Page 1

om už e,

l os

do

va

ív

,

ýš v z

ív

a

p

os tp

a ř it

ro

muž e, po sílí va ši se bedů věr u

av

yz d

livost pro muže, po sí l í v a š i i přitaž s e bedův ýší vaš ěru

ě bedův e s aši

v

, zv ido e lib va š

vyzd v ih n

ou v

áš p ův a b nad os t a t n ími.

li b p i li Fero e š í a mony, které rozpoutají v p i š ř a i v t l i v ž a í o š s t ý p ro muže, rozpoutají vaše libido, zv po které , y n síl o m ív o r aš ši Fe is

a

še

aši přitažlivost pr

jí uta po

v ýší v z o, d bi

u ěr na

oz

oz p ou ta

do

ihnou váš půvab nad ostatními .

sta tní m

i.

ér ter

Feromon y, k teré r

k y, on Ferom

PHIEROWOMAN ův ed b e

v yzd av

v ou n h i zdv ru a v y

p áš

v žli

ch.phierowoman.com

a ův

b

ou n h i

v pů š vá

s ad o n ab ní tat

. mi


Jako první přišel PHIEROPREMIUM pro muže

PHIEROPREMIUM


PHIERO PREMUIM, feromoný parfém pro muže měl velkou odezvu ve španělských a evropských komunikačních médiích. Tady jsou jen některé příklady v tištěných médiích.

MÉDIA


N y n í P H I E R O W O MAN t a k é p r o ž e n y

Tiskové zprávy Parfém pro ženy, který kombinuje čtyři různé feromony

Feromony na facebooku v aplikaci SecretMatch od PHIEROWOMAN PHIEROWOMAN spouští SecretMatch, aplikaci, která vám pomůže spolupracovat s vašimi kontakty novým způsobem. Probuďte svého dobrodružného ducha a navažte vztah s vašimi příteli. SECRETMATCH je aplikace na sociální síti, která vás sblíží s lidmi, tak jak to dělají feromony v reálném životě.

PHIEROWOMAN je prvním parfémem pro ženy, který stimuluje mužské libido prostřednictvím směsi čtyř přírodních feromonů s afrodiziakálními účinky. Výzkumníci Natural Logistics vyvinuli mimořádně účinnou patentovanou formuli, založenou na přírodních principech sexuální přitažlivosti, zkombinováním čtyř feromonů získaných z Jižní Afriky, které vyvolávají odezvu mužů vůči ženám. Díky úsilí, zkušenostem a rokům práce, se zjistilo, že kombinace těchto čtyř feromonů, kromě přirozené přitažlivosti

ch.phierowoman.com

těchto feromonů, vyvolala vynikající zvýšení sebedůvěry a společenskosti žen, které ji používaly. Po evropském úspěchu tohoto parfému ve verzi pro muže s kombinací tří feromonů, byl vytvořen PHIEROWOMAN, jakožto revoluční sázka, pro zvýšení ženské přitažlivosti s novou exkluzivní kombinací těchto feromonů v diskrétní, zajímavé a smyslné vůni.


i.fas c i no .

stat ním

ér et k or

í ja tuo pz

ou

ad o

pů va bn

žum orp tsovilžatiřp i išav ílísop ,e šav íšý s e b e d vz , ěvů r odi u a bil e yv z d š av v i h n

o.im

v uo á š ůp bav n a tso d ínta

eh t r s .

tažlivost pro muže, p i při osíl š a í va ší v ý v ši z , o se d Ferom i b i l ony, které rozpoutají vaše e

b va š pů hnou vá dvi

ch.phierowoman.com

vyz

ě ru v dů

n ih v zd a vy

š vá

a ru vě dů

ostat-

• Více informací o produktu můžete najít na ch.phierowoman.com

b

na d

• PHIEROWOMAN obsahuje 30 ml (přibližně 90 aplikací) a stojí 59.95 €.

ba

pro muže, posí uopzor éretk ,ynomore l í ost íjat v F a ž li v ši av řita s l eš e ši p b ibi í va ,oed v ýš vz ,z íšý do šav ibi pi el vaš t iř ají ža vil out urěvůdebes iša v ílísop ,ežum orp tso a ozp é r ivdzyv er kt onh y, u o n áv š m ro ůp v

• Kůra mozková je, kromě dalších věcí, místem kde začíná emoční stav zamilovanosti. (http:// cs.wikipedia.org/wiki/ Mozkov%C3%A1_k%C5%AFra).

e

F

• Čich je velmi citlivým a vlivným smyslem. Je jediným z pěti smyslů, který putuje rovnou do kůry mozkové a je proto tím nejrychlejším smyslem ze všech, který velmi silně ovlivňuje sexuální přitažlivost jedince. (http://cs.wikipedia.org/ wiki/%C4%8Cich).

d an

• Wikipedia definuje feromon jako chemickou látku vylučovanou za účelem vyvolání určitého chování u druhé osoby. Něco jako signály pro překonání překážek. (http:// cs.wikipedia.org/wiki/Feromon)

,yn om oreF

tso ta ín -saf ou s m li o navele.i

Stručné informace


V

-

ěděli jste, že…. ...včely mají jeden z nejsložitějších systémů feromonové komunikace, který je v přírodě známý, s více než 10 feromony (doposud objevených), které vyvolávají rozdílné reakce v úlu.

-

...jeden výzkum publikovaný v prestižním časopise Journal of Neuroscience dokazuje, že feromony vyvolávají reakce v pravé hemisféře mozku, kde je soustředěn čich a společenské a emoční odezvy. ...celer obsahuje adrosterona, přírodní feromon sexuální přitažlivosti, který může zvýšit hladinu sekrece našich feromonů. ...termín “feromon” vznikl koncem padesátých let XX století, na základě řeckých kořenů φέρω (nést, přenášet) a ὁρμόνη (stimul, vzrušení, hormon).

ch.phierowoman.com

...podle výzkumnic Martha K. McClintock - Kathleen Stern se hormonální cykly u žen synchronizují, pokud spolu žijí, díky feromonům. ...šváby se mezi sebou nerozeznávají zrakem, ale pachem feromonů, které vydávají. ...Drew Barrymore tvrdí, že “Láska pěkně voní. Udivuje mě, jak snadné je se zamilovat do vůně určité osoby.” Toto přiznání odůvodňuje, proč tato herečka žádala svého partnera, aby jí nechal použité tričko, před tím než odjel na cestu. Sowetan Live.


Více o PHIERO WOMAN

Andrea Flögelová Vedoucí obchodního oddělení pro Českou Republiku cz@herbal-technologies.com C/ Rumanía 3 - Pozuelo de Alarcón ch.phierowoman.com


ch.phierowoman.com

PHIEROWOMAN_Czech  

PHIEROWOMAN je prvním parfémem pro ženy, který stimuluje mužské libido prostřednictvím směsi čtyř přírodních feromonů s afrodiziakálními úči...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you