PAK KÕ KUM I KAUKIDES ISED PLU RIM STE I S
PAKKUMISED RIMI SUPER- JA HÜPERMARKETITES Mandariin, kg
1.29
-30%
Мандарины
Kokteilkobartomat, 500 g
Rimi magus paprika, 170 g
Коктейльные помидоры на веточке 2.98/kg
Сладкая паприка 7.59/kg
1.49
1.99
1.99
-35%
-24% 1.1.269 9
1 2.69 KLIENDIKAARDIGA
Hele viinamari, kg Светлый виноград
1 89
PIIRATUD KOGUS
-25%
4.49
0.84 1.09
7.99
-44%
Jahutatud lõhe, kg Охлажденный лосось
Rimi munad M, 10 tk
-23%
Яйца 0.08/tk
4.19
2.89
KLIENDIKAARDIGA
3 29
5.69
Luxus keskmiselt röstitud jahvatatud kohv, 500 g
-49%
Sea abaliha kamaraga, kg Свиная лопатка с кожей
9.99 Hele õlu Alexander Export, 5,2%, 24 x 33 cl
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
Светлое пиво 1.26/l
-22%
5.79
24.99
0.08 +pant 24 x
KLIENDIKAARDIGA
12 99 -48%
Finish All-in-1 nõudepesutabletid, 100 tk
Таблетки для посудомоечной машины 0.13/tk v.a. Juhkentali, Tatari, Laagna, Saue, Viimsi, Silikaadi, Pihlaka ja Tartu Kaubahalli, Postimaja, Tartu Tasku ja Jõhvi Rimi
• filterkannu • presskannu Молотый кофе 6.58/kg
9.65
-40%
Tualettpaber Zewa Deluxe Pure White, 3-kihiline, 24 rulli Туалетная бумага 0.24/rull
Pakkumised kehtivad Rimi super- ja hüpermarketites 30.09 – 06.10.2014 või kuni kaupa jätkub
Toidukaubad
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
0.33
0.268
-30%
0.3
0.42
Fazer viilutatud Kodusai, 320 g
-21%
Нарезанная булка 1.03/kg
1.19
1.09
1.79
1.49
Tere Classic glasuurkohuke, 43 g
Eesti Pagar Jassi seemneleivad Хлебные изделия Eesti Pagar Jassi
-32%
• vanill, 17,5% • jõhvika, 17,5% • mustika, 17,5% • vaarika, 17,5% • juustukoogimaitseline, 18% • banaani, valges glasuuris, 18% Глазированный сырок
-34%
Valio Alma kodujuust, 5%, 380 g Зерненый творог 3.13/kg
Tere D-vitamiini jogurt, 1,5%, 1 kg
-27%
• kollase ploomi • kiivi-tikri Йогурт с витамином D
0.99
5.49
1.29
7.90
Tere Merevaik sulatatud juust, 18,5%, 200 g
Tudishi pitsa Rimi pagaritelt, kg
-31%
Пицца
• klassikaline • murulauguga • röstitud kanaga • krevettidega • kukeseentega • suitsulõhega Плавленый сыр 4.95/kg
-23%
PAKKUMISED RIMI SUPER- JA HÜPERMARKETITES
0.99
3.19
1.19
1.79
4.99
1.59
Activia funktsionaalne jogurt, 4 x 120 g
-36%
Tallegg suitsutatud kanakoib, kg
-25%
Копченые куриные окорочка
1.29
-20%
1.69
-24%
Oskar sealihasült, 330 g Холодец из свинины 3.91/kg
• kirsi • maasika • mustika • ploomi • virsiku-müsli Функциональный йогурт 2.48/kg
-45%
Tudish Piip suitsusardell, 500 g Копченые сардельки 1.98/kg
Rakvere lihapallid Мясные шарики
Toidukaubad
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
1.39
0.99 1.59
1.99
0.99
-30%
1.49
Uncle Ben`s Sweet & Sour kaste, 400 g
-30%
