Skip to main content

4akc 1ned 1802 2402

Page 1

18.02.14 – 24.02.14

2,25

Gurķi

Burkāni Svaigs un gards

garie 1 kg

Latvija 1 kg

Apelsīni

Vīnogas bez kauliņiem Rimi

1 kg

Ls 1,58

0,49

Ls 0,34

0,75

1,85

Ls 0,53

Šampinjoni Rimi

Štovētiem un skābētiem kāpostiem Rimi

500 g / 3.70 ∏/kg

1,12

Ananasi

250 g 2.20 €/kg

Ls 1,30

1 kg

Prīmula podiņā dažādi veidi 1 gab.

Ls 0,79

-25% 0,55

0,85

cena, sākot no

Ls 0,39

Holandes vai Krievijas siers Rimi

Ls 0,60

Sulām Rimi

Cūkas kakla karbonāde

250 g 6.36 €/kg

bez kaula 1 kg

-30%

-22%

līdz

1,99

cena, sākot no

1,59

Ls 1,12

Medus torte Lāči

Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Talsi (Lielā iela), Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Kalnciema ielā.

3,89

Ls 2,73

Sarkanvīns vai baltvīns B&G 12, 13 vai 13.5%

Šokolāde Fazer dažādi veidi 190 vai 200 g 8.45 €/kg

500 g 7.58 €/kg

-25% akcijas cena

5,07 4,29

Ls 3,02

ar karti

3,79

Ls 2,66

-20%

5,53

-37%

līdz

Francija 3 veidi 0.75 l 6.52 €/l

akcijas cena

7,47 5,99

Ls4,21

akcijas cena

2,48 1,89

Ls 1,33

ar karti

1,69

Ls 1,19

-35%

Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Ventspils (Annas ielā), Tilta ielā.

ar karti

4,89

Ls 3,44

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā


Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā. UM

UN S

-17%

JA

-22%

ts žo jā Ra tvi La

J

s s ier isk s s as ai MS Kl ciet u NU gļ an AU

-25%

akcijas cena

9,99 8,49

Ls 5,97

Siers Cheddar White 1 kg

ar karti

7,49

Ls 5,26

Ls 4,91

Biezpiens Sprīdītis 0.5 vai 9%

2,39

1,79

2 veidi 275 g cena, sākot no 4.33 €/kg

Ls 1,26

Tukuma piens 200 g 4.25 €/kg

dažādi veidi 4 x 90 g 3.86 €/kg

2

0,89

Ls 0,63

1,49

1,19

cena, sākot no Ls 0,84

-16% 1,05

0,85

Ls 0,60

-18% Biezpiena sieriņi Danonki

1,07

S

-20%

-15%

-19% Saldais krējums Exporta 35%

2 veidi 175 g 5.09 €/kg

UM

500 g 3.58 €/kg

6,99

Kausētais siers Rimi

UN

Uzkoda salātiem Arla Apetina

Latvijas piens 1 kg

8,95

JA

-25%

Trikātas siers Holandes Premium

Mājas siers Mlekovita 500 g 2.78 €/kg

1,64

1,39

Ls 0,98

1,69

1,39

Ls 0,98

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

plūmju vai apelsīnu-greipfrūtu Tukuma piens 220 g 2.68 €/kg

dažādi veidi 390 g 1.92 €/kg

0,89

0,75

Ls 0,53

-20%

-20% Jogurta kokteilis Shake

Jogurts Rimi

0,74

0,59

Ls 0,41

Jogurts Activia Morning 2 veidi 190 g 3.11 €/kg

0,74

0,59

Ls 0,41

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

Ls 0,79

-20% Torte Brīnums Maestro 1 kg

10 gab. 0.09 €/gab.

