Skip to main content

Sügislaat - 29.09.-19.10.2026

Page 1

. 0 1 . 9 1 – . 9 0 . 29 2026

a k d i e t o o t i l Tel e-Selverist


Perioodipakkumised. Noki välja parimad terad!

29. september – 1. oktoober E

T

N

R

L

P

28 29 30 1

2

3

4

5

9

10

11

6

K 7

8

599

399

269

10,49 –42%

6,99 –42%

3,79 –29%

Filtrikohv Presidentti Original Paulig, 500 g, 11,98/kg

Kodune ahjubroiler Maks & Moorits, kg

Kurk Luunja Grüne Fee, kg

6,49 –53%

11,37 –42%

Oliivijääkõli Selver, 750 ml, 3,99/L

Seasisefilee Rakvere, kg

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

2.–5. oktoober E 5

T 6

K 7

N

R

L

P

1

2

3

4

8

9

10

11

–30%

299

649

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Aura 1 liitrised nektarid, mahlad ja mahlajoogid

Allahindlus ei laiene juba soodushinnaga toodetele

6.–8. oktoober E 5

T 6

K 7

N

R

L

P

1

2

3

4

8

9

10

11

899

Ei ole müügil Selver ABC-des

299

11,99 –25%

5,29 –43%

Vikerforell, jahutatud Härjanurme, kg

Karl Fazer 180 g šokolaaditahvlid 16,61/kg

SUPERHIND

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

9.–12. oktoober E 5

T 6

K 7

N

R

L

P

1

2

3

4

8

9

10

11

379

5,99 –36%

1399

18,99 –26%

Hele viinamari kg

169

2,79 –39%

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Karastusjook Coca-Cola Original või Zero, 6 x 330 ml 1,98 L, 1,91/L, pant 0,60

