Сладолед GALAXY Ball
-56%
ванилия, какао, 73 г (1 кг = 6.72 €)
1.12 €
Практичният избор № 25 / ОТ ВТОРНИК 16.06. до 22.06.2026
-25%
0.49 € 0.96 ЛВ.
8.09 €
5.99 € 11.72 ЛВ.
Краве сирене САЯНА вакуум, кг
Свинско контрафиле
ТАЗИ СЕДМИЦА
вакуум, кг
Български картофи пресни, кг
ТАЗИ СЕДМИЦА
3.49 € 6.83 ЛВ.
0.75 € 1.47 ЛВ.
САМО
ТАЗИ СЕДМИЦА
5.50 €
4.85 € 9.49 ЛВ.
Капсули NESCAFE DOLCE GUSTO
ПАКЕТ
1.89 € 3.70 ЛВ. Бира АРИАНА
кен, 4 х 500 мл (1 л = 0.95 €)
различни видове, 16 бр. (1 бр. = 0.30 €)
-23%
-21% 5.06 €
4 бр. 11.75 €
3.99 € 7.80 ЛВ.
8.99 € 17.58 ЛВ.
Узо GOLD
Тоалетна хартия FAMILIA
40%, 700 мл (1 л = 5.70 €)
различни видове, 32 + 16 бр. (1 бр. = 0.19 €)
КА
L XXX ОПА
КО В
Важна информация относно предложенията в настоящата брошура и магазините, за които те са валидни, може да намериш на 9 стр.
от вторник 16.06. до 22.06.2026
Пробвай нашите марки и ще повториш -23%
Кроасан WELL DONE
0.46 €
0.35 € 0.68 ЛВ. Зелен фасул WELL DONE
-15% 1.53 €
1.29 € 2.52 ЛВ.
400 г (1 кг = 3.23 €)
различни видове, 60 г (1 кг = 5.84 €)
-17%
-22%
1.32 €
1.53 €
Червена леща WELL DONE
Краставички WELL DONE
1.09 € 2.13 ЛВ.
1.19 € 2.33 ЛВ.
400 г, (1 кг = 2.73 €)
-15% 1.01 €
Точени кори EXTRA LINE
-18% 1.33 €
1.09 € 2.13 ЛВ.
1.35 € 2.64 ЛВ.
0.85 € 1.66 ЛВ.
Продукт за мазане EXTRA LINE
25%, 500 г (1 кг = 1.70 €)
-23% 1.30 €
0.99 € 1.94 ЛВ. 400 г (1 кг = 2.48 €)
Краве масло FARM MILK
-57% 3.21 €
400 г (1 кг = 2.73 €)
различни видове, 2 - 5 см, 3 - 6 см, 340 г (1 кг = 3.50 €)
82% 200 г (1 кг = 6.75 €)
-20% 1.25 €
0.99 € 1.94 ЛВ.
Мокри кърпи OPTIMA LINIJA Baby
64 бр.
-18% 2.19 €
1.79 € 3.50 ЛВ. Кухненска ролка BLOOM
2 пл.,1 бр.
Марката е собственост на свързано с „Максима България“ ЕООД дружество.
Царевица или грах EXTRA LINE
СУПЕР ИЗГОДНО
ВЗЕМИ
1+1
от вторник 16.06. до 22.06.2026 ЦЕНА ЗА 2 БР.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
5.62 € 10.99 ЛВ.
3.33 € 6.51 ЛВ.
Салам ОРЕХИТЕ
Шунка НАРОДЕН
шпек Сандвич, 210 г
300 г
Редовна цена за 1 бр. = 3.33 €
Редовна цена за 1 бр. = 5.62 €
1+1
1+1
ПАКЕТ
ПАКЕТ
(1 кг = 5.55 €)
ЦЕНА ЗА 2 БР.
(1 кг = 13.39 €)
ЦЕНА ЗА 2 БР.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
6.41 € 12.54 ЛВ.
3.06 € 5.98 ЛВ.
6.33 € 12.38 ЛВ.
Салам ОРЕХИТЕ
Луканка Старопланинска АВА
Шампоан или спрей балсам GLISS
луканков, 230 г
Редовна цена за 1 бр. = 6.41 €
160 г
различни видове, 200 - 400 мл
Редовна цена за 1 бр. = 3.06 €
1+1
ПАКЕТ
(1 кг = 13.94 €)
1+1
ПАКЕТ
(1 кг = 9.57 €)
(1 л = до 15.83 €)
50%
от
4.60 € 9.00 ЛВ.
-51%
Омекотител BINGO Редовна цена за 1 бр. = 4.60 €
1+1
ПАКЕТ
ЦЕНА ЗА 2 БР.