0,89

Ls 0,63

2 veidi 900 ml 1.66 €/l

9,23

7,39

Kungu baltmaize Hanzas maiznīcas 400 g 1.53 €/kg

Ls 5,19

ar gaļas vai siera pildījumu 340 g cena, sākot no 3.38 €/kg

0,99

0,74

cena, sākot no Ls 0,52

0,88

0,61

Ls 0,43

-25%

līdz

2,12

1,49

Ls 1,05

-15% Pankūkas Rimi

2 veidi 250 g cena, sākot no 2.96 €/kg

-31%

-30%

-30% Saldējums Tre Colori

Margarīns Rama Maestro

S

1,12

Olas Rimi, A/M

1,12

UM

Preiļu siers 200 g 5.60 €/kg

1,59

-25%

UN

Saldkrējuma sviests 82%

-21%

JA

-30%

Pica Rimi

dažādi veidi 320 vai 330 g cena, sākot no 4.77 €/kg

2,25

1,58

Ls 1,11

1,15

cena, sākot no Ls 0,81

Graudu maize Garšīgā

Kuldīgas Maizes ceptuve 300 g 2.37 €/kg

Latvijas maiznieks 300 g cena, sākot no 1.53 €/kg

0,61

0,46

cena, sākot no Ls 0,32

-24%

-15% 1,35

Staburaga kliju, Allažu ķimeņu vai Rucavas sēklu maize

0,84

0,71

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Ls 0,50

Saldskābā maize Saimnieka Fazer Latvija 800 g 1.05 €/kg

1,11

0,84

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Ls 0,59

3


Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-32%

-30%

-44% 3,54

1,99

Jauktā kotlešu masa 1 kg

Ls 1,40

Broilera stilbi Lielzeltiņi 1 kg

3,26

2,29

Ls 1,61

-25%

-30%

Cīsiņi Doktora

3,79

1 kg

Rīgas Miesnieks 900 g 2.99 €/kg

Ls 2,66

4,25

2,99

Ramatas 1 kg

Ls 2,10

-28%

3,39

Ls 2,38

Rīgas Miesnieks maltītēm

Cīsiņi bērniem Rimi

-26%

-29%

210 g 3.76 €/kg

3,83

2,69

Ls 1,89

s % ur 84 sat s ļa Ga

-22%

-30% Krējuma sardeles*

Vārpas N 1 kg

4,97

-30%

5,39 Doktordesa Bajāru

Kūpināta vista

1,01

0,79

Ls 0,56

akcijas cena

Jubilāra karbonāde GPU Nākotne 1 kg

4

8,37 6,99

Ls 4,91

ar karti

5,99

Ls 4,21

Kūpināta cūkas krūtiņa* ar garšvielām Rīgas Miesnieks 1 kg

6,10

4,49

Ls 3,16

Gaļa Zemnieku gaumē* Rīgas Miesnieks 1 kg

6,74

4,79

Ls 3,37

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Valdeķi, Stacija, Talsi (Lielajā ielā), Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Tilta ielā, Kalnciema ielā.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-20% 3,24

