6 0 . 3 1 6 0 . 7 0
0.99
1.59 -38%
-30%
099
069
Sagro kirsstomat, 250 g
Arbuus, kg Арбуз
Помидоры черри 3.96/kg
1.79
4.29 -30%
-30%
125
2
99
Premia Vau! jäätised, 500 ml /240-250 g*
Rakvere kirsi-rummimarinaadis grill-liha, 580 g
• 5 sorti Мороженое kg hind alates 5.10
Свиная корейка в вишнево-ромовом маринаде 5.16/kg
9.90
-39%
599
Kliendikaardiga
-45% Kõik Gliss Kur tooted*
Dansukker suhkur, 10 kg** Сахар 0.60/kg Pakkumine kehtib 07.06-09.06
Вся продукция Gliss Kur soodushind alates 0.59
1399
+pant 24 x 0.10
Hele õlu A. Le Coq Premium, 4,7%, 50 cl, 24 tk Пиво 1.17/l
10 kg PIIRATUD KOGUS!
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **Postimaja, Kaubahall, Tasku, Jõhvi, Juhkentali, Tatari, Saue, Laagna, Tartu Küüni, Pihlaka, Silikaadi, Astangu, Ülejõe, Pääsküla Rimis
SINU VÕIT! 07.06-13.06
3.59 -33%
2
39
9.99 -20%
799
Aprikoos, kg Абрикосы
Murel, kg
1.29 -47%
0
69
Черешня
Murelitele ehk maguskirssidele on iseloomulik intensiivne ja tugev magusus, nad on õhukese naha ja rohke viljalihaga. Tavaliselt helevõi tumepunased, vahel ka kollased maguskirsid on head kaaliumiallikad! Nad on ilusad ja sobivad hästi maiustustekaussi, aga ka puuviljasalatitesse, vormiroogadesse ning keedisteks ja mahlaks. Murelid sobivad hästi ka uluki- ja linnuliha juurde.
Rimi salat Cosberg, 250 g Салат "Косберг" 2.76/kg
2.19 -23%
1
69
15.99 -38%
9
99
Rimi minipaprikad, 200 g Мини-паприка 8.45/kg
Suvelille amplite mix, tk Летние цветы в подвесной вазе
-25% Rimi basiilik ja münt potis Базилик и мята в горшочке soodushind alates 1.29
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus.
SINU VÕIT! 07.06-13.06
11.69 -23%
899
-25%
Ainult hüpermarketites!
Smackers koogid • 6 sorti Пирожные soodushind alates 2.99
Pihlaka vahukooremaasikatort, 1 kg** Клубничный торт со взбитыми сливками
0.99 -20%
0.83 -22%
Ainult hüpermarketites!
0
79
0
65 Ainult hüpermarketites!
Eesti Pagar Tosta! • röstsepik, 500 g /1.30/kg • 100% rukkiröst, 390 g /1.67/kg Сепик и ржаная булка для тостов
079
95
Valio Alma Muah! koorejogurt, 380 g*
Rimi munad L, 10 tk Яйца 0.10/tk
0
• 5 sorti Сливочный йогурт
3.49 -44%
0.95 -21% Ainult hüpermarketites!
Хлеб с конопляными семечками и ржаными зернышками 1.58/kg
1.09 -28%
1.29 -26%
0
Eesti Pagar Kanepiseemne leib rukkiteradega, 500 g
195
75
1.99 -25%
1
Estover Hiirte viilutatud juust, 25,2%, 500 g
Gefilus täispiimast keefir, 3,5%, 1 kg Кефир из цельного молока
Pik-Nik juustupulgad lastele, 147 g
Нарезанный сыр 3.90/kg
1.15 -31%
0
• klassikaline • maitsetaimedega Плавленый сыр 4.51/kg
0.34 -24%
026
Сырные палочки 10.14/kg
1.99 -25%
79
Rimi sulatatud juust, 175 g
49
149 Ainult hüpermarketites!
Castello Danish Blue sinihallitusjuust, 100 g • Traditional • Extra Creamy Сыр с голубой плесенью 14.90/kg
0.29 -21%
0
23
Tere Classic glasuurkohuke, 17,5%, 43 g*
Rimi Right Balance probiootiline joogijogurt, 100 g
• 4 sorti Глазированный сырок 6.05/kg
• maasika • mitmevilja Пробиотический йогурт 2.30/kg
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **v.a Kuressaare, Valga, Haapsalu Rimis
SINU VÕIT! 07.06-13.06
Ainult hüpermarketites!
