Skip to main content

Rimi hipermārketu un lielveikalu piedāvājums 0112-07122015

Page 1

01.12.15 – 07.12.15

0,95

0,29

Pomelo

1,25

1 kg

1,25

Kartupeļi fasēti 1 kg

-50% Siers Maasdam 1 kg

1 kg

0,85

Garie gurķi

0,69

Hurma Persimon

1 kg

-40%

9,99

4,99

-45% Sarkanvīns vai baltvīns Montalto 12.5% vai 14% Itālija 0.75 l / 7.32 ∏/l

ar karti

9,99

5,49

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Saldkrējuma sviests, 82,5% Preiļu siers 200 g / 4.75 €/kg

Banāni 1 kg

Mini plūmju tomāti

250 g / 2.76 ∏/kg

2,35

1,55

Puansetija

Ø 12 cm / podiņā

1 gab.

Šampinjoni 1 kg

-48%

1,59

0,95

Forele*

atdzesēta, ar galvu 1 kg

-36% -20%

8,52

4,39

Viskijs Johnnie Walker Red Label 40% 1l

ar karti

24,99

15,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Konfektes Laima 1 kg

11,99

9,55

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas ielā), Talsi (Lielajā ielā), Kalnciems, Valdeķi un Lomonosova.

Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā


-30%

Siers Holandes vai Krievijas Gold Cesvaine 1 kg

ar karti

-23%

-15% Siera nūjiņas Pik-Nik 294 g / 7.79 €/kg

-22% Jogurts Valmiera dažādi veidi / 320 g 2.16 €/kg

Majonēze Spilva

2 veidi / 250 g cena, sākot no 2.08 €/kg

2

0,69 S

-24%

līdz

0,89

UM

dažādi veidi 900 g / 1.10 €/kg

2,29

UN

Jogurts Limbažu piens

2,69

JA

-17%

līdz

1,19

0,99 cena, sākot no

0,68

0,52

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Siers Rimi šķēlēs Maasdam, Gouda, Edam

dažādi veidi /150 g cena, sākot no 7.93 €/kg

-16% Jogurta dzēriens Actimel Multiflavor 12 gab. x 100 g 2.66 €/kg

-25% Lauku piens Annele 3.5% 2 l / 0.70 €/l

-15% Biezpiena sieriņš Rimi dažādi veidi 38 g 5.79 €/kg

7,99

5,59 cena, sākot no

1,55

1,19

3,79

3,19

1,85

1,39 0,26

0,22

Graudainais biezpiens Rimi 500 g / 2.58 €/kg

2+1

1,49

1,29 Cena pērkot atsevišķi, no

Siers Philadelphia

dažādi veidi 3 x 200 g / no 7.63 €/kg

-23% Biezpiena sieriņš Danonki Mega Mix 8 x 90 g / 3.60 €/kg

-20% Skābais krējums Baltais, 25% Tukuma piens 300 g / 2.63 €/kg

-24% Iebiezināts piens ar cukuru Nostalgiya 397 g / 3.25 €/kg

6,87

4,58

Cena par 3 gab. no

3,38

2,59 0,99

0,79 1,69

1,29

Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-25% Baltmaize Rimi Basic 500 g 0.98 €/kg

