Skip to main content

25akc1ned 0912-1512

Page 1

09.12.14 – 15.12.14 Šampinjoni Rimi

Baltā paprika

250 g 2.20 €/kg

Āboli Jonagold

1 gab.

1,49

0,55

Mandarīni

1 kg

1 kg

0,99

0,59

Salāti Cosberg Rimi 250 g 3.96 €/kg

Burkāni

Granātāboli

1kg

1 kg

0,18

0,99

1 kg

gs , jā ai rs ci M ī sie ran br ts F žo ra

Siers Cantorel Brie

-22% ar karti

8,99

6,99 Konfektes Serenāde, Sarkanā magone, Vāverīte, Lācītis ķepainītis, Trifeles

1,35 Rīgas Miesnieks 1 kg

1 kg

Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija, Valdeķi, Kalnciema ielā, Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā), Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Cēsis un Lomonosova.

5,53

8,99

5,05

3,69

3,49 Viskijs Tullamore Dew, 40% 1l

-40%

-33%

5,99

16,99

ar karti

10,49

-31%

-33%

Dzirkstošais vīns Martini Prosecco 11.5%

Laima 1 kg

¡ 12 cm 1 gab.

Doktora desa Extra

Cūkas kakla karbonāde

0.75 l 7.99 ∏/l

2,35

Puansetija

9,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

ar karti

25,45

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā


Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-27%

-24%

Svaigais siers Kārums

dažādi veidi / 175 g 5.43 ∏/kg

-34% Piens vai kefīrs Rimi 1 l vai 1 kg

-23% Piena dzēriens Mullermilch dažādi veidi 400 g 2.48 €/kg

-20% Jogurts Kārums Bifido

Rīgas piensaimnieks dažādi veidi 350 g 2.26 ∏/kg

2

2=lētāk

līdz

līdz

cena, sākot no

0,94

0,69

1,29

0,99

0,99

0,79

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Kausēts siers Maasdam vai Mozzarella 150 g 6.60 ∏/kg

-23% Dzeramais jogurts Oga dažādi veidi Tukuma piens 1 kg

2=lētāk Biezpiena krēms Kārums

dažādi veidi 95 g cena, sākot no 4.11 €/kg

1,19

0,95

1,49

0,99

1,42

1,09

Mājas siers Rimi

dažādi veidi 160 g cena, sākot no 3.06 ∏/kg

Pērkot 1, maksā

0,68

0,49

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

-15% Siera nūjiņas Pik-Nik 294 g 7.79 ∏/kg

-28% Biezpiena sieriņš Baltais dažādi veidi Tukuma piens 38 g 5.53 ∏/kg

-30%

2,69

2,29

0,29

0,21

līdz

Pērkot 1, maksā

0,55

0,39

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

Mājas saldējumam

Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-36% Saldkrējuma sviests Cesvaine 180 g 5.50 ∏/kg

-33% Kungu baltmaize Hanzas Maiznīcas 400 g 1.45 €/kg

Decembra saldskābmaize

Kuldīgas maiznieks 400 g 1.98 €/kg

-19%

1,54

0,99

0,87

0,58

s s, s ta oze ela no ik vi ie pr rš ev a a Pi es, ku g ūm kū pl par pi

-20%

-25%

0,99

0,74

-18%

Margarīnam Delma

300 g 1.10 €/kg

-30%

0,99

10 gab. 0.10 ∏/gab.

-20% Kviešu kliju maize Svaigs&Gards

1,21

Olas Rimi, A/L

-25%

līdz

0,41

0,33

Kūkām Kūko Latvijas Maiznieks

-25%

Spēkavota rudzu maize Druva

cena, sākot no

-22%

5,99

Gardēžu kēkss

4,69

ar dzērvenēm, ābolu sukādēm un žāvētām plūmēm Lāči / 300 g / 15.63 €/kg

Aprikožu un lazdu riekstu krēma torte

ar karti

Mājas pankūkas ar biezpiena pildījumu Rīgas piensaimnieks 420 g 2.60 €/kg

1,35

1,09

Torte Serenāde

Staburadzes konditoreja 1 kg

Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

0,74

0,56

Fazer Latvia 390 vai 800 g cena, sākot no 1.11 €/kg

11,27

8,48 Maksā mazāk, dzīvo labāk!

