Katalog 2020

Page 1


HEJLOV

ÚVOD Chyťte si kapra svých snů

► KLIDNÁ VODA – POUZE 10 MÍST ◄ ► MOŽNOST ZAPŮJČENÍ LODĚ ◄ ► ZÁVODY ◄ ► KAPŘI NAD 25 KG ◄ ► SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ VE MLÝNĚ ◄

Jezero Hejlov se nachází na Vysočině, na klidném místě u lesa, 5 km od Pelhřimova. Jedná se o soukromý revír anglického typu určený ke sportovnímu rybolovu „chyť a pusť“. Žije zde více než 70 kaprů nad 20 kg. Na tomto místě se dá příjemně strávit i rodinná dovolená. Kromě rybaření zde můžete houbařit, jezdit na kole nebo pořádat výlety do blízkého okolí. Nabízíme možnost ubytování ve mlýně na hrázi. Více informací na www.hejlov.cz

mobil: 608 633 406 e-mail: rezervacehejlov@seznam.cz

2

#JETFISH

NOVÉ DVD JET FISH 2020 K DOSTÁNÍ U VŠECH OBCHODNÍKŮ Zdravím všechny rybáře v roce 2020. V letošním roce naše firma slaví 30 let své existence, a tak jsme si pro vás připravili několik novinek a akci. První z novinek je velmi atraktivní a účinné boilie Super spice v řadě Mystery. Kořeněné příchutě jsou velmi atraktivní a kapři je mají rádi. Toto boilie je skvělé při krátkých vycházkách nebo při závodním rybolovu, protože funguje okamžitě. Druhou naší novinkou je ovocné boilie z řady Legend range. Je to silně ovocné boilie s názvem PROTEIN BIRD + MULTIFRUIT. Je složeno z anglických ptačích zobů a mléčných proteinů.Dále obsahuje sušené ovoce a ovocný chuťový stimulátor. Ideální volba na vody, kde se nedá použít boilie z rybích mouček. Během sezóny přineseme i několik dalších novinek, na kterých již více jak dva roky intenzivně pracujeme a které právě připravujeme do prodeje. Pro letošek jsme si pro vás připravili opět DVD, kde najdete tipy a triky, jak uspět na našich ale i zahraničních vodách. V tom letošním DVD máme filmy, které jsme točili na svazových vodách jako např. na Lipně, jezerech pod Pálavou a nebo na Vltavské kaskádě. Zajímavé vzpomínání jsme natočili na francouzském Cassienu. Ve filmu jsou použity záběry, které tam byly natočeny před 20 lety. Ještě bych rád zmínil naše jezero Hejlov. Rybám se tam velmi daří a v současné době je v něm kromě jiného cca 70 různých kaprů přes 20 kg. Díky kvalitní obsádce zde pořádáme několik kaprařských závodů, které jsou velmi oblíbené. Raritou a pravděpodobně jediným závodem na světě je závod specializovaný na lov línů -T inca cup. V jezeře je spousta obřích línů a nejsou vyjimkou líni 4-6 kg. Další specialitou je závod v lovu štik - Pike cup. Dravci se smí v našem jezeře lovit jen jednou do roka, a to právě jen při tomto závodě. To je ve zkratce asi vše. Chtěl bych všem našim zákazníkům a spolupracovníkům poděkovat za těch 30 let spolupráce a popřát všem hodně zdraví a úspěchů v roce 2020.

#JETFISH

3


JET FISH TÝM

OBSAH AKCE PREMIUM SPECIÁL AMUR NATUR LINE BOILIE PREMIUM BOILIE SUPRAFISH BOILIE MYSTERY BOILIE LEGEND RANGE EXTRA TVRDÉ BOILIE DIPY, BOOSTERY ROZPUSTNÉ A BOOSTEROVANÉ BOILIE BOOSTEROVANÉ PELETY A DUMBLES POP-UP, OBALOVACÍ TĚSTA VYVÁŽENÉ BOILIE A DUMBLES PVA MIXY PELETY LEGEND SIGNAL POP-UP A DUMBLES SŮL PELETY SPECIAL CARP BAITS ZIG MIX, ZIG RIG BOOSTER METHOD MIX METHOD PROGRAM SWEET LIQUID CSL AMINO KONCENTRÁT EXKLUZIVNÍ ESENCE ESENCIÁLNÍ OLEJE, SLADIDLA LIVER BOOSTER+DIP JÁTROVÁ OBALOVAČKA TEKUTÉ POTRAVY PŘÍRODNÍ EXTRAKTY AMINO COMPLEXY BOILIE SMĚSI SUROVINY NA VÝROBU BOILIE PARTIKLY FEEDEROVÉ PELETY V DIPU FEEDEROVÉ PELETKY NÁSTRAHY NA HÁČEK NÁVAZCOVÉ ŠŇŮRKY VLASCE, SHOCK LEADER FISH MEDIC OBLEČENÍ VÁHY REUBEN-HEATON PRODEJNY S PRODUKTY JET FISH KONTAKTY

4

8 9 10 12 16 20 24 30 31 32 33 34 35 36 37 39 41 42 44 46 47 48 49 50 51 52 52 54 56 59 60 66 67 68 68 69 70 72 73 74 78 80 83

JET FISH TÝM

Peter Šimonič

Tamás Veres

Witold Smolarczyk

Jiří Král

Martin Pavlík

Petr Bydžovský

Jan Ščerba

Stanislav Novák

Vladimír Krpeš

Tomáš Kurzweil

Tomáš Žabčík

Marek Schejbal

Piotr Bytom

Karel Těšina

Jaroslav Štěpař

Marcel Kurzweil

Václav Hora

David Kažimír

Jakub Martínek

Igor Harčár

#JETFISH

#JETFISH

5


JET FISH TÝM

6

JET FISH TÝM

Anna Čížová

Ondřej Kašpar

Petr Pizinger

Martin Žídek

Jiří Exner

Erik Talamon

František Zajíček

Antonín Březina

Slávka Rácová

Daniel Wojkowski

Tomáš Robenek

Martin Šesták

Gabriella Veres

Jiří Matoška

Ota Táborský

Jiří Březina

Jan Kölbl

Radek Zbránek

Milan Kubíček

Martina Procházková

Petr Juřík

Ivan Solnica

Ondřej Poštolka

Jozef Varjan

#JETFISH

#JETFISH

7


AKCE

v 3+3 250 Kc

Základem boilie PREMIUM je směs 50:50 doplněná o mix špičkových ptačích zobů a mléčný protein. Dále obsahuje naše exkluzivní esence, stejné jako používáme v naší nejvyšší řadě Legend, a chuťový stimulátor. Vyrábí se z vysoce kvalitních surovin a čerstvých vajec. Toto boilie nabízíme v šesti velice atraktivních kombinacích dvojpříchutí: Jahoda/ Brusinka, Biocrab/Losos, Chilli/Česnek, Squid/Krill, Cream/Scopex a Švestka/Česnek. Vynikající nástraha za skvělou cenu.

JAHODA/BRUSINKA BIOCRAB/LOSOS CHILLI/ČESNEK SQUID/KRILL CREAM/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK 6x 200 g

8

20 mm

250 Kč

#JETFISH

Pokud chcete cíleně chytat velké amury, je tato řada speciálních výrobků tou nejlepší volbou. Po delším testování jsme před lety dali do prodeje boilie Vodní rákos a okamžitě přineslo úlovky krásných amurů na mnoha českých vodách i v zahraničí. V současné době nabízíme dvě vynikající příchutě k přelstění těch největších amurů. V minulých letech se podařilo našim zákazníkům na toto boilie nachytat i amury přes 20 kg. Mně osobně se povedl můj zatím největší amur 25,20 kg. Ulovil jsem ho na nadipované boilie Vodní rákos, nastražené na panáčka. K tomuto boilie jsme časem přidali další produkty, které ještě zkvalitní honbu za obřími amury, jako je obalovací těsto, tekutý booster, sweet liquid, který se hodí například i pro zatraktivnění kukuřice, dále pop up boilie, které je velmi účinné při lovu amurů, pokud jej umístíte nad zakrmené místo. Dále dip k máčení všech typů nástrah, boosterované dumbles a boosterované boilie, které má silně zvýrazněnou pachovou stopu. Další vychytávkou, kterou přimějete amury k záběru, j e PVA mix, jenž vydává silnou paBOILIE chovou stopu kolem nástrahy. BOOSTEROVANÉ BOILIE Pro silné zvýraznění samotné náBOOSTEROVANÉ DUMBLES strahy máme připravený koncenPLOVOUCÍ BOILIE trovaný sprej na všechny druhy PLOVOUCÍ BOILIE nástrah. Při lovu amurů jsme ale ulovili i docela pěknou PELETY řádku kaprů, kterým amurové boilie DIP také chutSWEET LIQUID VODNÍ RÁKOS ná. OBALOVACÍ TĚSTO LUČNÍ TRÁVA PVA MIX

#JETFISH

16 mm 20 mm 250 ml 20 mm 200 ml 14 mm 40 g 12 mm 60 g 16 mm 4 mm 1 kg 12 mm 175 ml 500 ml 250 g 1 kg 800 g

189 Kč 99 Kč 99 Kč 149 Kč 169 Kč 159 Kč 149 Kč 159 Kč 139 Kč 189 Kč

9


Řadě Natur Line dominuje kukuřičné boilie složené z kukuřice a různých druhů kukuřičných produktů. Chybělo zde ale atraktivnější boosterované boilie. Z tohoto důvodu uvedeme na trh kelímek s boosterovaným kukuřičným boilie obohacené o CSL, sladidlo, esence zvýrazňující jeho chuť a vůni. Chcete-li při vycházkách zvětšit počet záběrů, vyzkoušejte si tuto velmi dobře fungující novinku. BOOSTEROVANÉ BOILIE BOILIE PLOVOUCÍ BOILIE PLOVOUCÍ BOILIE PELETY DIP BOOSTER OBALOVACÍ TĚSTO

10

#JETFISH

250 ml 20 mm

99 KčI

16 mm 20 mm 40 g 12 mm 60 g 16 mm 4 mm 1 kg 12 mm 175 ml 250 ml 250 g

199 KčI

800 g

149 KčI 169 KčI 159 Kč 149 KčI 149 KčI 139 KčI

#JETFISH

11


Řada Premium Classic nahradila dvě základní řady, které jsme vyráběli dříve. Toto boilie se hodí pro krátké vycházky, kde díky své vysoké atraktivitě funguje velmi rychle. Díky zvýšené výživné hodnotě se dá však použít i při delších výpravách. Snadná stravitelnost jej předurčuje i pro masivnější krmení. Základem boilie PREMIUM CLASSIC je směs 50:50 doplněná o mix špičkových ptačích zobů a mléčný protein. Obsahuje naše exkluzivní esence, stejné jako používáme v nejvyšší řadě Legend Range, a chuťový stimulátor. Vyrábí se z vysoce kvalitních surovin a čerstvých vajec. Boilie vyrábíme v šesti velice atraktivních kombinací dvou příchutí. Jedná se o vynikající nástrahu za skvělou cenu. V rámci řady Premium nabízíme rovněž plovoucí boilie, boostery, dipy a balovací těsta.

12

#JETFISH

Vysoce účinné a cenově dostupné boilie, které je vhodné jak pro rychlé chytání, tak i pro masivní zakrmování. Toto boilie je sestavené na bázi 50/50, doplněné o ptačí zoby a obohacené o chuťové stimulátory a naše exkluzívní esence. Splňuje všechny požadavky pro váš úspěšný rybolov a je vhodné na všechny typy vod.

JAHODA/BRUSINKA BIOCRAB/LOSOS SQUID/KRILL CHILLI/ČESNEK CREAM/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK 20 mm

k 5kg balení obalovací těsto ZDARMA

700 g

5 kg

99 Kč

699 Kč

#JETFISH

13


OBALOVACÍ TĚSTA PREMIUM CLASSIC

DIPY PREMIUM CLASSIC

BOOSTERY PREMIUM CLASSIC

POP-UP PREMIUM CLASSIC

Zcela univerzální těsta, která jsou sestavené tak, aby se dala použít jak k obalování boilie, pelet, partiklů a dalších nástrah, tak přímo jako nástraha na háček. Lze je používat na všechny způsoby rybolovu, jako třeba i při lovu na krmítko a feeder.

Řada velmi koncentrovaných a sladkých dipů. Při jejichž sestavování jsme kladli důraz na okamžitý účinek nástrah, které v nich nadipujete. Můžete je používat nejen na boilie, ale třeba i na pelety či kukuřici. Výrazně zvýší účinek každé nástrahy, díky silné voňavé stopě, kterou vydávají.

Vysoce atraktivní sladké boostery, které jsou určené pro zatraktivnění boilie z řady Premium Classic. Lze je však použít i na pelety, partikly a method mixy. Při chytání na bahně doporučujeme smíchat s vodou a v takto vytvořené tekutině boilie boosterovat několik hodin. Boilie pak nepřijímá pachy z bahna a uvolňuje silný aromatický signál daleko kolem sebe.

Řada super atraktivních pop-up ve stejných příchutích jako klasické boilie z této řady. Použijte jako samostatnou nástrahu nebo pro kombinaci na panáčka, což doporučujeme. Řada obsahuje unikátní, neokoukané příchutě.

JAHODA/BRUSINKA BIOCRAB/LOSOS SQUID/KRILL CHILLI/ČESNEK CREAM/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK

JAHODA/BRUSINKA BIOCRAB/LOSOS SQUID/KRILL CHILLI/ČESNEK CREAM/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK

JAHODA/BRUSINKA BIOCRAB/LOSOS SQUID/KRILL CHILLI/ČESNEK CREAM/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK

JAHODA/BRUSINKA BIOCRAB/LOSOS SQUID/KRILL CHILLI/ČESNEK CREAM/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK

250 g

14

119 Kč

175 ml

149 Kč

#JETFISH

250 ml

169 Kč

12 mm

40 g

16 mm

60 g

149 Kč 169 Kč

#JETFISH

15


Řada vychází z úspěšné kombinace, kterou jsme již dlouhá léta nabízeli v rámci Legend Range. Byla to kombinace mixu Suprafish a amino complexu oliheň/scopex. Toto boilie je tak oblíbené a žádané pro svoji účinnost, skvělou cenu, pro krátkodobé chytání, ale i pro masivní zakrmování, že jsem se rozhodl rozšířit jej o další příchutě a vytvořit z něj samostatnou řadu. Hodně rybářů používá boilie Suprafish na krmení ve velkém a k němu pak boilie z naší nejvyšší řady Legend Range, například Biosquid nebo Biocrab. Při vytvoření samostatné řady jsem ještě zvýšil podíl rybích produktů v tomto boilie, což zvýšilo jeho výživnou hodnotu a prodloužilo účinnost. Na první pohled je vidět, že toto boilie je bohatší na rybí a mořské produkty. Suprafish je sestaveno z několika druhů prvotřídních rybích mouček, enzymaticky upravených rybích produktů, extrudovaných ptačích zobů, mléčných proteinů a extraktů. Je doplněné o tekutá játra, lososový olej a příslušnou exkluzivní esenci. Dlouho jsme testovali desítky různých příchutí a nakonec zvolili ty nejúčinnější a některé i neokoukané a nové příchutě jako jsou sýr a játra. Řadu jsme KRAB samozřejmě doplnili o další nezbytné produkty, jako jsou obaloOLIHEŇ vací těsta, dipy, boostery, plovoucí boilie a pelety ve stejných příchutích jako je boilie. Tato řada je vynikající po JÁTRA celý rok a to jak na řekách, tak i na stojatých vodách. SQUID/SCOPEX Je účinná při jednodenních vycházkách, ale i dlouhoŠKEBLE/ŠNEK dobých, třeba i několika týdenních výpra20 mm, 24 mm vách. Já osobně jsem boilie Suprafish úspěš249 Kč ně používal na masivní krmení na velkých 1 kg jezerech jako je například Lac du Der nebo 20 mm, 24 mm Balaton. Jsem si jistý, že boilie Suprafish 999 Kč přinese hodně rybářům nádherné úlovky. 4,5 kg

16

#JETFISH

OBALOVACÍ TĚSTA SUPRAFISH

DIPY SUPRAFISH

BOOSTERY SUPRAFISH

Obalovací těsta mají stejné složení jako boilie Suprafish a obsahují kromě boilie mixu a esencí ještě tekutá játra a lososový olej. Slouží k obalování nástrah, kde díky vysoké atraktivitě vysoce zvýší účinnost nástrahy. Tato těsta se dají použít také jako samostatná nástraha. Silná rybí chuť a účinné aroma láká kapry k přijímání potravy díky své snadné rozpustnosti ve vodě. Doporučujeme používat spolu s boiliem Suprafish.

