-37% 9.04€/17.69ЛВ.
Практичният избор № 1 / ОТ ВТОРНИК 30.12.2025 до 05.01.2026
-40% 1.27€/2.49ЛВ.
0.76 € 1.49 ЛВ.
Шоколад МЛЕЧЕН
различни видове, 80 г (1 кг = 9.50 €)
Свински врат
ТЕЗИ ДНИ
3.83 € 7.49 ЛВ.
без кост, вакуум, кг
3.32 € 6.49 ЛВ.
Свински бут без кост, вакуум, кг
кг
0.76 € 1.49 ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ.
Кафе NOVA BRASILIA
класик, 450 г (1 кг = 12.49 €)
-33% 9.20€/17.99ЛВ.
6.13 € 11.99 ЛВ.
Само на 30.-31.12 ТАЗИ СЕДМИЦА
Мандарини
ТАЗИ СЕДМИЦА
Краве сирене ЕЛЕНА
тенекия, 800 г (1 кг = 7.67 €)
Банани
ТЕЗИ ДНИ
кг
1.12 € 2.19 ЛВ.
Само на 30.12-01.01
-40% 10.22€/19.99ЛВ.
6.13 € 11.99 ЛВ.
Кашкавал от краве мляко СОКОЛОВО вакуум, кг
Само на 03.-05.01
-23% 0.97€/1.89ЛВ.
0.74 € 1.45 ЛВ.
Кисело мляко БОЖЕНЦИ
4%, 400 г (1 кг = 1.85 €)
-24%
2л
3.40€/6.65ЛВ.
2.55 € 4.99 ЛВ.
Прясно мляко ВЕРЕЯ
-31% 3.22€/6.29ЛВ.
2.19 € 4.29 ЛВ.
Точени кори ФАМИЛИЯ 2 х 400 г (1 кг = 2.75 €)
6.64€/12.99ЛВ.
5.11 € 9.99 ЛВ. без карта
-33% с карта
10.22 € 19.99 ЛВ.
1.53 € 2.99 ЛВ.
От 23.12.2025 до 05.01.2026 Бабек, луканка или -33% бански старец 7.31€/14.29ЛВ. МОЛЕРИТЕ
4.85 € 9.49 ЛВ.
220 г (1 кг = 23.23 €)
15.33 € 29.99ЛВ.
2.30€/4.49ЛВ.
Руска салата ПРЕМИУМ ВКУС В КУТИЯ
400 г (1 кг = 3.83 €)
3%, 2 л (1 л = 1.28 €)
-23%
-33%
Бонбони FERRERO ROCHER 200 г (1 кг = 24.25 €)
-16% 0.49€/0.95ЛВ.
0.40 € 0.79 ЛВ.
Крекери SAVI
различни видове, 90 г (1 кг = 4.45 €)
Бадем*
печен, кг
-45%
-33%
10.22€/19.99ЛВ.
14.60€/28.55ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ.
Вино SOPHIA
различни сортове, 5 л (1 л = 1.13 €)
9.71 € 18.99 ЛВ.
Уиски J&B
40%, 700 мл (1 л = 13.88 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online. Важна информация относно предложенията в настоящата брошура и магазините, за които те са валидни, може да намериш на 29 стр.
от вторник 30. до 31.12.2025
ЗА ВЕСЕЛАТА
КОМПАНИЯ ТЕЗИ ДНИ
Портокали
-23%
кг
2.00€/3.92ЛВ.
1.53 € 2.99 ЛВ.
0.81 € 1.59 ЛВ.
-34% 2.74€/5.35ЛВ.
1.78 € 3.49 ЛВ.
Пенлива напитка FESTIVE MOMENTS
8%, 750 мл (1 л = 2.38 €)
Заквасена сметана OLYMPUS
20%, 350 г (1 кг = 4.38 €)
-25% 4.79€/9.37ЛВ.
3.57 € 6.99 ЛВ.
Баклава АМБЕЛИНО
700 г (1 кг = 5.10 €)
От 23. до 31.12.2025 Яйца ЕКО ЕГС
размер L, 10 бр. (1 бр. = 0.22 €)
-34%
-20%
3.37€/6.59ЛВ.
1.74€/3.40ЛВ.
2.19 € 4.29 ЛВ.
1.38 € 2.69 ЛВ.
Газирана напитка COCA COLA, FANTA или SPRITE
-32% 20.45€/39.99ЛВ.
13.80 € 26.99 ЛВ.
различни видове, 2 л (1 л = 0.69 €)
Печен микс ЕЛИТ делукс
кг
От 23. до 31.12.2025 Бира ПИРИНСКО
кен, 500 мл (1 л = 1.18 €)
-27% 0.81€/1.59ЛВ.
0.59 € 1.15 ЛВ. От 23. до 31.12.2025
-50% 2.04€/3.99ЛВ.
1.02 € 1.99 ЛВ.
Бира CORONA Extra
4.5%, 355 мл (1 л = 2.88 €)
Узо GOLD
40%, 700 мл (1 л = 5.85 €)
-27% 5.62€/10.99ЛВ.
4.09 € 7.99 ЛВ.
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
ЗА ЛЮБИМИТЕ
Катък с печени чушки ВКУС В КУТИЯ*
без карта
3.06 € 5.99ЛВ.
ИМЕНИЦИ
400 г
-33% с карта
2.04 € 3.99 ЛВ. 1 кг = 5.10 €
-17% 2.04€/3.99ЛВ.
1.68 € 3.29 ЛВ.
-33% 4.60€/8.99ЛВ.
3.06 € 5.99 ЛВ.
Паприка у павлаци МАКЛЕР
330 г (1 кг = 9.28 €)
Гауда или тилсит FARM MILK
слайс, 150 г (1 кг = 11.20 €)
-19%
ЦЕНА ЗА 2 БР.
2.22€/4.34ЛВ.
1.78 € 3.49 ЛВ.
2.75 € 5.38 ЛВ.
Сушеница ТЪРНОВ
Синьо сирене ENNSTALER
1+1 ПАКЕТ
140 г
100 г (1 кг = 17.80 €)
(1 кг = 9.83 €)
Редовна цена за 1 бр. = 2.75 €/5.38 ЛВ.
-33% 1.38€/2.69ЛВ.
0.92 € 1.79 ЛВ. Бира STELLA ARTOIS кен, 500 мл (1 л = 1.84 €)
-16% 7.95€/15.55ЛВ.