Premium pistaatsiapähklid Arimex, 1 kg

Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

2

Delikatesshakkliha Matsimoka, 300 g, 5,63/kg


13.–15. oktoober E 5

T 6

K 7

N

R

L

P

1

2

3

4

8

9

10

11

1199

Ei ole müügil Selver ABC-des

18,99 –36%

209

449

2,79 –25%

6,59 –31%

Külmsuitsulõhe, viilutatud M.V.Wool, 500 g, 23,98/kg

Õrrekanade munad, M-suurus Dava, 10 tk/pk, 0,21/tk

Balbiino 1 L/ 500 g vahukoorejäätised 8,98/kg

SUPERHIND

–30%

Mandariin kg

Riivjuustud

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

16.–19. oktoober E 5

T 6

K 7

N

R

L

P

1

2

3

4

8

9

10

11

399

5,39 –25%

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Parim valik

169

Allahindlus ei laiene juba soodushinnaga toodetele

159

299

2,39 –29%

2,49 –36%

4,99 –40%

Keefir 2,5% Nopri, 1 L

Saaremaa või 82% Mo Saaremaa, 200 g, 7,95/kg

Kreeka jogurt 0,2% või 5% Fage, 450 g, 6,64/kg

2490

Ei ole müügil Selver ABC-des

29,90 –16%

Ei ole müügil Selver ABC-des

28,90 –23%

Vürtsilõhe Selver, kg

899

2199 899

1299

Ei ole müügil Selver ABC-des

16,99 –23%

Lõhevardad köögiviljadega Selver, kg Ei ole müügil Selver ABC-des

Pelmeenid, külmutatud Rakvere, 900 g, 4,43/kg

Ei ole müügil Selver ABC-des

28,90 –13%

Suitsukala-majoneesisalat Selver, kg

899

2490

Ei ole müügil Selver ABC-des

Ei ole müügil Selver ABC-des

Lõhe liblikfilee karulaugumarinaadis Selver, kg

99 0 759

10,99 –18%

10,99 –18%

10,99 –18%

0,89 –20% 9,99 –33%

Lihameistri steik Selver, kg

Seljakarbonaad Toscana marinaadis Selver, kg

Broilerikintsuliha karulaugumarinaadis Selver, kg

Hautatud sealihapada Selver, kg

Ei ole müügil Selver ABC-des

3


Kes esimesena Laadapäevadele tibutab, tibutab paremini

1499

Ei ole müügil Balti jaama ja Ranna Selver ABC-s

29,99 –50%

289

6,27 –53%

Juust Atleet Originaal 26%, viilutatud Valio, 500 g, 5,78/kg

129

Tibu soovitab Kohvioad Caffe Crema Classico Lavazza, 1 kg

349

549

3,99 –27%

9,99 –45%

Apelsinimahl viljalihaga 100% Don Simon, 1 L

Oliiviõli rafineeritud ja väärisoliiviõlist Borges, 500 ml, 10,98/L

249

1,82 –29%

3,14 –20%

Vaarika-, šokolaadi- või cappuccinomaitseline proteiini-mousse Valio Profeel, 150 g, 8,60/kg

Fitlap kanalihasült Nõo, 300 g, 8,29/kg

179

549

2,99 –40%

Alkoholivaba vahuvein Kollane ploom Wõlu, 750 ml, 4,65/L, pant 0,10

Energiajook Red Bull, 473 ml, 3,78/L, pant 0,10

3,29 –18%

1,39 –21%

Peekonilõigud Maks & Moorits, 400 g, 6,73/kg

Durumnisujahupasta Chiffari Lisci või Penne Rigate Tartu Mill, 500 g, 2,18/kg

2,75 –27%

5,89 –28%

2,09 –19%

1,79 –39%

Pähklikreemitäidisega piimašokolaad Geisha, 100 g, 19,90/kg

Vanillimaitseline koorejäätis Onu Eskimo, 1 L/ 480 g, 8,73/kg

Magus tšillikaste Thai Choice, 200 ml, 8,45/L

Mineraalvesi Sanpellegrino, 1 L, pant 0,10

199

109

419

7,99 –31%

249

6,09 –42%

269

4

289

Ei ole müügil Selver ABC-des

3,19 –21%

Õrnas soolas tilliga siiafilee, viilutatud Saare Kala, 90 g, 60,99/kg

169

Proteiinibatoon Cookies & Cream, pehme proteiinibatoon Caramel Choco või Salted Peanut Caramel Barebells, 55 g, 45,27/kg

109


Toidukaupade laadapakkumised! Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