0.69 -29%
0.59 -34%
0
0
49
39
Piimameister Otto Ricotta kohupiim, 200 g
Rimi kohupiimakreem, 150 g
• vanilli • rosinatega Творог рикотта 1.95/kg
• 4 sorti Творожный крем 3.27/kg
6.29 -37%
5.99 -20%
3
95
Ainult hüpermarketites!
Sea välisfilee, kamarata, kg
479 Šašlõkk keefirimarinaadis Rimi lihameistritelt, kg
Свиная корейка, без кожи
Шашлык в кефирном маринаде с мясного прилавка Rimi
Ainult hüpermarketites!
7.45 -20%
2.99 -20%
599
239 Maks & Moorits Maitselt mahedad toorvorstikesed, 450 g
Ainult hüpermarketites!
Сырые колбаски для гриля 5.31/kg
5.29 -23%
4
09
Ainult hüpermarketites!
Nõo glasuuritud kana kintsuliha, 800 g Мясо с куриных бедрышек в маринаде 5.11/kg
Nõo veiselihaga täissuitsuvorst, 250 g Твердкопченая колбаса 9.96/kg
2
49
Ainult hüpermarketites!
1
09
0
99
Ребрышки для гриля в соусе терияки (предварительно запеченые) 6.66/kg
-25% Valik Maks & Moorits Ainult Premium sarja hüperlihatooteid* marketites!
• 6 sorti Серия мясных изделий премиум-класса soodushind alates 0.89
1.59 -31%
1.49 -34%
Ainult hüpermarketites!
3.25 -23%
Rannarootsi Teriyaki eelküpsetatud grillribid, 900 g
2.29 -22%
179
Kikas Pozarski kotlet, 300 g
Rakvere Pereviiner, 500 g
Rakvere lihapallid, 360 g
Пожарская котлета 3.30/kg
Сосиски 2.18/kg
• toorjuustuseguga • ürdi-toorjuustuseguga Мясные шарики 4.97/kg
6.79 -27%
499 M.V.Wool marineeritud angersäga, 250 g/neto 160 g Маринованный сом 30.24/kg
1.65 -22%
129 Rimi tursafilee, 170 g • 3 sorti Филе трески 7.59/kg
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev
SINU VÕIT! 07.06-13.06
Kliendikaardiga
-25%
-20% Eesti Pagar külmutatud pirukad, 6 x 65 g • viineripirukas sinepi-kurgitäidisega • peekoni-munapirukas Замороженные пирожки soodushind alates 1.79
-25% Valik Balbiino koorejäätiseid koonusvahvlis* • 6 sorti Мороженое в вафельном стаканчике soodushind alates 0.64
1.99 -25%
1
49
Rimi külmutatud köögiviljad, 400 g* • 10 sorti Замороженные овощи soodushind alates 0.59
1.19 -34%
079 Rimi täisterapasta, 500 g • 3 sorti Паста из цельнозерновой муки 1.58/kg
2.89 -21%
2
29
Sante Granola müsli, 350 g
Nestle hommikusöögihelbed, 350-450 g*
• 3 sorti Мюсли 4.26/kg
• 3 sorti Хлопья для завтрака kg hind alates 5.09/kg
Kliendikaardiga
Ainult hüpermarketites!
