№ 16/2020 от 14 април до 20 април
Слад ки
я и н е ш у изк
ликд ен е в за
Виж на
стр. 2
СВЕ
ЖО
ОТ Б ЪЛГ АРИ
Я
само
само
Яйца, размер М
1
79
Краставици кг
1
99
лева
лева
10бр
само
само -33 % 5.99
Краве масло "PRESIDENT" 82%, 200 г
3
99 лева
Козунак "МИО" 550 г
Агнешка предна четвърт охладена, кг
13
лева
лева
само -25 %
само 79
1
79
2.49
Бира "АРИАНА" PET, 2 л
1 85 лева
! н е д к Вели 2
Козунак "ЕЛИАЗ" с локум, 500 г
Курабийки ТУТИ ФРУТИ зайчета, 230 г
Курабийки "ПИ-МИ" мармалад, 230 г
0 89 лева
само 28% НАМАЛЕНИЕ
1.25
69
лева
Прясно изпечен козунак
само 23%
със стафиди и бадеми 400 г
НАМАЛЕНИЕ
2
79
лева
само 23% НАМАЛЕНИЕ
1.55
1.55
Брашно "ТОПАЗ МЕЛ "
за козунаци 1кг
1
09
лева
само 23% НАМАЛЕНИЕ
1.55
Боя за яйца перлена
5 цвята, с блясък (сребро или злато)
2
69
лева
само 20% НАМАЛЕНИЕ
4.49
Всички великденски комплекти "MILKA" не важи за стоки, участващи в други промоции
Великденска торбичка “INCO “INCO”, ”, 120 г
1
79
лева
28%
НАМАЛЕНИЕ
2.49
Великденски заек “INCO INCO”” 60г
0
75
лева
само 24% НАМАЛЕНИЕ
0.99
-20%
лк ак
л ВИТАМИНИ
ЗА ВСЕКИ ДЕН
Ябълки златни, кг
1 69
Авокадо, бр
0
99
лева
лева
Ранни картофи, кг
1
29
лева
Ягоди 500г, бр
2 29
СВЕЖ ОТ Б ЪЛГА О
лева
РИЯ
Репички, вр
Зелена салата, бр
0
69
лева
Пресен лук, бр
0
39
лева
0
59
лева
7.99
8.49
7.99
Свински бут без кост, кг
Свински гърди с кост, кг
Свински котлет кг
Кебапчета или кюфтета "МЕРАКЛИЙСКА СКАРА" СКАРА"
2
480 г
99
лева
само 33% НАМАЛЕНИЕ
4.49
Кайма "ЗЮМБИЛСКИ"
500 г
3
19
лева
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
3.79
Наденица "ТРОЯНСКА СКАРА" селска, кг
8 99 лева
9.79
100%
БЪЛГАРСКО
СНО ПРЯКО МЕСО АГНЕШ
Агнешка задна четвърт охладена, кг
14
99
лева
само Агнешка дроб сарма охладена, кг
6
99
лева
само 21% НАМАЛЕНИЕ
0.99
Агнешки главички охладени, кг
2
99
лева
25%
НАМАЛЕНИЕ
3.99
от нашата насипна витрина
0
Кренвирши KEN 100 г 1 кг = 6.90 лв
Салам “НАРОДЕН “НАРОДЕН”” Телешки,Хамбургски, Камчия 320 г
Салам "ТАНДЕМ" Бургас, шпек Търново
лева
4
99
лева
НАМАЛЕНИЕ
2.89
15%
НАМАЛЕНИЕ
5.99
Свински врат "БРАВО" пушен, 280 г
Салам "КОЛБАСО" Мургаш вакуум, кг
4
6
лева
99
лева
99
лева
НАМАЛЕНИЕ
0.87
Наденица "КОЛБАСО" македонска вакуум, кг
28%
НАМАЛЕНИЕ
