Page 1

www.rahvaraamat.ee

Pakkumised kehtivad 18. maist 17. juunini.

Tallinn Viru väljak 4/6 Viru keskuse III ja IV korrus E–P 9–21

Pärnu mnt 10 E–R 9–19 L 10–17, P 10–16

Paldiski mnt 102 Rocca al Mare kaubanduskeskus E–P 10–21

TARTU Turu 2 Moe- ja vabaajakeskus Tasku E–L 10–21, P 10–18

Pärnu Pärnu keskus Aida 7 E–L 10–20, P 10–18

Viljandi Tallinna mnt 19/21 Mainori keskuse II korrusel E–R 9–18, L 9–16


Veel rohkem raamatuid! Rahva Raamatu veebipoes on nüüdsest veelgi suurem valik ingliskeelset kirjandust. Iga päev täienev sortiment annab hea võimaluse tutvuda värskelt ilmunud teostega ja olla kursis viimaste menukitega. Juurde on tulnud raamatuid igasse kategooriasse nii ilu- kui ka aimekirjanduses. Mugav otsingusüsteem võimaldab suurest valikust üles leida oma lemmikautorid ning vastavalt soovile valida hinnaklass ja raamatute saadavus kõigis Rahva Raamatu kauplustes. Rahva Raamat on esile toonud ka uue põneva kirjanduse soovitused eri valdkondades. Raamatute tellimine veebipoes on endiselt väga lihtne ning maailmakirjanduse uued teosed jõuavad teieni kõigest 2–4 nädalaga. Lisaks pakub Rahva Raamatu veebipood nüüd suurel hulgal häid ingliskeelseid raamatuid enneolematult soodsate hindadega. Head pakkumised kehtivad, kuniks kaupa jätkub! Tutvu kampaaniatega aadressil www.rahvaraamat.ee. Rahva Raamat

Uudis! E-luger tutvumis­ hinnaga! Cool-er on kerge, väike ja elegantne elektrooniline raamatuluger:

3900.–

mahutab sadu raamatuid, Windows PC ja Mac ühilduvus, aku kestvus üle 8000 lehepöörde, 45% kergem kui teised samalaadsed seadmed, e-tindi tehnoloogia imiteerib päris paberit, võimaldades seadmega lugeda ka otsese päikesevalguse käes. Cool-eri seadmele saab lisada ka mälukaardi, mis võimaldab seadmes hoida tuhandeid raamatuid. Lisaks on Cool-eriga võimalik kuulata MP3-faile.


püsikliendile

Aasia toidud Epp Mihkels Ajakirjade ­Kirjastus

229.–

4 kliendileht 2/2010 /

www.rahvaraamat.ee

PAKKUMISED RAHVA RAAMATU PÜSIKLIENTIDELE

169.– Tagasi saja aakri metsa David Benedictus

Meeleheitel koduperenaiste kokaraamat

Christopher Styler, Scott S. Tobis Eesti Ekspressi Raamat 285.–

145.–

Ajapildi sees Mari Tarand Ilmamaa

Fookus Meedia

199.–

178.–

99.–

129.–

Nad kuuluvad maailmale

Eesti ajalugu

Seppo Zetterberg

Aleksei Turovski, Mati Kaal, Vladimir Fainštein, Ülo Russak

Tänapäev

Kirilill

www.rahvaraamat.ee

245.–

449.–

189.–

375.–


Püsiklient saab soodustust 5%. Püsikliendiks liitumine on tasuta. Puhta toidu raamat

Peeter Volkonski

Kaarina Naur, Ülle Hõbemägi

Menu

Pegasus

129.–

185.–

Emotsionaalne heaolu Osho

Neelatud

Simon Holt Pegasus

Pegasus

199.–

225.–

149.–

149.–

Videvik. Graafiline romaan

Stephenie Meyer, Young Kim Pegasus

Virtina kokaraamat. Toidud Eesti mõisate köökidest Mirja von Knorring Tänapäev

195.–

299.–

149.–

239.– Pakkumised kehtivad, kuni kaupa jätkub.

www.rahvaraamat.ee

225.–

püsikliendile

199.–

5 kliendileht 2/2010 /

ISBN 978-9985-9980-6-9


6 kliendileht 2/2010 /

ilukirjandus

www.rahvaraamat.ee

Katselendur Tamm. 44 parimat proovisõitu Raivo E. Tamm

Tuhat hiilgavat päikest

199.– Khaled Hosseini

Seiske kümme minutit tiheda „Tuhat hiilgavat päikest” on liiklusega ristmikul ning jälgige ühtaegu autor Khaled Hosseini mööda sõitvaid autosid. Suure sünnimaa Afganistani ajaloo tõenäosusega ei näe te selle kolme aastakümne kroonika aja jooksul ainsatki sõidukit, ning hingesügavusi raputav lugu millega on selles raamatus perekonnast ja sõprusest. Tema proovisõitu tehtud. Ehk kui kaht seni ilmunud raamatut võrrelda kulinaariaga, siis on müüdud üle 20 miljoni ei paku katselendur Tamm eksemplari kogu maailmas. kiirtoitu ega päevapraade, vaid 328 lk, kõva köide puhast à la carte’i. 240 lk, pehme köide Eesti Ekspressi Raamat

Ajakirjade Kirjastus

Minu ilus eksiil Eestis João Lopes Marques

Suveraamat

189.–

189.– Tove Jansson

Täiuslikult elujaatav raamat täis tillukesi seiklusi ja suuri rõõme tuntud muumide autorilt Tove Janssonilt.

Raamatusse on koondatud João arvamuslugude paremik, mis pakub värskendava kõrvaltvaataja pilgu meie väikesele konnatiigile. João lugusid iseloomustab pehme huumor, tema iroonia pole ründav, puudub tigedus ja agressiivsus. Raamatus on lugemisvara, mida saab mõnuga, jalad seinal, nautida. 144 lk, kõva köide

Eesti Ekspressi Raamat

Eesti Päevaleht

Salajane õhtusöömaaeg

Ema sees on igavik

Javier Sierra

239.–

249.– koostanud Evelin Kivimaa

Leonardo da Vinci kuulus fresko on tulvil segadusse ajavaid kõrvalekaldeid: sellelt puudub Püha Graal, Jeesus Kristus ei jaga armulauda ning jüngrid on tegelikult oma aja tähtsate lahkusuliste portreed. Raamatus on varjul jahmatav sõnum.

Eesti Päevaleht www.rahvaraamat.ee

Pegasus

149.–

Raamatusse on nopitud poolsada eesti mõttepärlit ja luuletust, mida ehivad Kristiina Männiku fotod eesti lastest ja emadest. Autorid: Kristiina Ehin, Viiu Härm, Doris Kareva, Kauksi Ülle, Jaan Kross, Elle Kull, Lennart Meri, Kati Murutar, Heljo Mänd, Ellen Niit, Hando Runnel, Helgi Sallo, Arvi Siig, Leelo Tungal jt.


Tume torn. Tume torn VII

Kotkad ja inglid

Ilmub juuni alguses.

