Dāvanas
Deserta sieri
Tītars, zoss, pīle
RIMI | DECEMBRIS • 2015 Akcijas laiks 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos.
Jēra gaļa
Zirņi
Eksotiskie augļi un dārzeņi
Svaigā siera kūka Liene Zemīte, delikatešu maģistre
iesaka
KVIEŠU MILTI RIMI, 2 kg € 1.27 0.48 €/kg
Cena: € 0.95
Ziemassvētku sniega kūka Nepieciešams:
biskvītam: 70 g sviesta istabas temperatūrā 35 g cukura 1 ola istabas temperatūrā 20 g medus 3 g kanēļa 4 g piparkūku garšvielu 200 g kviešu miltu 3 g sodas 100 g cukurniedru sīrupa krēmam: 500 g saldā krējuma 100 g pūdercukura 500 g maskarpones siera
MASCARPONE SIERS GALBANI, 500 g € 4.99 5.98 €/kg
pildījumam: 300 g apelsīnu ievārījuma 2 apelsīni, nomizoti, sagriezti šķēlēs 3 g kanēļa
Cena: € 2.99
SALDAIS KRĒJUMS EXPORTA, 35%, 500 ml € 2.40 3.58 €/l
dekorēšanai: 100 g piparkūku 1 apelsīns kanēļa standziņas dzērvenes pūdercukurs pārkaisīšanai
Pagatavošana:
Sakarsē krāsni 180 grādus karstu. Ietauko kūkas formu (20 cm diametrā) ar sviestu vai izklāj ar cepamo papīru. Gatavo biskvītu. Bļodā saputo mīkstu sviestu ar cukuru, līdz masa kļūst gaisīga. Pievieno olu un saputo. Pievieno medu, cukurniedru sīrupu, kanēli, piparkūku garšvielas un lēnām ieputo miltus un sodu. Samaisi, lej formā un liec krāsnī cepties uz apmēram 35 minūtēm, līdz, iedurot biskvītā ar kociņu, tas iznāk ārā tīrs. Kad gatavs, izņem no krāsns, atdzesē 20 minūtes formā, tad pārliec uz restes un atdzesē pilnībā. Pārgriez biskvītu uz pusēm. Gatavo krēmu, saputojot saldo krējumu ar pūdercukuru un maskarpones sieru līdz stingrām putām. Pārsmērē apakšējo biskvīta kārtu ar krēmu, uzliec apelsīnu ievārījumu, apelsīnu šķēles un pārkaisi ar kanēli. Tad liec virsū otru biskvītu un kūkas virspusē no krēma veido baltas kupenas, kuras dekorē ar apelsīnu gabaliņiem, piparkūkām, kanēļa standziņām, dzērvenēm un pārkaisi ar pūdercukuru. Liek ievilkties.
Cena: € 1.79
DAŽĀDU ZIEDU MEDUS RIMI, 500 g € 2.83 4.98 €/kg
Cena: € 2.49
CUKURNIEDRU SĪRUPS DANSUKKER*, 400 g
5.27 €/kg
Cena: € 2.11
KANĒLIS SANTA MARIA, 40 g € 1.12 23.75 €/kg
Cena: € 0.95
GARŠVIELAS PIPARKŪKĀM VALEŽS, 20 g
10.50 €/kg
Cena: € 0.21
2
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015 *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketā Mīlgrāvis. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Svaigais siers SVAIGAIS SIERS CASTELLO, 2 VEIDI, 125 g € 2.39 15.92 €/kg
Cena: € 1.99
SIERS CACIOTTA GUSTOSA, DAŽĀDI VEIDI, 1 kg € 19.99
Cena: € 14.99
SIERA DELIKATESES, 2 VEIDI, 200 g € no 4.29 no 17.95 €/kg
SIERS WENSLEYDALE, 2 VEIDI, 1 kg € 14.99
Cena no: € 3.59
SIERS RICOTTA, 2 VEIDI, 250 g € 3.99 13.96 €/kg
Cena: € 12.99
Cena: € 3.49
SIERS GOLDSHMIDT, DAŽĀDI VEIDI, 1 kg € 15.99
Cena: € 13.99
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015 Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
3
Vītinātā gaļa VĪTINĀTS ŠĶIŅĶIS SERRANO ARGAL COFFRETT, 1 KOMPLEKTS** € 99.99
Cena: € 74.99
AUKSTI KŪPINĀTS MELNAIS CŪKGAĻAS ŠĶIŅĶIS BIOVELA, 1 kg € 18.99
Cena: € 13.99
GAĻAS IZLASE ARGAL, 150 g € 4.50 19.93 €/kg
VĪTINĀTA LOIN KARBONĀDE VERONI, 1 kg € 25.60
Cena: € 20.99
Cena: € 2.99
PARMA ŠĶIŅĶIS VERONI, 1 kg € 29.87
Cena: € 24.99
VĪTINĀTS ŠĶIŅĶIS SERRANO, 300 g 18.30 €/kg € 7.10
Cena: € 5.49 VĪTINĀTS ŠĶIŅĶIS SERRANO, 1 kg €18.48
Cena: € 14.99
ŠĶIŅĶIS IBERICO BELLOTA*, 70 g € 8.99 107.00 €/kg
Cena: € 7.49
CŪKGAĻA IBEROCO BELLOTA*, 70 g € 3.49 42.71 €/kg
Cena no: € 2.99
4
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015 *Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Spice, Alfa, Mārupe, Pulkvedis un Damme. **Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Spice, Alfa, Mārupe, Pulkvedis un Damme, Valdemārs, Olympia un Mols. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Pastētes, desas
PĪLES MUSS AR ŠAMPANIETI, 1 kg € 16.99
Cena: € 13.99
PĪLES AKNU PASTĒTE, 230 g € 3.99 13.00 €/kg
ZOSU AKNU PASTĒTE AR ROZĪNĒM, 230 g 13.00 €/kg € 3.99
Cena: € 2.99
Cena: € 2.99
SALAMI DESA SIERA VAI SĪPOLU APVALKĀ , 1 kg € 17.99
Cena: € 13.99
TĪTARA DESA, AR TRIFEĻU AROMĀTU, 1 kg € 11.49
Cena: € 8.49
TĪTARA DESA, AR OLĪVĀM, 1 kg € 11.49
Cena: € 8.49
DESA TASTE OF THE WORLD, DAŽĀDI VEIDI, 160 g € 3.39 15.56 €/kg
Cena: € 2.49
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
5
Jēra gaļa
Liellopa un jēra gaļa no Īrijas
JĒRA LĀPSTIŅA, AR KAULU*, 1 kg
Īru liellopa un jēra gaļas ir iecienītas visā pasaulē to maigās tekstūras un izcilās garšas dēļ. Šie jēri un liellopi auguši dabiskā vidē, baroti ar zāli, tādejādi to gaļa ir īpaši sulīga un mīksta. Īru liellopa un jēra gaļu ir iecienījuši šefpavāri, to augstās kvalitātes dēļ. Šie liellopi un jēri tiek audzēti nelielās Īrijas fermās, un gaļas izcelsme ir izsekojama no fermas līdz pat veikala plauktam. Ja neskaita šo gaļu lielisko garšu, tad tās būtu vēlams iekļaut uzturā arī tāpēc, ka tās ir veselīgas un apgādā organismu ar daudzām vērtīgām vielām. Šajās gaļās ir zemāks tauku saturs. Jēra gaļa satur ļoti daudz B vitamīna un proteīnu, kā arī ir lielisks magnija, selēna un vara avots. Pļavās augušu jēra un liellopa gaļa satur daudz Omega-3 taukskābju, kas pozitīvi ietekmē sirds veselību. Jēra gaļa ir mazāk alerģiska nekā citu dzīvnieku gaļas, tāpēc ļoti ieteicama bērniem, senioriem un māmiņām, kas baro mazuli ar krūti.
Lai jēra gaļa labi garšotu, tā ir arī atbilstoši jāpagatavo – lai jērs būtu mīksts un sulīgs, tas jāgatavo ilgi un zemā temperatūrā, kas nav augstāka par 160ºC. Vārītiem ēdieniem vairāk piemērota jēra kakla daļa, krūtiņa un lāpstiņa, bet cepšanai – jēra pakaļkāja, karbonāde ar kauliņiem, lāpstiņa un kakla daļa. No jēra gaļas var pagatavot malto gaļu, ko izmanto, kā ierasts, bet tā būs veselīgāka un ar izteiksmīgu garšu. Maltajai gaļai ļoti labi noder jēra lāpstiņa un kakla daļa. Klasiski jēra gaļas ēdieni ir plovs, ragū un gulašs, kam piemērota būs jēra krūtiņa un lāpstiņa. Sautēšanai ieteicams izvēlēties jēra cisku, lāpstiņu, kakla daļu. Pirms sautēšanas vēlams gaļu nedaudz apcept uz pannas, lai tā būtu zeltaini brūna. Saldētu jēra gaļu nav nepieciešams atlaidināt – to var gatavot arī saldētu, bet tad jāņem vērā, ka gatavošanas laiks būs divreiz ilgāks, nekā receptē norādīts.
