Skip to main content

tmar

Page 1

Уиски JOHNNIE WALKER

-32% 14.72 €

Практичният избор № 21 / ОТ ВТОРНИК 19.05. до 25.05.2026

Свински ребра

ТАЗИ СЕДМИЦА

9.99 € 19.54 ЛВ.

Red label, 40%, 700 мл (1 л = 14.28 €)

вакуум, кг

3.99 € 7.80 ЛВ.

Български розови домати

ТАЗИ СЕДМИЦА

2.75 € 5.38 ЛВ.

-22%

кг

8.28 €

ЗНП, 700 г (1 кг = 9.13 €)

-61%

Краве масло FARM MILK

6.39 € 12.50 ЛВ.

-19%

3.21 €

10.75 €

8.69 € 17.00 ЛВ.

Краве сирене ДИМИТЪР МАДЖАРОВ

1.25 € 2.44 ЛВ.

82% 200 г (1 кг = 6.25 €)

Бонбони LINDOR

различни видове, 337 г (1 кг = 25.79 €)

ПАКЕТ

-39% 15.36 €

10.69 € 20.91 ЛВ. за 2 бр.

Кафе NOVA BRASILIA*

Класик, 450 г (1 кг = 11.88 €)

САМО 0.46 €

0.43 € 0.84 ЛВ. ИЗГОДНО Бира BARLEY

4%, кен, 500 мл (1 л = 0.86 €)

*ПРОМО ПАКЕТ 2 бр. Кафе NOVA BRASILIA класик 450 г - 10.69 EUR/20.91 ЛВ.

Регулярна цена за бр. извън промо пакет 7.68 EUR/15.02 ЛВ. Промоцията важи за всеки закупени 2 бр. заедно в една касова бележка.

Важна информация относно предложенията в настоящата брошура и магазините, за които те са валидни, може да намериш на 7 стр.


EДНООО, ДВЕЕ, ТРИИ...

ЗА БАЛА

ПОЧЕРПИ! без карта

4.60€ 9.00ЛВ. -19% с карта

3.69 € 7.22 ЛВ.

Пастърма или Луканка Габровска ТАНДЕМ*

от вторник 19.05. до 25.05.2026 Филе Елена КФМ

-28%

резерва, 250 г (1 кг = 23.96 €)

8.39 €

5.99 € 11.72 ЛВ.

слайс, 130 г

1 кг = 28.39 €

-18% 3.06 €

2.49 € 4.87 ЛВ.

Салата Дзадзики NIKIS

500 г (1 кг = 4.98 €)

-22%

40%, 700 мл (1 л = 18.56 €)

-19% 10.73 €

Вино NELSON CLIFFS

Sauvignon Blanc, 750 мл (1 л = 9.54 €)

Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА

8.59 € 16.80 ЛВ.

отлежала, 40%, 700 мл (1 л = 12.28 €)

САМО

Водка FINLANDIA

11.50 €

9.99 € 19.54 ЛВ.

12.79 € 25.02 ЛВ.

7.15 € 13.98 ЛВ.

различни сортове, 750 мл (1 л = 10.92 €)

Уиски JAMESON

19.42 €

7.78 €

Пенливо вино LA GIOIOSA ПРОСЕКО

различни видове, 1.5 л (1 л = 0.78 €)

-34%

САМО

8.19 € 16.02 ЛВ.

Газирана напитка COCA COLA, FANTA или SPRITE

12.99 € 25.41 ЛВ.

3.29 € 6.43 ЛВ.

150 г (1 кг = 21.94 €)

9.20 €

1.17 € 2.29 ЛВ.

17.20 €

3.62 €

Бонбони RAFFAELLO

САМО

1.50 €

-24%

САМО

40%, 700 мл (1 л = 14.28 €)

-20% 27.60 €

21.99 € 43.01 ЛВ.

Уиски BUSHMILLS

10 годишно, 40%, 700 мл (1 л = 31.42 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.

Кашу

печено, кг


СУПЕР ИЗГОДНО

ВЗЕМИ

1+1

от вторник 19.05. до 25.05.2026 ЦЕНА ЗА 2 БР.

Френско масло MONARCH

4.59 € 8.98 ЛВ.

Редовна цена за 1 бр. = 4.59 €

250 г

1+1

ПАКЕТ

(1 кг = 9.18 €)

ЦЕНА ЗА 2 БР.

-61% 13.29 €

5.11 € 9.99 ЛВ.

кг

-50%

Суджук ТЪРНОВ

1+1

160 г

ПАКЕТ

Редовна цена за 1 бр. = 3.31 €

(1 кг = 10.35 €)

ЦЕНА ЗА 2 БР.

ЦЕНА ЗА 2 БР.

1.27 € 2.48 ЛВ.

6.13 € 11.98 ЛВ.

Луканка ОРЕХИТЕ

Редовна цена за 1 бр. = 6.13 €

от

Сръбска Наденица Суджук СТЕФАНОВ

3.31 € 6.47 ЛВ.