6.64 € 12.99 ЛВ. Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА
гроздова, 40%, 700 мл (1 л = 9.49 €)
-37% Водка ABSOLUT
40%, 700 мл (1 л = 12.42 €)
без карта
3.57 € 6.99ЛВ.
-21%
-28% с карта
11.11€/21.73ЛВ. 2.30 € Кашу 4.49 ЛВ. EXTRA LINE* 8.69 € 16.99 ЛВ. 1 кг = 11.50 €
18.91€/36.99ЛВ.
11.75 € 22.99 ЛВ. Уиски BUSHMILLS
40,% 700 мл (1 л = 16.79 €)
печено, 200 г
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата закупени без карта „благодаря“ ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 30.12.2025 до 05.01.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в български евро и лева и с включен ДДС.
СУПЕР ИЗГОДНО
ВЗЕМИ
1+1
ЦЕНА ЗА 2 БР.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
3.31 € 6.48 ЛВ.
4.59 € 8.98 ЛВ.
Шунка НАРОДЕН
Шунка ТАНДЕМ
1+1
300 г
Редовна цена за 1 бр. = 3.31 € /9.48 ЛВ.
Шпек EКО МЕС
Редовна цена за 1 бр. = 3.06 € /5.98 ЛВ.
1+1 ПАКЕТ
(1 кг = 7.29 €)
Краве сирене BELIISA
400 г
Редовна цена за 1 бр. = 6.12 € /11.96 ЛВ.
Редовна цена за 1 бр. = 4.59 € /9.48 ЛВ.
(1 кг = 5.52 €)
Амбарица, 180 г
1+1 ПАКЕТ
Редовна цена за 1 бр. = 4.85 €/9.48 ЛВ.
(1 кг = 13.48 €)
Салам ОРЕХИТЕ Шпек Сандвич, 210 г
1+1
Редовна цена за 1 бр. = 5.36 € /10.48 ЛВ.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
ПАКЕТ
(1 кг = 12.77 €)
50%
-
5.52 € 10.79 ЛВ.
-50%
6.13€/11.99ЛВ.
3.06 € 5.99 ЛВ.
различни видове, 0.882 - 0.987 л, 42 - 47 пр.
(1 кг = 7.65 €)
(1 кг = 7.65 €)
5.36 € 10.48 ЛВ.
Салам ОРЕХИТЕ
Редовна цена за 1 бр. = 5.52€/10.79 ЛВ.
ПАКЕТ
ЦЕНА ЗА 2 БР.
Омекотител LENOR
1+1 ПАКЕТ
1+1
300 г
ПАКЕТ
4.85 € 9.48 ЛВ.
Бургас, червен, 210 г
6.12 € 11.96 ЛВ.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
3.06 € 5.98 ЛВ.
ЦЕНА ЗА 2 БР.
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
Кашкавал от краве мляко БУЛГАРЧЕ
400 г (1 кг = 7.65 €)
1+1
ПАКЕТ
(1 л = до 3.13 €)
Готвена храна в удобна опаковка
време за теб за теб. -27% 2.81€/5.49ЛВ.
• • •
Европейска салата ВКУС В КУТИЯ
400 г (1 кг =5.10 €)
3.06€/5.99ЛВ.
2.04 € 3.99 ЛВ.
2.04€/3.99ЛВ.
Ориз с гъби ВКУС В КУТИЯ
1.53 € 2.99 ЛВ.
2.04 € 3.99 ЛВ. -33%
-25%
Богат избор от салати и ястия Традиционни и обичани рецепти Бързо и удобно решение за дома и офиса
400 г (1 кг = 3.83 €)
Свински шницели ВКУС В КУТИЯ 2 x 140 г (1 кг = 7.29 €)
-16% 3.06€/5.99ЛВ.
2.55 € 4.99 ЛВ.
Спаначени кюфтета ВКУС В КУТИЯ 6 x 50 г (1 кг = 8.50 €)
-16% 3.06€/5.99ЛВ.
2.55 € 4.99 ЛВ.
Пилешки дробчета по селски ВКУС В КУТИЯ 400 г (1 кг = 6.38 €)
ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
ТАЗИ СЕДМИЦА
Киви голд
1.22 € 2.39 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
Ябълки Златни кг
Лимони кг
500 г (1 кг = 2.34 €)
1.17 € 2.29 ЛВ.
Помело
ТАЗИ СЕДМИЦА
бр.
1.22 € 2.39 ЛВ.
1.53 € 2.99 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
ТАЗИ СЕДМИЦА
Розови домати
кг
2.30 € 4.49 ЛВ.
Круши кг
1.53 € 2.99 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
Грейпфрут кг
1.53 € 2.99 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
2.04 € 3.99 ЛВ.
ТАЗИ СЕДМИЦА
ТАЗИ СЕДМИЦА
Авокадо бр.
0.51 € 0.99 ЛВ.
Чушки червени кг
ТАЗИ СЕДМИЦА
0.46 € 0.89 ЛВ.
ВТОРНИК и СРЯДА
Български кромид лук кг
ТАЗИ СЕДМИЦА
0.46 € 0.89 ЛВ.
ЧЕТВЪРТЪК и ПЕТЪК
30.12. - 31.12.2025
Българска тиква Матилда кг
СЪБОТА и НЕДЕЛЯ
01.01. - 02.01.2026
03.01. - 04.01.2026
-
25%
-
25%
-
УИСКИ И ВИНО
ВАФЛИ И ПАКЕТИРАНИ КРОАСАНИ
КАШКАВАЛИ
25%
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
МЕСО
САМО 3.06€/5.99ЛВ.
2.81 € 5.49 ЛВ.
-30% 3.32€/9.99ЛВ.
3.57 € 6.99 ЛВ.
Свинско контрафиле МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
САМО
Свински флейки от бекон МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
САМО
3.22€/6.29ЛВ.
2.81 € 5.49 ЛВ.
3.57 € 6.99 ЛВ.
МАП, 400 г (1 кг = 7.03 €)
3.32€/6.49ЛВ.
Свинско карначе САМО Стара Планина 3.47€/6.79ЛВ. МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
3.06 € 5.99 ЛВ.
Пилешко филе
5.62 € 10.99 ЛВ.