Cena: € 13.59
Gardēdis | Decembris 2015
Cena: € 15.39
LIELLOPA KAKLA KARBONĀDE, AR KAULU*, 1 kg
Cena: € 7.39
PIEDĀVĀJUMS SPĒKĀ 22.12 – 28.12
6
JĒRA ŠĶIŅĶIS, BEZ KAULA*, 1 kg
LIELLOPA LĀPSTIŅA, BEZ KAULA*, 1 kg
Cena: € 8.39
Akcijas laiks no 22.12-28.12.2015. *Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Spice, Alfa, Stirnu, Mols, Olympia, Valdemārs, Damme, Biķernieki, Deglava un Mārupe. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Uzkodas
ZAĻĀS OLĪVAS AR SIERA PILDĪJUMU, 250 g
Cena: € 2.99
11.96 €/kg
SARKANIE PIPARI AR SIERA PILDĪJUMU, 250 g
11.96 €/kg
Cena: € 2.99
Cena: € 2.79
Cena: € 2.99
11.96 €/kg
SARKANIE PIPARI AR SIERA PILDĪJUMU, AR ZEMU LAKTOZES SATURU, 250 g
11.96 €/kg
Cena: € 2.99
13.95 €/kg
€ 3.99
Cena: € 3.39
ZAĻIE PIPARI AR SIERA PILDĪJUMU, 250 g
Cena: € 2.99
11.96 €/kg
JŪRAS VELŠU SALĀTI, 200 g € 3.29
13.95 €/kg
Cena: € 2.79
JŪRAS VELŠU UZKODAS, 200 g
SĒPIJAS AR ĶIPLOKIEM UN PĒTERSĪĻIEM, 200 g
ANŠOVI, 200 g € 3.29
SALDIE PIPARI AR SIERA PILDĪJUMU, 250 g
16.95 €/kg
€ 4.49
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Cena: € 3.79
18.95 €/kg
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
7
Zivis
JŪRASKARŪSA JEB DORADA, NEĶIDĀTA, AR GALVU, 1 kg
Cena: € 9.99
STORE, ĶIDĀTA, AR GALVU**, 1 kg
MAZĀS VARAVĪKSNES FORELES FILEJA, 1 kg
Cena: € 10.66
Cena: € 12.99
KALMĀRA FILEJA, ATLAIDINĀTA*, 1 kg
Cena: € 9.99
8
Gardēdis | Decembris 2015
AUSTERES CREUSEN, 1 gab.
Cena: € 1.29
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Alfa, Spice, Stirnu, Valdemāra, Damme, Jelgava, Mols, Pulkvedis, Deglava un Mārupe. **Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Alfa un Spice. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Zivis
VĒŽU ASTĪTES SAVĀ SULĀ, 185 / 90 g
KAVIĀRS ICA, 2 VEIDI, 190 vai 250 g
€ 3.99
no € 2.55
Cena: € 3.29
36.56 €/kg
TUNCIS OLĪVEĻĻĀ VAI SAVĀ SULĀ RIO MARE, 160 / 104 vai 112 g € 2.99
Cena: € 2.39
VĀRĪTAS GARNELES, 1 kg, 40/60
€ 12.99
Cena: € 10.99
no 21.34 €/kg
Cena no: € 1.99
no 7.96 €/kg
KŪPINĀTA GLIEMEŅU GAĻA EĻĻĀ, 200 / 120 g € 2.69
Cena: € 2.19
10.95 €/kg
MENCU AKNAS SAVĀ SULĀ OSCAR’S FISH, 121 / 55 – 60 g € 1.69 23.45 €/kg
Cena: € 1.29
GLIEMEŅU GAĻA MANGO - ČILI MĒRCĒ, 200 g
€ 2.69
10.95 €/kg
Cena: € 2.19
FOREĻU IKRI, SUDRABLĪNIS, 1 kg
€ 54.99
Cena: € 45.99
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
9
Tītars, pīle, zoss PĪĻU FILEJA, AR ĀDU***, 1 kg € 12.79
ZOSS**, 1 kg € 6.89
Cena: € 10.89
Cena: € 5.99
TĪTARA FILEJA, 1 kg € 7.61
Cena: € 6.47
TĪTARA ŠĶIŅĶIS, BEZ KAULA*, 1 kg € 5.05
Cena: € 4.29
TĪTARS, 1 kg € 5.89
Cena: € 4.59
10
Gardēdis | Decembris 2015
PĪLE, 1 kg € 5.69
Cena: € 4.89
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketos Cietoksnis, Ogre, Salaspils un A7. **Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Spice, Alfa, Stirnu, Valdemārs un Pulkvedis. ***Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos Spice, Alfa, Stirnu, Mols, Olympia, Valdemārs un Deglava. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Zoss cepetis
Ziemassvētku zoss cepetis Nepieciešams:
1 zoss (3 kg) 10 mazi kartupeļi, pārgriezti uz pusēm 1 apelsīns, sagriezts 1 cm biezās šķēlēs 2 ķiploka galviņas, pārgriezti uz pusēm 3 rozmarīna zariņi 1 ēd.k. rupjā jūras sāls
pildījumam: 4 saldskābmaizes šķēles, sagrieztas kubiņos 1 ķiploka daiviņa, nomizota, izspiesta caur ķiplokspiedi 1 apelsīna miziņas, smalki sarīvētas 6 žāvētas aprikozes, sagrieztas gabaliņos 50 g pekanriekstu, viegli sadrupināti 50 g rozīņu
50 g šampinjonu, sagriezti četrās daļās 2 ēd.k. medus 2 rozmarīna zariņi, tikai lapiņas, sakapātas 20 ml balzamiko 1 kanēļa standziņa
garšvielu maisījumam: 5 smaržīgie pipari 5 krustnagliņas 1 tējk. Tellicherry piparu graudu
Signe Meirāne, ēdiena mākslas kritiķe
glazūrai: 1 apelsīna miziņas, smalki sarīvētas, + sula 2 ēd.k. medus svaigi malti melnie pipari pēc garšas 1/8 tējk. kanēļa
SAKANVĪNS LOUIS JADOLS, FRANCIJA, 12.5% / 0,75 l € 18.99
18.65 €/l
Cena: € 13.99
Pagatavošana:
Sakarsē krāsni 210 grādus karstu. Nomazgā un nosusini zosi un sadursti tai apakšu ar dakšiņu, pāris reizes iedurot katrā pusē pie spārniem. Piestā saberz garšvielu maisījumu. Bļodā sajauc visas pildījuma sastāvdaļas un pievieno pusi garšvielu maisījuma. Gatavo glazūru, katlā liekot visas sastāvdaļas un vārot, līdz masa kļūst ķepīga. Liec pildījumu zoss vēderā. Sasien kopā zoss kājas. Pannā izkārto kartupeļus, apelsīnus, ķiplokus un rozmarīnu tā, lai tie būtu tieši zem zoss. Uzsēdini virsū zosi, pārsmērē ar pusi glazūras, uzber sāli un atlikušo garšvielu maisījumu. Uzklāj foliju tā, lai viss būtu kārtīgi nosegts, liec krāsnī uz zemākā līmeņa un cep 30 minūtes. Pēc tam samazini krāsns temperatūru līdz 180 grādiem un cep vēl 1 h. Tad noņem foliju un cep vēl 1 h. Beigās palielini krāsns temperatūru līdz 210 grādiem, pārcel pannu ar zosi vienu līmeni augstāk, uzsmērē atlikušo glazūru un cep vēl 30 minūtes (kopējais cepšanas laiks ir 3 h). Izņem ārā, ļauj atpūsties 10 minūtes un pasniedz zoss cepeti ar ceptiem kartupeļiem un citām piedevām pēc izvēles.