Смядовска, 180 г

50%

-

Бира STAROBRNO

0.97 €

0.48 € 0.94 ЛВ.

кен, 5%, 500 мл

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

Редовна цена за 1 бр. = 1.27 €

-50% 3.06 €

1.53 € 2.99 ЛВ.

1+1

ПАКЕТ

(1 кг = 17.03 €)

ЦЕНА ЗА 2 БР.

3.31 € 6.47 ЛВ.

-55%

1+1 ПАКЕТ

Шунка НАРОДЕН

300 г

Редовна цена за 1 бр. = 3.31 € ЦЕНА ЗА 2 ОП.

2.04 € 3.99 ЛВ.

(1 л = 1.27 €)

1+1

ПАКЕТ

(1 кг = 5.52 €)

Мокри кърпи TEO Bebe

Aloe Vera, 72 бр. в оп. Редовна цена за 1 оп. = 2.04 €

1+1

ПАКЕТ

ЦЕНА ЗА 2 ОП.

2.55 € 4.99 ЛВ.

Кухненска ролка PAPIA Decor

2 бр.

Редовна цена за 1 оп. = 2.55 €

11.09 €

4.99 € 9.76 ЛВ.

Маслиново масло SPERONI Pomace, 1 л

-51% 2.04 €

0.99 € 1.94 ЛВ. 1+1 ПАКЕТ

(1 бр. = 0.64 €)

Баничка

със сирене, бр.

Бира CORONA

Extra, 4.5%, 355 мл (1 л = 2.79 €)

Сладолед MELTEZ

различни видове, 524 г (1 кг = 2.92 €)


П вече време за теб -27% 2.81 €

2.05 € 4.01 ЛВ.

-28% 3.06 €

2.19 € 4.28 ЛВ.

20

-

Баварска салата ПРЕМИУМ ВКУС В КУТИЯ

-17% 2.04 €

400 г (1 кг =4.23 €)

2.04 €

400 г (1 кг =3.98 €)

Свински шницели ВКУС В КУТИЯ

-25%

Спаначени кюфтета ВКУС В КУТИЯ

САМО

Талиатели Болонезе ВКУС В КУТИЯ

400 г (1 кг =5.13 €)

2 х 140 г (1 кг = 7.83 €)

%

Готвена храна в удобна опаковка

Избрани точени кори*

-22%

Ориз с гъби ВКУС В КУТИЯ

1.69 € 3.31 ЛВ.

1.99 €

1.49 € 2.91 ЛВ.

1.59 € 3.11 ЛВ.

2.55 €

2.19 € 4.28 ЛВ.

4 х 50 г (1 кг = 7.45 €)

-43%

15

-

%

5.98 €

3.35 € 6.55 ЛВ.

Избрани продукти БЕЛЕНСКО И РАФТИС Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

Пилешка супа ВКУС В КУТИЯ

400 г (1 кг = 5.48 €)

Кашкавал от краве мляко БЕЛЕНСКО

400 г (1 кг = 8.38 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.

ЧЕТВЪРТЪК и ПЕТЪК 21.05. - 22.05.2026

СЪБОТА и НЕДЕЛЯ 23.05. - 24.05.2026

-

25%

-

25%

ЯДКИ И ЧИПСОВЕ

КОЛБАСИ

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 19.05. до 25.05.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 19.05. до 25.05.2026

ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ ТАЗИ СЕДМИЦА

1.79 € 3.50 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.09 € 2.13 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.69 € 3.31 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.29 € 2.52 ЛВ.

Ягоди

500 г (1 кг = 3.58 €)

Ябълки Златни кг

Български краставици кг

Тиквички кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

Пъпеш Галия кг

2.19 € 4.28 ЛВ.

2.39 € 4.67 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

Авокадо едро, бр.

1.09 € 2.13 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

3.29 € 6.43 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

0.55 € 1.08 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.09 € 2.13 ЛВ.

Червени чушки Калифорния кг

Кромид лук кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.69 € 3.31 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

Грозде Розе

500 г (1 кг = 4.38 €)

Салата Айсберг

бр.

Чушки Сиврия кг

Картофи ранни, кг

0.59 € 1.15 ЛВ.