6.99
само 30% НАМАЛЕНИЕ
9.99
Салам Закуска "КФМ" луканков, 180 г
Сушеница "ТРАПЕЗА"
вакуум, 150 г
4
99
лева
2
2
99
лева
59
лева
16%
НАМАЛЕНИЕ
5.99
22%
НАМАЛЕНИЕ
3.85
23%
НАМАЛЕНИЕ
3.39 от нашата насипна витрина
230 г
2
29
20%
69
20%
5
лева
6.49
Луканка "БОНИ" Карловска 210 г
5
99
лева
НАМАЛЕНИЕ
7.19
Луканка "ОРЕХИТЕ" Добруджанска, Чардака гастро 100 г 1 кг = 26.90 лв
2
69
лева
от нашата насипна витрина
160 г
29
НАМАЛЕНИЕ
само 16 %
Суджук “СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ”” телешки 100 г 1 кг = 19.90 лв
1
99
лева
28%
НАМАЛЕНИЕ
2.79
само 25% НАМАЛЕНИЕ
3.59 от нашата насипна витрина
Суджук "БОНИ" старопланински
само 18 %
Пастърма "ФЕРМАТА" 100 г 1 кг = 24.90 лв
2
49
лева
21%
НАМАЛЕНИЕ
3.19
Кисело мляко "САЯНА" 3,6% , 500 г
Прясно мляко "ВЕРЕЯ" Чудно, 3,7%, 1л
Топено сирене "FIVEPI" слайс, различни видове, 120 г
Крем сирене "PHILADELPHIA"
1
2
лева
49
лева
99
лева
НАМАЛЕНИЕ
2.45
Млечен десерт "BURGER"
различни видове, 35 г
само 31% НАМАЛЕНИЕ
Топено сирене "САЯНА"
2.19
180г
21%
НАМАЛЕНИЕ
3.79
Кашкавал от краве мляко ”БЕЛИИСА ”БЕЛИИСА”” вакуум, 400 г
НАМАЛЕНИЕ
89
1.05
лева
0
само 27% НАМАЛЕНИЕ
69
0.95
лева
2
18%
НАМАЛЕНИЕ
19
2.69
лева
4
Цедено кисело мляко "OLYMPUS" 10%, 350 г
Заквасена сметана "РОДОПСКО ЧУДО" 20%, 400г
Топено сирене "PRESIDENT"
различни видове, 140 г
2
20%
НАМАЛЕНИЕ
39
2.99
лева
1
99
лева
2
79
лева
20%
НАМАЛЕНИЕ
2.49
17%
НАМАЛЕНИЕ
3.39
само 34% НАМАЛЕНИЕ
99
7.59
лева
от нашата насипна витрина
различни видове, 175 г
1
89
само 22%
0
само 15 %
Краве сирене "ЕТЪР" саламурено, кг
5
99
лева
20%
НАМАЛЕНИЕ
7.49
Краве сирене "LACRIMA" екстра 700 г
0800 133 44 безплатен телефон на потребителя www.tmarket.bg
potrebitel@maximabulgaria.bg
/T MARKET
7
99
лева
само 29% НАМАЛЕНИЕ
11.39
Кашкавал от краве мляко "БУЛГАРЧЕ" вакуум, кг
9
99
лева
само 23% НАМАЛЕНИЕ
12.99
Предварително се извиняваме за възможни печатни грешки. В случай на разлика между цените в бюлетина и цените в магазина, моля считайте за валидни последните. КОЛИЧЕСТВАТА СА ОГРАНИЧЕНИ.ПРОМОЦИОНАЛНИТЕ СТОКИ СА ПРЕДНАЗНАЧЕНИ САМО ЗА ДОМАКИНСКИ НУЖДИ.ВСИЧКИ ЦЕНИ СА В БЪЛГАРСКИ ЛЕВА С ВКЛЮЧЕН ДДС. ПРЕДЛОЖЕНИЯТА ВАЖАТ ДО ИЗЧЕРПВАНЕ НА КОЛИЧЕСТВАТА.