299

339

059

199

4,99 –40%

4,29 –20%

0,79 –25%

2,49 –20%

Laadakook - marja-purukook Selveri Köök, 300 g, 9,97/kg

Laadasalat makaronidega Selveri Köök, 600 g, 5,65/kg

Laadamagustoit keefiri-marjatarretis Selveri Köök, 150 g, 3,93/kg

Laadaeine - Penne Arrabbiata Selveri Köök, 350 g, 5,69/kg

3,29 –21%

3,19 –21%

4,99 –20%

3,69 –21%

Laadaeine - kana magushapus kastmes pennedega Selveri Köök, 400 g, 6,48/kg

Laada sushi-salat Selveri Köök, 170 g, 14,65/kg

Tuunikala ehomaki Selveri Köök, 260 g, 15,35/kg

BBQ-kana baguette Selveri Köök, 190 g, 15,21/kg

3,75 –20%

2,02 –21%

5,59 –19%

2,89 –20%

Vitamiinisalat Selveri Köök, 500 g, 5,98/kg

Kodune rosolje Selveri Köök, 200 g, 7,95/kg

Poké-kauss forelliga Selveri Köök, 250 g, 17,96/kg

Laadaeine - kapsa-hakklihahautis keedukartuliga Selveri Köök, 350 g, 6,54/kg

259 299

349

249 159

329

399

449

~559

289

229

Ei ole müügil Selver ABC-des

4,49 –22%

3,99 –17%

Caesari salat kanaga Selveri Köök, 210 g, 16,62/kg

Tom yum supp Selveri Köök, 350 g, 9,40/kg

Laadapitsa Selveri Pagarid, ~700 g, 7,99/kg

7,69 –15%

0,99 –20%

3,19 –21%

4,99 –20%

Red Velvet toorjuustu-mustikarull Selveri Köök, 400 g, 9,98/kg

Laada karamelli- või kakaopuding Selveri Köök, 150 g, 5,27/kg

Täidetud pannkoogid maasikamoosiga Selveri Köök, 200 g, 12,45/kg

Vahvlikook jõhvikamoosiga Selveri Köök, 170 g, 23,47/kg

649

079

~6,99 –20%

249

399

5


Parimad palad nokin ise ära

199

529

2,73 –27%

6,49 –18%

3,39 –26%

Fileetasku juustu- ja singitäidisega Maks & Moorits, 260 g, 7,65/kg

Magic Roast broilerikintsuliha Linnamäe Lihatööstus, 500 g, 17,64/kg

Õllemops juustuga Wõro, 500 g, 4,98/kg

149

2,29 –34%

279

Tibu soovitab

299

3,85 –27%

4,70 –36%

Kodused kotletid Karni, 360 g, 7,75/kg

Grilljuust tšilliga Nopri, 200 g, 14,95/kg

199

3,04 –34%

259

199

4,18 –38%

2,59 –23%

Ei ole müügil Liivalaia ja Sepapaja Selver ABC-s

Karastusjook Coca-Cola Original või Zero 1,5 L, 0,99/L, pant 0,10

Juust Fitaki Käserei, 200 g, 9,95/kg

Juustuga täidetud paprika Grikios, 200 g, 12,95/kg

Spiraal Fusilli Tricolore Panzani, 500 g, 3,98/kg

3,04 –47%

1,99 –25%

2,59 –32%

2,53 –25%

Kõvajuust Mild, laagerdunud 12 kuud Džiugas, 100 g, 15,90/kg

Sulatatud juust või sulatatud juust murulauguga Merevaik, 200 g, 7,45/kg

Tortiljakrõpsud tšilliga Santa Maria, 185 g, 9,46/kg

Hiinapärane kaste poolmagus Felix, 500 g, 3,78/kg

1,62 –20%

3,99 –42%

3,65 –31%

2,79 –28%

Hapukoor 10% Farmi, 500 g, 2,58/kg

Majonees Original Hellmann’s, 405 ml, 5,65/L

Rapsiõli praadimiseks Olivia, 1 L

Võileivakurk Salvest, 530 g/ neto 290 g, 6,86/kg

159

129

6

249

149

229

175

249

189 199


Toidukaupade laadapakkumised! Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

