Skip to main content

Rimi hipermārketu un lielveikalu piedāvājums 02.08.-08.08.2016.

Page 1

no 26. jūlija līdz 8. augustam

02.08.16 – 08.08.16

1,15

Vidusāzijas melone

0,95

Baltā paprika

1 kg

1 kg

0,75

0,35

1,59

Tumšās plūmes 1 kg

Burkāni 1 kg

-33% -40%

Plakanie persiki Paraguayo 1 kg

0,79

Īsie gurķi 1 kg

1,35

0,27

Lielogu krūmmellenes Rimi glāzītē 150 g / 9,00 ∏/kg

Kāposti 1 kg

-64%

Olīveļļa Goccia D'Oro ar karti

5,79

1l

3,89

-42% Maltā kafija Jacobs Krönung 500 g / 9,18 ∏/kg

ar karti

7,89

4,59

4,99

Cūkgaļas šķiņķis

bez kaula un ādas Kurzemes gaļsaimnieks 1 kg

2,99

Siers Président Ementalski 1 kg

-37% -30%

līdz

10,99

3,99

Baltvīns vai dzirkstošais vīns Johann Brunner 9, 9.5, 10.5 vai 11% Vācija 0,75 l / 5,32 ∏/l

ar karti

6,04

3,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Nivea produktiem Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā.

Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā


Izmēģini jaunu garšu katru dienu! Izdrukā kuponu Rimi kioskā un saņem atlaidi!

k

mie

n Ma

on s

-35%

nie

tan

m Ka

-35%

0 3 -

no 2. augusta

lu

ējum m

% 0 -3

% 0 -3 Sa

l Sa d

līdz 8. augustam

na

l Sa

jum i

Sa

-35%

-40%

Tio


Dzeltenā arbūza un

piparmētru svaigums

1,69

2,19

Dzeltens arbūzs – 1/4 gab. Sorberts (upeņu vai ananāsu) – 400 ml Piparmētru sīrups – 2 ēdamk. Kokosriekstu piens ICA – 400 ml

Nomizo arbūzu, sagriez mazākos gabalos un liec blenderī. Pievieno piparmētru sīrupu un kokosa pienu. Samal kokteilī. Glāzēs liec sorberta bumbiņas un pārlej arbūza koteili. Viegli maisot, lēnām kokteili dzer vai sūc 4 cilvēkiem 15 min ar salmiņu.

Karameļu mērce ICA 300 g / 5.63 €/kg

0,79 Arbūzi bez sēklām vai dzeltenie 1 kg

1,39

Šokolādes kokteilis

Kokosriekstu piens ICA

400 ml / 3.47 €/l

1,99 Porteris, tumšais alus, kvass vai veselības dzēriens – 0,5 l Šokolādes saldējums Rimi – 1 l Karameļu mērce – pēc garšas Himalaju sāls – šķipsniņa garšai

Liek visas sastāvdaļas blenderī un sajauc kokteilī. Nedaudz pakusušu saldējumu ieliek arī glāzē un aplej ar kokteili. Ja nepieciešams pievieno karameli un sāli garšai. 2 min

4–6 cilvēkiem

2,49

Himalaju sāls Selection By Rimi 100 g 19.90 €/kg

0,75 0,95

Kvass Tērvete 0.5 l 1.50 €/l


OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

02.08. 03.08. 04.08. SALDĒTĀM JAUNPILS JŪRAS VELTĒM PRODUKCIJAI

4

-30%

-35%

OLĪVEĻĻĀM

SCHESIR DZĪVNIEKU BARĪBAI

-30%

-30%

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

PAPRIKAI

-20% ELEKTRISKAJĀM TĒJKANNĀM

-30%

PIEDĀVĀJUMI NEATTIECAS UZ AKCIJAS PRECĒM! Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16 līdz 08.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

PIRMDIENA

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

05.08. 06.08. 07.08. 08.08. RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTA PRODUKCIJAI

SAUĻOŠANAS KOSMĒTIKAI

-35%

-50%

RUMAM

-30% ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME!