ЛЕГЕНДА: Брошурата важи за следните магазини Т МARKET: гр. Айтос; гр. Ахтопол; гр. Бяла; гр. Варна; гр. Враца; гр. Гоце Делчев; гр. Девня; гр. Добрич; гр. Дулово; гр. Елин Пелин; гр. Елхово; гр. Етрополе; гр. Карнобат; гр. Козлодуй; гр. Костенец; гр. Костинброд; гр. Крумовград; гр. Ловеч; гр. Лом; гр. Несебър, ул. ж.к.Черно море 40-42; к.к. Слънчев бряг, кв. Пясъците 15; гр. Нова Загора; гр. Омуртаг; гр. Павликени; гр. Перник, кв. Изток, ул. Благой Гебрев 35А; гр. Плевен, ж.к. Сторгозия 79, пл. Иван Миндиликов 1; гр. Пловдив, бул. Съединение, РУМ, бул. Шипка 6, ж.к. Христо Смирненски, бул. Пещерско шосе 133 /КОРОНА/; гр. Поморие; гр. Попово; гр. Приморско; гр. Провадия; гр. Първомай; гр. Раднево; гр. Радомир; гр. Разград , ж.к. Орел, ул. Юмрукчал 15; гр. Разлог; гр. Самоков; гр. Сандански; гр. Свищов; гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А, ж.к. Люлин 2, до бл. 227, ж.к. Връбница, ул. Златен клас 10, ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47, ж.к. Гевгелийски, ул. Мачуково, срещу бл. 1, ж.к. Люлин 10, ул. Гоце Делчев (УПИ 8, кв.32), ж.к. Красна поляна, ул. Суходолска 2, бул. България, пл. Ручей, ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10, ул. Костенски водопад 102, ж.к. Овча купел-2, до бл. 18, ж.к. Иван Вазов, ул. Стефан Малинов 2, ж.к. Стрелбище, ул. Червена роза 50, ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2, бул. Възкресение 85, ж.к. Дружба 1, ул. „5030“ 6, ж.к. Люлин 3, ул. Панчо Владигеров 44, ж.к. Студентски град, ул. Академик Борис Стефанов 38, ж.к. Люлин 9, ул. Асен Николов 19, бул. Ген. Столетов 70/Банишора, ж.к. Люлин 5, бул. Райко Даскалов 15; гр. Съединение; гр. Търговище; гр. Царево; гр. Черноморец; гр. Ямбол, ул. Търговска 85, ул. Георги Бенковски 113. Предложенията, обозначени с този знак, НЕ важат за следните магазини: гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А; ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47; ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10; ж.к. Овча купел-2, до бл. 18; ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2; ж.к. Дружба 1, ул. „5030“ 6. Марката е собственост на свързано с „Максима България“ ЕООД дружество.

7


от вторник 19.05. до 25.05.2026

МЕСО И ОЩЕ

-20%

ТАЗИ СЕДМИЦА

3.22 €

3.05 € 5.97 ЛВ.

Свинско карначе Стара Планина МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ

2.55 € 4.99 ЛВ. МАП, 400 г (1 кг = 6.38 €)

Свинска плешка без кост, вакуум, кг

-35%

ТАЗИ СЕДМИЦА

0.76 €

0.49 € 0.96 ЛВ.

2.29 € 4.48 ЛВ.

Кайма КОЛБАСО

Кюфтета или кебапчета ЦЪР-ПЪР

6 бр. тарелка, 420 г (1 кг = 5.46 €)

охладена, 200 г (1 кг = 2.45 €)

-18%

-19%

4.34 €

3.57 €

3.55 € 6.94 ЛВ.

2.89 € 5.65 ЛВ.

Пилешка пържола от бут МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ

Пиле МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ

тарелка, кг

САМО 11.24€

маринована, МАП, 650 г (1 кг = 5.47 €)

-16%

Ципура

МАП, кг

20.45 €

16.99 € 33.23 ЛВ.

9.69 € 18.95 ЛВ.

САМО 2.69 €

2.39 € 4.67 ЛВ.

Замразени САМО панирани пилешки филенца 3.57 €

различни видове, 400 г (1 кг = 5.98 €)

3.19 € 6.24 ЛВ. от сьомга, 800 г (1 кг = 3.99 €)

Замразен комплект за супа DAGAMA

Сьомга филе

охладена МАП, кг

-21% 4.60 €

3.59 € 7.02 ЛВ.

Замразен Сафрид кг

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 19.05. до 25.05.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


П вече КОЛБАСИ

от вторник 19.05. до 25.05.2026

-49%

-35%

3.93 €

4.60 €

2.99 € 5.85 ЛВ.

1.99 € 3.89 ЛВ.

пушени, кг

800 г (1 кг = 2.49 €)

Кренвирши ЕЛИТ МЕС

-29% 7.66 €

5.39 € 10.54 ЛВ.

Варен колбас ФЕРМАТА

-25% 7.66 €

5.69 € 11.13 ЛВ.

Бекон слайс XXL

900 г (1 кг = 6.33 €)

-21% 6.64 €

5.19 € 10.15 ЛВ.

Луканков салам Чоризо или Салчичон слайс, вакуум, кг

Варено-пушен свински бут ЧИФЛИКЪ кг

-21%

-25%

3.06 €

2.14 €

2.39 € 4.67 ЛВ.

1.59 € 3.11 ЛВ.

Шунка КФМ

Свински врат, филе или шунка МЕЗЕ

слайс, различни видове, 120 г (1 кг = 19.92 €)

-20% 2.74 €

2.19 € 4.28 ЛВ.

150 г (1 кг = 10.60 €)

20%

-

Избрани месни продукти

Сушен колбас Fuet WELL DONE

150 г (1 кг = 14.60 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.


от вторник 19.05. до 25.05.2026

МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

-34% 7.82 €

5.15 € 10.07 ЛВ.