Parmezāna pilndūmu desa

2,59

Noo Cepeškungs 285 g 9.09 €/kg

Ls 1,82

-26% Atlantijas siļķu fileju gabaliņi Mājas gaumē Elanders 690 g 3.61 €/kg

-30%

-29%

Desa Dāņu salami

Auksti kūpināta vai mazsālīta Atlantijas laša fileja Rimi

Talsu gaļa Plus 500 g 5.18 €/kg

3,37

2,49

Ls 1,75

Atlantijas siļķu filejas eļļā

klasiskā vai ar olīvām Karavela 250 g 4.76 €/kg

Ls 1,82

Kuprlašu ikri Kremljovskij

1,19

Ls 0,84

S

UM

1,69

1,35

cena, sākot no Ls 0,95

-30% 3,06

2,45

cena, sākot no Ls 1,72

Saldētu dārzeņu maisījums Viči Mix 2 veidi 450 g 1.31 €/kg

2,79

1,99

Ls 1,40

140 g 49.93 €/kg

0,59

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Ls 0,41

6,99

Ls 4,91

-21% Jūras produktu kokteilis Gardi ēdis Salas zivis 500 g 8.50 €/kg

-21% 0,84

10,66

Vārītas garneles Rimi ar čaulu 500 g 4.58 €/kg

5,35

4,25

Ls 2,99

ā as ān ot ke ej o Zv ijas nt la At

-20%

1,59

UN

ar baravikām vai Mozzarella sieru 250 vai 300 g cena, sākot no 5.40 €/kg

dažādi veidi 120 g 16.58 €/kg

-34%

JA

Zivju pirkstiņi vai gabaliņi Viči

Zivju un gaļas konserviem Rimi

dažādi veidi 400 g cena, sākot no 6.13 €/kg

2,59

-25%

-25% -20%

Pelmeņi vai vareņiki Lido

3,69

2,89

2,29

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Ls 1,61

5


Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-25%

-28%

-21%

akcijas cena

Olīveļļa La Espanola Extra Virgin*

6,62 5,65

Ls 3,97

4,75

ar karti

1l

Ls 3,34

oriģinālais 1 kg

2,95

2,05

Ls 1,44

1+1 Marinētas bietes Gardner

1,89

Ls 1,33

Marinēti gurķi Spilva 670 g 1.63 €/kg

1,08

0,54

Ls 0,40

-35% Sausajām brokastīm Kellogg’s

Rīsi Valdo 8 x 125 g 1.42 €/kg

1,84

1,45

130 g 11.15 €/kg

Ls 1,02

-28% 1,41

1,09

Ls 0,77

Tomāti savā sulā Blik*

1,59

1,15

800 g 1.44 €/kg

Ls 0,81

-30%

-26%

2 x 450 g 0.60 €/kg

6

1l

2,52

-23%

-31% Kečups Heinz*

Saulespuķu eļļa Floriol

Bazilika pesto vai pesto no saulē kaltētiem tomātiem Selection by Rimi

1,91

1,42

Ls 1,00

Kukurūzas nūjiņas Rimi

dažādi veidi 130 vai 150 g cena, sākot no 3.27 €/kg

0,70

0,49

Ls 0,34

-27% akcijas cena

Musli Rimi dažādi veidi 375 g 3.60 ∏/kg

1,84 1,55

Ls 1,09

ar karti

1,35

Ls 0,95

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas ielā), Tilta iela, Barona centrs, Dzelzava, Kalnciema ielā, Dobele, Talsi (Lielajā ielā), Briāna iela, Stacija.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-34%

-27%

akcijas cena

Maisījums Kārumniekiem Alis Co 300 g 11.97 €/kg

4,89

3,59

Ls 2,52

-14% Vafeļu torte Vāverīte 500 g 6.18 €/kg

3,09

Ls 2,17

0,41

cena, sākot no

0,35

Ls 0,25

Konfektes Migle*

3,99

Konfektes Toffifee

Ls 2,80

Ls 0,53

-17% Ledus tēja Nestea plūmju 1.5 l 0.73 €/l

0,29

Ls 0,20

S

0,75

dažādi veidi 45, 50 vai 56 g cena, sākot no 5.18 €/kg

0,36

M NU

1,07

Šokolādes batoniņš Poesia

125 g 12.32 €/kg

1,92

1,54

Ls 1,08

-17%

U JA

i sk bi ēts Da udz ra

1.5 l 0.50 €/l

-20% 5,35

1 kg

2,79

Ls 1,96

-19%

-30% Kvass Rimi

300 g 9.30 ∏/kg

3,60

-27% dažādi veidi 75 g 4.67 €/kg

Ls 2,66

ar karti

-25%

līdz

Kartupeļu plāksnes

4,23 3,79

Lazdu rieksti Arimex

1,31

1,09

Ls 0,77

Minerālūdens Nabeghlavi 1l

1,07

0,89

Ls 0,63

-24% Granātābolu sula Grand-Deluxe 1l

2,48

1,89

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas ielā), Tilta iela, Briāna iela, Stacija. Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Ls 1,33

7


Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-35% 5,68

3,69

Cepumi Selga Lats* Selga 1 kg

-25%

-35% Hematogens* 50 g 9.00 ∏/kg

0,69

0,45

Ls 0,32

1 kg

13,50

9,99

Ls 7,02

-35% Alus Lāčplēsis Dzintara 4.8% 0.5 l 1.10 €/l

Tēja Ahmad dažādi veidi 50 g 19.00 €/kg

-25% 1,27

0,95

Ls 0,67

Kafijas dzēriens Vespucci 3in1 180 g 6.06 €/kg

1,38

1,09

Ls 0,77

-38% 0,85

0,55

Ls 0,39

Alus Amstel 5% 0.5 l 1.38 €/l

Malta kafija Merrild in Cup 250 g 8.36 €/kg

2,79

2,09

Ls 1,47

-20%

-21%

-26% Kafijas pupiņas Paulig Arabica

Ls 2,59

Šķīstošā kafija Rimi 100 g 19.90 €/kg

2,48

1,99

Ls 1,40

-23% 1,12

0,69

Ls 0,48

Alus Walter Premium 5.2% 0.5 l 0.98 €/l

0,64

0,49

Ls 0,34

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

8

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Tilta iela, Briāna iela, Kalnciema iela, Talsi (Lielajā ielā).