Silně koncentrovaná směs několika tekutin, doplněná o aminokyseliny a účinné aroma. Po nadipování výrazně zvýší přitažlivost a účinek vaší nástrahy. Dipy působí i na čichové i chuťové buňky kapra a lákají ho k přijímání potravy. Díky ideálnímu složení jsou vhodné na celoroční použití.

Boostery Suprafish jsou sestaveny tak, aby fungovaly skvěle jak v teple, tak i ve studené vodě. Jsou určené pro boosterování nejen boilie, ale i pelet, partiklu a mohou se použít i do method mixů. Při chytání na bahnitém dně doporučujeme booster smíchat s vodou a nechat návnady nasáknout několik hodin před nakrmením. Zabrání se tak přijímání pachu bahna do boilie. Je to vynikající způsob, jak úspěšně chytat na bahnitém dně.

SQUID/SCOPEX ŠKEBLE/ŠNEK KRAB OLIHEŇ JÁTRA

SQUID/SCOPEX ŠKEBLE/ŠNEK KRAB OLIHEŇ JÁTRA

SQUID/SCOPEX ŠKEBLE/ŠNEK KRAB OLIHEŇ JÁTRA

250 g

139 Kč

175 ml

249 Kč

#JETFISH

250 ml

169 Kč 17


POP-UP SUPRAFISH Vynikající silné aromatické boilie v reflexní barvě. Připravujeme ho ve stejných příchutích jako naše potápivé boilie Suprafish. Může se použít jako samostatná nástraha anebo v kombinaci s potápivým boiliem na panáčka, což doporučujeme. Tato řada obsahuje nové neokoukané příchutě.

SQUID/SCOPEX ŠKEBLE/ŠNEK KRAB OLIHEŇ JÁTRA SÝR 12 mm 40 g

16 mm, 20 mm 60 g

18

149 Kč 169 Kč

#JETFISH

PELETY SUPRAFISH 8 mm

Perforované pelety jsou vyrobeny speciální technologií a obsahují mix účinných složek, tekutých potrav a neokoukaných esencí. Pelety jsou ve stejných příchutích jako boilie a skvěle ho při chytání doplňují. Díky tomu, že jsou s dírkou, dají se použít i jako samostatná nástraha. Nejlépe však fungují v kombinaci s boiliem anebo třeba s partikly, doplněné některou příchutí boosteru řady Suprafish. Vysoce zvýší účinnost boilie a počet záběrů. Ideální pro celoroční použití.

SQUID/SCOPEX ŠKEBLE/ŠNEK KRAB OLIHEŇ JÁTRA

1 kg

159 Kč

#JETFISH

19


Při sestavování této řady boilie šlo především o vytvoření nejrychleji fungující nástrahy na krátkodobý i střednědobý rybolov. Musím říci, že výsledky předčily mé očekávání, a to i na vodách, kde kapři nereagují na boilie úplně rychle. Fantastických úlovků jsme dosáhli i na prochytávaných svazových vodách, kde jsou již kapři velmi opatrní. Boilie je sestavené na bázi těch nejkvalitnějších rybích mouček, rozpustných rybích produktů, mořských extraktů, vysoké dávky tekutých potrav a extrudovaných ptačích zobů, podobně jako Seafood, a proto je také tak účinné. Další výhodou této řady je, že se každé boilie skládá ze dvou příchutí. Jak jsme zjistili při testování, pro rychlé chytání je to účinnější než klasické příchutě a hlavně se tím odlišíte od všech ostatních. Po zhruba dvouletém testování jsme vybrali ty nejúčinnější kombinace a boilie si hned v prvním roce získalo obrovskou řadu zákazníků, kteří byli nadšeni jeho účinností. K již osvědčeným příchutím jako jsou jahoda/moruše a krill/sepie jsme letos po dvouletém testování přidali kořeněnou příchuť SUPERSPICE. Tato příchuť je mix několika druhů koření. Skvěle funguje po celý rok, ale i v zimě kdy je voda studená. Povedlo se nám i nadále zachovat příznivou cenu, i když toto boilie je kvalitativně podstatně výše. Boilie Mystery je určené na rychlé chytání, protože se ve vodě postupně omílá, a tím láká kapry ke krmení. Ti díky omílání boilie a uvolňování drobných částeček do okolí propadají tzv. žracímu šílenství. Boilie Mystery je vhodné, díky své rychlé účinnosti, i pro závodní rybolov kdy nám dopo220 g 900 g 2,7 kg mohlo k vítězství na 16 mm několika závodech. 98 Kč 280 Kč 799 Kč SUPER SPICE Mystery je boiliem KRILL/SÉPIE 250 g 1 kg 3 kg budoucnosti pro váš JAHODA/MORUŠE 20 mm úspěšný lov! 98 Kč 280 Kč 799 Kč

20

#JETFISH

#JETFISH

21


OBALOVACÍ TĚSTA MYSTERY

DIPY MYSTERY

Obalovací těsta mají stejné složení a stejné příchutě jako boilie v řade Mystery. Jsou určena hlavně pro obalování boilie a tím ještě zrychlí jejich účinnost. Dají se ale použít třeba i k obalení pelet, partiklů a nebo i jako samostatná nástraha. Doporučujeme tento produkt používat spolu s boiliem pro maximální účinek.

Velmi koncentrovaná a sladká receptura. Vysoce zvýší přitažlivost nástrahy. Dipy jsou sestavené tak, aby působily na chuťové buňky v tlamce kapra. Dipy mají další výhodu v tom, že nerozpouští PVA.

SUPER SPICE KRILL/SÉPIE JAHODA/MORUŠE

SUPER SPICE KRILL/SÉPIE JAHODA/MORUŠE

BOOSTERY MYSTERY

POP-UP MYSTERY

PELETY MYSTERY 8 mm

Dokonalý mix různých atraktorů, které opět působí jak na chuťové, tak čichové buňky kapra. Boostery jsou určené pro boosterování nejen boilie, ale i pelet, partiklů nebo je můžete použít do method mixu. Dají se použít přímo do PVA, protože jej nerozpouští. Velmi doporučujeme boosterování návnad na bahnitém dně, protože booster zabraňuje přijímání pachu bahna do boilie.

Skvělé, velmi atraktivní plovoucí boilie ve stejných příchutích jako klasické boilie z této řady. Použijte jako samostatnou nástrahu nebo pro kombinaci na panáčka. Dobrý tip na krátké vycházky, hodně prochytávané vody i dlouhodobé výpravy.

Mystery pelety jsou vyrobeny unikátní technologií a obsahují celou řadu atraktivních složek a esencí podle druhu boilie. Ke každému druhu boilie řady Mystery tedy nabízíme i pelety. Výrazně zvýší a zrychlí účinnost a počet záběrů spolu s použitím boilie Mystery. Dají se však použít i samostatně spolu s partikly nebo při lovu na feeder.

SUPER SPICE KRILL/SÉPIE JAHODA/MORUŠE

SUPER SPICE KRILL/SÉPIE JAHODA/MORUŠE

12 mm 40 g 16 mm, 20 mm

250 g

22

139 Kč

175 ml

239 Kč

#JETFISH

250 ml

169 Kč

60 g

149 Kč 169 Kč

SUPER SPICE KRILL/SÉPIE JAHODA/MORUŠE

1 kg

159 Kč

#JETFISH

23


CHILLI TUNA

ŽLUTÝ IMPULS

BIOKRILL

Silně kořeněné boilie, které je sestaveno z tuňákových produktů jako tuňáková moučka a tuňákový extrakt, doplněné tekutou potravou z tuňáka. Dále obsahuje velkou dávku chilli, a to jak v práškové, tak i v tekuté formě. Vše je doplněné o mléčné proteiny a ptačí zoby. Toto boilie je díky své okamžité účinnosti ideální na rychlé chytání nebo závodní rybolov. Skvěle funguje také ve studené vodě.

Mix ptačích zobů, enzymaticky upravených proteinů, přírodních extraktů, mléčných proteinů a drcených ořechů doplněný směsí tekutých potrav, sladidla a esence ořech a javor. Ideální nástraha pro letní období, kdy potřebujete sladkou a atraktivní nástrahu.

Fantasticky účinná kombinace několika druhů krillových mouček, krillového extraktu, speciálně upravených ptačích zobů a mléčných proteinů. Tato směs je doplněná o tekutou složku amino HNV Biokrill a krillový olej. Celou nástrahu doplňuje vynikající krillová esence, kterou nikdo jiný nemá a je vyráběna speciálně pro nás v Anglii. Tato nástraha je revolucí v nástrahách a je vynikající celoročně pro všechny typy vod.

OŘECH/JAVOR

CHILLI

Boilie z řady Legend Range jsem začal vyvíjet před dvaceti lety. Tenkrát jsem ho zkoušel jak na českých vodách, tak i na těžkých zahraničních vodách, které toto boilie pořádně prověřily. Původně se jednalo o mraženky, ale před osmi lety jsem se rozhodl začít ho vyrábět jako stabilizované hotové boilie, které má tu nejvyšší kvalitu. Za těch několik let přineslo obrovské množství nádherných kaprů a to jak v Čechách, tak i v zahraničí. Je to moje nejoblíbenější řada boilie a nejedu bez ní na žádnou svoji výpravu. Mohu ji i doplňky z řady Legend doporučit každému rybáři a jsem si jistý, že vám dopomůže k nádherným úlovkům.

24

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 105 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 105 Kč 349 Kč 995 Kč 3 149 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 105 Kč 349 Kč 995 Kč 3 149 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 105 Kč

#JETFISH

Ø 12 mm 16 mm 20 mm 24 mm 20 mm 24 mm 30 mm

220 g 86 Kč 250 g 86 Kč

balení/cena 200 g 86 Kč 900 g 2,7 kg 9 kg 299 Kč 855 Kč 2 699 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 299 Kč 855 Kč 2 699 Kč EXTRA TVRDÉ 250 g 86Kč

#JETFISH

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

25


BOILIE PROTEIN BIRD

KLUB RED

KOŘENĚNÝ TUŇÁK

Koncentrovaná nástraha ze silně aromatické tuňákové moučky, rozpustných rybích proteinů, robin redu, koření a olejnin, doplněná o amino complex broskev. Okamžitě fungující boilie, díky pomalému omílání a silným chuťovým stimulátorům jde o jednu z nejúspěšnějších příchutí na českých vodách. Vynikající rovněž pro závodní rybolov.

MULTIFRUIT

ŠVESTKA/ČESNEK

ŠVESTKA/SCOPEX

Silně ovocné boilie. Inovovaná kombinace ptačích zobů, mléčných proteinů, doplněná o amino complex multifruit (mix ovocných esencí). Nově obsahuje sušené ovoce a ovocný chuťový stimulátor. Díky své vysoké atraktivitě je vhodné pro celoroční rybaření. Boilie má silnou, sladko-ovocnou chuť. Vynikající nástraha na vody kde nelze používat nástrahys rybí moučkou.

Kombinace těch nejlepších rybích mouček, rozpustných rybích proteinů, robin redu, česnekového extraktu a naší vynikající esence švestka. Seafood je vysoce účinné, rychle fungující boilie, které se hodí pro celoroční rybolov, a to jak na krátkodobé, tak dlouhodobé výpravy. Je vynikající rovněž na rybářské závody a na své konto si připsalo mnoho osobních rekordů a vítězství.

Kombinace ptačích zobů, olejnin, mléčných proteinů, robin redu a sladkého koření, doplněná amino complexem švestka/scopex. Energetické sladké boilie, které má zvýšenou hladinu atraktivních přísad, což jej předurčuje k rychlému chytání. Vynikajících výsledků bylo dosaženo na vodách, kde kapři preferují nástrahy bez rybí moučky.

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 105 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 105 Kč 349 Kč 995 Kč 3 149 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 105 Kč 349 Kč 995 Kč 3 149 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 105 Kč

26

SEAFOOD

#JETFISH

Ø 12 mm 16 mm 20 mm 24 mm 20 mm 24 mm 30 mm

220 g 86 Kč 250 g 86 Kč

balení/cena 200 g 86 Kč 900 g 2,7 kg 9 kg 299 Kč 855 Kč 2 699 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 299 Kč 855 Kč 2 699 Kč EXTRA TVRDÉ 250 g 86 Kč

Ø 12 mm 16 mm 20 mm 24 mm 20 mm 24 mm 30 mm

220 g 82 Kč 250 g 82 Kč

balení/cena 200 g 82 Kč 900 g 2,7 kg 9 kg 289 Kč 823 Kč 2 600 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 289 Kč 823 Kč 2 600 Kč EXTRA TVRDÉ 250 g 82 Kč

BROSKEV

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 114 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 114 Kč 399 Kč 1 135 Kč 3 590 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 114 Kč 399 Kč 1 135 Kč 3 590 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 114 Kč

#JETFISH

27


BIOSQUID

BIOCRAB

ROBIN RED

Nejúčinnější nástraha na velké kapry posledních let. Koncentrovaná směs olihňových mouček a extraktů, rozpustných rybích proteinů a ptačích zobů, doplněná o náš vynikající amino complex Biosquid. Naprosto odlišná od všech ostatních příchutí boilie. Jedná se o fantasticky účinnou celoroční nástrahu na velké kapry, která skvěle funguje i ve studené vodě. Od té doby, co je v prodeji, se na ni ulovilo mnoho skutečných obrů.

Koncentrovaná směs sušeného krabího masa a extraktů, předtrávených rybích a mléčných proteinů, doplněná o amino complex Biocrab. Ideální na velké kapry. Boilie je upravené tak, že funguje po celý rok a je naprosto odlišné od všech ostatních, a to jak chutí, tak velmi výraznou vůní.

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

28

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

#JETFISH

BRUSINKA

BIOLIVER

ANANAS/N-BUTYRICID

BIOENZYM FISH

GLM ENDURO

Vylepšená směs anglických ptačích zobů, mléčných proteinů a velkého množství robin redu. Doplněná o rozpustné proteiny, atraktivní směs koření, amino complex brusinka, přírodní extrakty a sladidla. Skvěle účinné boilie tam, kde neúčinkují rybí moučky. Tato kombinace dobře funguje i ve studené vodě a dokázala ulovit i několik velkých kaprů nejen během sezóny, ale právě i v zimním období. Jedná se o nejúspěšnější boilie z ptačích zobů v současnosti jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé rybaření.

Nástraha založená na zcela nové mořské moučce z Mauricia, která dává nástraze zcela originální vůni, odlišnou od všech ostatních. Je doplněná o tekutá enzymatická játra, kombinaci ovocných esencí a N-Butyric Acid. Bioliver je rychle fungující boilie, vhodné pro celoroční rybaření a rybářské závody.

Nejkoncentrovanější kombinace šesti rybích mouček, rozpustných rybích proteinů, mořských řas, extraktů a robin redu, doplněná o amino complex losos společně s esenciálním olejem Asafoetida. Nejsilnější rybí boilie na trhu, které působí velmi selektivně a je tou pravou volbou při honbě za jezerními a říčními obry.