Pegasus

Pegasus

Mina olen ookean. Lapseootel keskkonnateadlase päevik

Petrone Print

259.–

Minu Kolumbia. Lend papagoi nokal

179.–

159.– Ave Ungro

Poeedisulega teadlane kirjeldab keskkonnaohtusid rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele: ta on sidunud munarakud, söögilauale jõudvad kalad, kõikjal toimuvad keemilised reaktsioonid, ettevõtete korruptsioonid ja inimliku vastutuse selle eest, mida me oma n-ö progressiga teinud oleme. Petrone Print

Ave läks Kolumbiasse aastaks inglise keelt õpetama, aga elu tahtis teisiti: ta jäi sinna ligi kolmeks aastaks ja sattus kriisidesse, mida enne sinnalendu kartagi poleks osanud. Kuhu võib viia nälg tugevate emotsioonide järele?

HEA KINGITUS KOOLILÕPETAJALE! Andrus Kivirähk Hannes Kaljujärv Andres Tarand

Reet Made uus kogumik

Anne Veski

Enn Vetemaa

Tõnis Mägi Viire Valdma Jaan Tätte Anne Reemann

Andrus Vaarik Maria Klenskajaa Signe Kivi Martin Veinmann

Lapsepõlve radadel

Mait Malmsten

Aleksander Eelmaa

32 tähendusrikast kasvamise lugu Lapsepõlv on aardelaegas, kust saame tohutult palju vajalikku ja hindamatut kaasa oma eluteele. Nii on huvitav teada, kuidas kulges lapsepõlv tänapäeva tuntud ja tunnustatud inimestel. Mida väärtuslikku nemad oma vanematekodust, koolist, sõpraderingist ühes võtsid? "Lapsepõlveradadel" on kolmas kogumik, mis on pärit Vikerraadio saatesarjadest "Lastetuba" ja "Lapsepõlvelood" ning jõudnud raamatukaante vahele.

Reet Made

Lapsepõlve radadel

32 tähendusrikast kasvamise lugu

Hind 229.www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Jessie on surnud. Ta lasi end maha, samal ajal kui telefonis Maxiga rääkis… Nii algab põnev ühiskonnakriitiline romaan maailmast, mis tekkis pärast ideoloogiate kokkukukkumist. Autor maalib huvitava pildi Viinist, selle allilmast, narkoärist ja armastusest. Raamat on võitnud mitmeid kirjandusauhindu.

ilukirjandus

See raamat avaneb nagu uks Stephen Kingi kujutlusvõime kaugematele äärealadele. Te olete jõudnud juba siiamaani, tulge veel veidi edasi. Tulge lõpuni välja. Heli, mida kuulete, võib olla teie selja taga kinni langeva ukse paugatus. Tere tulemast Tumedasse torni...

Sandra Steingraber

275.–

449.– Juli Zeh

7 kliendileht 2/2010 /

Stephen King


8 kliendileht 2/2010 /

ilukirjandus

www.rahvaraamat.ee

Kas süda on ümmargune? Epp Petrone

Õnnepeole

Autobiograafias jutustab Piaf tundeküllaselt ja humoorikalt oma trööstitust lapsepõlvest, lauljaks kujunemisest, enda ajastu tuntud kunsti- ja kultuuritegelastest ning elust, mis kaasneb kuulsusega. Lisaks räägib Piaf, milles seisnes tema peadpööritava edu saladus.

24aastaselt läks ta ühe ekstsentrikust ehtekaupmehega laia ilma rändama, kümme aastat hiljem naasis vanadesse kohtadesse, et leida üles mälestused, vaadata näkku oma kunagistele deemonitele ja olla ise kokkuviivaks ingliks kahele teineteist kaotanud inimesele.

Petrone Print

Ilmub 20. mail. Tänapäev

Jane Austeni raamatuklubi Karen Joy Fowler

199.–

225.– Édith Piaf

99.–

49.–

Californias Central Valleys saavad kokku viis naist ja üks mees, et arutleda Jane Austeni romaanide üle. Selle kuue kuu jooksul, mil nad kohtuvad, pannakse proovile abielud, algavad armulood, ebasobivad olukorrad muutuvad sobivaiks ja sünnib armastus.

Tänapäev 99.–

Afganistani päevik

49.–

Mario Merirand

Raamat on parim kink! Varjud pronksis Lindsey Davis

www.rahvaraamat.ee

49.– Marcus Didius Falco on erainformaator. Uue keisrivastase vandenõu tõttu peab Falco reisima LõunaItaaliasse. Raamatusari Vana-Roomas tegutsevast eradetektiivist on saanud väga populaarseks ja ilmub kümnetes keeltes.

Mario Merirand oli Afganistanis rahutagamismissioonil 2006. aasta maist novembrini. „Afganistani päevikus” kirjeldab ta nii oma läbielamisi kui ka kohalike eluolu Afganistani kõige rahutumates piirkondades, pakkudes vahetut sissevaadet tänapäeva sõduri maailma.

Tänapäev

99.–

Tänapäev


75.–

CSI:NY. Uputus

Max Allan Collins

39.–

149.–

Diana ajaraamat

75.–

Tina Brown

Minu maailma maitsed: kulinaarne ümbermaailmareis Simon Majumdar

125.–

Viisakalt öeldes on raamatu autor Simon Majumdar gurmaan, ehkki kohati tundub, et pigem kokandushull. Mõne aasta eest otsustas ta loobuda kontoritööst ja minna kulinaarsele ümbermaailmareisile, et süüa kogu maailma toite.

Dianast on kirjutatud palju raamatuid, kuid neil on enamasti see viga, et teda on liialt ülistatud või ühekülgselt kritiseeritud. Selle raamatu autor Tina Brown tundis Dianat isiklikult ning see on väga aus ja otsekohene elulugu.

Tänapäev

239.–

Tänapäev

Hea kingitus koolilõpetajale!

Ervin

Evelin Kivimaa

Abel.

Siin ma olen

Arvo Kukumägi.

Alasti elu

Hind

229.-

Hind

Kirsti Vainküla

229.-

Hind

199.www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Tänapäev

ilukirjandus

Kümme aastat tagasi terroriseeris Las Vegast KAK – halastamatu sarimõrvar, kelle arvel oli pea pool tosinat brutaalset tapmist. Pärast kaheaastast tapatööd KAK äkki kadus ja pärast seda pole temast kuuldud... kuni tänaseni.

Öid ja päevi kestev tihe vihm ähvardab New Yorgi halvata. Piirkonda tabavad voolukatkestused, inimesed saavad lööke maha langenud elektriliinidelt. Üleujutused metroos on rongid peatanud. Keset uputust on kriminalistidel lahendada kolm juhtumit.