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-30%

-30%

-25%

Sarkanvīns Jacob’s Creek Shiraz* 14%

Sarkanvīns Piccini Memoro* 14%

Dzirkstošais vīns Rīgas šampanietis* 11 vai 11.5%

Austrālija 0.75 l 7.72 €/l

8,24

5,79

Ls 4,07

Čīle 0.75 l 4.79 €/l

5,95

Ls 4,18

-34%

-32% Baltvīns vai sarkanvīns Frontera* 13%

Itālija 0.75 l 7.93 €/l

8,45

Vermuts Martini Bianco* 15%

5,29

3,59

0.75 l 7.32 €/l

Ls 2,52

0.5 l 15.50 €/l

Ls 2,78

7,10

5,49

Ls 3,86

akcijas cena

7,10

cena, sākot no

5,99

Ls 4,21

-20% Rīgas Melnais balzams 45%

3,95

-32%

-30% Gruzija 0.75 l 7.99 €/l

5,25

-23%

līdz

Baltvīns vai sarkanvīns Marani Alazanskaja Dolina 11.5 vai 12%

2 veidi 0.75 l 5.27 €/l

Viskijs Ballantine’s 40%

22,75 16,49

Ls 11,59

ar karti

1l

14,99

Ls 10,54

-26% 9,66

7,75

Ls 5,45

Brendijs Metaxa 5 38% 0.5 l 17.98 €/l

Degvīns Mernaja 40% 2 veidi 0.5 l 11.38 €/l

8,38

5,69

Ls 4,00

-27% 12,08

8,99

Ls 6,32

Konjaks Hennessy VS* 40% 0.35 l 37.11 €/l

17,77

12,99 Ls 9,13

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Tilta iela, Briāna ielā, Kalnciema iela, Talsi (Lielajā ielā).

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-28%

-25% 9,95

7,19

Autiņbiksītes Loving touch

3 veidi 44, 50 vai 56 gab. cena, sākot no 0.13 €/gab.

pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā Ls 5,05

-36%

-30% Intīmās higiēnas gēls Softstar ar kumelīšu ekstraktu 300 ml 3.30 €/l

1,41

0,99

Ls 0,70

Barojošs ķermeņa krēms Oreon* 250 ml 5.96 €/l

1,41

2,33

1,49

Ls 1,05

0,99

500 ml 1.98 €/l

Ls 0,70

Biksīšu ieliktnīši Bella 2 veidi 40 gab. 0.02 €/gab.

Dezodorants Garnier Deo Neo* 2 veidi 68 ml 43.97 €/l

3,99

2,99

Ls 2,10

-25% 1,21

0,99

Ls 0,70

-22%

-30%

Bērnu pārtikai Hipp

-25%

-18%

-30% Šķidrās ziepes vai rezerve Oreon

pērkot 1, maksā

Zobu pasta Blend-a-med 3D* 75 ml 19.87 €/l

1,98

1,49

Ls 1,05

-24%

akcijas cena

Tualetes papīrs Rimi 3 slāņi/8 ruļļi 0.20 ∏/rullis

10

2,26 1,89

Ls 1,33

ar karti

1,59

Ls 1,12

Virtuves dvieļi Zewa Klassik* 2 ruļļi 0.50 €/rullis

1,27

0,99

Ls 0,70

Zobupasta Sensodyne Repair* 75 ml 55.87 €/l

5,49

4,19

Ls 2,94

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Centrs, Vienības gatve, Valdeķi, Barona centrs, Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā) un Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Ditton un Kalnciema ielā.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-26%

