Skip to main content

Rimi hipermārketu un lielveikalu piedāvājums 26.07.-01.08.2016

Page 1

27. jūlijā no plkst. 19.00

26.07.16 – 01.08.16

0,45

Arbūzs

0,45

Kartupeļi

1 kg

fasēti 1 kg

Rīgas Miesnieks 1 kg

0,85

Mini plūmju tomāti Rimi

1 kg

250 g / 3.40 €/kg

4,39

2,99

-35%

Brūnas olas Old Farmer

A/M 10 gab. / 0.08 €/gab.

1,25

0,75

-42% Alus Cēsu Premium* 5.2%

Makaroni Dobele

dažādi veidi 500 g / 1.10 €/kg ar karti

0,84

0,55

1,99

Gaišās vīnogas Victoria

0,95

Lielās pupas pākstīs

1 kg

1 kg

-30%

-40%

-32% Doktora desa

1,15

Persiki

2 veidi 0.568 l / 1.04 €/l

1,02

0,59

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme

Biezpiena sieriņiem Baltais Tukuma piens

-36% Viskijs Johnnie Walker 40% 1l

ar karti

24,99

15,99

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

* Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā.

Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā


Izmēģini jaunu garšu katru dienu! Izdrukā kuponu Rimi kioskā un saņem atlaidi!

-30% m

ē Sald mu

l Sa

Sa

dē

en

el

m

i

-30%

% 5 -3

-30%

āj a

% 0 -3

ēju

m

ai s

-40%

S

ēju

līdz 1. augustam

S

S i

l Ba

no 26. jūlija

Ma

g

0 -4

%

s Kla


Ogas ar putotu vaniļas un

dedzināto Marshmallows krēmu

Ogas – 1,2 kg (zemenes, avenes, kazenes, ķirši) Svaiga piparmētra – 1 bunte Vaniļas saldējums - 1 l Lielie Marshmallows ICA - 10 gab.

Brūnais cukurs Rimi

750 g / 1.99 €/kg

1,49

1,99

Saldējums nedaudz jāatlaidina, bet der tāds, kā tikko atnests no veikala, pakusis. Marshmallows sasprauž uz iesmiem un apdedzina uz grila, vai ar gāzes degli, lai tas sasiltu, krēmīgs un ar karamelizētu garšu. Pievieno saldējumam un saldējumu saputo ar mikseri.Pasniedz ar svaigām ogām un piparmētru. 4 cilvēkiem 15 min

1,49

Piparmētra podiņā Rimi 1 gab.

0,99 1,29

Mini zefīri ICA

150 g / 6.60 €/kg

Zemeņu daikiri ar jogurta saldējumu

-20% Svaigajām ogām

Zemenes - 300 g Laims - 1 gab. (sula) Brūnais cukurs - 1 ēdamk. Gaišais rums – 100 ml Jogurta saldējums Rimi – 400 ml Ledus – 3 saujas

2,99 Laims 1 kg

Liek visas sastāvdaļas blenderī un jauc kokteilī. Pagatavo arī bezalkaholisho variantu, ruma vietā pievienojot vēl nedaudz laima sulas un svaigu piparmētru. Pievieno ledu. Pasniedz! 4 cilvēkiem 3 min

10,99 19,84

Rums Captain Morgan White, 37.5% 0.7 l / 15.70 €/l

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

26.07. 27.07. 28.07. MELONĒM

SMILTENES PIENS PRODUKCIJAI

HIPP ZĪDAIŅU PĀRTIKAI (izņemot piena maisījumus)

-20% -25% SVAIGAJAI TĪTARA GAĻAI

-30%

-30%

FINN CRISP SAUSMAIZĪTĒM

CĒSU BRŪŽA ALUM

-40% ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME!

-30%

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!

4

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

PIEDĀVĀJUMI NEATTIECAS UZ AKCIJAS PRECĒM! Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

PIRMDIENA

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

Piedāvājums spēkā uzrādot karti

29.07. 30.07. 31.07. 01.08. ŠOKOLĀDĒM MILKA (250 un 300 g)

-38% KONJAKIEM

-30% ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME!