Tänapäev

75.– 9 kliendileht 2/2010 /

39.–

Stuart M. Kaminsky

CSI: Köitvad sidemed


309.–

10 kliendileht 2/2010 /

ilukirjandus

www.rahvaraamat.ee

Tartu päevik 1928–1941

299.–

Elukiri 1952–1958

149.– Elo Tuglas

Elo Tuglas

Elo Tuglase esimene päevaraamat „Tartu päevik 1928–1941” algas ülemeelikus Pariisi eestlaste seltskonnas ja viis läbi 1930. aastate Eesti puruks pommitatud Tartusse. Teine päevaraamat „Elukiri” kõneleb elust Stalini aja Eestis.

Friedebert Tuglase abikaasa Elo päevik maalib ilmeka pildi Eesti-aegsest Tartust, selle intriigiderohkest vaimuelust ning tolleaegsetest kultuuritegelastest. Päevik on illustreeritud fotodega Eesti kirjandusmuuseumist ja Tuglaste pildikogust.

Tänapäev

149.–

Tänapäev

Lesleyy Livingston g “Imekummaline” on mitmekihiline lugu armastusest haldja ja sureliku vahel, l, l, reetmistest kuningate ja kuningannade vahel, ja maagiast… autori ja lugeja vahel.

225.-

RAAMATUD, MIS LOEVAD

Margus Karu / NULLPUNKT 199.-

See on lugu ohjade haaramisest. Mitte oma elu väljateenimisest, vaid oma elu tegemisest. Otsusest olla see, kes oled. Otsusest olla hea. Tahtest olla õnnelik, ilma et keegi seda õpetada oskaks. See on saamislugu. – Jim Ashilevi, kirjanik RAAMATUD, MIS LOEVAD

www.rahvaraamat.ee


199.–

Kaabaka surm

M. C. Beaton

99.–

Krabat

199.–

Otfried Preussler

99.– „Hoia eemale Koselbruchist ja veskist Mustade Vete ääres, seal pole just kõige ohutum...” Hoiatuste kiuste läheb hulkurpoiss Krabat õpipoisiks tontlikusse veskisse ning leiab end õige pea pahatahtliku võluri ja üleloomulike mustade jõudude võimusest.

Ella Ilbak oli Eesti esimene professionaalne ja rahvusvaheliselt tuntud tantsijanna. Teos on tema mälestusteraamat, mida on peetud Eesti memuaristika üheks parimaks näiteks, kus on veenvalt ühendatud ajastu tabav kirjeldus ning kirjutaja maailmanägemine.

Tänapäev

Tänapäev

Philippe Claudel BRODECKI RAPORT Philippe Claudeli “Brodecki raportis” vahelduvad päevikulaadsed episoodid kord süngete, kord hõllanduslike tagasivaadetega kuude ja aastate taha, minajutustaja detailitäpsed looduskirjeldused painajalike, ähmaste unenäopiltidega, mille seob tervikuks autori julmilus poeetika.

225.225.-

Per Petterson KUI ME HOBUSEVARGIL KÄISIME Norra ühe tuntuima kirjaniku Per Pettersoni olulisi kirjandusauhindu võitnud “Kui me hobusevargil käisime” on võimas ja kaasahaarav romaan täiskasvanuks saamisest. Lapsepõlves koos sõbraga ette võetud seiklus – hobusevargile minek – lõpeb tragöödiaga, mis aastaid hiljem sunnib peategelast tagasi minevikku vaatama.

RAAMATUD, MIS LOEVAD

www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

225.–

ilukirjandus

Tänapäev

Otsekui hirv kisendab ... Ella Ilbak

99.– Kõige vihatum mees ühes Šotimaa sünges linnas on visatud koorikloomade basseini. Mõrva ohvrist on järel üksnes luud. Aga pärast seda, kui homaarid on saadetud Briti parimatesse restoranidesse, jõuab kogu hirmus lugu kärmelt konstaabel Hamish Macbethi ette.

Kui Priscilla Halburton-Smythe toob kodukanti oma kihlatu, on kogu linnakesel hea meel, välja arvatud neiusse armunud külakonstaabel Hamish Macbethil. Aga tema südameasjad peavad ootama. Üks Priscilla kihluspeo külaline on leitud tapetuna.

Tänapäev

189.– 11 kliendileht 2/2010 /

99.–

M. C. Beaton

Uustulnuka surm


EESTI KIRJANDUSE KROONIJUVEELID!

229.259.-

199.311.-


199.–

Elukäänakud

189.–

Simon Sebag Montefiore

359.– Supinahk ja sukapüksid 99.– Raamatus on paarkümmend naljakat ja veidrat lapsepõlvelugu 12 tuntud eestlaselt. Pealtnäha tavalistest sündmustest on lapse jaoks alguse saanud mälestused, mis saadavad teda elu lõpuni.

Tuntud briti ajaloolase ja kirjaniku Montefiore romaani tegevus toimub Venemaa ajaloo tuultepöörises. Peategelanna on jõuka ärimehe tütar, kes liitub enne revolutsiooni bolševikega ja satub 1939. aastal sellesama partei poliitika hammasrataste vahele. 488 lk, kõva köide

Varrak

30pluss

Krasnaja rtut

Miriami lood vene keeles

Andres Anvelt

149.– Leelo Tungal, Peep Pedmanson 224.– „Punane elavhõbe” viib kriminaalsesse heitlusse hullu aja hullud kangelased, kes proovivad noorust ja kogenematust trotsides oma eesmärke saavutada.

Eesti Päevaleht

Miriam on väike isepäine tüdruk, kelle fantaasialend ja iseolemise soov tekitavad igasuguseid humoorikaid situatsioone ja seiklusi. Miriami lood on esimene 3D-piltidega Eesti lasteraamat, millega on kaasas stereoprillid ja DVD.

Eesti Päevaleht www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Sašenka

Tänapäev

ilukirjandus/võõrkeelne

Lauri filoloogiaõpingud lõppevad enneaegu ning ta kolib oma isa ja tolle uue naise juurest ära. Peagi kohtub noormees Stella, oma psühholoogi tütrega, kellesse kiiresti armub. Noored abielluvad, kuid lugu ei jätku niisama õnnelikult, nagu oli alanud.

Noored mehed, kuid vanad sõbrad Kaarel, Ahto ja Tarmo sukelduvad kinnisvaraturu kuumaks muutudes sellesse kohe ja põhjalikult. Äri edenedes kasvavad aga panused ning peagi tekib nende vahel konkurents ja hõõrumine. Lugu hakkab tegema aina äkilisemaid käänakuid.

