup с формованными поролоновыми чашками с фигурным краем. Бретели можно как завязать на шее, так и закрепить на поясе бюстгальтера. Пояс бюстгальтера переходит в завязки. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. Универсальная молодежная модель. B 40 / 42 / 44 / 46 C 42 / 44 / 46 фіолетовий / фиолетовый

червоний / красный

темно-синій / темно-синий

бірюзовий / бирюзовый

чорний / черный

Склад:

нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20 % 32

92006-2


92006-2

92009-3 Купальний костюм Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з водовідштовхувальним покриттям. З цільним поясом. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки з середньою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер pushup с формованными поролоновыми чашками с водоотталкивающим покрытием. С цельным поясом. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки со средней линией талии. B 42 / 44 / 46 / 48 C 42 / 44 / 46 / 48 фіолетовий / фиолетовый

червоний / красный

темно-синій / темно-синий

бірюзовий / бирюзовый

чорний / черный

Склад:

нейлон 80 % спандекс 20 %

34

Состав: нейлон 80 % спандекс 20 %


92013 Купальний костюм

КОЛЕКЦІЯ З В’ЯЗАНОГО ПОЛОТНА Якщо у Вас немає часу на в’язання і макраме, щоб зробити собі модний в’язаний купальник, ми вже зробили його для Вас! Купальник з такої тканини не тільки підкреслює жіночні форми, а й привертає увагу через свою оригінальність і незвичність стилю. Кольори для колекції вибрані чисті і яскраві. Рожевий, блакитний і золотистий жовтий - модна гамма для купальників літнього сезону.

КОЛЛЕКЦИЯ ИЗ ВЯЗАНОГО ПОЛОТНА Если у Вас нет времени на вязание и макраме, чтобы сделать себе модный вязаный купальник - мы сделали его для Вас! Вязаный купальник не только подчеркивает женственные формы, но и привлекает внимание из-за своей оригинальности и необычности стиля. Цвета для коллекции выбраны чистые и яркие – розовый, голубой и золотистый желтый – модная гамма для купальников летнего сезона.

Бюстгальтер з щільними формованими поролоновими чашками і об’ємними вкладками. Середня частина бюстгальтера прикрашена декоративним елементом з морських ракушок. Плавки з середньою лінією талії і зав’язками по боках.

Купальный костюм Бюстгальтер с плотными формованными поролоновыми чашками и объемными вкладышами. Средняя часть бюстгальтера украшена декоративным элементом из морских ракушек. Плавки со средней линией талии и завязками по бокам. В 40 / 42 / 44 / 46 С 42 / 42 / 46 / 48 жовтий / желтый

рожевий/розовый

блакитний / голубой

Склад:

нейлон 84% спандекс 16% Состав: нейлон 84% спандекс 16%


92050-1

92121-1

Купальний костюм

Купальник

Бюстгальтер з регульованими по нижньому краю трикутними чашками з трикотажного полотна, з поролоновими вкладками і бретелями, що зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках. Універсальна молодіжна модель.

з формованими поролоновими трикутними чашками з двостороннім push-up. Подвійні бретелі зав’язуються на шиї. Завдяки декільком положенням застібки бюстгальтера і куліскам на плавках, дана модель добре підходить для жінок з різними фігурами.

Купальный костюм

Купальник

Бюстгальтер с регулируемыми по нижнему краю треугольными чашками из трикотажного полотна, с поролоновыми вкладышами и бретелями, завязывающимися на шее. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. Универсальная молодежная модель.

с формованными поролоновыми треугольными чашками с двухсторонним pushup. Двойные бретели завязываются на шее. Благодаря нескольким положениям застежки бюстгальтера и кулискам на плавках, данная модель хорошо подходит для женщин с разными фигурами.

42 / 44 / 46

158/164 - В 42 / 44 / 46 170/176 - С 42 / 44 / 46

жовтий / желтый

жовтий / желтый

рожевий/розовый

рожевий/розовый

блакитний / голубой

блакитний / голубой

Склад:

Склад:

Состав: нейлон 84% спандекс 16%

Состав: нейлон 84% спандекс 16%

нейлон 84% спандекс 16%

38

нейлон 84% спандекс 16%

39


92701 Сукня - туніка З сітки, з поясомкокеткою і зав’язками. Трансформується в сарафан, спідницю, туніку. Ідеальне доповнення до будь-якого пляжного костюму.

Платье - туника Из сетки, с поясомкокеткой и завязками. Возможно трансформировать в сарафан, юбку, тунику. Идеальное дополнение к любому пляжному костюму. 42 / 44, 46 / 48 жовтий / желтый

рожевий/розовый

блакитний / голубой

чорний / черный

білий / белый

Склад:

полиестер 84% спандекс 16% Состав: полиэстер 84% спандекс 16%

B105 Браслет (с. 119 )

40

41


788 Парео з м’якої та приємної до тіла тканини.

Парео из мягкой и приятной к телу ткани.

160х110 059 синій / 059 синий

Склад:

віскоза 100% Состав: вискоза 100% 42

КОЛЕКЦІЯ РЕТРО Часто кажуть, що раніше світ був кращим, а люди щиріше. Ця колекція повертає нас саме в ті часи. Наївні і прості смужки і горохи в поєднанні з контрастним оздобленням, старі як світ, але завжди актуальні. Колекція представлена ​​чотирма моделями з гарною посадкою і оригінальним кроєм. Чудовими доповненнями до моделей є спеціально розроблені аксесуари: парео або пляжна сумка.

КОЛЛЕКЦИЯ РЕТРО Часто говорят, что раньше мир был лучше, а люди искреннее. Эта коллекция возвращает нас именно в те времена. Наивные и простые полоски и горохи в сочетании с контрастной отделкой, стары как мир, но всегда актуальны. Коллекция представлена четырьмя моделями с хорошей посадкой и оригинальным кроем. Восхитительными дополнениями к моделям послужат специально разработанные аксессуары, такие, как парео или пляжная сумка.


92016-1

92011-2

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками і об’ємними вкладками. Бретель зйомна і зав’язується на шиї. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках.

Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками з красивим фігурним краєм. Цільний пояс бюстгальтера додатково посилений бічними каркасами. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки з низькою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками и объемными вкладышами. Бретель съемная и завязывается на шее. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. B 42 / 44 / 46 C 42 / 44 / 46 синій / синий

Купальный костюм Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками с красивым фигурным краем. С цельным поясом, дополнительно усиленым боковыми каркасами. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки с низкой линией талии. D 42 / 44 / 46 E 42 / 44 / 46

жовтий / желтый

синій / синий

бірюзовий / бирюзовый

білий / белый

Склад:

Склад:

Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

нейлон 82 % спандекс 18 %

44

нейлон 82 % спандекс 18 %


92011-1

92011-1

Купальний костюм Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками з красивим фігурним краєм. Цільний пояс бюстгальтера додатково посилений бічними каркасами. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки з середньою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками с красивым фигурным краем. С цельным поясом, дополнительно усиленым косточками. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки со средней линией талии. D 42 / 44 / 46 E 42 / 44 / 46 жовтий / желтый

бірюзовий / бирюзовый

білий / белый

Склад:

нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 46

BB001 Сумка пляжна з бавовни (с. 124 )

B102 Браслет (с. 118 )


92011-5 Купальний костюм Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками з красивим фігурним краєм. Цільний пояс бюстгальтера додатково посилений бічними каркасами. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки з високою лінією талії та контрастним декоративним поясом.

Купальный костюм Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками с красивым фигурным краем. С цельным поясом, дополнительно усиленым боковыми каркасами. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки с высокой линией талии и контрастным декоративным поясом. D 48 / 50 / 52 E 48 / 50 / 52 синій / синий

жовтий / желтый

бірюзовий / бирюзовый

білий / белый

Склад:

нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 48

92011-5


КОЛЕКЦІЯ З ДРАПІРОВКАМИ Ця колекція дуже благородна і жіночна. Вона створена, щоб підкреслити індивідуальний і витончений стиль, внутрішню красу і гармонію. Представлена ​​чотирма моделями з широкою розмірною сіткою і виконана з неймовірно м’якої, текучої мікрофібри з легким перлинним мерехтінням. У моделях практично не видно строчок, всі вони заховані всередину, створюючи ще більше комфорту і зручності. Колекція виконана як в благородній гамі: смарагдово-зелений, шоколадний, так і в контрастних: небесно-блакитному і чорному. А для сміливих і бажаючих виділитися з натовпу дівчат ми пропонуємо моделі з незвичним кольоровим рішенням.