510 г (1 кг = 7.00 €)
-33% 1.53€/2.99ЛВ.
1.02 € 1.99 ЛВ.
500 г (1 кг = 2.04 €)
Свински шницел от шол с панировка МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
-28%
Кайма 60/40 Стара Планина МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
МАП, кг
с кост, нарязан, МАП, 560 г (1 кг = 5.47 €)
3.57€/6.99ЛВ.
Балкански шиш МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
-20%
Кайма ЗЮМБИЛСКИ
2.55 € 4.99 ЛВ.
2.55€/4.99ЛВ.
2.04 € 3.99 ЛВ.
МАП, 400 г (1 кг = 6.38 €)
плик, 400 г (1 кг = 5.10 €)
Пилешко долно Пилешки крила Пилешка пържола бутче МЕСНИ -23% от бут МЕСНИ -23% МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ 4.34€/8.49ЛВ. ИЗКУШЕНИЯ 3.32€/6.49ЛВ. ИЗКУШЕНИЯ 2.55€/4.99ЛВ.
2.04 € 3.99 ЛВ.
6.64 € 12.99 ЛВ.
Замразени пилешки дробчета
мариновани, МАП, 700 г (1 кг = 3.65 €)
маринована, МАП, 650 г (1 кг = 5.11 €)
Хек
собствен 8.18€/15.99ЛВ. сос
2.55 € 4.99 ЛВ.
3.32 € 6.49 ЛВ.
МАП, 600 г (1 кг = 3.40 €)
Свинско или
3.57 € 6.99 ЛВ.
3.06 € 5.99 ЛВ.
3.57€/6.99ЛВ.
-20%
-36% пилешко месо в САМО
5.62€/10.99ЛВ.
МАП, 560 г (1 кг = 6.38 €)
МАП, 500 г (1 кг = 6.12 €)
МАП, 400 г (1 кг = 7.03 €)
ТАЗИ СЕДМИЦА
2.81 € 5.49 ЛВ.
САМО
МАП, 400 г (1 кг = 7.03 €)
мариновани, МАП, 400 г (1 кг = 8.93 €)
САМО
4.09€/7.99ЛВ.
Свински врат
Свински гърди с кост МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ
САМО
филе, МАП, кг 11.24€/21.99ЛВ.
-21% 1.82€/3.55ЛВ.
1.43 € 2.79 ЛВ.
Ципура
МАП, кг
9.71 € 18.99 ЛВ.
Ролца от раци VICI
сурими, 250 г (1 кг = 5.72 €)
САМО
Сьомга филе
20.45€/39.99ЛВ. МАП, кг
17.89 € 34.99 ЛВ. САМО 2.69€/5.26ЛВ.
2.30 € 4.49 ЛВ.
Замразени панирани пилешки филенца
различни видове, 400 г (1 кг = 5.75 €)
Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 30.12.2025 до 05.01.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в български евро и лева и с включен ДДС.
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
КОЛБАСИ без карта
Свинска шунка
-23% с карта
слайс, XXL, 900 г
6.64 € 12.99ЛВ. от бут*
5.11 € 9.99 ЛВ. 1 кг = 5.68 €
без карта
7.66 € 14.99ЛВ. -33% с карта
5.11 € 9.99 ЛВ.
-20%
3.57€/6.99ЛВ.
3.86€/7.55ЛВ.
Наденица КЕN
сръбска, вакуум, 250 г (1 кг = 10.20 €)
слайс, XXL, 900 г
Наденица КЕN
3.06 € 5.99 ЛВ.
Македонска, вакуум, 390 г (1 кг = 7.85 €)
-26% 2.55€/4.99ЛВ.
Луканков салам
-45% 5.11€/9.99ЛВ.
2.81 € 5.49 ЛВ.
1 кг = 5.68 €
-28%
2.55 € 4.99 ЛВ.
Варено-пушен бекон от гърди*
Наденица РОДОПСКА
без карта
3.93 € 7.69ЛВ. -48% с карта
2.04 € 3.99 ЛВ.
1.89 € 3.69 ЛВ.
1 кг = 2.55 €
вакуум, 480 г (1 кг = 3.94 €)
Варен колбас ФЕРМАТА* 800 г
-37%
-33%
-30%
3.68€/7.19ЛВ.
2.30 € 4.49 ЛВ.
3.06€/5.99ЛВ.
2.04 € 3.99 ЛВ.
2.55€/4.99ЛВ.
Шпек НАРОДЕН Бургас
Салам Бургас KEN
син етикет, 200 г (1 кг = 10.20 €)
Салам сух КОЛБАСО
Търново, Бургас, 330 г (1 кг = 5.41 €)
-25%
-35%
4.09€/7.99ЛВ.
5.11€/9.99ЛВ.
-29% 8.69€/16.99ЛВ.
Шпек сандвич ПЕРЕЛИК
Луканка ПЕРЕЛИК
Пушена свинска флейка КОЛБАСО
220 г (1 кг = 10.46 €)
3.06 € 5.99 ЛВ. гастро, слайс, 250 г (1 кг = 12.24 €)
3.32 € 6.49 ЛВ.
Гастро слайс, 250 г (1 кг = 13.28 €)
1.78 € 3.49 ЛВ.
6.13 € 11.99 ЛВ.
вакуум, кг
без карта
-33%
-28%
4.18 € 8.18ЛВ.
5.41€/10.59ЛВ.
3.57€/6.99ЛВ.
-38% с карта
3.57 € 6.99 ЛВ.
Сушеница ОРЕХИТЕ
Добруджанска, Чардака, Телешка 160 - 180 г (1 кг = до 22.32 €)
2.55 € 4.99 ЛВ.
Манастирски суджук ЕКО МЕС
вакуум, кг
2.55 € 4.99 ЛВ.
слайс, 160 г (1 кг = 15.94 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата закупени без карта „благодаря“ ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.
1 кг = 14.17 €
Телешка саздърма ЕКО МЕС* 180 г
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ
-29% 8.69€/16.99ЛВ.
6.13 € 11.99 ЛВ.
Краве сирене ДОН ЧЕПЕЛАРЕ вакуум, кг
20%
Сирена, кашкавали и краве масло с марка ВЕРЕЯ
-
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-31%
Маскарпоне MONARCH
8.18€/15.99ЛВ.
-41% с карта
5.11 € 9.99 ЛВ.