089

1,58 –43%

179

Traditsiooniline limonaad A.Le Coq, 1,5 L, 0,59/L, pant 0,10

079

1,14

–30%

Belgia vahvel Eesti Pagar, 100 g, 7,90/kg

497

189

Ei ole müügil Ranna Selver ABC-s

297

Ei ole müügil Ranna Selver ABC-s

2,35 –23%

2,49 –24%

3,97 –25%

Kaeraküpsis Väike Väänik, 500 g, 3,58/kg

Kass Arturi iirisepallid Väike Väänik, 150 g, 12,60/kg

Vahvlitükkidega pralineekomm Karakum Kalev, 175 g, 16,97/kg

3,99 –27%

2,39 –29%

Šokolaadipastillid pähkliga M&M’s, 200 g, 14,45/kg

Kummikommid Mahlakarud Haribo, 160 g, 10,56/kg

089

Tibu soovitab

Ei ole müügil Ranna Selver ABC-s

Ei ole müügil Ranna Selver ABC-s

1,19 –25%

Pähklikreemitäidisega piimašokolaadibatoon Geisha, 37 g, 24,05/kg

189

289

169

Ei ole müügil Selver ABC-des

2,99 –36%

Kakao- või kakao-vaniljemaitseline sarvesai, 5 x 37 g 7Days, 185 g, 10,22/kg

179

Ei ole müügil Selver ABC-des

199

249

6,49 –23%

2,49 –28%

3,65 –45%

3,49 –28%

Sünnipäeva kommisegu Kalev, 500 g, 9,94/kg

Sotšnik, 2 x 75 g Pagaripoisid, 150 g, 11,93/kg

Punase apelsini jook Pfanner, 2 L, 1,00/L

Vanillikohuke šokolaadiglasuuriga, 7 x 40 g Tere, 280 g, 8,89/kg

089

599

1,21 –26%

8,79 –31%

Kohupiimakreem kakaoga või vaniljega Emma, 150 g, 5,93/kg

Vaarikamoos Rõngu Mahl, 1 kg

599

7,79 –23%

Maasikamoos Rõngu Mahl, 1 kg

7


Tibusid loetakse kevadel, Laadalehte sügisel

199

Ei ole müügil Balti jaama, Sepapaja, Liivalaia ja Ranna Selver ABC-s

229

Ei ole müügil Selver ABC-des

599

Ei ole müügil Mai ja Põlva Selveris ning Selver ABC-des

2,99 –33%

3,09 –25%

12,99 –38%

7,89 –24%

Herned Bonduelle, 720 ml/ neto 465 g, 4,28/kg

Tallinna kilud Kaluri, 250 g, 9,16/kg

Traditsiooniline heeringafilee Vici, 1 kg

Ploomidega seakaelakarbonaad küpsetuskarbis Rakvere, 500 g, 11,98/kg

4,49 –33%

6,49 –30%

299

449

139

1,99 –30%

Kitsepiimajuust Soignon, 110 g, 27,18/kg

Maasika-mustika jogurtijook, 12 x 100 g Actimel, 1,2 kg, 3,74/kg

Toasty sandwich või hamburger sulatatud juustu viilud Zott, 120 g, 11,58/kg

2,99 –33%

5,28 –20%

3,55 –24%

3,29 –27%

Kiievi kotlet Tallegg, 300 g, 13,97/kg

Lihapihvid Maks & Moorits, 400 g, 6,73/kg

Sakilised ja krõbedad friikartulid Kullakesed, külmutatud Härmavili, 750 g, 3,19/kg

2,39 –16%

5,99 –40%

Risotoriis Veski Mati, 500 g, 3,98/kg

Toorjuust ürtidega või Original Philadelphia, 300 g, 11,97/kg

199

419 199

Tibu soovitab Karboniseeritud mineraalvesi Borjomi, 1,25 L, 1,59/L, pant 0,10

229

8

799

Ei ole müügil Selver ABC-des

199

269

359

239

139

3,65 –37%

2,79 –28%

2,43 –42%

Toonik Premium Indian, Pink Grapefruit või Connoisseurs Fentimans, 500 ml, 4,58/L, pant 0,10

Datlid Sour Apple, Pistachio Cream, Caramel Popcorn või Sour Watermelon True Dates , 100 g, 19,90/kg

Eesti juust 25,2%, riivitud Estover, 200 g, 6,95/kg


Toidukaupade laadapakkumised! Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

599

10,19 –41%

1299

23,90 –45%

199

149

3,25 –38%

1,89 –21%

Kakaojook King Mokate, 150 g, 9,93/kg

Filtrikohv Brazil Original Paulig, 500 g, 11,98/kg

Kohvioad Arabica Original või Selected Paulig, 1 kg

Lahustuv kohvijook 3 in 1 Strong, 10 x 16 g Nescafe, 160 g, 12,44/kg

1,95 –15%

2,97 –23%

4,49 –40%

Keefiriröst kaltsiumiga, viilutatud Fazer, 450 g, 3,67/kg

Nacho juustumaitselised maisipallid Taffel, 165 g, 13,76/kg

Sibula-juustu maitselised või sakilised kartulikrõpsudud Ranch Estrella, 250 g, 10,76/kg

