Skip to main content

tmar

Page 1

Български деликатесен пъпеш

ТАЗИ СЕДМИЦА

0.85 € 1.66 ЛВ.

Практичният избор № 33 / ОТ ВТОРНИК 11.08. до 17.08.2026 Сладолед FAMILIA MEDIUM

-52% 3.57 €

1.69 € 3.31 ЛВ.

-34% 3.06 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

различни видове, 345 - 346 г (1 кг = до 4.90 €)

Пилешки бутчета МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ

тарелка, охладено, кг

-43% 10.22 €

5.79 € 11.32 ЛВ.

Кашкавал от краве мляко MILKI DREAM

без карта

0.99€ 1.94ЛВ. -50% с карта

0.49 € 0.96 ЛВ.

800 г (1 кг = 7.24 €)

-21%

-28%

0.81 €

5.06 €

1.53 €

Бира ПИРИНСКО

Узо GOLD

кен, 500 мл (1 л = 1.18 €)

3.99 € 7.80 ЛВ.

Български пресни картофи* кг

800 г

-27%

0.59 € 1.15 ЛВ.

кг

1.09 € 2.13 ЛВ.

Пауч за котка LOVETT

различни видове, 4 x 100 г (1 кг = 2.73 €)

40%, 700 мл (1 л = 5.70 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Важна информация относно предложенията в настоящата брошура и магазините, за които те са валидни, може да намериш на 20 стр.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ПРАЗНИЧНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ТАЗИ СЕДМИЦА

9.99 € 19.54 ЛВ.

Агнешка предна четвърт МАП, кг

-28%

25%

-

8.39 €

5.99 € 11.72 ЛВ.

Избрани пакетирани ядки EXTRA LINE

Филе Елена КФМ

слайс, 250 г (1 кг = 23.96 €)

само от 13 - 16.08.

-19% 4.09 €

3.29 € 6.43 ЛВ.

Салата Чушки с чесън ОЛИНЕЗА 400 г (1 кг = 8.23 €)

-28% 15.33 €

Бадем печен

кг

10.99 € 21.49 ЛВ. Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

САМО 6.42 €

5.69 € 11.13 ЛВ.

Торта АМБЕЛИНО

Шоколад, 700 г (1 кг = 8.13 €)

-19%

-34%

1.35 €

1.35 €

1.09 € 2.13 ЛВ.

Енергийна напитка RED BULL

различни видове, 250 мл (1 л = 4.36 €)

САМО 9.20 €

10.79 € 21.10 ЛВ.

-15%

10.00 €

8.28 €

6.99 € 13.67 ЛВ.

Водка SOBIESKI

Premium, 37.5%, 1 л

40%, 700 мл (1 л = 12.13 €)

различни сортове, 750 мл (1 л = 10.92 €)

14.72 €

различни видове, кен, 500 мл (1 л = 1.78 €)

Водка ABSOLUT

Пенливо вино LA GIOIOSA ПРОСЕКО

-26%

Бира HEINEKEN

-15%

8.49 € 16.60 ЛВ.

8.19 € 16.02 ЛВ.

0.89 € 1.74 ЛВ.

Уиски JOHNNIE WALKER

Red label, 40%, 700 мл (1 л = 15.42 €)

САМО

-25%

25.14 €

22.09 €

21.99 € 43.01 ЛВ.

Уиски CHIVAS REGAL

12 годишно, 40%, 700 мл (1 л = 31.42 €)

16.35 € 31.98 ЛВ.

Уиски BUSHMILLS

40%, 1 л

1л

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ПРАЗНИЧНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

-19%

-17%

10.75 €

5.56 €

8.69 € 17.00 ЛВ.

4.59 € 8.98 ЛВ.

Бонбони MERCI

-28%

различни видове, 250 г (1 кг = 18.36 €)

3.48 €

2.49 € 4.87 ЛВ.

Бонбони ROSHEN ASSORTMENT

различни видове, 145 - 154 г (1 кг = до 17.18 €)

Бонбони LINDOR

337 г (1 кг = 25.79 €)

ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

2.59 € 5.07 ЛВ.

3.49 € 6.83 ЛВ.

Роза микс Ø12, бр.

Хризантема Ø12, бр.

ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

2.79 € 5.46 ЛВ.

7.49 € 14.65 ЛВ.

Каланхое

Орхидея

Ø12, бр.

бр.

ГРУПОВИ НАМАЛЕНИЯ С КАРТА БЛАГОДАРЯ

ЧЕТВЪРТЪК и ПЕТЪК

СЪБОТА и НЕДЕЛЯ

13.08. - 14.08.2026

15.08. - 16.08.2026

25%

25%

-

-

ЯДКИ И ЧИПСОВЕ

КОЗМЕТИКА

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! -52% 3.57 €

1.69 € 3.31 ЛВ.

Сладолед FAMILIA MEDIUM различни видове, 345 - 346 г (1 кг = до 4.90 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! ТАЗИ СЕДМИЦА

0.85 € 1.66 ЛВ.

Български деликатесен пъпеш

кг


от вторник 11.08. до 17.08.2026

• СУПЕ

РИ ЗГ

ВЗЕМИ

У

О

Р ПЕ

СУПЕР ИЗГО ДН

1+1

О•

ОДНО • С ИЗ Г УП

ДНО ГО З И

Н ОД

ЕР

ПЛАТИ ЕДНО, ВЗЕМИ ДВЕ ЦЕНА ЗА 2 БР.

ЦЕНА ЗА 2 БР.

3.57 € 6.98 ЛВ.