3


Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-33% Broilera kājas Lielzeltiņi 1 kg

-20%

-20% 3,26

2,19

Marinētajiem produktiem Tallegg

Neparastajām desām Jelgava

4

Kurzemes gaļsaimnieks 1 kg

3,85

S

4,69

Barona salami*

4,82

UM

-25%

-30%

UN

-30%

-20% 1 kg

6,74

(izņemot cūku mēles)

JA

kūpināta Rīgas Miesnieks 1 kg

Iepakotajai cūkgaļai Rimi

Truša gaļai

Kūpināti vistu šķiņķīši*

-30% Gaļa Zemnieku gaumē*

-25%

5,99

4,49

Kūpināta karbonāde*

Kurzemes gaļsaimnieks 1 kg

-31% Krējuma sardeles* Ramatas Plus 1 kg

-17% Cepamās desiņas ar sieru Putnu fabrika Ķekava 400 g 4.98 ∏/kg

8,59

5,99

3,75

2,59

2,40

1,99

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija, Valdeķi, Kalnciema ielā, Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā), Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Cēsis, Lomonosova ielā.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-20%

-24% Atlantijas siļķu fileja Matje* 1 kg

-18% Atlantijas laša fileja

bez ādas un asakām 2 veidi 500 g 17.98 €/kg

-25%

5,62

4,29

10,99

8,99

Zivju un gaļas konserviem Rimi

kūpinātas 350 g 3.69 €/kg

Surimi nūjiņas Sniega krabis 150 g 7.67 €/kg

-20% -25%

1,29

-30%

-18%

attīrītas 200 g 11.95 ∏/kg

1,64

2,35

3 veidi 400 g 4.73 ∏/kg

Saldētas garneles Northland

-21% Mednieku desiņas

Atlantijas siļķu fileja Viči

Provansas majonēze

250 vai 400 ml cena, sākot no 2.04 ∏/l

1,41

1,15

2,99

2,39

cena, sākot no

0,68

0,51

Dabīgie foreļu ikri Sudrablīnis 100 g 49.90 €/kg

-20%

1,89

7,10

4,99

Aviko produkcijai

-30% Pica Ristorante

dažādi veidi 320, 325 vai 340 g cena, sākot no 6.41 ∏/kg

2,18

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija, Valdeķi, Kalnciema ielā, Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā), Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Cēsis, Lomonosova ielā. Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

3,12

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

5


Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā. JA

-20%

UM

UN S

9,99

Suši pagatavošanas komplekts Blue Dragon* 1 iepak.

-20% Marinēti šampinjoni Obrako 580 ml 3.43 €/l

-22%

-29% 2,49

1,99

līdz

Garšvielas Selection by Rimi

dažādi veidi 20, 40, 45 vai 50 g cena, sākot no 41.80 €/kg

-23% Lielie pelēkie zirņi Zelta saule 500 g 1.98 ∏/kg

6

cena, sākot no

2,39

1,99

1,29

0,99

Kečups Heinz Original* 910 g 2.74 ∏/kg

7,99

3,49

2,49

-16% Konservētas pupiņas Rimi dažādi veidi 400 g 1.48 €/kg

-29% Brokastu pārslas Nestle 4 veidi 425 g 5.86 €/kg

0,70

0,59

3,49

2,49

-25% Jasmīnu vai basmati rīsi Rimi 500 g 1.78 €/kg

-22% Konservēta kukurūza vai zaļie zirnīši Rimi

340 vai 400 g cena, sākot no 1.73 ∏/kg

-17% Olīvas Rimi

dažādi veidi 230, 235 vai 345 g cena, sākot no 2.58 ∏/kg

-57% Ievārījumu komplekts Milda* 3 x 350 g 2.85 ∏/kg

1,19

0,89

0,89

0,69

1,07

0,89

6,99

2,99

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Briāna ielā, Kalnciema, Talsi (Lielajā ielā), Valdeķi, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Tilta ielā, Lomonosova.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-20% Granulēta šķīstošā kafija Rimi 200 g 15.95 €/kg

