Skip to main content

16akc2ned 1208 1808 web

Page 1

12.08.14 – 18.08.14 Grill paprika Rimi

Cukini

350 g 2.54 €/kg

zaļie vai dzeltenie Latvija 1 kg

Vidusāzijas melone

0,59

1 kg

Nektarīni

1,39

1 kg

0,89 Vārīta Grill kukurūza Rimi 400 g 3.48 €/kg

Dzeltenie tomāti

Baklažāni 1 kg

Latvija 1 kg

ts žo jā Ra tvi La

1 kg

bez kaula 1 kg

-25% 0,64

0,48

5,15

0.5 l 1.78 €/l

4,79

3,79

-36%

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Zolitūde, Stacija, Valdeķi, Kalnciema ielā, Tilta ielā, Talsi (Lielajā ielā) un Ventspils (Annas un J. Poruka ielā).

6,25

3,99

Baltvīns vai sarkanvīns La Palma 13.5 vai 14%

Alus Mežpils 5.3%

-21%

1 gab.

Cūkgaļas karbonāde

Fazer Latvija 350 g 1.37 ∏/kg

7,95

200 g 18.95 €/kg

Mango

0,89

Baltmaize Mākoņmaize

-35% Šķīstošā kafija Rimi

1,19

1,19

1,39 Siers Krievijas Trikāta

0,89

-26% ar karti

Čīle 0.75 l 5.32 €/l

-36%

līdz

1,21

0,89

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

ar karti

Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Kalnciema ielā un Ventspils (J. Poruka ielā).

6,05

3,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Aktivizē savus kioska piedāvājumus katru nedēļu – to vari izdarīt, apskatot jaunos piedāvājumus kioskā vai savā profilā, mājaslapā www.mansrimi.lv. Atlaide būs spēkā tikai pēc tās aktivizēšanas.


Aktivizē savus kioska piedāvājumus katru nedēļu – to vari izdarīt, apskatot jaunos piedāvājumus

Lauku piens Annele 3.5% 2l 0.80 €/l

-25% Biezpiens Baltais Eko Tukuma piens 250 g 4.76 €/kg

1,91

1,59

1,59

1,19

1,09

Jogurts Rimi

dažādi veidi 150 g cena, sākot no 2.00 ∏/kg

2

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

0,26

Biezpiena sieriņš Rimi dažādi veidi 38 g 5.79 €/kg

-24%

0,22

Kausētais siers Dzintars

Rīgas piensaimnieks ar valriekstiem vai ikriem 200 g 6.95 €/kg

1,69

1,29

Pērkot 1, maksā

0,45

0,30

Pērkot 3 vai vairāk, par gab. maksā

400 g 1.98 ∏/kg

-18% Olas Rimi, A/L 10 gab. 0.10 ∏/gab.

-25% Iebiezinātais piens ar cukuru Rimi 397 g 3.00 €/kg

-23% Dzeramais jogurts Kārums Bifido dažādi veidi Rīgas Piensaimnieks 1 kg

0,79

1,21

0,99

S

-33%

1,69

-15%

0,85

0,99

UM

Tukuma Piens 200 g 5.45 ∏/kg

900 g 0.94 €/kg

Skābais krējums Rimi 15%

UN

Sviests Eksporta 82.5%

1,09

Kefīrs Annele 3.2%

JA

-36%

-20%

-22%

ts žo jā Ra tvi La

-17%

1,59

1,19

1,68

1,29

Akcijas laiks no 12.08.14. l¥dz 18.08.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


kioskā vai savā profilā, mājaslapā www.mansrimi.lv. Atlaide būs spēkā tikai pēc tās aktivizēšanas.