РОДОПСКО ЧУДО* 800 г
1 кг = 6.39 €
чедър слайс, 120 г
-24%
2.70 € 5.29 ЛВ.
0.86 € 1.69 ЛВ.
ACTIVIA
закуска, различни видове, 163 - 165 г
(1 кг = до 5.28 €)
-42% 3.98€/7.79ЛВ.
2.30 € 4.49 ЛВ. 250 г (1 кг = 9.20 €)
-21%
-33%
0.97€/1.89ЛВ.
2.30€/4.49ЛВ.
Кисело мляко OLYMPUS
Цедено мляко САЯНА 500 г (1 кг = 3.06 €)
САМО
-26%
0.89€/1.75ЛВ.
1.53€/2.99ЛВ.
Айрян БАЛКАН
Прясно мляко MIZO
1.12 € 2.19 ЛВ.
0.76 € 1.49 ЛВ. -28%
1.63€/3.19ЛВ.
1.17 € 2.29 ЛВ.
ПРОМО ПАКЕТ
1.53 € 2.99 ЛВ.
500 мл (1 л = 1.52 €)
Краве масло DEUTSCHE MARKENBUTTER
5.62€/10.99ЛВ.
Крема сирене HOCHLAND
класик, 2 x 200 г (1 кг = 9.58 €)
3.6%, 400 г (1 кг = 1.90 €)
каймак 4%, 1 кг
-31%
3.83 € 7.49 ЛВ.
3.06 € 5.99 ЛВ.
0.76 € 1.49 ЛВ.
Кисело мляко РОДОПСКО ЧУДО
1.02€/1.99ЛВ.
4.09€/7.99ЛВ.
Английски чедър CASTELLO
зрял, 200 г (1 кг = 15.30 €)
3.57€/6.99ЛВ.
-15%
-25%
MONARCH*
1 кг = 12.75 €
500 г (1 кг = 11.24 €)
без карта
-25% с карта
1.53 € 2.99 ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ. Натрошено 8.69 € 16.99ЛВ. сирене
без карта
2.04 € 3.99ЛВ. Топено сирене
1.5%, 1 л
Продукт за мазане ТОMMI
с масло, 500 г (1 кг = 2.34 €)
-28% 2.30€/4.49ЛВ.
1.63 € 3.19 ЛВ.
Тесто ФАМИЛИЯ
за пици и мекици, 2 х 350 г (1 кг = 2.33 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online.
Спаси Храна, Спести Пари
-30%
на * намаление топла витрина и
пекарна след 19:00 ч.
Всеки ден от 19:00 ч. получаваш намаление на наличните артикули от нашата топла витрина и от нашата пекарна. *Не важи за стоки, участващи в други промоции и в разпродажби. О тстъпката важи за количества, произведени преди обявения час.
-30%
Кроасан с масло
бр.
0.51€/0.99ЛВ.
0.35 € 0.69 ЛВ.
бр.
0.59€/1.15ЛВ.
0.35 € 0.69 ЛВ.
-30%
Рогче с маслини ФОРНЕТТИ
0.51€/0.99ЛВ.
бр.
0.35 € 0.69 ЛВ. -37%
Пърленка
-40%
Чабата макси бр.
1.78 € 3.49 ЛВ.
Маслини черни Джъмбо
161-180**, без костилка,
4.09€/7.99ЛВ.
Салата чушки с чесън ОЛИНЕЗА
Тортила MEXICANA различни видове,
2.55€/4.99ЛВ.
различни видове, 325 - 350 г (1 кг = до 6.28 €)
кг (≈ 400 г в опаковка)
5.11 € 9.99 ЛВ. 1 кг = 6.39 €
Кисело зеле*
без карта
2.55 € 4.99ЛВ.
вакуум, кг
-30% с карта
Маслини зелени
111-120*, с бадем
1.78 € 3.49 ЛВ. Кюфте или кебапче печено
-40% 0.51€/0.99ЛВ.
0.49 € 0.95 ЛВ.
(цена за 3 бр. в оп. = 1.46 EUR/ 2.85 лв.)
-23%
Лазаня Болонезе
5.11 € 9.99 ЛВ.
390 г (1 кг = 4.98 €)
2.04 € 3.99 ЛВ.
Бейби картофи със самардала
крила -25% Пилешки мариновани печени 3 бр. в оп. 0.66€/1.29ЛВ.
6.64€/12.99ЛВ.
1.94 € 3.79 ЛВ.
2.55€/4.99ЛВ.
800 г
0.30 € 0.59 ЛВ.
4 бр. в оп.; (цена за 4 бр. в оп. = 2.37 €) (1 оп. = 1.21 EUR)
В цената не е включена опаковка.
В цената не е включена опаковка.
400 г (1 кг = 7.65 €)
-20%
2.30 € 4.49 ЛВ.
Царска туршия*
без карта
-16% с карта
280 г (1 кг = 8.22 €)
3.06 € 5.99 ЛВ. -23%
2.65€/5.19ЛВ.
с квас, 500 г
6.13 € 11.99ЛВ.
-25%
САМО
Хляб пълнозърнест
(1 кг = 1.84 €)
бр.
В цената не е включена опаковка.
300 г (1 кг = 5.94 €)
-25%
Франзела макси
0.40 € 0.79 ЛВ. 3.57 € 6.99 ЛВ.
0.76 € 1.49 ЛВ.
2.45€/4.79ЛВ.
0.61€/1.19ЛВ.
1.53€/2.99ЛВ.
0.92 € 1.79 ЛВ.
4.80€/9.39ЛВ.
1.22€/2.39ЛВ.
-27%
-33%
-39%
1 кг
20%
-
Замразени картофи
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Замразена пица WELL DONE
-28% 3.57€/6.99ЛВ.
2.55 € 4.99 ЛВ.
ванилия, какао, 232 г (1 кг = 11.00 €)
Сладолед FAMILIA GALAXY Ball
-34% 3.88€/7.59ЛВ.
2.55 € 4.99 ЛВ.
433 - 470 г (1 кг = до 5.89 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online. **Номерацията показва брой маслини в 1 кг.
Сладолед FAMILIA GRAND различни видове,
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
ОСНОВНИ ХРАНИ
-28%
-33%
-21%
10.73€/20.99ЛВ.
8.43€/16.49ЛВ.
1.68€/3.29ЛВ.