Краве сирене ЕЛИ

вакуум, кг

-16% 7.36 €

6.15 € 12.03 ЛВ.

Краве сирене САЯНА ЗНП, 700 г (1 кг = 8.79 €)

САМО 1.61 €

1.39 € 2.72 ЛВ. Сирене котидж OLYMPUS

лайт 2%, 180 г (1 кг = 7.73 €)

САМО 2.99 €

2.55 € 4.99 ЛВ.

-24% 4.15 €

3.15 € 6.16 ЛВ.

Кашкавал от краве мляко НАБОРЪ

200 г (1 кг = 12.75 €)

Топено сирене HOCHLAND чедър, слайс, 280 г (1 кг = 11.25 €)

280 г

-21% 1.33 €

1.05 € 2.05 ЛВ.

-18% 1.66 €

1.35 € 2.64 ЛВ.

0.49 €

125 г (1 кг = 8.40 €)

-17% 2.30 €

1.89 € 3.70 ЛВ.

1.55 € 3.03 ЛВ.

Скир EXQUISA

САМО

САМ0

0.80 €

0.87 €

натурален, 400 г (1 кг = 3.88 €)

0.69 € 1.35 ЛВ.

0.75 € 1.47 ЛВ.

2%, 400 г (1 кг = 1.13 €)

2.9%, 400 г (1 кг = 1.73 €)

4%, 400 г (1 кг = 1.88 €)

САМО

ТАЗИ СЕДМИЦА

САМО 0.92 €

0.85 € 1.66 ЛВ.

Кисело мляко ВЕРЕЯ

ACTIVIA

закуска, различни видове, 163 - 165 г (1 кг = до 5.22 €)

0.76 €

0.71 € 1.39 ЛВ.

Айрян ВЕРЕЯ

различни видове, 200 г (1 кг = 9.45 €)

2.02 €

0.45 € 0.88 ЛВ. Кисело мляко НА ХОРОТО

Крем сирене ARLA

-23%

Прясно мляко САЯНА 3%, 1 л

САМО

Моцарела FORMAGIA

Кисело мляко БОЖЕНЦИ

2.19 € 4.28 ЛВ.

Яйца BALTICOVO

размер L, 10 бр. (1 бр. = 0.22 €)

480 мл (1 л = 1.48 €)

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 19.05. до 25.05.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 19.05. до 25.05.2026

ХЛЕБЕН БАР И КУЛИНАРИЯ

-29% 0.84 €

0.59 € 1.15 ЛВ.

Хляб Сомун 300 г (1 кг = 1.97 €)

-32%

Багета с чесън

1.02 €

0.69 € 1.35 ЛВ.

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

-23% 0.51 €

0.39 € 0.76 ЛВ.

Поничка DONUTS

с какаова глазура, бяла с цветна поръска, бр.

бр.

-17% 0.84 €

Пица с шунка

бр.

0.69 € 1.35 ЛВ. ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

-25%

-41%

Пилeшки крила

0.66 €

0.49 € 0.96 ЛВ.

мариновани печени 3 бр. в оп.; (цена за 3 бр. в оп. = 1.47 €/2.88 ЛВ.)

0.51 €

0.30 € 0.59 ЛВ.

Кюфте или кебапче печено

4 бр. в оп.(цена за 4 бр. в оп. = 1.20 €/2.35 ЛВ.)

В цената не е включена опаковка.

В цената не е включена опаковка.

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

-22% 2.04 €

1.59 € 3.11 ЛВ.

Бейби картофи със самардала

3.83 €

2.19 € 4.28 ЛВ.

-35% 1.53 €

0.99 € 1.94 ЛВ.

-18% с карта

Маслини Каламон*

2.49 € 4.87 ЛВ.

-29% 2.55 €

различни видове, 250 г (1 кг = 7.16 €)

321-350*, без костилка, 300 г

Замразено бутер тесто BELLA 800 г (1 кг = 2.74 €)

САМО

2.19 € 4.28 ЛВ.

различни видове, 59 - 69 г (1 кг = до 16.78 €)

25%

-

1.53 €

1.29 € 2.52 ЛВ.

различни видове, 325 - 350 г (1 кг = до 6.74 €)

Сладолед ZIELONA BUDKA

-15%

Замразена пица WELL DONE

2.55 €

Тортелони ANTICA

1.79 € 3.50 ЛВ.

1 кг = 8.30 €

500 г (1 кг = 3.18 €)

-42%

без карта

3.06€ 5.98ЛВ.

Зелен фасул WELL DONE

400 г (1 кг = 3.23 €)

Избрани сладоледи NESTLE 50 - 529 г

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online.


от вторник 19.05. до 25.05.2026

ОСНОВНИ ХРАНИ

-39%

САМО

-25%

12.78 €

1.68 €

1.45 € 2.84 ЛВ. Олио EXTRA LINE

6.13 €

7.69 € 15.04 ЛВ.

4.59 € 8.98 ЛВ.