различни видове, 1.44 л
Редовна цена за 1 бр. = 6.33 €
1.82 €
1+1
ПАКЕТ (1 л = 1.60 €)
ЦЕНА ЗА 2 БР.
23.51 € 45.98 ЛВ. Гел за пране PERSIL
Color, 2.97 л, 66 пр.
Редовна цена за 1 бр. = 23.51 €
1+1
ПАКЕТ (1 л = 3.96 €)
0.89 € 1.74 ЛВ.
Макаронени изделия DIVELLA
избрани видове, 250 - 500 г (1 кг = до 3.56 €)
П вече време за теб -22% 2.81 €
2.19 € 4.28 ЛВ.
-34% 3.06 €
1.99 € 3.89 ЛВ.
Салата Снежанка ПРЕМИУМ ВКУС В КУТИЯ
САМО
Свински шницели ВКУС В КУТИЯ
-16%
400 г (1 кг = 5.48 €)
2.55 €
2.19 € 4.28 ЛВ.
2 х 140 г (1 кг = 7.11 €)
1.79 €
1.49 € 2.91 ЛВ.
Готвена храна в удобна опаковка
Патладжани с доматен сос ВКУС В КУТИЯ
-22% 2.04 €
400 г (1 кг = 3.98 €)
Картофено кюфте със сирене ВКУС В КУТИЯ
САМО
Талиатели Болонезе ВКУС В КУТИЯ
400 г (1 кг = 5.48 €)
1.59 € 3.11 ЛВ.
2.55 €
2.19 € 4.28 ЛВ.
4 х 55 г (1 кг = 6.78 €)
ЧЕТВЪРТЪК и ПЕТЪК
Пилешка супа ВКУС В КУТИЯ
400 г (1 кг = 5.48 €)
СЪБОТА и НЕДЕЛЯ
18.06. - 19.06.2026
20.06. - 21.06.2026
-
25%
-
25%
ПАКЕТИРАНИ КРОАСАНИ, СУХИ ПАСТИ И РУЛА
КОЛБАСИ
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 16.06. до 22.06.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.
от вторник 16.06. до 22.06.2026
ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ ТАЗИ СЕДМИЦА
1.65 € 3.23 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
Ягоди
500 г (1 кг = 3.30 €)
1.29 € 2.52 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
2.79 € 5.46 ЛВ.
Нектарини кг
1.89 € 3.70 ЛВ.
Ябълки Златни кг
ТАЗИ СЕДМИЦА
Български краставици кг
Червени чушки кг
ТАЗИ СЕДМИЦА
1.79 € 3.50 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
ТАЗИ СЕДМИЦА
Кайсии кг
1.99 € 3.89 ЛВ.
Авокадо едро, бр.
0.99 € 1.94 ЛВ.
1.15 € 2.25 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
ТАЗИ СЕДМИЦА
ТАЗИ СЕДМИЦА
Диня кг
0.69 € 1.35 ЛВ.
Розови домати кг
ТАЗИ СЕДМИЦА
Чушки Сиврия кг
1.69 € 3.31 ЛВ.
Български тиквички кг
0.89 € 1.74 ЛВ.
-21% 3.32 €
2.59 € 5.07 ЛВ. Фреш или смути RAW BRANI различни видове, 1л
ЛЕГЕНДА: Брошурата важи за следните магазини Т МARKET: гр. Айтос; гр. Ахтопол; гр. Бяла; гр. Варна; гр. Враца; гр. Гоце Делчев; гр. Девня; гр. Добрич; гр. Дулово; гр. Елин Пелин; гр. Елхово; гр. Етрополе; гр. Карнобат; гр. Козлодуй; гр. Костенец; гр. Костинброд; гр. Крумовград; гр. Ловеч; гр. Лом; гр. Несебър, ул. ж.к.Черно море 40-42; к.к. Слънчев бряг, кв. Пясъците 15; гр. Нова Загора; гр. Омуртаг; гр. Павликени; гр. Перник, кв. Изток, ул. Благой Гебрев 35А; гр. Плевен, ж.к. Сторгозия 79, пл. Иван Миндиликов 1; гр. Пловдив, бул. Съединение, РУМ, бул. Шипка 6, ж.к. Христо Смирненски, бул. Пещерско шосе 133 /КОРОНА/; гр. Поморие; гр. Попово; гр. Приморско; гр. Провадия; гр. Първомай; гр. Раднево; гр. Радомир; гр. Разград , ж.к. Орел, ул. Юмрукчал 15; гр. Разлог; гр. Самоков; гр. Сандански; гр. Свищов; гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А, ж.к. Люлин 2, до бл. 227, ж.к. Връбница, ул. Златен клас 10, ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47, ж.к. Гевгелийски, ул. Мачуково, срещу бл. 1, ж.к. Люлин 10, ул. Гоце Делчев (УПИ 8, кв.32), ж.к. Красна поляна, ул. Суходолска 2, бул. България, пл. Ручей, ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10, ул. Костенски водопад 102, ж.к. Овча купел-2, до бл. 18, ж.к. Иван Вазов, ул. Стефан Малинов 2, ж.к. Стрелбище, ул. Червена роза 50, ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2, бул. Възкресение 85, ж.к. Дружба 1, ул. „5030“ 6, ж.к. Люлин 3, ул. Панчо Владигеров 44, ж.к. Студентски град, ул. Академик Борис Стефанов 38, ж.к. Люлин 9, ул. Асен Николов 19, бул. Ген. Столетов 70/Банишора, ж.к. Люлин 5, бул. Райко Даскалов 15; гр. Съединение; с. Синеморец, ул. Бутамя №24; гр. Търговище; гр. Царево; гр. Черноморец; гр. Ямбол, ул. Търговска 85, ул. Георги Бенковски 113. Предложенията, обозначени с този знак, НЕ важат за следните магазини: гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А; ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47; ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10; ж.к. Овча купел-2, до бл. 18; ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2; ж.к. Дружба 1, ул. „5030“ 6. Марката е собственост на свързано с „Максима България“ ЕООД дружество.