Kombinace mušlových mouček, drcených škeblí, GLM extraktu, rozpustných rybích proteinů, krillu, ptačích zobů, mořských řas a sušeného hmyzu, doplněná o amino complex mušle. GLM boilie způsobilo doslova pohádkovou revoluci v lovu kaprů po celý rok a na všech typech vod. Je to ideální boilie na velké kapry.

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

LOSOS/ASAFOETIDA

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

#JETFISH

MUŠLE

Ø

balení/cena 200 g 12 mm 125 Kč 220 g 900 g 2,7 kg 9 kg 16 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč 1 kg 3 kg 10 kg 20 mm 250 g 24 mm 125 Kč 429 Kč 1 220 Kč 3 849 Kč EXTRA TVRDÉ 20 mm 24 mm 250 g 30 mm 125 Kč

29


EXTRA TVRDÉ BOILIE

20 mm, 24 mm, 30 mm ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR SEAFOOD + ŠVESTKA/ČESNEK 250 g - 86 Kč

KLUB RED + ŠVESTKA/SCOPEX 250 g - 82 Kč

PROTEIN BIRD + MULTIFRUIT CHILLI TUNA - CHILLI 250 g - 105 Kč

KOŘENĚNÝ TUŇÁK + BROSKEV 250 g - 114 Kč

BIOKRILL BIOSQUID BIOCRAB ROBIN RED + BRUSINKA BIOLIVER + ANANAS/N-BUTYRIC ACID BIOENZYM FISH + LOSOS/ASAFOETIDA GLM ENDURO + MUŠLE 250 g - 125 Kč

30

#JETFISH

DIP

BOOSTER

Vynikající dipy, které jsou doslova „nabušené“ aminokyselinami a několika druhy HNV tekutých potrav. Po nadipování nástrahy se z ní ve vodě uvolňuje potravinový signál, který působí na chuťové i čichové buňky kaprů a připomíná jim jejich přirozenou potravu v té nejkoncentrovanější formě. Každý druh dipu je doplněný o konkrétní příchuť přesně ke každému druhu boilie. Jedná se o nejlepší dip, jaký lze v současné době koupit a dopomůže vám k většímu počtu úlovků velkých kaprů.

CHILLI OŘECH/JAVOR BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID ANANAS/N-BUTYRIC ACID ŠVESTKA/ČESNEK BROSKEV MULTIFRUIT GLM MUŠLE BRUSINKA LOSOS/ASAFOETIDA ŠVESTKA/SCOPEX 175 ml

320 Kč

Vývoj boosterů Legend Range trval několik let. Chtěl jsem připravit ideální mix tekutých potrav, který bude obsahovat základní aminokyseliny a fermentované cukry, což jsou látky, které nejlépe působí na chuťové buňky kapra. Boostery jsou ochucené stejným druhem atraktorů jako jednotlivé druhy Legend Range. Tyto boostery výrazně zvýší zájem kaprů o vaši návnadu a jsou určené pro celoroční chytání.

CHILLI OŘECH/JAVOR BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID ANANAS/N-BUTYRIC ACID ŠVESTKA/ČESNEK BROSKEV MULTIFRUIT GLM MUŠLE BRUSINKA LOSOS/ASAFOETIDA ŠVESTKA/SCOPEX 250 ml

#JETFISH

199 Kč

31


ROZPUSTNÉ BOILIE

BOOSTEROVANÉ BOILIE

BOOSTEROVANÉ PELETY

Rozpustné boilie Legend Range patří určitě k nejrychleji chytajícímu boilie na trhu. Okamžitě po vhození do vody se začne rozpouštět a lákat ryby k nástraze. Má stejné složení jako jednotlivé druhy v Legend řadě, takže se hodí i ke kombinaci s normálním boiliem. Toto rozpustné boilie je tím nejúčinnějším, co můžete použít ve studené vodě, kde je rozpustnost rozhodujícím faktorem úspěšnosti. Zaznamenali jsme s ním i výborné výsledky při rychlém chytání, např. jen na 2-3 hodiny, anebo při lovu na feeder. Skvělou alternativou je po celý rok, když ryby zrovna nemají zájem o klasické boilie. Vynikající i pro zavodní rybaření.

Rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a esencemi. Je skvělá všude tam, kde potřebujete silně atraktivní nástrahu. Časem se téměř celý booster vsákne do boilie, což je ještě lepší, protože čím více boosteru v boilie, tím déle se z nástrahy uvolňuje.

Rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty.

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX 20 mm

32

250 ml

je

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX

99 Kč

20 mm

#JETFISH

250 ml

99 Kč

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX 12 mm

200 ml

99 Kč

BOOSTEROVANÉ DUMBLES

Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a esencemi. Používá se při lovu kaprů a na feeder. Vynikající rovněž pro závodní rybolov. Ideální je kombinovat jeden kus dumbles s malým 10mm plovoucím boiliem. Vytvoříte tak neodolatelnou nástrahu, která funguje velmi rychle. Dumbles se chovají ve vodě jako boilie, akorát mají jiný tvar, což bývá vynikající na prochytávaných vodách. Tato nástraha by neměla chybět ve výbavě žádného rybáře. Časem se téměř celý booster vsákne, což je ještě lepší. Čím více boosteru se vpije, tím déle se pak z nástrahy uvolňuje.

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX 14 mm

#JETFISH

200 ml

99 Kč

33


POP-UP

OBALOVACÍ TĚSTA

CHILLI BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID BROSKEV MULTIFRUIT GLM MUŠLE BRUSINKA OŘECH/JAVOR ŠVESTKA/SCOPEX ŠVESTKA/ČESNEK LOSOS/ASAFOETIDA ANANAS/N-BUTYRIC ACID

Přinášíme novou řadu našich super atraktivních pop-up. Rozhodli jsme se vytvořit samostatnou řadu plovoucího boilie přesně ke každému druhu našeho Legend boilie. Tato řada je nejoblíbenějším boiliem, a proto jsme k ní přidali tyto reflexní, silně aromatické popy. Přinášíme je ve třech průměrech, které jsou vynikající pro všechna roční období.

12 mm 16 mm 20 mm

40 g

149 Kč

60 g

169 Kč

Vy n i k a j í c í , rychle fungující nástraha. Používá se buď jako samostatná nástraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., anebo je také možné vyrobit z těsta kuličky a uvařit z nich boilie. Pastu můžete mít kdykoli s sebou. Z kelímku vždy můžete kousek odtrhnout a obalit jakoukoli nástrahu. Rozpadající se vrstva těsta vytváří lákavý obláček atraktivních složek, které se rychle šíří vodou a přitahují kapry k vaší nástraze. Je to účinnější způsob než například chytání na pelety. Vynikající metoda na závody, anebo pro lov trofejních kaprů.

BIOKRILL, BIOCRAB, BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX 250 g

34

#JETFISH

139 Kč

VYVÁŽENÉ BOILIE

VYVÁŽENÉ DUMBLES

Vyvážené boilie je určené pro chytání opatrných a velkých kaprů. Díky tomu, že je oproti klasickému boilie lehčí, lépe a s důvěrou ho přijímají velké zkušené ryby. Je vynikající i pro závodní rybolov a také je velmi účinné při zimním chytání. Jedná se o tajnou zbraň kaprařů, kterou doporučujeme zařadit do výbavy každého rybáře.

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX 20 mm

250 ml

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID CHILLI TUNA - CHILLI SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX

99 Kč

125 ml

#JETFISH

99 Kč

35


PVA MIXY

PELETY

Při sestavování těchto pelet nám šlo hlavně o to, aby byly celoročně účinné. Vytvořili jsme tak pelety, které jsou maximálně atraktivní a mají nízký podíl olejů, díky čemuž jsou vhodné i pro zimní chytání. Jsou vynikající jako doplněk k boilie v řadě Legend Range. Větší 12mm pelety mají dírku, takže se dají použít i jako samostatná nástraha. Menší 4mm pelety jsou určené převážně do PVA sáčků a punčoch. Tyto pelety doporučujeme používat, když chcete dosáhnout většího počtu záběrů nebo při závodním rybolovu. Nabízíme je ve všech příchutích jako boilie v řade Legend Range.

Každá nástraha, aby byla úspěšná, se musí nějakým způsobem zatraktivnit. Existuje jistě několik způsobů, ale mezi ty nejúčinnější patří PVA punčocha přidaná k nástraze. Pro tyto účely jsme více než rok vyvíjeli speciální PVA mix přesně ke každému druhu našeho boilie řady Legend Range. PVA mix obsahuje mleté boilie, ptačí zoby a extrudované složky pro lepší uvolňování atraktorů do vody. PVA mix je rovněž zalitý tekutou potravou, která samozřejmě PVA materiál nerozpustí. Jedná se o vynikající způsob, jak rapidně zvýšit počet záběrů. Tyto PVA směsi jsou sestavené pro okamžité použití bez nutnosti dalších úprav.

BIOKRILL BIOCRAB BIOSQUID CHILLI OŘECH/JAVOR ANANAS/N-BUTYRIC ACID ŠVESTKA/ČESNEK BROSKEV MULTIFRUIT GLM MUŠLE BRUSINKA LOSOS/ASAFOETIDA ŠVESTKA/SCOPEX

BIOKRILL, BIOCRAB, BIOSQUID CHILLI TUNA - CHILLI ŽLUTÝ IMPULS - OŘECH/JAVOR BIOLIVER - ANANAS/N-BUTYRIC ACID SEAFOOD - ŠVESTKA/ČESNEK KOŘENĚNÝ TUŇÁK - BROSKEV PROTEIN BIRD - MULTIFRUIT GLM ENDURO - MUŠLE ROBIN RED - BRUSINKA BIOENZYM FISH - LOSOS/ASAFOETIDA KLUB RED - ŠVESTKA/SCOPEX 1 kg

36

4 mm   12 mm

189 Kč

#JETFISH

1 kg

169 Kč

#JETFISH

37


POP-UP SIGNAL

Velmi aromatické a účinné plovoucí boilie, jehož signální barva zvyšuje jeho atraktivitu. Jedná se o skvělou nástrahu, která chytá úspěšně kapry celoročně. Výborné pop-up při lovu pouze s method mixem nebo PVA punčochou naplněnou peletami. Patří mezi velmi úspěšné nástrahy posledních pár let.

ANANAS SCOPEX JAHODA HALIBUT/ČESNEK VANILKA BÍLÝ PEPŘ BANÁN FRANKTFURTSKÁ KLOBÁSA NATURAL MIX 12 mm 16 mm 20 mm

38

#JETFISH

40 g

149 Kč

60 g

169 Kč

#JETFISH

39


SŮL

SŮL PRO ZATRAKTIVNĚNÍ LOVNÉHO MÍSTA NEBO JAKO KONZERVACE NÁSTRAH Čistá přírodní kamenná sůl. Je ideální jako přídavek do vašeho krmení, kde zvýší atraktivitu na lovném místě a láká kapry ke krmení. Dalším plusem je její ochucující vlastnost, kterou kapři mají rádi. Dobrý tip je přidat jedno obří zrno do PVA punčochy k PVA mixu anebo nasypat několik zrn přímo do pelet, partiklů, boilie atd. Jemnější krystaly jsou vhodné i k zasypávání boilie jako konzervant. Jedná se o výborný, ale často podceňovaný produkt.

SŮL - VELKÉ KRYSTALY 1 kg - 75 Kč SŮL - OBŘÍ KRYSTALY 1 kg - 75 Kč

40

#JETFISH

#JETFISH

41


PELETY

FISH POP-UP PELETY 3 mm

HALIBUT PELETY 4 mm, 8 mm, 12 mm, 18 mm, 22 mm

CARP STIM PELETY 2 mm

CARP FEED PELETY 6 mm

BETAINOVÉ PELETY 8 mm, 16 mm

APETIT STIMUL PELETY 4 mm

Plovoucí rybí peletky určené pro vnadění na hladině anebo do zig mixu. Můžete s nimi doplnit i váš method mix, ze kterého se pak postupně uvolňují a stoupají ke hladině, odkud následně padají ke dnu. Protože se skládají z rybích a živočišných produktů, napodobují chuť přirozené potravy a díky tomu jsou pro kapry tak přitažlivé. Drobná velikost pelet připomíná kaprům vodní hmyz plovoucí rybí peletky jsou vynikající pro celoroční chytání.

Dnes již velmi známé halibut pelety nabízíme do 8 mm bez díry a nad 8 mm s dírou. Obsahují vysoký podíl nejkvalitnějšího rybího oleje a jsou vyráběny z prvotřídních rybích mouček určených původně pro krmení halibutů. Po vyzkoušení rybáři při lovu kaprů se ukázalo, že jsou z nich kapři doslova posedlí. Pro svou nízkou cenu jsou rybáři hojně používány. Nejsou vhodné k masivnímu krmení, protože vysoký obsah olejů je pro kapra hůře stravitelný, ale pokud je používáme s mírou, dosáhneme perfektních výsledků. Doba rozpadu závisí na teplotě vody a činí 2 - 6 hodin. Tyto halibut pelety jsou nejlepší na našem trhu.

Další skvělé malé pelety, které se hodí do PVA anebo jako doplněk do method mixu. Obsahuji aminokyseliny a chuťové stimulátory, které podporují u kaprů chuť přijímat potravu. Doporučujeme používat v kombinaci s ostatními druhy pelet.

Skvělé kapří peletky pro celoroční použití. Mají nižší obsah olejů, a tak jsou skvělé i v zimním období. Díky tomu, že do sebe snadno nasávají tekutiny, se hodí k boosterování všemi druhy boosterů a také tekutými přírodními potravami, které výrazně zvýší jejich atraktivitu a účinnost. Doporučujeme používat kdykoli a kdekoli. Jednoduše nejlepší a nejuniverzálnější peleta na kapry a ostatní ryby.

Vysoce kvalitní celoročně účinná návnada a nástraha. Tyto pelety jsou vyrobeny ze tříděných, za studena vyráběných rybích mouček, jako je bílá rybí a huňáčková moučka. Jsou doplněny betainem a lososovým olejem. Možná by se vám mohlo zdát, že díky svému složení jsou určeny hlavně jako doplněk k rybímu boilie, ale opak je pravdou. Jsou velmi univerzální pro všechny typy boilie.

Skvělé revoluční pelety sestavené podle nejnovějších poznatků o výživě kapra. Působí na chuťové buňky, které má kapr v tlamce a podporují jeho chuť k přijímání potravy. Tyto pelety jsou zcela rozpustné, a tak vytvoří na dně voňavou a atraktivní vrstvu, která je pro kapra neodolatelná. Doporučujeme použít i do PVA sáčků a punčoch.

700 g

42

129 Kč

900 g

129 Kč

#JETFISH

900 g

116 Kč

900 g

109 Kč

900 g

145 Kč

#JETFISH

900 g

99 Kč

43


ZIG MIX

ZIG RIG BOOSTER SLOUPCOVÝ ZIG MIX

Vynikající revoluční výrobek, který jsme připravovali dlouhou dobu. Lov na zig rig zaznamenal za poslední roky obrovský boom díky své účinnosti. Proto přinášíme i my tento vnadící mix, který vysoce zvýší počet záběrů. Sloupcový zig mix se smíchá s vodou a třeba boosterem a pomocí lopatky nebo praku navnadí do vody. Jak se postupně rozpadá, vzlínají jednotlivé částice směrem k hladině, a pak opět ke dnu. To láká kapry, kteří se pohybují ve vodním sloupci, k záběru. Mix obsahuje ptačí zoby, extrudované suroviny, pelety a sušený hmyz. Během testování jsme zaznamenali fantastickou účinnost a to i ve dnech, kdy kapři nebyli vůbec aktivní.