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. 11
Akcijas laiks no 17.11 – 30.11.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketos Jelgava / RAF, Ogre, Rietumu centrs, Gramzda, Jēkabpils un Mārupe. ** Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketos Azur, Cietoksnis, Ostmala, Ogre, A7 un Salaspils. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta. Decembris 2015 | Gardēdis 2015
Mani gardumi PIPARKŪKU MĪKLA MUSCOVADO, MANI GARDUMI, 1 kg € 6.49
Cena: € 4.89
GLAZŪRA DEKORĒŠANAI, DAŽĀDAS KRĀSAS, MANI GARDUMI, 100 g € 1.19 9.90 €/kg
Cena: € 0.99
PIPARKŪKU MĪKLA AR SVIESTU, MANI GARDUMI, 1 kg € 4.49
Cena: € 3.35
PIPARKŪKU MĪKLA AR MEDU, MANI GARDUMI, 1 kg € 4.49
Cena: € 3.35
PIPARKŪKU MĪKLA, MANI GARDUMI, 1 kg € 3.59
Cena: € 2.69
12
Gardēdis | Decembris 2015
RimiRimi hipermārketos hipermārketos. Mārupe Attēliem un Mīlgrāvis. ir ilustratīva Attēliem nozīme, ir ilustratīva reklāmā Akcijas laiks Akcijas nolaiks 15.12-28.12.2015. no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums Piedāvājums atšķirīgs spēkā nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Cepumi
CEPUMI FLORENTINE, MANI GARDUMI*, 1 kg
Cena: € 9.99
SĒKLU KRAUKŠĶI, MANI GARDUMI, 1 kg
Cena: € 7.99
PIPARKŪKU KRĒMS AR DZĒRVEŅU ĶĪSELI, MANI GARDUMI, 200 g € 0.98 3.95 €/kg
Cena: € 0.79
PIPARKŪKAS, MANI GARDUMI*, 1 kg
PIPARKŪKU RAUSĪŠI, MANI GARDUMI*, 1 kg
€ 5.49
€ 5.39
SVIESTA CEPUMI AR ŠOKOLĀDI, MANI GARDUMI*, 1 kg € 7.99
SVIESTA CEPUMI AR DZĒRVENĒM, MANI GARDUMI*, 1 kg € 7.99
ŠTRICELE AR KANĒLI, MANI GARDUMI*, 300 g
ŠTRICELE AR MAGONĒM, MANI GARDUMI*, 300 g
Cena: € 6.39
Cena: € 4.49
Cena: € 6.99
Cena: € 6.99
3,73 €/kg
Cena: € 1.12
€ 1.12
3.30 €/kg
Cena: € 0.99
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketā Mīlgrāvis. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
13
Cepeši
GRILĒTS CĀĻA CEPETIS, MANI GARDUMI, 1 kg € 5.69
Cena: € 4.99
GRILĒTS CŪKAS ŠĶIŅĶA CEPETIS GARŠAUGOS, MANI GARDUMI, 1 kg € 9.99
Cena: € 8.99
GRILĒTS CŪKAS KAKLA KARBONĀDES CEPETIS, MANI GARDUMI, 1 kg
Cena: € 9.99
14
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Gatavi cepšanai
CĀLIS TABAKĀ, MANI GARDUMI, 1 kg
CĀĻA CEPETIS, MANI GARDUMI, 1 kg
€ 4.99
€ 4.59
CŪKAS KAKLA KARBONĀDES CEPETIS, MANI GARDUMI, 1 kg € 6.99
CŪKAS ŠĶIŅĶA CEPETIS ĶIPLOKU MARINĀDĒ, MANI GARDUMI, 1 kg € 6.69
CŪKGAĻAS CEPETIS SINEPJU MARINĀDĒ, MANI GARDUMI, 1 kg € 6.99
CŪKAS KAKLA KARBONĀDES CEPETIS AR PLŪMĒM UN APRIKOZĒM, MANI GARDUMI, 1 kg
TĪTARA ŠĶIŅĶA CEPETIS AR DZĒRVENĒM UN APRIKOZĒM, MANI GARDUMI, 1 kg
TĪTARA ŠĶIŅĶA CEPETIS AR SIERU, MANI GARDUMI, 1 kg
Cena: € 3.99
Cena: € 5.99
€ 6.99
Cena: € 5.99
Cena: € 3.99
Cena: € 5.99
€ 8.49
CŪKAS CEPETIS SAVĒJIEM, MANI GARDUMI, 1 kg € 5.69
Cena: € 4.99
Cena: € 5.99
Cena: € 7.49
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Cena: € 8.49
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
15
Mani gardumi TARTALETTE ZEMEŅU KĀRUMS, MANI GARDUMI, 1 kg
Cena: € 9.99 BIEZPIENA - AUGĻU KŪKA, MANI GARDUMI, 1 kg € 5.68
Cena: € 4.99
ŅUJORKAS SIERA KŪKA, MANI GARDUMI, 800 g
9.99 €/kg
Cena: € 7.99
TARTALETTE PIPARKŪKU KĀRUMS, MANI GARDUMI, 1 kg € 9.99
Cena: € 8.99
16
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Kūciņas
BIEZPIENMAIZE, MANI GARDUMI, 100 g € 0.70
5.90 €/kg
€ 1.69
Cena: € 1.39
ŅUJORKAS SIERA KŪCIŅA, MANI GARDUMI, 140 g € 1.99
Cena: € 1.69
7.00 €/kg
VĒJA KŪCIŅAS AR BIEZPIENU, MANI GARDUMI, 1 kg
Cena: € 9.99
Cena: € 0.70
Cena: € 0.59
GROZIŅŠ PIPARKŪKU SALIŅA, MANI GARDUMI, 90 g
BIEZPIENMAIZE AR ROZĪNĒM, MANI GARDUMI, 100 g
15.44 €/kg
TARTALETTE ZEMEŅU SALIŅA, MANI GARDUMI, 90 g
€ 1.69
Cena: € 1.39
12.07 €/kg
TARTALETTE MELLEŅU SALIŅA, MANI GARDUMI, 90 g
15.44 €/kg
BRISELES ŠOKOLĀDES KŪCIŅA, MANI GARDUMI, 100 g
17.90 €/kg
Cena: € 1.69
MAIAMI KARAMEĻU KŪCIŅA, MANI GARDUMI, 115 g
Cena: € 1.79
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Cena: € 1.79
18.78 €/kg
15.57 €/kg
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
17
Eksotiskie augļi
FIZĀĻI, 100 g
8.90 €/kg
Cena: € 0.89
KIVANO, 1 gab.
Cena: € 1.79
KUMKVATS, 1 kg
Cena: € 6.69
AIVA, 1 kg
Cena: € 2.19
KARAMBOLA, 1 gab.
Cena: € 0.79
PEPINO, 1 gab. PITAHAIJA, 1 gab.
Cena: € 2.99
Cena: € 1.39
PAPAIJA FORMOSA, 1 kg
Cena: € 4.69
ČERIMOJA, 1 gab.
Cena: € 0.69
ANANĀSI MINI, 1 gab.
BANĀNI GOURMET, 250 g
Cena: € 1.99
3.16 €/kg
Cena: € 0.79 SARKANIE BANĀNI, 1 kg
Cena: € 1.99
18
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Eksotiskie augļi
Mārtiņš Sirmais, garšvielu pētnieks
Taivānas ananāsu kūciņas
Siera kūka ar kumkvatu un rozmarīna ievārījumu
mīklai: 150 g sviesta istabas temperatūrā 75 g pūdercukura 300 g kviešu miltu 1 tējk. cepamā pulvera 60 g piena pulvera
ievārījumam: 400 g kumkvatu, sagriezti gabaliņos, sēklas izņemtas 130 g želejas cukura 2 rozmarīna zariņi
Nepieciešams:
2 olu dzeltenumi
pildījumam: 400 g svaiga ananāsa 150 g brūnā cukura 1 laima sula
Pagatavošana:
Gatavo mīklu. Bļodā ar mikseri saputo sviestu ar pūdercukuru, līdz izveidojas gaisīga masa. Citā bļodā sajauc miltus ar cepamo pulveri un piena pulveri, tad pievieno sviesta masai un iemaisi. Pievieno olu dzeltenumus un iemīci mīklā. Ja nepieciešams, pievieno vēl miltus, lai mīkla neliptu pie rokām. Noliec mīklu malā, kamēr gatavo pildījumu. Sakarsē cepeškrāsni 180 grādus karstu. Nomizo ananāsu, izgriez serdi un sakapā. Liec katlā, pievieno cukuru un vāri uz vidējas liesmas, līdz ananāsi karamelizējušies. Pievieno laima sulu un pēc tam atdzesē. Sadali mīklu 8 gabalos, izrullē apļa formā un katru pildi kā pelmeni ar pildījumu. Sagatavotās kūciņas liec formiņās un liec krāsnī cepties. Ja nav formiņu, izveido tās no folijas kā apaļus gredzenus (tas noturēs mīklu apaļu, pretējā gadījumā tā izplūdīs pa pannu). Cep 7 minūtes no vienas puses, tad apgriez uz otru pusi un cep vēl 7 minūtes.
Nepieciešams:
Pagatavošana:
Sakarsē cepeškrāsni 160 grādus karstu. Sagatavo kūkas formu 20 cm diametrā ar noņemamām malām.
kūkas pamatnei: 300 g cepumu vai piparkūku 150 g mīksta sviesta
Katliņā liec kumkvatus, pievieno cukuru, rozmarīna zariņus un liec vārīties uz lēnas uguns. Vāri vismaz 15 minūtes un pēc tam atdzesē. Sablenderē cepumus, tad pievieno mīkstu sviestu un izklāj masu kūkas formā piespiežot. Liec krāsnī cepties uz 10 minūtēm.
pildījumam: 3 olas 220 g cukura 1 ēd.k. vaniļas cukura 700 g svaigā siera krēmsiera 1 apelsīna miziņas, smalki sarīvētas, + sula
Bļodā saputo olas ar cukuru un vaniļas cukuru, līdz izveidojas gaisīga masa. Pievieno krēmsieru, apelsīna miziņas un sulu un ieputo tikai tik daudz, lai iemaisās. Lej formā uz kūkas pamatnes un liec krāsnī cepties uz 45 minūtēm. Kad kūka gatava, izņem no krāsns un atdzesē formā. Ja vēlies, papildus apsmērē kūku ar krēmsieru. Pārlej ar kumkvata ievārījumu. Dekorē ar rozmarīnu.