165

299

227

229

4,06 –26%

2,89 –20%

Kuivatatud mango viilud Pähklinäpp, 200 g, 14,95/kg

Piparmündi- või kummelitee või ingveri-sidruni taimetee niidiga kotis, 20 pakki Teekanne, 30-45 g, 76,33-50,89/kg

050

269

Valik erineb kaupluste lõikes

179

0,88 –43%

2,33 –23%

Kassikonserv kanaga, kanapasteet, tuunikalapasteet või kana-porgandiga Gourmet Gold, 85 g, 5,88/kg

Koerte närimispulk kanalihaga 6 tk pakis, S-suurus Dogman, 72 g, 24,86/kg

Ei ole müügil Oja ja Laine Selver ABC-s

9


Seeneaeg on möödas, käes on Laadaaeg!

Ürdiliköör Jägermeister 35% 35 cl

Liköör Vana Tallinn 40% 50 cl

Ei ole müügil Selver ABC-des

Ei ole müügil Laulasmaa Selveris ja Selver ABC-des

Viin Viru Valge 40% 100 cl

Viin Absolut 40% 35 cl

Ei ole müügil Sepapaja, Rukkilille ja Ranna Selver ABC-s

Piiritusjook Captain Morgan Spiced 35% 70 cl

Viski Johnnie Walker Red Label 40% 50 cl

Tšiili geograafilise tähisega vein Santa Carolina Cellar Cabernet Sauvignon 12,5% või Chardonnay 13% 75 cl Ei ole müügil Tabasalu Selveris ning Balti jaama ja Sepapaja Selver ABC-s

Itaalia kaitstud päritolunimetusega vein Casa Charlize Cuvée Forte Toscana Rosso 13,5% 75 cl

Itaalia kaitstud geograafilise tähisega vein Casa Charlize Floreale Pinot Grigio Blush Terre Siciliane 12% 75 cl

Müügil valitud kauplustes

Õlu Saku On Ice Hola 4,5%, 6 x 330 ml 1,98 L

Ei ole müügil Liivalaia, Ümera, Rukkilille, Vana-Pärnu, Ranna ja Oja Selver ABC-s

Ungari kvaliteetvahuvein Törley Talisman 11,5% 75 cl

Õlu A. Le Coq Premium 4,7%, 6 x 500 ml 3L

Muu alkohoolne jook Hartwall Original Long Drink Strong Cranberry 7,5% või Orange 5,5% 330 ml

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist! 10


Toidukaupade laadapakkumised! Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

359

5,22 –31%

Gouda juust lambaläätsega Nopri, 250 g, 14,36/kg

100

1399 28,99

Ei ole müügil Selver ABC-des

–51%

Külmsuitsu vikerforellifilee, viilutatud Saare Kala, 500 g, 27,98/kg Ei ole müügil Selver ABC-des

1,51 –33%

349

179

4,49 –22%

2,38 –24%

Suitsuribilihaga seljanka Salvest, 530 g, 6,58/kg

Sealihasült Maks & Moorits, 300 g, 5,97/kg

099

129

Ei ole müügil Sepapaja ja Liivalaia Selver ABC-s

1,29 –23%

1,69 –23%

Gaasiga granadillimaitseline magneesiumivesi Aura, 500 ml, 1,98/L, pant 0,10

Mahe mango- või pirnipüree, 4+ Põnn, 100 g, 12,90/kg

0,97 –20%

1,59 –33%

1,26 –37%

Croissant võiga, külmutatud Eesti Pagar, 360 g, 7,47/kg

Klassikaline martsipanibatoon Kalev, 40 g, 19,25/kg

Vahukoorejäätis šokolaaditükkidega, vahvlikoonuses Balbiino, 165 ml/ 85 g, 12,35/kg