3.06 € 5.98 ЛВ.

Луканка ЕКО МЕС

Шпек EКО МЕС

Редовна цена за 1 бр. = 3.57 €

Редовна цена за 1 бр. = 3.06 €

Бургас, червен, 210 г

Тракийска, вакуум, 230 г

1+1

1+1

(1 кг = 7.77 €)

(1 кг = 7.29 €)

•С

УП

ЕР ИЗГОДНО

•С

ПАКЕТ ЦЕНА ЗА 2 БР.

ЦЕНА ЗА 2 БР.

4.38 € 8.57 ЛВ.

5.09 € 9.96 ЛВ.

Домашен суджук АВА 200 г

Редовна цена за 1 бр. = 4.38 €

пакет

ЦЕНА ЗА 2 БР.

5.96 € 11.66 ЛВ.

Сол за съдомиялна SOMAT 1.5 кг  едовна цена Р

за 1 бр. = 5.96 €

Салам ОРЕХИТЕ

Амбарица, 180 г Редовна цена за 1 бр. = 5.09 €

1+1

1+1

1+1

(1 кг = 14.14 €)

(1 кг = 10.95 €)

(1 кг = 1.99 €)

пакет

ДНО ГО З И

• СУПЕ

-50%

РИ ЗГ

О•

ЕР

ОДНО • С ИЗ Г УП

Н ОД

-50% У

Р ПЕ

УП

ЕР ИЗГОДНО

•С

2.29 € 4.48 ЛВ.

•С

4.59 €

О

-50%

СУПЕР ИЗГО ДН

от

пакет

Френско масло MONARCH 250 г (1 кг = 9.16 €)

1.00 €

0.50 € 0.98 ЛВ.

Баничка със сирене бр.

пакет

-50% 10.22 €

5.11 € 9.99 ЛВ.

Гел за пране BINGO Keratin

различни видове, 3 л, 50 пр. (1 л = 1.71 €) ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

-52% 1.67 €

0.79 € 1.55 ЛВ.

Шоколад LACMI

кокос и бадем, млечен с карамел, 84 - 100 г (1 кг = до 9.41 €)

На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

15%

-

Избрани продукти БОР-ЧВОР

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА Избрани продукти

-50% 4.59 €

2.29 € 4.48 ЛВ.

Френско масло MONARCH

без карта

250 г (1 кг = 9.16 €)

2.04 € 3.99 ЛВ. -31% с карта

1.39 € 2.72 ЛВ. 1 кг = 11.59 €

Топено сирене MONARCH*

слайс, различни видове, 120 г

без карта

2.04 € 3.99 ЛВ. -26% с карта

1.49 € 200 г 2.91 ЛВ.

Сирене котидж MONARCH*

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА Избрани продукти*

25%

-

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура. *Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.

1 кг = 7.45 €

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

20%

-

Избрани продукти

3

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ ТАЗИ СЕДМИЦА

1.15 € 2.25 ЛВ. Ябълки златни

ТАЗИ СЕДМИЦА

кг

0.35 € 0.68 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

Диня

1.39 € 2.72 ЛВ.

кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

Кайсии

кг

Нектарини

кг

1.49 € 2.91 ЛВ. ТАЗИ СЕДМИЦА

Сливи кг

0.99 € 1.94 ЛВ. ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.99 € 3.89 ЛВ.

Бяло грозде

кг

1.99 € 3.89 ЛВ.

Лимони кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

2.59 € 5.07 ЛВ.

Фреш или смути RAW BRANI

различни видове, 1л

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ ТАЗИ СЕДМИЦА

Авокадо едро, бр.

0.99 € 1.94 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.49 € 2.91 ЛВ.

Червени домати кг

без карта

1.19€ 2.33ЛВ. -58% с карта

0.49 € 0.96 ЛВ.

Българска царевица* бр.

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.49 € 2.91 ЛВ. Български краставици

кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

1.49 € 2.91 ЛВ.

3.49 € 6.83 ЛВ.

Червени чушки

Чесън

кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

0.39 € 0.76 ЛВ.

кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

О.99 € 1.94 ЛВ.

Български кромид лук

кг

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.

Патладжани

кг


Пробвай нашите марки и ще повториш

РЕДОВНА ЦЕНА

1.02 € 1.99 ЛВ. Кренвирш PORMET

пилешки, 200 г (1 кг = 5.10 €)

*

ИЗБЕРИ НАШИТЕ МАРКИ И ПАЗАРУВАЙ ВСЕКИ ДЕН НА

ДОСТЪПНИ РЕГУЛЯРНИ ЦЕНИ *Марката е собственост на свързана компания.


Пробвай нашите марки и ще повториш

РЕДОВНА ЦЕНА

2.04 € 3.99 ЛВ.

Бисквити WELL DONE

Cookies drops, 150 г (1 кг = 13.60 €)

*

ИЗБЕРИ НАШИТЕ МАРКИ И ПАЗАРУВАЙ ВСЕКИ ДЕН НА

ДОСТЪПНИ РЕГУЛЯРНИ ЦЕНИ *Марката е собственост на свързана компания.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

МЕСО И РИБА ТАЗИ СЕДМИЦА

4.59 € 8.98 ЛВ. Свински врат

без кост, вакуум, кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

3.39 € 6.63 ЛВ.

5.49 € 10.74 ЛВ.

Свински бут

Свински котлет БИЛЯНА МЕС

без кост, вакуум, кг

нарязан, MAП, кг

ТАЗИ СЕДМИЦА

ТАЗИ СЕДМИЦА

2.99 € 5.85 ЛВ.