КОЛЛЕКЦИЯ С ДРАПИРОВКАМИ Эта коллекция очень благородная и женственная. Она создана, чтобы подчеркнуть индивидуальный и утонченный стиль, внутреннюю красоту и гармонию. Представлена четырьмя моделями с широким размерным рядом и выполнена из невероятно мягкой, текущей микрофибры с легким жемчужным мерцанием. В моделях практически не видно строчек, все они спрятаны внутрь, даря еще больший комфорт и удобство. Коллекция выполнена как в приглушенно благородной гамме: изумрудно-зеленый, шоколадный, так и в контрастных: небесно-голубом и черном цветах. А для смелых и желающих выделится из толпы девушек, мы предлагаем модели с необычным цветовым решением.

FС 268 Парео з легкої і повітряної тканини із вмістом шовкових ниток.

Парео из легкой и воздушной ткани с содержанием шелковых нитей.

140х140 035 білий / 035 белый

Склад:

шовк 40 % поліестер 60 % Состав: шелк 40 % полиэстер 60 %


92012-1

92016

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер з щільними формованими поролоновими чашками і об’ємними повітряними вкладками. Бретелі зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії. Модель прикрашає металевий декоративний елемент із декількох ланцюжків.

Бюстгальтер балконет без каркасів, з м’якими поролоновими чашками і об’ємними вкладками. Завдяки своїй конструкції чудово підтримує, а не фіксує груди. Тому він неймовірно зручний. Бретелі зйомні. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках.

Купальный костюм

Купальный костюм

Бюстгальтер с плотными формованными поролоновыми чашками и объемными воздушными вкладышами. Бретели завязываются на шее. Плавки с низкой линией талии. Модель украшает металлический декоративный элемент из нескольких цепочек.

Бюстгальтер балконет без каркасов, с мягкими поролоновыми чашками и объемными вкладышами. Благодаря своей конструкции превосходно поддерживает, а не фиксирует грудь. Поэтому он невероятно удобен. Бретели съемные. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам.

В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46

В 42 / 44 / 46 / 48 С 42 / 44 / 46 / 48

чорно-білий / черно-белый

чорно-білий / черно-белый

шоколад / шоколад

шоколад / шоколад

голубой / блакитний

голубой / блакитний

Склад:

Склад:

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

53


92011-7

92011-6

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками і цільним поясом. Бретелі можна зав’язати на шиї чи пристебнути до пояса бюстгальтера. Плавки з високою лінією талії. Елегантна і стильна модель для жінок з апетитними формами.

Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками і цільним поясом. Плавки з середньою лінією талії. Розсип блискучого каміння по краю чашки, чудово підкресленого блиском мікрофібри, додає особливого шарму і вишуканості моделі.

Купальный костюм

Купальный костюм

Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками и цельным поясом. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки с высокой линией талии. Элегантная и стильная модель для женщин с аппетитными формами.

Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками и цельным поясом. Плавки со средней линией талии. Россыпь сверкающих камней по краю чашки, прекрасно подчеркнутых блеском микрофибры, придает особый шарм и изысканность модели.

D 48 / 50 / 52 E 48 / 50 / 52

D 42 / 44 / 46 E 42 / 44 / 46

чорний / черный

чорний / черный

смарагдово-зелений / изумрудно-зеленый

смарагдово-зелений / изумрудно-зеленый

Склад:

шоколад / шоколад

нейлон 80% спандекс 20% Состав: нейлон 80% спандекс 20%

B105 Браслет (с. 119) Склад:

B106

нейлон 80% спандекс 20%

Браслет (с. 119 )

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 55


92702-1 Туніка - трансформер З м’якої, текучої мікрофібри з перлинним мерехтінням, з поясомкокеткою і довгими зав’язками. Має велику кількість варіантів носіння. Ідеальний варіант для поїздок на море та відпочинку. Займає мало місця в багажі, але створює ефект різноманітності гардеробу.

Туника - трансформер Из мягкой, текущей микрофибры с жемчужным мерцанием, с поясомкокеткой и длинными завязками. Имеет большое количество вариантов ношения. Идеальный вариант для поездок на море и отдых. Занимает мало места в багаже, но создает эффект разнообразного гардероба. 42 / 44, 46 / 48 чорний / черный

смарагдово-зелений / изумрудно-зеленый

шоколад / шоколад

Склад:

нейлон 80% спандекс 20% Состав: нейлон 80% спандекс 20% 56


КОЛЕКЦІЯ З ВИШИВКАМИ Яскраві вишивки та аплікації з різних декоративних елементів поєднуються в цій колекції з модними принтами. П’ять різних варіацій створюють багатий і різноплановий асортимент колекції. Тут і візерунки у вигляді східних «огірків», і морські зірки в поєднанні з аплікаціями з металізованих страз, і ажурний візерунок з троянд, з вишуканою вишивкою паєтками. Для прихильників стриманої класики пропонуються геометричні орнаменти або вишивки на однотонному тлі. Такі різні і оригінальні сюжети завжди будуть виглядати привабливо. А при грамотному комбінуванні з іншими пля��ними аксесуарами створять ефект загадки, яку чоловікам обов’язково захочеться розгадати.

КОЛЛЕКЦИЯ С ВЫШИВКАМИ Яркие вышивки и аппликации из разных декоративных элементов сочетаются в этой коллекции с модными принтами. Пять различных вариаций создают богатый и разноплановый ассортимент коллекции. Здесь и узоры в виде восточных «огурцов» , и морские звезды, в сочетании с аппликациями из металлизированных страз, и ажурный узор из роз, с изысканной вышивкой пайетками. Для любителей сдержанной классики предлагаются геометрические формы или однотонный комплект с вышивками. Такие разные и оригинальные сюжеты всегда будут выглядеть привлекательно и, при грамотном комбинировании с другими пляжными аксессуарами, создадут эффект загадки, которую мужчинам обязательно захочется разгадать.


92001-1

92011-3

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з силіконовими подушками, які дозволяють не тільки візуально збільшити розмір грудей, а й сприяють швидкому висиханню бюстгальтера. Відстань між чашками регулюється. Плавки з середньою лінією талії і зав’язками по боках.

Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками з красивим фігурним краєм. Пояс бюстгальтера додатково посилений бічними каркасами. Плавки з середньою лінією талії. Ця модель добре підійде для жінок різних вікових категорій.

Купальный костюм

Купальный костюм

Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками с красивым фигурным краем. Пояс бюстгальтера дополнительно усилен боковыми каркасами. Плавки со средней линией талии. Данная модель хорошо подойдет для разных возрастных категорий.

Бюстгальтер pushup с формованными поролоновыми чашками с силиконовыми подушками, которые позволяют не только зрительно увеличить размер груди, но и способствуют скорейшему высыханию бюстгальтера. Расстояние между чашками регулируется. Плавки со средней линией талии и завязками по бокам.

D 42 / 44 / 46 E 42 / 44 / 46

В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46

синій / синий

синій / синий

фіолетовий/фиолетовый фіолетовий/фиолетовый

чорний / черный чорний / черный

білий / белый білий / белый

блакитний / голубой блакитний / голубой

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 60

B203 Підвіска(с.118)

B112 Браслет (с.118)

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %


Переможниця конкурсу «Міс Anabel Arto - 2011», Єрьоміна Наталія

Переможниця конкурсу «Міс Anabel Arto - 2011», який відбувався 27 серпня у місті Луганську.

Єрьоміна Наталія, м. Луганськ. Красива, цілеспрямована, енергійна та яскрава мама двох прекрасних доньок (Даша - 11 років і Альона - 9

років) має дві вищі освіти за спеціальностями юрист і економіст. Працює заступником керівника в Модному Будинку «Aina Gasse», м. Київ. Хобі та захоплення - танці. Стимул і гордість у житті - доньки, виховання яких дає Наталії додаткову силу і розуміння того, що все в цьому житті робиться заради щастя і благополуччя улюблених дітей. « Моя перемога в конкурсі - це черговий доказ собі і всім дівчатам, що необхідно бути впевненими в собі, красивими, привабливими і прагнути до своїх мрій. Бажаю всім клієнткам торгової марки Anabel Arto- краси, чарівності, любові, крил за спиною і яскравих щасливих очей! »

Победительница конкурса « Мисс Anabel Arto - 2011», который проходил 27 августа в городе Луганске.