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
19
Dārzeņi Eļļas
SĒNES PORTOBELLO, 350 g
SALĀTI PAK CHOI RIMI, 250 g
2.83 €/kg
Cena: € 0.99
3.96 €/kg
Cena: € 0.99
PUPIŅAS HARICOT RIMI, 250 g AVOKADO RIMI, 750 g
7.96 €/kg
Cena: € 1.99
2.65 €/kg
Cena: € 1.99
CUKURZIRNĪŠI RIMI, 250 g
9.40 €/kg
Cena: € 2.35
SALDIE KARTUPEĻI, 1 kg
Cena: € 1.99
AUSTERSĒNES, 300 g
4.50 €/kg
Cena: € 1.35
MINI KUKURŪZA RIMI, 125 g
10.80 €/kg
Cena: € 1.35
20
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Dārzeņi
Mārtiņš Sirmais, garšvielu pētnieks
Tempuras mīklā panēti dārzeņi un sēnes
Nepieciešams:
1,5 l eļļas fritēšanai 2 Pak Choi kāposti 200 g austersēņu, sagrieztas gabalos 2 saldie kartupeļi, nomizoti, sagriezti šķēlēs 2 pastinaki, nomizoti, sagriezti šķēlēs
tempuras mīklai: 200 g kviešu miltu 100 g kartupeļu cietes 1 olas baltums 1/2 tējk. sāls 150 ml ledusauksta ūdens
Pagatavošana:
Katliņā ielej eļļu un sakarsē 160–180 grādus karstu. Lielā traukā liec dārzeņus ar 100 g miltu no tempuras mīklas daudzuma un apviļā, lai dārzeņi būtu pilnībā pārklāti ar miltiem. Citā traukā liec visas tempuras mīklas sastāvdaļas un ar putojamo slotiņu sajauc. Obligāti jābūt ledusaukstam ūdenim, lai, vārot eļļā, mīkla kļūtu kraukšķīgāka. Kad eļļa ir karsta, pa dažiem gabaliem ņem dārzeņus, iemērc tempuras mīklā un liec eļļā vārīties uz 2–4 minūtēm. Izcel ar putu karoti, liec uz salvetēm lai notek liekā eļļa, un tā turpini, līdz visi dārzeņi izcepti. Pasniedz.
Avokado un čili salsa Nepieciešams:
2 avokado, nomizoti, kauliņi izņemti 1 čili peperoncini, smalki sakapāts 1,5 laimu sula 4 ēd.k. extra virgin olīveļļas 1 tējk. cukura sāls pēc garšas pipari pēc garšas
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Pagatavošana:
Bļodiņā liec avokado, pievieno peperoncini piparus, laima sulu, olīveļļu un samaisi. Pievieno cukuru, sāli un piparus.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
21
Idejas dāvanām
Dāvanu laiks
Kas tev pirmais nāk prātā, domājot par Ziemassvētkiem? Dāvanas. Siltums. Mīļums. Saldumi. Lutināšana. Kopīgas maltītes. Prieks. Jā, prieks bieži vien rodas kopīgās maltītēs un gardu dāvanu sarūpēšanā, un, lai nebūtu ilgi jāmaldās pa veikaliem, nezinot, ko varētu uzdāvināt, te būs dažas idejas, kas padarīs skaistāku un garšīgāku ikdienu gan saldummīļiem, gan ne tik lieliem saldummīļiem.
Signe Meirāne, ēdiena mākslas kritiķe
Tiem, kas gadu grib pabeigt un jauno sākt uz veselīgākas nots, droši vari dāvināt lieliskos „I love eco” žāvētos augļus – dateles, plūmes un vīģes, kas derēs, gan lai panašķotos tāpat, gan lai sablenderētu kokteiļos, svaigēdāju kūkās un pievienotu brokastu putrām vai musli. Pievieno dāvanai arī „Graci” Ziemassvētku musli – tas būs labs dienas sākums svētku gaidīšanas laikā un garajās Ziemassvētku brīvdienās. Ja runājam par brokastu cienītājiem, tad noteikti dāvanu grozā jābūt „St. Dalfour”
KONFEKTES MOZART, 150 g € 7.10 44.60 €/ kg
Cena: € 6.69 KONFEKTES MOZART KUGEL, 120 g € 5.25 40.75 €/kg
RIEKSTU - ŠOKOLĀDES KRĒMS NUTELLA, 350 g € 3.39 8.54 €/kg
Cena: € 2.99
Cena: € 4.89
KONFEKTES MOZART, 80 g € 4.11 46.13 €/kg
Cena: € 3.69
MAKARONI PASTAFICIO TEMPORIN, 3 VEIDI, 500 g € 5.49 8.58 €/kg
Cena: € 4.29
22
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Idejas dāvanām
džemiem, un kāpēc gan neielikt kādu burciņu „Nutella” (svētku laikā jau var)? To šad un tad, krītot kārdinājumā, var uzsmērēt uz maizītes vai pievienot putrai.
labu marcipāna konfekti. Un „Mozart” sirsniņas vai bumbiņas ir un paliek nemainīga vērtība, kas atgādinās par ceļojumu uz Austriju un pirmajām marcipāna konfektēm, kādas ēstas.
Bet tiem, kuri saka, ka viņiem saldumi negaršo (tas gan ir maz ticams), un ir zināms, ka pasta ir ēdiens, kas viņiem sagādā prieku vienmēr, kad to pasniedz, patiks nedaudz neierastāku formu un krāsu pastas, kas košos akcentus ieguvušas, pateicoties bietēm, spinātiem, tomātiem, kurkumai un sēpiju tintei. Melnie spageti aizraus ar savu toni un formu, un nākamā maltīte noteikti būs pasta ar tunci un labu olīveļļu. Savukārt gaišā cieto kviešu pasta papīra iepakojumā būs kas tāds, ko ilgi negribēsies atvērt, bet, kad uzvārīs, tad nekas cits neatliks kā pašam doties pēc nākamās pakas.
Te būs daži ieteiktie dāvanu salikumi:
Lai kuru dāvanu komplektu tu izvēlētos, pat to, kas domāts tiem, kam saldumi ne pārāk iet pie sirds, nekad nenošausi greizi, ja pievienosi kādu
3 veidu pastas (no katra veida pa divām vai trīs paciņām). Vienmēr var pielikt klāt labu „Selection by Rimi” eļļu un pesto vai balzamiko. „I love eco” žāvētie augļi (dateles, plūmes un vīģes), „Graci” musli, „St. Dalfour” džemi un „Nutella”. „St. Dalfour” džemi (no katra veida pa diviem), divi iepakojumi „Nutella”, laba bagete un krekeri, un dāvana sakomplektēta. „Mozart” konfekšu iepakojumi, „Nutella” un džemi. Dāvana gardēdim, kurā ir dažāda veida pastas, „I love eco” žāvētie augļi, „Graci” musli, „St. Dalfour” džemi un īpaši saldai notij arī „Nutella” un “Mozart” marcipāna konfekte.