TEFAL PANNĀM

-30%

VĪNOGĀM

RIMI PIENAM UN KEFĪRAM

-25%

-20%

SVERAMAJIEM RIEKSTIEM UN ŽĀVĒTIEM AUGĻIEM

-25%

KAFIJAI PAULIG

-30%

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!

PIEDĀVĀJUMI NEATTIECAS UZ AKCIJAS PRECĒM! Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16 līdz 08.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

5


-20% -26% Piens, 3.5% Baltais

Biskvīta batoniņiem Kinder Pingui ts žo ijā Ra anc Fr

-30% ar karti

Siers Brie Le Maubert 1 kg

Frī kartupeļi Farm Frites

750 g / 1.99 €/kg

-35%

līdz

Broilera kājas Rimi Putnu fabrika Ķekava 1 kg

6

1,92

1,49 cena, sākot no

3,26

2,19

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

dažādi veidi 175 g / cena, sākot no 5.43 €/kg

-25% Kūpināts siers Siera pērlītes

100 g / 14.90 €/kg

-25%

cena, sākot no

1,19

0,95 S

-22%

3,39

Svaigais siers Kārums

UM

1 kg

6,99

-25% UN

Holandes siers Smiltene

6,99

-24%

līdz

JA

-52%

9,99

Tukuma piens 2 l / 0.65 €/l

1,99

1,49

-17%

līdz

Biezpiens Rimi 0.5 vai 9%

275 g / cena, sākot no 3.45 €/kg

-30%

līdz

Putnu fabrika Ķekava 1 kg

-24% 500 g / 3.38 €/kg

ar cukuru 397 g / 3.00 €/kg

Broilera stilbiņi Rimi

Rīgas Miesnieka pelmeņiem

Cāļu pusspārni Gardie

Iebiezinātais piens Rimi

-29% 2,21

1,69

Klasiskais tītara šašliks 900 g / 5.54 €/kg

1,75

1,29 1,59

1,19 cena, sākot no

1,15

cena, sākot no

2,69

0,95 1,99 6,99

4,99

- Saldēts produkts Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16 līdz 08.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Laša fileja Rimi

bez ādas un asakām 2 veidi 250 g / 23.96 €/kg

-15% Laša fileja Northland

150 g / 22.60 €/kg

-26% Surimi nūjiņas Viči Snow Crab 250 g / 7.96 ∏/kg

-20% Cepamdesas ar sieru Rīgas Miesnieks 500 g / 3.98 €/kg

-20% Kijevas kotletes 330 g / 7.24 €/kg

-30%

JA

UN UM

S

-18% 7,29

5,99 3,99

3,39 2,69

1,99 2,49

1,99 2,99

2,39

Arktiskā palija*

9,99

ķidāta 1 kg

-20% Atlantijas siļķu tīteņi Elanders* bez ādas 1 kg

-25% Auksti kūpināta desa Jubilejas 280 g / 7.11 ∏/kg

-21% Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350 g / 3.69 €/kg

-32% Smeķīgā gaļa Ramatas Plus 1 kg

-29% 5,62

4,49 2,66

1,99 1,64

1,29 6,60

4,49

*Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16 līdz 08.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Tuncis ICA dažādi veidi 185 g / 140 g cena, sākot no 4.27 €/kg