2.99 € 5.85 ЛВ.

Телешко шкембе МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ

Плескавица с кашкавал БИЛЯНА МЕС

МАП, 400 г (1 кг = 7.48 €)

САМО 2.19 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

400 г (1 кг = 7.48 €)

Пилешки дробчета МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ 500 г (1 кг = 3.98 €)

САМО

-22%

2.91€

1.53 €

2.55 € 4.99 ЛВ.

1.19 € 2.33 ЛВ.

Пилешки фенер МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ охладен, МАП, кг

Пилешки крила МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ разполовени, МАП, 700 г (1 кг = 3.65 €)

-30% 3.29€

2.29 € 4.48 ЛВ.

Кюфтета или кебапчета АРНО 480 г (1 кг = 4.77 €)

-21% 2.55 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

ТАЗИ СЕДМИЦА

Бяла риба

размразена, МАП, кг

4.59 € 8.98 ЛВ.

Кайма ЗЮМБИЛСКИ плик, 400 г (1 кг = 4.98 €)

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

КОЛБАСИ

-17% 6.64 €

5.49 € 10.74 ЛВ. Луканков салам Чоризо слайс, кг

-21% 5.11 €

3.99 € 7.80 ЛВ.

Кренвирш KEN

680 г (1 кг = 5.87 €)

25%

-

Избрани колбаси ТЪРНОВ и ЕЛИТ МЕС Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-20% 2.74 €

2.19 € 4.28 ЛВ. Сушен колбас WELL DONE Fuet

150 г (1 кг = 14.60 €)

-31%

-29%

2.92 €

4.83 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

3.39 € 6.63 ЛВ.

Салам НАРОДЕН

Хамбургски, Телешки, Камчия, 320 г (1 кг = 6.22 €)

Салам ОРЕХИТЕ Шпеков, шпек Бургас, 230 г (1 кг = 14.74 €)

-23% 4.55 €

3.49 € 6.83 ЛВ.

Салам KEN

Деликатесен, 240 г (1 кг = 14.55 €)

-28%

-45%

1.53 €

5.11 €

1.09 € 2.13 ЛВ.

Луканков салам

Милано, Салчичон, Чоризо, слайс, 150 г (1 кг = 7.27 €)

2.79 € 5.46 ЛВ.

Луканков салам вакуум, кг

-34% 6.85 €

4.49 € 8.78 ЛВ. Луканка ОРЕХИТЕ

Чардака, Телешка, 170 - 210 г (1 кг = до 26.42 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! -34% 3.06 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

Пилешки бутчета МЕСНИ ИЗКУШЕНИЯ*

тарелка, охладено, кг

*Марката е собственост на свързана компания.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

без карта

СУПЕР ФЕРТИ!

0.99€ 1.94ЛВ. -50% с карта

0.49 € 0.96 ЛВ.

Български пресни картофи*

кг

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

-27%

-25%

6.44 €

4.04 €

Краве сирене СОКОЛОВО

Краве сирене САЯНА

4.69 € 9.17 ЛВ.

2.99 € 5.85 ЛВ.

400 г (1 кг = 7.48 €)

обезмаслено, вакуум, кг

-16%

-25%

4.60 €

7.99 €

3.85 € 7.53 ЛВ.

5.99 € 11.72 ЛВ.

Краве сирене ДОМЛЯН

Краве сирене НАБОРЪ средно маслено

400 г (1 кг = 9.63 €)

900 г

кутия, 900 г (1 кг = 6.66 €)

САМО 4.60 €

4.09 € 8.00 ЛВ.

Краве сирене ДУНАВИЯ 400 г (1 кг = 10.23 €)

без карта

2.49€ 4.87ЛВ. -32% с карта

1.69 € 3.31 ЛВ.

Моцарела FORMAGIA Maxi*

200 г (1 кг = 8.45 €)

1 кг = 8.45 €

САМО 2.02 €

1.79 € 3.50 ЛВ.

Топено сирене LA VACHE QUI RIT

различни видове, 120 г (1 кг = 14.92 €)

200 г САМО

САМО

4.14 €

9.20 €

3.89 € 7.61 ЛВ.

7.99 € 15.63 ЛВ.

Кашкавал от краве мляко НА ХОРОТО

Кашкавал ДОМЛЯН

за ценители, 600 г (1 кг = 13.32 €)

400 г (1 кг = 9.73 €)

Пробвай нашите марки и ще повториш

-59% 3.21 €

1.29 € 2.52 ЛВ.

Краве масло FARM MILK

82%, 200 г (1 пр. = 6.45 €)

САМО 1.84 €

1.59 € 3.11 ЛВ.

Тилсит или Гауда FARM MILK

45%, слайс, 150 г (1 кг = 10.60 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

-16%

-17% 2.79 €

1.38 €

Скир MLEKOVITA

боровинка, праскова, 180 г (1 кг = 6.39 €)

-16%

-25%

0.83 €

0.92 €

Протеинов йогурт OLYMPUS

1.15 € 2.25 ЛВ.

2.29 € 4.48 ЛВ. натурален, 500 г (1 кг = 4.58 €)

0.69 € 1.35 ЛВ.

0.69 € 1.35 ЛВ.

Кисело мляко БОЖЕНЦИ

Кисело мляко КАЙМАКАНИ

САМО

САМО

0.99 €

0.98 €

2.2%, 400 г (1 кг = 1.73 €)

1.09 € 2.13 ЛВ.

Кисело мляко БОР-ЧВОР

с протеин, 400 г (1 кг = 2.73 €)

САМО 0.92 €

0.79 € 1.55 ЛВ.