PLUDMALES DVIEĻIEM

-50% ROKU ZIEPĒM

-30%

TOMĀTIEM

-20% TRAUKIEM

-30%

RĪSIEM

-30% ZIVJU KONSERVIEM

-25%

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!

PIEDĀVĀJUMI NEATTIECAS UZ AKCIJAS PRECĒM! Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

5


-17% -21% 1,19

Dzeramais jogurts Rimi dažādi veidi 1 kg

-17%

-23% 0,95

Proteīnu dzēriens Baltais

0,79

Tukuma piens 250 g / 3.16 €/kg

-22%

0,79

Saldā krējuma krēms Kārums

0,62

dažādi veidi 150 g / 4.13 €/kg

-20% Saldais krējums, 35% Rasa 500 g / 3.18 €/kg

1,99

1,59

Dzeramais jogurts Actimel dažādi veidi 4 x 100 g / 2.98 €/kg

-24% Graudainais biezpiens Annele dažādi veidi 150 g / 3.93 €/kg

-17% Putra Annele

dažādi veidi 200 g / 2.45 €/kg

Izgaršo ceļotprieku!

0,99 1,55

1,19

0,78

0,59 0,59

0,49

Pērc jebkuru Kārums produktu un laimē ceļojumu

Jogurts Kārums Bifido dažādi veidi 350 g / 2.14 €/kg

-25% Dzeramais Grieķu jogurts dažādi veidi 350 g / 1.69 €/kg

-17% Biezpiens, 0.5% Rimi Basic 600 g / 3.15 €/kg

-25% Kondensētais piens Nostaļgija ar cukuru 1 kg

-24%

0,95

0,75 0,79

0,59 2,29

1,89 3,59

2,69

vērtībā 2000vaieur kādu no 140 mugursomān!

Kefīrs, 2.5% Loterijas atļaujas nr. 4104

Izlozes notiek: 2.08., 9.08.,16.08.,23.08.2016. • Loterijas periods no 26.07.-22.08. • Vairāk informācijas un pilni loterijas noteikumi: www.karums.eu

6

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Limbažu piens 1 kg

0,85

0,65

Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-32% -25%

Polārā sviestmaize Rimi ar karsti kūpinātu lasi 160 g / 9.31 €/kg

-21% Pankūkas Mājas ar siera pildījumu 420 g / 2.98 €/kg

1 kg

-26% Siers Cesvaine

ar garšvielām dažādi veidi 1 kg

5,99

3,29 8,09

5,99

Siera nūjiņas Pik-Nik

280 g / 8.18 €/kg

-32%

līdz

Siers Rimi

Holandes, Krievijas vai Light 200 g / 6.45 ∏/kg

-41%

2,69

2,29 cena, sākot no

1,79

1,29

Siers Président 120 g / 10.75 ∏/kg

-23% Kūpināts siers Cheezery 35 g / 28.29 €/kg

-30% Siers Friendship Danablu 1 kg

1,29 S

Krievijas siers

1,09

-15%

0,69

1,79

1,29

0,99 ts žo jā Ra āni D

-45%

1,39

Tukuma piens 150 g / 4.60 €/kg

0,99

-28%

5,99

UM

klasiskais, ar šķiņķi vai baravikām 200 g / 5.45 €/kg

1,25

Krēmsiers Baltais

Staburadze 750 g / 7.99 ∏/kg

UN

Kausētais siers Dzintars

1,59

1,49

8,79

ar karti

Torte Roko

JA

-27%

līdz

-30%

1,65

9,99

6,99 ar karti

Siers Alpu Cesvaine 1 kg

Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

7,79

4,59 Maksā mazāk, dzīvo labāk!