Маслиново масло COSTA D’ORO
Слънчогледово олио EXTRA LINE
7.66 € 14.99 ЛВ.
Маслиново масло CLEMENTE Enea Extra virgin, 1 л
-20% 1.15€/2.25ЛВ.
0.92 € 1.79 ЛВ.
1.32 € 2.59 ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ. Pomace, 1 л
Брашно СОФИЯ МЕЛ
Eкстра, 1 кг
1л
-21%
-18%
1.30€/2.55ЛВ.
0.43€/0.85ЛВ.
1.02 € 1.99 ЛВ.
0.35 € 0.69 ЛВ.
Оцет КУЛИНАР
Сол ПЕРЛА
винен, ябълков, 700 мл (1 л = 1.46 €)
морска, кристална, 2 кг (1 кг = 0.18 €)
-30%
-27%
2.55€/4.99ЛВ.
2.12€/4.15ЛВ.
1.78 € 3.49 ЛВ.
1.53 € 2.99 ЛВ.
Ориз FIORRE
Боб КРЪСТЕВ
Екстра, 500 г (1 кг = 3.06 €)
Бисерен, 1 кг
-25%
-24%
1.71€/3.35ЛВ.
2.55€/4.99ЛВ.
Грах WELL DONE
Червена капия WELL DONE
1.94 € 3.79 ЛВ.
1.27 € 2.49 ЛВ.
печена, белена, 680 г (1 кг = 2.86 €)
зелен, 660 г (1 кг = 1.93 €)
-28%
-33%
3.55€/6.95ЛВ.
1.53€/2.99ЛВ.
Лютеница BULCONS
Лютеница ПЪРВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР
2.55 € 4.99 ЛВ. Първомай, 510 г (1 кг = 5.00 €)
1.02 € 1.99 ЛВ.
310 г (1 кг = 3.30 €)
-17% 2.17€/4.25ЛВ.
1.78 € 3.49 ЛВ. Кьопоолу ОЛИНЕЗА
250 г (1 кг = 7.12 €)
Цените важат за обявения обявенияпериод периодили илидодоизчерпване изчерпваненананаличностите наличноститев всъответния съответниямагазин. магазин.Цените Ценитесаса валидни валидни от от 11.11. 30.12.2025 до 17.11.2025 до 05.01.2026 г., освенг.,ако освен за даден ако запродукт даден продукт или групаили продукти група продукти не е посочен не е
посочен друг срок.друг Стоките срок. Стоките се продават се продават в количества, в количества, обичайни обичайни за еднозадомакинство, едно домакинство, ако друго ако друго не е не изрично е изрично посочено посочено до конкретния до конкретния артикул. артикул. Възможно Възможно е някои е някоиототпродуктите продуктитедаданенесасаналични във разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в български евро и лева и с включен ДДС. 10 всички
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
ОСНОВНИ ХРАНИ И ЯДКИ
-34% 1.78€/3.49ЛВ.
1.17 € 2.29 ЛВ.
Скумрия DI NEA
различни видове, 160 г (1 кг = 7.32 €)
-31% 1.94€/3.79ЛВ.
1.32 € 2.59 ЛВ.
Русенско варено COMPASS
180 г (1 кг = 7.34 €)
-24% 1.68€/3.29ЛВ.
1.27 € 2.49 ЛВ.
2.40€/4.69ЛВ.
6.13€/11.99ЛВ.
Мюсли FIBERA
Пчелен мед ДИВАТА ПЧЕЛА
5.11 € 9.99 ЛВ.
1.78 € 3.49 ЛВ. различни видове, 350 г (1 кг = 5.10 €)
900 г (1 кг = 5.68 €)
САМО
-28%
1.43€/2.79ЛВ.
2.27€/4.44ЛВ.
1.63 € 3.19 ЛВ.
1.22 € 2.39 ЛВ.
Протеинов бар FITSPO Delight
различни видове, 64 - 65 г (1 кг = до 25.47 €)
Напитка WELL DONE
без карта
1.22 € 2.39ЛВ. -16% с карта
1.02 € 1.99 ЛВ. 1 кг = 5.10 €
различни видове, 1л
-16% 3.04€/5.95ЛВ.
2.55 € 4.99 ЛВ. Орех суров ONIX
200 г (1 кг = 12.75 €)
0.38€/0.75ЛВ.
0.30 € 0.59 ЛВ.
180 г (1 кг = 7.06 €)
-16%
-25%
-21%
Пастет COMPASS
Хлебни кубчета KUBETI различни видове, 35 г (1 кг = 8.58 €)
-19%
-35%
0.95€/1.85ЛВ.
2.04€/3.99ЛВ.
Оризов чипс LIVITY
Чипс CHIO
0.76 € 1.49 ЛВ.
различни видове, 60 г (1 кг = 12.67 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.
1.32 € 2.59 ЛВ.
различни видове, 125 г (1 кг = 10.56 €)
Фъстъци EXTRA LINE*
печен, пържен, 200 г
СЛАДКИ ИЗДЕЛИЯ И КАФЕ
-38%
Шоколад MILKA
6.64€/12.99ЛВ.
различни видове, 250 - 300 г (1 кг = до 16.36 €)
-18%
Бисквити MIO&RIO
4.09 € 7.99 ЛВ.
1.25€/2.45ЛВ.
jaffa, различни видове, 135 г (1 кг = 7.56 €)
1.02 € 1.99 ЛВ.
-28% 3.06€/5.99ЛВ.
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
-48% 6.28€/12.29ЛВ.
4.60 € 8.99 ЛВ.
с лешници, 1 кг
-32%
Бисквити МИРАЖ
0.81 € 1.59 ЛВ.
-29%
различни видове, 178 г (1 кг = 6.58 €)
2.04€/3.99ЛВ.
-28%
Вафла ТРОЯ
-20%
1.17 € 2.29 ЛВ.
0.18 € 0.35 ЛВ.
Вафли БОРОВЕЦ
-29% 1.15€/2.25ЛВ.
1.73€/3.39ЛВ.
0.25€/0.49ЛВ.
2.19 € 4.29 ЛВ.
Какаов крем NUCREMA
различни видове, 28 г (1 кг = 6.43 €)
1.43 € 2.79 ЛВ.