Пилешка пържола от бут на скара, бр
*не важи за Т Маркет София, кв. Лозенец, кв. Борово, кв. Редута кв. Слатина; гр. Казанлък; гр. Пловдив, ул. Капитан Райчо №32, бл.16 , бул. Васил Левски №3, ет 1, обект маг. 2
Картофена салата с лук 100 г 1 кг = 3.90 лв
0
39
лева
само 20% НАМАЛЕНИЕ
0.49
Салата Снежанка 100 г, 1 кг = 4.90 лв
1
0
59
лева
49
20%
НАМАЛЕНИЕ
1.99
само 34% НАМАЛЕНИЕ
0.75
лева
Бейби картофи със самардала
100 г 1 кг = 4.90 лв
Спанак с ориз 100 г, 1 кг = 4.80 лв
0
0
49
лева
48
лева
само 28% НАМАЛЕНИЕ
0.69
само 18 % НАМАЛЕНИЕ
0.59
*Номерацията показва брой маслини в 1 кг
Черни маслини Супер Супер мамут
71 - 90* 100 г, 1 кг = 5.90 лв
0
59
лева
само 33% НАМАЛЕНИЕ
0.89
Натурални черни маслини АМФИСА 100 г, 1 кг = 5.90 лв
0
59
лева
само 33% НАМАЛЕНИЕ
0.89
Задушени гъби с копър и чесън 100 г, 1 кг = 8.90 лв
0
89
лева
само 31% НАМАЛЕНИЕ
1.29
Всички майонези "ЖИРНОВЪ"
не важи за стоки, участващи в други промоции
Замразeн спанак "ВАЛБЕС" 450 г
1
35
лева
само 18 % НАМАЛЕНИЕ
1.65
Баклава “АМБЕЛИНО “АМБЕЛИНО”” 1 кг
4
99
лева
само 16 % НАМАЛЕНИЕ
5.99
Всички сладоледи "MELTEZ MELTEZ"" не важи за стоки, участващи в други промоции
Сладолед "GALAXY BALL"
различни видове, 73 г
0
85
лева
само 22% НАМАЛЕНИЕ
1.09
-25%
-25%
ПРЕДЛОЖЕНИЯТА СА ВАЛИДНИ ЗА МАГАЗИНИ T MARKET, НАМИРАЩИ СЕ В: ж.к. Младост 4, зад блок 426; ж.к. Младост 2, между блок 206 и 209; ж.к. Младост 1 до бл.72А; ж.к. Младост 1, бул. Йерусалим, бл. 47В; бул. България, площад Ручей; ж.к. Връбница, ул. Златен клас №4(срещу спирката на автобус 85) ул. Костенски водопад №102; ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2; кв.Лозенец , ул.Персенк №22, блок: 34; ж.к. Красна поляна ул. Суходолска 2; Люлин 2 до блок 227; ж.к. Люлин 3, бул. „Панчо Владигеров“ 46; ж.к. Ллюлин 9, ул. Генерал Асен Николов №19; ж.к. Люлин 10, ул. Гоце Делчев, ТЦ „Принцес“; ж.к. Овча купел-2, до бл. 18; ж.к. Сухата река, ул. "Тодорини кукли" №47; ж.к. Гевгелийски, ул. Мачуково, срещу бл. 1; кв. Редута, ул. Ат. Узунов 14; кв. Борово бл. 232; ж.к. Дианабад, ул.Васил Калчев №10; кв. Изток, ул. Атанас Далчев 2; ж.к. Дружба 2 до бл. 311; ж.к. Иван Вазов, ул.Стефан Малинов №2; ж.к. Дружба 1, с/у блок 86:ж.к. Дружба1, ул.“5030 „ №6; ж.к. Дружба 2 до бл. 311; ж.к. Мусагеница, пазар Мусагеница, с/у НСС; бул. Възкресение 85; ж.к. Банишора, ул. Ген. Столетов 70 (до бл. 17); гр. Костенец: ул.Търговска (срещу автогарата); гр. Перник: ж.к. Изток, ул. Благой Гебрев 35A; кв. Димова махала ( до бензиностанция OMV) ; гр. Асеновград: ул. Александър Стамболийски 7; гр.Самоков: ул. Искър 2А; гр. Враца: ж.