Extra Virgin, 1л

Оmega 3&6, 1л

Маслиново масло SPERONI

слънчогледово, 1л

-28%

Растително масло COSTA D’ORO

0.97 €

-37%

-22%

2.48 €

1.66 €

Брашно СИМИД

Ориз KRINA

Леща КРЪСТЕВ

0.69 € 1.35 ЛВ.

1.43 €

0.99 € 1.94 ЛВ.

Зелен грах EXTRA LINE 700 г (1 кг = 1.42 €)

-56% 1.82 €

1.59 € 3.11 ЛВ.

Лютеница СЕЛЦЕ

традиционна, 580 г (1 кг = 2.75 €)

-35% 1.94 €

1.25 € 2.44 ЛВ.

спагети ristorante, макарони fusilli, kанелони, 250 - 500 г (1 кг = до 3.16 €)

-23%

0.69 € 1.35 ЛВ.

150 г (1 кг = 4.60 €)

3.79 € 7.41 ЛВ.

-25%

Бульон MAGGI

-18%

1.00 €

0.75 € 1.47 ЛВ.

Консервирани кюфтета COMPASS

различни видове, 300 г (1 кг = 4.17 €)

Царевица или зелен грах WELL DONE

0.95 €

2.33 €

Макаронени изделия DIVELLA

0.79 € 1.55 ЛВ.

-27%

-31%

500 г (1 кг = 2.58 €)

Български, 1 кг

екстра, 1 кг

-30%

1.29 € 2.52 ЛВ.

1.55 € 3.03 ЛВ.

различни видове, 80 г (1 кг = 9.38 €)

4.93 €

Риба тон RIO MARE

различни видове, 160 г (1 кг = 23.69 €)

1.46 €

1.19 € 2.33 ЛВ. Сос UNI FOOD

соев, 250 мл (1 л = 4.76 €)

Цените Цените важат важат за обявения за обявения период период или или до изчерпване до изчерпване на наличностите на наличностите в съответния в съответния магазин. магазин. Цените Цените са валидни са валидни от 11.11.отдо19.05. 17.11.2025 до 25.05.2026 г., освенг.,ако освен за даден ако запродукт даден продукт или група или продукти група продукти не е посочен не е

другпосочен срок. Стоките друг срок. се продават Стоките се в количества, продават в количества, обичайни заобичайни едно домакинство, за едно домакинство, ако друго неако е изрично друго непосочено е изричнодопосочено конкретния до конкретния артикул. Възможно артикул.еВъзможно някои от продуктите е някои от продуктите да не са налични да не са въвналични всички във всички разновидности. Снимките са с илюстративна Снимките са с илюстративна цел. Максима България цел. Максима не носи България отговорност не носизаотговорност допуснати печатни за допуснати грешки. печатни Всичкигрешки. цени саВсички посочени ценив евро са посочени и лева, ив севро включен и лева, ДДС. и с включен ДДС. 10 разновидности.


ОСНОВНИ ХРАНИ И ЯДКИ

-21% 7.66 €

5.99 € 11.72 ЛВ.

Натурален пчелен мед ПЧЕЛИНЪ

900 г (1 кг = 6.66 €)

-16% 2.38 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

от вторник 19.05. до 25.05.2026 Сладко WELL DONE

ягоди, касис, червени боровинки, 350 г (1 кг = 5.69 €)

-15% 3.86 €

3.25 € 6.36 ЛВ. Напитки ALPRO

лешник, кокос и ориз, бадем и ванилия, 1л

-17% 1.32 €

Зърнена закуска MIO&RIO

1.09 € 2.13 ЛВ.

7.66 €

0.56 €

0.45 € 0.88 ЛВ.

шоколадови топчета, шоколадови миди, колелца, 250 г (1 кг = 4.36 €)

-47%

-19%

Печен фъстък

кг

11.75 €

5.99 € 11.72 ЛВ.

Оризови ядки Какино тане класик, кг

шоколад, крънчи трислоен шоколад, 50 - 55 г (1 кг = до 25.80 €)

25%

Избрани ядки ROIS

1.29 € 2.52 ЛВ.

70 - 160 г

0.85 € 1.66 ЛВ. Снакс POM BAR

-38% 2.04 €

Снакс STAR MIX

Чипс CHIO Oven

различни видове, 90 г (1 кг = 7.67 €)

1.73 €

1.27 €

1.02 €

0.69 € 1.35 ЛВ.

Протеинов бар FITSPO Power

-33%

оригинал, сирене, 50 г (1 кг = 17.00 €)

-32%

различни видове, 23.5 - 25 г (1 кг = до 19.15 €)

-25%

-

3.99 € 7.80 ЛВ.

-49%

Зърнен десерт NESTLE

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-18% 3.06 €

1.25 € 2.44 ЛВ.

2.49 € 4.87 ЛВ.

сметана и лук, паприка, 100 г (1 кг = 12.50 €)

оригинал, сметана и лук, 165 г (1 кг = 15.10 €)

Чипс PRINGLES


от вторник 19.05. до 25.05.2026

СЛАДКИ ИЗДЕЛИЯ

-19%

-15%

2.60 €

2.60 €

2.09 € 4.09 ЛВ.

