Ražas svētki sākas Rimi!
23.09.14 – 29.09.14 Štovētiem, skābētiem un marinētiem kāpostiem Rimi
-25%
Tomāti ķekaros
Gaišās vīnogas bez kauliņiem 1 kg
1 kg
1,19
Latvijas āboli 1 kg
0,69
Sulu burkāni Latvija 3 kg 0.32 ∏/kg
Kartupeļi Svaigs un gards
0,95
Latvija 4 kg / 0.32 ∏/kg
1,29
1 kg
Maltītēm Rīgas Miesnieks
bez kaula 1 kg
-27%
Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija, Valdeķi, Kalnciema ielā, Tilta ielā, Cēsis, Lomonosova ielā un Ventspils (Annas un J. Poruka ielā).
2,99
Latvijas piens 1 kg
3 veidi Čīle 0.75 l 5.32 €/l
-23% ar karti
6,47
4,99
1,39
1 kg
Sarkanvīns vai baltvīns Vina Maipo * 12%
Siers Meksikāņu prieks
0,35 Konfektes Migle
-25%
4,11
Krizantēma podiņā ¡ 12 cm 1 gab.
Sīpoli Svaigs un gards
Cūkas lāpstiņa
1,29
-25% 6,49
4,89
Viskijs Ballantine’s 40% 0.5 l 18.58 €/l
-38% ar karti
6,47
3,99
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
-30% 13,22
9,29
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Cēsis, Tilta ielā, Valdeķi un Ventspils (Annas ielā).
Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā
Ražas svētki sākas Rimi! Latvijā ražas svētki: tas priecē ikvienu, kas izvēlas gardu un veselīgu maltīti. Sasmēlušies vasaras saules, laukos ienākas tradicionālie rudens dārzeņi. Visiem zināms: jo īsāks ceļš no dobes līdz šķīvim, jo svaigākas un vērtīgām uzturvielām bagātākas dārza veltes! Tieši tādēļ Latvijā augušie augļi un dārzeņi ir īpaši bagāti vitamīniem.
ķirbji Ķirbis ir lielisks dažādu vitamīnu un mikroelementu avots. Ķirbju sula uzlabo vielmaiņu un mazina nogurumu. ķirbja sēklas satur līdz pat 50% veselīgu eļļu.
Ķirbju-kanēļa , pankūkas Riekstu ķirbis – 500 g Olas Rimi – 2 gab. Milti – 2–3 ēdamk. Cukurs – 1 ēdamk. Kanēlis, malts – 1 ēdamk. Apelsīni – 1–2 gab. Sāls – 1 šķipsniņa Eļļa cepšanai
Seleriju kāti 400 g 1.73 €/kg
Lielogu dzērvenes 400 g 4.88 €/kg ∏
∏
1,95
Puravi, 1 kg ∏
0,85
dzērvenes Dzērvenes ir lielisks C vitamīna un šķiedrvielu avots. Jods, mangāns un bors, kas ir dzērveņu ogās, palīdz samazināt asinsspiedienu. Dzērvenes palīdz arī uzlabot apetīti!
Sviesta ķirbis, 1 kg ∏
1,25
Riekstu ķirbis 1 kg ∏
0,89
ķirbis, 1 kg , ∏
0,45
Dekoratīvais
ķirbis, 1 gab. Pagatavošana Ķirbi nomizo, sagriež šķēlītēs, apcep ∏ cepeškrāsnī vai tvaicē nelielā ūdens daudzumā. Pēc tam samaļ vai izberž caur sietu, pievieno olas, cukuru, kanēli un šķipsniņu sāls, pierīvē apelsīna miziņu un pielej šī augļa sulu. Visu sajauc viendabīgā masā un pievieno miltus. Uz sakarsētas pannas nelielā eļļas daudzumā cep pankūciņas, līdz tās kļuvušas zeltaini brūnas.
0,39
0,69
Rudens kokteilis
Izcils kokteilis pēcpusdienas pauzei, palīdzēs atjaunot izsīkušās spēku rezerves. Kokteiļa sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas, papildinātas ar ingvera asumiņu, tonizēs organismu. Āboli – 3 gab. Biete – 1 gab. Ingvers – neliels gabaliņš Ūdens – 100 ml
bumbieri Bumbieru sastāvā esošās šķiedrvielas palīdz noregulēt gremošanas trakta darbību, bet organiskās skābes uzlabo vielmaiņu un gremošanas procesus.