Десерт LION
2 pack, различни видове, 60 г (1 кг = 13.50 €)
Бисквити MILKA
chocominis, lilastix, chocojaffa малина, Choco mini stars, 112 - 150 г (1 кг = до 12.77 €)
Кроасан 7DAYS
1.02€/1.99ЛВ.
Super max какао, 110 г (1 кг = 7.37 €)
-24%
Капсули NESCAFE DOLCE GUSTO
0.81 € 1.59 ЛВ.
550 - 630 г (1 кг = до 3.99 €)
Разтворимо кафе с марка NESCAFE
25%
-
-33%
11.55€/22.59ЛВ.
26.89€/52.60ЛВ.
8.69 € 16.99 ЛВ.
17.89 € 34.99 ЛВ.
различни видове, 30 бр. (1 бр = 0.29 €)
Кафе на зърна JACOBS
различни видове, 1 кг
-35% 12.78€/24.99ЛВ.
8.18 € 15.99 ЛВ.
различни видове, 200 г (1 кг = 40.90 €)
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Разтворимо кафе JACOBS
-37% 0.29€/0.56ЛВ.
0.18 € 0.35 ЛВ.
Разтворимо кафе JACOBS 3in1
различни видове, до 11.1 - 15.1 г (1 кг = до 16.22 €)
Цените важат магазин. Цените са валидни от 25.11. до 01.12.2025 г., освенг.,ако за даден групаили продукти не е посочен важатзазаобявения обявенияпериод периодили илидодоизчерпване изчерпваненананаличностите наличноститев съответния в съответния магазин. Цените са валидни от 30.12.2025 до 05.01.2026 освен ако запродукт даден или продукт група продукти не е друг срок.друг Стоките се продават в количества, обичайни за еднозадомакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от от продуктите посочен срок. Стоките се продават в количества, обичайни едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои продуктитедаданенесасаналични наличнивъв във всички разновидности. Снимките са с илюстративна илюстративна цел. цел.Максима МаксимаБългария Българияне неноси носиотговорност отговорностза задопуснати допуснатипечатни печатнигрешки. грешки.Всички Всичкицени цениса сапосочени посочениввбългарски българскиевро евроиилева лева ииссвключен включенДДС. ДДС.
БЕЗАЛКОХОЛНИ И АЛКОХОЛНИ НАПИТКИ от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
-
20%
-
Бира с марка ПИРИНСКО
Бира с марка АРИАНА
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
20%
500 мл - 2 л
500 мл - 2 л
-41%
-29%
0.95€/1.85ЛВ.
1.66€/3.25ЛВ.
1.17 € 2.29 ЛВ.
0.56 € 1.09 ЛВ.
Бира ШУМЕНСКО
Бира ЗАГОРКА
кен, 500 мл (1 л = 1.12 €)
РЕТ, 2 л (1 л = 0.59 €)
-38% 1.82€/3.55ЛВ.
1.12 € 2.19 ЛВ.
Студен чай NESTEA
праскова, горски плод, 1.5 л (1 л = 0.75 €)
-36% 1.61€/3.14ЛВ.
1.02 € 1.99 ЛВ. Напитка PRISUN
различни видове, 1.5 л (1 л = 0.68 €)
-27% 1.41€/2.75ЛВ.
1.02 € 1.99 ЛВ.
-25% 1.50€/2.93ЛВ.
1.12 € 2.19 ЛВ.
Бира STAROPRAMEN PET, 1 л
-16%
-29%
9.15€/17.89ЛВ.
9.45€/18.49ЛВ.
6.64 € 12.99 ЛВ.
7.66 € 14.99 ЛВ.
гроздова, 40%, 700 мл (1 л = 9.49 €)
1л
Водка SAVOY Silver
Ракия СУНГУРЛАРСКА
-36% 10.43€/20.40ЛВ.
6.64 € 12.99 ЛВ.
Мастика ПЕЩЕРА
47%, 1 л
-21% 7.15€/13.99ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ. Уиски MAC CALLISTER
40%, 700 мл (1 л = 8.03 €)
Газирана напитка SCHWEPPES
различни видове, 1.25 л (1 л = 0.90 €)
-41% 1.73€/3.39ЛВ.
1.02 € 1.99 ЛВ. Газирана напитка PEPSI или MIRINDA
различни видове, 2л (1 л = 0.51 €)
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
ЗА БЕБЕТО И ДОМА
30
-
%
-43%
25
-
%
3.79€/7.41ЛВ.
различни видове, 75 мл (1 л = 28.57 €)
Пелени или гащички с марка PAMPERS
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
-25%
-37%
3.09€/6.04ЛВ.
6.13€/11.99ЛВ.
2.30 € 4.49 ЛВ. Дамски превръзки EVERY DAY
различни видове, 18 бр.
различни видове
8.69€/16.99ЛВ.
-30% с карта
1.68 € 3.29 ЛВ.
3.83 € 7.49 ЛВ.
1 л = 2.24 €
Шампоан или балсам SYOSS
Препарат за съдове PUR*
различни видове, 750 мл
различни видове, 440 мл (1 л = 8.71 €)
5.52€/10.79ЛВ.
Гел за пране PERSIL
Омекотител SEMANA
13.29 € 25.99 ЛВ.
Professional, 4 л, 100 пр. (1 л = 1.66 €) (1 пр. = 0.07 €)
Color, 2.97 л, 66 пр. (1 л = 4.48 €) (1 пр. = 0.20 €)
20
САМО
Гел за пране PASSION GOLD
%
Продукти с марка MEDIX
-30%
23.51€/45.99ЛВ.
6.64 € 12.99 ЛВ.
-
без карта
2.43 € 4.75ЛВ.
-43%
-23%
Soft Charcoal, 1 бр.
Паста за зъби 2.14 € COLGATE MAX WHITE 4.19 ЛВ.
Паучове с марка GERBER
различни видове, 80 - 150 г
Четка за зъби COLGATE
7.15€/13.99ЛВ.
6.13 € 11.99 ЛВ.
White XXL, 12 бр. (1 бр. = 0.51 €)
3.83 € 7.49 ЛВ. различни видове, 1.5 л (1 л = 2.56 €)
Кухненска ролка ZEBRA
-26% 7.66€/14.99ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
САМО 8.69€/16.99ЛВ.
7.51 € 14.69 ЛВ. Тоалетна хартия EMEKA Paradise, 3 пл., 30 бр. (1 бр. = 0.25 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.