Кисело мляко OLYMPUS

3.6%, 400 г (1 кг = 1.73 €)

0.89 € 1.74 ЛВ.

0.89 € 1.74 ЛВ.

ACTIVIA

4.5%, 400 г (1 кг = 1.98 €)

ACTIVIA

закуска, различни видове, 163 - 165 г (1 кг = до 5.47 €)

без карта

2.19 € 4.28 ЛВ.

-22%

-20% с карта

1.02 €

0.69 € 1.35 ЛВ.

0.79 € 1.55 ЛВ.

1 л = 2.10 €

Плодова напитка БАЛКАН* различни видове, 330 мл (1 л = 2.10 €)

1.39 € 2.72 ЛВ.

2.48 €

3.7%, 1.5 л (1 л = 1.46 €)

0.87 € 1.70 ЛВ.

2.04 €

САМО

Прясно мляко OLYMPUS

натурална, 280 г (1 кг = 3.18 €)

-31%

-17% 1.32 €

Яйца МИЗИЯ

размер М, 6 бр. (1 бр. = 0.24 €)

САМО 1.47 €

Айс кафе HOCHWALD

1.29 € 2.52 ЛВ.

500 мл (1 л = 1.58 €)

-32% 3.35 €

2.25 € 4.40 ЛВ.

Точени кори ФАМИЛИЯ 2 х 400 г (1 кг = 2.82 €)

Прясно мляко MIZO 3.5%, 1 л

На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ. *Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.

1.5 л


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ЗАМРАЗЕНИ ПРОДУКТИ

60%

-

15 € 60%

ПАЗАРУВАЙ ЗА ПОНЕ в един касов бон и вземи ваучер за отстъпка в размер на на сладолед NIRVANA Pralines & Cream 310 г или сладолед NIRVANA бисквитки 335 г или сладолед NIRVANA пистачио и бадеми 313 г или сладолед NIRVANA брауни карамел 302 г. T MARKET

25%

-

Избрани сладоледи NESTLE*

Активирай ваучера като предоставиш касовия бон на касиер при следваща покупка. С един ваучер може да се купи само един брой сладолед NIRVANA Pralines & Cream 310 г или сладолед NIRVANA бисквитки 335 г или сладолед NIRVANA пистачио и бадеми 313 г или сладолед NIRVANA брауни карамел 302 г.

Период на кампанията от 11.08.2026 г. до 24.08.2026 г. Ваучерите са с период на валидност до 31.08.2026 г.

без карта

20%

3.06€ 5.98ЛВ.

-

-34% с карта

1.99 € 3.89 ЛВ.

Замразено бутер тесто BELLA

САМО

Замразена панирана шунка FRIPOZO със сирене, 320 г (1 кг = 5.60 €)

-28%

-28%

3.57 €

3.49 €

Замразена скумрия Японикус

2.29 € 4.48 ЛВ.

на клечка, различни видове, 65 - 67 г (1 кг = до 30.62 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

1.99 €

3.95 €

Сладолед MILKA*

1 кг = до 30.62 €

Избрани замразени зеленчуци и картофи WORLD OF TASTE и пици PASSIONATA

-42%

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

800 г (1 кг = 2.87 €)

2.55 € 4.99 ЛВ.

1.79 € 3.50 ЛВ.

2.49 € 4.87 ЛВ.

цяла 100 - 300, 1 кг

Замразени панирани калмарени рингове VEDENEMO

400 г (1 кг = 6.38 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ХЛЕБЕН БАР И КУЛИНАРИЯ

-33% 0.12 €

-40%

Земел бял

бр.

0.59 €

0.08 € 0.16 ЛВ.

1.73 €

1.05 € 2.05 ЛВ.

-

бр.

0.35 € 0.68 ЛВ. ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

-39%

20%

Пърленка

Кифлички GRAND COMMERCE с пълнеж ванилия, какао, ябълков мармалад, 250 г (1 кг = 4.20 €)

Избрани понички от нашия хлебен бар

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

-25% 7.99 €

Тиквички с копър кг (≈ 400 г в опаковка)

5.99 € 11.72 ЛВ. В цената не е включена опаковка

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-25% 0.66 €

0.49 € 0.96 ЛВ.

Пилешки крила

мариновани печени, 3 бр. в оп.; (цена за 3 бр. в оп. = 1.47 €/2.88 ЛВ.)

В цената не е включена опаковка

без карта

Кюфте или кебапче печено*

0.51€ 1.00ЛВ. -43% с карта

4 бр. в оп. (цена за 4 бр. в оп. = 1.16 €/2.27 ЛВ.)

0.29 € 0.57 ЛВ. В цената не е включена опаковка

-21%

-20%

2.55 €

4.99 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

3.99 € 7.80 ЛВ.

Тортелони ANTICA

Суши сет Урамаки+Хосомаки SHOKUSHI 210 г (1 кг = 12.10 €)

-18% 2.45 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

Маслини зелени 161-180*, без костилка, 300 г (1 кг = 6.64 €)

различни видове, 250 г (1 кг = 7.96 €)

ГОТВЕНА ХРАНА В УДОБНА ОПАКОВКА

-22% 2.04 €

1.59 € 3.11 ЛВ.

Постно зеле ВКУС В КУТИЯ 400 г (1 кг = 3.98 €)

САМО 2.55 €

2.19 € 4.28 ЛВ.

Кюфтета по чирпански ВКУС В КУТИЯ 400 г (1 кг = 5.48 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата закупени без карта „благодаря“ ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. **Номерацията показва брой маслини в 1 кг.