Alkoholivaba õlu Hola Saku On Ice, 330 ml, 2,39/L, pant 0,10

1,29 –18%

1,01 –31%

7,27 –31%

0,50 –30%

Piret tervete metspähklitega piimašokolaad Kalev, 270 g, 18,41/kg

Koorekommi kohuke karamelliglasuuris või mustsõstra-laimi kohuke kakaoglasuuris Alma, 40 g, 8,75/kg

Vaarika-rabarberi või virsikumaitseline limonaad Heavenly, 330 ml, 3,03/L, pant 0,10

269

3,79 –29%

105

Kartuli-röstsibula Pehmik Eesti Pagar, 240 g, 4,38/kg

077

069

Isa peenleib, viilutatud Leibur, 355 g, 1,94/kg

Ei ole müügil Ranna Selver ABC-s

105

497

079

035

11


Tibu-tibu, näita mulle parimaid Laadahindu

999

Ei ole müügil Sepapaja, Balti jaama, Kotka, Ümera, Rukkilille ja Ranna Selver ABC-s

24,90 –59%

299

Tualettpaber Deluxe Delicate Care, 3-kihiline Zewa, 32 rl/pk, 0,31/rl

179

12,99 –38%

Majapidamispaber Everyday Jumbo, 2-kihiline, 440 lehte Zewa, 1 rull

Nõudepesumasina tabletid All in 1 At Home, 90 tk/pk, 0,09/tk Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

2,19 –22%

299

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

3,99 –25%

Õhuvärskendaja Cotton Fresh Linen, Cherry Blossom või Mandarin And Lime At Home, 400 ml, 4,23/L

Pesugeel Color, 42 pesukorda At Home, 1,5 L, 1,99/L Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

2,39 –25%

129

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

1,79 –27%

Vannitoa-, köögi- või klaasipuhastusvahend At Home, 750 ml, 2,39/L

139

799

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

5,69 –47%

169

Tibu soovitab

Ei ole müügil Balti jaama, Sepapaja, Kotka, Rukkilille ja Ranna Selver ABC-s

WC-värskendaja Power Rings Pine At Home, 40 g, 32,25/kg Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

1,99 –30%

169

Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

2,29 –26%

Puhastuslapid või puhastuslapid Lemon At Home, 55 tk/pk, 0,03/tk

149

Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

1,99 –25%

12

Nõudepesumasina puhastusvahend või puhastusvahend Lemon At Home, 250 ml, 5,96/L

WC-puhastusvahend Aqua Power või Lemon Power At Home, 750 ml, 2,26/L


Tööstuskaupade laadapakkumised! Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

12

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

99

5

49

Ei ole müügil Loo Selveris ja Selver ABC-des

8,99 –38%

22,90 –43%

299

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

199

Ei ole müügil Aardla, Hiiumaa, Priisle, Pärnu Keskuse, Vahi, Põlva ja Loo Selveris ning Selver ABC-des

4,99 –40%

2,99 –33%

Ümmargused vatipadjad, 3 x 120 tk Elise, 360 tk/pk, 0,01/tk

Kosmeetilised salvrätid Fashion Collection, 3-kihilised Ruta, 144 tk/pk, 0,01/tk

1799

Ei ole müügil Männimäe, Laulasmaa ja Priisle Selveris ning Selver ABC-des

30,90 –41%

399

Ei ole müügil Selver ABC-des

5,59 –28%

Tibu soovitab Nõudepesuvahend Lemon või Tea Tree & Mint, 2 x 900 ml Fairy, 1,8 L, 3,05/L

Pesuvahend Color Woolite, 4,5 L, 2,89/L

1799

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

54,90 –67%

Pesugeel Color, 90 pesukorda Ariel, 4,05 L, 4,44/L

139

Pesumasina puhastusvahend Lemon Lanza, 250 ml, 15,96/L Ei ole müügil Selver ABC-des