Tänapäev

99.–

Evert Gregori

13 kliendileht 2/2010 /

99.–

Milvi Lembe

199.–

Kesk surnud lilli


Imeline sünnipäev

249.–

lastele

Sünnipäevaraamat sisaldab 17 laste stiilipeo ideed, ligi 150 mängu, 100 lastele meelepärast toiduretsepti ning hulgaliselt nõuandeid kutsete, kostüümide ja dekoratsioonide valmistamiseks. Mahukas abimees peokorraldajale, põnev ideede allikas lapsele ja kaunis kinkeraamat kogu perele. 198 lk, kõva köide

14 kliendileht 2/2010 /

www.rahvaraamat.ee

Marin Terep, Mai Grepp

Ajakirjade Kirjastus

Littlest Pet Shop. Minu joonistamisraamat

119.–

99.–

See joonistamistahvliga raamat on täiuslik kingitus neile väikestele joonistamisega algust tegevatele põnnidele, kes avastamas enda jaoks Littlest Pet Shopi lemmikloomade maailma. 24 lk, kõva köide

195.– Mitteeukleidilise geomeetria tsoon

Egmont Estonia

Barbie. Võlumetsa lood

49.–

Neljas loos tuleb Võlumetsas elutseval Willow’l tegemist põnevate kodukohas toimuvate vahejuhtumistega. Alati nutikas Willow suudab oma loomadest sõpradega lahenduse leida. 64 lk, kõva köide

P. I. Filimonov Kite, 2010

„Minu hinnangul on P. I. Filimonov täitsa Mati Undi mõõtu mees. Nagu me teame, Mati Unt oli geenius.” kirjanik Andrei Hvostov

Egmont Estonia www.rahvaraamat.ee

99.–


a! g u n i m s i koo r u u a j e Kuula, lo EATL

PAR

AST IM L

AS M

!

MAS

AAIL

D ARDI A KA IDEG PILT EHT PSUL HT KLEE ISIJU E RE IST GEM VÄIK T LU TAVA VI HU

e lastel lselt etsiaa km tud sp - 1,5 Leiuta ava: 1 cm ik Mõõtk ade lemm Vanais

155.!

r

?

GI

MÄN UTA

NUP

259.-

279.-

STA AVA

311.-

199.254.-


25.–

16 kliendileht 2/2010 /

lastele

www.rahvaraamat.ee

Wall-E. Filmiraamat

15.–

Barbie Mariposa. Värvimisraamat

Printsess ja konn. Nuputamisraamat

9.– Mariposa on üks kauneim muinasjutt Barbie filmiraamatute hulgas. Kas ka sinu pliiatsite all võiks need pildid imelise värvi saada? Kokkuvõte esikaanel juhendab, keda värvida heaks, keda kurjaks. 16 lk, pehme köide

Südamliku multifilmi põhjal on kokku pandud kogu selle kosmilise loo jutu- ja pildiraamat. Ela kaasa Wall-E seiklustele, mis viivad ta elust maha jäetud Maalt kosmoses elutsevate inimeste juurde ja tagasi. 64 lk, kõva köide

Egmont Estonia

25.–

Egmont Estonia 35.–

19.–

Oskari paadiraamat Aleksi Bardy

Jaanuaris linastunud lustaka perefilmi kõrvale ootab lõbusaid värvipliiatsijooni see mõnus nuputamisraamat, milles on ka omajagu mõistatamist. 32 lk, pehme köide

169.– Esimene eestikeelne kogu pere paadiraamat! Toredalt illustreeritud lugu väikese Oskari seiklusterohkest suvest, mis sisaldab paatide ja merega seotud algõpetust suurematele ja väiksematele merehuvilistele.

Eesti Päevaleht

Egmont Estonia

petajale! Hea kingitus lasteaia lõ Kaspar Jancis

SEIKLUS SALAMANDRIL ehk

KAA

SAS

PLA

CD

Morten Viksi uskumatud juhtumised lollide laevas

199.-

Morten Viks on esimese klassi õpilane. Tema isa on kaugsõidukapten, kes seilab ookeanil, kus elavad lendkalad. Jõulude ajal meisterdas isa pojale laeva. Kaljas Salamander. Ojakaldal mängides rändab ta Salamandriga kujuteldavatel meredel ja maadel, elab läbi torme ja väldib salakavalaid karisid ning võitleb hirmuäratavate merekoletistega. Aga ühel päeval algab seiklus, mis on põnev ja natuke hirmus ka.

www.rahvaraamat.ee

Raamat ilmub 1. juunil.

AT


Väikesele nuputajale

125.–

Suur pidusöök Wimberg

Maalehe Raamat

Airman. Taevas sündinud poiss Eoin Colfer

Pilgrim

125.–

90.– Raamatus on 12 lastele kirjutatud juttu. Need sobivad nii ettelugemiseks väiksematele kui ka iseseisvaks lugemiseks suurematele. Seejuures rõhutab autor, et kirjutab lastele ainult selliseid luuletusi ja jutte, mis võiksid meeldida ka nende vanematele. Pildid joonistanud Anni Mäger. 56 lk, kõva köide

Egmont Estonia 166lk, pehmekaaneline

199.– Raamat viib lugeja saja aasta tagusesse Euroopasse. Peategelane Conor on tavaline teismeline poiss, kui arvata välja üks tõsiasi: tema unistuseks on avastada lendamise saladus. Iirimaa ranniku lähedal asuvas Saltee kuningriigis üles kasvades ei oska poiss aimatagi, kuidas tema elu ühel saatuslikul päeval muutub. 524 lk, pehme köide

üks raamat

15.– www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Maalehe Raamat

Loe, kuidas nad sõpruse, vapruse ja nutikuse abil vaenlastest jagu saavad!

lastele

Need nuputamisülesanded on mõeldud 6−9aastastele lastele. Ülesannete kaudu saab arendada loogilist mõtlemist, loovust, kujundada iseseisva töö harjumusi, kinnistada ja süvendada teadmisi matemaatikast. 80 lk, pehme köide

W.I.T.C.H.i tüdrukute seiklusrohked juturaamatud viivad neid maailma eri nurkadesse õiglust jalule seadma.

17 kliendileht 2/2010 /

Küllike Kütimets


18 kliendileht 2/2010 /

lastele

www.rahvaraamat.ee

Miltoni saladus

125.– Uued eesti muinasjutud 195.–

Eckhart Tolle, Robert S. Friedman

Pilgrim

Lasteraamat praeguse hetke jõust. Eckhart Tolle koos Robert Friedmaniga on kirjutanud „Siin ja praegu. Kohaloleku jõu” tõekspidamisi kajastava raamatu ka lastele. Miltoni saladus aitab lapsi, kes peavad tahtmatult silmitsi seisma raskete olukordadega koolis, mänguväljakul või mujal. Raamat on hea õpetusvahend lapsevanemale. 40 lk, kõva köide Pilgrim

Õnnelike laste 7 harjumust Sean Covey

Pilgrim

autorite kollektiiv

Valgus

Tapeedipoiss Tambet

139.– Peep Sooman

Seitse harjumust põhinevad tugevatel väärtustel, mis on rikastanud juba põlvkondi elusid – väärtustel, nagu vastutus, planeerimine, austus, meeskonnatöö ja tasakaal. Seitsme harjumuse filosoofia on leidnud tõestust täiskasvanute ja teismeliste seas, nüüd saavad sellest osa ka lapsed. 95 lk, kõva köide

Risti-rästi läbi Eestimaa

„Uued eesti muinasjutud” on kogumik fantaasiarikkaid lugusid, mis kõnelevad tänapäeva elus tähtsatest teemadest. Nende nüüdisaegsete lugude autorid pole oma igapäevaelus sugugi kõik kirjanikud, kuid igaüks neist on leidnud end ümbritsevast elust teema, millest kirja panna oma tänapäevane muinaslugu. 108 lk, kõva köide

69.–

„Tapeedipoiss Tambet” on lustakas jutustus sellest, kuidas üks õnnetu tapeedipoiss leiab oma koha päikese all. Lugu õpetab lastele, et meil kõigil on omadusi, mis võivad väga kasulikuks osutuda. Ainult kannatlik tuleb olla! Illustratsioonidena on kasutatud vaid laste joonistusi.