Тоалетна хартия BONUSS
24+6 бр. 3 пл. (1 бр. = 0.19 €)
ЗА ДОМАШНИТЕ ЛЮБИМЦИ И ДОМА от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
-26% 0.69€/1.35ЛВ.
0.51 € 0.99 ЛВ.
Пауч за котка WHISKAS или за куче PEDIGREE
различни видове, 85 - 100 г (1 кг = до 5.96 €)
Пастет за котки GOURMET GOLD
-31% 0.89€/1.75ЛВ.
0.61 € 1.19 ЛВ.
различни видове, 85 г (1 кг = 7.16 €)
без карта
8.69 € 16.99ЛВ. -17% с карта
7.15 € 13.99 ЛВ. 1 кг = 0.72€
Суха кучешка храна ECONOMIC*
10 кг
-41% 2.24 €/4.39ЛВ.
1.30 € 2.55 ЛВ.
Вакуумна торба за дрехи
70 x 50 см
-43% 2.81€/5.49ЛВ.
1.60 € 3.12 ЛВ.
Вакуумна торба за дрехи 90 x 55 см
25%
-
Лакомства за куче с марка PEDIGREE
различни видове
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
без карта
6.64€ 12.99ЛВ. -24% с карта
4.99 € 9.75 ЛВ.
Сгъваемо столче HOME PRACTIC
без карта
3.06€ 5.99ЛВ. -16% с карта
2.55 € 4.99 ЛВ.
Почистващи кърпи DILIOS*
30 х 30 см
(1 бр. = 0.51 €)
5
-45% 11.24 €/21.99ЛВ.
6.13 € 11.99 ЛВ. Филтър за твърда вода AQUAPHOR А5 Н
бр.
0.99 € 1.94 ЛВ.
4.60 € 8.99 ЛВ.
8.99 € 17.58 ЛВ.
Козметично огледало с метална рамка
Батерии DURACELL
Постелка за йога CORUBA различни видове,
5“
AA, LR6, 4+2 бр., AAA, LR03, 4+2 бр.
20%
-
Торби за смет с марка HOME EXPERT Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.
183 х 61 х 0.6 см
ЗА ТВОЕТО УДОБСТВО У ДОМА
от вторник 30.12.2025 до 05.01.2026
9.99 € 19.54 ЛВ.
8.99 € Кафемелачка HENSKE 17.58 ЛВ. 60г, 150W
Уред за сандвичи HENSKE
750W
9.99 € 19.54 ЛВ.
яйца 9.99 € наMUHLER 19.53 ЛВ.
Уред за варене
Електрическа кана HENSKE
1.7 л
без карта
6.64€ 12.99ЛВ. САМО с карта
5.99 € 11.72 ЛВ.
Дигитална кухненска везна VOLTZ*
0.99 € 1.94 ЛВ.
1.00 € 1.96 ЛВ.
Точило за ножове
Нож за почистване на керамичен плот
(1 бр. = 0.34 €)
до 5 кг
3
бр.
-30% 1.27€/2.49ЛВ.
-49% 1.38€/2.69ЛВ.
0.89 € 1.74 ЛВ.
0.69 € 1.35 ЛВ.
17 см или 22.5 см
18 х 5 х 3 см
Силиконова четка BAST PLASTIC
Мерителна лъжица BAST PLASTIC
-49% 1.38€/2.69ЛВ.
0.69 € 1.35 ЛВ. Комплект скрепери за декорац BAST PLASTIC (1 бр. = 0.23 €)
3
бр.
2.99 € 5.84 ЛВ.
8.99 € 17.58 ЛВ.
15.99 € 31.27 ЛВ.
Комплект кутии за храна 5в1
Спален комплект ELDORADO HOME от трико
Спален комплект ELDORADO HOME от трико
(1 бр. = 0.30 €)
140 x 220 см+ 50 x 70 см
200 x 220 см+ 2 x 50 x 70 см
10 бр.
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 30.12.2025 до 05.01.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Максима България не носи отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в български евро и лева и с включен ДДС.
СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА -35%
СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА
30%
Продукти с марка*
-
8.69€/16.99ЛВ.
5.62 € 10.99 ЛВ. Краве сирене ЕЛИ
вакуум, кг
Кашкавал
-25% ЕЛИ
9.60€/18.77ЛВ.
7.15 € 13.99 ЛВ.
вакуум, кг
Кисело мляко ЕЛИ 2%, 0.80€/1.56ЛВ.
-42%
0.46 € 0.89 ЛВ.
370 г (1 кг = 1.25 €)
*Отстъпката за продуктите важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Предложенията не важат за Т MARKET online.
СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА Ядки с марка ELIT
-25% 20.45€/39.99ЛВ.
15.33 € 29.99 ЛВ. Шам фъстък
кг
-46% 7.66€/14.99ЛВ.
4.09 € 7.99 ЛВ.