7


-30%

1,39 5,69

Pīle 1 kg

-25%

3,99

Marinādēm Tallegg

8

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

-25% Cūkgaļas šašliks Lido klasiskais 1 kg

1+1 Zivju filejas pirkstiņi Viči 2 x 250 g / cena, sākot no 9,98 €/kg

-25% Mīklām Mantinga

3,22

2,19 7,99

5,99 3,98

Cena, pērkot atsevišķi

1,99 cena par 2 gab.

Cāļu fileja gabaliņos* 1 kg

-33% Cūkas kakla karbonāde bez kaula 1 kg

-21% Garneles Rimi nevārītas, attīrītas 320 g / 17.16 ∏/kg

-33%

5,69

3,99 5,53

3,69 S

Saldētiem dārzeņiem Hortex

PF Ķekava 1 kg

cena, sākot no

-30%

1,49

UM

-25%

Broilera šķiņķīši Rimi

2 veidi 140 g / 10.64 ∏/kg

1,98

UN

Pelmeņiem Mazulīši

-35%

līdz

0,79

Sviests Veckūkuri

JA

-25%

180 g / 4.39 €/kg

1,54

S

12 gab. / 0.12 ∏/gab.

Saldkrējuma sviests, 82% Cesvaine

UM UN

Paipalu olas

1,69

-25%

JA

-49%

-18%

6,99

5,49

Picām Ristorante

- Saldēts produkts * Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-21% Cūkgaļas rulete* ar mēli un šampinjoniem Noo Cepeškungs 1 kg

-21% Pikantā karbonāde* karsti kūpināta Ramatas plus 1 kg

-34% Servelāde Finland*

Ramatas plus 1 kg

-23% Atlantijas siļķes fileja Viči 400/315 g 1 kg / 6.32 €/kg

-25% Surimi nūjiņas Rimi ar krabju garšu 200 g / 4.45 ∏/kg

-26% 6,29

4,99 6,99

5,49

Cīsiņi Rakveres

Rīgas Miesnieks 500 g / 3.98 €/kg

-22% Šķiņķis Melnais* Rīgas Miesnieks 1 kg

-30%

-31%

līdz

2,68

1,99 5,99

4,69

6,49

4,29 2,59

1,99 1,19

0,89

-20%

-20% Bekons Alkšņu* Rēzeknes Gaļas kombināts 1 kg

-22%

cena, sākot no

2,29

1,59 6,96

5,59

-24%

-21% Rīgas zelts 250/175 vai 270/189 g cena, sākot no 10.53 ∏/kg

2 veidi Gaļas nams Ādaži 400 g cena, sākot no 3.98 ∏/kg

Gaļas konserviem Rimi

Lido pastētēm

Šprotes eļļā vai tomātu mērcē

Cepamās desiņas

2,52

1,99

Jūras produktu krēms Santa Bremor dažādi veidi 150 g / 10.60 ∏/kg

2,09

1,59

Sveramajām kūpinātām zivīm

(izņemot zivis vakuuma iepakojumā)

* Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

9


-22% 14x Cukurs Rimi 1 kg

-20%

-30%

līdz

Pipargurķīši Kok* 2-5 cm / 340 g 3.82 €/kg

-18% Aukstā zupa Rimi

490 g / 1.82 €/kg

-27% Olu nūdeles Fudo*

500 g / 3.18 €/kg

-27% Tortillas Virtuosso

mīkstās 370 g / 2.95 €/kg

10

1,25

1,09 1,09

0,89 2,19

1,59 1,49

1,09

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Konservēti tomāti Rimi dažādi veidi 400 g / 1.23 €/kg

-23% Kečups Rimi

540 g / 1.83 €/kg

-25% Pilngraudu auzu pārslas Herkuless 1.5 kg / 0.99 €/kg

-18% Olīveļļa Costa D'Oro Extra Virgin* 1l

0,64

0,49 1,29

0,99 1,99

1,49 8,52

6,99

Konservēta saldā kukurūza vai zaļie zirnīši Rimi

340 vai 400 g / cena, sākot no 1.73 €/kg

-30% Sinepes Hellmann's Dijonnaise*

225 ml / 5.29 €/kg

-25% Griķi Valdo 500 g 2.38 €/kg

-29% Kokosriekstu eļļa Vet Coco* 450 ml / 11.09 €/l

1,09

0,85 0,89

0,69 1,69

1,19 1,59

1,19 6,99

4,99

* Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Cepumi Morning Poesia ar rozīnēm 1 kg