к. Дъбника, комплекс РУМ; гр. Лом: ул. Х.Аспарух№13; гр. Монтана:бул. Ген. Арнолди № 6; ггр. Карлово: Общински пазар 44; гр. Пирдоп: ул.Васил Левски 8; гр. Луковит: ул. Момчилец 1; гр. Панагюрище: пл. 20-ти Април № 6; гр. Троян: ул. Опълченска1, гр. Плевен, ж.к. Сторгозия, ул. Цар Самуил, до OMV; гр. Разград 2, ж.к. Орел, ул. Юмрукчал 15; гр. Радомир ул. Милан Грунчаров 1 А; гр. Раднево, ул. Митьо Станев 4; гр.Берковица, ул. Александровска 65Б; гр. Бяла Слатина, ул. Търнавска 41; гр. Козлодуй, ул. Освободител 47; гр. Павликени, бул. Руски 39; гр.Попово, ул. Панайот Хитов 9; гр. Ловеч, бул. Мизия 2; гр. Гоце Делчев, ул. Панаирски Ливади 7; гр. Разлог, ул.Гоце Делчев 53, гр. Омуртаг, ул. Цар Освободител 33; гр Елин Пелин, Ул. „Стоян Михайловски“ 5; гр. Костинброд, бул. Йордан Йовков 39; гр. Казанлък, ж.к. Изток, ул. Княз Александър Батенберг 217; гр. Карнобат, ул. Промишлена зона 29; гр. Ямбол, ул. Търговска №85; гр. Велико Търново, ж.к. Бузлуджа, ул.Иларион Драгостинов №16; гр. Несебър, кв. Черно море №40-42, на кръговото за к.к. Слънчев бряг; гр. Етрополе, бул. "Партизански" 1Л, гр. Видин, ул. "Железничарска" 3; гр. Стара Загора, ул. "Загорка" 38
Лютеница “PHILICON “PHILICON”” македонска, екстра, 600 г
Захар "ЗАХИРА" кристална, 1 кг
Пудинг "Dr OETKER" различни видове, 40 г
Оцет "VEDA" винен, 700 мл
Сос "CRUCIALS"
различни видове, 500 мл
1
15
лева
0
45
лева
1
19
лева
2
99
лева
1.29
Краставички “ДИЕС “ДИЕС”” 680 г
18%
НАМАЛЕНИЕ
0.55
1.39
33%
НАМАЛЕНИЕ
4.49
Подправка "PICANTINA" агнешко,дроб сърма, 40 г
Леща "IZZI"
наслада, 500 г
Маслиново масло “ATIS ATIS”” ExtraVirgin 1л
2
19
лева
1
0
1
7
59
лева
89
лева
НАМАЛЕНИЕ
2.79
Капия "РЕКОЛТА "РЕКОЛТА""
печена, без оцет, 680 г
15%
НАМАЛЕНИЕ
1.89
само 23% НАМАЛЕНИЕ
1.55
Сардини "COMPASS" различни видове, 125 г
Зърнена закуска "NESQUIK" 625 г
2
лева
1
5
79
59
лева
29
лева
само 20% НАМАЛЕНИЕ
3.49
само 23% НАМАЛЕНИЕ
2.09
27%
НАМАЛЕНИЕ
7.29
23%
НАМАЛЕНИЕ
59
2.09
лева
99
лева
21%
38%
НАМАЛЕНИЕ
12.99
Ориз "КРИНА" Баланс 800 г
1
99
лева
31 % НАМАЛЕНИЕ
2.89
3
Промо пакет Аеро шоколад "ROSHEN" 2+1 240г
Бонбони "SUCHARD"
различни видове, 126 г - 153 г
Бисквити "OH LA LA" различни видове 134 г - 153 г
Локум “ИВЕЛ”
обикновен, роза, 140 г
Руло "DOMA"
крем какао, ванилия 300 г
2
69
лева
1
05
лева
0
49
лева
1
39
лева
само 29% НАМАЛЕНИЕ
3.79
само 41% НАМАЛЕНИЕ
1.79
Шоколадови бонбони “NUTS NUTS”” с ядки кг
Бисквити “NESTLE “NESTLE”” Житен дар обикновени, 220 г
само 24% НАМАЛЕНИЕ
0.65
Вафла "ЧЕРНОМОРЕЦ "ЧЕРНОМОРЕЦ"" различни видове, 80 г
30%
НАМАЛЕНИЕ
1.99
Суха паста “ПРЕСТИЖ “ПРЕСТИЖ”” различни вкусове, 300 г