Еремина Наталья, г. Луганск. Красивая, целеустремленная, энергичная и яркая мама двоих прекрасных дочерей ( Даша - 11 лет

и Алена - 9 лет) имеет два высших образования по специальностям юрист и экономист. Работает заместителем руководителя в Модном Доме «Aina Gasse», г. Киев. Хобби и увлечения - это танцы. Стимул и гордость по жизни - дочери, воспитание которых дает Наталье дополнительную силу и понимание того, что все в этой жизни делается ради счастья и благополучия любимых детей. « Моя победа в конкурсе - это очередное доказательство себе и всем девушкам, что необходимо быть уверенными в себе, красивыми, обаятельными и стремиться к своим мечтам. Желаю всем клиенткам торговой марки Anabel Arto - красоты, обаяния, любви, крыльев за спиной и ярких счастливых глаз ! »

63


92011-4

92205

Купальний костюм

Купальні трусики string

Бюстгальтер з м’якими формованими поролоновими чашками з красивим фігурним краєм. Пояс бюстгальтера додатково посилений бічними каркасами. Плавки з високою лінією талії і контрастним декоративним поясом.

з низькою лінією талії.

Купальные трусики - string с низкой линией талии. 42 / 44 / 46 чорний / черный

Купальный костюм Бюстгальтер с мягкими формованными поролоновыми чашками с красивым фигурным краем. Пояс бюстгальтера дополнительно усилен боковыми каркасами. Плавки с высокой линией талии и контрастным декоративным поясом.

білий / белый

D 48 / 50 / 52 E 48 / 50 / 52 синій / синий

фіолетовий/фиолетовый

чорний / черный

білий / белый

блакитний / голубой

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

FC 268 Парео

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

(с. 121 ) 64

65


ВИТОНЧЕНА КЛАСИКА Ця колекція розроблена для дівчат з вишуканим смаком, які віддають свою перевагу класиці, але стежать при цьому за модними тенденціями. Однотонні купальники класичних кольорів - чорні, білі, сині, фіолетові - одні з найпопулярніших цього літа. Характер колекції визначається оригінальними декорами, що грають провідну роль в комплекті.

УТОНЧЕННАЯ КЛАССИКА Эта коллекция разработана для девушек с изысканным вкусом, которые отдают свое предпочтение классике, но следят при этом за модными тенденциями. Однотонные купальники классических цветов - черные, белые, синие, фиолетовые - одни из популярных этим летом. Характер коллекции определяется оригинальными декорами, играющими ведущую роль в комплекте.


92050

92016-4

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер з регульованими по нижньому краю трикутними чашками з трикотажного полотна, з поролоновими вкладками і бретелями, які зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії і кулісками з боків. Універсальна молодіжна модель.

Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками і відстібною бретеллю. Оригінальним рішенням моделі став декоративний елемент, прикрашений стразами, що з’єднує обидві чашки. Плавки з регуляторами по боках з низькою лінією талії.

Купальный костюм

Купальный костюм

Бюстгальтер с регулируемыми по нижнему краю треугольными чашками из трикотажного полотна, с поролоновыми вкладышами и бретелями, завязывающимися на шее. Плавки с низкой линией талии и кулисками по бокам. Универсальная молодежная модель.

Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками и отстегивающейся бретелью. Оригинальным решением модели стал декоративный элемент, усыпанный стразами, соединяющий обе чашки. Плавки с регуляторами на боковой части, с низкой линией талии.

42/ 44 / 46

92050D

В 42/ 44 / 46 / 48 С 42/ 44 / 46 / 48 білий / белый

36 / 38 / 40 білий / белый синій / синий

фіолетовий/фиолетовый чорний / черный

чорний / черный

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 %

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 %

Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 69


92411

92211

Купальні трусики - slip

Купальні трусики string

З середньою лінією талії.

З низькою лінією талії.

Купальные трусики-slip

Купальные трусики - string

Со средней линией талии.

С низкой линией талии.

44 / 46 / 48

42 / 44 / 46

чорний / черный

чорний / черный

Склад:

нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

Склад:

нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 71


ЯСКРАВЕ СЕРЦЕ Нашою метою при розробці колекції - було створення ряду різноманітних і несхожих візерунків, об’єднаних однією тематикою. Тут і модний горошок, і африкансько-тварині мотиви, і одне з найбільш актуальних напрямків на сьогоднішній день - прапори. Другий напрямок колекції монохромна колірна гамма і монопринт на одній чашці. Родзинкою колекції є купальник трікіні з додатковими плавками в комплекті. Моделі виконані з щільної блискучою мікрофібри. Чудовим доповненням до колекції стануть пляжні сумки, взуття, парео та біжутерія, з якими кожна жінка може бути впевнена в своїй неперевершеності та привабливості.

ЯРКИЕ СЕРДЕЧКИ Нашей целью при разработке коллекции - было создание ряда разнообразных и непохожих узоров, объединенных одной тематикой. Здесь и модный горошек, и африканско-звериные мотивы, и одно из самых актуальных направлений на сегодняшний день - флаги. Второе направление коллекции - монохромная цветовая гамма и монопринт на одной чашке. Изюминкой коллекции является купальник трикини, с дополнительными плавками в комплекте. Модели выполнены из плотной блестящей микрофибры. Потрясающим дополнением к коллекции станут пляжные сумки, обувь, парео и бижутерия, с которыми каждая женщина может быть уверена в своей неотразимости и привлекательности.

788 Парео з м’якої та приємної до тіла тканини.

Парео из мягкой и приятной к телу ткани

160х110 060 коричневий / 060 коричневый

061 чорний / 061 черный

Склад:

віскоза 100% Состав: вискоза 100%


92018 Купальний костюм Бюстгальтер з формованими чашками з м’якого тонкого поролону з красивим фігурним краєм. З об’ємними вкладками. Пояс, що переходить в зав’язки, дозволяє регулювати об’єм і таким чином підходить для різних повнотних груп. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках.

Купальный костюм Бюстгальтер с формованными чашками из мягкого, тонкого поролона с красивым фигурным краем. С объемными вкладышами. Пояс, переходящий в завязки, позволяет регулировать объем и тем самым подходит для разных полнотных групп. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам. В 42/ 44 / 46 / 48 С 42/ 44 / 46 / 48 білий / белый

коричневий/коричневый

чорний / черный

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 %

ВВ001 Сумка (стор. 126)

75


92116 Купальний костюм Комплект, що складається з бюстгальтера балконет з об’ємними вкладишами, плавок на зав’язках із середньою лінією талії і трікіні. Трікіні - це плавки, суцільнокроєні з середньою частиною, яку можна прикріпити до бюстгальтера або зав’язувати на шиї за допомогою зйомної бретелі. Вибравши цю модель - ви все літо будете відчувати себе королевою пляжу, адже у вас буде не один купальник, а два.

Купальный костюм Комплект, состоящий из бюстгальтера балконет с объемными вкладышами, плавок на завязках, со средней линией талии и трикини. Трикини- это плавки цельнокроеные со средней частью, которую можно прикрепить к бюстгальтеру или завязывать на шее с помощью съемной бретели. Выбрав эту модель - вы все лето будете чувствовать себя королевой пляжа, ведь у вас будет не один купальник, а два. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 синій / синий

рожевий / розовый

чорний / черный

коричневий/коричневый

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 76

92116


92019 Купальний костюм Бюстгальтер з щільними формованими поролоновими чашками і об’ємними вкладками. Завдяки своїй конструкції, чашка візуально збільшує об’єм грудей, створюючи ефект super push-up, і при цьому залишається тонкою і швидко сохне. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Відстань між чашками регулюється. Плавки з низькою лінією талії і кулісками з боків.

Купальный костюм Бюстгальтер с плотными формованными поролоновыми чашками и объемными вкладышами. Благодаря своей конструкции, чашка зрительно увеличивает объем груди, создавая эффект super push-up и при этом остается тонкой и быстро сохнет. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Расстояние между чашками регулируется. Плавки с низкой линией талии и кулисками по бокам. В 42 / 44 / 46 / 48 С 42 / 44 / 46 / 48 синій / синий

рожевий / розовый

чорний / черный

коричневий/коричневый

Склад: нейлон 82 % спандекс 18 % Состав: нейлон 82 % спандекс 18 % 78

92019


92003-1 Купальний костюм Бюстгальтер super push-up з формованими поролоновими чашками. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Плавки з середньою лінією талії і кулісками з боків.