-34% Santa Maria Tortilla krõpsud ja dipikastmesegud* Кукурузные чипсы и порошок для соуса soodusihnd alates 0.59
-25% Awake pähklid ja puuviljad • 8 sorti Орехи и ореховые смеси soodushind alates 0.44
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev
SINU VÕIT! 07.06-13.06
11.50 -26%
1.19 -25%
849
089
Paulig Arabica kohvioad, 1 kg
Rimi puruteed, 80 g • 5 sorti Рассыпной чай 11.13/kg
• Original • Dark Кофейные зерна
1.59 -28%
2.99 -20%
-25%
115
2
39
Gourmante Extra neitsioliivõli, 500 ml
Salvest Maitselt mahe kurk, 675 g /neto 360 g
Ainult hüpermarketites!
Маринованные огурчики
• Kalamata, 500 ml /7.98/l • pihustiga, 100 ml /22.50/l Оливковое масло первого отжима soodushind alates 2.25
Raffaello kookoshelvestega kaetud mandlimaius, 150 g
3.19/kg
Миндальное лакомство 15.93/kg
-30%
-30%
Kalev kommid, 175-200 g*
Ainult hüpermarketites!
• 3 sorti Конфеты soodushind alatees 0.85 kg hind alates 4.86
9.99 -30%
0
Kaalukommid, kg*
• 5 sorti Соусы для салата kg hind alates 3.16
3.09 -32%
1.69 -24%
209
129
Pergale tume šokolaad, 250 g
Taffel maitsestatud maapähkel, 150 g*
• tume • tume 72% • tume jõhvikatega Шоколада 8.36/kg
Rimi krõbe küpsis kolme šokolaadiga, 180 g Печенье с тремя видами шоколад 4.94/kg
79
Rimi salatikastmed, 240-250 g
• 3 sorti Шоколадные конфеты на развес
089
• 3 sorti Коробка с конфетами soodushind alatees 2.49
1.39 -43%
699
1.29 -31%
Pure maiustused, 133-625 g*
• 5 sorti Арахис в глазури 8.60/kg
1.79 -34%
119 Estrella kartulikrõpsud, 200 g* • 3 sorti Картофельные чипсы 5.95/kg
2.65 -25%
199 Aptamil 2 valmis piimasegu, 6+, 2 x 200 ml** Молочная смесь 4.98/l
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **Juhkentali, Tatari, Saue, Laagna, Tartu Küüni, Silikaadi, Pihlaka, Telliskivi, Astangu Rimis
SINU VÕIT! 07.06-13.06
7.90
Rimi kokkadelt ja pagaritelt
1.29 -23%
-25%
589
0
99
Tume Itaalia leib Ciabatta, 330 g
Kolme juustu pitsa, kg* Пицца с тремя видами сыра
Темный итальянский хлеб 3.-/kg
0.89 -23%
Ainult hüpermarketites!
069 Maasikakohupiimaunistus,110 g Булочка с клубникой и творогом 6.27/kg
5.99 -33%
1.09 -22%
0
85
Ainult hüpermarketites!
399
Spinatistruudel,110 g
Šašlõkisalat, kg
Штрудель со шпинатом 7.73/kg
Салат к шашлыку
4.99 -20%
399 Kartuli-lihasalat, kg
Ainult hüpermarketites!
Картофельный салат с мясом
7.99 -31%
549 Hakkšnitsel, kg Шницель из фарша
4.99 -30%
349 Risotto kanalihaga, kg Ризотто с курицей
Antud tavahind kehtib soojaleti tootele
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *v.a Saue Rimi
SINU VÕIT! 07.06-13.06 Ainult hüpermarketites!
-25% Valik Best Friend maiustusi ja mänguasju koertele ja kassidele* Ассортимент продукции для дом.животных soodushind alates 0.97
Kliendikaardiga
7.39 -46%
2=3
3
99
3 toote hind 33.98 1 toote tavahind 16.99
Huggies niisked salvrätikud, 56 tk**
Huggies püksmähkmed** • erinevad suurused Подгузники-штанишки
• Pure • Aloe Влажные салфетки 0.07/tk
Ainult hüpermarketites!
Ainult hüpermarketites!
1.55 -23%
3.49 -23%
2
119
69
Grite Orchidea Gold majapidamispaber, 2 rulli
Tampax Pearl tampoonid,18 tk* Ainult hüpermarketites!
Ainult hüpermarketites!