3,89 –64%

7,49 –50%

Tibu soovitab Nõudepesumasina tabletid Quantum Finish, 111 tk/pk, 0,16/tk

1499

Ei ole müügil Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

399

WC-puhastusvahend Pine Fresh Domestos, 750 ml, 1,85/L Ei ole müügil Selver ABC-des

469

369

Ei ole müügil Selver ABC-des

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

WC-värskendi Power 5, Pine, 4 x 50 g Domestos, 200 g, 18,45/kg

499

Ei ole müügil Selver ABC-des

29,90 –49%

6,49 –38%

6,49 –27%

Pesukapslid Sakura Blossom Pina, 77 tk/pk, 0,19/tk

Torupuhastuvahend Tiret, 500 ml, 7,98/L

Pesuvahendi Värvi- ja lehed Colour Protect, Fresh Blossom mustusekogumise lapid, 3 in 1 Dr. Beckmann, 40 tk/pk, 0,12/tk Dr. Beckmann, 40 tk/pk, 0,12/tk

239

Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

3,99 –40%

Uudis! Üldpuhastusvahend Floral Fiesta Spring Flowers Ajax, 1,3 L, 1,84/L

899

Ei ole müügil Selver ABC-des

499

17,99 –50%

6,99 –28%

Nõudepesumasina geel All in 1 Lemon & Lime, 40 pesukorda Somat, 720 ml, 12,49/L

Nõudepesumasina sool Somat, 2,50 kg, 1,99/kg

7,31 –31%

Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

2390

Ei ole müügil Mai, Priisle ja Centrumi Selveris ning Selver ABC-des

53,90 –55%

Pesudiskid Color, Henkel 150 Persil, 100 tk/pk, 0,24/tk

13


Kiirematele on tummisemad terad!

599

Ei ole müügil Selver ABC-des

10,99 –45%

59,90 –66%

Rulldeo Black & White Clear (Nivea) või Original (Nivea Men), 2 x 50 ml 100 ml, 59,90/L

169

299

999

19,99 –50%

Šampoon+palsam Moisture Repair või Shine Enhance, 2 x 750 ml Rich, 1,5 L, 13,33/L

Ripsmetušš Big Deal Latex, must L’Oreal Paris, 1 tk

349

149

2,49 –32%

4,59 –34%

4,59 –23%

1,99 –25%

Kätekreem Glicerini aaloega Eveline, 100 ml, 16,90/L

Jalakreem Extra Soft SOS Eveline, 100 ml, 29,90/L

Hobusepalsam Hot Herbamedicus, 500 ml, 6,98/L

Näomask Aloe, Blueberry või Tea Tree It´s Skin, 1 tk

699

Ei ole müügil Selver ABC-des

799

Ei ole müügil Selver ABC-des

699

Ei ole müügil Selver ABC-des

399

Ei ole müügil Selver ABC-des

9,99 –30%

14,99 –46%

8,99 –22%

5,99 –33%

Hambapasta Caries Protection, Sensitive või Sensitive Whitening, 2 x 75 ml Elmex, 150 ml, 46,60/L

Dušigeel Naturals Olive & Milk (Palmolive) või Refreshing (Palmolive Men), 2 x 500 ml 1L