Купальный костюм Бюстгальтер super pushup с формованными поролоновыми чашками. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки со средней линией талии и кулисками по бокам. В 40 / 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 / 48 червоний / красный

блакитний / голубой

чорний / черный

жовтий / желтый

КВІТИ І ЯГОДИ На цю колекцію нас надихнуло яскраве літо з його квітами і соковитими ягодами. Кажете, на пляжі не ростуть квіти? Змініть ландшафт в кращу сторону, вдягнувши купальник із блакитними волошками. Квітковий принт прекрасно підкреслює всю легкість і природність яскравого і романтичного жіночого образу. А від купальних комплектів із соковитими черешнями або кавуном просто неможливо відірвати погляд. Одягнувши такий комплект, ви неодмінно відчуєте сонячний настрій, а крім того, яскраві кольори вигідно підкреслять засмаглу шкіру. Додайте до них такі ж яскраві парео і пляжне взуття - і ваш образ стане по-справжньому чудовим і неповторним.

ЦВЕТЫ И ЯГОДЫ

Склад: нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20 % 80

На эту коллекцию нас вдохновило яркое лето с его цветами и сочными ягодами. Говорите, на пляже не растут цветы? Измените ландшафт в лучшую сторону, надев купальник с голубыми васильками. Цветочный принт прекрасно подчеркивает всю легкость и естественность яркого и романтичного женского образа. А от купальных комплектов с сочными черешнями или арбузом просто невозможно оторвать взгляд. Надев такой комплект, вы непременно почувствуете солнечное настроение, а кроме того, яркие цвета выгодно подчеркнут загорелую кожу. Добавьте к ним такие же яркие парео и пляжную обувь - и ваш образ станет по настоящему восхитительным и неповторимым.


92003-1

92021 Купальний костюм Бюстгальтер з формованими поролоновими трикутними чашками з двостороннім push-up. Бретелі зав’язуються на шиї. Відстань між чашками регулюється. Плавки з середньою лінією талії і зав’язками по боках. Універсальна молодіжна модель.

Купальный костюм Бюстгальтер с формованными поролоновыми треугольными чашками с двухсторонним push-up. Бретели завязываются на шее. Расстояние между чашками регулируется. Плавки со средней линией талии и завязками по бокам. Универсальная молодежная модель. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 чорний / черный

жовтий / желтый

Склад: нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20 % 83


92042 Купальний костюм Бюстгальтер з чашками з трикотажного полотна, на каркасах. Бретелі зав’язуються на шиї. Плавки з середньою лінією талії. Дана модель добре підійде для жінок різних вікових категорій.

Купальный костюм Бюстгальтер с чашками из трикотажного полотна, на каркасах. Бретели завязываются на шее. Плавки со средней линией талии. Данная модель хорошо подойдет для разных возрастных категорий. В 44 / 46 / 48 / 50 С 44 / 46 / 48 / 50 червоний / красный

блакитний / голубой

Склад: нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20 % 85


РОЗКІШ ЗОЛОТА Основна ідея розробки цієї колекції - створення максимально функціональних і в той же час розкішних моделей, які підкреслили би переваги жінок з апетитними формами і зробили фігуру граціозною і бажаною. Колекція виконана з м’якого і дуже приємного на дотик полотна. Блиск і сяйво золота ми вирішили представити у вигляді мерехтливого напилення на трьох різних принтах: античній мозаїці, ланцюжках арт-деко і сучасних хвилеподібних мотивах. Спеціально розроблені аксесуари, такі, як парео, пляжні сумки або біжутерія, які ви можете придбати до моделей, стануть прекрасним доповненням образу і створять яскравий настрій.

РОСКОШЬ ЗОЛОТА Основная идея при разработке коллекции - создание максимально функциональных, и в тоже время, роскошных моделей, которые подчеркнули бы достоинства женщин с аппетитными формами и сделали фигуру грациозной и желанной. Коллекция выполнена из мягкого и очень приятного на ощупь полотна. Блеск и сияние золота мы решили представить в виде мерцающего напыления на трех различных принтах: античной мозаике, цепочках арт-деко и современных волнообразных мотивах. Специально разработанные аксессуары, такие, как парео, пляжные сумки или бижутерия, которые вы можете приобрести к моделям, станут прекрасным дополнением образа и создадут настроение.

В202 Підвіска (с. 118 )

В110 Браслет (с. 118 )


92032

92009-2

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер з кроєними поролоновими чашками і цільним поясом. Бретелі прикрашені декоративними елементами. Висота бока і лінія плавок регулюється за допомогою кулісок.

Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками і цільним поясом. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Плавки з високою лінією талії і декоративним поясом.

Купальный костюм Бюстгальтер с кроеными поролоновыми чашками и цельным поясом. Бретели украшены декоративными элементами. Высота бока и линия плавок регулируется при помощи кулисок. D 46 / 48 / 50 / 52 Е 46 / 48 / 50 / 52 золотий / золотой

Купальный костюм Бюстгальтер push-up с формованными поролоновыми чашками и цельным поясом. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки с высокой линией талии и декоративным поясом. В 48 / 50 / 52 С 48 / 50 / 52 золотий / золотой

чорний / черный чорний / черный

синій / синий синій / синий

Склад: нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20 %

Склад: нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20 %

В201 Підвіска (с. 118)

В111

В109

Браслет (с. 118)

Браслет (с. 119)

88


92131 Купальник з кроєними поролоновими чашками і об’ємними вкладками. Довжина бретелі регулюється. Оригінальне драпірування допомагає приховати недоліки фігури і завуалювати виступаючий животик.

Купальник с кроеными поролоновыми чашками и объемными вкладышами. Длина бретели регулируется. Оригинальная драпировка помогает скрыть недостатки фигуры и завуалировать выступающий животик.

92740 Туніка з сітки, вільного покрою. З глибоким декольте на передній і задній деталях. Горловина туніки прикрашена декоративної тасьмою.

Туника Из сетки, свободного покроя. С глубоким декольте на передней и задней деталях. Горловина туники украшена декоративной тесьмой. 42 / 44, 46 / 48 темно-синій / темно-синий

48 / 50 / 52 / 54 / 56 / 58 синій / синий чорний / черный

чорний / черный

темно-бірюзовий / темно-бирюзовый

Склад: нейлон 80 % спандекс 20 % Состав: нейлон 80 % спандекс 20%

Склад: поліестер 84 % спандекс 16 % Состав: полиэстер 84% спандекс 16% 91


92040

92041

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер з кроєними чашками з трикотажного полотна, на каркасах. Додаткову підтримку грудей створює еластичне ��олотно по нижньому краю чашки. Бретелі зав’язуються на шиї. Цільний пояс, що переходить в зав’язки, дозволяє регулювати об’єм і таким чином підходить для різних повнотних груп. Плавки з середньою лінією талії.

Бюстгальтер з кроєними чашками з трикотажного полотна, на каркасах. Додаткову підтримку грудей створює еластичне полотно по нижньому краю чашки. З цільним поясом. Довжина бретелі регулюється. Плавки з високою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер с кроеными чашками из трикотажного полотна, на каркасах. Дополнительную поддержку груди создает эластичное полотно по нижнему краю чашки. С цельным поясом. Длина бретели регулируется. Плавки с высокой линией талии.

Купальный костюм Бюстгальтер с кроеными чашками из трикотажного полотна, на каркасах. Дополнительную поддержку груди создает эластичное полотно по нижнему краю чашки. Бретели завязываются на шее. Цельный пояс, переходящий в завязки, позволяет регулировать объем и тем самым подходит для разных полнотных групп. Плавки со средней линией талии.

D 48 / 50 / 52 E 48 / 50 / 52 F 48 / 50 / 52 червоний / красный

синій / синий

E 42 / 44 / 46 F 42 / 44 / 46 рожево-фіолетовий / розово-фиолетовый

чорно-білий / черно-белый

чорно-бежевий / черно-бежевый

темно-синій / темно-синий

жовто-коричневий / желто-коричневый

помаранчевий / оранжевый

Склад: нейлон 82% спандекс 18%

Склад: нейлон 82% спандекс 18%

Состав: нейлон 82% спандекс 18%

Состав: нейлон 82% спандекс 18% 93


92181 Купальник з формованими поролоновими чашками. Бретелі зйомні. Передня деталь на підкладці з утягуючої сітки.

Купальник с формованными поролоновыми чашками. Бретели съемные. Передняя деталь с подкладочной утягивающей сеткой. В 44 / 46 / 48 С 44 / 46 / 48 00/12 червоно-блакитний / 00/12 красно- голубой

00/10 жовто-блакитний / 00/10 желто-голубой

18/10 чорний / 18/10 черный

22/10 бірюзовий / 22/10 бирюзовый

22/11 помаранчевий / 22/11 оранжевый

Склад: поліамід 72% спандекс 28% Состав: полиамид 72% спандекс 28%

В101 Браслет (с. 118) 94

КОЛЕКЦІЯ «ЛЮКС» Це яскраві, стильні, модні купальники, створені з італійських тканин і фурнітури високої якості. Навіть найбільш вимоглива жінка знайде в даній колекції саме свій купальник. Всі моделі виконані з урахуванням найактуальніших тенденцій в моді. Колірна гамма цілком відповідає пляжному настрою: насичені та яскраві відтінки, тропічні квіти, анімалістичні принти, чорно-білі геометричні візерунки-все створено для того, щоб ви виглядали неповторно. Чудовим доповненням до моделей стануть пляжні сумки, взуття, парео і біжутерія.