• rohelise ja punase paprikaga • ananassiga Соус 3.48/kg
0.65 1.09
Rimi krõpsud, 150 g
Rimi Ekstra džemm, 450 g
-38%
• maasika • aprikoosi • kirsi • vaarika • mustika • metsamarja Фруктовый джем 2.20/kg
-40%
• hapukoore-sibula • hapukoore-juustu • paprikamaitselised • soolased Картофельные чипсы 4.33/kg
Poesia küpsised, 500 g
Uncle Ben`s 10-min kiirriis keedukotikestes
• 4 x 125 g /3.18/kg • 2 x 125 g /3.89/kg Рис быстрого приготовления, в мешочках
-34%
-30%
• Assortii • Assortii vahvliga • Gammi Печенье 1.98/kg
-30%
Santa Maria Tex-mex toodete sari
Kalev Finest toodete sari
Ассортимент продукции Santa Maria Tex-mex
Ассортимент сладостей Kalev Finest
PAKKUMISED RIMI SUPER- JA HÜPERMARKETITES 8
+pant 0.0
8
+pant 0.0
0.89
0.59
1.45
0.89
Cappy nektarid ja mahlad, 1 l
-34%
Rimi kali, 1,5 l Квас 0.39/l
-39%
• Multivitamiini • Õuna • Greibi • Apelsini Соки и нектары
8
+pant 0.0
0.625
-25%
0.9
Vichy Fresh karboniseerimata maitsestatud vesi, 1,5 l
Fruitland nektar ja mahlajook, 2 l
• õuna • apelsini • multipuuvilja Нектар и соки
-29%
• vaarika-rabarberi • rohelise tee-granaatõuna
Ароматизированная вода 0.43/l
Tööstuskaubad
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
3.99
1.79 2.29
-22%
Pedigree Dentastix närimispulk suurtele koertele, 270 g Лакомство для собак 6.63/kg
5.69
-30%
v.a. Juhkentali, Tatari, Laagna, Saue, Viimsi, Silikaadi, Pihlaka ja Tartu Kaubahalli, Postimaja, Tartu Tasku ja Jõhvi Rimi
3.29
-30%
L´Oreal 2in1 silmameigieemaldaja, 125 ml Средство для удаления макияжа с глаз 31.92/l
25.990 33.1
Pampers Megabox mähkmed
-22%
2.25
-32%
• Midi, 150 tk/0.17/tk • Maxi, 132 tk/0.20/tk • MaxiPlus, 120 tk/0.22/tk • Junior, 111 tk/0.23/tk Подгузники
+TASUTA PALSAM •Dove Nourishing Oil šampoon, 400 ml + TASUTA palsam, 200 ml •Dove kahjustunud juustele, 400ml + TASUTA palsam, 200ml
/3.75/l v.a. Juhkentali, Tatari, Laagna, Saue, Viimsi, Silikaadi, Pihlaka ja Tartu Kaubahalli, Postimaja, Tartu Tasku ja Jõhvi Rimi
PAKKUMISED RIMI SUPER- JA HÜPERMARKETITES
Softstar vatipadjad ja -tikud Ватные диски и палочки Softstar
Vaata reegleid kaupluses v천i kodulehel www.rimi.ee/garantii
Toidukaubad
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
7.69 9.90
-25%
0.99
0.59
1.29
0.79
Eesti Pagar Daimitort, 800 g
-22%
Торт 9.61/kg
0.99
Alma kohupiimakreem, 380 g
Rimi viilutatud röstsai, 500 g Нарезанная булка для тостов 1.18/kg
• vanilli, 2,5% • kakao, 2,5% • rosina, 2,5% • banaani, 4,5% Творожный крем 2.61/kg
-23%
1.19
1.29
1.69
Rimi riivjuust, 150 g • Gouda • Maasdam Тертый сыр 6.60/kg
-23%
7.990 10.9
-30%
Pik-nik juusutpulgad
-25%
• klassikalised, 168 g/7.08/kg • singiga, 147 g/8.10/kg Сырные палочки