2.19 € 4.28 ЛВ.

Бонбони PERGALE

Бонбони ЧЕРНОМОРЕЦ

172 г (1 кг = 12.74 €)

асорти, различни видове, 110 - 114 г (1 кг = до 19.00 €)

САМО 2.66 €

2.29 € 4.48 ЛВ. различни видове, 90 г (1 кг = 25.45 €)

Шоколад FERRERO ROCHER или RAFFAELLO

-31% 2.17 €

1.49 € 2.91 ЛВ.

Шоколад MILKA

различни видове, 90 - 95 г (1 кг = до 16.56 €)

-31%

0.78 €

Десерт SNICKERS, TWIX или MARS

-32%

Бисквити JACOBSENS

САМО

0.69 € 1.35 ЛВ.

5.29 €

1.73 €

3.59 € 7.02 ЛВ.

1.19 € 2.33 ЛВ.

различни видове, 36.5 - 51 г (1 кг = до 18.91 €)

маслени, 340 г (1 кг = 10.56 €)

Бисквити МИРАЖ

различни видове, 178 г (1 кг = 6.69 €)

-30% 1.66 €

1.15 € 2.25 ЛВ. Бисквити ЗАКУСКА

-28% 1.66 €

1.19 € 2.33 ЛВ.

Бисквити GULLON Maria

без захар, 200 г (1 кг = 5.95 €)

3.88 €

2.85 € 5.57 ЛВ.

Вафли НАЯ

2.19 € 4.28 ЛВ. Меденки LAMBERTZ

315 г (1 кг = 3.66 €)

-26%

-23% 2.86 €

шоколад, 400 г (1 кг = 5.48 €)

-43% 0.71 €

0.40 € 0.78 ЛВ.

Вафла МОРЕНИ Maxx 49 г (1 кг = 8.17 €)

-18%

0.43 €

0.35 € 0.68 ЛВ.

Вафли ХЕЛИ Ретро

различни видове, 60 - 65 г (1 кг = до 5.84 €)

различни видове, 600 - 653 г (1 кг = до 4.75 €)

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 19.05. до 25.05.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


За д бър СТАРТ на деня -22% 1.02 €

0.79 € 1.55 ЛВ.

-35%

0.76 €

0.49 € 0.96 ЛВ. 72 г (1 кг = 6.81 €)

САМО

-23%

Кроасан MILKA

ванилия, шоколад, 50 г (1 кг = 15.80 €)

Кейк IDEAL или сладкиш OVI & SARI

0.46 €

0.35 € 0.68 ЛВ.

8.19 € 16.02 ЛВ.

Разтворимо кафе JACOBS* различни видове, 200 г (1 кг = 40.95 €)

1 кг = 40.95 €

Микс крекер и брецел SAVI STIX

250 г (1 кг = 4.36 €)

-20%

Кафе JACOBS

4.85 € 9.49 ЛВ.

Crema e Gusto, 1 кг

Monarch, Intense, 250 г (1 кг = 19.40 €)

-25%

СЕГА

Разтворимо кафе NESCAFE

-24% с карта

1.09 € 2.13 ЛВ.

Кафе на зърна LAVAZZA

0.18 € 0.35 ЛВ.

различни видове, 60 г (1 кг = 5.84 €)

10.86€ 21.24ЛВ.

1.15 €

25.20 €

0.24 €

Кроасан WELL DONE

без карта

САМО

6.12 €

21.49 € 42.03 ЛВ.

от вторник 19.05. до 25.05.2026

13.29 € 25.99 ЛВ.

Капсули NESCAFE DOLCE GUSTO

различни видове, 48 бр. (1 бр. = 0.28 €)

3in1, различни видове, 14 - 16.5 г (1 кг = до 12.86 €) *Отстъпката за продуктите важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online.

48 бр.


БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ И ОЩЕ

-23%

от вторник 19.05. до 25.05.2026

-21%

-20%

0.59 €

0.95 €

Вода DEVIN

0.75 € 1.47 ЛВ.

1.45 € 2.84 ЛВ.

Вода DEVIN

Студен чай FUZE

0.45 € 0.88 ЛВ. минерална, изворна, 1.5 л (1 л = 0.30 €)

20

-

%

Избрани напитки CAPPY 200 мл - 1.25 л

витамин, различни видове, 425 мл (1 л = 1.77 €)

различни видове, 1.5 л (1 л = 0.97 €)

-31%

-22%

1.87 €

0.97 €

Плодова напитка QUEENS

Газирана напитка BBB

1.29 € 2.52 ЛВ.

различни видове, 2л (1 л = 0.38 €)

-16%

-43%

1.02 €

0.89 €

Газирана напитка COCA COLA, FANTA или SPRITE

-24% 1.54 €

1.17 € 2.29 ЛВ. Бира ПИРИНСКО

PET, 2 л (1 л = 0.59 €)

0.75 € 1.47 ЛВ.