49
само Марципан “ZENTIS “ZENTIS”” 100 г
лева
7
99
лева
1
1
19
59
лева
99
лева
НАМАЛЕНИЕ
10.99
лева
0
само 27%
само 29% НАМАЛЕНИЕ
1.69
Какаов крем "NUTELLA"
750 г
Бисквити "ROSHEN"
шоколадови парченца 150 г
1
49
лева
7
99
лева
1
39
лева
само 25% НАМАЛЕНИЕ
1.99
само 30% НАМАЛЕНИЕ
11.49
само 22% НАМАЛЕНИЕ
1.79
само 30%
НАМАЛЕНИЕ
0.85
само 31% НАМАЛЕНИЕ
2.89
Вафли "БОРОВЕЦ" различни вкусове 550 г - 630 г
2
99
лева
само 25% НАМАЛЕНИЕ
3.99
Разтворимо кафе "JACOBS" 2в1, 3в1, 10 г - 18 г
Кафе "NOVA BRASILIA" класик, 450 г
Стафида "OPTIMA LINIJA" 200 г
4
99
лева
1
19
лева
28%
НАМАЛЕНИЕ
6.99
Претцели "ЗЛАТНА ДОБРУДЖА" 150 г
29%
НАМАЛЕНИЕ
1.69
Фъстъци "HRRUPSS" различни видове, 60 г
0
0
0
24
лева
69
лева
59
лева
само 31% НАМАЛЕНИЕ
0.35
Кафе "BIANCHI" silver 1кг
само 27% НАМАЛЕНИЕ
0.95
Чипс “LAY’S “LAY’S””
различни вкусове, 140 г
40%
НАМАЛЕНИЕ
0.99
Печен микс делукс, кг
11
1
24
само 23% НАМАЛЕНИЕ
99
лева
15.59
15%
НАМАЛЕНИЕ
69
1.99
лева
99
лева
16%
НАМАЛЕНИЕ
29.99
не важи за стоки, участващи в други промоции
Всички напитки с марка "BBB"
Вода "БАЛДАРАН" изворна, 1.5 л
Студeн чай "NESTEA" различни видове, 1.5 л
0
55
лева
1
99
лева
само 30% НАМАЛЕНИЕ
0.79
само 28% НАМАЛЕНИЕ
2.79
Енергийна напитка "SILVER POWER" 250 мл
Газирана напитка "COCA COLA", "FANTA" "SPRITE" различни видове, 1,5 л
0
1
59
лева
59
лева
25%
НАМАЛЕНИЕ
0.79
18%
НАМАЛЕНИЕ
1.95
-20%
не важи за стоки, участващи в други промоции
Всички бири "ZATECKY HUS"
Бира "KOZEL"
светла, 4 %, кен, 500 мл
-20%
Вино "TCHERGA"
различни сортове, 750 мл
1
6
69
лева
99
лева
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
1.99
само 30% НАМАЛЕНИЕ
9.99
Мента "Пещера" 25%, 700 мл
Вино "CHATEAU KARNOBAT" различни сортове, 3 л
5
99
лева
10
17%
НАМАЛЕНИЕ
7.29
49
само 19 % НАМАЛЕНИЕ
12.99
лева
1л
Водка "ADMIRAL" 40%, 700 мл
6
49
лева
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
7.69
Водка "РУССКИЙ "РУССКИЙ СТАНДАРТ"" СТАНДАРТ
40%, 1л
18
99
лева
само 29% НАМАЛЕНИЕ
26.99
Узо“PLOMARI “PLOMARI” ” 40%, 700 мл
14
1л
Джин "BEEFEATER "BEEFEATER"" 40%, 700 мл
Бърбън "JIM BEAM" 40%, 700 мл
16
17
99
лева
НАМАЛЕНИЕ
20.89
49
лева
18%
само 27% НАМАЛЕНИЕ
Ракия “КАРНОБАТСКА” Гроздова 40%, 1л
Уиски “BUSHMILLS”
23.99 Original , 40%, 700 мл
49
лева
19%
НАМАЛЕНИЕ
17.99
1л
10 99
12.29
лева
20
99
лева
само 26% НАМАЛЕНИЕ
28.49
Уиски "PASSPORT" 40% ,1 л
17
99
лева
28%
НАМАЛЕНИЕ
24.99
не важи за стоки, участващи в други промоции
Всички дезодоранти, спрей, стик или рол-он "REXONA"
Тоалетен сапун “FA” различни видове, 90 г
Шампоан "HEAD&SHOULDERS"
различни видове, 360 мл
Препарат за съдове „PUR PUR““