KALOVÝ ZIG MIX

Kalový mix je zcela odlišný od sloupcového. Má vysoký obsah kalových složek, které se pohybují vodním sloupcem a lákají kapra do místa, kde lovíme. Kalový zig mix smícháme s vodou a případně s boosterem do formy řídké kaše. Poté pomocí rakety vnadíme na hladinu. Kal se pomalu propadá sloupcem a zanechává jak vizuální, tak i pachovou sto1 kg 149 Kč pu. Kalový zig mix je skvělý pro situace, 4 kg 449 Kč kdy kapři nejeví zájem krmit se ze dna.

44

#JETFISH

Přinášíme zcela unikátní a výjimečně úspěšný booster, který na rozdíl od všech ostatních boosterů stoupá celým sloupcem nahoru a dráždí tak kapry k záběru. Stačí booster řádně protřepat, a poté přidat do zig mixu, anebo nalít na boilie či pelety. Po vhození do vody se začne uvolňovat vizuální a silně aromatický mrak, který stoupá ode dna směrem k hladině. Jedná se o nejlepší booster při lovu na zig rig, který vám přinese spoustu úlovků.

SWEET FISH 250 ml

349 Kč

#JETFISH

45


METHOD MIX

RED SPICE BOOSTER

Method mixy určené do krmítek i jako kobercové krmivo jsou celoročně velmi účinné díky přírodním extraktům a chuťovým složkám, které jsou dobře rozpustné i ve studené vodě. Náš method mix je navíc doplněn betainem. Hodí se zvláště k lovu na boilie a s peletami a můžete jej použít i při rybolovu s partikly. Velmi účinné je rovněž při lovu s plovoucím boiliem.

Booster, který vznikl podle úspěšného Method mixu, jenž si oblíbilo velké množství rybářů. Nyní si pomocí tohoto boosteru můžete vytvořit například partiklovou směs anebo pelety stejné příchutě jako je váš oblíbený Method mix. Boostrovat ale můžete samozřejmě i boilie a další druhy krmení. Je to skvělý, koncentrovaný a velmi účinný booster.

ROBIN RED + KOŘENÍ

Kořeněná směs, která je sestavena z ptačích zobů a olejnin, doplněná jedním z nejlepších atraktorů robin red, obohacená o betain a přírodní kořeněné výtažky. Vhodné pro všechny druhy nástrah. Pravděpodobně nejlepší method mix na kapry. 1 kg

149 Kč

5 kg

596 Kč

250 ml

46

#JETFISH

169 Kč

DIP

Koncentrovaný sladký dip sestavený podle příchutě oblíbeného Method mixu Robin red+koření. Je vynikající na všechny typy nástrah. Po nadipování se uvolňuje do okolí velmi atraktivní voňavá stopa, která laká kapry k nástraze. 175 ml

149 Kč

#JETFISH

POP-UP SPECIAL

Nové plovoucí boilie v příchuti Red spice rozšiřují vaše možnoti prezentace účinných nástrah. 12 mm

40 g

149 Kč

16 mm

60 g

169 Kč

47


SWEET LIQUID

CSL AMINO KONCENTRÁT

Tekutý posilovač do všech druhů nástrah. Můžete jím zatraktivnit boilie, pelety, partikly, ale i vnadící a krmítkové směsi. Hodí se i na zalévání návnad v PVA sáčku, protože PVA, na rozdíl od ostatních výrobků, nerozpustí. Velmi účinná sladko-slaná chuť, doplněná o úspěšné a oblíbené příchutě. Sweet liquid je určen na boosterování ve velkém, navíc za skvělou cenu.

Tento tekutý extrakt z kukuřice má charakteristickou chuť a vůni. Jedná se o jeden z nejlepších atraktorů na kapry v posledních několika letech. Funguje skvěle po celý rok a je vynikající i ve studené vodě. Doplnili jsme ho o ty nejúčinnější příchutě a doporučujeme ho hlavně na zalévání pelet, boilie, partiklu i method mixu. Může se přidávat i do boilie v množství 10 - 30 ml na 1 kg. Tento produkt je stále aktivní, proto někdy může lehce deformovat lahvičku, což není nijak na závadu.

JAHODA VANILKA SCOPEX BRUSINKA ANANAS/BANÁN BIOSQUID LOSOS PERNÍK/MED BIOCRAB ČESNEK CHILLI VODNÍ RÁKOS (SPECIAL AMUR) LUČNÍ TRÁVA (SPECIAL AMUR) 500 ml

48

SÝR ŠVESTKA OLIHEŇ KRAB ANANAS JAHODA/MORUŠE KRILL NATURAL 500 ml

159 Kč

#JETFISH

#JETFISH

129 Kč

49


EXKLUZIVNÍ ESENCE

Vysoce kvalitní příchutě, které se dají přidávat do všech typů směsí, ať jsou to rybí moučky, mléčné proteiny nebo ptačí zoby. Můžete je používat při dlouhodobých i krátkodobých krmných kampaních. Jedná se o speciální řadu velmi koncentrovaných příchutí, z nichž některé jsou sestaveny na různých základech a obsahují např. glycerol, propylen glykol, ethylalkohol a esenciální oleje. Exkluzivní esence rovněž používáme k výrobě našich amino complexů, dipů a plovoucího boilie. Doporučené dávkování: 3 - 5 ml na 500 g směsi

EXKLUZIVNÍ ESENCE 100 ml MORUŠE, MALINA, ČESNEK, ANANAS, SUPER CREAM, BANÁN, LESNÍ JAHODA, KARAMEL, TUTTI FRUTTI, KOKOS, ČOKOLÁDA, SMETANA, OŘECH, MULTIFRUIT, KUKUŘICE 100 ml - 275 Kč

KRILL/SÉPIE, VANILKA, UZENÝ LOSOS, ČERVI, JÁTRA, KAVIÁR, LOSOS, CHILLI, SLADKÉ MLÉKO, MAPLE 100 ml - 495 Kč VIŠEŇ, BRUSINKA, SUPER SPICE, SCOPEX, JAHODA, KRAB, BROSKEV, VYZRÁLÁ ŠVESTKA, TOFFEE CREAM 100 ml - 439 Kč FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA 100 ml - 549 Kč BIOKRILL, BIOSQUID, MUŠLE, PATENTKA, HALIBUT, CHOBOTNICE, SLADKÁ KUKUŘICE 100 ml - 649 Kč BIOCRAB 100 ml - 659 Kč

PEČENÁ ŠUNKA, VODNÍ ŠNEK, ŠKEBLE, RAK 100 ml - 350 Kč 50

ESENCIÁLNÍ OLEJE

ASAFOETIDA - 10 ml

EXKLUZIVNÍ ESENCE 20 ml BANÁN, MALINA, ANANAS, ČESNEK, MORUŠE, KUKUŘICE MULTIFRUIT 20 ml - 65 Kč JAHODA, VIŠEŇ, BRUSINKA, PEPŘ, SCOPEX, BROSKEV, ŠVESTKA, WINTER FRUIT, SÝR, ANÝZ OŘECH/JAVOR SUPER SPICE 20 ml - 105 Kč LOSOS, KRILL/SÉPIE, VANILKA, POMERANČ, JÁTRA, CHILLI 20 ml - 120 Kč FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA 20 ml - 130 Kč BIOKRILL, BIOCRAB, BIOSQUID 20 ml - 159 Kč

#JETFISH

Vynikající atraktor, který se liší od ostatních esenciálních olejů svým specifickým a velmi výrazným aroma. Doporučené dávkování: 2 - 4 kapky na 6 vajec

10 ml - 599 Kč

SLADIDLO NHDC

HŘEBÍČEK - 20 ml

Silně aromatický esenciální olej z hřebíčku. Dá se použít do rybích i sladkých nástrah. Doporučené dávkování: 5 - 10 kapek na 6 vajec

20 ml - 199 Kč

BLACK PEPPER - 10 ml

Vhodný pro každé roční období a jakoukoliv základní směs. Jeho vůně je bezesporu jednou z nejvýraznějších. Doporučené dávkování: 1 - 2 ml na 6 vajec

TEKUTÉ NHDC 50 ml - 115 Kč PRÁŠKOVÉ NHDC 40 g - 99 Kč

10 ml - 279 Kč

SKOŘICE - 20 ml

Esenciální olej destilovaný z lístků stromu rostoucího na Srí Lance. Doporučené dávkování: 5 - 10 kapek na 6 vajec

20 ml - 199 Kč

ČESNEK - 20 ml

Další nepříliš vonící esenciální olej, zato jeden z nejlepších atraktorů do studené vody. Doporučené dávkování: 5 - 10 kapek na 6 vajec

20 ml - 199 Kč

Nejlepší sladidlo do rybích návnad. Má skvělou sladkou chuť bez nahořklého efektu jako jiná sladidla. Je 1800 krát sladší než cukr a dodá vaší nástraze atraktivní sladkou příchuť a ještě zvýrazní původní chuť nástrahy. Doporučujeme do všech typů nástrah jako boilie, pelety, partikly atd. Nabízíme ho v tekuté i práškové formě.

SPECIÁLNÍ PŘÍSADA DO BOILIE N-BUTYRIC

Má bez diskuzí nejhorší a nejodpudivější pach, zcela jistě ale patří mezi ty nejúčinnější atraktory. Doporučené dávkování: 2 - 3 ml na 6 vajec

20 ml - 149 Kč

#JETFISH

51


LIVER BOOSTER + DIP

JÁTROVÁ OBALOVAČKA

Nabízíme vám to nejkvalitnější a nejúčinnější, co lze v játrových dipech a boosterech nabídnout. Velmi silný játrový extrakt je základem tohoto produktu, doplněný o naše originální účinné příchutě. Liver booster můžete použít jak k dipování, tak i na zalévání boilie, pelet atd. Vyrobíte si tak až zázračně účinnou nástrahu, která vám přinese spoustu krásných úlovků. Tento játrový booster je také určen pro přípravu obalovacího těsta. Spolu s játrovým extraktem určeným pro obalovačku. Játra jsou tajným receptem mnoha úspěšných rybářů. Jednoduše smíchejte sypký játrový extrakt s naším Liver boosterem, a to buď přírodním anebo ochuceným a vytvoříte těsto, se kterým pak obalíte nástrahu, která vám zaručeně přinese úspěch.

Velmi koncentrovaný, enzymaticky upravený extrakt z jater, doplněný o aminokyseliny a vitamíny. Jednoduše smíchejte náš játrový koncentrát s Liver boosterem, a to buď s přírodním anebo ochuceným naší originální příchutí, a vytvoříte těsto, kterým obalíte nástrahu. Získáte super nástrahu na velké kapry! Jedná se o jednu z nejpřitažlivějších obalovaček na trhu, navíc za skvělou cenu. Tento játrový extrakt můžete rovněž přidávat do boilie, čímž prudce zvýšíte jeho atraktivitu. Velmi vhodný také pro závodní rybolov, ale i pro běžné chytání, kdy chcete záběrů dosáhnout rychle.

NATURAL 250 ml

129 Kč

LIQUID LIVER BOOSTER

Nejkvalitnější játrový tekutý extrakt, který se dá sehnat. Vynikající pro zalévání pelet, boilie a method mixů. Skvělý pro celoroční použití, v litrovém balení za skvělou cenu! 1000 ml 390 Kč Doporučené dávkování: 3 - 5 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

52

#JETFISH

150 g

199 Kč

#JETFISH

53


TEKUTÉ POTRAVY

Tekuté předtrávené potravy patří mezi nejúčinnější přísady do boilie. Jsou to v podstatě tekuté HNV přísady s vysokou výživnou hodnotou. Jsou často lidmi podceňovány, ale ti, kteří je používají pravidelně, přišli na to, proč jsou pro kapra tak přitažlivé. Vědecké výzkumy jasně ukázaly, že kapři dávají přednost vysoce výživným nástrahám. Na některých vodách tyto nástrahy pro svoji vysokou výživnou hodnotu a přírodní atraktivitu preferují před přirozenou potravou. Dají se použít buď přímo při výrobě boilie nebo k dipování nástrah. Skvělou metodou je také nalít asi 10 - 20 ml tekuté potravy do sáčku s 1 kg boilie a nechat tekutou potravu do boilie vsáknout. Po vhození do vody boilie vydává silný potravinový signál, který láká kapry. Všechny tekuté potravy navíc nabízíme za bezkonkurenčně nízkou cenu, v té nejvyšší kvalitě.

AMINO KONCENTRÁTY HNV - 250 ml

Jedná se o 100% čisté přírodní HNV koncentráty z mořských živočichů. Mají vysoký obsah živin, tekutých proteinů a výraznou chuť a vůni podle jednotlivých druhů. Ve vodě se snadno rozpouštějí a díky tomu jsou pro kapry velmi přitažlivé. Dají se používat přímo do boilie anebo jako dip či booster na nástrahy. Jsou to skvělé a účinné přírodní produkty, které by měl mít každý kaprař ve výbavě. Doporučené dávkování: 2 - 4 ml na jedno vejce nebo jako dip a booster

HNV ANCHOVY 250 ml - 199 Kč HNV KRAB 250 ml - 425 Kč 54

HNV SEAFOOD 250 ml - 295 Kč

HNV BIOKRILL

Vynikající koncentrovaný HNV krillový výtažek je čistě přírodní produkt té nejvyšší kvality. Má vysoký obsah tekutých proteinů a dalších silně atraktačních látek, které jsou pro kapry naprosto neodolatelné. Velmi dobře se rozpustí ve vodě, a to i ve studené. Je vynikající po celý rok a jedná se o jednu z nejlepších přísad pro úspěšný lov kaprů. Doporučené dávkování: do boilie 3 - 5 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

250 ml - 295 Kč

#JETFISH

APETIT STIMUL

Skvěle sestavený chuťový stimulátor, který se hodí do všech typů boilie směsí. Stimuluje chuťové buňky kapra a podporuje jeho chuť k přijímání potravy. Je to výborná přísada do boilie směsí, která skvěle funguje tam, kde jiné složky přestávají fungovat. Doporučené dávkování: do boilie 2 - 4 ml na 1 vejce nebo jako booster do všech typů nástrah

250 ml - 395 Kč

BEEF LIVER EXTRACT

Tekutý výtažek z hovězích jater. Játra patří mezi nejúčinnější přísady do kapřích návnad. Míchá se dobře se všemi směsmi a dobře se uvolňuje do okolí návnady a zvýrazňuje potravní signál. Výborný do boilie a k dipování. Je to alkoholový roztok, takže je skvělý pro zimní chytání do studené vody. Doporučené dávkování: 2 - 4 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

250 ml - 319 Kč

BIOAMINO

Zřejmě nejúspěšnější koncentrát aminokyselin a čistého proteinu, doplněný o řadu vitamínů a minerálů. Má nasládlou chuť a vůni a vyrábí se z jater, sleziny a žaludeční sliznice. Podporuje trávení a apetit. Má vysoký obsah aminokyselin a vitamínů. Vynikající do boilie, method mixů a k dipování. Doporučené dávkování: 3 - 5 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

250 ml - 380 Kč 1000 ml - 1 368 Kč LIQUID CHILLI

Tekutá potrava na bázi chilli. Vynikající do boilie mixů, ale i na zalévání boilie, pelet, method mixů a partiklů. Má výraznou kořeněnou a pálivou chuť. Podporuje u kaprů chuť k přijímání potravy. Lze použít jako přírodní dip anebo na výrobu domácích dipů. Vhodné na celoroční chytání. Doporučené dávkování: 1 - 3 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

1000 ml - 999 Kč

PPC AMINO

Podobná tekutá potrava jako Bioamino, navíc obsahuje PPC - velké množství vitamínů, minerálů a aminokyselin. Vynikající do boilie, method mixů a k dipování. Doporučené dávkování: 3 - 5 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

250 ml - 380 Kč 1000 ml - 1 368 Kč LIQUID SEAFOOD

Několikanásobně koncentrovanější než starý typ Seafoodu. Výtažek mořských plodů a ryb, vhodný do všech typů boilie směsí, method mixů a partiklů. Lze použít jako přírodní dip či booster. Vhodné na celoroční chytání. Doporučené dávkování: 2-4 ml na 1 vejce nebo jako booster na nástrahy

1000 ml - 450 Kč

#JETFISH

AMINO POWER

Enzymaticky upravená, ve vodě rozpustná a zcela přírodní směs aminokyselin a přírodních výtažků z ryb. Kaprům signalizuje potravní zdroj a je pro ně velmi přitažlivá. Vyvolává u nich přímo „žrací“ šílenství. Vynikající jako přísada do boilie, ale i na zalévání návnad. Lze použít i jako přírodní dip anebo na výrobu domácích dipů. Vhodné na celoroční chytání. Má velmi intenzivní vůni nebo spíše zápach po rybách. Doporučené dávkování: 3 - 5 ml na 1 vejce nebo jako booster či dip

250 ml - 199 Kč 1000 ml - 599 Kč

ČISTÝ LOSOSOVÝ OLEJ

Absolutně nejčistší a nejkoncentrovanější lososový olej, jaký lze sehnat. Má velmi výraznou vůni. Pochází z Norska přímo z lososových farem. Ideální do boilie, pelet a na zalévání všech druhů nástrah. Sami posuďte kvalitu, než koupíte tento produkt jinde. Pozor ale na levné lososové oleje, které jsou naředěné slunečnicovým olejem! Doporučujeme nepřesahovat dávkování: do boilie 2-4 ml na 1 vejce nebo jako booster na nástrahy

1000 ml - 290 Kč

55


PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

GLM EXTRAKT

Každá nástraha získá výrazně na kvalitě, obsahuje-li některý z našich přírodních extraktů a výtažků. Jsou to prvotřídní čisté přírodní produkty, které dodají vaší nástraze přirozenou chuť a vůni. Neobsahují žádné konzervační látky.