Бумажные полотенца 0.60/rull
• 3 sorti Тампоны 0.15/tk
3.35 -32%
-30%
229
Garnier BB-kreemid* • 6 sorti ББ-крем
Grite Orchidea Gold tualettpaber, 3-kihiline, 8 rulli
Ainult hüpermarketites!
Туалетная бумага 0.29/rull
2.15 -26%
159
799
Ostes Dove DermaSpa kehalosjooni, saad Dove DermaSpa Goodness kätekreemi tasuta
Palmolive dušigeel, 250 ml* • 6 sorti Гель для душа 6.36/l
Ainult hüpermarketites!
+
Dove DermaSpa kehlosjoon, 200 ml + Dove DermaSpa Goodness kätekreem, 75 ml TASUTA*
TASUTA
• Uplift • Youthful vitality • Goodness Лосьоны для тела
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **v.a Viljandi, Magistrali, Mustamäe Keskuse Rimis
SINU VÕIT! 07.06-13.06
1.95 -31%
-30%
135
Valik Gillette Venus raseerijaid
Colgate MaxFresh hambapasta, 125 ml*
• 5 sorti Бритвенные станки soodusihnd alates 5.99
• Cooling Crystals • ActiClean Зубная паста 10.80/l
14.99
2.99 -33%
3.89 -23%
999
1
99
2
99
Finish nõudepesumasina sool, 1,5 kg
Finish nõudepesumasina loputusvahend, 400 ml Ополаскиватель для посуд.машины 7.48/l
Соль для посуд.машины
1.33/l
-70%
Kõik vihmavarjud
1=2
-30%
2 toote hind 1.29 1 toote tavahind 1.29
Disney täispuhutavad rannatarvikud*
Naiste, meeste ja laste sokid**
Надувные пляжные игрушки Disney
Ainult hüpermarketites!
Lasteriided** • v.a. kampaania tooted Детская одежда (за искл.товаров кампании)
Ainult hüpermarketites!
Таблетки для посуд.машины 0.25/tk
• v.a. kampaaniatooted Зонты (за искл.товаров кампании)
• v.a kampaaniatooted Семена и цветы для посадки (за искл. товаров кампании)
-30%
Ainult hüpermarketites!
Finish Quantum nõudepesumasinatabletid, 40 tk***
-30%
Kõik seemned ja lillesibulad
Ainult hüpermarketites!
-33%
• v.a kampaaniatooted Все носки (за искл.товаров кампании)
-30% Kõik Duracell patareid* • v.a. kampaaniatooted Батарейки
Ainult hüpermarketites!
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 –13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **k.a Kuressaare ja Võru Rimis ***v.a Viljandi, Magistrali, Viimsi, Mustamäe Keskuse Rimis
1199
4999
Õhkmadrats, ühekohaline, tk
Õhkmadrats, 185 x 76 x 28 cm, tk
Надувной матрас
Надувной матрас
66
16
99
Telkimiskomplekt Campak, tk
99 Tool, tk
Походный стул
Палаточный комплект
29
24
99
99
Jahutuskorv, 48 × 25 × 33, 15 l
Grilltarvikud kotis, 39×14×14 Принадлежности для гриля
Корзина для охлаждения
26 8
99 Jalgpall, tk
Футбольный мяч
5
99
99
Tool ja jahutuskott 28 × 22 × 41,5, 21 l
Kinnitatav vihmavari 1,2 m, tk
Стул/корзина для охлаждения
Зонт
2
79
Rannareketid lastele, paar Ракетки для пляжа
Pakkumised kehtivad kõigis Rimi hüpermarketites 07.06 –13.06.2016 või kuni kaupa jätkub. Valik on kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.
279 Sulgpallikomplekt lastele, paar Детский комплект для игры в бандминтон
SINU VÕIT! 07.06-13.06
1.39 -22%
1
09 +pant 0.10
0.99 -30%
0
69 +pant 0.10
Aura Active mahlajook, 1,5 l
Vichy Fresh maitsestatud vesi, 1,5 l*
• 3 sorti Соковый напиток 0.73/l
• aprikoosi-aloe-vera • rohelise tee-granaatõuna Вода со вкусом 0.46/l
0
75 +pant 0.10
Õlu Karksi, 6%, 50 cl • Must Nunn • Blond Munk Пиво 1.50/l
0
79 +pant 0.10
Siider Sherwood Pear, 4,5%, 33 cl* • Pear • Pomegrante • Apple Сидр 2.39/l
Ainult hüpermarketites!