-24%

-33% Broilera kājas Lielzeltiņi 1 kg

-25% Cāļu filejas rulete kūpināta Putnu fabrika Ķekava 1 kg

-35% Smeķīgā gaļa* kūpināta Ramatas Plus 1 kg

-26% Atdzesētas krabju garšas nūjiņas Rimi 200 g 3.95 ∏/kg

3,26

2,19

7,10

5,35

6,60

4,29

1,07

0,79

4,75

Kūpināti vistas rullīši* Vārpas N 1 kg

-27% Cīsiņi Extra* 1 kg

-35% Kūpināta cūkas krūtiņa Melnā Barona*

Kurzemes gaļsaimnieks 1 kg

-25%

-30% 4,39

3,19

7,67

4,99

Atlantijas siļķu filejas eļļā Kaija 2 veidi Karavela 250 g 4.76 ∏/kg

1,59

1,19

Mednieku desiņas XL paka Rīgas Miesnieks 1 kg

-23% Cūkgaļas šašliks Gardais* Marno 2 kg 3.50 ∏/kg

-24% Dorada jeb jūras karūsa* 1 kg

3,59

5,99

4,19

9,10

6,99

6,39

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Stacija, Zolitūde, Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā), Kalnciema ielā, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā), Tilta ielā un hipermārketos: Azur, Olimpia, Daugavpils, Bauska, Salaspils, Pulkvedis, Rietumu centrs, Jelgava. Akcijas laiks no 12.08.14. l¥dz 18.08.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

8,38

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

3


Aktivizē savus kioska piedāvājumus katru nedēļu – to vari izdarīt, apskatot jaunos piedāvājumus

Saldējums Rimi 2 veidi 120 ml 4.08 ∏/l

-31%

-30%

-29% 0,69

0,49

Saldējums Klasika dažādi veidi 70, 100 vai 200 ml cena sākot no 3.45 ∏/l

0,53

0,37

ar karti

Olīveļļa Ybarra 1l

4

5,49

3,99

dažādi veidi 250 g 3.16 €/kg

-27% Olīveļļa Borges Extra Virgin* 500 ml 6.98 €/l

0,98

0,79

4,78

3,49

Griķi Valdo* 8 x 125 g

-21% Mērce Kuhne Salatfix* dažādi veidi 500 ml 3.58∏/l

S

-27%

1,39

Brokastu pārslas Awake

-20%

0,36

UM

dažādi veidi 500 g 2.78 ∏/kg

2 veidi 360 g cena, sākot no 5.14 ∏/kg

-19% 1,69

-18%

0,52

UN

Pasta Selection by Rimi

Rīgas Piena kombināts 3 veidi 130 ml 2.77 ∏/l

Klasiskās pankūkas Lango

Līgatnes un Sabiles maizēm

-18%

Saldējums Tio

JA

-20%

cena, sākot no

cena, sākot no

2,25

1,85

2,25

1,79

2,26

1,79

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Ventspils (Annas ielā), Rietumu centrs, Valdeķi, Talsi (Lielajā ielā).

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

Akcijas laiks no 12.08.14. l¥dz 18.08.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.


kioskā vai savā profilā, mājaslapā www.mansrimi.lv. Atlaide būs spēkā tikai pēc tās aktivizēšanas.

-35%

-17% Šokolādes konfektes Poesia Seashells 250 g 7.96 €/kg

-25% Zemesriekstu šerberts* 1 kg

-20%

2,39

1,99

125 g 14.32 €/kg

6,49

Cepumi Miks 1 kg

-15% 3 veidi 75 g 4.67 €/kg

-40%

-20% 2,25

1,79

-16%

-29%

Kartupeļu plāksnes Pērne

Riekstiem Rimi

Kakao Ica I Love Eco

dažādi veidi 250 vai 300 g cena, sākot no 8.63 ∏/kg

4,99

3,75

3,99

Šokolāde Milka

Gaišais alus Lāčplēsis 5% 0.5 l 0.98 €/l

4,59

Karameļu vafeles Poesia 230 g 4.74 €/kg

-30%

2,59

1,29

1,09

līdz

0,41

0,35

0,81

0,49

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Nektārs, sula vai sulas dzēriens Cido dažādi veidi 1l

-29% Gaišais alus Dinaburg 5.2% 0.5 l 1.98 €/l

cena, sākot no

1,05

1,39

0,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalā Ventspils (Annas ielā). Akcijas laiks no 12.08.14. l¥dz 18.08.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

1,15

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

5


Aktivizē savus kioska piedāvājumus katru nedēļu – to vari izdarīt, apskatot jaunos piedāvājumus