MAKARONI PASTAFICIO TEMPORIN, 3 VEIDI, 500 g € 5.49 8.58 €/kg
DŽEMS, 2 VEIDI, 284 g € 2.99 8.42 €/kg
Cena: € 4.29
Cena: € 2.39
VĪĢES, DATELES VAI PLŪMES ICA, 200 g € 2.99 12.95 €/kg
Cena: € 2.59
MUSLI GRACI, 2 VEIDI, 425 vai 500 g no € 3.29 no 4.69 €/kg
Cena no: € 3.29
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
23
Idejas dāvanām
Dāvanu laiks
Signe Meirāne, ēdiena mākslas kritiķe
Kas gan būtu svētki bez dāvanām (gan sev, gan citiem)! Gandrīz tas pats, kas nesvinēt svētkus. Un, lai gan mums patīk sarūpēt lielākas dāvanas, ir reizes, kad labākā dāvana ir kas salds, kas aromātisks, kas noderīgs tieši virtuvei, aukstajiem ziemas vakariem vai pēc tam siltajām vasaras dienām (ja nu kāda dāvana saglabājas tik ilgi). Lai ar gardumu grozu nenošautu greizi, jāmēģina saprast, kas ir otra cilvēka iecienītākie produkti, kas viņam patīk, jo nav jēga uzdāvināt konjaku kādam, kurš nelieto alkoholu, vai šokolādes tāfelīti tam, kuram tā negaršo vai, vēl sliktāk, kuram ir diēta. Tāpēc, ja vien dāvanu nedāvini sev, padomā, kas otram patīk, un tad jau pārsteigumu sarakstam nav robežu. Te ir dažas idejas no mana dāvanu groza, kas derēs dažādām gaumēm. Nekas tik ļoti neraksturo aukstos ziemas vakarus un mirkļus pēc slēpošanas kā malciņš laba konjaka tiem, kuri ciena šo dzērienu. Hennessy VS var baudīt tāpat vai
SABILES PUSSALDAIS SIDRS ZIEMAS, 8% / 0,75 l € 7.59 7.99 €/l
Cena: € 5.99
KONJAKS HENNESSY VS, 40% / 0,7 l + 2 GLĀZES € 39.99 42.84 €/l
Cena: € 29.99
ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ MOZART, 45 g € 2.12 42.00 €/kg
Cena: € 1.89
MARCIPĀNA - PRALINĒ ŠOKOLĀDE MOZART, 40 g € 2.12 47.25 €/kg
Cena: € 1.89
24
BALZAMETIĶIS GIUSTI PREMIO, 500 ml
GRANĀTĀBOLU MĒRCE NARŠARABS KULA, 330 g
Cena: € 5.59
Cena: € 6.49
€ 7.10
11.18 €/l
€ 8.99
19.67 €/kg
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 17.11 – 30.11.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketos Cietoksnis, Biķernieki, Jēkabpils,
A7, Jelgava RAF, Rietumu centrs, un Mīlgrāvis. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un Mārupe nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta. var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
IdejasKafija dāvanām arī siltos dzērienos, vai pat dažādos kokteiļos, sagaidot Jauno gadu. Tiem, kas atklājuši sidru burvību, noteikti patiks saņemt dāvanā pudeli vai pat kasti ar pašmāju sidru „Sabiles sidrs”, lai to baudītu tāpat vai arī pārvērstu kādā siltā dzērienā. Un tad nāk lielie prieki saldummīļiem, jo viņi zina, ka Ziemassvētkiem ļoti piestāv marcipāns šokolādē, kur klasiku klasika ir „Mozart” marcipāna konfektes. Pie šokolādes piestāvēs tase labas kafijas, kas gatavota no „Selection by Rimi” maltās kafijas vai kafijas pupiņām, bet salātos perfekta kombinācija būs salātlapas ar sieru, kam pa virsu uzbērt „Zelta Rieksts” lazdu riekstus un to visu apslacīt ar izcilajiem „Giuseppe Giusti” balzametiķiem. Labs salātmīļu komplekts būs arī „Iecavnieks” rapšu eļļu izlase, „Kula” granātābolu sula un rieksti un „Selection by Rimi” pesto. Katru no šiem gardajiem produktiem var dāvināt vienu pašu, piemēram, iesaiņojot veselu kasti (nu varbūt izņemot balzamiko, jo to būs grūti iztērēt tik lielos apjomos), vai veidot dāvanu izlases.
Mani dāvanu salikumi: Konjaks, šokolāde, kafija. Dažādu veidu balzamiko, pesto un eļļas. Rieksti, eļļa, pesto un granātābolu sula. Kaste sidra (sidra cienītājiem). Šokolādes, kafija, rieksti. Sidrs, konjaks un balzamiko. Kaste ar kafiju (kafijas baudītājiem). Pesto, rieksti un eļļa.
EĻĻAS KOMPLEKTS GARŠAS BUĶETE, 600 ml € 4.49
5.82 €/l
Cena: € 3.49
KAFIJAS PUPIŅAS SELECTION BY RIMI, 1 kg € 19.99 14.99 €/kg
Cena: € 14.99
MALTĀ KAFIJA SELECTION BY RIMI, 500 g € 8.99 15.98 €/kg
Cena: € 7.99
BALZAMETIĶIS GIUSTI (6 GADI), 250 ml € 9.95
30.36 €/l
Cena: € 7.59
LAZDU RIEKSTI ZELTA RIEKSTS, 500 g € 11.99 17.98 €/kg
Cena: € 8.99
BAZILIKA PESTO SELECTION BY RIMI, 185 g
BALZAMETIĶIS GIUSTI (8 GADI), 250 ml
Cena: € 1.89
Cena: € 9.99
€ 2.19
10.22 €/kg
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketos Mīlgrāvis, Kauguri, Cietoksnis, Biķernieki, Tukums, Jēkabpils, Ogre, Salaspils, A7, Gramzda un Mārupe. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
€ 12.79
39.96 €/l
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
25
Gardumu dekorēšanai ŠOKOLĀDES BURTI UN CIPARI DR. OETKER, 60 g
Cena: € 1.39
23.17 €/kg
PĀRTIKAS AROMATIZĒJOŠĀ EĻĻA DR. OETKER, DAŽĀDI VEIDI, 38 ml € 1.19 23.42 €/l
DESERTA DEKORATĪVIE GLAZŪRAS ZĪMUĻI DR. OETKER*, 76 g € 2.39 23.55 €/kg
Cena: € 0.89
Cena: € 1.79
CEPAMAIS PULVERIS RUF, 90 g € 0.55 4.78 €/kg
€ 1.79
Cena: € 0.43
MANDEĻU SKAIDIŅAS RIMI, 100 g € 2.29 18.90 €/kg
Cena: € 1.89
BALTĀS ŠOKOLĀDES GLAZŪRA DR. OETKER, 100 g € 0.88 5.90 €/kg
PĀRTIKAS KRĀSVIELA DR. OETKER, DAŽĀDI VEIDI, 10 g € 1.39 109.00 €/kg
Cena: € 0.59
Cena: € 1.09
TUMŠĀ KONDITOREJAS ŠOKOLĀDE ICA, 200 g € 1.59 6.45 €/kg
SEZAMA SĒKLAS RIMI, 200 g € 1.19 4.95 €/kg
Cena: € 1.29
Cena: € 0.99
SAUSAIS RAUGS RUF, 21 g € 0.98 37.62 €/kg
Cena: € 0.79
KAUSĒJAMĀ ŠOKOLĀDE ICA, 2 VEIDI, 100 vai 200 g no € 1.09 no 7.45 €/kg
Cena no: € 0.89
KOKOSRIEKSTU SKAIDIŅAS RIMI, 150 g € 0.99 5.27 €/kg
Cena: € 0.79
26
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketā Mārupe. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Cukurs
MILTU MAISĪJUMS DOBELE, 3 VEIDI, 450 vai 500 g no € 1.12
no 1.75 €/kg
MILTU MAISĪJUMS KĒKSAM DR.OETKER, 2 VEIDI, 300 vai 335 g no € 1.69
no 3.55 €/kg
Cena: € 1.19
Cena no: € 0.89
CUKURNIEDRU CUKURS TATE LYLE, 1 kg € 3.40
Cena: € 2.99 PĒRKOT VIENU, OTRU SAŅEM BEZ MAKSAS
PŪDERCUKURS DAN SUKKER, 500 g € 1.19
Cena: € 0.99
1.98 €/kg
PŪDERCUKURS LATPLANTA*, 250 g € 0.99
3.16 €/kg
PŪDERCUKURS AR ŠOKOLĀDES GARŠU DAN SUKKER, 2 x 300 g
€ 3.38
Cena: € 1.69
Cena: € 0.79
2.82 €/kg
PĒRKOT VIENU, OTRU SAŅEM BEZ MAKSAS
MILTU MAISĪJUMS HERCOGS, DAŽĀDI VEIDI, 400 vai 450 g no € 1.19 no 2.48 €/kg
Cena no: € 0.99
CUKURS JELGAVAS, 1 kg € 1.19
Cena: € 0.99
0.99 €/kg
BALTĀS CUKURA PĒRLĪTES DAN SUKKER, 2 x 500 g € 2.54
Cena: € 1.27
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. *Piedāvājums atšķirīgs Rimi hipermārketos Biķernieki, Ostmala, Ogre, Gramzda, Tukums un Mīlgrāvis. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
27
Piparkūkas
PIPARKŪKAS APETITTO, 200 g € 2.79 9.45 €/kg
Cena: € 1.89
PIPARKŪKAS SELGA MINI, 250 g
PIPARKŪKAS LAIMA, 295 g € 4.69
13.16 €/kg
Cena: € 3.89
€ 1.19
3.96 €/kg
Cena: € 0.99
TRIJSTŪRĪŠU CEPUMI AR ĀBOLIEM UN KANĒLI, 240 g € 4.49
PIPARKŪKAS GILLE, 500 g € 3.29 5.38 €/kg
14.96 €/kg
Cena: € 3.59