0,73

0,55 0,65

0,49

2=lētāk

1,22

Pērkot 1 gab., maksā

Kārtainā rauga mīkla Rimi 500 g / 1.78 €/kg

-26%

līdz

Saldējums Pols

Rīgas piena kombināts 3 veidi 120 ml / cena, sākot no 4.00 ∏/l

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

0,89

cena, sākot no

0,62

0,48

Pica Rimi

dažādi veidi 320 g vai 330 g / cena, sākot no 5.12 €/kg

1,69

2,49

dažādi veidi 400 g / 6.23 €/kg

-30% Tauku pasta Evesol ar sviesta garšu 500 g / 1.98 ∏/kg

-22%

līdz

Lielpilsētas kēkss Staburadze 400 vai 700 g cena, sākot no 3.93 €/kg

-30% Saldējums Tio

dažādi veidi 500 ml vai 1 l / cena, sākot no 1.52 ∏/l

2,25

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

2,95

Pelmeņi De Lukss

2=lētāk -22% Pērkot 1 gab., maksā

S

Latvijas Maiznieks 390 g / 1.41 €/kg

UM UN

Saldskābmaize Līgatnes vai rudzu maize Sabiles

JA

-16%

-25%

Kartupeļi frī Farmfrites

750 g / 1.99 €/kg

1,41

0,99 cena, sākot no

2,05

1,65 1,09

0,76 1,92

1,49

Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

-17% Pipari vai olīvas ar siera pildījumu 250 g / 9.96 €/kg

-30% Saldējums Rimi

dažādi veidi 500 ml, 1 vai 2 l cena, sākot no 1.99 €/l

-30%

līdz

Saldēti dārzeņi Hortex

dažādi veidi / 400 g cena, sākot no 2.23 €/kg

2,99

2,49 cena, sākot no

2,11

cena, sākot no

1,09

1,48

0,89

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

3


JA

-23%

UM UN S

Servelāde

2,19

3 veidi

Rēzeknes gaļas kombināts 270 g / 6.26 ∏/kg

-34%

-20% Salami Vasaļu ar sieru, šķēlēs NOO Cepeškungs 90 g / 15.00 €/kg

-28% Doktora desa Jelgava 1 kg

-26% Cūkas karbonāde kūpināta GPU Nākotne 1 kg

-21% Cūkgaļas krūtiņa*

ar garšvielām, kūpināta Rīgas Miesnieks 1 kg

4

1,68

1,35 5,39

3,89 8,10

5,99 6,10

4,79

Servelāde Finland*

Ramatas Plus 1 kg

-21% Cūkgaļas sardeles Gaļas nams Ādaži 400 g / 3.73 ∏/kg

-21% Cūkgaļas rulete ar mēli un šampinjoniem* NOO Cepeškungs 1 kg

-22% Cāļa gaļas šķiņķi Čanahi bez kaula Ķekava 500 g / 5.78 €/kg

1,69 6,49

4,29 1,89

1,49 6,29

4,99 3,69

2,89

-31% Vītināta desa Īstā gaļa

200 g / 13.45 €/kg

-36% Doktora desa dabīgā apvalkā Gaļas nams Ādaži 400 g / 3.48 ∏/kg

-31% Mednieku desiņas Tūristu* Ramatas Plus 1 kg

-32% Smeķīgā gaļa kūpināta Ramatas Plus 1 kg

-20% Ziemassvētku cepetis ar žāvētām plūmēm Rīgas Miesnieks 1 kg

3,59

2,49 2,18

1,39 3,19

2,19 6,60

4,49 5,99

4,79

* Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija un Mini Rimi veikalos.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-21% Atlantijas laša fileja Northland 150 g / 17.27 €/kg

-20% Atlantijas siļķu tīteņi* bez ādas Elanders 1 kg

4,49

2,29

1,89

-24% Siļķes fileja Viči

3 veidi / 400 g / 315 g 5.68 ∏/kg

-26% Tunča steiks John West

savā sulā vai saulespuķu eļļā 120/112 g / 17.77 €/kg

-19%

9,23

7,29 2,35

1,79 2,69

1,99

Atdzesētas surimi nūjiņas Sniega krabis Santa Bremor 150 g / 8.60 ∏/kg

Laša maltā gaļa Viči saldēta 1 kg

-25%

2,69

2,29

Zivju konserviem Northland

-25% Zivju delikatesēm Selection by Rimi

S

5,59

ar sieru, karsti kūpināta Jūras karaliste 1 kg

-15%

1,19

M

6,97

Atlantijas makrele

GPU Nākotne 400 g / 2.98 €/kg

1,58

U UN

saldētas 360 g / 15.53 €/kg

5,62

-21%

1,89

Mājas galerts

JA

Garneles Rseafood

2,59

1 kg

S

-20%

3,29

Broileris Rimi

UM

3 veidi Santa Bremor 180 g / 9.94 €/kg

4,69

2,69

UN

Moivas ikru krēms

5,95

-25%

-30%

JA

-17%

S

Ķekava 1 kg

UM UN

Cāļa cepetis Āzijas marinādē S&D

JA

-21%

1,59

1,29

* Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija un Mini Rimi veikalos. Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