9
от вторник 16.06. до 22.06.2026
МЕСО И ОЩЕ ТАЗИ СЕДМИЦА
Свински бут
без кост, вакуум, кг
3.49 € 6.83 ЛВ.
САМО 3.22 €
2.79 € 5.46 ЛВ.
САМО 3.57 €
3.29 € 6.43 ЛВ.
Свинско карначе Стара Планина МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
МАП, 400 г (1 кг = 6.98 €)
ТАЗИ СЕДМИЦА
2.29 € 4.48 ЛВ.
Свински врат с кост, нарязан, 560 г (1 кг = 5.88 €)
Кюфтета или кебапчета ЦЪР-ПЪР
6 бр. тарелка, 420 г (1 кг = 5.46 €)
САМО 4.09 €
3.89 € 7.61 ЛВ.
Свински гърди с кост МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ МАП, 560 г (1 кг = 6.95 €)
-21% 2.55 €
1.99 € 3.89 ЛВ. Кайма ЗЮМБИЛСКИ плик, 400 г (1 кг = 4.98 €)
ТАЗИ СЕДМИЦА
ТАЗИ СЕДМИЦА
5.55 € 10.85 ЛВ.
1.99 € 3.89 ЛВ.
Пилешко филе
Пилешко бутче МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
МАП, кг
тарелка, охладено, МАП, кг
САМО 2.91 €
2.55 € 4.99 ЛВ.
Пилешки крила МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
3.49 €
2.49 € 4.87 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
3.59 € 7.02 ЛВ.
1.53 € 2.99 ЛВ.
Пилешка пържола МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
разполовени, МАП, 700 г (1 кг = 3.65 €)
-28%
ТАЗИ СЕДМИЦА
Пилешки дробчета МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ МАП, 500 г (1 кг = 3.06 €)
без кожа, МАП, 650 г (1 кг = 5.53 €)
Замразена скумрия Японикус цяла, 100-300, 1 кг
САМО 3.57 €
3.19 € 6.24 ЛВ. от сьомга, 800 г (1 кг = 3.99 €)
Замразен комплект за супа DAGAMA
САМО 1.99 €
1.79 € 3.50 ЛВ.
Замразена панирана шунка със сирене
320 г (1 кг = 5.60 €)
Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 16.06. до 22.06.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.
от вторник 16.06. до 22.06.2026
КОЛБАСИ
-22% 3.86 €
2.99 € 5.85 ЛВ.
Наденица KEN
Македонска, Лионска, 390 г (1 кг = 7.67 €)
-28%
-29% 5.11 €
1.53 €
Кренвирши KEN
Свинска шунка от бут
1.09 € 2.13 ЛВ.
3.59 € 7.02 ЛВ.
680 г (1 кг = 5.28 €)
слайс, 150 г (1 кг = 7.27 €)
-34%
-28%
3.06 €
1.53 €
1.99 € 3.89 ЛВ.
1.09 € 2.13 ЛВ.
Салам РИЛА
Колбас КОЛБАСО
слайс, 130 г (1 кг = 8.39 €)
телешки, хамбургски, камчия, 750 г (1 кг = 2.66 €)
-24%
-22%
4.60 €
2.04 €
Салам МЕСКО Мелник
Салам SERRANO
3.49 € 6.83 ЛВ.
Салчичон, Чоризо, 100 г (1 кг = 15.90 €)
-20%
-34%
5.49 € 10.74 ЛВ.
6.84 €
4.49 € 8.78 ЛВ.
4.49 € 8.78 ЛВ.