Cena: € 2.69
INGVERA CEPUMI ŠOKOLĀDĒ, 1 kg € 5.99
Cena: € 4.99
MEDUS PIPARKŪKAS FLORA, 700 g € 6.69
8.99 €/kg
Cena: € 6.29
28
Gardēdis | D ecembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Saldumi
ŠOKOLĀDES IZLASE MERCI, 400 g € 10.99
18.88 €/kg
Cena: € 7.55
10.95 €/l
€ 3.69
27.21 €/l
16.06 €/l
Cena: € 2.59
€ 2.55
13.52 €/kg
OGU IZLASE TUMŠAJĀ ŠOKOLĀDĒ, 210 g € 3.89
10.36 €/l
Cena: € 2.49
€ 9.99
26.63 €/kg
ŠOKOLĀDES KONFEKTES AR BALZAMU, 410 g
15.67 €/l
€ 12.99
28.02 €/l
Cena: € 11.49
ŠOKOLĀDE COTE D’OR, DAŽĀDI VEIDI, 200 g € 3.29
KONFEKTES FERRERO ROCHER, 300 g
Cena: € 7.99
Cena: € 3.29
MARCIPĀNA BUMBIŅAS ZENTIS, 250 g € 3.49
KONFEKTES TOFFIFEE, 125 g
Cena: € 1.69
Cena: € 2.89
TRIFEĻU KOLEKCIJA PURE, 160 g
Cena: € 4.49
11.82 €/kg
SMILTSĒRKŠĶU MARMELĀDE TUMŠAJĀ ŠOKOLĀDĒ, 180 g
Cena: € 2.19
€ 5.39
€ 0.59
Cena: € 0.39
ŠOKOLĀDE KARL FAZER, 3 VEIDI, 190 vai 200 g € 2.99
ŠOKOLĀDE SCHOGETTEN, 3 veidi, 33 g
ŠOKOLĀDE AR DZĒRVENĒM PERGALE, 250 g
12.45 €/l
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
€ 2.69
Cena: € 2.09
8.36 €/l
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
29
Pelēkie zirņi
Pelēkie zirņi
Mūsdienās daudzas tautas pelēkos zirņus uzturā praktiski vairs nelieto, jo izvēlas citus pākšaugus. Par latviešiem tā nevar teikt – pie mums pelēkos zirņus dažas reizes gadā pagatavo teju katrs, jo, vienalga, cik ēdienu uz galda, Ziemassvētki nav iedomājami bez zirņiem, kuri katram jāapēd pa saujai, lai, kā latviešu ticējums vēsta, nebūtu jālej asaras nākamajā gadā. Pelēkie zirņi ar speķi ir viens no mūsu tradicionālajiem ēdieniem, ko ceļvežos iesaka nobaudīt tūristiem, kas iepazīst Latviju. Zirņi ir viens no pirmajiem cilvēka kultivētajiem kultūraugiem, kas labi auga reģionos ar vēsākiem klimatiskajiem apstākļiem. Tos varēja ilgi uzglabāt, veidot krājumus, kas padarīja zirņus par ļoti vērtīgu produktu. Jau pirms mūsu ēras zirņi kopā ar miežiem un pupām bija viens no galvenajiem mūsu tautas pārtikas produktiem, un savu nozīmi tie saglabāja līdz pat kartupeļu ēras sākumam 19. gadsimtā. Jāatceras, ka šie pākšaugi bagātīgi satur B, C, E vitamīnus un proteīnus. Pākšaugi organismam ir ļoti nepieciešami, jo satur daudz
šķiedrvielu, ogļhidrātus un nepiesātinātās taukskābes, dažādās uzturvielu rekomendācijās var atrast ieteikumus, ka nedēļā būtu jāapēd vismaz 400 g (svars pirms pagatavošanas) pākšaugu. Pākšaugi, pateicoties savam augstajam olbaltumvielu saturam, ir laba alternatīva gaļai. Tāpat pelēkajos zirņos ir mazs tauku daudzums, un tiem ir zems glikēmiskais indekss, tādēļ tie ir arī diētisks produkts. Pelēko zirņu pagatavošana ir diezgan laikietilpīgs process, jo pirms vārīšanas zirņi jāskalo aukstā ūdenī un uz nakti jāatstāj vēsā ūdenī mērcēties. Otrā dienā zirņus nokāš, vēlreiz noskalo, liek katliņā, pārlej ar tīru ūdeni un vāra uz lēnas uguns 1,5–2 stundas. Sāli pievieno pašās beigās, apmēram 10–15 minūtes pirms gatavības, jo sāls zirņu miziņas padara cietākas, kā rezultātā tie vārīsies ilgāk. Kad zirņi novārīti, tos var ne tikai pasniegt ar apceptu speķi un sīpoliem, bet izmantot daudzās un dažādās receptēs, piemēram, pievienot sautējumiem, gatavot biezzupas, tie lieliski papildinās arī salātus un maizītes.
PELĒKIE ZIRŅI AR ŽĀVĒTU GAĻU SPILVA, 570 g € 2.29 3.14 €/kg
Cena: € 1.79
PELĒKIE ZIRŅI OMA, 500 g € 0.69 0.70 €/kg
Cena: € 0.49
PELĒKIE ZIRŅI ZELTA SAULE, 900 g € 1.49 1.10 €/kg
Cena: € 0.99
LIELIE PELĒKIE ZIRŅI ZELTA SAULE, 500 g € 1.29 1.98 €/kg
Cena: € 0.99
PELĒKIE ZIRŅI AR CŪKU TAUKIEM KOK, 570 g € 1.29 2.10 €/kg
Cena: € 1.05
30
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Kafija Pelēkie zirņi
Salāti ar pelēkajiem zirņiem Nepieciešams:
Ilze Jurkāne, Latvijas gardāko stāstu stāstniece
200 g salātu maisījuma 200 g pelēko zirņu, novārīti sālsūdenī ar garšvielām 2 bumbieri, sagriezti, iztīrīti 50 g žāvētu dzērveņu 1 sarkanais sīpols, nomizots, sagriezts mazos gabaliņos 50 g valriekstu, sadrupināti 100 ml olīveļļas 75 m balzametiķa sāls pēc garšas svaigi malts piecu piparu maisījums pēc garšas 100 g Rokforas siera, sadrupināts
Pagatavošana:
Lēzenā traukā izkārto salātus, pa virsu uzber zirņus, bumbierus, dzērvenes, sīpolus un valriekstus. Gatavo mērci, sablenderējot vai ar dakšiņu kārtīgi sajaucot eļļu, etiķi, sāli, piparus un sieru. Pārlej salātus ar mērci un pasniedz.
Pelēko zirņu biezzupa Nepieciešams:
1 l karsta gaļas vai dārzeņu buljona 1 liels burkāns, nomizots, sagriezts nelielos gabaliņos 2 kartupeļi, nomizoti, sagriezti kubiņos 1 selerijas kāts, sagriezts nelielos gabaliņos 1 ķiploka daiviņa, nomizota, sakapāta 2 sīpoli, nomizoti, smalki sakapāti 300 g pelēko zirņu, novārīti sālsūdenī ar garšvielām 10 g Provansas garšvielu 300 g cauraugušas gaļas, sagriezta kubiņos un apcepta skābais krējums pasniegšanai maza buntīte pētersīļu un diļļu, sakapāti
Pagatavošana:
Katlā ielej buljonu, liec iekšā burkānus, kartupeļus, selerijas, ķiplokus, 1 sīpolu un vāri 15 minūtes. Tad pievieno zirņus un garšvielas un vāri vēl 10 minūtes. Noņem no liesmas un sablenderē. Salej zupu bļodiņās vai terīnē. Pasniedz ar apceptiem sīpoliem un gaļu. Tie, kas nevēlas, var likt tikai sīpolus. Vēl iesaku pievienot piciņu skābā krējuma un zaļumus.
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
31
Alkoholiskie dzērieni
The Macallan ir viens no pasaulē apbalvotākajiem un atzītākajiem viena iesala viskijiem, un šo lielisko reputāciju tas ieguvis, pateicoties The Macallan meistaru – The Masters of Spirit and Wood – veikumam gandrīz divu gadsimtu garumā. Viņu stingri nospraustais mērķis sasniegt ideālu ir nodrošinājis nemainīgu kvalitāti, kas ir raksturīga The Macallan viena iesala viskijiem kopš pašiem pirmsākumiem 1824. gadā. The Macallan Fine Oak 12 YO ir trīs veidu mucās izturēts viena iesala viskijs, kura pagatavošanai ir izmantots ne mazāk kā 12 gadus izturētu viskiju apvienojums. Tā nogatavināšanai tiek izmantota unikāla un kompleksa trīskārša mucu kombinācija: Spānijas ozolkoka mucas, kurās pirms tam ir izturēts šerijs, Amerikas ozolkoka mucas šerijam un Amerikas ozolkoka mucas, kurās izturēts augstākās kvalitātes burbons. Šis unikālais trīs mucu apvienojums sniedz dzērienam delikātu, maigu garšas un aromāta kombināciju. The Macallan Fine Oak 12 YO piemīt piesātināta, zeltaina krāsa, komplekss aromāts ar augļu un viršu medus notīm, vidēji piesātināta, labi sabalansēta garša ar augļu, ozolkoka un pikantām niansēm, patīkama pēcgarša, kurā jūtami žāvēti augļi. Šo viena iesala viskiju ieteicams baudīt tīrā veidā, pievienojot dažas lāses ūdens, vai ar ledu.