различни видове, 450 мл
0
4
1
79
лева
НАМАЛЕНИЕ
1.29
само 36% НАМАЛЕНИЕ
99
7.85
лева
29
само 38%
само 18 %
лева
НАМАЛЕНИЕ
1.59
Душ гел "DOVE" различни видове, 500мл
Шампоан или балсам "ELSEVE" различни видове, 200 мл - 250 мл
Таблетки за съдомиялна "SOMAT"
Gold - 18 бр, All in One - 24 бр
4
НАМАЛЕНИЕ
99
7.49
лева
5
9
само 33%
49
лева
29
лева
само 17 % НАМАЛЕНИЕ
6.69
41% НАМАЛЕНИЕ
15.79
-35% Ароматизатор за тоалетна “BREF” Power Aktiv
различни видове, 3 x50 г
4
99
само 22% НАМАЛЕНИЕ
лева
не важи за стоки, участващи в други промоции
Всички бебешки пюрета"HIPP"
Омекотител "SEMANA"
различни видове, 1,7 л -1,9 л, 68-76 пранета
-15%
Бебешки пелени "PAMPERS" 44 -70 бр
5
39
лева
22
99
лева
22%
НАМАЛЕНИЕ
6.99
само 27% НАМАЛЕНИЕ
31.59
Гел за пране "ARIEL" Lenor, Color, 2.2л, 40пр
Суха храна за кучета "DARLING"
различни видове, 2,5 кг - 3 кг
12
99
лева
8
39%
НАМАЛЕНИЕ
21.49
39
лева
30%
НАМАЛЕНИЕ
11.99
Маратонки дамски, 36-41
Маратонки мъжки, 42-46
19
99
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Мъжка тениска SEVEN LEMON 100% памук, S-XXL
7
Детска тесниска SEVEN LEMON
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
момиче, 100% памук , 104-134
4
Дамска тениска SEVEN LEMON S-XL
6
99
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Детска тесниска SEVEN LEMON Дамски спортен панталон SEVEN LEMON дълъг, S-XL
9
99
лева
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
момче , 100% памук , 104-134
4
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Мъжки панталони SEVEN LEMON къси , 100% памук
Дамски или мъжки чорапи "SEVEN LEMON" 3 чифта
2 99 лева
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
Детски панталони SEVEN LEMON
9
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
къси , 100% памук, 104-134
6
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
*Предложенията важат от 14.04.2020 до 20.04 .2020 или до изчерпване на наличностите *Офертите от страницата не важат за следните магазини гр. София: кв. Редута, ул. Велчо Атанасов 27, кв. Редута, ул. Атанас Узунов 14; жк. Младост 2, ул.Васил Златарски 3; кв. Слатина, ул. Камчия 1; ж.к. Разсадника, бл. 129-130, вх. Г, ет. Партер; гр. Тетевен, Площад Сава Младенов 1; гр.Първомай, ул. Орфей 16, гр. Пловдив, ул. Капитан Райчо 32, бл.16
Тиган MARBLE NATURE
24см, мраморно незалепващо покритие с дървена дръжка
14
99
само 15 %
Касерола с капак MARBLE NATURE
НАМАЛЕНИЕ
18 см, мраморно незалепващо покритие с дървена дръжка
лева
Тиган MARBLE NATURE
28 см, мраморно незалепващо покритие с дървена дръжка
16
17 99
лева
99
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Купа