-30%

līdz

Šokolāde Laima dažādi veidi 100 g / cena, sākot no 10.90 €/kg

-28% Konfektes Miglé 1 kg

-22% Zefīrs Maigums

185 g / 12.16 €/kg

-25% Vafeles Poesia

2 veidi 230 g / 4.74 €/kg

-25%

-28%

-26% 2,49

1,85 cena, sākot no

1,49

1,09 6,49

4,69 2,89

2,25 1,45

1,09

Cepumu gredzeni ar riekstiem 1 kg

-29% Šokolāde Kinder Bueno

129 g / 10.78 €/kg

-25%

3,59

2,59 1,95

1,39

Cepumi Rimi 2 veidi 200 g / 6.75 €/kg

-28% Piena šokolāde Karl Fazer dažādi veidi 200 g / 10.75 €/kg

Konfektes Rudzupuķe, Rīts, Diāna, Fruji ar upeņu garšu vai Maska

-24% 300 g / 3.50 €/kg

-26% Saulespuķu halva Rimi 500 g 2.50 €/kg

1,35 2,99

2,15 7,99

1 kg

Šokolādes dzēriens Vespucci

1,79

-28% 1,39

1,05

1,69

1,25

Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Šķīstošā kafija Rimi granulēta 200 g / 16.25 €/kg

-37% Košļājamās konfektes Mamba

106 g / 7.08 €/kg

5,99 4,49

3,25 1,19

0,75

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

11


-21%

-20%

-22%

Pistācijas Premium Arimex*

Čipsi Estrella*

1 komplekts 2 x 140 g / 7.11 €/kg

1 kg

ar karti

-19% Medalus* 5 vai 5,5% 2 veidi 0,5 l / 3.78 €/l

2,33

1,89

21,39

16,99 Gāzēts dzēriens Coca-Cola 2 veidi 2 l / 0.70 €/l

1,69

1,39

Žāvētiem augļiem Awake

-21%

līdz

Sulas dzēriens vai nektārs Gutta 2 l / 0.85 €/l

cena, sākot no

2,07

1,69

-31%

-33%

-25%

Alus Aldaris Izlases* 4 vai 5 %

Alus Lāčplēsis* 4,8 vai 5 %

Radler alus Lāčplēsis* 4%

līdz

PLŪMESASHLOK500G 4750195015988

2 veidi 0,5 l / 1.58 €/l

cena, sākot no

1,09

0,79

2 veidi 0,5 l / 1.24 €/l

0,92

0,62

-30%

Gaišais alus Aldaris 5%

0,568 l / 1.21 €/l

0,99

0,69

2 veidi 0,5 l / 1.38 €/l

0,92

0,69

-35%

Alus Carlsberg 5%

0,5 l / 1.58 €/l

1,22

0,79

2,55

1,99

-29%

līdz

Sula Tymbark* 2 veidi 1l

1,15

0,99

-18% Alus Beerville 4.6 vai 5.1 % 2 veidi 0,5 l / 1.78 €/l

1,09

0,89

-15% Gaišais alus Miezītis 4.7 % 2 l / 0.88 €/l

2,06

1,75

* Piedāvājums atšķirīgs Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā.