Телешка, Дивечова, Панагюрска, 170 г (1 кг = 26.42 €)
Чардака, Телешка, 170 - 210 г (1 кг = до 26.42 €)
Луканка МОЛЕРИТЕ
6.64 €
1.59 € 3.11 ЛВ.
230 г (1 кг = 15.18 €)
5.62 €
-17%
Луканка ОРЕХИТЕ
-28%
-30%
3.57 €
6.78 €
2.55 € 4.99 ЛВ.
4.69 € 9.17 ЛВ.
слайс, 160 г (1 кг = 15.94 €)
Добруджански, Телешки, 160 г (1 кг = 29.32 €)
Манастирски суджук ЕКО МЕС
Суджук ОРЕХИТЕ
Луканков салам Чоризо вакуум, кг
от вторник 16.06. до 22.06.2026
МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ ТАЗИ СЕДМИЦА
4.99 € 9.76 ЛВ.
Натрошено сирене РОДОПСКО ЧУДО
-15% 9.66 €
8.19 € 16.02 ЛВ.
Краве сирене ДОМЛЯН кутия, 800 г (1 кг = 10.24 €)
3.21 €
2.69 € 5.26 ЛВ.
10.12 €
7.69 € 15.04 ЛВ.
1.39 € 2.72 ЛВ. лайт 2%, 180 г (1 кг = 7.73 €)
Кисело мляко РОДОПСКО ЧУДО
с каймак 4%, 1 кг
-24%
1.61 €
Сирене котидж OLYMPUS
800 г (1 кг = 6.24 €)
-16%
САМО
Кашкавал РАФТИС
кг
-24% 10.22 €
7.69 € 15.04 ЛВ.
-44% 6.44 €
3.59 € 7.02 ЛВ.
Моцарела MLEKPOL
твърда, кг
цена за
1 кг
Кашкавал от краве мляко BELIISA
400 г (1 кг = 8.98 €)
без карта
2.99 € 5.85ЛВ. -20% с карта
2.39 € 4.67 ЛВ.
Моцарела или гауда ROSTAR*
слайс, 200 г
1 кг = 11.95 €
-24% 4.35 €
3.29 € 6.43 ЛВ.
Топено пушено сирене БУЛГАРЧЕ 500 г (1 кг = 6.58 €)
-18%
САМО
0.80 €
САМО
1.32 €
1.80 €
Кисело мляко ВЕРЕЯ
ACTIVIA
Заквасена сметана OLYMPUS
0.65 € 1.27 ЛВ.
3.6%, ЗНП, 400 г (1 кг = 1.63 €)
САМО
-44%
1.66 €
1.45 € 2.84 ЛВ.
Прясно мляко ВЕРЕЯ Чудно
1.55 € 3.03 ЛВ.
1.15 € 2.25 ЛВ.
с плодове, различни видове, 280 г (1 кг = 4.11 €)
4.60 €
2.55 € 4.99 ЛВ.
500 г
20%, 350 г (1 кг = 4.43 €)
3/4 Масло PRESIDENT
60%, 200 г (1 кг = 12.75 €)
без карта
2.04 € 3.99ЛВ. -36% с карта
1.29 € 2.52 ЛВ.
Точени кори BELLA* 400 г
1 кг = 3.23 €
3.7% ,1 л
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 16.06. до 22.06.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.
ХЛЕБЕН БАР И КУЛИНАРИЯ
-34% 0.84 €
Хляб Сомун 300 г (1 кг = 1.84 €)
0.55 € 1.08 ЛВ.
-28% 1.10 €
0.79 € 1.55 ЛВ.
от вторник 16.06. до 22.06.2026 Хляб пшеничноцаревичен
400 г (1 кг = 1.98 €)
20%
-
Избрани закуски ФОРНЕТТИ
ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР
-27%
Селска багета макси, бр.
1.22 €
ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР
-34% 0.23 €
0.15 € 0.29 ЛВ.
0.89 € 1.74 ЛВ.
Франзела бяла мини, бр.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-25% 4.79 €
3.59 € 7.02 ЛВ. Баклава АМБЕЛИНО
700 г (1 кг = 5.13 €) ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР
ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР
-19%
-41%
2.86 €
0.51 €
2.29 € 4.48 ЛВ.
0.30 € 0.59 ЛВ.
Кюфте или кебапче печено
4 бр. в оп. (цена за 4 бр. в оп. = 1.20 €/2.35 ЛВ.)
В цената не е включена опаковка
Маслини черни Екстра Джъмбо
-27% 7.15 €
Пиле Лудогорско
мариновано печено, бр.
5.19 € 10.15 ЛВ.
В цената не е включена опаковка
161-180*, 400 г (1 кг = 5.73 €)
-19% 4.09 €
3.29 € 6.43 ЛВ.
-27% 1.17 €
0.85 € 1.66 ЛВ.