различни видове, 1л

0.85 € 1.66 ЛВ.

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

1.82 €

различни видове, 500 мл (1 л = 1.70 €)

20

-

%

Избрани бири ШУМЕНСКО 500 мл - 2 л

0.50 € 0.98 ЛВ. Бира ASTIKA

кен, 500 мл (1 л = 1.00 €)

-29% 1.26 €

0.89 € 1.74 ЛВ. Бира HEINEKEN

бутилка, 500 мл (1 л = 1.78 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-20%

-30%

3.21 €

9.61 €

2.55 € 4.99 ЛВ. Вино KARIBU

различни сортове, 750 мл (1 л = 3.40 €)

Вино VILLA YAMBOL

6.65 € 13.01 ЛВ. различни сортове, 3 л (1 л = 2.22 €)

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 19.05. до 25.05.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 19.05. до 25.05.2026

АЛКОХОЛНИ НАПИТКИ

САМО

-22%

11.04 €

5.87 €

10.49 € 20.52 ЛВ. Вермут MARTINI

4.55 € 8.90 ЛВ.

Мента ПЕЩЕРА

25%, 700 мл (1 л = 6.50 €)

20%

-

Избрани мастики ПЕЩЕРА

Rosso, Extra Dry, 15 - 18%, 1 л

200 мл - 1 л

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

САМО 12.65 €

10.99 € 21.49 ЛВ.

-22% 10.90 €

8.49 € 16.60 ЛВ.

Ракия ПЕЩЕРСКА

отлежала, 40%, 1 л

20%

-

Избрани спиртни напитки ЯМБОЛСКА ГРОЗДОВА 200 мл - 1 л

Ликьор JAGERMEISTER 35%, 700 мл (1 л = 15.70 €)

-21%

-20%

5.06 €

8.96 €

3.99 € 7.80 ЛВ.

7.15 € 13.98 ЛВ.

40%, 700 мл (1 л = 5.70 €)

37.5%, 1 л

Узо GOLD

Водка ALASKA

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-19%

-19%

12.36 €

6.44 €

-25% 9.66 €

9.99 € 19.54 ЛВ.

5.19 € 10.15 ЛВ.

7.15 € 13.98 ЛВ.

40%, 700 мл (1 л = 14.28 €)

40%, 700 мл (1 л = 7.42 €)

40%, 700 мл (1 л = 10.22 €)

-21%

САМО

39.11 €

-25%

40.95 €

22.09 €

Джин BEEFEATER

Уиски GLEN STONE

Уиски WILLIAM PEEL

30.65 € 59.95 ЛВ.

35.75 € 69.92 ЛВ.

16.35 € 31.98 ЛВ.

12 годишно, 40%, 700 мл (1 л = 43.79 €)

12 годишно, 40%, 700 мл (1 л = 51.08 €)

40%, 1 л

Уиски SINGLETON

Уиски GLENFIDDICH

Уиски BUSHMILLS


ЗА БЕБЕТО, ДОМАШНИТЕ ЛЮБИМЦИ И ДОМА от вторник 19.05. до 25.05.2026

-33%

20

-

%

Избрани паучове GERBER 80 - 150 г

без карта

-27%

7.15 € 13.98 ЛВ. -35% с карта

1.73 €

1.25 € 2.44 ЛВ.

4.59 € 8.98 ЛВ.

Prеmium различни видове, 415 мл (1 л = 3.02 €)

8.69 €

7.49 € 14.65 ЛВ.

различни видове, 70 г (1 кг = 5.58 €)

СЕГА

Гел за пране ARIEL Color

Гел, прах или капсули за пране SAVEX * различни видове

Гел: 1.08 л, 24 пр. (1 л = 4.25 €) Прах Premium Color: 2 кг (1 кг = 2.30 €) Капсули: 15 бр. (1 бр. = 0.31 €)

Препарат за съдове MEDIX

САМО

0.59 €

0.39 € 0.76 ЛВ.

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

Тоалетна хартия EMEKA Paradise, 3 пл., 30 бр. (1 бр. = 0.25 €)

-30% 5.52 €

3.85 € 7.53 ЛВ.

24.99 € 48.88 ЛВ.

Омекотител SEMANA

различни видове, 1.5 л (1 л = 2.57 €)

-31% 2.04 €

1.39 € 2.72 ЛВ.

Ароматизатор за тоалетна MEDIX

различни видове, 55 г (1 кг = 25.28 €)

25

-

%

Сапун ТЕО Bouquet

Пастет за котки GOURMET GOLD* 85 г, 4 х 85 г

-24% 2.04 €

1.55 € 3.03 ЛВ. Суха храна за котки WHISKAS

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

различни видове, 300 г (1 кг = 5.17 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.

2 x 3,6 л, 2 x 80 пр. (1 л = 3.48 €)


от вторник 19.05. до 25.05.2026

ЗА ДВОРА И ОЩЕ

6.99 € 13.67 ЛВ.

Термочанта CORUBA

11.75 € 22.98 ЛВ.