КОЛЛЕКЦИЯ «ЛЮКС» Это яркие, стильные, модные купальники, созданные из итальянских тканей и фурнитуры высочайшего качества. Даже самая требовательная женщина найдет в данной коллекции именно свой купальник. Все модели выполнены с учетом самых актуальных тенденций в моде. Цветовая гамма полностью соответствует пляжному настроению: насыщенные и яркие оттенки, тропические цветы, анималистические принты, черно-белые геометрические узоры- все создано для того, чтобы вы выглядели на пляже неповторимо. Потрясающим дополнением к моделям станут пляжные сумки, обувь, парео и бижутерия.


92091-2 Купальний костюм Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками з двостороннім push-up. Спеціальна форма поролонової подушки утворює повітряний прошарок між шкірою і чашкою, тим самим сприяючи якнайшвидшому висиханню бюстгальтера. Бретелі зйомні. Плавки з низькою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками с двухсторонним push-up. Специальная форма поролоновой подушки образует воздушную прослойку между кожей и чашкой, тем самым способствуя скорейшему высыханию бюстгальтера. Бретели съемные. Плавки с низкой линией талии. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 чорний / черный

білий / белый

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28%

В102 Браслет (с. 118)

96

92091-2


91091

91091

Купальный костюм Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками з двостороннім pushup. Бретелі зйомні. Плавки з середнім швом на подвійний задній деталі, з низькою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками с двухсторонним pushup. Бретели съемные. Плавки со средним швом на двойной задней детали, с низкой линией талии. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 00/12 красно-голубой

00/10 желто-голубой

18/10 черный

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28% 99


91091

92091 Купальный костюм Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками з двостороннім pushup. Бретелі зйомні. Плавки з середнім швом на подвійний задній деталі, з низькою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками с двухсторонним pushup. Бретели съемные. Плавки со средним швом на двойной задней детали, с низкой линией талии. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 05/13 салатний / 05/13 салатный /

05/10 рожево-фіолетовий 05/10 розово-фиолетовый

05/12 синій / синий

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28% 100


92091-1 Купальный костюм Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками з двостороннім push-up. Бретелі зйомні. Плавки з середньою лінією талії і кулісками з боків.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками с двухсторонним push-up. Бретели съемные. Плавки со средней линией талии и кулисками по бокам. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 5626 блакитний / 5626 голубой /

L344 бузковий / L344 сиреневый

R762 малиновий / R762 малиновый

0006 чорний / 0006 черный

4409 червоно-коричневий / 4409 красно-коричневый

Склад: поліамід 72% еластан 28%

Состав: полиамид 72% эластан 28% 102

92091-1


91051-2 Купальний костюм Бюстгальтер з регульованими по нижньому краю трикутними чашками з трикотажного полотна і бретелями, що зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках. Універсальна молодіжна модель.

91081-2 Купальний костюм Бюстгальтер балконет

з формованими поролоновими чашками. Бретель зйомна. Плавки з середньою лінією талії. Певну грайливість і кокетство моделі надає декоративна рюша на бюстгальтері і плавках.

Купальный костюм

Купальный костюм

Бюстгальтер с регулируемыми по нижнему краю треугольными чашками из трикотажного полотна и бретелями, завязывающимися на шее. Плавки с низкой линией талии.

Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками. Бретель съемная. Плавки со средней линией талии. Некую игривость и кокетство модели придает декоративная рюшь на бюстгальтере и плавках.

42 / 44 / 46 / 48 5626 блакитний / 5626 голубой

В 44 / 46 / 48 С 44 / 46 / 48 D 44 / 46 / 48 5626 блакитний / 5626 голубой

L344 бузковий / L344 сиреневый

L344 бузковий / L344 сиреневый R762 малиновий / R762 малиновый

R762 малиновий / R762 малиновый 0006 чорний / 0006 черный

0006 чорний / 0006 черный

Склад:

Склад:

поліамід 72% еластан 28%

поліамід 72% еластан 28%

Состав:

Состав:

полиамид 72% эластан 28%

полиамид 72% эластан 28%

104


91081-1

91081

Купальний костюм

Купальний костюм

Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками. Бретель зйомна і зав’язується на шиї. Плавки з низькою лінією талії і зав’язками по боках.

Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками і зйомною подвійною бретеллю, що зав’язується на шиї. Плавки з середньою лінією талії. Неповторна і витончена модель для дівчат і жінок з вишуканим смаком.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками. Бретель съемная и завязывается на шее. Плавки с низкой линией талии и завязками по бокам.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками и съемной двойной бретелью, завязывающейся на шее. Плавки со средней линией талии. Неповторимая и утонченная модель для девушек и женщин с изысканным вкусом.

B 44 / 46 / 48 C 44 / 46 / 48 D 44 / 46 / 48 07/10 чорно-білий / 07/10 черно-белый

B 44 / 46 / 48 C 44 / 46 / 48 D 44 / 46 / 48 21/10 біло-чорний / 21/10 бело-черный

07/10 чорно-білий / 07/10 черно-белый

02/11 фіолетовий / 02/11 фиолетовый

02/10 бірюзовий / 02/10 бирюзовый

12/10 срібний / 12/10 серебряный

22/11 помаранчевий / 22/11 оранжевый

12/11 золотий / 12/11 золотой

20/13 блакитний / 20/13 голубой

02/10 бірюзовий / 02/10 бирюзовый

17/13 блідо-блакитний / 17/13 бледно-голубой

52/11 фіолетовий / 52/11 фиолетовый

17/12 рожевий / 17/12 розовый

21/10 біло-чорний / 21/10 бело-черный

Склад: поліамід 72% еластан 28%

Состав: полиамид 72% эластан 28%

Склад: поліамід 72% еластан 28%

Состав: полиамид 72% эластан 28%

107


91091-3

91091-3 Купальный костюм Бюстгальтер балконет з формованими поролоновими чашками з двостороннім pushup. Бретель зйомна і зав’язується на шиї. Плавки з середньою лінією талії.

Купальный костюм Бюстгальтер балконет с формованными поролоновыми чашками с двухсторонним pushup. Бретель съемная и завязывается на шее. Плавки со средней линией талии. В 42 / 44 / 46 С 42 / 44 / 46 20/13 блакитний / 20/13 голубой

17/12 рожевий / 17/12 розовый

17/13 блідо-блакитний / 17/13 бледно-голубой

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28%

109


91082

91193 Купальник

Купальний костюм Бюстгальтер з формованими поролоновими чашками і цільним поясом. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Плавки із збіркою по бічних швах і середньою лінією талії. Дана модель добре підійде для жінок різних вікових категорій.

Купальный костюм Бюстгальтер с формованными поролоновыми чашками и цельным поясом. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки со сборкой по боковым швам и средней линией талии. Данная модель хорошо подойдет для разных возрастных категорий. C 42 / 44 / 46 / 48 D 42 / 44 / 46 12/10 срібний / 12/10 серебряный

з формованими поролоновими чашками push-up з красивим фігурним краєм, відкритою спиною і регульованими бретелями. Передня деталь з утягуючою сіткою і конструкція, що комбінує прінтоване та однотонне полотно візуально робить фігуру стрункішою.

Купальник с формованными поролоновыми чашками push-up с красивым фигурным краем, открытой спиной и регулируемыми бретелями. Передняя деталь с подкладочной утягивающей сеткой и конструкция, комбинирующая принтованное и однотонное полотно визуально стройнит фигуру. В 46 / 48 / 50 С 46 / 48 / 50 07/10 чорно-білий / 07/10 черно-белый

12/11 золотий / 12/11 золотой

21/10 біло-чорний / 21/10 бело-черный

52/11 фіолетовий / 52/11 фиолетовый

22/10 бірюзовий / 22/10 бирюзовый

22/11 помаранчевий / 22/11 оранжевый

Склад: поліамід 72% еластан 28%

Состав: полиамид 72% эластан 28% 110

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28%


92802

91093

Спідниця пляжна

Купальный костюм

з притачним поясом і асиметричною лінією низу

Бюстгальтер pushup з формованими поролоновими чашками з красивим фігурним краєм. Бретелі можна зав’язати на шиї чи закріпити на поясі бюстгальтера. Плавки з середньою лінією талії.