Pagatavošana Noskalo bieti un ābolu. Spiež sulu – pirmo spiedē liek bieti, tad ingveru, ābolus. Beigās pievieno ūdeni.
āboli Uztura speciālisti iesaka Latvijas ābolus ēst svaigus un ar visu mizu, protams, iepriekš nomazgājot. Tieši miziņā ir daudz vitamīnu un minerālvielu.
Suluspiede Philips*, 1 gab. ∏
59,99
89,99
Bietes, 1 kg ∏
0,26
bietes Rudens ziedu kompozīcija 1 gab. ∏
4,99
No vērtīgākajām vielām bietēs visvairāk ir mangāna un kālija, kā arī C un B grupas vitamīnu. Bietēs esošās organiskās skābes palīdz izvadīt no organisma toksīnus. Tajās ir daudz šķiedrvielu.
ābolu izlase 600 g Bumbieri 1.48 €/kg fasēti, 700 g 1.27 €/kg Kāposti, 1 kg ∏ ∏ ∏ Burkāni 1 kg ∏
0,89
0,89
0,19
0,21
rāceņi un kāļi Rāceņos un kāļos ir daudz C un PP vitamīna, gandrīz visas minerālvielas, kas nepieciešamas cilvēka organismam, kokšķiedras un ēteriskās eļļas. C vitamīna satura ziņā kāļi pārspēj visas sakņaugu sugas!
Kāļi, 1 kg ∏
0,69 Rāceņi, 1 kg ∏
0,69
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Stacija, Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā), Kalnciema ielā, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Barona centrs, Galleria Rīga, Galerija Centrs, Tilta ielā, Briāna ielā, Bērnu pasaule.
Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā. s tīg s ēr ot tv až ē gs s, r nd Au ier ola s H
-40%
9,99
Siers Maasdam Royal Dam 1 kg
-20% Skābais krējums Rimi, 20% 400 g 1.98 €/kg
Raudzēta piena produkts Lakto Rasa Rīgas Piena kombināts 2 veidi 500 g 1.98 ∏/kg
-17% Mājas pankūkas
saldās Rīgas piensaimnieks 2 veidi / 420 g 3.55 ∏/kg
4
2=lētāk 0,99
0,79
1,12
0,99
1,79
1,49
Mājas siers Rimi
2 veidi 160 g cena, sākot no 3.06 ∏/kg
Jogurts Rimi dažādi veidi 390 g 2.03 ∏/kg
-22% Zemnieku olas* 10 gab. 0.15 €/gab.
5,99
0,68
Pērkot 1, par gab. maksā
0,49
Pērkot 2 vai vairāk, par gab. maksā
0,89
0,79
-20% Siera nūjiņas Pik-Nik Kids 147 g 8.10 €/kg
-37% Saldkrējuma sviests Latgale 82% Preiļu siers 200 g 5.00 €/kg
3=lētāk Biezpiena sieriņš Kārums
Rīgas piensaimnieks dažādi veidi 45 g cena, sākot no 5.78 €/kg
-30%
1,49
1,19
1,59
1,00
0,33
Pērkot 1, par gab. maksā
0,26
Pērkot 3 vai vairāk, par gab. maksā
līdz
1,92
1,49
Majonēze Gardigan dažādi veidi 230, 250 vai 400 ml cena, sākot no 1.56 €/l
cena, sākot no
0,55
0,38
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Dzelzava, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Vienības gatve, Saldus, Talsi (Lielajā ielā), Dobele, Madona, Valdeķi, Kalnciema ielā, Tilta ielā, Cēsis un Lomonosova ielā.
Maksā mazāk, dzīvo labāk!