-20% 2.49 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

Свински шницели ВКУС В КУТИЯ 160 г (1 кг = 12.44 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! -43% 10.22 €

5.79 € 11.32 ЛВ.

Кашкавал от краве мляко MILKI DREAM

800 г (1 кг = 7.24 €)

800 г


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! -28% 1.53 €

1.09 € 2.13 ЛВ.

Пауч за котка LOVETT*

различни видове, 4 x 100 г (1 кг = 2.73 €)

*Марката е собственост на свързана компания.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ОСНОВНИ ХРАНИ

-22% 2.04 €

-41%

-32%

9.56 €

1.02 €

1.59 € 3.11 ЛВ.

5.59 € 10.93 ЛВ.

0.69 € 1.35 ЛВ.

1л

Маслиново масло DI PALIO

1 кг

-19%

-26%

Слънчогледово олио КЛАС

Захар IZZI

Pomace, 1 л

1.10 €

2.12 €

0.89 € 1.74 ЛВ.

1.55 € 3.03 ЛВ.

Брашно СОФИЯ МЕЛ

Боб КРЪСТЕВ

екстра, народен, 500 г (1 кг = 3.10 €)

тип 500, царевично, типово, 1 кг

25

-

%

збрани И продукти KRINA Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

25

-

%

Избрани продукти CHEF IS...

-28%

-35%

1.25 €

1.53 €

0.89 € 1.74 ЛВ.

0.99 € 1.94 ЛВ.

Леща RIBELE

Макаронени изделия STELLA

500 г (1 кг = 1.78 €)

различни видове, 500 г (1 кг = 1.98 €)

-23% 1.30 €

0.99 € 1.94 ЛВ.

Царевица или зелен грах EXTRA LINE

400 г (1 кг = 2.48 €)

-41% 0.86 €

0.50 € 0.98 ЛВ. Домати SARA

на кубчета, 400 г (1 кг = 1.25 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-22%

-26%

-24%

0.89 €

1.88 €

4.78 €

Доматена паста WELL DONE

Лютеница BULCONS

Лютеница DERONI

0.69 € 1.35 ЛВ. 140 г (1 кг = 4.93 €)

1.39 € 2.72 ЛВ.

Първомай, 265 г (1 кг = 5.25 €)

3.59 € 7.02 ЛВ.

староселска, едросмляна, 520 г (1 кг = 6.91 €)

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ОСНОВНИ ХРАНИ

-28%

-31%

2.09 €

1.87 €

1.49 € 2.91 ЛВ.

1.29 € 2.52 ЛВ.

Пастет KARO

-33%

апетит, 300 г (1 кг = 4.97 €)

1.94 €

1.29 € 2.52 ЛВ.

Люта чушка FIORRE

Кюфтета COMPASS

различни видове, 300 г (1 кг = 4.30 €)

рибка, пукана, 290 г (1 кг = 4.45 €)

-26% 2.70 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

Риба тон COMPASS

различни видове, 160 г (1 кг = 12.44 €)

-31%

-30%

1.00 €

2.30 €

0.69 € 1.35 ЛВ.

1.59 € 3.11 ЛВ.

Бульон MAGGI

различни видове, 80 г (1 кг = 8.63 €)

Горчица CHEF IS...

дижонска, 370 г (1 кг = 4.30 €)

-25%

-28%

1.46 €

4.60 €

1.09 € 2.13 ЛВ.

3.29 € 6.43 ЛВ.

Сос MAGGI

Сос HEINZ

универсален, 200 г (1 кг = 5.45 €)

различни видове, 400 - 480 г (1 кг = до 8.13 €)

СПЕЦИАЛНИ ДНИ НА

25%

-

Избрани продукти RICE UP

-19% 2.48 €

1.99 € 3.89 ЛВ.

Конфитюр ЦИМА

ягода, горски плод, смокиня цял плод, 360 г (1 кг = 5.53 €)

1

-25% 5.93 €

4.39 € 8.59 ЛВ.

Зърнена закуска NESTLE

различни видове, 550 - 625 г (1 кг = до 7.99 €)

На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ.

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.


Пробвай нашите марки и ще повториш

РЕДОВНА ЦЕНА

1.53 € 2.99 ЛВ. Ориз EXTRA LINE бланширан, 800 г (1 кг = 1.92 €)

*

ИЗБЕРИ НАШИТЕ МАРКИ И ПАЗАРУВАЙ ВСЕКИ ДЕН НА

ДОСТЪПНИ РЕГУЛЯРНИ ЦЕНИ *Марката е собственост на свързана компания.


Пробвай нашите марки и ще повториш

РЕДОВНА ЦЕНА

1.27 € 2.48 ЛВ. Бира CRONUS

PET, 2.5 л (1 л = 0.51 €)

*

ИЗБЕРИ НАШИТЕ МАРКИ И ПАЗАРУВАЙ ВСЕКИ ДЕН НА

ДОСТЪПНИ РЕГУЛЯРНИ ЦЕНИ *Марката е собственост на свързана компания.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СЛАДКИ ИЗДЕЛИЯ

-21% 5.87 €

4.59 € 8.98 ЛВ.

Бонбони ROSHEN

различни видове, кг

-16%

САМО

3.48 €

7.62 €

2.89 € 5.65 ЛВ.

6.49 € 12.69 ЛВ.