Sukulent 199.–

189.– Muinasjutuvaramu

Reisigem koos lastega Eestimaal! Raamat tutvustab lastele meie looduse mitmekesisust, tüüpilisi ja ka haruldasi taimi-loomi, looduskauneid ja kultuuriloolisi paiku, rannarahva ja setude elu, sekka legende ja ligi 300 meeleolukat joonistust. Hea kingitus kooliaasta lõpu puhul. Pildid joonistanud Toomas Pääsuke. Varrak 136 lk, kõva köide

www.rahvaraamat.ee

129.– „Muinasjutuvaramu” tutvustab kümmet maailma armastatuimat muinaslugu. Raamatu teeb kordumatuks eri kunstnike ainulaadne ja omapärane stiil – teose on illustreerinud tunnustatud kunstnikud Šveitsist, Prantsusmaalt, Itaaliast ja Ameerika Ühendriikidest. 352 lk, kõva köide


EPP MIHKELS, LIA VIRKUS, PILLE ENDEN 216 lk, kõvad kaaned

Nutikas perenaine rõõmustab peret alati maitsvate ja isuäratavate roogadega. Tõeliselt nutikas perenaine aga saab hakkama ka olukorras, kus külmkapis valitseb peaaegu tühjus või leidub selles vaid mõni konservikarp. Menuka kokaraamatu teine osa aitab toime tulla just sellistes situatsioonides, pakkudes nii argi- kui piduroogasid, kus peategelasteks erinevad konservid ja hoidised. Huvitavaid ideid on ka neile, kel ees matkatee või sõit suvilasse, kus hoiutingimused pole kiita ja tuleb läbi ajada enamasti purgikraamiga. 100 uut kodust ja lihtsat retsepti liha-, kala- ja köögiviljakonservide ning puuviljakompottidega.

100 retsepti kiirele perenaisele

argiõhtuks, suvekodusse, matkale.


20 kliendileht 2/2010 /

Angeelika Kang, Lia Virkus, Pille Enden

kokandus

www.rahvaraamat.ee

100 linnuliharooga

TEE OMA ELU TOIDUGA MÕNUSAKS

Ajakirjade Kirjastus

Linnuliha on eestlaste lemmik nii argi- kui ka pidupäeval. Isegi rasketel aegadel ei kao see laualt. Hinnalt soodsa kanaliha kõrval leiab järjest enam tugevama maitsega pardi-, samuti kalkuni- ja haneliha austajaid. Raamat pakubki väärt ideid, kuidas neist kõigist mitmekesiseid roogi valmistada. 216 lk, kõva köide

Maitseelamused tervise heaks

Oma uues raamatus räägib Jamie Oliver sellest, kuidas teha lihtsat ja maitsvat toitu aasta läbi, ammutades inspiratsiooni oma aiast.

375.-

237.–

Aet Trisberg

Raamat sündis autori kirest toidu valmistamise vastu ja soovist jagada meeliköitvaid tervislikke retsepte ka teistega. Raamatuga soovib ta tõestada, et tervislik toitumine pole üksnes kalorivaeste juurviljade närimine ja kookidest loobumine, vaid midagi hoopis enamat, põnevamat ning maitsemeeli erutavat. 196 lk, kõva köide

Ajakirjade Kirjastus

Hea enesetunde road

Pille Enden, Tiina Lebane

RAAMATUD, MIS LOEVAD

Ajakirjade Kirjastus www.rahvaraamat.ee

229.–

169.–

Meie aastasse mahuvad kõik neli aastaaega. Naudime nii talvist külma, kevadist ärkamist ja värsket rohelust, kesksuvist soojust ja marjarohkust kui ka sügisvärve ja küpseid põlluande. Raamatus on üle 50 retsepti, mille järgi valmistada maitsvat ja tervislikku toitu kogu aasta jooksul. Hea enesetunde nimel! 116 lk, kõva köide


199.– www.mlraamat.ee

Stiilne sushi Ellen Brown

159.– Esimene eestikeelne sushi-kokaraamat nüüd Eestis! Lihtsas ja arusaadavas vormis raamat annab inspiratsiooni ja õpetust koduseks sushi-tegemiseks koos ülevaatega sushi valmistamise ajaloost.

Uus aiapidaja entsüklopeedia

Eesti Päevaleht

Hoidised

Aive Luigela

450.-

259.– Aive Luigela uus raamat on kingitus kõigile, kes on kirglikud hoidistajad. Siin on hulk lihtsaid ja koduseid retsepte ning põhjalikult lahti kirjutatud ühe või teise säilitusviisi eripära, et säiliks ka hoidistatava tooraine kõrge toiteväärtus. 310 lk, kõva köide

Briti Kuninglik Aiandusselts Tõlkinud Tallinna Botaanikaaia vanemaednik Jaan Mettik 480 lk, kk

S

ee entsüklopeedia on aiandusraamatute nurgakivi, mis lisab teie kogule praktilist väärtust, olles kohustuslik lugemisvara igale aednikule. Teemade valik on lai - alates ilu- ja tarbeaiataimede kasvatamisest avamaal või kasvuhoones kuni veesilma rajamiseni, paljundusviisidest kuni lõikamistehnikate ning taimehaiguste ja -kahjurite tõrjeni.

Varrak www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Eesti Ekspressi Raamat

kokandus/kodu ja aed

Kokteiliraamatust leiad 45 kokteili sellistelt parimatelt baarmenitelt nagu Helger Haava, Krista Meri jpt. Kokteilid, mille valmistamiseks pole vaja erilisi abivahendeid ega keerulisi komponente, on mõeldud harrastajast kokteilisegajale ning ka päris algajale katsetajale. 160 lk, kõva köide

21 kliendileht 2/2010 /

Kokteil. Moodsad kokteilid Eesti ja Soome parimatelt baarmenitelt


Püsililled roaks ja rõõmuks

Aiaviljad pisipinnal

165.– Deborah Schneebeli-Morrell 199.–

22 kliendileht 2/2010 /

kodu ja aed

www.rahvaraamat.ee

Toivo Niiberg

Paljud püsililled toodi koduaeda sageli mitte ilu, vaid tulu pärast: nende raviomaduste tõttu või toidukõrvaseks või roogade maitsestamiseks. Edasine sordiaretus kulges samuti kolmes liinis: saada ilusaimat õit, suurima raviainesisaldusega taimeosa, toitvaimat juurikat ja vart või maitsvaimat õienutti. 180 lk, pehme köide