Akcijas laiks no 23.09.14. l¥dz 29.09.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:
-33% Broilera kājas Lielzeltiņi 1 kg
-17% Cepamās desiņas ar sieru Putnu fabrika Ķekava 400 g 4.98 ∏/kg
-21% Dorada jeb jūras karūsa* 1 kg
-30% Pica Rimi
dažādi veidi 320 vai 330 g cena, sākot no 4.79 ∏/kg
-29% 3,26
2,19
2,40
1,99
8,38
6,59
2,25
1,58
Kūpināta cūkgaļas karbonāde* Rīgas Miesnieks 1 kg
-27% Rīgas salami Ramatas Plus 1 kg
-25% Auksti kūpināta Atlantijas laša fileja Selection by Rimi ar garšvielām 120 g 19.92 ∏/kg
-25% 8,44
5,99
5,05
3,69
3,19
2,39
-25%
Kūpināta Azaida gaļa* GPU Nākotne 1 kg
-39% Reālie pelmeņi*
Rēzeknes Gaļas kombināts 700 g 4.27 ∏/kg
-17% Atdzesētas krabju garšas nūjiņas Northland 200 g 3.75 ∏/kg
6,67
4,99
4,89
2,99
0,90
0,75
Tradicionālās franču virtuves meistardarbs – cūkas vai pīles gaļas terīne, kā arī tītara gaļas terīne ar kastaņiem
Pastētēm Selection by Rimi
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Stacija, Zolitūde, Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā), Kalnciema ielā, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Lomonosova ielā, Cēsis, Tilta ielā, Rimi hipermārketā Mīlgrāvis. Akcijas laiks no 23.09.14. l¥dz 29.09.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Maksā mazāk, dzīvo labāk!
5
Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.
-33% Saldējums Tio
Rīgas Piena kombināts 3 veidi 500 ml vai 1 l cena, sākot no 1.69 ∏/l
-26%
līdz
cena, sākot no
Staburadzes konditoreja 750 g 8.39 ∏/kg
-16%
1,33
0,89
ar karti
Torte Roko
7,38
5,49
Saldējums Pols
Rīgas Piena kombināts 2 veidi 120 ml 4.08 ∏/l
-30% Āgenskalna baltmaize
Hanzas maiznīcas 370 g 1.57 €/kg
-24% Sausās brokastis Rimi
3 veidi 250 vai 300 g cena, sākot no 4.30 €/kg
-22% Pilngraudu auzu pārslas Herkuless 1.5 kg 1.06 ∏/kg
6
-30%
-25%
līdz
1,89
1,59
Konservēta saldā kukurūza vai zaļie zirnīši Rimi
340 vai 400 g cena, sākot no 1.73 ∏/kg
0,65
0,49
0,83
0,58
1,69
1,29
0,89
0,69
Saldējums Rimi dažādi veidi 1l
-25% Sabiles rudzu maize ar sēklām Latvijas maiznieks 390 vai 800 g cena, sākot no 1.21 €/kg
-24% Džems Rimi dažādi veidi 450 g 2.87 Π/kg
-25% Rapšu eļļa Balticovo* 1l
cena, sākot no
2,59
cena, sākot no
0,73
1,81
0,55
1,69
1,29
2,39
1,79
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā), Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Tilta ielā.
Maksā mazāk, dzīvo labāk!
Akcijas laiks no 23.09.14. l¥dz 29.09.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:
-23%
-20% šķīstošā kafija Rimi 100 g 21.50 €/kg
-20% Konfektes Ferrero Collection 172 g 29.01 €/kg
Šokolādes ola Kinder Surprise Princese 20 g / 1 gab. 39.50 ∏/kg
-27% Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zip Pack 2 veidi 2x2l 0.60 ∏/l
līdz
2,69
2,15
6,25
4,99
0,91
0,79
3,26
2,39
Šokolādes batoniņš Snickers vai Twix *
3 veidi 75 vai 200 g cena, sākot no 6.75 ∏/kg
-21% Vafeļu stobriņi ar šokolādes pildījumu* 1 kg
-21% Cepumi Rimi Basic Krokets 1 kg
-20%
0,75
cena, sākot no
-24% 4,40
3,49
1,89
1,49
Riekstiem Rimi
Zefīrs Poesia 4 veidi 200 g 3.75 €/kg
-22% Čipsi Rimi 2 veidi 150 g 4.60 €/kg
-34% Riekstu un žāvētu augļu maisījums Fitness* AlisCo 1 kg
0,58
0,99
0,75
0,88
0,69
ar karti
10,66
6,99
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā), Kalnciema ielā, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Tilta ielā, Lomonosova ielā. Akcijas laiks no 23.09.14. l¥dz 29.09.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Maksā mazāk, dzīvo labāk!
7
Katru nedēļu vēl labāki piedāvājumi Rimi kioskā.