Печен фъстък
кг
ЛЕГЕНДА: Уважаеми клиенти, за да проверите дали рекламираните продукти се предлагат в близкия до вас магазин, проследете цветовете на ценовите етикети в брошурата. Всички продукти, обозначени с посочените ценови етикети, могат да бъдат намерени до изчерпване на количествата В СЛЕДНИТЕ ОБЕКТИ T MARKET: гр. Айтос; гр. Ахтопол; гр. Бяла; -00% -00% -00% гр. Варна; гр. Враца; гр. Гоце 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. гр. Девня; гр. Дулово; 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. Делчев; гр. Етрополе; гр. Елхово; гр. 0.00 € 0.00 € 0.00 € 0.00 € Карнобат; гр. Козлодуй; гр. Костенец; гр. Костинброд; гр. Крумовград; гр. Ловеч; гр. Лом; гр. Несебър, ул. ж.к.Черно море 40-42, к.к. Слънчев бряг, кв. Пясъците 15; гр. Нова Загора; гр. Омуртаг; гр. Павликени; гр. Перник, кв. Изток, ул. Благой Гебрев 35А, гр. Плевен, пл. Иван Миндиликов 1, ж.к. Сторгозия 79; гр. Пловдив, бул. Шипка 6; ж.к. Христо Смирненски, бул. Пещерско шосе 133 /КОРОНА/, бул. Съединение, РУМ; гр. Поморие; гр. Попово; гр. Приморско; гр. Провадия; гр. Първомай; гр. Раднево; гр. Радомир; гр. Разград, ж.к. Орел, ул. Юмрукчал 15; гр. Разлог; гр. Раковски; гр. Самоков; гр. Сандански; гр. Свищов; гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А, ж.к. Люлин 2, до бл. 227, ж.к. Връбница, ул. Златен клас 10, ж.к. Гевгелийски, ул. Мачуково, срещу бл. 1, ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47, ж.к. Люлин 10, ул. Гоце Делчев (УПИ 8, кв.32), ж.к. Красна поляна, ул. Суходолска 2, бул. България, пл. Ручей, ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10, ул. Костенски водопад 102, ж.к. Овча купел-2, до бл. 18, ж.к. Стрелбище, ул. Червена роза 50, ж.к. Иван Вазов, ул. Стефан Малинов 2, ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2, бул. Ген. Столетов 70/Банишора, ж.к. Люлин 5, бул. Райко Даскалов 15, ж.к. Люлин 3, ул. Панчо Владигеров 44, ж.к. Люлин 9, ул. Асен Николов 19, бул. Възкресение 85; ж.к. Дружба 1, ул.„5030“ 6, ж.к. Студентски град, ул. Академик Борис Стефанов 38; гр. Съединение; гр. Царево; гр. Черноморец; гр. Ямбол, ул. Търговска 85, ул. Георги Бенковски 113. Всички продукти, обозначени с посочените ценови етикети, могат да бъдат намерени до изчерпване на количествата В СЛЕДНИТЕ ОБЕКТИ T MARKET: гр. Айтос; гр. Ахтопол; гр. Бяла; -00% -00% -00% гр. Варна; гр. Враца; гр. Гоце 0.00 ЛВ. Делчев; гр. Девня; гр. Дулово; гр. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. 0.00 ЛВ. Етрополе; гр. Елхово; гр. Карнобат; Козлодуй; гр. Костенец; гр. 0.00 € 0.00 € 0.00 € 0.00 € гр. Костинброд; гр. Крумовград; гр. Ловеч; гр. Лом; гр. Несебър, ул. ж.к.Черно море 40-42, к.к. Слънчев бряг, кв. Пясъците 15; гр. Нова Загора; гр. Омуртаг; гр. Павликени; гр. Перник, кв. Изток, ул. Благой Гебрев 35А; гр. Плевен, пл. Иван Миндиликов 1, ж.к. Сторгозия 79; гр. Пловдив, ж.к. Христо Смирненски, бул. Пещерско шосе 133 /КОРОНА/, бул. Съединение, РУМ; гр. Поморие; гр. Попово; гр. Приморско; гр. Провадия; гр. Първомай; гр. Раднево; гр. Радомир; гр. Разград, ж.к. Орел, ул. Юмрукчал 15; гр. Разлог; гр. Самоков; гр. Сандански; гр. Свищов; гр. София, ж.к. Люлин 2, до бл. 227, ж.к. Връбница, ул. Златен клас 10, ж.к. Гевгелийски, ул. Мачуково, срещу бл. 1, ж.к. Люлин 10, ул. Гоце Делчев (УПИ 8, кв.32), ж.к. Красна поляна, ул. Суходолска 2, бул. България, пл. Ручей, ул. Костенски водопад 102, ж.к. Стрелбище, ул. Червена роза 50, ж.к. Иван Вазов, ул. Стефан Малинов 2, бул. Ген. Столетов 70/ Банишора, ж.к. Люлин 5, бул. Райко Даскалов 15, ж.к. Люлин 3, ул. Панчо Владигеров 44, ж.к. Люлин 9, ул. Асен Николов 19, бул. Възкресение 85; ж.к. Студентски град, ул. Академик Борис Стефанов 38; гр. Съединение; гр. Царево; гр. Черноморец; гр. Ямбол, ул. Търговска 85, ул. Георги Бенковски 113. Марките са собственост на дружество от Групата MAXIMA GRUPĖ, към която „Максима България“ ЕООД принадлежи или са марки на „МАКСИМА БЪЛГАРИЯ“ ЕООД.
29
30
Козметични подаръчни % комплекти*
-
03. - 05.01. СЪБОТА, НЕДЕЛЯ И ПОНЕДЕЛНИК ТЕЗИ ДНИ
Свинско контрафиле
4.60 € 8.99 ЛВ.
-37% 4.90€/9.59ЛВ.
вакуум, кг
Банани
ТЕЗИ ДНИ
кг
1.12 € 2.19 ЛВ.
Краве масло PRESIDENT
82%, 200 г (1 кг = 15.30 €)
3.06 € 5.99 ЛВ.
Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.
Точени кори EXTRA LINE
400 г (1 кг = 2.43 €)
ЧЕТВЪРТЪК 01. - 02.01. И ПЕТЪК Колбас КОЛБАСО
хамбургски, камчия, телешки, 750 г (1 кг = 2.72 €)
-41% 6.13€/11.99ЛВ.
3.57 € 6.99 ЛВ.
-33% 3.06€/5.99ЛВ.
2.04 € 3.99 ЛВ.
Свежо -27% сирене ЧИФЛИКЪ 1.84€/3.59ЛВ. кутия, кг
без карта
без карта
-37% с карта
1.53 € 2.99 ЛВ.
Консервирана храна за кучета LOVETT*
различни видове, 1.25 кг (1 кг = 1.23 €)
0.97 € 1.89 ЛВ.
Пиле
7.15 € 13.99ЛВ. Лудогорско* -21% с карта
5.62 € 10.99 ЛВ.
1.32 € 2.59 ЛВ.
мариновано печено, бр.
В цената не е включена опаковка
Бонбони MERCI
-25%
различни 6.54€/12.79ЛВ. видове, 250 г (1 кг = 19.40 €)
4.85 € 9.49 ЛВ.
Прясно мляко САЯНА 3%, 1 л
2.43 € 4.75ЛВ.
-23% 1.27€/2.49ЛВ.
-25%
-20%
2.04€/3.99ЛВ.
0.51€/0.99ЛВ.
1.53 € 2.99 ЛВ.
Бял фасул CHEF IS...
със зеленчучи буркан, 540 г (1 кг = 2.84 €)
0.40 € 0.79 ЛВ. Бира HERMANN MULLER
4% кен, 500 мл (1 л = 0.80 €)
*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден. Предложенията не важат за Т MARKET online.