EXTRAKT ZE ŠKEBLE

Vynikající neokoukaný extrakt ze sladkovodní škeble. Skvělý jak pro přimíchání do boilie směsi, tak i k zasypání a zatraktivnění nástrah nebo na výrobu obalovacího těsta. Kaprům připomíná přirozenou potravu, a proto je tak účinný. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

SHRIMP EXTRAKT

Skvělý mořský extrakt z krevet. Je stejně dobrý jako krabí a mušlový extrakt. Opět doporučujeme stejné použití jako u dalších extraktů. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

Podobný produkt jako GLM, tento ovšem pochází z olihně indické. Vynikající, ale velmi vzácná přísada. U nás se zatím extrakt oliheň používá málo, a tak bych ho doporučil zařadit do vašich nástrah, neboť není mezi kapry „okoukaný“ a může vám dopomoci k pěkným úlovkům. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

50 g - 270 Kč 56

50 g - 375 Kč 500 g - 1 090 Kč

50 g - 199 Kč

50 g - 249 Kč

OLIHEŇ EXTRAKT

Zřejmě nejlepší ze všech extraktů. Pochází ze škeble slávky zelené, má výraznou chuť a vůni. Vynikající do letních i zimních nástrah. Pozor - nezaměňovat s levnějším GLM práškem. Náš GLM extrakt je velmi koncentrovaný a enzymaticky upravený. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi. Výborně ale funguje i při nižším dávkování, záleží pouze na tom, kolik jste ochotni investovat do vašich nástrah. Podle mého názoru patří mezi pět nejlepších atraktorů na kapry.

KRAB SEAFOOD

Enzymatický extrakt z mořských živočichů a ryb. Zvyšuje atraktivitu boilie a podporuje chuť kapra k přijímání potravy. Je 100% rozpustný ve vodě, a tudíž se velmi dobře uvolňuje z návnad a dává tak kaprům potravní signál. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

50 g - 199 Kč 500 g - 1 090 Kč

#JETFISH

Vysoce kvalitní extrakt z krabů, který je velmi účinný a doporučujeme jej používat do všech typů rybích směsí. Je vysoce účinný jako GLM extrakt a má pro kapra vysokou přitažlivost. Je skvělý v kombinaci s GLM extraktem nebo játrovým práškem. Vynikajících výsledků jsme dosáhli i zasypáváním boilie tímto extraktem. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

50 g - 220 Kč 500 g - 1 390 Kč

BETAMINO

Nástupce betainu. Je to v podstatě betain ve své nejčistší podobě, doplněný o několik dalších aminokyselin, jako například lyzin a další. Stal se daleko účinnější a používanější než betain, díky lepším výsledkům, a tak ho i my nabízíme jako jediný distributor v České a Slovenské republice. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

50 g - 149 Kč 500 g - 1 190 Kč

LIVER POWDER (JÁTROVÝ PRÁŠEK)

Nejkvalitnější ze všech játrových extraktů. Je to opět perfektní produkt použitelný ve všech typech návnad po celý rok. Dodá nástraze přirozenou chuť a kapr je schopný ho v nástraze odhalit i v malém množství. Velmi dobrý tip je použít ho společně s LM extraktem. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

50 g - 199 Kč 500 g - 699 Kč BETAIN

Čistý přírodní produkt, který dovážíme z Anglie. Většina úspěšných kaprařů tvrdí, že je to nejlepší atraktor při lovu kaprů. My dávkujeme betain v rozpustné formě do všech našich amino complexů a dipů. Troufám si říci, že náš betain patří k nejkvalitnějším na trhu. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

50 g - 89 Kč 500 g - 715 Kč

GARLIC POWDER

Prášek z česneku. Má výraznou chuť a vůni a je vhodný do všech typů boilie směsí. Vynikající také pro zasypání pelet, method mixů a partiklů. Doporučené dávkování: 2 - 5 g na 500 g směsi

250 g - 249 Kč

#JETFISH

57


AMINO COMPLEXY

Když jsem před lety sestavoval řadu amino complexů, chtěl jsem kaprařům ušetřit všechny ty nákupy velkého množství lahviček s různými ingrediencemi. Aby vaše nástraha byla opravdu dobrá, musíte do ní přidat betain, CSL cornmino, bioamino, PPC amino, liquid liver, tekutý rybí protein, GLM extrakt, játrový extrakt, esenci, rybí olej, olej z tygřího ořechu, esenciální olej, sladidlo atd. To všechno navíc musí být dávkováno v ideálních poměrech, aby nástraha byla co nejúčinnější. Mojí snahou bylo ulehčit kaprařům tuto práci, ale zároveň i ušetřit peníze, protože zakoupené přísady nikdy nespotřebujete celé a doma pak máte velké množství poloprázdných lahviček. Namíchal jsem tedy complexy podle nejúspěšnějších receptur. Vše je tak v ideálních poměrech připraveno pro váš maximální úspěch. Obsah 100 ml lahvičky je určen přesně na 2 kg sáček boilie směsi, 250 ml na 5 kg a 1l na 20 kg. Dávkování complexů je 4 - 6 ml na jedno vejce. Pro krátkodobé výlety použijte 6 ml, pro dlouhodobé 4 ml. Pokud nechcete experimentovat, používejte střední dávkoCHILLI vání 5 ml při každé příležitosti. Nyní je tedy vše velmi snadOŘECH/JAVOR né. Pro váš úspěšný lov stačí pouze zakoupit sáček směsi BIOKRILL a k tomu jen jednu jedinou lahvičku - amino complex vyBRUSINKA brané příchutě. Rozklepnout vejce, přidat amino complex, BROSKEV vyválet kuličky, uvařit a pak už se jen věnovat lovu kaprů. SQUID/SCOPEX Od uvedení na trh se amino complexy staly velmi oblíbené ANANAS/N-BUTYRIC a kapraři okamžitě poznali, jak jsou pro ně výhodné. GLM MUŠLE

58

#JETFISH

100 ml

349 Kč

250 ml

698 Kč

1 000 ml

2 229 Kč

BIOSQUID LOSOS/ASAFOETIDA BIOCRAB MULTIFRUIT VYZRÁLÁ ŠVESTKA ŠVESTKA/SCOPEX

#JETFISH

59


BOILIE SMĚSI

Stejně jako se vyvíjí kaprařina, mění se a zlepšují i nástrahy. Proto jsme od roku 2013 přistoupili k dalšímu vylepšení našich boilie směsí, kterému předcházelo dlouhé testování. Veškeré ptačí zoby a některé další přísady jsme upravili extrudováním a nahradili tak stávající. Na první pohled to zřejmě nepoznáte, ale jsem si jistý, že to oceníte u zvýšené účinnosti těchto nástrah. Většina boilie směsí ztrácí účinnost na bahnitém dně. A protože většina starších vod je silně zabahněna, rybáři vyhledávají pro chytání tvrdá místa - často to jsou různé lavice a zlomy. Tato místa se pak stávají neúspěšnými, protože je ryby díky vysokému rybářskému tlaku přestanou navštěvovat. Navíc většina kaprů se na bahnitém dně krmí intenzivněji než na lavicích, neboť se tam vyskytuje velké množství larev, patentek a škeblí. Myslím si, že každý rybář zažil, že se kapři okolo krmného místa ukazovali, ale záběry nepřicházely. Pokud chcete lovit úspěšně i na bahnitém dně, je zapotřebí mít boilie upravené pro tento způsob chytání. Proto jsme vyvinuli speciální přísadu, která snižuje přijímání pachu z bahna. Tato přísada rovněž zajišťuje pozvolné uvolňování atraktorů a aminokyselin z boilie do okolí. Během dvou let, kdy jsme tuto přísadu testovali, jsme zaznamenali vynikající úspěch právě na bahnitém dně, kde jiné nástrahy selhaly. Tuto speciální přísadu, kterou jsme sami vyvinuli, najdete ve všech našich směsích - kromě směsi 50/50 Atrakt.

60

CHILLI TUNA

Silně kořeněná pálivá směs, která je založena na tuňákových produktech jako tuňáková moučka a tuňákový extrakt. Doplněná velkou dávku práškového chilli a dalších druhů koření. Vše je ještě pro vyváženost doladěno ptačím zobem a mléčným proteinem. Dá se míchat se všemi příchutěmi, jak s ovocnými tak, živočišnými. Jedná se o velmi atraktivní celoroční nástrahu, a tudíž se hodí pro rychlé chytání, závodní rybolov a skvělá je i ve studené vodě. Díky vysokému obsahu živin je velmi vhodná i pro dlouhodobé rybaření.

#JETFISH

BIOKRILL

Neokoukaný, velmi koncentrovaný mix krillových produktů. Obsahuje několik druhů krillových mouček, extrakt z krillu, speciálně upravené ptačí zoby a mléčné proteiny. V této směsi je více krillových produktů než v jakékoli jiné. Díky speciálním krillovým surovinám jsme jich mohli použít velké množství, aniž by směs plavala. Mix má fantastickou a výraznou chuť a vůni, která se nedá ničím napodobit. Při výrobě boilie doporučujeme přidat amino liquid Biokrill a speciální krillovou esenci, nebo náš amino complex Biokrill. Protože je směs velmi výrazná, může se použít i bez esencí a využít tak naplno její přírodní aroma a chuť. Tato nástraha je velmi účinná po celý rok na všech typech vod a stylech rybaření. Doporučujeme ji i na rybářské závody díky její vysoké atraktivitě a účinku. Je to revoluční nástraha, která přinese hodně osobních rekordů.

2 kg

479 Kč

2 kg

5 kg

959 Kč

5 kg

20 kg

3 449 Kč

20 kg

50/50 ATRAKT

Zřejmě nejpopulárnější a nejvíce používaná směs v celé historii kapraření. Neexistuje asi směs, která by nachytala více kaprů i proto, že naprostá většina hotového boilie vyráběného kdekoli v Evropě, obsahuje právě směs 50/50. Všechny tyto směsi se mohou používat celoročně. Naši tvoří směs uhlohydrátů, proteinů, vitamínů, minerálů a atraktačních přísad. Je to jedna z nejekonomičtějších směsí, která se vyznačuje vysokou lekáží (schopností dobře uvolňovat atraktory ze směsi do okolí). Velmi dobře se zpracovává a tvaruje do podoby kuliček a lze ji doplnit všemi možnými atraktory. Je velmi dobrá na výpravy, kde potřebujete velké množství návnad k udržení zájmu ryb, a vynikající pro kratší výpravy, kde potřebujete okamžitě účinnou nástrahu.

SUPRA FISH

Tato směs prošla úpravami a kromě extrudovaných ptačích zobů jsme zvýšili množství rybích mouček. Supra fish obsahuje dva nejúčinnější druhy rybích mouček a k tomu ještě předtrávené rybí proteiny. Nyní tedy obsahuje 35 % rybích produktů. Tato směs je skvělá pro krátkodobé i dlouhodobé výpravy, dá se velmi dobře rolovat a zpracovávat. Je to bezesporu nejprodávanější boilie směs na českém trhu, a to díky její skvělé ceně a výborné kvalitě.

PROTEIN BIRD

Inovovaná směs na bázi rozpustných mléčných proteinů, enzymaticky upravených surovin a extrudovaných ptačích zobů. Tato nová směs obsahuje vyšší obsah ptačích zobů a mléčných proteinů než původní verze. Navíc je doplněná o sušené ovoce a ovocný chuťový stimulátor. Jedná se o univerzální směs pro všechny situace. Může se používat po celý rok, a to jak s živočišnými, ovocnými, tak i kořeněnými příchutěmi. Ve vodě se uvolňuje pozvolna a tím je pro kapry velmi atraktivní. Doporučujeme přidávat tekuté složky, protože z této směsi se velmi dobře uvolňují a tím kapra lákají ke krmení. Směs Protein bird je neokoukaná nástraha, vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé rybaření. Používáme ji rovněž při výrobě hotového boilie v řadě Legend Range.

KLUB RED

Pro vynikající výsledky směsi Robin red jsme připravili její levnější verzi. Tato směs obsahuje ptačí zoby, mléčné proteiny, přírodní aktivní složky a samozřejmě robin red. Má sníženou hladinu proteinových složek, ale zvýšenou hladinu atraktačních přísad. Je to vynikající směs pro přípravu atraktivního boilie na rychlé chytaní.

2 kg

165 Kč

2 kg

259 Kč

2 kg

479 Kč

2 kg

329 Kč

1 598 Kč

5 kg

330 Kč

5 kg

518 Kč

5 kg

959 Kč

5 kg

658 Kč

5 625 Kč

20 kg

1 160 Kč

20 kg

1 882 Kč

20 kg

3 449 Kč

20 kg

2 316 Kč

799 Kč

#JETFISH

61


BOILIE SMĚSI

ŽLUTÝ IMPULS

Revoluční směs složená ze žlutých ptačích zobů a enzymaticky upravených proteinů a extraktů. Obsahuje volné aminokyseliny s vysokým obsahem lysinu. Většina těchto přísad je v hydrolyzované formě, což znamená, že jsou ve vodě dobře rozpustné. Kapr je tedy vnímá okamžitě, jak se k nástraze přiblíží. Hydrolyzované enzymaticky upravené proteiny a extrakty jsou tou nejúčinnější složkou na kapry v současné době. Je to naprosto fantastická univerzální směs s vysokým obsahem přírodních atraktorů. Je účinná po celý rok, a to i v zimě a dá se použít jak na krátkodobé, tak dlouhodobé výpravy. Snadno se zpracovává a může se doplnit jakýmikoliv atraktory na sladké, ovocné, kořeněné a rybí bázi. Jsme si jisti, že se tato směs stane velkým hitem mezi našimi kapraři. Je to nejlepší směs na bázi žlutých semen na našem trhu a určitě stojí za to ji vyzkoušet, nemůžete být zklamáni. Doporučuji použít zvláště tam, kde nástrahy z rybích mouček bývají neúčinné.