Alus Piebalgas Senču, 4%
ar karti
0,92
0,69
0.5 l 1.38 €/l
-24%
3,92
Iļģuciema dzērveņu medalus, 5% 1l
-28%
2,99
Alus Cēsu Light 4.2% 0.5 l 1.10 €/l
-27% Alkoholisks kokteilis Mix*, 5% 3 veidi 0.33 l 3.00 €/l
-30% Sarkanvīns Talisman* 11% 2 veidi Gruzija 0.75 l 9.32 €/l
-34% Degvīns Zelenaja marka 40% 2 veidi 0.5 l 11.98 €/l
-38%
-19%
-25%
8,29
5,99
Sarkanvīns vai baltvīns Casa de la Vega* 12.5% 2 veidi Spānija 0.75 l 5.99 €/l
0,68
0,55
1,35
0,99
9,99
6,99
6,82
4,49
Alus Lāčplēsis Dzintara 4.8% 0.5 l 1.04 €/l
-25% Dzirkstošais vīns Freixenet Dulce 12% 0.75 l 7.99 ∏/l
-37% Sarkanvīns Bonacchi Chianti Riserva* 12.5% Itālija 0.75 l 7.05 €/l
-29% Viskijs Buffalo Trace 40% 0.7 l 22.84 €/l
0,84
0,52
7,99
5,99
8,39
5,29
22,59
15,99
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Tilta ielā, Kalnciema ielā, Cēsis, Talsi (Lielajā ielā).
ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI
8
Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Kioska piedāvājumi veikalā atzīmēti ar šo norādi:
-41%
-20% Zobu pasta Sensodyne Dental Weiss* 75 ml 55.33 €/l
Autiņbiksītes Pampers Active*
dažādi veidi 44, 48 vai 52 gab. cena, sākot no 0.25 €/gab.
-27% Barība kaķiem Whiskas dažādi veidi 300 g 3.30 €/kg
-21% Veļas pulveris Marine 2 veidi 2 kg 1.30 €/kg
5,19
4,15
13,55
12,99
1,35
0,99
3,26
2,59
Šampūns vai balzams Oreon
dažādi veidi 200 vai 250 ml cena, sākot no 3.96 €/l
-19% Biksīšu ieliktnīši Always*
2 veidi 16 vai 20 gab. cena, sākot no 0.06 ∏/gab.
-30% Konservi kaķiem Purrrfect NutriBalance 415 g 1.42 ∏/kg
-34%
-30%
līdz
1,69
0,99
1,59
1,29
0,84
0,59
Veļas mazgāšanas līdzeklis Persil dažādi veidi 1.46 l vai 15 gab. 3.42 €/l vai 0.33 €/gab.
Kabatlakatiņi Rimi
3 veidi 1 iepak. / 6x10 gab. vai 10x10 gab. cena, sākot no 0.01 ∏/gab.
-26% Tualetes papīrs Zewa* 3 kārtas / 8 ruļļi 0.25 €/rullis
-23% Veļas skalošanas līdzeklis Silan*
dažādi veidi 900 ml vai 1 l cena, sākot no 2.19 €/l
0,94
cena, sākot no
0,69
2,69
1,99
2,83
2,19
7,53
4,99
*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā), Kalnciema ielā, Barona centrs, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Tilta ielā, Cēsis, Lomonosova ielā. Akcijas laiks no 23.09.14. l¥dz 29.09.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Maksā mazāk, dzīvo labāk!
9
Izsmalcināts stils ikvienai maltītei! SAKRĀJ SAVU FONTIGNAC GALDA PIEDERUMU KOMPLEKTU NO 02.07.2014. LĪDZ 31.12.2014.
Galda piederumu komplekts Steika nažu komplekts
Tējkarotes
līdz
90%
līdz
Siera nažu komplekts
81%
83%
līdz
līdz
80%
Galda piederumu komplekts makaronu ēdieniem
Galda piederumu komplekts zivju ēdieniem
līdz
85%
līdz
līdz
81%
85% līdz
83%
līdz
84% Kokteiļu karotes
Servēšanas komplekts
Deserta piederumu komplekts
Ekskluzīvi tikai
Fontignac naži un galda piederumi – tas ir izsmalcināts stils ikvienai maltītei, tie priecēs jūsu ciemiņu un ģimenes locekļu acis visu maltītes laiku – no uzkodām līdz desertam! Fontignac produktus izgatavo viens no prestižākajiem virtuves piederumu zīmoliem - ZWILLING J.A. HENCKELS“ Group. Fontignac galda piederumu kolekciju veido septiņi augstas kvalitātes produkti. Šie galda piederumi ir ražoti no nerūsējošā tērauda izstrādājuma, kas ir apvienots ar elegantu dizainu. Jūsu galda piederumu komplektu izsmalcinātā veidā papildinās izturīgie Fontignac steika un siera naži, kas ir īpaši piemēroti gaļas un siera sagatavošanai un pasniegšanai.