Салата Тирокафтери NIKIS 500 г (1 кг = 6.58 €)
Сладолед ЧЕРНОМОРЕЦ 70 г (1 кг = 12.15 €)
*Номерацията показва брой маслини в 1 кг .
-44% 3.95 €
2.19 € 4.28 ЛВ.
-35% 2.30 €
1.49 € 2.91 ЛВ.
Замразено Бутер тесто BELLA 800 г (1 кг = 2.74 €)
-37% 4.09 €
Замразена пица PASSIONATA
2.55 € 4.99 ЛВ.
различни видове, 320 - 335 г (1 кг = до 7.97 €)
Сладолед COOL&ZERO
без захар, 50 г (1 кг = 29.80 €)
-44% 3.57 €
1.99 € 3.89 ЛВ.
Сладолед FAMILIA MEDIUM
различни видове, 345 - 346 г (1 кг = до 5.77 €)
от вторник 16.06. до 22.06.2026
ОСНОВНИ ХРАНИ
САМО
Олио EXTRA LINE
1.68 €
1.49 € 2.91 ЛВ.
слънчогледово, 1л
-25%
-22%
5.36 €
1.15 €
3.99 € 7.80 ЛВ.
0.89 € 1.74 ЛВ.
Cалатен микс DI PALIO
Брашно СОФИЯ МЕЛ
-32%
-22%
1.02 €
2.04 €
1 кг
Захар IZZI
Ориз FIORRE
-43%
-26%
-29%
0.86 €
4.09 €
1.97 €
1л
Екстра, 1 кг
1.59 € 3.11 ЛВ.
0.69 € 1.35 ЛВ.
0.49 € 0.96 ЛВ.
2.99 € 5.85 ЛВ.
Домати SARA
0.49 €
0.30 € 0.59 ЛВ.
1.39 € 2.72 ЛВ.
Лютеница DERONI
на кубчета, 400 г (1 кг = 1.23 €)
-38%
Класик, Български, 1 кг
Лютеница ОЛИНЕЗА
домашна, едросмляна, 520 г (1 кг = 5.75 €)
Инстантни спагети TURCO MIE
различни видове, 70 г (1 кг = 4.29 €)
-21% 7.66 €
5.99 € 11.72 ЛВ.
детска, 265 г (1 кг = 5.25 €)
Натурален пчелен мед ПЧЕЛИНЪ
900 г (1 кг = 6.66 €)
САМО 2.23 €
1.99 € 3.89 ЛВ.
Конфитюр ЦИМА
различни видове, 220 - 360 г (1 кг = до 9.05 €)
25%
-
Избрани продукти ELABO
-25% 1.46 €
1.09 € 2.13 ЛВ.
Сос UNI FOOD соев, 250 мл (1 л = 4.36 €)
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Цените Цените важат важат за обявения за обявения период период или или до изчерпване до изчерпване на наличностите на наличностите в съответния в съответния магазин. магазин. Цените Цените са валидни са валидни от 11.11.отдо16.06. 17.11.2025 до 22.06.2026 г., освенг.,ако освен за даден ако запродукт даден продукт или група или продукти група продукти не е посочен не е
другпосочен срок. Стоките друг срок. се продават Стоките се в количества, продават в количества, обичайни заобичайни едно домакинство, за едно домакинство, ако друго неако е изрично друго непосочено е изричнодопосочено конкретния до конкретния артикул. Възможно артикул.еВъзможно някои от продуктите е някои от продуктите да не са налични да не са въвналични всички във всички разновидности. Снимките са с илюстративна Снимките са с илюстративна цел. Максима България цел. Максима не носи България отговорност не носизаотговорност допуснати печатни за допуснати грешки. печатни Всичкигрешки. цени саВсички посочени ценив евро са посочени и лева, ив севро включен и лева, ДДС. и с включен ДДС. 10 разновидности.
ОСНОВНИ ХРАНИ, СОЛЕНИ ИЗДЕЛИЯ И ЯДКИ от вторник 16.06. до 22.06.2026
20%
-24%
-
5.93 €
4.49 € 8.78 ЛВ.
Избрани продукти NATURALE FOOD
Зърнена закуска NESTLE
различни видове, 550 - 625 г (1 кг = до 8.17 €)
-34% 19.42 €
12.75 € 24.94 ЛВ.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Кашу
печено, кг
-49% 11.75 €
5.99 € 11.72 ЛВ.
Оризови ядки Какино тане класик, кг
20%
-
Избрани продукти BORN WINNER
55 - 100 г
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-32%
-23%
1.17 €
0.38 €
Крекери RAXI мини
чийзбургер, кетчуп, 35 г (1 кг = 8.29 €)
0.79 € 1.55 ЛВ.