VISKIJS THE MACALLAN FINE OAK 12YO, 0,7 l / 40% € 61.99 71.41 €/l
Cena: € 49.99
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Alkoholiskie dzērieni
KONJAKS BISQUIT VSOP, 40% / 0,7 l € 51.99
55.70 €/l
Cena: € 38.99
VISKIJS CHIVAS REGAL 12YO, 40% / 0,7 l € 42.99
42.84 €/l
Cena: € 29.99
RUMS MATUSALEM GREAT RESERVE 15YO, 40% / 0,7 l € 31.05
38.56 €/l
Cena: € 26.99
KONJAKS BARON OTARD VSOP, 40% / 0,7 l € 55.49
52.84 €/l
Cena: € 36.99
VISKIJS BENRIACH SINGLE MALT, 40% / 0,7 l € 33.05
38.56 €/l
Cena: € 26.99
DEGVĪNS GREY GOOSE VODKA, 40% / 0,7 l € 50.05
45.70 €/l
Cena: € 31.99
KONJAKS DE LUZE VSOP, 40% / 0,7 l
KONJAKS HENNESSY VS, 40% / 0,7 l
€ 44.05
€ 32.99
47.13 €/l
Cena: € 32.99
VISKIJS JACK DANIELS + 2 GLĀZES, 40% / 0,7 l € 31.99
DŽINS BOMBAY SAPPHIRE, 40% / 0,7 l € 25.49
Cena: € 23.99
VISKIJS TEELING IRISH, 46% / 0,7 l
37.13 €/l € 29.99
Cena: € 25.99
22.84 €/l
Cena: € 15.99
34.27 €/l
32.84 €/l
Cena: € 22.99
DEGVĪNS NEMIROFF PREMIUM +3 GLĀZES, 40% / 0,7 l
€ 20.99
17.84 €/l
Cena: € 12.49
BRENDIJS ARARAT AKHTAMAR 10Y, 40% / 0,7 l
€ 45.05
45.70 €/l
Cena: € 31.99
VISKIJA LIĶIERIS FIREBALL, 33% / 0,7 l € 15.99
18.56 €/l
Cena: € 12.99
DEGVĪNS ABSOLUT VODKA, 40% / 1 l € 23.99
14.99 €/l
Cena: € 14.99
BRENDIJS TORRES, 40% / 0,7 l € 28.05
28.56 €/l
Cena: € 19.99
STIPRS ALKOHOLISKS DZĒRIENS SAILOR JERRY SPICED, 40% / 0,7 L € 23.05 25.70 €/l
Cena: € 17.99
LIĶIERIS JAGERMEISTER, 35% / 0,7 l
€ 16.45
Cena: € 12.45
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
17.79 €/l
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
33
Vīns
Īpaši vīni gada nogalei Šajā svētku un svinību laikā vēlos vērst jūsu uzmanību uz diviem lieliskiem vīniem – Wairau Pacific Sauvignon Blanc un Wairau Pacific Pinot Noir no Jaunzēlandes. Pirmais Rimi plauktos ir pieejams jau gadu, bet Pinot Noir tikko kā pie mums atceļojis. Iedomājoties Jaunzēlandi, rodas dažādas eksotiskas asociācijas – tā nenoliedzami vilina mūs, eiropiešus, ar savu atrašanās vietu planētas nostūrī, ar krāšņo dabu un klimatu, ar vēsturi un nu jau vairākas desmitgades arī ar saviem unikālajiem vīniem. Neiedziļinoties šķiet, kas gan tur var būt unikāls – tās pašas Eiropas vīnogas vien ir, bet viss apgriežas ar kājām gaisā, kad Jaunzēlandes Sauvignon Blanc vai Pinot Noir no Mārlboro reģiona nogaršo. Lai radītu labāku priekšstatu par šo vīnu burvību, es jums uzburšu līdzību ainiņu no citām, iespējams, saprotamākām lietām. PIRMAIS STĀSTS – DĀMĀM Draudzenes uzaicina jūs uz baletu. Klasisko. Jūs pienācīgi tam gatavojaties, ir gada nogale, laiks svinībām. Izvēlaties savu vissmalkāko kleitu no lepna modes nama, klasiski, vienkārši, bet eleganti veidotu, ieplānojat tajā dienā frizieri un manikīru, atrodat sen nevilktu dārgu kaklarotu – pārliecībai, lai būtu vienkārši starojoša! Bet, ak, vai! Izrādās, ka tajā pašā dienā vēl pirms paša operas nama apmeklējuma jums jādodas uz izšķirošo futbola spēli atbalstīt savu draugu/vīru/ dēlu! Neilgā pauze starp pasākumiem neļauj jums doties pārģērbties. Tā nu jūs uz savas smalkās kleitas uzvelkat garāko mēteli, kājās uzaujat ērtos, siltos zābakos, kurus pārvilksiet mašīnā tieši pirms baleta, uzspraužat matus ar sprādzi, kuru varēsiet pēc sporta pasākuma izņemt, un smalkas šallītes vietā apsienat spilgtu šalli puikas komandas krāsās (ejot uz baletu, to vairs nevajadzēs). Smaržas? Ar savām ikdienišķajām, viegli augļainajām smaržām jūs apsmidzināt tikai šalli, bet īpašās, vakarkleitai un baletam piemērotās pavisam nedaudz uzklājat uz ādas zem mēteļa. Tā nu vienā vakarā jums lieliski izdodas izdzīvot divus dažādus notikumus. Un tieši tāds ir arī stāsts par Mārlboro tapušo Sauvignon Blanc. Sākumā tas ikvienu pārsteigs ar savu svaigumu un koši eksotisko augļu aromātu, kurā dominē ērkšķogu svaigums un marakujas eksotika, bet, nobaudot to, atklāsies citrusaugļu un cēlu minerālu elegance, ko Sauvignon Blanc mantojis no savas izcelsmes zemes Luāras ielejā. Droši izvēlieties to aperitīvam vai baudiet kopā ar piesātinātas garšas jūras veltēm, piemēram, grilētu kalmāru ar salsa verde.
OTRAIS STĀSTS – KUNGIEM
Jūs esat viens no vecāko un slavenāko prestižo divvietīgo sporta automobiļu ražotājiem. Precīzi, no paaudzes paaudzē izstrādāti un pārbaudīti mehānismi, klasiskas, nezūdoši pievilcīgas sportiska dizaina aprises, īpaša jauda un izsmalcinātība – tā tiek raksturoti jūsu radītie spēkrati. Un vienā dienā jūs laižat klajā absolūtu, neiedomājamu auto – bezceļnieku! Pēkšņi izrādās, ka izsmalcinātībai nav tikai vieta uz parketa – ar to var droši doties piknikā pat pa bezceļiem! Lūk, tāds ir Mārlboro Pinot Noir. Cēlies no vīna pasaules izsmalcinātības flagmaņa – Burgundijas, bet audzis izcili piemērotajos Jaunzēlandes laika apstākļos un atšķirīgā augsnē. Šī pārvērtība jeb transformācija papildus Burgundijas stila elegancei vīnam piešķīrusi neaizmirstamu un neatkārtojamu saldo melno ķiršu, aveņu ievārījuma un ķiršu sveķu aromātu buķeti, tīkamu dūmakainu struktūru un vieglus, neuzbāzīgus tanīnus. Baudiet to pie kamīna intīmā kompānijā vai izmantojiet maltītē tā saderību ar putnu gaļu vai jaunlopu Au Jus.
Mārcis Mitrevics, vīnzinis
Cienījamās dāmas un godātie kungi! Priecīgus, svinīgus un harmoniskus jums svētkus!
VĪNS WAIRAU PACIFIC, JAUNZĒLANDE, 12 VAI 13% € 9.05 9.05 €/l
Cena: € 5.99
34
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.
Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā
minētajai būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un informācijai nodošanavar nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Vīns
VĪNS MASI, 2 VEIDI, ITĀLIJA VAI ARGENTĪNA, 13 VAI 14,5% / 0,75 l € 19.99 no 21.32 €/l
BALTVĪNS ARA PINOT GRIS, JAUNZĒLANDE, 13,5% / 0,75 l
BALTVĪNS BERNARD CHABLIS, FRANCIJA, 12,5% / 0,75 l
€ 18.05
€ 16.99
18.65 €/l
Cena no: € 15.99
Cena: € 13.99
VĪNS MUD HOUSE, JAUNZĒLANDE 13 VAI 13,5% / 0,75 l
VĪNS HARDY`S STAMP, 2 VEIDI, AUSTRĀLIJA, 13% / 0,7 l
no € 10.49
no 10.65 €/l
Cena no: € 7.99
BALTVĪNS RUPPERTSBERGER HOFSUCK, VĀCIJA, 10% / 0,75 l € 8.05
Cena: € 4.99
6.65 €/l
€ 9.79
10.65 €/l
17.32 €/l
Cena: € 12.99
Cena: € 12.49
SARKANVĪNS TARAPACA, ČĪLE, 14% / 0,75 l
SARKANVĪNS SELECT MEDOC, FRANCIJA, 13,5% / 0,75 l
€ 14.59
€ 13.05
14.12 €/l
Cena: € 10.59
VĪNS BARON DE LESTAC, FRANCIJA, 12,5% / 0,75 l
SARKANVĪNS FONTELLA CHIANTI, ITĀLIJA, 13% / 0,75 l
no € 9.99
€ 10.05
€ 8.15
no 10.65 €/l
9.32 €/l
Cena: € 6.99
8.33 €/l
Cena: € 6.25
SARKANVĪNS CHATEAU HAUTFLORIN, FRANCIJA, 12% / 0,75 l
€ 8.15
VĪNS CARMEN, 3 VEIDI, ČĪLE, 13 VAI 13,5% / 0,75 l
VĪNS MUVIEDRO, DAŽĀDI VEIDI, SPĀNIJA, 12 VAI 13% / 0,75 l
€ 7.69
€ 7.05
€ 5.59
Cena: € 5.99
6.65 €/l
Cena: € 4.99
7.93 €/l
Cena: € 5.95
VĪNS LE GRAND NOIR, 3 VEIDI, FRANCIJA, 12,5 VAI 13% / 0,75 l
7.99 €/l
11.99 €/l
Cena: € 8.99
VĪNS TIERRA IMPERIAL, 2 VEIDI, SPĀNIJA, 14% / 0,75 l
Cena no: € 7.99
Cena: € 7.99
SARKANVĪNS LOREDONA PINOT NOIR 2009, ASV, 13,5% / 0,75 l € 16.05 16.65 €/l
5.32 €/l
Cena: € 3.99
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
35
Dzirkstošais vīns
Veuve Clicquot
Pudeles ar viegli pamanāmajām oranžajām etiķetēm un uzrakstu Veuve Clicquot Ponsardin gozējas pasaules labāko restorānu vīna kartēs, viesnīcās un klubos. Tās tiek tukšotas pasaules slavenākajos pasākumos. Iemesls – tikai un vienīgi izcilība. Nemitīgā tieksme pēc izcilības, attīstības un izcilas garšas ir pacēlusi namu augstumos, kuros vēlētos būt daudzi. Un tieši šīs īpašības cilvēkos, kas namā strādā, tam nav ļāvušas nokāpt kaut par mazu soli zemāk. Vēl šodien, ilgus gadus pēc tam, kad Kliko kundzes vairs nav, viņas radītie šampanieši ar oranžo etiķeti ir tikpat izslavēti kā senākos laikos. Un tas nav maz, ja ņemam vērā to, ka notikušas četru gadsimtu maiņas. Tas nav maz, ja saprotam, kā top šampanietis un ko nozīmē labs šampanietis.
Moët & Chandon
Napoleona, Skārletas Johansones un Rodžera Federera šampanietis! Neapšaubāmi slavenākais un populārākais šampanietis pasaulē! Uz Moët & Chandon šampaniešu etiķetēm redzamais nosaukums Impérial piešķirts par godu Napoleonam Bonapartam, kurš bija biežs viesis Moët rezidencēs. Leģendas vēsta, ka tieši viņš un viņa kareivji ieviesuši tradīciju atvērt Moët & Chandon šampanieša pudeles ar zobena palīdzību (sabrage), lai svinīgi nosvinētu savas uzvaras. Moët šampaniešu stils vienmēr bijis un joprojām ir atšķirīgs no citiem – tiem ir izteikti augļaina garša, valdzinoša garšas palete un elegants briedums. Divu gadsimtu laikā uzkrātā šampaniešu radīšanas pieredze neapšaubāmi ir nozīmīgs faktors, lai mūsdienās namā strādājošā profesionāļu komanda spētu saglabāt nemainīgu šī šampanieša pasaulē labi atpazīstamo leģendāro stilu un kvalitāti. Sagaidiet Jauno gadu ar eleganci un šiku!
ŠAMPANIETIS VEUVE CLICQUOT BRUT, 12% / 0,75 l € 56.25 55.99 €/l
Cena: € 41.99
ŠAMPANIETIS MOET&CHANDON NECTAR, 12% / 0,75 l € 58.29 53.32 €/l
Cena: € 39.99
36
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. Gardēdis | Decembris 2015
Akcijas laiks no 17.11 – 30.11.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā
informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanāsminētajai un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Dzirkstošais vīns
ŠAMPANIETIS LAURENT PERRIER BRUT ROSE, 12% / 0,75 l € 91.49
77.32 €/l
Cena: € 57.99
DZIRKSTOŠS VĪNS FRESITA, 8% / 0,75 l € 9.49
9.99 €/l
Cena: € 7.49
ŠAMPANIETIS LAURENT PERRIER BRUT, 12% / 0,75 l
DZIRKSTOŠS VĪNS FREIXENET, 11,5% / 0,75 L
DZIRKSTOŠS VĪNS SAINT CLAIR, 13% / 0,75 l
€ 50.05
€ 19.99
€ 17.69
DZIRKSTOŠS VĪNS MIONETTO VALDOBIADDENE, 11% / 0,75 l € 8.59 9.32 €/l
Cena: € 6.99
DZIRKSTOŠS VĪNS MARTINI PROSECCO + 2 GLĀZES, 11,5% / 0,75 l € 11.99
10.65 €/l
Cena: € 7.99
46.65 €/l
Cena: € 34.99
DZIRKSTOŠAIS VĪNS CANTI ASTI, 7% / 0,75 l € 7.49
Cena: € 5.49
DZIRKSTOŠS VĪNS BLUE NUN, 3 VEIDI, 11% / 0,75 l € 8.45
19.99 €/l
Cena: € 14.99
Cena: € 6.49
8.65 €/l
7.32 €/l
17.99 €/l
Cena: € 13.49
DZIRKSTOŠS VĪNS BACH SEMI-SECO, 11,5% / 0,75 l € 7.49
6.65 €/l
Cena: € 4.99
DZIRKSTOŠS VĪNS TOMMASI CHARDONNAY BRUT, 11,5% / 0,75 l € 10.05
Cena: € 7.99
DZIRKSTOŠS VĪNS HENKELL TROCKEN, 11,5% / 0,75 l € 7.35
5.32 €/l
Cena: € 3.99
DZIRKSTOŠS VĪNS GRAN CASTILLO, 3 VEIDI, 7,5, 10,5 VAI 11% / 0,75 l € 8.69
10.65 €/l
6.65 €/l
Cena: € 4.99
DZIRKSTOŠS VĪNS CREMANT DE LOIRE LA CHETAU, 12% / 0,75 l € 11.55
11.99 €/l
Cena: € 8.99
DZIRKSTOŠS VĪNS BONAVAL, 11,5% / 0,75 l € 5.79
5.32 €/l
Cena: € 3.99
DZIRKSTOŠS VĪNS FREIXENET, 11.5 VAI 12% / 0,75 l
€ 8.99
Cena: € 5.99
7.99 €/l
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
37
Galda klājums
VISIEM EGLĪŠU ROTĀJUMIEM
-40%
LĪDZ 21.12
SVECE, 1 gab. € 3.99
Cena: € 2.79 VĪNA GLĀZES, 6 gab., , 1 komplekts € 11.08
SVECE, 1 gab. € 3.99
Cena: € 7.76
SVECE, 1 gab. € 3.99
Cena: € 2.79 ŠAMPANIEŠA GLĀZES, 6 gab., 1 kompl.,
Cena: € 2.79
ŠĶĪVJIEM, BĻODĀM, KRŪZĒM UN GLĀZĒM
€ 9.80
Cena: € 6.86
-30%
LĪDZ 21.12
BĻODA, 1 gab. € 4.99
Cena: € 2.99
SERVĒŠANAS TRAUKS, 30 cm, 1 gab. € 11.99
Cena: € 7.99
SERVĒŠANAS TRAUKS, 1 gab. € 8.99
BĻODA, 21 CM, 1 gab.
Cena: € 4.99
€ 8.99
Cena: € 4.99
GALDAUTIEM UN TEKSTILA PALIKŅIEM SVECE, 1 gab. € 2.49
Cena: € 1.79
GLĀZES, 6 gab., 1 kompl., 50 ml € 8.95
Cena: € 6.27
38
Gardēdis | Decembris 2015
BĻODA, 16 CM, 1 gab.
-30%
LĪDZ 28.12
€ 4.99
Cena: € 2.49
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Cepšanai CEPUMU KĀRBA, 1 gab. € 5.99
Cena: € 3.99 VISIEM GATAVOŠANAS MATERIĀLIEM SILIKONA FORMA, 1 gab. € 4.99
-30% LĪDZ 28.12
Cena: € 2.99
SILIKONA FORMA, 1 gab. € 4.99
Cena: € 2.99 SALVETES, DAŽĀDI DIZAINI, 1 iepak. € 0.79
Cena: € 0.59 CEPUMU FORMIŅAS, 1 gab. no € 0.59
Cena no: € 0.29
CEPAMFORMA, 2.5 l, 1 gab.
Cena: € 9.99
VIRTUVES DVIELIS, 50 X 70 CM, 2 veidi, 6 gab., 1 komplekts € 6.99
Cena: € 3.99
KATLU PALIKNIS, 2 gab., 1 komplekts € 3.99
Cena: € 2.79
MĪKLAS RULLIS, 1 gab.
Cena: € 5.99
CAURDURIS, 19 cm, 1 gab.
Cena: € 5.99
Akcijas laiks no 15.12-28.12.2015. Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Attēliem ir ilustratīva nozīme, reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā.
Decembris 2015 | Gardēdis 2015
39