62

BIOLIVER

Základ směsi tvoří námi objevená mořská moučka, která pochází z ostrova Mauricius a dosud nebyla použita v žádných nástrahách. Tato účinná moučka dodává celé nástraze velmi přitažlivou vůni a chuť, která je pro kapry neodolatelná. Dále je směs doplněna o silný játrový prášek a extrakt, předtrávené mořské proteiny a extrudované ptačí zoby pro maximální stravitelnost a atraktivitu. Tekutá složka Bioliver obsahuje enzymaticky upravená játra, směs sladkých a ovocných příchutí a N-Butyric. Během minulých let přinesla tato směs našim testerům velké množství nádherných kaprů, právě díky svému revolučnímu složení. Uspěli jak na rybářských závodech, tak i při lovení velkých kaprů, a to ve studené i teplé vodě. 799 Kč

BIOSQUID

Nejúspěšnější nástraha na velké kapry posledních let. Jedná se o čistou olihňovou směs sestavenou z předtrávených mořských proteinů a tří druhů olihňových mouček a extraktů. Naprosto odlišná od všech ostatních směsí. Fantasticky účinná na všech evropských vodách s amino complexem Biosquid. Skvěle funguje i ve studené vodě a je to nejlepší směs na velké kapry. Díky vynikající vůni a chuti se dá používat i jako samostatná nástraha bez přídavků esencí. Předtrávené olihňové moučky jsou nejúčinnější přísadou ve výrobě mimořádně úspěšných návnad. Kapři olihně doslova zbožňují a při jejich použití ve vaší vodě se stanou bezkonkurenčně nejlepší návnadou, na kterou jste kdy chytali. Ti, kteří ji začnou používat jako první, budou mít velkou výhodu. Za tu dobu, co je tato směs v prodeji, se na ni nachytalo mnoho skutečných obrů.

2 kg

439 Kč

2 kg

5 kg

878 Kč

5 kg

1 598 Kč

5 kg

20 kg

2 999 Kč

20 kg

5 625 Kč

20 kg

#JETFISH

2 kg

799 Kč

SEAFOOD

Velmi atraktivní směs, sestavená z mořských produktů. Hlavní podíl tvoří rybí moučky a předtrávené rybí proteiny. Směs je navíc doplněna o extrudované ptačí zoby a originální robin red. Připravili jsme ji také jako hotové boilie v naší řadě Legend Range, spolu se švestkovou esencí a česnekovým extraktem. Boilie směs Seafood je velmi účinná nástraha, která skvěle funguje i ve studené vodě, vhodná též pro závodní rybaření. Je to náš tip pro váš úspěšný rybolov a jsme si jisti, že si i letos na své konto připíše hodně krásných úlovků jako každý rok.

BIOENZYM FISH

Nejúčinnější rybí směs, která chytá velké kapry stále znovu a znovu každý rok. V minulosti na ni bylo uloveno velké množství velkých kaprů. Je složená ze šesti druhů za studena vyrobených rybích mouček, a to z huňáčka, tuňáka, sardinky, tresky, makrely a sledě. Dále je doplněna o předtrávené mořské proteiny a několik druhů mléčných proteinů, ptačích zobů a přírodně aktivních složek. Jako atraktor je přimíchán robin red a mořské řasy. Díky přídavku předtrávených mořských produktů je tato směs vhodná i pro chladné období roku. Může se doplňovat všemi druhy esencí, mezi nejlepší kombinace patří complexy losos a brusinka. Jedná se o nejlepší směs z rybích mouček, kterou lze v současné době vyrobit.

KOŘENĚNÝ TUŇÁK

Jedna z nejúspěšnějších směsí posledních let na českých vodách. Její základ tvoří silně aromatická tmavá moučka z tuňáka, mléčných proteinů, předtrávených mořských proteinů, olejnin a směsi koření. Je to velice nutričně hodnotná návnada, která funguje dobře s živočišnými i ovocnými příchutěmi. Velmi účinná je i při doplnění pouze rybím proteinem a lososovým olejem. Skvěle se hodí pro krátkodobé použití, kdy funguje okamžitě. Během dlouhodobých krmných kampaních přechází většina kaprů právě k této nástraze.

2 kg

349 Kč

2 kg

699 Kč

2 kg

1 598 Kč

5 kg

698 Kč

5 kg

1 398 Kč

5 kg

1 198 Kč

5 625 Kč

20 kg

2 457 Kč

20 kg

4 920 Kč

20 kg

4 217 Kč

#JETFISH

599 Kč

63


BOILIE SMĚSI

ROBIN RED

Směs Robin red vznikala postupně na francouzském Cassienu. Už při jejím testování se na ni ulovilo mnoho kaprů přes 20 kg a tři nejtěžší vážili 26,5 kg, 27 kg a 27,40 kg. Po dvou dekádách úspěšného lovu jsem se rozhodl směs vylepšit a modernizovat. V průběhu let se zpracování ptačích zobů změnilo a nyní máme k dispozici ještě kvalitnější suroviny než v minulosti. Hlavním atraktorem zůstal robin red koncentrát a do této směsi ho přidáváme určitě nejvíce ze všech evropských firem zabývajících se výrobou návnad. Směs je dále obohacena o moderní velmi výživné ptačí zoby, sušené ovoce, sušený hmyz, rozpustné mléčné proteiny, přírodní extrakty, atraktivní mix koření a sladidlo. Směs je velmi účinná po celý rok a použitelná krátkodobě i dlouhodobě. Jedná se o nejúspěšnější směs z ptačích zobů současnosti a je tou pravou volbou při honbě za kapřími obry kdekoli a kdykoli. 2 kg

64

799 Kč

BIOCRAB

Patří mezi velmi účinné směsi. Její testování probíhalo tři roky na různých vodách, včetně těch nejtěžších revírů v Evropě. Je upravena tak, že funguje po celý rok, a to i ve studené vodě. Její hlavní složky tvoří sušené krabí maso a předtrávený krabí protein (v žádné směsi není dosud takové množství krabích produktů). Dále je směs obohacena o různé mořské moučky a mléčné proteiny. Samozřejmě nechybí ani speciální přísada, která zabraňuje přijímání pachu z bahna, což bývá slabinou většiny směsí. Původně jsme tuto přísadu přidali pouze do směsi Biosquid. Vzhledem k tomu, že její účinnost se ukázala velmi vysoká, rozhodli jsme se v průběhu testování přidat ji i do směsi Biocrab, jejíž účinek se tím rapidně zvýšil. Již na první pohled poznáte, že se jedná o naprosto odlišnou směs v porovnání s ostatními. Biocrab je zkrátka nástraha, která přitahuje velké kapry, a která je jedničkou na trhu. 2 kg

799 Kč

GLM ENDURO

Velmi účinná zbraň na velké kapry. Směs na bázi GLM obsahuje větší množství GLM moučky, GLM extraktu a enzymaticky upravených mořských mouček. Dále obsahuje celé drcené škeble, včetně jejich skořápek, což navozuje tzv. efekt křupnutí. Komplexnost zajišťují sušené mořské řasy, ptačí zoby, sušený hmyz, mořský krill a rozpustné mléčné proteiny. Když jsme před lety uvedli na trh hotové nástrahy na bázi GLM moučky, GLM boilie, způsobily doslova revoluci v dosavadním lovu kaprů svojí téměř pohádkovou účinností, kterou vykazují po celý rok a téměř na všech vodách, a to i v zahraničí. K charakteristice směsi bych ještě dodal, že se velmi dobře zpracovává a tvaruje, je lehce stravitelná a může se používat po celý rok. Díky výraznému pachu a chuti se mimořádně liší od ostatních nástrah a její kvalita se naplno projeví na hodně prochytávaných vodách, kde způsobí doslova revoluci. Pro zimní období bych doporučil její smíchání například se Žlutým impulsem a přidáním většího množství tekuté potravy jako Bioamino nebo Amino seafood koncentrát. Velmi dobré je také přidání játrového prášku v množství 10 g na 1 kg. 2 kg

799 Kč

5 kg

1 598 Kč

5 kg

1 598 Kč

5 kg

1 598 Kč

20 kg

5 625 Kč

20 kg

5 625 Kč

20 kg

5 625 Kč

#JETFISH

#JETFISH

65


SUROVINY NA VÝROBU BOILIE Nabízíme suroviny pouze té nejvyšší potravinářské kvality, které nakupujeme ve velkém po celém světě. Díky tomu vám můžeme nabídnout nejširší sortiment za nejnižší ceny v ČR.

PARTIKLY

SEMOLINA

SPECIÁLNÍ SUROVINY

1 kg - 49 Kč

SOJOVÁ ODTUČNĚNÁ MOUKA 1 kg - 59 Kč

ROBIN RED

250 g - 159 Kč

KUKUŘIČNÁ MOUKA

500 g - 160 Kč

1 kg - 45 Kč

KUKUŘIČNÁ KRUPICE

RED FAKTOR NECTABLEND SLUIS CLO

LAKTALBUMIN

TŘÍDĚNÉ RYBÍ MOUČKY A MOŘSKÉ PŘÍSADY GLM MOUČKA

GLUTEN

LOSOSOVÁ MOUČKA

PŠENIČNÉ KLÍČKY

ENZYM FISH MOUČKA

AMINOLAKT

TUŇÁKOVÁ MOUČKA

ALBUMIN

MLETÁ MOŘSKÁ ŘASA

1 kg - 45 Kč

250 g - 179 Kč 500 g - 79 Kč 500 g - 35 Kč 500 g - 59 Kč

250 g - 250 Kč

SYROVÁTKOVÝ PROTEIN 500 g - 59 Kč

500 g - 165 Kč 500 g - 89 KČ

500 g - 149Kč 500 g - 89 Kč 250 g - 99 Kč

HUŇÁČKOVÁ MOUČKA 500 g - 89 Kč

SARDINKOVÁ MOUČKA 500 g - 89 Kč

66

#JETFISH

TYGŘÍ OŘECH

Velmi oblíbená nástraha pro kapry. Návod k přípravě: před použitím namočte do vody na 24 hodin, pak třicet minut povařte a ponechte namočené v lázni, ve které jste tygří ořech vařili, až se vytvoří z vody hustá medovina, která kapry velmi přitahuje. Poté spotřebujte nebo zamrazte. 1 kg 85 Kč 5 kg - 385 Kč 25 kg - 1800 Kč

OBŘÍ TYGŘÍ OŘECH

Velmi oblíbená nástraha pro kapry. 1 kg - 169 Kč 5 kg - 760 Kč

LOUPANÝ TYGŘÍ OŘECH

MALÝ TYGŘÍ OŘECH

Vynikající na vnadění i chytání a za nejlepší cenu v ČR. 1 kg 73 Kč 5 kg - 330 Kč 25 kg - 1550 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500 g - 45 Kč 5 kg - 360 Kč

KUKUŘICE 5 kg - 90 Kč

Díky tomu, že tento druh tygřího ořechu nemá slupku, vysílá silné atraktační signály do okolí směrem ke kaprovi. Je to vynikající nástraha.

PARTIKL MIX

DIVOKÝ ČERNÝ TYGŘÍ OŘECH

5 kg - 149 Kč

500 g - 99 Kč

5 kg - 169 Kč

ŘEPKA

Vzácná divoká odrůda tygřího ořechu. 500 g - 99 Kč

Všechna balení tygřích ořechů a konopné semínko v 5kilovém balení k dostání pouze v e-shopu a prodejnách Jet Fish.

#JETFISH

67


FEEDEROVÉ PELETY V DIPU

FEEDEROVÉ PELETKY Vynikající, rychle účinná nástraha sestavená speciálně pro lov na feeder. Peletky jsou ochucené těmi nejúčinnějšími příchutěmi a mají dírku pro snadné nastražení. Jsou vynikající i při rybářských závodech díky své vysoké atraktivitě. Je to jedna z nejúčinnějších nástrah na feeder.

Boosterované halibut pelety v tekutých potravách, extraktech a esencích. Svou vůní skvěle přilákají kapry k nástraze.

MED OLIHEŇ ŠVESTKA VANILKA PERNÍK KUKUŘICE JAHODA ČESNEK

OLIHEŇ JAHODA ČESNEK 12 mm 120 g

68

8 mm 150 g

65 Kč

49 Kč

NÁSTRAHY NA HÁČEK

ROHLÍKOVÉ BOILIE

Dnes již klasická nástraha, kterou jsme ještě vylepšili silným naboosterováním v atraktorech: aminokyselinách, betainu, extraktech a našich vynikajících exkluzivních esencích. Na rozdíl od běžných výrobků jsou naše rohlíkáče mnohem atraktivnější, což vidíte již na první pohled. Rohlíkové boilie vydrží dlouho na háčku a dlouho si zachovává svou vůni. Navíc je přinášíme za skvělou cenu.

VANILKA, JAHODA, MED, BRUSINKA, BROSKEV, ŠVESTKA/SCOPEX, NATURAL, OLIHEŇ, ČESNEK, ANÝZ, KUKUŘICE

FOUKANÁ PŠENICE

Extrudovaná nástraha z pšenice. Vhodná pro lov s krmítkem, na feeder, a nebo na plavanou.

VANILKA, JAHODA, BROSKEV, MED, BRUSINKA, ŠVESTKA/SCOPEX, BIOSQUID, BIOCRAB 100 ml - 26 Kč

30 g + 20 g ZDARMA! - 69 Kč

MĚKČENÉ PELETKY

Silně naboosterované v atraktorech: aminokyselinách, betainu a našich exkluzivních esencích. Měkčené peletky vydrží dlouho na háčku a dlouho si zachovávají svou vůni.

VANILKA, JAHODA, BROSKEV, MED, BRUSINKA, ŠVESTKA/SCOPEX, OLIHEŇ, ČESNEK, ANÝZ, KUKUŘICE 20 g - 29 Kč

#JETFISH

#JETFISH

69


NÁVAZCOVÉ ŠŇŮRKY

CRAFT Měkká, velmi jemná šňůrka, která se používá k přelstění velmi opatrných a zkušených kaprů. Má maskovací zbarvení, takže dobře splyne se dnem.

MAGNUS Splétaná, ve vodě neutrální šňůrka s maskovacím zbarvením na travnaté dno. Vhodná pro všechny typy návnad. 25lb (11,4 kg) 20 m

169 Kč

25lb (11,4kg) 20 m

179 Kč

IMPULS Velmi jemná splétaná šňůrka, vhodná na plovoucí boilie nebo při montáži na panáčka. Vynikající při výrobě kombinovaných návazců v kombinaci s materiálem SPARK a ENDURO.

HEAVY GREEN CAMOUFLAGE (zeleno žlutá)

45lb (20,4 kg) 10 m

135 Kč

25lb (11,4 kg) 20 m

169 Kč

70

#JETFISH

MYSTIC Ztužená splétaná kombinovaná šňůrka pro přípravu tuhých a kombinovaných návazců. Pro tuhé návazce ponechte ztužený povrch. Pro kombinované návazce stáhněte nehtem nebo tupou stranou nože několik cm ztuženého povrchu. Doporučujeme v délce asi 3 - 5 cm od háčku, ostatní návazec ponechte ztužený.

EXPERT Splétaná šňůrka s maskovacím zbarvením, vhodná při lovu s potápivým boiliem nebo při montáži na panáčka. Účinná na písčitém i bahnitém dně.