35 x 21 x 30 cм, 20L

Сгъваем туристически стол CORUBA

4.39 € 8.59 ЛВ. Комплект прибори UNIWELL

пластмасови (1 бр. = 0.22 €)

0.89 € 1.74 ЛВ.

3.49 € 6.83 ЛВ.

Силиконова форма за лед UNIWELL

Покривка ILAJA

140 x 180 см

1.79 € 3.50 ЛВ.

9.79 € 19.15 ЛВ.

20 бр.

1.39 € 2.72 ЛВ. Многофункционална помпа CORUBA

Соларни фенери за външно SOLID BY KAUFTEC PRO

КУПИ ЗА 10 €* И СПЕСТИ -50%

Метална соларна лампа SOLID BY KAUFTEC PRO

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

на избрани** нехранителни стоки

*В покупката от минимум 10 евро се включват САМО храни, напитки, препарати и козметика. Срок на кампанията от 12.05. до 01.06.2026 г. **I. Продукти, които НЕ могат да бъдат закупени с 50% отстъпка: А) 1. Тютюневи изделия, запалки и кибрити; 2. Бебешки стоки; 3. Перилни и почистващи препарати; 4. Козметика; 5. Торбички; 6. Хартиени продукти; 7. Батерии; 8. Очила за четене, книги, картички и опаковъчни продукти; 9. Опаковки за храна; 10. Торове, почвени субстрати и живи цветя; 11. Торби за смет, гъби и попивателни кърпи; 12. Хартии за печене и фолио за съхранение. 13. Крушки за осветление. Б) Не могат да бъдат закупени с 50% отстъпка продуктите, участващи в лоялна кампания ROSMARINO Elite с период 09.04.2026 до 13.07.2026 г. II. Кампанията се провежда само във физически магазини T MARKET и не важи за T MARKET online.

-28% 0.71 €

0.51 € Енергийна напитка HELL 1.00 ЛВ. различни видове, 250 мл (1 л = 2.04 €)


СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА Избрани продукти

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

15% -15%

-

Избрани продукти MY DAY

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-15% 6.44 €

5.45 € 10.66 ЛВ.

Кашкавал от краве мляко МАДЖАРОВ

БДС, 380 г (1 кг = 14.35 €)

без карта

4.09€ 8.00ЛВ.

23%

-26% с карта

1.76 €

2.99 € 5.85 ЛВ.

1.35 € 2.64 ЛВ.

1 л = 5.98 €

Прясно мляко MY DAY

Млечна сметана за готвене MY DAY*

3,5%, 1 л

UHT, 500 мл (1 л = 5.98 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

20%

-

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

Избрани продукти ЕКО МЕС

Шоколад LACMI*

без карта

цели лешници, 90 г 1.89€ 3.70ЛВ. или Шоколад ROSHEN* -31% с карта натурален, Brut 80%, Special 56%, 85 г

1.29 € 2.52 ЛВ. 1 кг = 15.18 €

без карта

1.67€ 3.27ЛВ. -52% с карта

0.79 € 1.55 ЛВ. 1 кг = до 9.41 €

Шоколад LACMI*

кокос и бадем, млечен с карамел, млечен, 84 - 100 г

без карта

3.48€ 6.81ЛВ. -28% с карта

2.49 € 4.87 ЛВ. 1 кг = до 17.18 €

Бонбони ROSHEN* Assortment

различни видове, 145 - 154 г Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.


21.05. - 24.05.

от ЧЕТВЪРТЪК до НЕДЕЛЯ ТЕЗИ ДНИ

Пилешко филе кг

5.39 € 10.54 ЛВ.

ТЕЗИ ДНИ

4.29 € 8.39 ЛВ.

Свински врат вакуум, без кост, кг

САМО 1.84 €

Гауда или Тилсит FARM MILK

1.69 € 3.31 ЛВ.

5.52 €

3.59 € 7.02 ЛВ.

без карта

7.15 € 13.98ЛВ. -27% с карта

5.19 € 10.15 ЛВ.

0.46 €

0.43 € 0.84 ЛВ.

слайс, 150 г (1 кг = 11.27 €)

-34%

САМО

Пудинг MIO&RIO

различни видове, 200 г (1 кг = 2.15 €)

Свежо сирене ЧИФЛИКЪ кутия, кг

Пиле Лудогорско*

мариновано печено, бр.

ТЕЗИ ДНИ

Банани

кг

1.39 € 2.72 ЛВ.

-28% 0.35 €

0.25 € 0.49 ЛВ.

Вафла БОРОВЕЦ

различни видове, 45 -55 г (1 кг = до 5.56 €)

В цената не е включена опаковка

2.04 € 3.99ЛВ.

без карта

-44%

-28% с карта

8.67 €

1.45 € 2.84 ЛВ. (1 кг = 1.16 €)

Консервирана храна за куче HAPPY TAILS*

различни видове, 1.25 кг

4.85 € 9.49 ЛВ. Вино СУХИНДОЛ различни сортове, 3 л (1 л = 1.62 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
tmar by PromoOferti.com - Issuu