-35%

līdz

Dušas želeja vai dušas pieniņš Oreon dažādi veidi 250 ml 3.68 €/l

1,41

0,92

Ls 0,65

dažādi veidi 1.4 kg 3.21 €/kg

6,49

4,49

Ls 3,16

2l 2.50 €/l

7,61

4,99

Ls 3,51

85 vai 100 g cena, sākot no 3.90 €/kg

Ls 1,75

Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy* dažādi veidi 720 vai 750 ml cena, sākot no 2.39 €/l

2,12

1,79

Ls 1,26

Tualetes tīrīšanas bloks Bref* dažādi veidi 50 g 29.80 €/kg

0,50

0,39

Ls 0,27

Konservi kaķiem Purrrfect NutriBalance 3 veidi 415 g 1.42 €/kg

Trauku mazgājamās mašīnas tabletēm Finish Power & Pure*

-14% 1,76

1,39

Ls 0,98

-30%

-22% Konservi kaķiem Whiskas

dažādi veidi 1 gab.

-21%

-34% Veļas mazgāšanas līdzeklis Perwoll*

2,49

Matu krāsa Palette*

-16%

-31% Veļas pulveris Tide*

3,37

Kaķu tualetes pildījums Purrrfect 5l 0.28 €/l

akcijas atlaide

-20%

-36%

ar karti

1,62

1,39

Ls 0,98

-23% 0,84

0,59

Ls 0,41

Konservi suņiem Darling* 2 veidi 1.2 kg 1.49 €/kg

2,31

1,79

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Centrs, Vienības gatve, Valdeķi, Barona centrs, Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā) un Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Ditton un Kalnciema ielā.

Akcijas laiks no 18.02.14. l¥dz 24.02.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Ls 1,26

11


U JA

ar pelējumu 1 kg

NU

ts žo jā Ra āni D

Siers Danablu

Cāļu krūtiņu fileja

Atdzesēta Atlantijas menca

Putnu fabrika Ķekava 1 kg

bez galvas 1 kg

M S

-20%

-22%

7,99

3,99

9,99

5,11

Ls 5,62

Malta kafija Jacobs Kronung Golden

Ls 2,80

-25% akcijas cena

0,92 0,79

Ls 0,56

0,69

ar karti

akcijas cena

7,10 4,65

Ls 0,48

Ls 3,27

ar karti

4,39

Ls 3,09

3,99

Ls 2,80

0.7 l 12.13 €/l

0.5 l 1.38 €/l

-21%

5,69

Degvīns Kalashnikov 40%

Alus Tērvete Senču 4.5%

500 g 8.78 €/kg

Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Stacija, Talsi (Lielajā ielā), Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Tilta ielā, Kalnciema ielā.

-30%

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

-30% akcijas cena

12,21 9,99

Ls 7,02

ar karti

8,49

Ls 5,97

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Izdrukā kuponu

un izmanto īpašo piedāvājumu ar Mans Rimi karti! Eļļa Rimi

Rapšu, saulespuķu vai eļļa fritēšanai 1l

-30% sākot no ar karti un kuponu

Kuponu kasierim pirkuma laikā! Kuponu iesniedz iesniedz kasierei pirkuma laikā! Piedāvājums spēkānono18.02. 18.02. 24.02.2014. Piedāvājums spēkā līdzlīdz 24.02.2014.

1,96

sākot no

€ 1,37 Ls 0,96

Atlaide

73%

Keramiskais katls ar vāku, 2 l

Ietaup i Eur 31 Ls 22.00 .30

Sakrājot 30 uzlīmes + Eur 11.37 / Ls 7.99 Pārdošanas cena Eur 42.67 / Ls 29.99 • Fontignac trauki ir stipri, izturīgi, noturīgi pret traipiem,

skrāpējumiem un plīsumiem. Gatavošanas virsma neuzsūc smaržu un garšu. • Šo izstrādājumu var ievietot cepeškrāsnī uzreiz pēc izņemšanas no saldētavas, bet ieteicams likt to aukstā cepeškrāsnī, lai trauks un cepeškrāsns uzsiltu vienlaikus. • Fontignac keramiskais katls ir piemērots dažādu sautējumu vai aukstās zupas gatavošanai Ekskluzīvi tikai un pasniegšanai. • Fontignac keramiskie trauki ir ražoti Portugālē.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
4akc 1ned 1802 2402 by Rimi - Issuu