Kointeinerkasvatuseks sobilike söögitaimede valik on üllatavalt lai. Lisaks maitsetaimedele võib kasvatada ube, herneid, varajast kartulit ja juurvilja, paprikat ja tšillit, marjapõõsaid ja suve läbi saaki andvat lehtköögivilja. 144 lk, kõva köide

Maalehe Raamat

Maalehe Raamat

Umbrohud raviks ja toiduks

Kompost ja kompostimine

125.– Maia Raudseping

Toivo Niiberg

Malts, nõges, naat, takjas, orashein, võilill ja vesihein on seitse umbrohtu, mis päästnud eestlasi sajandeid näljahädadest ning aidanud tervisehädades. Need loodusannid on meie eestimaised ženšenn, ginko, kuldjuur, päevakübar, ingver, kuldvunts ja karri. 80 lk, pehme köide

Maalehe Raamat

Maalehe Raamat 249.–

Aiad, väravad ja müürid

Koekirjade varamu

129.– Lesley Stanfield

Sellest praktilisest käsiraamatust leiate terve hulga aiamüüride ja piirdeaedade kavandeid. Lihtsad kirjeldused ja tööetappe sammhaaval illustreerivad fotod aitavad valmis ehitada just sellise aia ja värava, nagu soovite. 158 lk, kõva köide

Varrak www.rahvaraamat.ee

125.–

Kompost parandab mulla koostist, õhu-vee imendumist, vähendab erosiooni ning vajadust kunstlike väetiste järele. Samas on see ka taimekaitsevahend. Kompostimine on panus keskkonnakaitsesse: orgaanilisi jäätmeid kompostides tagatakse ainete looduslik ringkäik. 80 lk, pehme köide 237.–

129.– Selles põhjalikus koekirjaraamatus on 300 mustrit, mille seas nii traditsioonilisi kui ka uusi: palmikud, pitskirjad ja vikkelkirjad. Kõik mustrid on esitatud värvifotol ja kergesti järgitaval skeemil. 191 lk, kõva köide

Varrak


Roosiraamat. Roosid Eesti aedades

Kuna asume rooside kasvatamise põhjapiiril, eeldab see roosikasvatajalt mitmesuguseid teadmisi ja oskusi. Siin on abiks Mart Osajalu rohkem kui 40 aasta pikkused kogemused ja tähelepanekud. „Roosiraamatust” leiate üle 240 Eesti oludesse sobiva roosisordi kirjelduse. 216 lk, kõva köide

Varrak

Varrak

Eesti Vabadussõja lugu

Punane ja sinine

Hillar Palamets

Elmatar

395.– Marju Lauristin

349.–

Raamat pole ainult Marju Lauristini Vaatluse all on neli murrangulist aastat elu- ja kujunemislugu. See heidab Euroopa ja Eesti ajaloos: 1917, 1918, pilgu Eestile keerulistel aegadel – nii 1919 ja 1920. aasta algus. Enamik neile, mis eelnesid ta sünnile aastal lugusid tugineb dokumentidele, 1940, kui ka tänastele ja tulevastele. osavõtjate mälestustele, tolleaegses Sinise ja punase alge vastandumine ajakirjanduses avaldatule. Teaberohke ja tasakaal avaneb lugejale nii lugemine kõigile Eesti riigi Marju Lauristini eluraamatus kui ka pöördelistest aegadest. Kaasas ka kogumiku artiklivalimikus. MP3-formaadis audioraamat, kestus 512 lk, kõva köide 6 t 26 min. 160 lk, kõva köide Eesti Ekspressi Raamat

Emotsioonide geopoliitika

Ilusate asjade püha

189.– Dominique Moïsi

Ülo Mattheus

„Emotsioonide geopoliitikas” tõestab Dominique Moïsi veenvalt, et tänapäeva maailma sündmusi saab kõige paremini selgitada mitte niivõrd kultuurinähtusi, kuivõrd emotsioone analüüsides.

Ülo Mattheuse uus raamat sisaldab vaateid lähiajaloole, poliitikale ja inimeseks olemisele. „See on tema sulest tark ja valus raamat, mis kuulub kahtluseta Eesti esseistika paremikku.” Andres Herkel 208 lk, kõva köide

Eesti Ekspressi Raamat

189.–

Eesti Päevaleht www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Hea abimees igale aiapidajale! Märkmik-kalendris on kirjas ka Kuu liikumine sodiaagimärkides, mis võimaldab soovijal kasutada Kuu faase ja eriti soodsaid aegu istutamisteks ja muudeks töödeks. Lisaks on raamatus artiklid paljudel huvitavatel teemadel. 240 lk, pehme köide

329.–

23 kliendileht 2/2010 /

159.– Mart Ojasalu

koostanud Signe Siim

kodu ja aed/ajalugu ja poliitika

Aasta aias. Märkmik-kalender kevad 2010 – kevad 2011


ajalugu aj poliitika/teatmeteosed

24 kliendileht 2/2010 /

www.rahvaraamat.ee

Vene revolutsioon

Eesti taluhäärberid. 3.osa

149.– koostanud Heiki Pärdi

Anthony Wood

Taluhäärberite kolmandas osas on varasemast suuremat tähelepanu pööratud Lääne-, Põhja- ja KeskEestile, et tasakaalustada kahe eelmise köite keskendatust LõunaEestile. Album sisaldab ligi 300 fotot, tutvustused on peale eesti keele ka saksa ja inglise keeles.

Raamatuga „Vene revolutsioon” alustab kirjastus Pegasus uut ajalooraamatute sarja „Historica”. „Vene revolutsioon” toob meie ette 20. sajandi alguse Venemaal toimunud revolutsioonid pisut harjumatu nurga all. See on pilk väljastpoolt, eemalseisja vaatepunktist, ja sellisena mõjub eesti lugejale vägagi värskendavalt.

Pegasus

Tänapäev 199.–

79.–

Viikingid

Varrak

Tere tulemast paradiisi Jennie Dielemans

Pegasus

Kolmas Reich. Uus ajalugu

395.–

Michael Burleigh

Sellest põnevate illustratsioonidega raamatust saab teada, kes olid viikingid, kuidas nad elasid, millised olid nende relvad ja laevad, samuti põnevaid müüte ja legende nende võimsatest jumalatest. Raamatuga on kaasas viikingite maailma kaart. Varrak 30 lk, kõva köide

375.–

„Kolmas Reich” toob efektselt lugeja silme ette natsionaalsotsialismi olemuse, kirjeldades jõuliselt Hitleri režiimi põhjuseid ja tagajärgi. Tegu on viimase aja kõige hinnatuma Natsi-Saksamaast kõneleva teosega, mis võitis 2001. aastal Samuel Johnsoni auhinna. 840 lk, kõva köide

Mida kanti, millal kanti

199.–

199.– koostanud Melissa Leventon 149.–

Autor jälgib tänapäeva turismi liikumist – massturismi sünnist Gran Canarial kuni tänapäeva populaarse sihtkoha Taini. Autor kohtus Mehhiko keskkonnaadvokaatidega, Dominikaani Vabariigi agulipiirkonna turismitöölistega ja Tais hotelle ehitavate Birma põgenikega. Jälgis backpacker’eid, kes Vietnamis sõja jälgi otsivad, ajas juttu Phuketi seksituristidega ja Tänapäev kõndis inimloomaaias.

www.rahvaraamat.ee

Rõivastuse põhjalik illustreeritud ajalugu antiikajast üheksateistkümnenda sajandini.