Dušigeel Nature Verbena & Grapefuit Byphasse, 2 L, 3,50/L

Dušigeel-kreem piimaproteiini või Vanilla, täitepakend Byphasse, 1 L

599

Ei ole müügil Selver ABC-des

699

Ei ole müügil Selver ABC-des

249

799

10,99 –45%

11,99 –41%

5,49 –54%

10,99 –27%

Raseerija Hybrid 5 Bic, 1 komplekt

Pumbaga šampoon 7-herbs või šampoon meestele Schauma, 1 L

Hambahari Clean Smile, Soft Jordan, 3 tk/pk, 0,83/tk

Suuvesi Total Care Listerine, 1 L

2499

Ei ole müügil Selver ABC-des

39,90 –37%

14

1999

Ei ole müügil Selver ABC-des

Varuterad Mach3 Gillette, 12 tk/pk, 2,08/tk

899

Ei ole müügil Selver ABC-des

11,99 –25%

Raseerimisgeel Series Soothing, 2 x 200 ml Gillette, 400 ml, 22,48/L

699

Ei ole müügil Selver ABC-des

10,99 –36%

Dušigeel Captain, 2 x 400 ml Old Spice, 800 ml, 8,74L

399

Ei ole müügil Selver ABC-des

Ei ole müügil Selver ABC-des

7,99 –50%

Hambapasta Pro-Expert Whitening Crystals või Calm Sensation Oral-B, 125 ml, 31,92/L


Tööstuskaupade laadapakkumised! Toodetud Eestis. Pakkumised kehtivad 29.09.-19.10.2026 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustreeriv tähendus. Sügislaat toimub Põlva Selveris piiratud valikuga.

13900 279,00

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

–50%

Robottolmuimeja, RCV 3 Kärcher, 1 tk

139

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

15900 269,00

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

–40%

Aurupesur EasyFix Special, SC 3 Kärcher, 1 tk

119

1899

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

24,90 –23%

Kruus Muumi Hellus, Piripiiga, Kullakallid või Väike My, 300 ml Arabia, 1 tk

599

Ei ole müügil Selver ABC-des

799

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

1,99 –30%

1,79 –33%

9,99 –40%

10,99 –27%

Vinüülkindad, suurus S-L Mclean, 10 tk/pk, 0,14/tk

Liugsulguriga säilituskotid, 1 L Smile, 15 tk/pk, 0,08/tk

Meeste bokserid, suurus S-XXL Fruit of the loom, 1 tk

Patarei AA või AAA Duracell, 10 tk/pk, 0,80/tk

179

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

499

389

Ei ole müügil Mai Selveris ja Selver ABC-des

Ei ole müügil Selver ABC-des

1999

Ei ole müügil Priisle Selveris ja Selver ABC-des

2,79 –35%

7,49 –33%

6,49 –40%

Toidukarp Minions, sinine või Emoji Hearts, roosa, 1 L Keeeper, 1 tk

Vahetusfilter Maxfor+ Mg Aquaphor, 1 tk

Niisked salvrätikud Pure, 3 x 48 tk Huggies, 144 tk/pk, 0,03/tk

Püksmähkmed Little Movers, 4, Boy või Girl, 9-14 kg Huggies, 72 tk/pk, 0,28/tk

5,88 –32%

5,09 –31%

5,49 –45%

2,29 –30%

Pesukaitsmed Long Unscented Always, 52 tk/pk, 0,08/tk

Hügieensidemed Ultra Allnight Protection Always, 12 tk/pk, 0,29/tk

Vedelseep Sensitive, täitepakend Mayeri, 1,5 L, 1,99/L

Meigieemaldussalvrätikud Sensitive, niisutatud Mayeri, 25 tk/pk, 0,064/tk

399

Ei ole müügil Liivalaia ja Ranna Selver ABC-s

369

349

Ei ole müügil Selver ABC-des

799

29,90 –33%

299

Ei ole müügil Selver ABC-des

159

299

5,99 –38%

12,99 –38%

4,99 –40%

Kehakoorija Slime Tutti Frutti või Sugar Watermelon Organic Shop, 250 ml, 14,76/L

Kangasmaskide komplekt 7 päeva Organic Shop, 1 komplekt

Vedelseep Cotton Luksja, 1,5 L, 1,99/L

Ei ole müügil Selver ABC-des

15


ilulaat 27.10.-16.11.2026

Üle

2000 väga hea hinnaga toote. Telli ka e-poest!

Ostes Partnerkaardiga ilutooteid kampaania jooksul kokku vähemalt 50 euro eest, osaled loosimises. Auhinnaks 3 x 500.Partner kinkekaardid Loe lähemalt: selver.ee


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Sügislaat - 29.09.-19.10.2026 by Selveri Sõnumid - Issuu