Skip to main content

Stikeez specakcija 1908 2508

Page 1

Iepērcies Rimi un saņem STIKEEZ figūru par brīvu! No 05.08. līdz 07.09.2014. vai kamēr ir pieejamas Stikeez figūras, iepērkoties Rimi, par katriem iztērētiem 10 eiro saņemiet 1 Stikeez figūru.

Cena, iegādājoties Stikeez figūru atsevišķi

Iegādājies arī Stikeez albumu figūru kolekcionēšanai un galda spēli

Akcijas noteikumi: - Stikeez figūras netiks izsniegtas, iegādājoties tabaku, alkoholu, dāvanu kartes, trešo pušu pakalpojumus un Stikeez figūras par pilnu cenu (0.49 eiro). Ja pirkuma čeka vērtība ir 10 eiro, neskaitot minētās preces, tiks izsniegta viena Stikeez figūra. Ja pirkuma čeka vērtība ir 20 eiro, neskaitot minētās preces, tad tiks izsniegtas divas Stikeez figūras un tā par katriem iztērētiem 10 eiro, neskaitot minētās preces, tiks izsniegta viena Stikeez figūra. - Saskaņā ar Stikeez akcijas noteikumiem, izdalāmo Stikeez figūru skaits, kā arī albumu un somu skaits, kuras var iegādāties tikai atsevišķi, ir ierobežots. - Pirkuma laikā, izmantojot citas atlaides (t.sk., izmantojot uzkrāto Mans Rimi naudu, akciju piedāvājumus), Stikeez figūras tiek izsniegtas par pirkuma gala summu, kuru pircējs apmaksā kasē. - Stikeez figūru skaits, kas pienākas par pirkumu, tiek norādīts pirkuma čekā. - Stikeez figūras, kas iepakotas speciālā iepakojumā, tiek izsniegtas tikai pirkuma apmaksas brīdī. Tikai atverot iepakojumu, būs redzams, kura no Stikeez figurām ir saņemta. Par vēlāk uzrādītiem

Iegādājies arī Stikeez somu

pirkuma čekiem Stikeez figūras netiek izsniegtas. Pretenzijas par saņemto vai nesaņemto Stikeez figūru skaitu tiek pieņemtas nekavējoties pēc pirkuma čeka saņemšanas, neatejot no kases. - No iepakojuma izņemtas Stikeez figūras nemaina un atpakaļ nepieņem. - Kolekcijā ir 24 dažādas Stikeez figūras. Šīs figūras ir izgatavotas no termoplastiskās gumijas. Šīs rotaļlietas ir piemērotas bērniem no 3 gadu vecuma. - Stikeez figūras var iegādāties atsevišķi par 0.49 eiro. Stikeez albumu un Stikeez somu var iegādāties. Stikeez albuma cena ir 1.99 eiro, Stikeez somas cena ir 0.99 eiro. Stikeez produktus var iegādāties no 05.08. līdz 07.09.2014. vai kamēr minētās preces ir veikalos. - Rimi ir tiesības koriģēt, mainīt vai pārtraukt šo akciju jebkurā brīdī. Par akcijas noteikumu izmaiņām vai akcijas pārtraukumu Rimi informēs interneta mājas lapā www.rimi.lv un tirdzniecības vietās. - Papildinformāciju par akciju var saņemt, zvanot pa Klientu servisa bezmaksas tālruni 80000180 darba dienās no 9:00 līdz 18:00 vai rakstot uz e-pastu info.lv@rimibaltic.com.


Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.

m e ņ a s n u s u t k u d o r p s Pērc šo ! ĪVU R B R PA u r ū g fi STIKEEZ 1 ts k u d pro Z E E IK a T S 1 figūr

19.08.-25.08. ūras jamas Stikeez fig vai kamēr ir piee

Medus kūka

Latvijas maiznieks 1 kg

€ 5,29 6,69

Cāļa filejas nageti Rīgas Miesnieks 350 g 4.54 €/kg

Cīsiņi Rakveres

Augļu saldējums Twister multipaka

€ 1,59

€ 2,69

€ 2,59

2,15

Rīgas Miesnieks 700 g / 3.84 €/kg

3,78

Margarīns Rama Classic vai Aero

Garšvielas burciņās Santa Maria

cena, sākot no

cena, sākot no

320 vai 400 g cena, sākot no 3.38 €/kg

dažādi veidi / no 5 g cena, sākot no 10.03 €/kg

8 x 50 ml 6.48 €/l

3,69

Šokolāde Laima dažādi veidi 100 g / cena, sākot no 8.90 €/kg cena, sākot no

€ 0,89

€ 1,35

€ 1,12

Veļas pulveris Mini Risk*

Tualetes atsvaidzināšanas līdzeklis Bref*

Stikla tīrīšanas līdzeklis Clin**

cena, sākot no

cena, sākot no

2 veidi 750 g 7.19 €/kg

€ 5,39 6,39

Dezodorants Garnier* dažādi veidi 40, 50 vai 150 ml cena, sākot no 12.67 €/l cena, sākot no

€ 1,90

dažādi veidi 27, 50 vai 53 g / cena, sākot no 26.23 €/kg

€ 1,39 1,64

Zobu pasta Blend-a-Med*

dažādi veidi 100 ml / 19.50 €/l

€ 1,99

1,19

2 veidi 500 ml cena, sākot no 3.18 €/l

€ 1,59 1,79 Šampūns vai balzams Elvital*

dažādi veidi 200 vai 250 ml cena, sākot no 13.16 €/l

€ 3,29

3,19

2

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI *Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Valdeķi, Ditton, Barona centrs, Kalnciema ielā, Talsi (Lielajā ielā), Tilta ielā, Vienības gatve un Cēsis.

** Piedāvājums spēkā tikai Rimi hipermārketos. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta. Akcijas laiks no 19.08. līdz 25.08.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Stikeez specakcija 1908 2508 by Rimi - Issuu