-33%

Sarkanvīns vai baltvīns B&G* 12, 13 vai 13.5% Francija 3 veidi 0.75 l 6.65 €/l

-28% Dzirkstošais vīns Freixenet Dulce* 12% Spānija 0.75 l 7.72 €/l

-27% Degvīns Medoff Classic 40% 0.5 l 11.98 €/l

7,47

4,99

7,99

5,79

Sarkanvīns vai baltvīns Iveriuli 11 vai 11.5% Gruzija 0.75 l 5.32 €/l

-31% Vermuts Cinzano Bianco 15% 1l

-25%

S

-30%

UM

0.5 l 1.24 €/l

UN

Alus Lāčplēsis Ekstra 5.4%

JA

-29% 0,87

0,62

5,68

3,99

8,69

5,99

līdz

8,17

5,99

Stiprs alkoholisks dzēriens Bonaparte 36 vai 38% 3 veidi 0.5 l 9.98 ∏/l

cena, sākot no

6,53

4,99

Alus Zommers 5.3% 0.5 l 1.98 ∏/l

-35% Sarkanvīns Bonacchi Chianti* 12.5% Itālija 0.75 l 7.32 €/l

-24% Rums Bartender’s Club 37.5% 2 veidi 0.7 l 10.70 €/l

-30% Stiprs alkoholisks dzēriens Metaxa 5 38% 0.7 l 17.84 €/l

0,99

8,39

5,49

9,86

7,49

17,91

12,49

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Ventspils (Annas ielā), Tilta ielā.

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

6

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


kioskā vai savā profilā, mājaslapā www.mansrimi.lv. Atlaide būs spēkā tikai pēc tās aktivizēšanas.

-16%

-15%

15,29

Biksītes Huggies*

Bērnu pārtikai burciņās Milupa

dažādi veidi 48 vai 52 gab. cena, sākot no 0.25 €/gab.

-17%

-16%

līdz

Autiņbiksītes Pampers

dažādi veidi 64, 74, 82, 96 vai 108 gab. cena, sākot no 0.15 ∏/gab.

-34% Veļas mazgāšanas līdzeklis Persil* dažādi veidi 1.46 l 3.42 €/l

-29% Ziepes Camay* dažādi veidi 90 g 4.33 ∏/kg

17,05

16,15

7,53

4,99

0,55

0,39

Higiēniskās paketes Libresse dažādi veidi 8, 9 vai 10 gab. cena, sākot no 0.14 €/gab.

-30% Veļas mazgāšanas līdzeklis Perwoll* dažādi veidi 2l 2.65 €/l

-36% Šampūns vai balzams Fructis* dažādi veidi 200 vai 250 ml cena, sākot no 7.96 €/l

cena, sākot no

1,59

1,39

7,59

5,29

Tualetes papīrs Rimi 3 kārtas/8 ruļļi 0.24 ∏/rullis

-46%

12,99

2,26

1,89

ar karti

Virtuves dvieļi Regina* 1 gab.

-22%

3,69

1,99

līdz

cena, sākot no

3,09

1,99

Konservi kaķiem Whiskas

dažādi veidi 85 vai 100 g cena, sākot no 3.90 €/kg

0,39

*Piedāvājums ir atšķirīgs Rimi lielveikalos: Valdeķi, Vienības gatve, Talsi (Lielajā ielā), Tilta ielā, Briāna, Kalnciema ielā, Ventspils (Annas un J. Poruka ielā).

Akcijas laiks no 12.08.14. l¥dz 18.08.14. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus veikalā. Attēliem ir ilustratīva nozīme.

0,49

Maksā mazāk, dzīvo labāk!

7


1 kg

s rs u. šu sie arš ēne ais g m et tu 2 Ci ikan ts 1 p nā ar tavi ga No

Siers Džiugas

Doktordesa Jelgava

Atkauloti cāļu šķiņķi

1 kg

ar ādu Putnu fabrika Ķekava 1 kg

-33%

-28%

-32%

9,99

3,45

3,69

ar karti

14,99

Gāzēts dzēriens Coca-Cola

Malta kafija Lofbergs Lila Jubileum

Viskijs Grant’s ar glāzi 40%

2.5 l 0.60 ∏/l

500 g 8.98 ∏/kg

0.7 l 17.13 ∏/l

-30%

-35% ar karti

5,39

4,82

17,20

7,19

1,64

1,49

4,49

11,99

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

Izdrukā kuponu

un izmanto īpašo piedāvājumu ar Mans Rimi karti! Cūkgaļa šķēlēs Rimi dažādi veidi 310, 330, 340, 720, 800 vai 1000 g cena, sākot no 3.18 ∏/kg

-30% sākot no ar karti un kuponu

Kuponu iesniedz kasierim pirkuma laikā! Piedāvājums spēkā no 12.08. līdz 18.08.2014.

1,58

sākot no

€ 2,25

personals@rimibaltic.com un pievienojies RIMI komandai!


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
16akc2ned 1208 1808 web by Rimi - Issuu