Skip to main content

proMarket

Page 1

Каталог за период от 22.05.2020 г до 28.05.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 22.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кренвирши екстра Крум Мушев 400 г

0,79 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Бира кен Ариана 500 мл

Кашкавал Белииса 200 г

1,89 лв

2,69 лв

Промоциите са валидни само за събота 23.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,49 лв

Прясно мляко 3 % My Day 1л

5,99 лв

------------------------------------------------------

Сирене ProMarket 1 кг

-------------------------------------------------------

Масло краве 82 % Дестан 125 г

1,79 лв

Промоциите са валидни само за неделя 24.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

9,99 лв

------------------------------------------------------

1,79 лв

Кашкавал Булгарче 1 кг

-------------------------------------------------------

Луканка специална слайс Чичовци 80 г

0,59 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 100 г бонус

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

0,85 лв Кис. мляко с каймак 4,5 % Olympus 400 г

0,99 лв Масло 82 % Friendship 200 г

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

0,79 лв Сирене Киселово 350 г

Кашкавал Саяна 400 г

3,69 лв Салата катък с печени чушки Традиция 250 г

3,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 22.05.2020 г ДО 28.05.2020 г

1,09 лв

2,29 лв

4,69 лв Сирене топено разл. видове Hochland 140 г

2,29 лв


Пиле Лудогорско охладено

4,49 лв Колбас разл. видове Тандем 300 г

3,19 лв Хляб пълнозърнест Елиаз 600 г

1,09 лв Захар кафява Мавриций или Турбинадо Фамилекс 500 г

2,49 лв

Питка табан или хляб типов Лина Бейкъри 300 г

Спагети разл. видове Stella 500 г

0,69 лв Конс. риба тон в собствен сос или в олио Denia 185 г

1,29 лв

1,69 лв Каперси Kaiser Franz 156 мл или конс. Русенско варено Крами 300 г

2,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 22.05.2020 г ДО 28.05.2020 г


Солети Чипи 185 г

Снакс Натурали с масло и паприка Lotto 60 г

0,99 лв

0,65 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 60 г

Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

2,39 лв ПРОМОЦИЯ Ядки бадем суров 100 г

18,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 22.05.2020 г ДО 28.05.2020 г

1,25 лв ---------------------------------------------------------------------

0,99 лв

0,99 лв Чипс разл. видове Chio 140 г

---------------------------------------------------------------

Ядки слънчоглед Kronos 130 г

Пуканки повече масло Pop Weaver 78 г

2,09 лв ПРОМОЦИЯ Ядки кашу печено 100 г

27,90 лв/ 1 кг

2,79 лв ПРОМОЦИЯ Орехови ядки 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв


14,00 лв/ 1 кг

1,40 лв Неделя 24.05.2020 г Кюфте на скара 1 бр

0,49 лв/ 1 бр

0,49 лв Вторник 26.05.2020 г Тиквички пържени 100 г

9,00 лв/ 1 кг

0,90 лв

--------------------------------------------------------------------------

Задушен джолан с картофи 100 г

Събота 23.05.2020 г Ашуре с ябълки и канела 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

Понеделник 25.05.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 22.05.2020 г

Сарми лозови постни 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Сряда 27.05.2020 г Макарони по Милански 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 22.05.2020 г ДО 28.05.2020 г


Масленки с ягодов пълнеж Червенков 200 г

1,39 лв Бисквитиера Селекция Mokate 260 г

3,69 лв Бисквити маслo Petit Beurre 225 г

Тулумби Хубави неща 300 г

Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 505 г

1,99 лв Бонбони Фигаро Лешник 153 г или Аида Карамел 126 г Suchard

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 22.05.2020 г ДО 28.05.2020 г

Вафли Varna мини с какаов крем или с мляко и какаови кори Sweet Plus 280 г

2,99 лв Овесен бар Flap Jack с череши FITSPO 100 г

1,29 лв

3,49 лв

2,29 лв

1,89 лв Шоколад дарк разл. видове Heidi 80 г

2,59 лв


Енергийна напитка разл. видове Red Bull 250 мл

Изворна вода стандарт Rilana 1,5 л

1,89 лв

0,69 лв Водка Savoy 700 мл

Нат. сок Happy Day разл. видове Rauch 1л

1,79 лв

0,99 лв Храна за котки One junior пиле или sterilcat сьомга Purina 200 г

7,79 лв

2,69 лв Чорапи мъжки терлик 43-46 или 39-42 Фазан 2 чф

Пепси кола или Миринда разл. видове 500 мл

Дезодорант разл. видове Rexona 150 мл

2,49 лв Салфетки бели 33х33 Лотос 100 бр 1 оп

3,99 лв

1,09 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 22.05.2020 г ДО 28.05.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 25.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Яйца L Еco Eggs 6 бр/оп

3,29 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Кайма смес тарелка 480 г

Кис. мляко 3,6 % БДС Димитър Маджаров 400 г

1,19 лв

0,89 лв

Промоциите са валидни само за вторник 26.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

7,99 лв

Хляб тип Добруджа Заря 500 г

-----------------------------------------------

Пуш. гърди деликатесни 1 кг

-----------------------------------------------

Кашкавал Milki dream 250 г

0,89 лв

Промоциите са валидни само за сряда 27.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кафе Family espresso Tchibo 250 г

1,89 лв

-----------------------------------------------

0,79 лв

Студен чай разл. видове San Benedetto 1,5 л

-----------------------------------------------

Вафли Фамилия обикновени разл. видове Кармела 220 г

2,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 28.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,55 лв

Бира кен Балканско 500 мл

2,99 лв

-----------------------------------------------

Кюфтета тарелка 6 бр/ 420 г

-----------------------------------------------

Питки Александра Стратос 180 г 2 бр/оп

0,75 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
proMarket by PromoOferti.com - Issuu