-16% Cāļu filejas rulete Ķekava 1 kg

-20%

6,99 cena, sākot no

1,12

0,79 7,10

5,99

De Lukss cīsiņiem un sardelēm

-28% Karbonāde Jubilāra GPU Nākotne 1 kg

8,37

5,99

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

7


-38% Baltmaize Kungu Hanzas maiznīca 400 g / 1.38 €/kg

-25% ar karti

-20%

-34% 0,89

0,55

Rudzu maize vai saldskābmaize Latvijas Maiznieks 800 g / 1.06 €/kg

1,29

0,85

Rudzu sausmaizītes Ica 300 g / 5.30 €/kg

-38% Kārtainā rauga mīkla Mantinga ar sēklām 400 g / 2.48 ∏/kg

Staburadzes siera kūkām

-17%

-17% Olīveļļa Selection by Rimi

250 ml / cena, sākot no 11.56 €/l

-43% Sviests, 82% Kārums

180 g / 4.94 €/kg

-21% Olīvas Selection by Rimi dažādi veidi 345 g /4.32 ∏/kg

8

cena, sākot no

3,49

2,89 1,55

0,89 1,89

1,49

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Konservēti zaļie zirnīši vai kukurūza Bonduelle 400 vai 425 ml / cena, sākot no 2.33 €/l

-28% Olas Zemnieku

A/M 10 gab. / 0.14 €/gab.

-20% Marinētās bietes Gardner 450 g 1.57 ∏/kg

cena, sākot no

1,12

0,99 1,92

1,39 0,69

0,55

Pasta Selection by Rimi 500 g / 2.98 €/kg

-24%

līdz

Auzu vai rudzu pārslas Ica I Love Eco 2 veidi 750 g / 2.12 €/kg

-31% Saldskābā mērce Gardner ar ananāsiem 480 g 1.85 ∏/kg

1,99

1,59 1,59

0,99 1,79

1,49 cena, sākot no

1,89

1,59 1,29

0,89

Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16 līdz 08.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-21% Brokastu pārslas Nestlé dažādi veidi 375, 425 vai 450 g cena, sākot no 5.98 €/kg

-28% Šķīstošā kafija Rimi 100 g / 21.50 ∏/kg

-24% Vafeļu torte Laima

dažādi veidi 350 g / 4.54 ∏/kg

-17% Nektārs Rimi 2 veidi 1l

-21% Zemeņu limonāde 2 l / 0.50 €/l

-28% 3,39

2,69 2,99

2,15 2,09

1,59 1,15

0,95 1,25

0,99

Cepumi Poesia ar sēkliņām 1 kg

-28% Kafijas dzēriens Nescafé 3 in 1 175 g / 8.86 ∏/kg

-32%

līdz

-21% 3,59

2,59 2,15

1,55

-25% -26%

-23% Mini zefīri Ica 150 g / 6.60 €/kg

-25% 20 g 49.50 €/kg

4 veidi

2 veidi 125 g / 8.72 €/kg

1 kg

Šokolādes ola Kinder Joy*

Šokolādes batoniņiem Twix un Snickers

Sālsstandziņas Rimi

Glazēti cepumi Selga*

-43% 1,45

1,09

Čipsi Virtuosso 2 veidi 75 g / 5.20 ∏/kg

*Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalā Sigulda un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16 līdz 08.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Džentlmeņu maisījums Alis&Co*

500 g / 9.18 €/kg

4,39

3,45 1,29

0,99 1,19

0,89 ar karti

7,99

4,59

0,53

0,39 Maksā mazāk, dzīvo labāk!