PAKKUMISED AINULT HÜPERMARKETITES
President valgehallitusjuust, kg
• Brie • Brie pähklitega Сыр с белой плесенью
-27% Gourmet Garden ürdipastad, 80 g
2.59
• Basiiliku • ingveri • itaalia ürdisegu • koriandri • küüslaugu • purustatud küüslauk • sidruniheina • tai ürdisegu • tšilli Паста из трав и специй
Rama toodete sari
3.29
Ассоритмент продукции Rama
5.99
-21%
8.99
2.79 3.59
ICA jäätis, 500 ml/240 g
-22%
• pähklite ja iirisega • Brownie tükkidega • tumeda-valge šokolaadi Мороженое 11.39/kg
Premia jäätis, 4,5 l/2,25 kg
• vanilje • vanilje jäätis šokolaadi tükkidega • mustika-põldmarja Мороженое 2.66/kg
-33%
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
Toidukaubad
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
-27%
1.49
4.79
1.99
6.59
Maks & Moorits veisehakkliha, 300 g
5.99
Rannamõisa jahutatud broilerikintsuliha, kg Охлажденное мясо с куриных бедрышек
-25%
Говяжий фарш 4.97/kg
8.95
1.59 2.25
-29%
Maks & Moorits keeduvorst Gouda juustuga, 500 g
-33%
Nõo Maamehe sink, kg
Вареная колбаса с сыром Gouda 3.18/kg
Ветчина
4.49
1.79
5.79
2.45
PAKKUMISED AINULT HÜPERMARKETITES Wõro täissuitsuvorst Moskva, 350 g Vici traditsiooniline heeringafilee, 1 kg /neto 790 g
-27%
Сырокопчёная колбаса 5.11/kg
Филе сельди 5.68/kg
-22%
-30% 3.49 5.15
-32%
Tudish Piip mini frikadellid, 1 kg Мини-фрикадельки
Kõik friikartulid Весь картофель фри
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
VALMISTOIDUD RIMI KOKKADELT Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
5.99
5.9.59 9
7.09
7
Heeringa-šampinjoni salat, kg Салат из сельди и шампиньонов
-21%
Guljašš sealihast, kg Гуляш из свинины
0.39
1.49
0.55
1.90
-22%
Jõhvika-mannavaht, kg Клюквенный мусс
-29%
Pistaatsia unistus, 90 g Булочка с фисташками 4.33/kg
IMELIHTNE ÕUNAKOOK ⋅ 250 g toasooja võid ⋅ 1,5 dl suhkrut ⋅ 2 muna ⋅ 1,5 dl kartulijahu ⋅ 2 sl nisu- või täisteranisujahu ⋅ 1 tl küpsetuspulbrit ⋅ 750 g kooritud ja tükeldatud õunu ⋅ 1,5 dl suhkrut + 0,5–0,75 tl kaneeli
Eelkuumuta ahi 200 kraadini. Vahusta või suhkruga heledaks ja lisa ükshaaval munad. Klopi õhuliseks. Sõelu omavahel kokku kartulijahu, jahu ja küpsetuspulber. Lisa jahu vahule ning sega ühtlaseks. Vooderda lahtikäiva koogivormi põhi (kasuta 26–28 cm läbimõõduga ümmargust või 25 x 30 cm suurusega ristkülikukujulist vormi) küpsetuspaberiga ja määri servad võiga. Tõsta tainas vormi ühtlase kihina, puista peale õunatükid. Raputa õuntele kaneeliga segatud suhkur. Küpseta u 40 minutit, kuni kook on pealt kuldne – vajadusel kata varem fooliumiga – ning keskelt tahke. Serveeri soojalt. Soovi korral sõelu peale tuhksuhkrut. Maitseb soojalt jäätisega ja külmalt piima kõrvale.