EESTI PARIMAD! kuni Nüüd 199.- Number 1 Euroopa atlas! Hind

Parim lasteatlas maailmas!

295.-

279. Hind

! 50sa% malt

sood

Kõige täpsem Eesti atlas!

311.-

149. Hind 305.-

149. Hind 249.-

Ainus Tallinna atlas, mis sisaldab ka uusi elamurajoone!

199.Hind 299.-

Esimene Eesti teatmeatlas!

149.Hind 199.-

Kõige soodsam Eesti atlas!


ngitus koolilõpetajale!

26 kliendileht 2/2010 /

teatmeteosed

www.rahvaraamat.ee

Hea ki

101 Eesti popmuusika albumit Mart Juur

Popmuusikast räägitakse ja kirjutatakse, popmuusikat kuulatakse, kiidetakse ja kirutakse iga päev. See raamat räägib Eesti popmuusikast, tema minevikust ja tänapäevast, tutvustades albumeid, mis võiksid olla igas kodus, arvutis või iPodis. 223 lk, kõva köide

Aasta linnud

iaühing I Remo Savisaar I Eesti Ornitoloog Fred Jüssi I Ingmar Muusikus

Varrak

K a asas

ClinD nu-

häältega

101 Eesti ajaloo sündmust

259.–

Mart Laar

See rikkalikult illustreeritud raamat algab esimeste inimeste jõudmisega Eesti alale ja lõpeb meie selliste lähimineviku sündmustega nagu Eesti astumine Euroopa Liitu ja NATOsse, hõlmates nõnda Eesti lugu kogu tema ulatuses. 221 lk, kõva köide

Aasta linnud

Fred Jüssi, Ingmar Muusikus, Remo Savisaar, Eesti Ornitoloogiaühing Eesti on tuntud oma linnurikkuse poolest. Alates 1995. aastast valib Eesti Ornitoloogiaühing aasta lindu. Eesmärk on valitud liike laiemalt tutvustada. Sama eesmärk on sel raamatul, kus lisaks ornitoloogidele kirjutavad oma kohtumistest aasta lindudega tuntud loodusfotograafid Fred Jüssi, Ingmar Muusikus ja Remo Savisaar. Raamatu vahel on Fred Jüssi koostatud heliplaat linnuhäältega ja ära on toodud levikukaardid.

Varrak 341.–

Astroloogia

Julia ja Derek Parker

99.–

See põnev raamat annab põhjaliku ülevaate astroloogia ajaloost alates antiikajast kuni tänapäevani, aitab koostada ja lugeda sünnikaarti ning tõlgendab astroloogilistele tähemärkidele omistatud isikuomadusi. 352 lk, pehme köide

Hind 249.Varrak www.rahvaraamat.ee

249.–


349.–

Looduse entsüklopeedia

Maailma ajalugu. Detailne kronoloogia John B. Teeple

Täiuslike fotodega raamat, mis võimaldab reisihuvilisel teha reisi ümber maailma kodust lahkumata.

295.-

488.–

249.–

295.-

Täielik maailma ajalugu inimese tekkimisest kuni 21. sajandi alguseni kajastab kõiki tähtsamaid isikuid, poliitilisi ja sõjalisi sündmusi ning saavutusi kunsti, teaduse, tehnoloogia, maadeavastuste, filosoofia ja religiooni vallas. 666 lk, kõva köide

Mütoloogia Müüdid ja legendid Euroopast Ameerikani. Kaunilt illustreeritud üle 750 reproga.

Varrak

501 filmitähte. Põhjalik teatmik maailma suurimatest filminäitlejatest toimetaja Steven Jay Schneider

328.–

199.–

Raamat on austusavaldus maailma suurimatele filmitähtedele. See on illustreeritud rohkete fotodega filmidest ja kaadritagustest stseenidest ning üle külvatud faktidega (sealhulgas pikantsetega). Raamat on hädavajalik teejuht igale kinokunstiaustajale. 640 lk, kõva köide

Varrak

Raba

Jaanus Järva

Tunnustatud loodusfotograafi pilkupüüdev fotoalbum eririnevatest Eesti sti rabadest.

125.-

RAAMATUD, MIS LOEVAD www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Varrak

Carla Serra

teatmeteosed

See looduse illustreeritud entsüklopeedia, mis on üles ehitatud kergesti jälgitavas vormis, annab üksikasjalikku teavet kõikide taime- ja loomarühmade kohta. Raamatu lõpus on teaduslike terminite sõnastik ja ülevaatlik indeks. 304 lk, kõva köide

80 imega ümber maailma

27 kliendileht 2/2010 /

249.–


psühholoogia ja tervis

28 kliendileht 2/2010 /

www.rahvaraamat.ee

301.–

Filosoofia

Hingele pai

149.– Merit Raju

187.– On hetki, mil hing rõõmustab. Kallistades. Naerdes. Mediteerides. See on raamat ilusatest ja igapäevastest asjadest, kuhu on lisatud meelespea emotsionaalselt kriitilisteks olukordadeks, maitsvaid retsepte, energiat andvaid joogaharjutusi ning parema une ja mediteerimise soovitusi. 250 lk, kõva köide

Raamatu eesmärk on juhatada uustulnukaid filosoofia juurde lühikeste, selgete ja üldmõistetavate soovitustega. Teatmik on mõeldud kõigile asjahuvilistele, kuid sellest võib olla abi ka filosoofiakursust alustavale üliõpilasele. 352 lk, pehme köide

Varrak

Ajakirjade Kirjastus

Meestemagnet

Õnnelikkuse allikail

Romy Miller

149.– Toivo Niiberg

Õnnelikuks olemist peab õppima. Ka õnnetusele tuleb osata näkku naerda. Raamat „Õnnelikkuse allikail” kujutab endast võimalust otsida oma õnnelikkuse tundele ehk positiivsele mõtlemisele sobilikumaid lahendeid ja ressursse. 180 lk, pehme köide

Üldiselt ei ole naistel meeste võlumisega raskusi. Probleem on pigem selles, milliseid mehi nad ligi tõmbavad. Kui soovid, et edaspidi jookseksid sinu järel just need mehed, kes sulle meeldivad, on see raamat kindel valik. 135 lk, pehme köide

Eesti Ajalehed

Eesti Ajalehed

Suhte alkeemia

Seljakotiaabits

Viktoria Saat

179.– Ivar Soopan Armastus on inimese isiksust sügavalt mõjutav tunne. Kust see tuleb, miks ja miks just nüüd? Kas armastus on igavene? Armastuse küsimuste ja vastuste ümber keerleb Viktoria Saadi nõtkes stiilis uurimus armastuse etappidest. 144 lk, pehme köide

Eesti Ajalehed www.rahvaraamat.ee

175.–

144.– Sama mõnus kui teel olla, on tegelikult reisi planeerida. Ivar Soopani raamat on selle juures tõsiseks abimeheks. Hoolitseb, et palavikus vappuv inimene midagi tähtsat ei unustaks ja kahe jalaga maa peal püsiks.

