Page 1

Справа № 206/5687/13-ц Провадження № 2/206/1228/13 УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ про залишення позовної заяви без руху "16" серпня 2013 р.

м. Дніпропетровськ

Суддя Самарського районного суду м. Дніпропетровська Маймур Г.Я., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 за позовом до ДОККЛПО «Фтизіатрія», про надання щорічної відпустки, в с т а н о в и в: Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ДОККЛПО «Фтизіатрія» про надання щорічної відпустки. Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху оскільки подана із порушенням вимог ст.ст.119,120 ЦПК України. Відповідно до ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити ім.»я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, зміст позовних вимог, ціну позову щодо вимог майнового характеру, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування, перелік документів, що додаються до заяви. Позивач не чітко виклав зміст та обставини своїх позовних вимог та не зазначені докази, що передбачено ч.2 ст.119 ЦПК України. У позовній заяві по суті не вказані правові підстави позову, також не вказані засоби зв'язку сторін. Позовна заява складена на російській мові, а необхідно скласти українською мовою. Необхідно зазначити повну назву відповідача, а не абревіатуру. Крім того, потрібно зазначити у позовній заяві про наявність графіка відпусток працівників даної установи.


Позивачці потрібно також зазначити з якого часу та ким працює та чи зверталася в комісію по трудовим спорам чи профком з питання надання щорічної чергової відпустки керівником і необхідно зазначити які рішення приймалися.. Разом з тим, частково не виконані вимоги ст.119 ЦПК України - не вказані номери засобів зв»язку сторін. Позовна заява є поверховою. У позовній заяві позивачу необхідно зазначити всі докази, якими він обґрунтовує свої позовні вимоги. Позивачу необхідно роз'яснити, що згідно ч.3 ст.10 і ч.ч.1 та 2 ст.60 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Відповідно до вимог ст.121 ЦПК України, заява подана без додержання вимог, викладених у ст.119 і ст.120 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати 5 днів з дня отримання позивачем ухвали. Керуючись ст.ст.119-121 ЦПК України, суддя, у х в а л и в: Позовну заяву ОСОБА_1 до ДОККЛПО «Фтизіатрія» про надання щорічної відпустки,залишити без руху. Позивачу необхідно негайно усунути недоліки, але не пізніше 5 днів з дня отримання ухвали. У випадку невиконання в строк вимог закону, позовна заява буде визнана неподаною та повернута позивачу.

Суддя Самарського районного суду м.Дніпропетровськ

Г.Я.Маймур

Забара Маймур  

---