5


-20%

-20% Muslis Rimi

dažādi veidi / 375 g 4.24 €/kg

-17% Rudzu pārslas Milzu!* dažādi veidi / 300 g 8.30 €/kg

-34%

1,99

1,59 2,99

2,49

Griķi Rimi 8 x 125 g

-19% Lazdu riekstu vai šokolādes krēms Laima* 300 g / 7.30 €/kg

-25% Brūnais cukurs Rimi 750 g / 1.99 €/kg

-25% Rapšu vai saulespuķu eļļa Rimi 1l

Konservēti zaļie zirnīši Rimi Basic 680 g / 2.25 €/kg

6

1,96

1,29 1,12

0,99

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Šampinjoni*

1,6 kg / 3.52 €/kg

-20% Klasiskais kečups Rimi 1 kg

1,69

1,49 2,69

2,19 1,99

1,49 7,99

5,99 1,99

1,59

Makaroni Italpasta* 1 kg

-21% Kviešu milti Rimi Basic 2 kg 0.45 €/kg

1+1 Pūdercukurs ar šokolādes garšu Dan Sukker*

2 x 300 g / 2.82 €/kg

-23% Pelēkie lielie zirņi Zelta saule 500 g 1.98 €/kg

-23% Iesala ekstrakts Iļģuciema 650 g / 3.68 ∏/kg

2,11

1,69 1,12

0,89 Cena pērkot atsevišķi

3,38

1,69

Cena par 2 gab.

1,29

0,99 3,09

2,39

* Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos. Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-23%

-24% Cepumi Morning Poesia 1 kg

-35% Kafijas pupiņas Paulig Arabica 1 kg

-20% Piparkūkas ar medu un marcipānu Lāči 190 g / 14.68 €/kg

-19% Vaniļas zefīrs šokolādē Maigums Mini 1 kg

-25% Zefīrs ar vaniļas garšu Ica 300 g / 4.50 €/kg

2,49

1,89 16,99

10,99 3,49

2,79 8,49

6,89 1,79

1,35

1,49

1,15

Cepumi Poesia 2 veidi 500 g / 2.30 €/kg

-29%

10,49

7,49

Šķīstošā kafija Jacobs 200 g / 37.45 €/kg

-22% Cepumi Rimi dažādi veidi / 150, 180 vai 225 g cena, sākot no 4.67 €/kg

-16% Piparkūku-vafeļu torte 300 g / 6.17 ∏/kg

-26%

1,35

1,05 2,19

1,85

Piena šokolāde Milka 250 vai 300 g cena, sākot no 9.63 €/kg

* Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos. Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Tēja Selection by Rimi 1 komplekts 265 g /34.58 €/kg

-33% Kafija Jacobs Mix bag 3 in 1* 304 g / 8.52 €/kg

-24% Marcipāna batoniņi Zentis 8 x 25 g / 10.95 €/kg

-22% Konfektes Christmas Pergalé 1 kg

9,99

8,99 3,89

2,59 2,89

2,19 4,99

3,89 3,89

2,89 Maksā mazāk, dzīvo labāk!

7


-20% -18%

-30%

Čipsu komplekts Ādažu*

Sula vai nektārs Cido dažādi veidi 1l

-20%

cena, sākot no

1,15

0,81

-27%

Dzeramais ūdens Arkta

gāzēts vai negāzēts 1.5 l /0.17 €/l

0,34

0,25

-30%

Alus Cēsu Brūža 5,4 vai 5,8% 0.5 l / 1.38 €/l

Žāvētiem augļiem Rimi

Tumšais alus Bauskas 5,5% 0.5 l / 2.10 €/l

1,19

1,05

0,99

0,69

-22%

Alus Tērvetes Oriģinālais 0.5 l 2.10 €/l

1,34

1,05

Čipsi Rimi dažādi veidi 150 g / 5.93 €/kg

2 x 220 g / 6.11 €/kg

3,38

2,69

-15%

Gāzēts dzēriens Njoy* 2 veidi 0.33 l / 1.18 €/l

0,46

0,39

-19%

Alus Cēsu Premium 5,2% 0,568 l / 1.21 €/l

0,87

0,69

-21%

Alus Aldaris šokolādes stouts* 6,9%

0.5l / 2.98 €/l

1,89

1,49

1,09

0,89

-29%

līdz

Karstais dzēriens Gutta 2 veidi 1l

cena, sākot no

1,35

0,99

-35%

Alus Hammer Pilsener Premium 4.8% 0.5 l 1.18 ∏/l

0,85

0,55 Alkoholisks kokteilis Latvijas balzams* 14,5% 2 veidi / 0.275 l 5.42 ∏/l

1,69

1,49

* Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos.