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


-46% -39%

-42%

Dzirkstošais vīns Zonin Prosecco* 11%

Baltvīns vai rozā vīns Crudo 12.5%

līdz

Sarkanvīns Pata Negra* 12.5%

Spānija 0.75 l / 10.65 ∏/l ar karti

14,79

7,99

-24%

līdz

Rīgas melnais balzams 30 vai 45% 0.5 vai 0.7 l cena, sākot no 15.70 €/l cena, sākot no

10,09

8,49

-26% Viskijs Jack Daniel's* 35 vai 40% 2 veidi 0.7 l / 27.13 €/l

25,51

18,99

2 veidi Itālija 0.75 l / 8.39 ∏/l

ar karti

Itālija 0.75 l / 9.32 ∏/l

cena, sākot no

8,99

ar karti

6,29

11,99

6,99

-18% -32% -38% Liķieris Moka 25 vai 30 %

2 veidi 0.5 l / 9.18 €/l cena, sākot no

5,57

4,59

līdz

Baltvīns vai sarkanvīns Santa Ana* 13.5% 2 veidi Argentīna 0.75 l 7.45 €/l

0.7 l 18.27 €/l

18,20

3 veidi Gruzija 0.75 l / 10.65 €/ l

8,19

5,59

-30% -35% Brendijs Calvados 40%

Sarkanvīns Marani 11.5 vai 13.5%

11,69

cena, sākot no

-45%

Konjaks Larsen VSOP 40%

0.7 l / 37.13 ∏/l

ar karti

7,99

39,99

Rums Captain Morgan 35 vai 37.5% 2 veidi 0.7 l / 15.70 ∏/l

ar karti

19,82

12,79

25,99

10,99

Degvīns Nemiroff* 40%

Degvīns Mernaja na moloke 40%

Degvīns Stolichnaja Premium Vodka 40%

-31% -22% -30% -41% Brendijs Ararat 40%

0.7 l / 18.56 €/l

18,85

12,99

2 veidi 0.5 l / 13.98 €/l

8,99

6,99

0.7 l / 11.41 €/l

11,34

7,99

* Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Bērnu pasaule, Barona centrs, Mežciems, Sigulda, Galerija Rīga, Ditton un Mini Rimi veikalos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā.

1l

ar karti

23,54

13,79

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


-30%

-40% līdz

Dušas želeja Nivea Creme Soft* 250 ml / 8.36 €/l

-22% Zobu birste Oreon** 2 veidi 1 gab.

-20%

0,89

0,69

Mutes kopšanas līdzekļiem Sensodyne Pronamel

-19% Ikdienas ieliktnīši Always*

dažādi veidi 50, 54 vai 70 gab. cena, sākot no 0.04 €/gab.

-25% Konservi kaķiem Sheba Tray* dažādi veidi 85 g / 6.94 €/kg

14

-30%

-20% Šampūns Head&Shoulders* dažādi veidi 400 ml / 11.98 €/l

-23% Skūšanās putas Gillette** dažādi veidi 250 ml / 11.96 €/l

-19% 3,19

2,59 0,79

0,59

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Higiēniskās paketes Always Ultra

dažādi veidi 12, 14, 16 vai 20 gab. cena, sākot no 0.13 €/gab.

Suņu konservi Grrreat 2 veidi 1.24 kg / 1.20 €/kg

5,99

4,79 3,89

2,99

Matu laka, želeja vai putas Syoss*

250 vai 300 ml / cena, sākot no 12.30 €/l

-39%

līdz

2,99

2,09 cena, sākot no

5,29

3,69

Depilācijas līdzekļiem Veet*

-30%

līdz

3,19

2,59 1,69

1,49

Produktiem Durex*

-23% Barība kaķiem Purina One dažādi veidi 200 g / 5.95 €/kg

1,55

1,19

* Piedāvājums atšķirīgs lielveikalos: Barona centrs, Bērnu pasaule, Valmiera un Mini Rimi veikalos. ** Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


-27% Autiņbiksītes Huggies* dažādi veidi 48 vai 52 gab. cena, sākot no 0.26 €/gab.

