Каталог за период от 26.06.2020 г до 02.07.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 26.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кашкавал ProMarket вак. 1 кг
2,99 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Салата Снежанка My PICNIC 500 г
Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
8,99 лв
0,65 лв
Промоциите са валидни само за събота 27.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,79 лв
Ядки печен фъстък Kronos 300 г
2,99 лв
------------------------------------------------------
Кюфтета 6 бр/420 г тарелка
-------------------------------------------------------
Бира кен Загорка 500 мл
2,69 лв
Промоциите са валидни само за неделя 28.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сапун течен с помпа разл. видове Елви 400 мл
0,99 лв
------------------------------------------------------
0,99 лв
Препарат за чинии разл. видове Medix Max 450 мл
-------------------------------------------------------
Тоалетна хартия с аромат Силви 3 пл 4 бр/оп
0,99 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Кис. мляко Разкош разл. видове Белииса 200 г
Кис. мляко 4,5 % Опицвет 400 г + 100 г подарък
0,69 лв Сирене козе или овче Ралица 400 г
Кис. мляко 2 % БДС Димитър Маджаров 400 г
1,05 лв Кашкавал Саяна 400 г
5,59 лв Сирене крема Киселово 125 г
Масло Саяна 250 г
4,69 лв
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 26.06.2020 г ДО 02.07.2020 г
3,29 лв Салата чеснова разядка или катък с печени чушки My PICNIC 500 г
Цедено мляко 10 % Olympus 350 г
1,35 лв
0,95 лв
1,99 лв
3,29 лв
Пуш. пилешко роле 270 г или шпек Баланс без Е номера 210 г Меско
Кренвирши вак. Стара Планина 400 г или колбас деликатесен 230 г Тандем
3,99 лв Хляб Пълнозърнест 600 г или Занаятчийски селски 500 г Стратос
5,69 лв Хляб Заря Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Елиаз
1,09 лв Ориз Народен вкус Фамилекс 500 г
8,99 лв Брашно Златия 1 кг
1,09 лв Конс. грах ISIDA 400 г
1,19 лв
Пуш. св. филе Крум Мушев вак. 1 кг
0,99 лв Лютеница Първомай Булконс 720 г
0,85 лв
3,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 26.06.2020 г ДО 02.07.2020 г
Ядки микс суров Енерджи 100 г
19,90 лв/ 1 кг
1,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Лешник суров 100 г
19,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 26.06.2020 г ДО 02.07.2020 г
-------------------------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
---------------------------------------------------------------
Вино бяло сухо Совиньон Блан наливно 1л
ПРОМОЦИЯ Ядки Кашу печено 100 г
27,90 лв/ 1 кг
2,79 лв ПРОМОЦИЯ Сушени сини сливи без костилка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв Неделя 28.06.2020 г Ориенталски картофки 100 г
3,90 лв/ 1 кг
0,39 лв Вторник 30.06.2020 г Гръцка мусака 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
--------------------------------------------------------------------------
Спагети Болонезе 100 г
Събота 27.06.2020 г Кюфтета от тиквички 100 г
9,00 лв/ 1 кг
0,90 лв
Понеделник 29.06.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 26.06.2020 г
Макарони по италиански 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
Сряда 01.07.2020 г Кюфтета с доматен сос 100 г
7,90 лв/ 1 кг
0,79 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 26.06.2020 г ДО 02.07.2020 г
Разтворимо кафе 2в1 14 г или 3в1 18 г Jacobs
Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 345 г
0,29 лв Шоколад Аеро млечен или натурален Roshen 85 г
2,59 лв Бисквити разл. видове Боровец 216 г
1,29 лв Руло плодово ягода или горски плод Дома 175 г
Сладолед разл. видове Eskimo 400 г
Корнфлейкс Нескуик или Чокапик Nestle 375 г
1,59 лв Ореховка Червенков 45 г
0,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 26.06.2020 г ДО 02.07.2020 г
2,89 лв
5,49 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 60 г
0,49 лв
1,29 лв
Бира Болярка 2л
Бира Загорка 2л
1,99 лв
Вино Розе или Шардоне Bolgare 750 мл
1,99 лв Вино Aureos Мускат или Каберне Svishtov 750 мл
Вино разл. видове Papillon 750 мл
4,99 лв Мин. вода Горна Баня 1,5 л
Изворна или мин. вода Devin 1,5 л
5,99 лв Паста за зъби разл. видове Colgate 100 мл
0,75 лв
4,19 лв
0,79 лв Омекотител разл. видове Coccolino 1,05 л
1,99 лв
3,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 26.06.2020 г ДО 02.07.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 29.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кайма смес 480 г тарелка
3,39 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Лазаня Stella 500 г
Кашкавал Стара планина вак. 1 кг
3,29 лв
9,59 лв
Промоциите са валидни само за вторник 30.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5,99 лв
Масло Deutsche Markenbutter 250 г
1,69 лв
-----------------------------------------------
Яйца L Еко Инвест 10 бр/оп
-----------------------------------------------
Сирене ProMarket вак. 1 кг
3,49 лв
Промоциите са валидни само за сряда 01.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,89 лв
Конс. боб бял Krina 400 г
0,99 лв
-----------------------------------------------
Хляб Многозърнест Стратос 400 г
-----------------------------------------------
Наденица Македонска Крум Мушев 420 г
1,29 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 02.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2,99 лв
Масленки Перун 260 г
1,89 лв
-----------------------------------------------
Прясно мляко 3,7 % Olympus 1л
-----------------------------------------------
Кафе Family Tchibo 250 г
1,29 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)