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


-28%

-30% -25%

līdz

Sarkanvīns vai baltvīns Marani Telavuri* 11.5%

Sarkanvīns vai baltvīns Pearly Bay* 12 vai 13,5%

Sarkanvīns vai baltvīns Carlo Rossi* 9,5 vai 11,5%

5,19

cena, sākot no

3 veidi ASV 0.75 / 5.19 €/l

3,89

Gruzija 0.75 l 5.99 €/l

Āfrika 2 veidi / 0.75 l 4.73 €/l

5,05

5,99

3,55

4,49

-25% -40% -30% -26% līdz

līdz

Rīgas Melnais balzams* 30, 40 vai 45% 3 veidi / 0.7 l 15.13 €/l cena, sākot no

12,99

10,59

Dzirkstošais vīns Martini 7.5 vai 11.5% 2 veidi 0.75 l 7.99 €/l

cena, sākot no

7,19

5,99

Sarkanvīns vai baltvīns Jacob's Creek 11.5 vai 13.9%

Sarkanvīns vai baltvīns La Conda Chardonnay / Merlot* 13%

Austrālija 0.75 l 7.99 €/l

Čīle 0.75 l 5.19 €/l

5,59

8,05

5,99

3,89

-27% -25% -44% -36% Liķieris Baileys Irish Cream* 17% 0.7 l 19.99 €/l

19,15

13,99

Brendijs Ararat 5 40% 0.5 l 23.98 €/l

15,99

11,99

Rums Captain Morgan 35, 37,5 vai 40% 0.7 l 15.70 €/l

19,65

10,99

-25% -31% -27%

līdz

Stiprs alkoholisks dzēriens Bonaparte 32, 36 vai 38% 3 veidi / 0.5 l 10.38 €/l

6,49

5,19

Degvīns Nemiroff 40%

3 veidi / 0.7 l 11.41 €/l

11,59

7,99

* Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Bērnu pasaule, arona centrs, Galerija Rīga, Satiksmes un Mini Rimi veikalos.

Degvīns Mjarnaja na moloke 40% 0.5 l 11.98 €/l

8,15

5,99

Konjaks Remy Martin VSOP 40% 0.7 l 49.99 ∏/l

ar karti

55,05

34,99

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


-26%

-30%

Ķermeņa kopšanas līdzekļiem Dove*

Ķermeņa kopšanas līdzekļiem Seal**

-40% Šampūns vai balzams Elvital

dažādi veidi 200 vai 250 ml cena, sākot no 7.96 €/l

-44%

līdz

Dušas želeja Oreon* dažādi veidi 250 ml / 3.96 €/l

-35%

-30% 3,29

1,99

Zobu kopšanas līdzekļiem Colgate

-36%

līdz

Sejas kopšanas līdzekļiem Garnier

-30%

līdz

Roku kopšanas līdzekļiem Barhatnije rucki**

10

-29%

līdz

līdz

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Eļļa matiem Gliss Kur Thermo Protect** 150 ml / 46.60 €/l

-30%

līdz

Zobu birste vai pasta Lacalut Sensitive 75 ml vai 1 gab. / 39.87 €/l

-34% Dezodorants Nivea

dažādi veidi 40, 50 vai 150 ml cena, sākot no 13.93 €/l

-26%

līdz

Higiēniskās paketes Libresse*

dažādi veidi 16, 20 vai 40 gab. cena, sākot no 0.03 €/gab.

9,99

6,99 cena, sākot no

3,09

2,19 3,19

2,09 cena, sākot no

1,79

1,39

Matu krāsa Garnier Olia** dažādi toņi 1 iepak.

-25%

līdz

Mutes skalošanas līdzeklis Listerine** dažādi veidi 250 ml / cena, sākot no 11.56 €/l

-35% Vienreizlietojamie skuvekļi BIC

2 veidi / 4 vai 5 gab. cena, sākot no 0.26 €/gab.