сол, лук, 100 г (1 кг = 7.90 €)
-38% 1.61 €
0.99 € 1.94 ЛВ.
0.29 € 0.57 ЛВ.
-33% 2.04 €
1.35 € 2.64 ЛВ.
Хлебни кубчета KUBETI
-29% 1.27 €
0.89 € 1.74 ЛВ. Снакс POM BAR
оригинал, сирене, 50 г (1 кг = 17.80 €)
Чипс CHIO
различни видове, 125 г (1 кг = 10.80 €)
Чипс DORITOS
царевичен люти чушки, сирене, 90 г (1 кг = 11.00 €) без карта
-37%
0.81 € 1.58ЛВ.
3.16 €
-24% с карта
1.99 € 3.89 ЛВ.
Чипс RUFFLES
0.61 € 1.19 ЛВ.
Кроасан 7DAYS*
различни видове, 92 г
1 кг = 6.64 €
сол, кетчуп, 230 г (1 кг = 8.66 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online.
-22% 1.02 €
0.79 € 1.55 ЛВ.
Кроасан MILKA
ванилия, шоколад, 50 г (1 кг = 15.80 €)
от вторник 16.06. до 22.06.2026
СЛАДКИ ИЗДЕЛИЯ
-21%
САМО
Бонбони ROSHEN
5.87 €
4.59 € 8.98 ЛВ.
5.14 €
Bim Bom, jelly, кг
4.59 € 8.98 ЛВ. Бонбони RAFFAELLO
230 г (1 кг = 19.96 €)
Бонбони PERGALE
-23%
-16%
Бонбони ROSHEN
-28%
Шоколад MILKA
2.60 €
асорти, различни видове, 110 - 114 г (1 кг = до 18.10 €)
3.48 €
Choco Lapki, Krock, 500 г (1 кг = 5.78 €)
2.09 €
различни видове, 90 - 95 г (1 кг = до 16.56 €)
-31%
Шоколад ROSHEN Nut Out
-19%
Десерт LION 2pack или KITKAT Chunky Duo
-16% 0.78 €
Десерт SNICKERS, TWIX или MARS
-28%
Бисквити MILKA
1.99 € 3.89 ЛВ.
1.89 €
1.29 € 2.52 ЛВ.
25%
различни видове, 90 г (1 кг = 14.34 €)
2.89 € 5.65 ЛВ.
0.98 €
0.79 € 1.55 ЛВ.
различни видове, 60 - 64 г (1 кг = до 13.17 €)
Тунквани бисквити ПРЕСТИЖ
-
1.49 € 2.91 ЛВ.
0.65 € 1.27 ЛВ.
различни видове, 36.5 - 51 г (1 кг = до 17.81 €)
2.04 €
Lilastix, chocominis, chocojaffa малина 112 - 150 г (1 кг = до 12.95 €)
-24%
Бисквити PETIT BEURRE
1.45 € 2.84 ЛВ.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-23% 1.30 €
0.99 € 1.94 ЛВ.
Пурички KONAFETTO
различни видове, 140 г (1 кг = 7.08 €)
-34% 1.51 €
0.99 € 1.94 ЛВ.
Вафли ROSHEN
различни видове, 216 г (1 кг = 4.59 €)
1.25 €
0.95 € 1.86 ЛВ.
различни видове, 225 г (1 кг = 4.23 €)
Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 16.06. до 22.06.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.
КАФЕТА И СЛАДКИ ИЗДЕЛИЯ
-26% 3.88 €
2.85 € 5.57 ЛВ.
Вафли НАЯ
различни видове, 600 - 653 г (1 кг = до 4.75 €)
от вторник 16.06. до 22.06.2026
-19%
-36%
1.97 €
0.46 €
1.59 € 3.11 ЛВ.
0.29 € 0.57 ЛВ.
Вафла СПОКО MAXI
49 г (1 кг = 5.92 €)
Пурички CAPRICE
шоколадови, 115 г (1 кг = 13.83 €)
-33% 2.55 €
1.69 € 3.31 ЛВ.
САМО 7.62 €
Суха паста ПРЕСТИЖ
различни видове, 300 г
Какаов крем NUTELLA
0.76 €
0.49 € 0.96 ЛВ.
(1 кг = 5.64 €)
72 г (1 кг = 6.81 €)
-21%
САМО
17.89 € 34.99 ЛВ.
12.79 € 25.02 ЛВ.
Кафе на зърна JACOBS
Кафе на зърна SANTOS
750 г (1 кг = 8.66 €)
Monarch, 1 кг
-18%
-29%
-22%
6.30 €
10.19 €
3.48 €
Crema e Gusto, 250 г (1 кг = 20.60 €)
2.35 €
1.69 € 3.31 ЛВ.
3in1, плик, 10 x 15.5 г (1 кг = 10.91 €)
2.69 € 5.26 ЛВ.