Valmistusaeg: 35 min Toidab: 12 inimest Toiteväärtus: 3120 Kcal 1 portsjon: 260 Kcal
Toidukaubad
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
1.29
-30%
2.09
2.99 4.29
Oilio päevalilleõli, 1 l Подсолнечное масло v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
Felix purgisupp, 530 g
-35%
-38%
1.09
1.49
• Seljanka • Rassolnik sealihaga Супы в банках v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
1.39
-30%
2.29
.08 pant 6 x 0
Šokolaadibatoonike, 5 x 50 g
+
• Snickers • Twix Шоколадный батончик 5.96/kg
1.15
Nestle hommikusöögihelbed, 625 g • Nesquik • Cookie Crisp Хлопья для завтрака 4.78/kg
1.75
1.99
-22%
2.59
Felix kaetud maapähklid, 120 g
• meega • paprikaga (v.a Viljandi ja Magistrali Rimi) Арахис 9.08/kg
Pergale trühvel, 200 g
• Originaal • konjakimaitseline (v.a Viljandi ja Magistrali Rimi) Трюфельные конфеты 9.95/kg
1=2
-23%
võta 2eest 1 maksa
PAKKUMISED AINULT HÜPERMARKETITES
-34%
Limonaad karastusjook, 6 x 0,33 l Прохладительный напиток 0.58/l v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
2 tk = 1.49
1 toote tavahind 1.49
Lipton tee, 20 tk
• mustsõstra • sidruni • maasika Чай
6.99
8
0.0 +pant 4 x
2.99
8
+pant 0.0
2.99
Itaalia kaitstud päritolunimetusega vahuvein Mionetto Valdobbiadene Prosecco Superiore d.o.c.g. Extra Dry, 11%, 75 cl
Õlu Heineken, 5%, 4 x 50 cl Пиво 1.50/l v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
Игристое вино с защ.геогр. происхождением, Италия 9.32/l v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
8.49 19.99 Siider Ecusson, 75 cl
• Cidre Brut, 5% • Cidre Doux, 2,5% • Delice de Poire, 2,5% Сидр 3.99/l v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
Liköör Jägermeister, 35%, 50 cl Ликер 16.98/l v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
3.39
Konjak Hennessy VS, 40%, 50 cl Коньяк 39.98/l
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
Ungari kaitstud päritolunimetusega vein Törley, 12%, 75 cl
• Muskotaly • Pinot Noir Rose (v.a Viljandi ja Magistrali Rimi) • Chardonnay (v.a Viljandi ja Magistrali Rimi) • kaitstud geograafilise tähisega vein Cuvee Rouge Вино с защ.геогр.происхождением, Венгрия 4.52/l
Tööstuskaubad
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
2.29
1.90
-36%
2.99
2.99
Bübchen Kids šampoon ja dušigeel, 230 ml • Bamboo Panda • vaarika • Sport'n Fun • Printsess Rosalea Шампунь и гель для душа 8.26/l
Bebi piimaga puder
• banaani-õuna nisu, 250 g/9.16/kg • õuna-aprikoosi tatra, 200 g/11.45/kg • virsiku kaera, 250 g/9.16/kg Молочная каша v.a Viljandi ja Magistrali Rimi
-23%
2.90
2.79
5.15
3.65
3.75
7.35
Blend-a-Med hambapasta, 2 x 100 ml • 3D White • C7 White Зубная паста 13.95/l v.a Tartu Rebase, Viljandi ja Magistrali Rimi
-26%
8.49 9
One by One ripsmetušš, tk • must • veekindel must • satiin must Тушь для ресниц
-30% -21%
12.4
Nuk esimene lusikas ja kahvel beebidele, tk
-32%
Ложечка и вилочка
-20%
PAKKUMISED AINULT HÜPERMARKETITES