-45% Higiēniskie tamponi** 2 veidi / 48 gab. vai 56 gab. 0.11 €/gab.

1,39

0,99 7,09

4,59 cena, sākot no

3,89

cena, sākot no

1,89

2,89 1,29 10,99

5,99

* Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos. ** Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-25%

-28% 3,33

2,39

Veļas balinātājs Ace Delicate** 1l

-25%

cena, sākot no

Ūdens mīkstinātājs Calgon*

-25%

līdz

2,77

2 veidi / 60X60 cm, 60x90 cm cena, sākot no 0,22 €/gab.

-36% Virtuves dvieļi Rimi Basic Jumbo

1 gab. 600 lok. / 2.79 €/gab.

4,45

3,35

2 veidi / 12 gab. vai 500 g 6.70 €/kg vai 0.28 €/gab.

Paladziņi Loving Touch

2,19 4,39

2,79

Veļas mazgāšanas līdzeklis Perwoll dažādi veidi / 1 l

-35% Tabletes Finish**

2 veidi / 40 gab. cena, sākot no 0.24 €/gab.

-23% Krūštūra ieliktnīši Johnson's Baby* 30 gab. / 0.10 €/gab.

-30% Tualetes papīrs Zewa***

24 ruļļi / 0.23 €/rullis

2=lētāk -15% Konservi kaķiem Gourmet

dažādi veidi 85 g / 5.76 €/kg

-41%

līdz

Pērkot 1, maksā

0,70

0,49

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

Smiltis kaķiem Purrrfect 3.5 l / 0.85 €/l

cena, sākot no

4,19

3,19 14,99

9,69 3,89

2,99 7,99

5,59 3,51

2,99

* Piedāvājums atšķirīgs lielveikalos: Barona centrs, Centrs un Mini Rimi veikalos. ** Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos, izņemot Mīlgrāvis. *** Piedāvājums atšķirīgs veikalos: Zolitūde, Saldus, Mini Rimi, Mīlgrāvis un Kauguri. Akcijas laiks no 01.12.15 līdz 07.12.15 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Veļas mazgāšanas līdzeklis Ariel* 4 veidi 38 gab. vai 3,2 l 0.26 €/gab. vai 3.07 €/l

-15% Putra HIPP*

dažādi veidi 200 vai 250 g cena, sākot no 10.88 €/kg

-19% Dušas gēls Bübchen 400 ml / 12.48 €/l

-15%

līdz

Barība suņiem Darling*

2 veidi / 3 kg / 1.33 €/kg

16,99

9,99

cena, sākot no

3,12

2,65 6,19

4,99 4,54

3,99

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

11


-45%

5,11

2,79 -37%

Cūkgaļas šķiņķis* 1 kg

Malta kafija Paulig Presidentti 1 kg

14,38

8,99

-20%

-30%

Saldais krējums Rasa, 35%

Cīsiņiem Rīgas Miesnieks

1l

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Stacija, Āgenskalns un Mini Rimi veikalos.

1,39 -21%

Rīgas piena kombināts 500 g / 2.78 ∏/kg

-33%

Olīvu izspaidu eļļa Goccia D'oro

1,99

ar karti

5,79

3,89

Izdrukā kuponu Rimi kioskā un saņem atlaidi!

ar karti

18,99

14,99

Lazdu rieksti Arimex* 1 kg

No 01.12. līdz 14.12. lej degvielu Neste Oil un ar karti Mans Rimi ietaupi centus par katru litru.

4,5

Saņem ņem

4,5

-25%

centus litrā

3

7,10 Kūka Kūkotava

dažādi veidi 500, 700 vai 800 g cena, sākot no 9.31 ∏/kg

∏ 5,35

cena, sākot no

Piedāvājums spēkā 01.12.- 07.12.2015. ar karti Mans Rimi, izdrukājot kuponu no kioska.

centus

Mans Rimi naudu

+

1,5

centus

atlaidi degvielai

Piedāvājums spēkā no 01.12. līdz 14.12.2015, norēķinoties ar Neste Oil degvielas karti privātpersonām, banku kartēm vai skaidru naudu. Uzzini vairāk www.nesteoil.lv, www.rimi.lv


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Rimi hipermārketu un lielveikalu piedāvājums 0112-07122015 by Rimi - Issuu