азтворимо Р кафе NESCAFE
Кафе LAVAZZA
-28%
Rush, 1 кг
7.19 € 14.06 ЛВ.
5.15 € 10.07 ЛВ.
classic, 250 г (1 кг = 28.76 €)
Разтворимо кафе NESCAFE
-36% 0.25 €
Кейк IDEAL или сладкиш OVI & SARI
14.16€
22.86 €
6.49 € 12.69 ЛВ.
-35%
Разтворимо кафе JACOBS
0.16 € 0.31 ЛВ.
2in1, 3in1, различни видове, 11.10 - 15.10 г (1 кг = до 14.42 €)
*Отстъпката за продуктите важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online.
Кафе NOVA BRASILIA
различни видове, 200 г (1 кг = 13.45 €)
БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ И БИРИ
-32%
20
-
%
1.61 €
1.09 € 2.13 ЛВ.
Избрани води ГОРНА БАНЯ
Напитка PRISUN
500 мл - 10 л
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-29% 2.81 €
1.99 € 3.89 ЛВ.
Вода DEVIN
изворна, 11 л (1 л = 0.19 €)
различни видове, 1.5 л (1 л = 0.73 €)
-36%
от вторник 16.06. до 22.06.2026
20%
-
Избрани напитки CAPPY
200 мл - 1.25 л Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-19%
1.87 €
1.35 €
Напитка QUEENS Cool
Енергийка напитка RED BULL
1.19 € 2.33 ЛВ.
1.09 € 2.13 ЛВ.
различни видове, 2л (1 л = 0.60 €)
250 мл (1 л = 4.36 €)
-16%
САМО
0.95 €
0.46 €
0.79 € 1.55 ЛВ.
Бира MORETTI
0.43 € 0.84 ЛВ.
Бира BARLEY
4%, кен, 500 мл (1 л = 0.86 €)
бутилка, кен, 500 мл (1 л = 1.58 €)
15%
-
Избрани газирани напитки COCA COLA, FANTA и SPRITE 330 мл - 2 л
-22% 1.15 €
0.89 € 1.74 ЛВ.
Бира BECK’S
кен, 500 мл (1 л = 1.78 €)
-25% 1.51 €
1.12 € 2.19 ЛВ.
Бира АРИАНА
PET, 2 л (1 л = 5.60 €)
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-27% 1.17 €
0.85 € 1.66 ЛВ. Сайдер SOMERSBY
различни видове, 330 мл (1 л = 2.58 €)
Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 16.06. до 22.06.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.
от вторник 16.06. до 22.06.2026
АЛКОХОЛНИ НАПИТКИ
-21% 8.28 €
6.49 € 12.69 ЛВ.
Джин STRANGE LUVE LONDON DRY
40%, 700 мл (1 л = 9.28 €)
-22%
20%
-
6.67 €
5.19 € 10.15 ЛВ.
Избрани вина TCHERGA
Вино SOPHIA Карнобат
750 мл - 3 л
бяло, червено, 12%, 3 л (1 л = 1.73 €)
-20%
-15%
5.15 €
10.00 €
4.09 € 8.00 ЛВ.
8.49 € 16.60 ЛВ.
37.5%, 700 мл (1 л = 5.85 €)
40%, 700 л (1 л = 12.13 €)
-18%
САМО
8.99 €
7.31 €
Водка PLATINIUM
7.29 € 14.26 ЛВ.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-26% 6.88 €
5.09 € 9.96 ЛВ.
Водка ABSOLUT
6.69 € 13.08 ЛВ.
Мастика ПЕЩЕРА
47%, 700 мл (1 л = 7.28 €)
Уиски HANKEY BANNISTER
40%, 700 мл (1 л = 9.56 €)
Спиртна Напитка ГРОЗДЕН
1л
-24%
-21%
9.66 €
21.63 €
7.29 € 14.26 ЛВ. Уиски WILLIAM PEEL
40%, 700 мл (1 л = 10.42 €)
-16% 21.63 €
17.99 € 35.19 ЛВ.
Уиски JACK DANIEL’S 40%, 700 мл (1 л = 25.70 €)
20%
-
16.99 € 33.23 ЛВ.
Избрани видове уиски BLACK RAM
Уиски BUSHMILLS Black Bush
200 мл - 1 л
40%, 700 мл (1 л = 24.28 €)
-30% 19.78 €
13.79 € 26.97 ЛВ.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Уиски JOHNNIE WALKER Red Label 40%, 1 л
-21% 22.82 €
17.99 € 35.19 ЛВ. Уиски JAMESON 40%, 1 л
ЗА БЕБЕТО, ДОМАШНИТЕ ЛЮБИМЦИ И ДОМА от вторник 16.06. до 22.06.2026
-32%
20
-
%
1.02 €
Слънцезащитни продукти SUNLIKE
0.69 € 1.35 ЛВ.