-23% Kakao dzēriens Vespucci 300 g 3.30 €/kg

Saldumi Raffaello 150 g 16.60 ∏/kg

-15% Medus–karameļu vafeles Poesia 230 g 5.00 €/kg

-16%

-32% 3,99

3,19

1,29

0,99

2,83

2,49

1,35

1,15

Kafijas pupiņas Jacobs Momente Espresso 1 kg

-22% Riekstiņi ar iebiezinātā piena pildījumu Matss 1 kg

-26% Šokolādes izlase Merci dažādi veidi 250 g 15.96 ∏/kg

-24%

18,99

12,99

4,99

3,89

5,39

3,99

Cepumi Rimi 2 veidi 150 g 5.00 ∏/kg

Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Tējas Pickwick komplekts ar krūzi 1 komplekts

Cepumi Medus piparkūkas Maiznīca Flora 700 g 9.36 ∏/kg

-30% Saldumi Toffifee 125 g 15.12 €/kg

5,97

4,99

6,89

6,55

2,69

1,89

0,99

0,75 Maksā mazāk, dzīvo labāk!

7


Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-20%

-29% Čipsi Estrella

Riekstiem Rimi

ar krējuma/sīpolu vai diļļu garšu 150 g 6.60 ∏/kg

-29%

-25% Karaliskais maisījums

ar karti

5,29

3,99

-25%

Karstais ziemas dzēriens Gutta 2 veidi 1l

-25% Dzeramais ūdens Zaķumuiža gāzēts vai negāzēts 2l 0.23 €/l

-42% 0.5 l 1.58 ∏/l

1,39

0,99

līdz

Alis Co 400 g 9.98 ∏/kg

Alus Piebalgas Jubilejas 5.2%

-25%

ar karti

1,05

0,79

Alus Lāčplēsis Dzintara 4.8% 0.5 l 0.98 €/l

1,35

0,99

0,60

0,45

0,84

0,49

Dzērieniem Enjoy

-18% Ābolu sula vai sarkano vīnogu nektārs Rimi 1l

-24% Gāzēts dzēriens Arkta 1.5 l 0.43 ∏/l

-19% Gaišais alus Meistara 5% 0.5 l 1.98 ∏/l

1,08

0,89

0,84

0,64

1,22

0,99

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-27%

-16% Alkoholisks kokteilis Cēsu 14° 14% dažādi veidi 0.280 l 4.61 ∏/l

-25% Sarkanvīns vai baltvīns Marani Telavuri 11.5% Gruzija 0.75 l 5.67 €/l

-26% Džins Beefeater 40% 0.7 l 18.56 €/l

-41% Alkoholisks dzēriens vai rums Bacardi 35 vai 37.5% 3 veidi 0.7 l 16.41 €/l

1,54

1,29

5,65

4,25

17,63

12,99

19,34

11,49

Sarkanvīns Jacob's Creek Merlot* 13% Austrālija 0.75 l / 7.99 €/l

-25% Degvīns Zelenaja Marka* 40% 2 veidi 0.7 l 12.13 €/l

-15% Rīgas Melnais balzams 45% 0.5 l 15.38 €/l

-30% Brendijs Ararat 3 * 40% 0.5 l 17.98 ∏/l

-30% 8,24

5,99

11,37

8,49

9,09

7,69

12,79

8,99

Sarkanvīns vai rozā vīns Gran Castillo 12 vai 13.5% Spānija 0.75 l 5.67 €/l

-30% Degvīns Nemiroff* 40% 3 veidi 0.5 l 11.98 ∏/l

-18% Alkoholisks dzēriens Bonaparte 38% 0.7 l 9.99 €/l

-17% Konjaks Hennessy V.S. 40% 0.7 l 34.27 €/l

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Cēsis, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā), Lomonosova, Bērnu pasaule, Jelgava.

6,05

4,25

8,52

5,99

8,52

6,99

28,95

23,99

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Katru nedēļu vēl izdevīgāki piedāvājumi Rimi kioskā.

-35%

-20%

līdz

Zobu pasta Sensodyne*

cena, sākot no

3 veidi / 75 ml cena, sākot no 58.53 €/l

-20% Ziepes Dove* 2 veidi 100 g 7.90 €/kg

-28% Intīmās kopšanas līdzeklis Vagisan** 200 ml 44.95 ∏/l

5,49

4,39

0,99

0,79

12,49

8,99

Higiēniskās paketes Libresse

dažādi veidi 8, 9 vai 10 gab. cena, sākot no 0.14 €/gab.