Klientu kartes Mans Rimi
priekšrocības:
JUBILEJAS ATLAIDE - 15%
pērkot tortes, kūkas, kliņģerus, sveramos salātus, alkoholiskos dzirkstošos vīnus un Rimi hipermārketu kulinārijas izstrādājumus
SAŅEM
īpašos piedāvājumus e-pastā*
IZMANTO
UZPILDIES Neste Oil degvielas uzpildes stacijās un krāj Mans Rimi naudu - 2,2 centus par katru litru.
iegādājoties īpašos akcijas produktus
PELNI
Mans Rimi naudu 1% apmērā par katru pirkumu
Vairak informacijas www.mansrimi.lv un www.nesteoil.lv
APMAKSĀ
IEPĒRCIES BENU aptiekās un krāj Mans Rimi naudu 5% apmērā no pirkuma summas*.
pirkumu ar uzkrāto Mans Rimi naudu līdz pat 99%
ZIEDO
uzkrāto Mans Rimi naudu labdarības mērķiem kioskā vai www.mansrimi.lv
Vairāk informācijas www.mansrimi.lv un www.benu.lv *Uzkrājums netiek veidots par valsts kompensējamo medikamentu un akcijas preču iegādi. Mans Rimi un BENU lojalitātes karšu privilēģijas nesummējas.
*Tiek nosūtīti klientiem, kuri piekrituši saņemt jaunumus, īpašos piedāvājumus no Rimi un regulāri iepērkas Rimi veikalos.
Kā izmantot Rimi kiosku Novelc karti kioskā un uzzini savus īpašos piedāvājumus:
Norēķinoties, iesniedz savu klienta karti Mans Rimi kasierim un saņem atlaidi. Lai saņemtu kupona atlaidi, tas ir jāizdrukā no kioska un jāiesniedz kasierim pirkuma brīdī kopā ar klienta karti Mans Rimi.
• personalizētos iknedēļas piedāvājumus; • lojālo klientu mēneša piedāvājumus; Personalizētajiem piedāvājumiem atlaide • izdevīgos piedāvājumus ar kuponu; tiks piemērota automātiski, pasniedzot • Rimi sadarbības partneru piedāvājumus. karti Mans Rimi kasierim pirkuma brīdī.
Ražas svētki sākas Rimi!
-35% līdz
Katru dienu cits piedāvājums! Izdrukā kuponu Rimi kioskā katru dienu un saņem atlaidi! Kuponu un Mans Rimi karti iesniedz kasierim pirkuma laikā! Piedāvājums spēkā no 23.09. līdz 29.09.2014.
Biezpiens Rimi 0.5 vai 9%
Cāļu šķiņķi
Doktordesa
atkauloti, ar ādu Putnu fabrika Ķekava 1 kg
275 g cena, skākot no 3.45 ∏/kg
-25% cena, sākot no
-28%
1,27
0.7 l 14.99 ∏/l
-27%
-35%
3,99
2,79
Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Ventspils (Annas un J.Poruka ielā), Tilta ielā un Talsi (Lielajā ielā).
5,49
3,19
Degvīns Russian Standard 40%
250 g 11.16 ∏/kg
ar karti
4,62
3,45
Malta kafija Jacobs Kronung
1l
-31%
4,82
0,95
Olīveļļa Olitalia di Sansa
Talsu gaļa Plus 1 kg
ar karti
4,29
-39% ar karti
17,06
10,49
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
TO R Ē V T A Z ATNĀC U ! U N E I D DURVJU
- 13:00 1, Rīgā st. 10:00 laukumā lk s p a ij o n m , ē rī d mb , Aka 26. septe kadēmijā inātņu a Z itīvu s a ij tv a L arbu, poz
amisku d in d mu un , u š jo rau atalgoju iz u a il s b e a li t ē s , Ja v alā ir ktīvu Rimi veik zīgu kole s d b u r a a r d d d n a u ,t arantijas sociālās g Tev! ieši domāts t
Papildus informāciju vari iegūt, zvanot uz bezmaksas tālruni 80007464. Priecāsimies Tevi redzēt mūsu komandā!