15,39

13,49

Veļas mīkstinātājs Coccolino*

2,99

2,19

dažādi veidi 750 ml vai 1 l cena,sākot no 2.19 €/l

2=lētāk -28% Piena maisījums Tutteli

3 veidi 350 g / cena, sākot no 8.26 €/kg

-20% Tīrīšanas līdzeklis Clin dažādi veidi 500 ml / 3.58 €/l

-21%

līdz

Tualetes tīrīšanas bloks vai atsvaidzinātājs Sano* dažādi veidi 150 g 19.93 €/kg

3,25

Pērkot 1 gab., maksā

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

2,89 2,25

1,79

cena, sākot no

3,69

2,99

NEPĀRTIKAS PREČU IZPĀRDOŠANA!

-75 %

līdz

Veļas mazgāšanas līdzeklis Rex* dažādi veidi 1,4 kg vai 1,46 l 2.56 €/kg vai 2.72 €/l

-15%

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS!

4,99

3,59

Trauku mazgāšanas līdzekļiem Tri-Bio*

dažādi veidi 500 ml 1.70 €/l

-21%

-30%

līdz

dažādi veidi 8 ruļļi 0.34 €/rullis

-50%

līdz

cena, sākot no

3,39

2,69

Rotaļlietām, sadzīves tehnikai, Smilšu un piepūšamajām mājsaimniecības precēm rotaļlietām Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm!

1,99 Trauku mazgāšanas līdzeklis Marine

cena, sākot no

Tualetes papīrs Zewa Deluxe

3,59

Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm!

*Piedāvājums atšķirīgs Rimi lielveikalos: Barona centrs, Dzelzava un Mini Rimi veikalos. **PIedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. Akcijas laiks no 26.07.16 līdz 01.08.16 Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

0,99

0,85

Gaisa atsvaidzinātājiem Air Wick

-50% Peldkostīmiem un peldbiksēm

Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm!

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

15


-18%

Atlantijas laša fileja* 1 kg

16,99

13,99 -43%

Tukuma piens 360 g / 2.47 ∏/kg

dažādi veidi

Maltā kafija Löfbergs 2 veidi

500 g / 9.38 ∏/kg

8,29

4,69

1,17

0,89 -33%

Skābais krējums Exporta, 25%

Baltvīns Faber* ar karti

-21%

-24%

9, 10.5 vai 12% Vācija

0,75 l / 6.65 ∏/l

ar karti

līdz

cena, sākot no

Musli Rimi

375 g / cena, sākot no 4.24 ∏/kg

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Tīrīšanas piederumi Marine

3 x 1 gab. cena, sākot no 0.26 ∏/gab.

Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā. * Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalā: Zolitūde un Mini Rimi veikalos.

IEPIRKŠANĀS NAKTS

-30% -3

27. jūlijā no plkst. 19.00

-40%

• Šķīvjiem, bļodām, krūzēm, glāzēm • Kokoglēm • Majonēzei

1,59 2+1

7,49

4,99

-25%

1,99

1,17

Cena, pērkot atsevišķi

Cena par 3 gab., sākot no

0,78

• Dzīvnieku barībai • Saldētajām zivīm un jūras veltēm • Skābajam un saldajam krējumam • Kafijas pupiņām • Makaroniem • Saulespuķu eļļai • Cepumiem un vafelēm • Baltvīnam • Rumam • Viskijam • Sieram (ieskaitot svaigos un kausētos sierus) • Cīsiņiem un sardelēm • Bērnu pārtikai (izņemot piena maisījumiem jaundzimušajiem)

-35%

• Rotaļlietām (ieskaitot Lego) • Šampūniem, kondicionieriem, matu veidošanas līdzekļiem • Zobu kopšanas produktiem Atlaide neattiecas uz akcijas precēm!

Atlaide tiks piemērota pie kases. Akcija spēkā 27.07.2016. no plkst. 19.00 līdz veikala darba laika beigām. Akcijas piedāvājumi nav spēkā Rimi veikalos Merķeļa un Grēcinieku ielā.

-20%

• Svaigajiem kāpostiem un kartupeļiem

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME!

Alkoholisko dzerienu pardošana, iegadašanas un nodošana nepilngadigam personam ir aizliegta!


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Rimi hipermārketu un lielveikalu piedāvājums 26.07.-01.08.2016 by Rimi - Issuu