9


-21%

-40%

-34%

Sidrs Somersby*

Gaišais alus Lāčplēsis 5%

Gaišais alus Heineken 5%

2 veidi

4.5 %

0,5 l / 2.50 €/l

1,59

1,25 Gaišais alus Bauskas 4,8 % 1l

2,01

1,79

0,568 l / 1.14 €/l

1,09

0,65

-34%

1l

13,30

10,59

-30%

Konjaks Hennessy 40 %

2 veidi 0.7 l / cena, sākot no 34.27 €/l

34,34

cena, sākot no

23,99

1,19

0,79 PLŪMESASHLOK500G 4750195015988

Alus Craft* 4,5 vai 5 %

0,5 l / 1.58 €/l

Baltvīns Sula Murviedro* dažādi Tymbark veidi

Spānija 2 veidi 0,751 ll // 0.99 6.07 €/l

1,02 6,09

0,79 4,55

-27% Rums Bacardi 37.5 vai 40 % 2 veidi 0,7 l / 21.41 €/l

20,49 1,02

14,99 0,79

0,5 l / 2.10 €/l

1,34

1,05

-36% Sarkanvīns vai baltvīns Sunrise 12,5, 13 vai 13,5 %

ar karti

1,19

0,79

Alus Tērvete 5.4 %

dažādi veidi Čīle 0,75 l / 5,32 €/l

3 veidi

-20% -25% Stiprs alkoholisks dzēriens Bonaparte 38%

0,5 l / 1.58 €/l

-22%

cena, sākot no

6,24

3,99

-31% -35% Baltvīns Blue Nun 10 % Vācija 0,75 l / 7.99 €/l

8,72

5,99

Dzirkstošais vīns Perlino Prosecco 11%

Itālija 0.75 l / 6.65 ∏/l

ar karti

7,69

4,99

-25% -33% Degvīns Zelenaja marka 40 % 0,5 l / 13.18 €/l

8,73

6,59

Degvīns Absolut 40 %

2 veidi 0.7 l / cena, sākot no 17.13 ∏/l ar karti

cena, sākot no

17,99

11,99

*Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Dzelzava, Saldus, Kuldīga, Madona un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā.

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


2=lētāk Biezenis vai deserts Milupa dažādi veidi 80, 125 vai 200 g cena, sākot no 5.75 €/kg

-20% Šampūns vai balzams Elvital

200 vai 250 ml / cena, sākot no 9.16 €/l

-20% Zobu pasta Splat Extreme White** 75 ml / 81.20 €/l

-15% Veļas mazgāšanas līdzeklis Perwoll dažādi veidi 1l

-17% Ikdienas ieliktnīši Discreet Air** 60 gab. / 0.03 €/gab.

cena, sākot no

0,95

0,85 3,29

2,29 7,59

6,09 4,09

3,49

2,29

1,89

Autiņbiksītes Pampers*

dažādi veidi 56, 64, 70, 76, 90 vai 100 gab. cena, sākot no 0.17 €/gab.

-26%

līdz

Dušas želeja Palmolive*

dažādi veidi 250 vai 750 ml cena,sākot no 5.45 €/l

-20% Mitrās salvetes Oreon* 2 veidi 10 gab. 0.06 €/gab.

-30%

18,99

Barība kaķiem Gourmet Perle

2,59

Ziepes Oreon*

16,99 cena, sākot no

1,99

0,69

0,55

Traipu tīrīšanas līdzekļiem Vanish Gold*

dažādi veidi 85 g cena, sākot no 6.94 €/kg

3 veidi 90 vai 100 g cena, sākot no 3.50 €/kg

-23% Dezodorants Neutral

50 ml / 59.80 €/l

-25%

Pērkot 1 gab., maksā

0,79

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

0,59 0,39

0,35 3,89

2,99

Trauku mazgāšanas līdzekļiem Finish

-24% Tualetes papīrs Rimi

3 slāņi 8 ruļļi / 0.24 €/rullis

2,49

1,89

*Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos. **Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Centrs, Bērnu pasaule, Barona centrs, Ditton un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 02.08.16. līdz 08.08.16. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Virtuves dvieļi Rimi Basic Jumbo XL* 400 sloksnes

2,89

2,49

11


Cūkgaļas šašliks Grilētājiem* 1 kg

5,89

4,49 -30%

-25%

-26%

-24%

Doktora desa Bajāru* 1 kg

5,39

3,99 -29%

Grieķu un Skyr jogurtiem Baltais Tukuma piens

-34% Viskijs Jeam Beam vai viskija liķieris Jim Beam Apple

Visām burkām (izņemot akcijas preces)

Mini zefīrs Maigums Laima 1 kg

8,49

5,99

2 veidi

35 vai 40%

0,7 l / 18.56 ∏/l

Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. * Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos Stacija, Zolitūde un Mini Rimi.

ar karti

19,75

12,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Rimi hipermārketu un lielveikalu piedāvājums 02.08.-08.08.2016. by Rimi - Issuu