Юбка пляжная c притачным поясом и ассиметричной линией низа 42 / 44 , 46 / 48 05/13 салатний / 05/13 салатный /

Купальный костюм Бюстгальтер pushup с формованными поролоновыми чашками с красивым фигурным краем. Бретели можно как завязать на шее, так и пристегнуть к поясу бюстгальтера. Плавки со средней линией талии.

05/10 рожево-фіолетовий 05/10 розово-фиолетовый

В 42 / 44 / 46 / 48 С 42 / 44 / 46 / 48

05/12 синій / синий

05/13 салатний / 05/13 салатный /

05/10 рожево-фіолетовий 05/10 розово-фиолетовый

05/12 синій / синий

02/10 бірюзовий / 02/10 бирюзовый

02/11 фіолетовий / 02/11 фиолетовый

Склад: поліамід 80% еластан 20%

Состав:

Склад:

полиамид 80% эластан 20%

B105

112

Браслет (с. 119)

поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28%


92801

91034

Спідниця пляжна

Купальний костюм

з зав’язками

Бюстгальтер з кроєними поролоновими чашками і бретелями, що зав’язуються на шиї. Плавки з середньою лінією талії.

Юбка пляжная с завязками 42 / 44 , 46 / 48 05/13 салатний / 05/13 салатный /

Купальный костюм Бюстгальтер с кроеными поролоновыми чашками и бретелями, завязывающимися на шее. Плавки со средней линией талии.

05/10 рожево-фіолетовий 05/10 розово-фиолетовый

C 44 / 46 / 48 D 44 / 46 / 48 02/10 бірюзовий / 02/10 бирюзовый

05/12 синій / синий

22/11 помаранчевий / 22/11 оранжевый

05/13 салатний / 05/13 салатный /

05/10 рожево-фіолетовий 05/10 розово-фиолетовый

05/12 синій / синий

Склад:

Склад:

поліамід 80% еластан 20%

поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 80% эластан 20%

B106 Браслет (с. 119)

Состав: полиамид 72% спандекс 28% 115


колекція аксесуарів

2012

Спеціально для Вас із великою любов’ю ми розробили серію оригінальних аксесуарів, таких як біжутерія, парео, пляжне взуття і сумки - відмінної якості, різноманітних фасонів і виконаних за мотивами принтів купальників. Саме вони розставлять потрібні акценти і додадуть завершеність образу.

коллекция аксессуаров

2012

Специально для Вас с большой любовью мы разработали серию оригинальных аксессуаров, таких как бижутерия, парео, пляжная обувь и сумки - отменного качества, разнообразных фасонов и выполненных по мотивам принтов купальников. Именно они расставят нужные акценты и придадут завершенность образу.

117


1

В101 Браслет Матеріал - пластик Діаметр - 6,5 см Висота - 3,0 см

Браслет Матеріал - пластик Діаметр - 6,5 см Висота - 3,0 см

2 1

2

13

14

В102 Браслет Матеріал - пластик 1/2 довжини - 10,0 см

Браслет Материал - пластик 1/2 длины - 10,0 см

3

4

В103

16

Браслет

11

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, пластик Діаметр - 6,0 см Розмір - 3,0 х 3,0 см

Браслет Материал - сплав для бижутерии серебристого цвета, пластик Диаметр - 6,0 см Размер - 3,0 х 3,0 см

3 5

6

12

15

4

В104 Браслет Матеріал - дерево 1/2 довжини - 10,0 см

Браслет Материал - дерево 1/2 длины - 10,0 см

5

7 8 6

7

10

9

8

9

10

11

12

13

14

15

В111

В202

В112

В203

В110

В202

В105

В106

В107

В108

В109

Браслет

Підвіска

Браслет

Підвіска

Браслет

Підвіска

Браслет

Браслет

Браслет

Браслет на ногу

Браслет на ногу

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Діаметр - 6,0 см Розмір: 3,0 х 3,0 см

Матеріал: сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Розмір - 1,5 x 4,0 см Довжина шнура - 45+5 см

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Діаметр - 6,5 см Висота: 3,0 см

Матеріал: сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Розмір - 2,0 x 2,3 см Довжина шнура - 45+5 см

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Діаметр - 6,0 см Висота: 2,0 см

Матеріал: сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Розмір - 3,0 x 4,0 см Довжина шнура - 45+5 см

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, пластик 1/2 довжини - 9,5 см

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, пластик 1/2 довжини - 10,0 см

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, пластик Довжина - 19,0 + 4,0 см

Матеріал - сплав для біжутерії сріблястого кольору, пластик Довжина - 19,0 + 4,0 см

Матеріал - латунний сплав для біжутерії, Довжина - 19,0 + 4,0 см

Браслет

Браслет

Браслет

Браслет на ногу

Материал- сплав для бижутерии серебристого цвета, пластик, 1/2 длинны - 9,5 см

Материал- сплав для бижутерии серебристого цвета, пластик, 1/2 длинны - 10,0 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, пластик, Длина - 19,0 + 4,0 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, пластик, Длина - 19,0 + 4,0 см

Материал: латунный сплав для бижутерии, цветная эмаль. Длина - 19,0 + 4,0 см

Браслет

Подвеска

Браслет

Подвеска

Браслет

Браслет

Материал- сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль Диаметр - 6,0 см Высота - 3,0 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль Размер - 1,5 x 4,0 см Длина шнура: 45+5 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль. Диаметр - 6,5 см. Высота - 3,0 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль Размер - 2,0 x 2,3 см Длина шнура: 45+5 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль. Диаметр - 6,0 см. Высота - 2,0 см

Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль Размер - 3,0 x 4,0 см Длина шнура: 45+5 см

Браслет на ногу

16

В204 Підвіска Матеріал: сплав для біжутерії сріблястого кольору, кольорова емаль Розмір - 3,0 x 4,0 см Довжина шнура - 45+5 см

Браслет Материал: сплав для бижутерии серебристого цвета, цветная эмаль Размер - 3,0 x 4,0 см Длина шнура: 45+5 см 119


Парео - універсальний пляжний аксесуар, який ніколи не вийде з моди! Розмаїття кольорів, тонкі і приємні до тіла тканини, всілякі способи носіння дозволяє дівчині показати стрункість фігури, а для жінок з апетитними формами - приховати певні недоліки. Накинувши парео на плечі, ви зможете захиститися від пекучого сонця. У світі немає більш простого і легкого одягу, який дозволить дійти з пляжу в готельний номер або пройтися по курортних магазинах. Парео - универсальный пляжный аксессуар, который никогда не выйдет из моды! Изобилие расцветок, тонкие и приятные к телу ткани, всевозможные способы ношения дает возможность девушке показать стройность фигуры, а для обладательниц пышных форм - скрыть некоторые недостатки. Накинув парео на плечи, вы сможете защититься от палящего солнца. В мире нет более простой и легкой одежды, которая позволит дойти с пляжа в гостиничный номер или пройтись по курортным магазинам.

059 синій / 059 синий

788

788

Парео

Парео

FС 268 Склад:

віскоза 100 %

031 білий / 031 белый

032 рожевий / 032 розовый

033 чорний / 030 черный

034 чорний / 034 черный

035 білий / 035 белый

036 чорний / 036 черный

037 білий / 037 белый

061 чорний / 061 черный

060 коричневий/ 060 коричневий

з м’якої та приємної до тіла тканини. 160х110

030 жовтий / 030 желтый

062 молочний / 062 молочний

из мягкой и приятной к телу ткани. 160х110

FC 268

FC 268

Парео

Парео

FС 268 140х140

140х140

з легкої і повітряної тканини із вмістом шовкових ниток.

Склад:

віскоза 100 %

Склад:

шовк 40 % поліестер 60 %

120

039 білий / 039 белый

038 синій / 038 синий

из легкой и воздушной ткани с содержанием шелковых нитей.