Сапун ТЕО
Rich milk, различни видове, 90 г (1 кг = 7.67 €)
-46% 5.62 €
2.99 € 5.85 ЛВ.
Паста за зъби PARODONTAX
Classic, Fluoride, UltraClean, 75 мл (1 л = 39.87 €)
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-15%
-35%
3.06 €
5.11 €
2.59 € 5.07 ЛВ.
3.29 € 6.43 ЛВ. Дезодорант NIVEA
различни видове, 150 мл (1 л = 21.94 €) без карта
Препарат за съдове FAIRY
3.35 € 6.55 ЛВ.
Мокри кърпи за почистване BINGO*
Сапун, 96 бр.
7.69 € 15.04 ЛВ.
1.59 € 3.11 ЛВ.
5.24 €
2.55 € 4.99 ЛВ.
-39% с карта
2.17 €
-36%
-37% с карта
без карта
различни видове, 16-20 бр.
-26%
различни видове, 450 мл (1 л = 3.54 €)
4.09 € 8.00ЛВ.
12.78 € 25.00ЛВ.
Дамски превръзки NATURELLA
Гел, прах или капсули за пране SAVEX*
различни видове Гел: 1.8 л, 40 пр. (1 л = 4.28 €) Прах Premium Color: 3.6 кг, 45 пр. (1 кг = 2.14 €) Капсули: 32 бр. (1 бр. = 0.25 €)
Ароматизатор за тоалетна BREF Power Aktiv различни видове, 3 x 50 г (1 кг = 22.34 €) без карта
8.69 € 17.00ЛВ. -16% с карта
7.29 € 14.26 ЛВ. 1 кг = 0.73 €
-34% 6.13 €
3.99 € 7.80 ЛВ. Пауч за котки FELIX
различни видове, 12 x 85 г (1 кг = 3.92 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.
Суха кучешка храна ECONOMIC*
10 кг
СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА
СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА
25
-
%
Избрани продукти ТАНДЕМ
15%
-
Избрани продукти
-31% 0.95 €
0.65 € 1.27 ЛВ. Кисело мляко САЯНА
4.5%, 400 г (1 кг = 1.63 €)
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Купи за своя домашен любимец нашите марки и ще повториш
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА
Период на промоцията: 15.06-15.07.2026 г.
Футболни награди на
всеки час
30%
-
Избрани бири КАМЕНИЦА**
1 2
ен бол фут
пуф
Купи Каменица* Регистрирай кода под капачката/езичето на kamenitzapromo.bg
И участвай за награди!
футболна
топка
н сак
спорте
*В играта с кодове участват всички продукти на Каменица, с изключение на Каменица 0.0 и Каменица стъклена бутилка с промоопаковка. Регистрирай кода под езичетата или под капачките на www.kamenitzapromo.bg и участвай в тегленията за футболни награди. С един код може да са спечели само една награда в рамките на 24 часа. Участват само пълнолетни. Изображенията на наградите са с илюстративна цел. Период на промоцията: 15.06-15.07.2026 г. Пълни правила на www.kamenitzapromo.bg
** Период на намалението 16.06 - 22.06. 2026г. Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
18.06. - 21.06.
от ЧЕТВЪРТЪК до НЕДЕЛЯ -34%
ТЕЗИ ДНИ
5.52 €
4.59 € 8.98 ЛВ.
3.59 € 7.02 ЛВ.
Свински врат
Свежо сирене ЧИФЛИКЪ
без кост, вакуум кг
-43% 10.22 €
5.79 € 11.32 ЛВ.
кутия, кг
Кашкавал от краве мляко MILKI DREAM
ТЕЗИ ДНИ
800 г (1 кг = 7.24 €)
Банани
кг
1.29 € 2.52 ЛВ. 800 г без карта
0.72€ 1.41 ЛВ. -37% с карта
0.45 € 0.88 ЛВ. 1 кг = 1.22 €
Кисело мляко ЕЛИ*
2%, 370 г
ТЕЗИ ДНИ
2.29 € 4.48 ЛВ.
-28% 0.35 €
0.25 € 0.49 ЛВ.
Яйца BALTICOVO
размер L, 10 бр. (1 бр. = 0.23 €)
Вафла БОРОВЕЦ
различни видове, 45 -55 г (1 кг = до 5.56 €)
-34% 3.88 €
2.55 € 4.99 ЛВ.
Сладолед FAMILIA GRAND
различни видове, 433 - 470 г (1 кг = до 5.89 €)
-28% 2.04 €
1.45 € 2.84 ЛВ.
Консервирана храна за куче HAPPY TAILS
различни видове, 1.25 кг (1 кг = 1.16 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.