10

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Zobu pasta Colgate Max White One Optic** 50 ml 61.80 ∏/l

-25%

-35% 4,79

3,09

Dezodorantiem Rexona

Matu laka, putas vai želeja Taft* dažādi veidi 200, 250 vai 500 ml cena, sākot no 4.78 ∏/l

-30% Skūšanās aparāts Gillette Mach 3* 1 gab.

-31% Dušas želeja Palmolive Men** 2 veidi 250 ml 7.16 ∏/l

2,59

1,79

1,59

1,39

Prezervatīvi Lifestyles 3 veidi 3 gab./iepak. cena, sākot no 0.50 ∏/gab.

-19% Biksīšu ieliktnīši Always 48 gab./iepak. 0.05 €/gab.

cena, sākot no

3,69

2,39

5,69

3,99

cena, sākot no

1,69

1,49

3,09

2,49

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Ventspils (Annas ielā), Talsi (Lielajā ielā), Kalnciema ielā. **Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos, izņemot Bauska, Tukums, Jelgava RAF, Rietumu centrs, A7, Ogre, Kauguri, Mols, Biķernieku, Salaspils. Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:

-29% Piena maisījums Aptamil

dažādi veidi 800 g vai 1.2 kg cena, sākot no 10.66 €/kg

-50% Bērnu dvielīši vai mitrās salvetes Huggies* 128 gab. 0.02 €/gab.

-35% Traipu tīrīšanas līdzeklis Vanish Oxy Action* 2 veidi 500 g 9.98 €/kg

cena, sākot no

11,37

9,84

4,78

2,39

7,67

4,99

-32% 2,80

Virtuves dvieļi Zewa Emilia Design 4 ruļļi 0.50 ∏/rullis

2=lētāk Autiņbiksītes Loving Touch

44, 50, 56 gab. cena, sākot no 0.14 €/gab.

-45% Tabletes trauku mazgājamai mašīnai Tri-Bio** 50 gab. 0.17 ∏/gab.

1,99

dažādi veidi 85 g cena, sākot no 4.11 ∏/kg

3 kārtas / 12 ruļļi 0.28 ∏/rullis

-26%

4,99

ar karti

3,39

līdz

Pērkot 1 iepak., maksā

9,95

7,99

Pērkot 2 vai vairāk, par 1 iepak. maksā

15,49

8,49

2=lētāk Konservi kaķiem Gourmet Perle

Tualetes papīrs Zewa Deluxe White*

Veļas mazgāšanas līdzeklis Persil** dažādi veidi 3 kg, 2.92 l vai 30 gab. 3.33 ∏/kg, 3.42 ∏/l vai no 0.31 ∏/gab.

-30% Barība kaķiem Friskies* dažādi veidi 800 g 2.86 ∏/kg

13,22

9,99

3,29

2,29

Apavu kopšanas līdzekļiem

atlaide 15 %

Pērkot 1 gab., maksā

0,78

0,49

Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas ielā), Galerija Centrs, Barona centrs, Valdeķi, Kalnciema, Cēsis, Tilta ielā un Talsi (Lielajā ielā). **Piedāvājums spēkā Rimi hipermārketos. Akcijas laiks no 09.12.14. l¥dz 15.12.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

11


Marinētajiem produktiem Ķekava

Siers Krievijas Trikāta 1 kg

-33% 7,45

4,99 Olīveļļa Goccia d'oro

-20%

Kafijai Merrild

1l

-33% ar karti

5,49

3,69

Smeķīgā gaļa kūpināta Ramatas Plus 1 kg

-35% 6,60

4,29 Sarkanvīns vai baltvīns Sunrise 13 vai 13.5% Čīle 0.75 l 5.99 ∏/l

-27% ar karti

-28%

līdz

6,15

4,49

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

IZSMALCINĀTS STILS IKVIENAI MALTĪTEI! SAKRĀJ SAVU FONTIGNAC GALDA PIEDERUMU KOMPLEKTU NO 02.07.2014. LĪDZ 31.12.2014.

VIRTUVES ES PIEDERUMI, 3 GAB.

E ATLAID LĪDZ

73% I IETAUP R U 22.00 E

799 EUR

Sakrājot 20 uzlīmes Pārdošanas cena 29.99 EUR


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
25akc1ned 0912-1512 by Rimi - Issuu