25lb (11,4 kg) - 20 m

240 Kč

25lb (11,4 kg) - 20 m 35lb (15,9 kg) - 20 m

179 Kč

HEAVY CAMOUFLAGE (písčito žluto hnědá) Šňůra s olověným jádrem. Velmi pevná a vysoce odolná proti oděru, používá se k výrobě montáží od návazce k šokovému návazci. Nahrazuje tak bužírku a různé typy jiných vodičů. Její hlavní předností je, že leží na dně, a tudíž je těžké pro kapra ji identifikovat. Na rozdíl od jiných hadiček, které mají tendenci plavat. 45lb (20,4 kg) - 10 m 135 Kč

BLACK MYSTIC Ztužená splétaná kombinovaná šňůrka pro přípravu tuhých a kombinovaných návazců. Má černou barvu a je o něco tenčí než klasický Mystic. Pro tuhé návazce ponechte ztužený povrch. Pro kombinované návazce stáhněte nehtem nebo tupou stranou nože několik cm ztuženého povrchu. Doporučujeme v délce asi 3 - 5 cm od háčku, zbytek návazce ponechte ztužený. 25lb (11,4 kg) - 20 m 240 Kč

#JETFISH

71


VLASCE

CLEAR SHOCK LEADER

Červeně zbarvený vlasec určený převážně pro lov kaprů. Jeho červená barva je dobře vidět, a tak při zdolávání máte přesnou informaci, kde se kapr právě nachází. Barva vlasce zaručuje viditelnost za každých podmínek, takže usnadní zdolávání kapra ve vázkách nebo mezi jinými vlasci. • MAXIMÁLNÍ PEVNOST V UZLU 0,25 mm • VYSOKÁ ODOLNOST PROTI ODĚRU 0,28 mm • MINIMÁLNÍ PRŮTAŽNOST 0,30 mm 0,35 mm 1 000 m - 499 Kč

Při výrobě tohoto šokového vlasce byly použity nejmodernější technologie, jaké jsou momentálně k dispozici, aby splňovaly všechny, námi požadované vlastnosti. A to je: · vysoká oděru odolnost proti škeblím a ostrým hranám kamenů · hladký povrch pro daleké náhozy · zároveň měkkost pro snadné vázání uzlů · samozřejmostí je průzračně čirá barva proto, aby ho ryby ve vodě neviděly Nyní vám po dlouhém testování můžeme nabídnout to nejlepší, co na trhu je, a to je náš Clear Shock Leader. Důkazem je nespočet velkých úlovků z těžkých vod z celé Evropy.

FISH MEDIC

FISH MEDIC Dezinfekční prostředek ve spreji, který slouží k ošetření kapří tlamky v místě, kde byl zapíchnutý háček. Skvělý i na ošetření drobných poranění na těle ryby. Urychluje hojení. 20 ml - 99 Kč

CLEAR SHOCK LEADER - 100 M 0,45 mm (9,10 kg) 0,50 mm (11,40 kg) 0,60 mm (15,70 kg) 0,70 mm (20,40 kg) 249 Kč

72

#JETFISH

#JETFISH

73


OBLEČENÍ

MIKINA NA ZIP Kvalitní pánská mikina v moderní barvě s krytým nylonovým zipem a kapucí se stahovací šňůrkou. Dvě přední uzavíratelné kapsy na zip. 3D potisk rukávu.

TRIKO JET FISH Triko s potiskem z kvalitní pleteniny pohodlné na nošení.

S - XXXL

499 Kč

M - XXXL

1200 Kč

MIKINA ZELENÁ S KAPUCÍ Barva: khaki, černé tištěné logo

TRIKO VÍC NEŽ NÁSTRAHA Triko z kvalitní pleteniny pohodlné na nošení. Barva khaki vsazené maskáčové rukávy, potisk.

Ve stejném designu vyrábíme i trika s krátkým rukávem za cenu 350 Kč CENA 999 Kč

499 Kč

S,M,L,XL,XXL

S - XXL

TRIKO ČERNÉ Triko z kvalitní pleteniny pohodlné na nošení. Černá barva, žlutý potisk. S - XXXL

149 Kč

TEPLÁKY Tepláky zajistí pohodlí během každodenních aktivit. Na dotek měkká pletenina díky vysokému obsahu bavlny zaručuje komfort používání.Tři zipem uzavíratelné kapsy. Nohavice s logem.

MIKINA ŽÍHANÁ JET FISH Světlá žíhaná mikina s kapucí. Kapuci lze stáhnout tkaničkami. Na předním díle mikiny je průchozí kapsa. Spodek mikiny a rukávy jsou opatřeny pružným lemem. Černý potisk.

PÁNSKÉ KRAŤASY Pohodlné bavlněné pánské kraťasy pro každodenní nošení, díky elastickému nastavitelnému pasu nikde neškrtí. Dvě boční kapsy. Barva červená a černá s výrazným logem na nohavici.

900 Kč

999 Kč

450 Kč

S - XXL

74

#JETFISH

M - XXXL

S - XXL

#JETFISH

75


OBLEČENÍ

ČERNÁ MIKINA ZIP Kvalitní pánská mikina na zip s žebrovanými náplety na rukávech a v pase. Dvě přední kapsy. Krytý přední nylonový zip. Barva černá, bílá výšivka s nápisem Jet Fish Since 1990. S - XXL

799 Kč

TRIKO POLO Pánská polokošile s krátkým rukávem, zapínání na 3 knoflíčky, dole malý rozparek. Barva khaki, černá, vyšité žluté logo.

DÁMSKÁ ZIMNÍ ČEPICE Úpletová čepice s vyšitým logem

S - XXL

UNI velikost

399 Kč

199 Kč

KŠILTOVKA Unisex snapback kšiltovka ze 100% bavlny (twill) s bezešvým předním dílem pro pohodlné nošení. Netradiční maskáčový vzhled s černým kšiltem. Nastavitelná spona.

KŠILTOVKA Stylové kšiltovky ve stylu truckerek s výrazným logem JET FISH ve třech barevných variantách midnight camo, jungle camo a arctic camo. Přední panel a kšilt ze 100% bavlny. Bezešvé čelo pro pohodlné nošení.

UNI velikost

UNI velikost

399 Kč

399 Kč KŠILTOVKA JET FISH Kšiltovka opatřená vnitřním elastickým páskem, barva černá, šedá.

Podkolenky

vel. 39 - 42 vel. 43 - 46

249 Kč

UNI velikost

350 Kč

ZIMNÍ ČEPICE Pánská zimní úpletová čepice s vyšitým logem. UNI velikost

199 Kč

Ponožky

vel. 39 - 42 vel. 43 - 46

190 Kč 76

#JETFISH

#JETFISH

KŠILTOVKY ARMY Barva černá, maskáč, světlá khaki, vyrobeno ze 100% bavlny. Nastavitelná velikost 53-58 (S-XL)

249 Kč

77


ŠPIČKA V RYBÁŘSKÝCH VAHÁCH! • Všechny váhy jsou vyráběny a kalibrovány v britském závodě v souladu s evropskými normami • Háky a závěsná oka z nerezové oceli • Odolné polykarbonátové kryty • Vysoce rezuvzdorné vnitřní součástky • Funkce tare/nulování až do 15 % kapacity váhy • Ochrana proti přetížení 1000 LITTLE GEM Spolehlivě zváží váš úlovek za všech okolností. Díky malým rozměrům se hodí jako příruční váha nebo jej využijí rybáři, kteří často mění místo, či začátečníci. Váha je vybavena klipem pro kontrolu brzdy cívky navijáku. Dodáváno s ochranným obalem. Hmotnost 77 g, délka (od háku k závěsnému oku), 170 mm, průměr 23 mm. Údaje v kg RH 1025 TP300 - 25 kg x 500 g

3000 FLYWEIGHT MK2 Vpravdě kapesní model, který vyniká nízkou hmotností a je velmi snadno přenosný. S hmotností pouhých 190 g a tloušťkou 25 mm se řadí mezi nejtenčí ciferníkové váhy na trhu. Dodáváno s ochranným obalem. Rozměry ciferníku 95 x 165 mm, délka (od háku k závěsnému oku) 250 mm

Ciferník v kg a lb

RH8020 TP200 - 20 kg x 100 g 389 Kč

Ciferník v kg

4000 SPECIMEN HUNTER Všechny modely řady Specimen hunter mají integrované vnitřní bezúdržbové a voděodolné osvětlení, které během noci osvítí celý ciferník. Osvětlení je vybavené funkcí bezdotykového automatického vypínání, díky němuž zůstane ciferník osvětlený po celou dobu vážení. Rozměry a technické specifikace jsou shodné s váhami řady 4000 Standard. Ciferník v kg

RH 4050 TP300S - 50 kg x 100 g RH 4100 TP300S - 100 kg x 200 g 3 990 Kč

RH 3020 TP300 - 20 kg x 50 g 910 Kč

319 Kč

2000 GEM Má podobnou kapacitu jako váha 1000 Little gem, ale vyznačuje se jemnějším dělením měřící stupnice. Díky malým rozměrům je snadno přenosná. Dodáváno s ochranným obalem. Hmotnost 117 g, délka (od háku k závěsnému oku) 280 mm, průměr 25 mm. Údaje v kg RH 2030 TP300 - 30 kg x 200 g 559 Kč

78

8000 MICRO Nejnovější model sportovních vah. Vyniká mimořádně lehkým krytem. Dodáváno s ochranným obalem. Hmotnost 190 g, rozměry ciferníku 78 x 135 mm, délka (od háku k závěs nému oku) 172 m.

#JETFISH

4000 ANGLING Mimořádně úspěšný model, který se postupem času stal měřítkem kvality a přesnosti pro všechny ostatní rybářské váhy. Vynikající přesnost, hmotnost 800 g, délka (od háku k závěsnému oku) 285 mm. Ciferník v kg

RH 4054 TP300 - 54 kg x 200 g RH 4100 TP300 - 100 kg x 250 g Ciferník v kg a lb

RH 4027 TP200 - 27 kg x 100 g RH 4054 TP200 - 54 kg x 200 g RH 4100 TP200 - 100 kg x 250 g 2 749 Kč

7000 DIGITAL Mimořádně přesná digitální váha, která uspokojí vysoké nároky moderního sportovního rybáře. Velký LCD displej je vybaven aktivním pozadím, díky němuž je údaj dobře čitelný za všech světelných podmínek. Inovovaný software umožní ukládat naměřené hodnoty a váhu překalibrovat. Hmotnost 400 g, délka (od háku k závěsnému oku) 220 mm, průměr 120 mm. RH 7030 TP200 - 30 kg x 25 g 2 595 Kč

RH 7060 TP300 - 60 kg x 25 g 3 565 Kč

TEPLOMĚR Praktický teploměr, kterým můžete teplotu vody změřit přímo u břehu nebo jej prutem hodit do libovolné vzdálenosti. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, která odolá nárazům i při dalekých náhozech. Teplota se měří v nabraném vzorku vody, aby výsledek nebyl ovlivněn povětrnostními vlivy, např. studeným větrem. Rozsah stupnice: 0 až 40 °C

RH TH 1 805 Kč

9000 DIGITAL Kompaktní válcová digitální váha, vybavena osvědčeným softwarem jako řada 7000. Navzdory malým rozměrům má velký dobře čitelný displej. Dodáváno s ochranným obalem. Hmotnost 150 g, délka (od háku k závěsnému oku) 270 mm, průměr 35 mm. RH 9025 TP 200 - 25 kg 1 585 Kč

OSVĚTLENÍ Ke všem modelům vybaveným ciferníkem lze dokoupit osvětlení. RH SL 1 435 Kč

DIGITÁLNÍ TEPLOMĚR Nový digitální teploměr s pevnou odolnou konstrukcí a 12mm LCD podsvíceným displejem, který jsme vyvinuli a vyrábíme jej přímo v Anglii. Díky němu budete moci přesně monitorovat změny teploty vzduchu nebo vody, zjistíte z něj naměřenou nejvyšší, respektive nejnižší teplotu. Dokonale vodotěsný externí senzor se tří metrovým kabelem umožňuje nepřetržité sledování teploty i během dlouhé výpravy. Údaje jsou ve stupních Celsia nebo Fahrenheita, teploměr měří s přesností 0,1 stupně. Dodáván v ochranném pouzdře. Rozsah stupnice: - 10 °C až 60 °C 829 Kč

#JETFISH

79


PRODUKTY JET FISH K DOSTÁNÍ V TĚCHTO PRODEJNÁCH: PRAHA AZ-Fishing s.r.o. Štúrova 1285/20, Praha 4 tel.: 604 608 004 R.P. ABOS Vrchlického 53, Praha 5 tel.: 775 183 487 R.P. Štika Starochuchelská 182/14 Praha 5 - Velká Chuchle tel.: 257 221 752 R.P. LB Fish Dukelských hrdinů 902/40, Praha 7 tel.: 777 732 103; 777 290 655 JV Rybářské potřeby Trousilova 1065/6, Praha 8 – Kobylisy tel.: 774 004 970 Rybářská speciálka – ForCarp shop Hostýnská 520, Praha 10 tel.: 725 533 865 COOLFISH s.r.o David Stubley, Na Ostrůvku 311/3a, Praha tel.: 608 554 747 STŘEDOČESKÝ KRAJ R.P. Robert Anýž Česká 193/24, Beroun tel.: 311 610 832

R.P. DaM Pospíšil s.r.o. Přítoky 81, Miskovice tel.: 725 468 468

R.P. U Petra Kostelecká 208,Neratovice tel.: 603 817 775

Karel Nikl s.r.o. Havlíčkova 840, Kolín tel.: 777 227 827

R.P. Měchenice - Martin Svoboda Vltavská 5, Davle, tel.: 721 362 325

R.P. Leoš Zápotocký V kolonii 391, Nymburk, tel.: 606 870 843

ALL FISH - Petr Mrázek Příbramská 1628, Dobříš tel.: 605 358 946

R.P. Oldřiška Pánková Fügnerova 245, Poděbrady tel.: 603 752 029

Krmiva Smečno Tomáš Průša, Kačická 514, Smečno tel.: 731 173 711

VK- Fish Riegrova 123, Kladno tel.:720 943 823

R.P. Dejvil - Martin David Prokopova 619, Rakovník tel.: 603 117 715; 313 035 352; 603 161 540

R.P. Martin Klíč Čechova 1435, Kladno tel.: 602 101 046

R.P. Milan Barilla Trojanova 49, Rakovník, tel.: 602 394 677

Spoma rybářské centrum Nám.Jana Masaryka 2735, Kladno tel.: 776 332 888 Rekord fish - Jan Půhonný Vrchlického 526/23, Kralupy nad Vltavou tel.: 602 336 704 R.P. Xtreme Fishing CZ Nám. Komenského 76/21, Kostelec nad Labem tel.: 605 265 000 R.P. Aqua Carpio Bratronice 20, Luštěnice tel.: 774 751 163

R.P. U Habakuka - Jiří Hrdý Pražská 66, Beroun tel.: 775 145 222

R.P. NA SOUTOKU Pražská 2079, Mělník tel.: 602 432 993

Interier - Jaroslav Vlach Pražská 1218/77, Brandýs nad Labem tel.: 603 114 190

R.P. Jana Křepelková Jana Palacha 1026, Mladá Boleslav tel.: 605 419 862

R.P. Podběrák Ostrůvek 1786, Brandýs nad Labem tel.: 777 192 550

R.P. Arybářství Masarykova 440, Neratovice tel.: 605 446 439; 315 602 255

80

R.P. Černý Černokostelecká 536, Říčany u Prahy tel.: 775 209 910 R.P. Jaromír Senft Školská 308, Sázava, tel.: 606 744 478 R.P. mmfish.cz Sedlecká 55, Sedlčany, tel.: 775 919 007 R.P. U Petra Palackého 201, Slaný, tel.: 724 325 130 R.P. Karel Domin Komenského 40, Vlašim, tel.: 603 229 083 R.P. Český Brod- Petr Nemasta Husovo náměstí 74,Český Brod tel.: 722 416 689 Rybářské potřeby Kamila Košteynová, Hlavní 137, Ptice tel.: 775 146 781 Rybářské potřeby Rybashop Miroslav Pacovský Ovčárecká 287, Kolín 5 tel.: 721 709 525