5 бр
13х13см, пластмасова
0
59
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Чиния
23х23см, пластмасова
0 99
Комплект кутии за съхранение на храна 5 бр
7 99
лева
само 13 %
Купа
26 х 26 см, пластмасова
НАМАЛЕНИЕ
2 29
лева
лева
Чаша
325 мл
2
99
650 W, 0,6 л, с две чаши
11
лева
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Електрическа кана HENSKE
99
НАМАЛЕНИЕ
лева
Купа
13 см
2
19
само 13 %
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
Чиния за сервиране AURORA
19х19см
3
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
*Предложенията важат от 14.04.2020 до 20.04.2020 или до изчерпване на наличностите *Офертите от страницата не важат за следните магазини гр. София: кв. Редута, ул. Велчо Атанасов 27, кв. Редута, ул. Атанас Узунов 14; жк. Младост 2, ул.Васил Златарски 3; кв. Слатина, ул. Камчия 1; ж.к. Разсадника, бл. 129-130, вх. Г, ет. Партер; гр. Тетевен, Площад Сава Младенов 1; гр.Първомай, ул. Орфей 16, гр. Пловдив, ул. Капитан Райчо 32, бл.16
Великденски салфетки "ELEMENTS SENSE" 3 пластови, 20 бр
0
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
99
лева
Салфетки "GAMA"
33 см, 70 бр, Великденски
0 99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Чиния за 8 яйца 21см
2
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
Чиния
лева
20 см
1 Свещ яйце бр
0
49
99
само 13 % НАМАЛЕНИЕ
лева
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Поставка за яйце
0
Чаша с поставка за яйце
4
99
Великденска декорация
Декоративна трева 20г, великденска
лева
лева
НАМАЛЕНИЕ
0 0
НАМАЛЕНИЕ
само 15 %
лева
59
99
само 15 %
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
99
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
лева
Великденска декорация 4 бр
1
29
лева
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
Плюшено пате 20 см
5
99
само 15 % НАМАЛЕНИЕ
лева
*Предложенията важат от 14.04.2020 до 20.04. 2020 или до изчерпване на наличностите *Офертите от страницата не важат за следните магазини гр. София: кв. Редута, ул. Велчо Атанасов 27, кв. Редута, ул. Атанас Узунов 14; жк. Младост 2, ул.Васил Златарски 3; кв. Слатина, ул. Камчия 1; ж.к. Разсадника, бл. 129-130, вх. Г, ет. Партер; гр. Тетевен, Площад Сава Младенов 1; гр.Първомай, ул. Орфей 16, гр. Пловдив, ул. Капитан Райчо 32, бл.16
Тази събота и неделя 18-19.04.2020 г.
всички видове ядки
-25%
само с Карта Благодаря
не важи за стоки, участващи в други промоции и в разпродажба
Тази събота и неделя 18-19.04.2020 г.
-25%
само с Карта Благодаря
не важи за стоки, участващи в други промоции и в разпродажба
всички бели саламурени сирена