Бонбони ROSHEN

Какаов крем NUTELLA

различни видове, 500 г (1 кг = 5.78 €)

-33%

Шоколад MILKA

-28%

750 г (1 кг = 8.66 €)

Шоколад MILKA

5.59 €

различни видове, 250 - 300 г (1 кг = до 14.76 €)

2.09 €

различни видове, 90 - 95 г (1 кг = до 16.56 €)

САМО

Десерт KNOPPERS NutBar

-16%

Десерт SNICKERS

3.69 € 7.22 ЛВ.

0.76 €

0.65 € 1.27 ЛВ.

различни видове, 40 г (1 кг = 16.25 €)

1.49 € 2.91 ЛВ.

1.30 €

1.09 € 2.13 ЛВ.

Super+1, 112 г (1 кг = 9.69 €)

-16%

Шоколад KINDER

1.73 €

100 г (1 кг = 14.50 €)

25%

збрани видове И вафли БОРОВЕЦ*

1.45 € 2.84 ЛВ.

-

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура. без карта

0.49€ 0.96ЛВ. -28% с карта

0.35 € 0.68 ЛВ. 1 кг = 9.59 €

Вафла МОРЕНИ*

36.5 г

-34% 1.51 €

0.99 € 1.94 ЛВ. Вафли ROSHEN

какао, лешник, 216 г (1 кг = 4.59 €)

-30% 1.66 €

1.15 € 2.25 ЛВ.

Бисквити ЗАКУСКА

330 г (1 кг = 3.49 €)

-28% 2.04 €

1.45 € 2.84 ЛВ.

Бисквити MILKA

Lilastix, chocominis и chocojaffa малина, 112 - 150 г (1 кг = до 12.95 €)

САМО 1.82 €

1.55 € 3.03 ЛВ.

Бисквити WELL DONE

с лешников пълнеж, 175 г (1 кг = 8.86 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

КАФЕТА И СЛАДКИ ИЗДЕЛИЯ

-20% 4.99 €

3.99 € 7.80 ЛВ.

-22% 0.84 €

0.65 € 1.27 ЛВ.

Бисквити LAMBERTZ TOSCANA

1.02 €

Брускети MARETTI

-20%

-32%

1.62 €

1.02 €

450 г (1 кг = 8.87 €)

различни видове, 70 г (1 кг = 9.29 €)

-22%

0.79 € 1.55 ЛВ.

Кроасан MILKA

шоколад, ванилия, 50 г (1 кг = 15.80 €)

Гризини SALZA STICKS

Пуканки CHIO

-20%

8.99 € 17.58 ЛВ. Кафе JACOBS

различни видове, 500 г (1 кг = 17.98 €)

17.38 €

11.99 € 23.45 ЛВ. Кафе NOVA BRASILIA

зърна, 900 г (1 кг = 13.33 €)

Кафе капсули CAFISSIMO

*Класическата колекция съдържа 6 вида капсули Х 10 броя

**Съвместими с капсулна система Tchibo Cafissimo

3 в 1, плик, 20 x 15.5 г (1 кг = 9.07 €)

-31%

4.85 € 9.49 ЛВ.

различни видове, 10 бр. (1 бр. = 0.49 €)

Разтворимо кафе NESCAFE

различни видове, 80 г (1 кг = 8.63 €)

6.09 €

Pure, черна, червена

2.99 € 5.85 ЛВ.

крем какао, ванилия, 320 г (1 кг = 5.60 €)

-20%

Кафе машина CAFISSIMO

Перфектно налягане до 15 бара за приготвяне на различни видове кафе

4.69 €

Суха паста MIO&RIO

Открийте разнообразието от капсули!

СПЕЦИАЛНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

-36%

1.79 € 3.50 ЛВ.

0.69 € 1.35 ЛВ.

11.32 €

59.00 € 115.39 ЛВ.

2.09 €

1.29 € 2.52 ЛВ.

класик, маково семе, 220 г (1 кг = 5.87 €)

ТАЗИ СЕДМИЦА

САМО

-28%

-25%

4.60 €

0.28 €

3.29 € 6.43 ЛВ.

Какао NESQUIK

400 г (1 кг = 8.23 €)

На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ.

0.21 € 0.41 ЛВ.

Какао NESQUIK

13.5 г (1 кг = 15.56 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СНАКСОВЕ, ЯДКИ И ВОДА

25

-

%

Избрани снаксове ЗАЙО БАЙО 50 - 60 г

-16% 1.38 €

1.15 € 2.25 ЛВ.

Тортила чипс MIO&RIO

различни видове, 140 г (1 кг = 8.22 €)

-37% 2.07 €

1.29 € 2.52 ЛВ.

Чипс RUFFLES

различни видове, 140 г (1 кг = 9.22 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-29%

-44%

1.84 €

4.52 €

1.29 € 2.52 ЛВ.

2.49 € 4.87 ЛВ.

Снакс POM BAR

Ядки ROIS

оригинал, 80 г (1 кг = 16.13 €)

Premium и Delux печен микс, 150 г (1 кг = 16.60 €)

-21%

-28%

3.06 €

2.39 € 4.67 ЛВ.

15.33 €

10.99 € 21.49 ЛВ.

Сурови ядки CLASSIC MIX кг

-38% 6.52 €

3.99 € 7.80 ЛВ.

Фъстък

белен, сухопечен с морска сол, кг

Чипс PRINGLES

различни видове, 165 г (1 кг = 14.49 €)

-33% 0.59 €

0.39 € 0.76 ЛВ. Минерална вода ВЕЛИНГРАД

1.5 л (1 л = 0.26 €)

Цените важат за обявения период или до изчерпване на наличностите в съответния магазин. Цените са валидни от 11.08. до 17.08.2026 г., освен ако за даден продукт или група продукти не е посочен друг срок. Стоките се продават в количества, обичайни за едно домакинство, ако друго не е изрично посочено до конкретния артикул. Възможно е някои от продуктите да не са налични във всички разновидности. Снимките са с илюстративна цел. Не носим отговорност за допуснати печатни грешки. Всички цени са посочени в евро и лева, и с включен ДДС.


БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ, БИРА И ВИНО

-22%

-45%

1.53 €

1.82 €

1.19 € 2.33 ЛВ.

Плодова напитка CAPPY Pulpy

0.99 € 1.94 ЛВ.

Студен чай NESTEA

различни видове, 1.5 л (1 л = 0.66 €)

от вторник 11.08. до 17.08.2026

-17% 1.81 €

1.49 € 2.91 ЛВ.

Газирана напитка COCA COLA, FANTA или SPRITE

различни видове, 2л (1 л = 0.75 €)

различни видове, 1л

-36% 1.19 €

0.75 € 1.47 ЛВ.

Сайдер ASPALL Pip&Wild

ябълка, малина, 330 мл (1 л = 2.28 €)

-44%

САМО

0.89 €

0.46 €

0.49 € 0.96 ЛВ.

0.43 € 0.84 ЛВ.

Бира BARLEY

4%, кен, 500 мл (1 л = 0.86 €)

20%

-

Избрани бири STAROPRAMEN 500 мл - 1 л

Бира ASTIKA

кен, 500 мл (1 л = 0.98 €)

-25% 1.20 €

0.89 € 1.74 ЛВ. Бира ПИРИНСКО

PET, 1.2 л (1 л = 0.75 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-29%

-19%

-20%

1.68 €

3.95 €

6.67 €

1.19 € 2.33 ЛВ.

3.19 € 6.24 ЛВ.

5.29 € 10.35 ЛВ.

Бира ЗАГОРКА

Вино ТЪРГОВИЩЕ

Вино SOPHIA Карнобат

PET, 2 л (1 л = 0.60 €)

различни сортове, 750 мл (1 л = 4.26 €)

На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ.

бяло, червено, 3л (1 л = 1.77 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! -27% 0.81 €

0.59 € 1.15 ЛВ.

Бира ПИРИНСКО

кен, 500 мл (1 л = 1.18 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

СУПЕР ФЕРТИ! -21% 5.06 €

3.99 € 7.80 ЛВ.

Узо GOLD

40%, 700 мл (1 л = 5.70 €)


от вторник 11.08. до 17.08.2026

АЛКОХОЛНИ НАПИТКИ

20%

-

Избрани спиртни напитки ЯМБОЛСКА ГРОЗДОВА 200 мл - 1 л

-20%

Мента ПЕЩЕРА

6.12 €

4.89 € 9.56 ЛВ.

25%, 700 мл (1 л = 6.99 €)

-28% 9.73 €

6.99 € 13.67 ЛВ. Мастика ПЕЩЕРА

47%, 1 л

САМО 12.65 €

10.99 € 21.49 ЛВ.

Ликьор JAGERMEISTER 35%, 700 мл (1 л = 15.70 €)

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

САМО

-15%

-31%

8.40 €

8.28 €

15.09 €

7.59 € 14.84 ЛВ.

6.99 € 13.67 ЛВ.

10.29 € 20.13 ЛВ.

Водка SAVOY Silver

Джин STRANGE LUVE

Ром CAPTAIN MORGAN

1л

40%, 700 мл (1 л = 14.70 €)

Pink, London Dry, 40%, 700 мл (1 л = 9.99 €)

САМО

-40%

7.31 €

16.79 €

6.69 € 13.08 ЛВ.

9.99 € 19.54 ЛВ.

Уиски HANKEY BANNISTER

Бърбън JIM BEAM

40%, 700 мл (1 л = 14.28 €)

40%, 700 мл (1 л = 9.56 €)

ЛЕГЕНДА

Брошурата важи за следните магазини Т МARKET:

гр. Айтос; гр. Ахтопол; гр. Бяла; гр. Варна; гр. Враца; гр. Гоце Делчев; гр. Девня; гр. Добрич; гр. Дулово; гр. Елин Пелин; гр. Елхово; гр. Етрополе; гр. Карнобат; гр. Козлодуй; гр. Костенец; гр. Костинброд; гр. Крумовград; гр. Ловеч; гр. Лом; гр. Несебър, ул. ж.к.Черно море 40-42; к.к. Слънчев бряг, кв. Пясъците 15; гр. Нова Загора; гр. Омуртаг; гр. Павликени; гр. Перник, кв. Изток, ул. Благой Гебрев 35А; гр. Плевен, ж.к. Сторгозия 79, пл. Иван Миндиликов 1; гр. Пловдив, бул. Съединение, РУМ, бул. Шипка 6, ж.к. Христо Смирненски, бул. Пещерско шосе 133 /КОРОНА/; гр. Поморие; гр. Попово; гр. Приморско; гр. Провадия; гр. Първомай; гр. Раднево; гр. Радомир; гр. Разград , ж.к. Орел, ул. Юмрукчал 15; гр. Разлог; гр. Самоков; гр. Сандански; гр. Свищов; гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А, ж.к. Люлин 2, до бл. 227, ж.к. Връбница, ул. Златен клас 10, ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47, ж.к. Гевгелийски, ул. Мачуково, срещу бл. 1, ж.к. Люлин 10, ул. Гоце Делчев (УПИ 8, кв.32), ж.к. Красна поляна, ул. Суходолска 2, бул. България, пл. Ручей, ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10, ул. Костенски водопад 102, ж.к. Овча купел-2, до бл. 18, ж.к. Иван Вазов, ул. Стефан Малинов 2, ж.к. Стрелбище, ул. Червена роза 50, ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2, бул. Възкресение 85, ж.к. Дружба 1, ул. „5030“ 6, ж.к. Люлин 3, ул. Панчо Владигеров 44, ж.к. Студентски град, ул. Академик Борис Стефанов 38, ж.к. Люлин 9, ул. Асен Николов 19, бул. Ген. Столетов 70/Банишора, ж.к. Люлин 5, бул. Райко Даскалов 15; гр. Съединение; с. Синеморец, ул. Бутамя №24; гр. Търговище; гр. Царево; гр. Черноморец; гр. Ямбол, ул. Търговска 85, ул. Георги Бенковски 113.