Eesti Päevaleht


„Väikse hääle” taltsutamine

Eesti Ajalehed

Metstötsi rajad. Metstöts tötsib laste tegemised loodus­ lähedaselt mänguliseks

Õnneliku kodu ja pere saladus

Eesti Ajalehed

Kavatsuse jõud Valeri Sinelnikov

Kuidas lapsele loodust ja suhteid ümbritsevaga arusaadavamaks teha? Loomulikult mängu ja mänguliste tegevuste kaudu. Metstötsi raamatust saad teada nii mõndagi huvitavat loodusest, Metstötsist kui keskkonnaharidustegelasest ning Metstötsi metoodikast õppe- ja kasvatustöös. 240 lk, kõva köide

Kodud nagu inimesedki sünnivad, vananevad ja surevad. Igal kodul on oma eel- ja järellugu. Kindlasti annab alati midagi ära teha, et kodu oleks veelgi kodusem. Seda abi peaks raamat lugejale pakkuma. 156 lk, kõva köide

Eesti Ajalehed

Sugude paradoks. Miks on poisid teistsugused kui tüdrukud?

125.– Susan Pinker

249.–

Miks läheb tüdrukutel koolis palju paremini kui poistel, aga ometi on mehed elus tihti edukamad kui naised? Selles mõtlema panevas ja omapärases raamatus vaadeldakse lähemalt, millist rolli mängib sugude erinevus elus. Autor pöörab pea peale mitmed seni tõeks peetud arvamused.

Kõik, mida kavatsete, teostub tingimata, kinnitab selle raamatu autor, tuntud psühhoterapeut, psühholoog ja homöopaat Valeri Sinelnikov. On vaid paar tingimust: plaan peab olema õigesti sõnastatud ja mõtted puhtad, ning peate olema valmis muutusteks.

Pegasus

199.–

179.– Toivo Niiberg

Pegasus www.rahvaraamat.ee

www.rahvaraamat.ee

Loogiline

psühholoogia ja tervis

Empaatia – see on ümbrusesse sissetundmis- ja kaasaelamisvõime, kaaslaste mõistmine. Raamatus on antud ülevaade empaatiast arengulises kontekstis ja kirja pandud hulk harjutusi, mis aitavad kaasa eelkooliealise lapse empaatia arengule. 72 lk, pehme köide

„Väike hääl” on miski, mis elab sinu parema ja vasaku kõrva vahel. Võid õppida seda taltsutama 30 sekundiga või kiiremini. Loe tasuta I peatükki: www.väikehääl.com

Margit Tõhk

135.–

218.– Maria Teiverlaur

29 kliendileht 2/2010 /

Blair Singer

Empaatia areng ja arendamine lapsel


Teekond inimliku suuruse juurde

psühholoogia ja tervis

30 kliendileht 2/2010 /

www.rahvaraamat.ee

Tahteeksperiment

245.– Robin Sharma

Lynne Mctaggart

Pilgrim

Murranguline ja teed rajav teekond tahteteadusesse. Juhtivate teadlaste avastustel põhinev eksperiment näitab, et mõte on asi, mis mõjutab teisi asju. Teaduslikud uuringud näitavad, et universumit ühendab tohutu kvantenergiaväli. Mõte tekitab käegakatsutavat energiat, mille abil saab elu parandada. Kui aga paljud inimesed oma tahte ühendaksid, saaks mõtete abil ka maailma muuta. 464 lk, pehme köide Pilgrim

Inimtüüpide maagiline maailm Aira Tammemäe

Pilgrim

Jaqueline Young

Silmapaistvalt tõhus ja äärmiselt praktiline käsiraamat, mis innustab jõudma maailmaklassi nii eraelus kui ka ametialal. Tulihingeline, tiivustav, provotseeriv ja tulvil olulisi mõtteid, mis ülendavad, annavad energiat ja panevad tegutsema, juhtides täiusliku elu juurde kiiremini kui eales ettegi oskaks kujutada. 224 lk, pehme köide

Loodusravi käsiraamat

199.– Debora Yost

Kes sinu meeskonnas tegelikult töötavad? Mida nad juhilt ootavad? Kuidas saab juht nende saavutusi toetada? Raamatus on kirjeldatud nelja isiksusetüüpi praeguses äriettevõttes. Raamat räägib suhtlemisest, koostööst, motivatsioonist, juhtimisest, müügitööst... ikka nelja inimtüübi erilaadse maailma kaudu. 208 lk, pehme köide

Idamaised raviviisid

199.–

259.–

Loodusravi käsiraamatus on tähestikuliselt järjestatud loodusravimeetodid, et pakkuda leevendust paljudele tervisemuredele. Lisatud on ka väärtuslik informatsioon toitumise muutmise, ravimtaimede, vesiteraapia, jooga ja mitmesuguste ravimeetodite kohta.

Tänapäev

Tiibeti meditsiin

129.– Ralph Quinlan Forde Autoriteetne ja hõlpsasti järgitav teejuht kõige tähtsamate idamaiste raviviiside teooria ja praktika juurde. Raamat annab usaldusväärset teavet jooga, Hiina taimeravi, nõelravi, meditatsiooni, qigong’i, do-in’i, taiji, shiatsu ja kumnje kohta. 176 lk, kõva köide

Varrak www.rahvaraamat.ee

199.–

Varrak

195.–

99.– Tiibeti meditsiin on üks kõige vanem terviklik meditsiinisüsteem maailmas. Haigusega toimetuleku asemel võite sellest raamatust õppida, kuidas tõbesid täielikult välja ravida, teed vaimse virgumise poole alustada ning omandatud tarkusega ka teistele head teha. 176 lk, pehme köide


Hind 349.-

Rõõm tervisest 1000 hinnalist nõuannet Eesti arstidelt Koostaja Marika Jürgenson 316 lk, kõvad kaaned

Ajakirja Tervis Pluss pikaaegse kogemusega tervisetoimetaja Marika Jürgenson on kokku pannud raamatu, mõeldes ennekõike eestlaste tervisele. Teadmised ja soovitused on pärit Eesti oma ala parimatelt arstidelt ja teistelt spetsialistidelt. Peale klassikalises lääne meditsiinis tunnustatud lähtekohtade leiab raamatust ka iidse ida meditsiini tõdesid ning meie oma rahva taimetarkusi. Raamatus on kirjas: • rohkem kui 100 terviserikke leevendus ja ravi • soovitused, kuidas parandada eluviisi • esmaabi andmise õpetus • tähtsamad tervise tagajad

rõõm tervest elust


www.rahvaraamat.ee

Rahva Raamatu kliendileht mai 2010  

Rahva Raamatu kliendilehe pakkumised. Suur hulk raamatuid heade hindadega.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you