Makadaamia ja argaani šampoonid ja palsamid Шампуни и бальзамы v.a Tartu Rebase, Viljandi ja Magistrali Rimi
-20%
Maybelline Dream Satin Liquid Foundation jumestuskreem Тональный крем
3.25 4.99
-35% Libresse Ultra hügieenilised sidemed
• Normal, 42 tk/0.08/tk • Super, 36 tk/0.09/tk Гигиенические прокладки
13.90 18.99
1.19 1.59
-27% Palmers kehahooldustooted Средства для тела Palmers
Pedigree loomaliha-linnuliha kuivtoit, 8,4 kg
• täiskasvanud koertele • suurtele koertele Сухой корм для собак 1.65/kg
Grrreat NutriBalance koeratoit, 1240 g
-25%
• kanalihaga • veiselihaga Корм для собак 0.96/kg
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
Tööstuskaubad
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
4.29
5.99
1.39
6.25
11.49
1.99
-48%
Woolite geelkapslid, 14 tk
• Color • Dark Гель-капсулы для стирки 0.31/tk
-31%
Vanish Regular plekieemaldaja, 3 l
-30%
Ajax aknapesuvahendid
•Lily of Valley, 500 ml, 2.78/l •Triple Action Sinine Ajax, 500 ml • Sinine täide, 750 ml, 1.85/l Средство для мытья стекол
10.99 16.99
3.19
Пятновыводитель 2.-/l
1.99 2.49
4.75
Eraldi ostes on ühe tk hind 0.19
-20%
Kalmuküünal 25 tk
Ariel pesupulber, 48 pesukorda, 3,36 kg
Свечи 0.13/tk
-35%
• Mountain Spring • Color Стиральный порошок 3.27/kg
-30%
Talvine klaasipesuvedelik -21 C, 4 l Жидкость для омывателей стекол 0.50/l
PAKKUMISED AINULT HÜPERMARKETITES
-30% Lillesibulad
Kõik lõngad
v.a kampaaniatooted Вся пряжа (за искл. товаров кампании)
-40%
-30%
v.a Magistrali Rimi Цветочные луковицы
-25%
Kõik väliriided
• v.a kampaaniatooted Вся верхняя одежда v.a Magistrali, Viljandi, Rakvere ja Tartu Rebase Rimi
Kõik naiste sukad ja sukkpüksid Все чулки и колготки
Kõik pikendusjuhtmed ja jagajad Все удлинители
Pakkumised kehtivad ainult Rimi hüpermarketites 30.09 – 06.10 või kuni kaupa jätkub
PA KÕ KKUM I KAUKIDES ISED PLU RIM STE I S
NÄDALALÕPU PAKKUMISED KÕIKIDES RIMI KAUPLUSTES 03.10-05.10
2.29
-23%
2.99
Rannamõisa jahutatud broilerifilee portsjontükid, kg Кусочки охлажденного филе бройлера
-30%
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
4.89
5.99
6.99
Mango, kg Манго
1.59
-25%
2.69
-41%
Rimi pakendatud salatid Упакованные салаты Rimi
Rimi seahakkliha, 20%, 500 g
• Bistro • spinat • Ruccola • Toscana • segasalat • Provencal • Vahemere salati mix
Свиной фарш 3.18/kg
ALKOHOLI PAKKUMISED KÕIKIDES RIMI KAUPLUSTES 30.09-06.10 8
+pant 0.0
0.65
4.99
Viin Nemiroff, 40%, 50 cl
• Original • Maitsestatud viin Birch • Maitsestatud viin Honey Pepper Водка 11.98/l Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
8.59
9.99
Itaalia aromatiseeritud vein Martini, 15%, 1 l
Rumm Bacardi, 50 cl
Õlu Saaremaa Tuulik, 4,7%, 50 cl Пиво 1.30/l
7.99
Brändy St. Remy Authentic VSOP, 36%, 50 cl Бренди 15.98/l
Hispaania kaitstud päritolunimetusega vein Torres San Valentin, 75 cl
• Parellada, 10,5% • Garnacha, 14% Вино с защ.геогр. происхождением, Испания 6.65/l
• Bianco • Rosso • Extra Dry • Rosato Ароматизированное вино, Италия
• Black, 40% • Superior, 40% • Gold, 37,5% Ром 19.98/l