Предложенията, обозначени с този знак, НЕ важат за следните магазини Т МARKET:

гр. София, ж.к. Младост 1 до бл.72А; ж.к. Сухата река, ул. Тодорини кукли 47; ж.к. Дианабад, ул. Васил Калчев 10; ж.к. Овча купел-2, до бл. 18; ж.к. Лагера, ул. Баба Илийца 2; ж.к. Дружба 1, ул. „5030“ 6; с. Синеморец, ул. Бутамя №24.

20

Марката е собственост на свързана компания.


от вторник 11.08. до 17.08.2026

ЗА БЕБЕТО И ДОМА -17%

25

-

%

13.29 €

10.99 € 21.49 ЛВ.

Избрани бебешки пелени

Гел за пране TEO Bebe Future 40 пр., 1.8 л (1 л = 6.11 €)

без карта

20%

6.28 € 12.28 ЛВ. -36% с карта

3.99 € 7.80 ЛВ. 1 л = 12.10 €

Избрани продукти GILLETTE или VENUS

Шампоан HEAD & SHOULDERS*

различни видове, 330 мл

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

3.85 € 7.53 ЛВ.

2.69 € 5.26 ЛВ.

различни видове, 12 - 20 бр.

-

5.52 €

3.98 €

Дамски превръзки ALWAYS Duo

Не важи за стоки, участващи в други промоции, както и рекламирани в настоящата брошура.

-30%

-32%

Омекотител SEMANA

различни видове, 1.5 л (1 л = 2.57 €)

-34%

-30%

2.35 €

2.43 €

1.55 € 3.03 ЛВ.

1.69 € 3.31 ЛВ.

Препарат за съдове PUR

Течен сапун ТЕО Rich Milk

различни видове, 750 мл (1 л = 2.26 €)

различни видове, 800 мл (1 л = 1.94 €)

-41% 15.33 €

Гел или капсули за пране PERSIL

8.99 € 17.58 ЛВ.

различни видове Гел: 1.8 - 1.98 л, 40-44 пр. (1 л = до 5.00 €) Капсули: 29 бр. (1 бр. = 0.31 €)

-36%

-28%

5.24 €

3.35 €

3.35 € 6.55 ЛВ.

Ароматизатор за тоалетна BREF различни видове, 3 х 50 г (1 кг = 22.34 €)

2.39 € 4.67 ЛВ.

Пастет за котки GOURMET GOLD

различни видове, 4 x 85 г (1 кг = 7.03 €)

-21% 2.55 €

1.99 € 3.89 ЛВ. Суха храна за куче PEDIGREE

различни видове, 500 г (1 кг = 3.98 €)

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената в магазина регулярна цена. Карта „благодаря“ може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение. На стр. 20 ще намериш списък с магазините, в които не са асортимент стоките, обозначени с този символ.


13.08. - 16.08.

от ЧЕТВЪРТЪК до НЕДЕЛЯ без карта

1.84€ 3.60 ЛВ.

Банани*

кг

без карта

15.18€ 29.69ЛВ. -34% с карта

-46% с карта

0.99 € 1.94 ЛВ.

9.99 € 19.54 ЛВ. 1 л = 14.28 €

Уиски PADDY*

40%, 700 мл

ЦЕНАТА ВАЖИ ДО 3 КГ НА КЛИЕНТ

ЦЕНАТА ВАЖИ ДО 3 БР. НА КЛИЕНТ без карта

ТЕЗИ ДНИ

7.15€ 13.98 ЛВ. -23% с карта

9.99 € 19.54 ЛВ.

5.49 € 10.74 ЛВ.

Агнешка предна четвърт

Пиле Лудогорско* мариновано, печено, бр.

МАП, кг

В цената не е включена опаковка.

-34%

ТЕЗИ ДНИ

10.73 €

5.59 € 10.93 ЛВ.

6.99 € 13.67 ЛВ.

Пилешко филе

Маслиново масло CLEMENTE

МАП, кг

-40% 0.66 €

0.39 € 0.76 ЛВ.

Enea, Extra Virgin, 1 л

Макарони ЗЛАТЕН КЛАС

различни видове, 400 г (1 кг = 0.98 €)

без карта

8.69€ 17.00ЛВ. -17% с карта

7.15 € 13.98 ЛВ. 1 кг = 0.72 €

Суха кучешка храна ECONOMIC*

10 кг

*Отстъпката за продукта важи само с карта „благодаря“. Количествата, закупени без карта „благодаря“, ще се таксуват на обявената регулярна цена. Карта „благодаря” може да бъде използвана 3 пъти в рамките на един ден, освен ако до конкретен продукт не е посочено допълнително ограничение.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
tmar by PromoOferti.com - Issuu