5
99
Itaalia KPN vahuvein Mionetto Prosecco D.O.C. Treviso Brut, 11%, 75 cl Игристое вино с защ. геогр.происхождением, Италия 7.99/l
0
69 +pant 0.10
Õlu Carlsberg, 4,6%, 33 cl
079
+pant 6 x 0.10
Õlu Saku Rock, 5,3%, 5,68 cl Пиво 1.39//l
Пиво 2.09/l
659
4
99
Lõuna-Aafrika Vabariigi GT vein Spier Discover, 75 cl* • Rose, 12% • Pinotage Shiraz,13,5% • White Medium-Sweet ,13,5% Вино с защ. геонаименованием, ЮАР 6.65/l
Argentiina vein Santa Ana Homage, 75 cl* • Chardonnay Pinot Grigio, 12,5% • Malbec, 13% Вино, Аргентина 8.79/l
Ainult hüpermarketites!
7
99
Prantsusmaa KPN vein Francois Martenot Bourgogne, 12,5%, 75 cl**
19
99
Cognac Martell VS, 40%, 50 cl** Коньяк 39.98/l
999 Whisky Grants Family Reserve, 40%, 50 cl
• Chardonnay • Pinot Noir Вино с защ.геогр. происхождением, Франция
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Pakkumised kehtivad kõigis Rimi kauplustes 07.06 – 13.06.2016 v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimis või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **v.a Jõhvi, Juhkentali, Tatari, Saue, Laagna,Tartu Küüni, Pihlaka, Silikaadi, Astangu, Ülejõe ja Pääsküla Rimi
Виски 19.98/l
Kliendikaardiga nädalalõpu eripakkumised R-P 10.06-12.06 Rimi kauplustes Rimi Grill sarja köögiviljad*
Rannarootsi toored grilltooted*
• kirsskobartomatid, 350 g • paprika, 350 g • šampinjonid, 400 g • sibulad, 600 g • keedetud mais, 400 g kamp. hind alates 1,04
• v.a kampaaniatooted soodushind alates 1.69
Kõik Aura 1 l mahlad, nektarid, mahlajoogid
Jalgrattad • v.a kampaaniatooted
soodushind alates 0.67
Ainult hüpermarketites!
Kliendikaardiga
Kliendikaardiga
-25%
-25%
Kliendikaardiga
Kliendikaardiga
-25%
-30%
Nädalalõpu eripakkumised R-P 10.06-12.06 Rimi kauplustes 1.79 -34%
1
19
12.50 -28%
2.99 -27% Ananass Extra sweet, kg Ананас (сладкий сорт)
219
Kollane suvikõrvits, kg Желтый цуккини
899
Brie White Queen valgehallitusjuust, kg Сыр с белой плесенью
t
e e w s a r t Ex
Ainult hüpermarketites!
8.45 -41%
4
99
Eestis püütud jahutatud haug, roogitud, kg Щука (очищенная, охлажденная)
1299
Rumm Havana Club Anejo 7YO, 70 cl, 40%**
Lõuna-Aafrika Vabariigi GT vein Robertson Winery, 13%, 3 l • Cabernet Sauvignon • Chardonnay Вино с защ. геонаименованием, ЮАР 4.33/l
Ainult hüpermarketites!
1899 Ром 27.13/l
Ainult hüpermarketites!
Ainult hüpermarketites!
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
Pakkumised Rimi kauplustes (v.a Vanalinna, Viru ja Tornimäe Rimi) 03.06-05.06 või kuni kaupa jätkub. Piltidel on illustratiivne tähendus. *valik on kaupluste lõikes erinev **v.a Viljandi, Magistrali, Viimsi, Mustamäe ja Keskuse Rimis