#JETFISH

Martin Matějčík – GINT CARP 1.Máje 226 , Mnichovo Hradiště tel.: 730 177 052 Rybářské potřeby K a P Kateřina Dudi, Wolkerova 389, Votice tel.: 607 151 507 Rybářské potřeby Jana Doutnáčová, Jaselská 814, Čelákovice tel.: 736 642 588 Pavel Doskočil Polní 225, Mukařov, tel.: 604 833 680

Rybářské a cyklistické centrum Jan Trázník Chlum u Třeboně 480, Chlum u Třeboně tel.: 602 125 056 R.P.Fishstar s.r.o. Petr Musílek Jarošovská 753/III, Jindřichův Hradec Tel.: 603 500 590 R.P. Iveta Mikešová Kostelní 74, Kaplice tel.: 777 710 484 R.P. Martin Vaněček Budějovická 417/24, Písek tel.: 774 517 887 R.P. Luboš Winzig Malé Náměstí 2, Prachatice tel.: 775 360 595

Petr Novák-ipan Ostrá 214, Ostrá, tel.: 607 254 127

R.P. Milan Trešl Komenského 52/2, Soběslav tel.: 602 405 618

FHST/SOME CZ Dagmar Břendová Všeradice 1, Všeradice, tel.: 722 929 447

R.P. Anna Šimkovská Třebízského 837, Třeboň tel.: 775 232 679

JIHOČESKÝ KRAJ R.P. U Mácy Havlíčkovo nám. 93, Dačice tel.: 721 683 913

R.P. Václava Podlahová ČS. Armády 181, Veselí nad Lužnicí tel.: 607 645 310

R.P. HANÁK s.r.o. K. Světlé 540/6, České Budějovice tel.: 387 319 151

R.P. Radek Křenek V Líse 77, Vodňany tel.: 728 660 278

Rybářský sport - Vlasta Tůmová Hradební 31, České Budějovice tel.: 387 318 406

KRAJ VYSOČINA R.P. U Šupinky Hradská 538, Humpolec tel.: 565 536 345; 777 274 525

Vojtěch Jungvirt Rudolfovská 686/66a, České Budějovice tel.: 602 487 608

R.P. Big Fish Cyril Huk, Žižkova 89, Jihlava tel.: 774 310 445

R.P.Dagmar Badurová Nám. Míru 136/24,Batelov tel.: 606 715 236

Foret Group s.r.o. Kpt.Jaroše 880/22, Hustopeče tel.: 777 132 800

R.P. Rousínov s.r.o. Slavkovská 1147, Rousínov tel.: 733 506 062

R.P. LB Fish Mlýnská 138, Ledeč nad Sázavou tel.: 777 290 655

Rybářství Hook s.r.o. Martin Svoboda Kapitána Otakara Jaroše 286/22, Vyškov tel.: 722 760 537

R.P. FISHBIS Libor Slanina Masarykova 227, Zbýšov u Brna tel.: 728 061 384

R.P. Sobfishing Petr Sobotka Nádražní 464/33,Žďár nad Sázavou tel.: 773 905 573 R.P. Josef Vařejka Petrovická 861, Nové Město na Moravě tel.: 731 118 077 R.P. JET FISH Radětínská 1975, Pelhřimov tel.: 565 327 783; 736 613 942 R.P. Okoun - Vojtěch Maštera Smila Osovského 24, Třebíč tel.: 568 840 004 U kapříka Pavla Bouzková, nám. 8. května 1, Hrotovice tel.: 604 184 372 JIHOMORAVSKÝ KRAJ Království rybářů Koliště 59, Brno, tel.: 732 529 900 MOJE RYBAŘINA s.r.o. Mojmírovo nám. 11, Brno, tel.: 605 138 807 RYBAŘSKÉ POTŘEBY U SUMCE Pavel Švábenský, Kotlářská 10, Brno tel.: 603 446 500 Rybářská speciálka, s.r.o. Vídeňská 89b, Brno, tel.: 777 132 800 Rybaření Brno s.r.o. Lukáš Parma, Zvonařka 5, Brno tel.: 776 588 442

R.P. Martin Mička Zámecká 57, Bzenec tel.: 777 051 976 R.P.RosCarp Vojtěch Lacina Palackého náměstí 1600, Rosice tel.: 774 241 575 R.P. Fishing centrum Jungmannova 499/41, Kyjov tel.: 732 710 705 R.P. Renata Marečková Nám. Krále Jiřího 19, Kunštát na Moravě tel.: 775 201 135

R.P. Proficarp Gregor Evropská 6, Znojmo tel.: 737 285 192 R.P. České boilie Lesní 65,Raječko tel.: 731 464 612 R.P. Na Háčku Miroslav Kříž Sokolovská 1235/38, Boskovice tel.: 732 981 395 FREYA GM - Sportovní rybolov Ivančice Dana Mosoriaková Padochovská 6, Ivančice tel.: 603 232 395

R.P. Radka Olejníková Bartolomějské nám. 36 Veselí nad Moravou tel.: 602 504 041 R.P. Jiří Závodný Svárov 714, Vsetín tel.: 603 878 950 J.R.F. Radim Jarošek Bobrky 495, Vsetín tel.: 604 715 585 R.P.Vsetín Antonín Juřička Ohrada 1851,Vsetín tel.: 732 707 573 R.P.U Zlatých štik – Radomil Horák Nádražní 26, Uherské Hradiště tel.: 606 776 672 R.P. KOVIN FISH s.r.o. Nám. T. G. M. 1335, Zlín tel.: 577 431 855

R.P. Obchodprorybáře.cz Na Královkách 937/6, Kuřim tel.: 733 738 733; 549 212 444

ZLÍNSKÝ KRAJ R.P. Jindřich Ruman Nádražní 958, Ostrožská Nová Ves tel.: 603 103 432

R.P. Petr Kilinger Hlavní 180,Vranovice tel.: 728 657 698

Milfa Fishtec s.r.o. J. Valčíka1259, Otrokovice tel.: 576 771 343, 773 577 585

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ Charlie rybářské centrum, s.r.o. Jablunkovská 853, Český Těšín tel.: 603 111 648

R.P. Libor Zobač Bučovická 155, Slavkov u Brna tel.: 604 851 407

R.P. FreeFishing Meziříčská 2868, Rožnov pod Radhoštěm tel.: 777 272 530

Rybářské potřeby U Štiky, s.r.o. Míru 1318, Frýdek-Místek tel.: 558 631 283

R.P. Gutman Martin Group s.r.o. CarpConcept, Družstevní 99, Strachotín tel.: 777 664 564

R.P. Rybářské centrum Petr Jestřabík, Velkomoravská 118 Staré Město u Uherského Hradiště tel.: 603 532 246

R.P. A.S. Fish - Martin Antalec Dělící 939/8, Havířov tel.: 774 212 955

Chovatelské a rybářské potřeby Petr Štěpánek Rozhraní 404, Holasice tel.: 608 753 152

R.P. OBCHOD - RYBAŘENÍ Roman Dvořáček Havřice 400, Uherský Brod, tel.: 777 348 859

#JETFISH

Zedfish - rybářská speciálka Nad Hájkem 865, Dolní Němčí tel.: 602 774 173

RS Fish rybářské potřeby s.r.o. Radim Snopek Hlavní třída 438/73, Havířov tel.: 604 994 440

R. P. Rimex Richard Pletnicki Nádražní 2068/2a, Karviná-Fryštát tel.: 606 846 326 R.P. U Prcka Irena Šebestová Náměstí 5,Frýdlant nad Ostravicí Tel.: 724 041 805 R.P. Antonín Směšný - DAJAS Revoluční 38, Krnov tel.: 554 614 359 R.P. CADOX fishing s.r.o. Areál letiště budova č. 60, Mošnov tel.: 733 300 046 R.P. Ladislav Král Gen. Hlaďa 18, Nový Jičín tel.: 556 706 500 R.P. Jindřich Kotlář Výstavní 3, Ostrava tel.: 596 613 827 R.P. Rybochňapi Gajdošova 2421/8, Ostrava tel.: 734 214 625; 603 258 029 Fishing House Bulharská 1669/15,Ostrava tel.:778 099 554 R.P. MEGAFISH Jugoslávská 40, Ostrava - Zábřeh tel.: 608 218 009; 774 151 678 R.P. RYBOMANIA Nádražní 982/104,Ostrava tel.: 603 332 925 KMR FISCH Holasická 1069/57, Opava tel.: 733 644 781 R.P. U Čvachty Slezská 970, Orlová, tel.: 722 915 670

81


PRODUKTY JET FISH K DOSTÁNÍ V TĚCHTO PRODEJNÁCH: R.P. Marián Telega Ostravská 70, Orlová-město, tel.: 739 692 483 Rybářska nej s.r.o. Andrej Kačur Rybářské potřeby Nádražní 3, Bruntál tel.: 602 707 499 Rybářské a chovatelské potřeby Libor Jurák, 1. máje 305, Bohumín 3 tel.: 603 162 575 OLOMOUCKÝ KRAJ JET FISH Morava - Petr Čížek Jiráskova 19, Olomouc - Hodolany tel.: 603 878 149 Centrum myslivosti a rybaření Plumlovská 3614, Prostějov, tel.: 582 363 382 R.P. MAVEP - Dana Vévodová Za Mlýnem 22, Přerov, tel.: 581 736 776 R.P.Tovačov Cimburkova 344, Tovačov tel.: 775 443 272 Rybářské potřeby MILO Hradská 107/21, Loštice tel.: 723 312 745 PARDUBICKÝ KRAJ R.P. Vít Šaroun Sokolovská 126, Litomyšl tel.: 608 974 889 R.P. Na prutu Aleš Horych Hradecká 1629, Přelouč, tel.: 736 642 608 R.P. Lukáš Papšík Masarykova 133, Sezemice tel.: 733 296 547 David Roubínek nám. Přemysla Otakara II. 13 Vysoké Mýto tel.: 604 686 801

82

Pavel Bulva - HUNGERFISH U Husova sboru 1716, Pardubice tel.: 777 291 488

R.P. Hobby G Poštovní 538, Vrchlabí tel.: 736 480 192

BOHEMIA FISHING Pobřežní 2173/4, Litoměřice tel.: 776 384 189

Aleš Matras – ČESKÝ RYBOLOV.cz Palackého nám. 382, Skuteč tel.: 608 924 568

Luděk Hubený Heydukova 1277 Dvůr Králové nad Labem tel.: 603 414 984

R.P. U Dana Okružní 12/139, Litoměřice tel.: 724 895 881

JV Fishing Václav Vavřín Sokolovská 121, Litomyšl tel.: 734 321 579 KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ Rybářský ráj HK - Martin Kleček Pražská 8, Hradec Králové tel.: 608 769 530 TOP-RYBAŘINA Tomáš Končický Klicperovo nám. 69 Chlumec nad Cidlinou tel.:775 256 525 Rybářství Chlumec, a.s. B. Němcové 711/IV Chlumec nad Cidlinou tel.: 495 703 051 Rybina s.r.o. Mrštíkova 1122/40, Hradec Králové tel.: 774 739 292; 602 224 048 KS Fish s.r.o. Náchodská 118 (areál bývalé Milety) Jaroměř, tel.: 608 237 154 Párysův rybářský ráj s.r.o. Průmyslová 1292, Jičín tel.: 774 734 484 R.P. Jaroslav Hrdlička Husova 156/7, Mariánské Lázně tel.: 602 703 299 R.P. Eva Žáková Jana Žižky 620, Nový Bydžov tel.: 737 826 027

ika Rybářské potřeby Irena Exnerová Nám. Horníků 495, Trutnov tel.: 603 298 203

J+J rybářské potřeby Jaroslav Řehák, Dvořákova 565 Trutnov tel.: 603 281 846 Rybářské potřeby Petr Zezulka Bílá Třemešná 85, Bílá Třemešná tel.: 603 707 273 LIBERECKÝ KRAJ vadiumlov s.r.o. Miroslav Šírlo Sokolská 294, Česká Lípa tel.: 777 846 444 Miroslav Jahelka - U pytláka Nákladní 802, Liberec tel.: 606 562 995 TROPIC Liberec rybářské potřeby Milady Horákové 11/76, Liberec tel.: 774 147 777 R.P.Neufish Doksy Valdštejnská 161, Doksy tel.:737 240 368 ÚSTECKÝ KRAJ R.P. Vezírek Ing. Karel Mikolášek Klostermannova 1837/5, Děčín tel.: 602 176 140

#JETFISH

Rybářské potřeby Sýkora Miloš Sýkora, Modrá 38, Jílové tel.: 775 570 780 Pokorný-Schön,s.r.o. Cihelná 712, Štětí tel.: 606 802 138 R.P. Wellcom s.r.o. Mělecká 2638, Louny tel.: 415 658 300; 608 966 007 R.P. Panky - Pavel Višněvský Bezručova 4218, Chomutov tel.: 734 108 482 GScarp s.r.o. Jeronýmova 2528 Roudnice nad Labem tel.: 775 703 467 R.P. Pavel Trousil U Červeného kostela 32/5, Teplice tel.: 417 536 430 R.P. Braunstar s.r.o. Moskevská 1497/44 Ústí nad Labem tel.: 475 201 352; 608 025 034

Trianol, spol. s.r.o. David Oktábec Potoční 895, Podbořany tel.: 777 752 803 KARLOVARSKÝ KRAJ R.P. Barbora Navrátilová Komenského 14, Cheb tel.: 774 753 555 R.P. Rybáře Benderski, s.r.o. Sokolovská 112/81, Karlovy Vary tel.: 353 449 803; 734 850 377 Hobby sport - Milan Mňatinoha Masarykova 503,Nové Sedlo tel.: 603 227 292 PLZEŇSKÝ KRAJ R.P. Jiří Kratochvíl Na Návsi 27, Horní Bříza tel.: 776 346 104 R.P. Milan Zlatnická 192, Klatovy tel.: 603 536 663 Kaprařská speciálka U Habakuk Jiří Hrdý - 350 m2, Malická 3, Plzeň tel.: 778 056 222 Sellfish Ostrovní 15/5, Plzeň, tel.: 774 349 455 R.P. U Nováků Plzeňská 99,Kaznějov, tel.: 604 991 320

R.P. Kaprařina.cz Veleslavínova 14 Dům Techniky na Skřivánku Ústí nad Labem, tel.: 725 556 566

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČR

R.P. Vilda Masarykova 324, Žatec tel.: 603 491 228; 415 710 151

velkoobchod.jetfish@seznam.cz

tel.: 734 658 951

JET FISH MORAVA Petr Čížek Jiráskova 19 772 00 Olomouc - Hodolany tel.: 603 878 149 ciza6708@seznam.cz Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00 SO 8:30 - 11:00

JET FISH PELHŘIMOV

Radětínská 1975 393 01 Pelhřimov tel.: 736 613 942 tel./fax: 565 327 783 info@jetfish.cz

Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00 SO 8:00 – 11:00

OD 1.11. DO 31.3. ZRUŠEN SOBOTNÍ PRODEJ

KAPRAŘSKÉ SPECIÁLKY ZASTOUPENÍ PRO SLOVENSKO JET FISH Slovakia s.r.o. Peter Šimonič Galvániho 6, 821 04 Bratislava tel.: + 421 243 427 118 fax: + 421 243 426 279 mobil: + 421 905 720 918 jetfish@jetfish.sk www.jetfish.sk Otevírací doba: Velkoobchod + prodejna PO - PÁ 9:00 - 17:00

ZASTOUPENÍ PRO POLSKO FHU JESTAR 41-506 CHORZÓW UL. HAJDUCKA 36 tel.: +48 692 005 001

WWW JETFISH.CZ E-SHOP *** ZPRÁVY OD VODY *** VIDEA *** ČLÁNKY *** CHYTÁNÍ NA HEJLOVĚ *** FÓRUM - PORADNA *** KALENDÁŘ AKCÍ ... a další

#JETFISH

83Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.