FС 268

Состав: шелк 40 % полиэстер 60 %

121


040 фіолетовий / 040 фиолетовый

041 бірюзовий / 041 бирюзовый

042 червоний / 042 красный

050 коричневий/ 050 коричневий

051 фіолетовий / 051 фиолетовый

052 зелений / 052 зеленый

043 синій / 043 синий

044 чорний / 044 черный

045 чорний / 045 черный

053 чорний / 053 черный

054 синій / 054 синий

055 фіолетовий / 055 фиолетовый

046 блакитний / 046 голубой

047 фіолетовий / 047 фиолетовый

048 чорний / 048 черный

056 червоний / 056 красный

057 чорний / 057 черный

058 білий / 058 белый

958

958

Парео-сарафан

Парео-сарафан

FС 268

FС 268

Склад:

Состав: полиэстер 100 %

з легкого повітряного из легкого воздушного шифону. шифона. 150х120 140х140

поліестер 100 %

049 рожевий / 049 розовый

122

123


ВВ004

ВВ001

Сумка пляжна

Рюкзак пляжний

з бавовни, з круглим дном. З внутрішньою кишенею на блискавці і кишенею для мобільного телефону. Розмір - 40х42 см. Довжина ручки - 54 см. Склад - бавовна 100%

з поліестеру, з круглим дном. З внутрішньою кишенею на блискавці та двома кишенями. Можна носити в руці або на плечі. Розмір - 42х45 см. Довжина ручки - 40 см. Довжина плечового ременя - 85 см. Склад - поліестер 100%.

Сумка пляжная

Рюкзак пляжный

из хлопка, с круглым основанием. С внутренним карманом на молнии и карманом для мобильного телефона. Размер - 40х42 см. Длина ручки - 54 см. Состав - хлопок 100%

из полиэстера, с круглым дном. С внутренним карманом на молнии и двумя карманами. Можно носить в руке или на плече. Размер - 42х45 см. Длина ручки - 40 см. Длина плечевого ремня - 85 см. Состав - полиэстер 100%

ВВ003 ВВ006

Сумка пляжна

з бавовни, з внутрішньою кишенею. Розмір - 56х16х38 см. Довжина ручки - 52 см. Склад - бавовна 100%

Сумка пляжная

ВВ005

из хлопка, с внутренним карманом. Размер - 56х16х38 см. Длина ручки - 52 см. Состав - хлопок 100%

Сумка пляжна з поліестеру. Із зовнішнім і внутрішнім кишенями на блискавці і кишенею для мобільного телефону. Розмір: 48х15х42 см. Довжина ручки: 57 см. Склад - поліестер 100%

Сумка пляжная Сумка пляжна

з бавовни, з зовнішнім і внутрішнім кишенями на блискавці. Розмір - 33х19х30 см. Довжина ручки 53 см. Склад - бавовна 100%

из полиэстера. С внешним и внутренним карманами на молнии и карманом для мобильного телефона. Размер: 48х15х42 см. Длина ручки: 57 см. Состав - полиэстер 100%

Сумка пляжная

из хлопка, с внешним и внутренним карманами на молнии. Размер - 33х19х30 см. Длина ручки 53 см. Состав - хлопок 100% 124

125


Чоловіче пляжне взуття / Мужская пляжная обувь

Жіноче пляжне взуття / Женская пляжная обувь

01111 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 001 чорний / 001 черный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

01111 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 002 синій / 002 синий Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

01111 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 003 жовтий / 003 желтый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

02221 Шлепанці / Шлепанцы

Колір/Цвет: 010 сірий / 010 серый Розмір/Размер: 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

01121 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 005 коричневий / 005 коричневый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

01121 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 006 червоний / 006 красный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

Колір/Цвет: 004 чорний / 004 черный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

Колір/Цвет: 011 чорний / 011 черный Розмір/Размер: 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

Колір/Цвет: 009 бірюзовий / 009 бирюзовый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

01131 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 007 рожевий / 007 розовый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

01231 Шлепанці / Шлепанцы

Колір/Цвет: 016 червоний / 016 красный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

Колір/Цвет: 017 чорний / 017 черный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

01218 Шлепанці / Шлепанцы

Колір/Цвет: 018 синій / 018 синий Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

02121 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 013 чорний / черный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

01231 Шлепанці / Шлепанцы

Колір/Цвет: 015 білий / 015 белый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

02221 Шлепанці / Шлепанцы 01211 Шлепанці / Шлепанцы

Колір/Цвет: 011 чорний / 011 черный Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

Колір/Цвет: 008 фіолетовий / 008 фиолетовый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

Колір/Цвет: 013 чорний / черный Розмір/Размер: 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

Колір/Цвет: 014 білий / 014 белый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40

02121 В’єтнамки / Вьетнамки

01131 В’єтнамки / Вьетнамки

02221 Шлепанці / Шлепанцы

01231 Шлепанці / Шлепанцы

Колір/Цвет: 010 сірий / 010 серый Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

01121 В’єтнамки / Вьетнамки

02221 Шлепанці / Шлепанцы

01131 В’єтнамки / Вьетнамки

02121 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 012 синій / 012 синий Розмір/Размер: 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

02121 В’єтнамки / Вьетнамки

Колір/Цвет: 012 синій / 012 синий Розмір/Размер: 36 / 37 / 38 / 39 / 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45

127


143-2 КОЛЕКЦІЯ ЧОЛОВІЧИХ ПЛАВОК Колекція чоловічих плавок представлена ​​класичними моделями та моделями з більш сміливими конструктивними рішеннями. До вашої уваги як моделі з однотонних полотен, так і моделі, виконані в яскравих принтах.

КОЛЛЕКЦИЯ МУЖСКИХ ПЛАВОК Коллекция мужских плавок представлена классическими моделями и моделями с более смелыми конструктивными решениями. Вашему вниманию предлагаются как модели из однотонных полотен, так и модели, выполненные в ярких и запоминающихся принтах.

Шорти для плавання чоловічі з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані з боковими принтованими вставками, з середньою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные с боковыми принтованными вставками, со средней линией талии. 48 / 50 / 52 / 54 чорний / черный

чорно-білий / чорно-белый

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 129


132-1

132-2

Плавки чоловічі

Плавки чоловічі

з біеластичного трикотажного полотна, з низькою лінією талії.

з біеластичного принтованого трикотажного полотна, з низькою лінією талії і високим вирізом для ніг.

Плавки мужские из биэластичного трикотажного полотна, с низкой линией талии. 46 / 48 / 50 / 52 / 54 чорний / черный

Плавки мужские из биэластичного принтованного трикотажного полотна, с низкой линией талии и высоким вырезом для ног. 46 / 48 / 50 / 52 червоний / красный

синій / синий

блакитний / голубой темно-синій / темно-синий

темно-сірий / темно-серый

Склад:

Склад:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав:

Состав:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

130


132-3

133-2

Плавки чоловічі

Плавки чоловічі

з біеластичного принтованого трикотажного полотна, комбіновані з однотонним поясом, із низькою лінією талії і високим вирізом для ніг.

з біеластичного принтованого трикотажного полотна, з середньою лінією талії.

Плавки мужские из биэластичного принтованного трикотажного полотна, комбинированные с однотонным поясом, с низкой линией талии и высоким вырезом для ног.

Плавки мужские из биэластичного принтованного трикотажного полотна, со средней линией талии. 48 / 50 / 52 / 54 сірий / серый

46 / 48 / 50 / 52 / 54 фіолетовий / фиолетовый

чорно-білий / черно-белый

чорний / черный бірюзовий / бирюзовый

темно-синій / темно-синий

Склад:

Склад:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав:

Состав:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20% 133


133-3

BG9740 134-1

Плавки чоловічі

Плавки чоловічі Бюстгальтер

з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані із принтованими боковими вставками, з середньою лінією талії.

Плавки мужские из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные с принтованными боковыми вставками, со средней линией талии. 48 / 50 / 52 / 54 темно-синій / темно-синий

чорно-білий / черно- белый

чорний / черный

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 134

сз біеластичного формованной поролоновой трикотажного чашкой полотна, з середньою и регулируемыми лінією талії. бретелями

Плавки мужские 42 / 46 / 48 из биэластичного трикотажного Плавки полотна, со средней линией талии. S/M/L 48 / 50 / 52 / 54

зеленый

135-1 56 / 58 / 60 чорний / черный

синий

темно-синій / темно-синий

темно-сірий / темно-серый

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20%


134-2

142-1

Плавки чоловічі

Шорти для плавання чоловічі

з біеластичного трикотажного полотна з середньою лінією талії та принтованим поясом.

Плавки мужские из биэластичного трикотажного полотна со средней линией талии и принтованным поясом. 48 / 50 / 52 / 54

135-2 56 / 58 / 60

з біеластичного трикотажного полотна, з подвійною середньою частиною і кишенею на передній деталі, з низькою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного полотна, с двойной средней частью и карманом на передней детали, с низкой линией талии. 46 / 48 / 50 / 52 / 54

фіолетовий / фиолетовый

чорний / черный

чорний / черный

темно-синій / темно-синий

темно-сірий / темно-серый

Склад:

Склад:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав:

Состав:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20% 137


142-2

BG9740

142-2B

Шорти для плавання чоловічі

Бюстгальтер

Шорти для плавання чоловічі

з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані, з подвійною середньою частиною на передній деталі та низькою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные, с двойной средней частью на передней детали, с низкой линией талии. 46 / 48 / 50 / 52

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

синий

з біеластичного трикотажного принтованого полотна, з подвійною середньою частиною на передній деталі, з низькою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного принтованого полотна, с двойной средней частью на передней детали и с низкой линией талии. 46 / 48 / 50 / 52 фіолетовий / фиолетовый

синій / синий

чорний / черный

Склад:

Склад:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав:

Состав:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

138


142-3

BG9740

143-1

Шорти для плавання чоловічі

Бюстгальтер

Шорти для плавання чоловічі

з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані, з подвійною середньою частиною на передній деталі та низькою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные, с двойной средней частью на передней детали и с низкой линией тали 46 / 48 / 50 / 52 / 54 чорний з блакитним / черный с голубым

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані з однотонним поясом, з середньою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные с однотонным поясом, со средней линией талии. 48 / 50 / 52 / 54

синий

145-1 56 / 58 / 60 чорний / черный

чорний / черный темно-синій / темно-синий

фіолетовий / фиолетовый

Склад:

Склад:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав:

Состав:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20% 141


143-3 Шорти для плавання чоловічі з біеластичного принтованого трикотажного полотна, комбіновані, з середньою лінією талії

Шорты для плавания мужские из биэластичного принтованного трикотажного полотна, со средней линией талии.

BG9740

144-2

Бюстгальтер

Шорти для плавання чоловічі

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

46 / 48 / 50 / 52 / 54 червоний / красный

синий

з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані з однотонними боковими вставками, з контрастним кантом і з середньою лінією талії.

Шорты для плавания мужские из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные с однотонными боковыми вставками, контрастным кантом и со средней линией талии. 48 / 50 / 52 / 54

сірий / серый

145-2 56 / 58 / 60 чорний / черный

темно-сірий / темно-серый

темно-синій / темно-синий

Склад:

Склад:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав:

Состав:

нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20% 143


130-1 Плавки дитячі з біеластичного трикотажного полотна з яскравим принтом на передній і задній деталях, з низькою лінією талії.

Плавки дитячі из биэластичного трикотажного полотна с ярким принтом на передней и задней деталях, с низкой линией талии.

BG9740

130-1

Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

28/ 30 / 32 / 34 / 36 /38 чорний / черный

синий

синій / синий

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 145


130-1 Плавки дитячі з біеластичного трикотажного полотна з яскравим принтом на передній і задній деталях, з низькою лінією талії.

Плавки дитячі из биэластичного трикотажного полотна с ярким принтом на передней и задней деталях, с низкой линией талии.

BG9740

130-1

Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

28/ 30 / 32 / 34 / 36 /38 чорний / черный

синий

синій / синий

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 147


140-1 Шорти для плавання дитячі з біеластичного трикотажного полотна з яскравим принтом на передній і задній деталях, з середньою лінією талії.

Шорты для плавания детские из биэластичного трикотажного полотна с ярким принтом на передней и задней деталях, со средней линией талии.

BG9740

140-1

Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

28/ 30 / 32 / 34 / 36 /38 чорний / черный

синий

синій / синий

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 149


131-1

131-2

Плавки для підлітків

Плавки для підлітків

із біеластичного трикотажного полотна, з низькою лінією талії.

із біеластичного трикотажного полотна, з яскравим принтом, з низькою лінією талії.

Плавки подростковые из биэластичного трикотажного полотна, с низкой линией талии.

Плавки подростковые

40 / 42 / 44

из биэластичного трикотажного принтованного полотна, с низкой линией талии.

чорний / черный

40 / 42 / 44 червоний / красный

синій / синий блакитний / голубой

темно-синій / темно-синий синій / синий

фіолетовий / фиолетовый

Склад: Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 151


141-1 Шорти для плавання підліткові з біеластичного трикотажного полотна, із середньою лінією талії

Шорты для плавания подростковые

BG9740 Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

141-2 Плавки для підлітків із біеластичного трикотажного принтованого полотна, з середньою лінією талії.

Плавки

Плавки подростковые

S/M/L

40 / 42 / 44

из биэластичного трикотажного принтованного полотна, со средней линией талии.

чорний / черный

40 / 42 / 44

из биэластичного трикотажного полотна, со средней линией талии.

зеленый

червоний / красный

синий темно-синій / темно-синий блакитний / голубой

фіолетовий / фиолетовый

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 153


141-3 Шорти для плавання підліткові з біеластичного трикотажного полотна, комбіновані, з подвійною середньою частиною на передній деталі, з низькою лінією талії.

BG9740 Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки

Шорты для плавания подростковые

S/M/L

из биэластичного трикотажного полотна, комбинированные, с двойной средней частью на передней детали, с низкой линией талии.

зеленый

92401 Купальний костюм Топ із трикотажного полотна на тонких бретельках, які зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії. Особливість моделі контрастна обробка у вигляді воланів і бантиків.

Купальный костюм

40 / 42 / 44

Топ из трикотажного полотна на тонких бретельках, завязывающихся на шее. Плавки с низкой линией талии. Особенность модели - контрастная отделка в виде оборок и бантиков.

чорний / черный

26 / 28 / 30

синий

кораловий / коралловый

чорний з блакитним / черный с голубым білий / белый

темно-синій / темно-синий

червоний / красный

рожевий / розовый

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 155


92402 Купальний костюм Бюстгальтер із регульованими по нижньому краю трикутними чашками з трикотажного полотна і тонкими бретельками, що зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії з тонкими зав’язками по боках. Оздоблення моделі: рюші, бантики та декоративні елементи контрастного кольору.

BG9740 Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями 42 / 46 / 48

Плавки S/M/L

зеленый

92403 Купальний костюм Бюстгальтер із трикутними чашками з трикотажного полотна та бретелями, що зав’язуються на шиї. Плавки з низькою лінією талії із декоративними зав’язками. Яскравість принта підкреслює контрастна обробка у вигляді оборок, бантиків та декоративних елементів.

Купальный костюм

Купальный костюм

Бюстгальтер с регулируемыми по нижнему краю треугольными чашками из трикотажного полотна и тонкими бретельками, завязывающимися на шее. Плавки с низкой линией талии с тонкими завязками по бокам. Отделка модели - рюши, бантики и декоративные элементы контрастного цвета.

Бюстгальтер с треугольными чашками из трикотажного полотна и бретелями, завязывающимися на шее. Плавки с низкой линией талии с декоративными завязками. Яркость принта подчеркивает контрастная отделка в виде оборок, бантиков и декоративных элементов.

синий

32 / 34 / 36 / 38 кораловий / коралловый

32 / 34 / 36 / 38 кораловий / коралловый

білий / белый білий / белый

червоний / красный червоний / красный

рожевий / розовый

рожевий / розовый

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20%

Склад: нейлон 80% спандекс 20%

Состав: нейлон 80% спандекс 20% 157


150 Плавки дитячі з біеластичного принтованого трикотажного полотна, з низькою лінією талії, грайливо оброблені контрастною бейкою.

Плавки детские из биэластичного принтованного трикотажного полотна, с низкой линией талии, кокетливо обработанные контрастной бейкой.

BG9740 Бюстгальтер

с формованной поролоновой чашкой и регулируемыми бретелями

Плавки дитячі

Плавки

з біеластичного трикотажного полотна, із низькою лінією талії. Веселий настрій створює рядочок яскравих контрастних воланів на задній деталі.

S/M/L

Плавки детские

42 / 46 / 48

зеленый

24 / 26 / 28 02/11 фіолетовий / 02/11 фиолетовый

150-1

синий

из биэластичного трикотажного полотна, с низкой линией талии. Веселое настроение придает ряд ярких контрастных оборок на задней детали. 24 / 26 / 28 10/73 бірюзовий / 10/73 бирюзовый

05/10 рожево-фіолетовий 05/10 розово-фиолетовый 11/03 блакитний / 11/03 голубой

20/13 блакитний / 20/13 голубой 08/59 жовтий / 08/59 желтый

05/13 салатний / 05/13 салатный / 17/63 червоний / 17/63 красный

05/12 синій / синий

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28%

Склад: поліамід 72% спандекс 28%

Состав: полиамид 72% спандекс 28% 159


160


Kupalniki anabel arto