Skip to main content

promarket

Page 1

Каталог за период от 05.06.2020 г до 11.06.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 05.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Курабии Перун 300 г

3,99 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Бонбони Fruits de mer Master Chocolate 1 оп

Вино Каберне 750 мл

0,99 лв

4,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 06.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,65 лв

Масло краве немско 82 % 250 г

0,99 лв

------------------------------------------------------

Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп

-------------------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

2,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 07.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,75 лв

Кренвирши екстра Крум Мушев 400 г

1,79 лв

------------------------------------------------------

Лютеница Олинеза 265 г

-------------------------------------------------------

Бира кен Балканско 500 мл

1,89 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3% Саяна 1л

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

1,79 лв Сирене краве кутия или Селекция вак. Дестан 400 г

0,79 лв Сирене краве Саяна 400 г

4,69 лв Сметана заквасена 20 % My Day 370 г

1,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 05.06.2020 г ДО 11.06.2020 г

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

1,09 лв Кашкавал Витоша Златна селекция Димитър Маджаров 420 г

3,49 лв Тиквички със специален сос Традиция 250 г

1,99 лв

9,99 лв Крем за мазане разл. видове Hochland 200 г

2,79 лв


Бирени пръчици Бони 280 г

Пиле Лудогорско охладено 1 кг

4,99 лв

Наденица Македонска 300 г или пуш. пуешко филе 140 г Тандем

4,39 лв Хляб бял нарязан 650 г или пълнозърнест 600 г Заря

Брашно тип 500 София мел 1 кг

1,19 лв Пшеница грухана Fiorre 500 г

Хляб Занаятчийски селски 500 г или пълнозърнест 600 г Стратос

0,99 лв

1,09 лв Чиа или Киноа Dr. Keskin 200 г

Подпр. за барбекю или за ориз Алто 40 г

0,79 лв

3,69 лв

0,89 лв

2,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 05.06.2020 г ДО 11.06.2020 г


Ядки кашу сурово 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс печен 100 г

25,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 05.06.2020 г ДО 11.06.2020 г

-------------------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

-------------------------------------------------------------

Вино Мерло Логодаж наливно 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки шам фъстък 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Червена боровинка 100 г

9,90 лв/ 1 кг

0,99 лв


5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв Неделя 07.06.2020 г Патладжан в доматен сос 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв Вторник 09.06.2020 г Кавърма на фурна 100 г

10,00 лв/ 1 кг

1,00 лв

--------------------------------------------------------------------------

Домашно варено жито 100 г

Събота 06.06.2020 г Домашни пържени кюфтенца 1 бр

0,35 лв/ 1 бр

0,35 лв

Понеделник 08.06.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 05.06.2020 г

Вегетарианска мусака с тиквички 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Сряда 10.06.2020 г Макарони по Американски 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 05.06.2020 г ДО 11.06.2020 г


Десерт Lion кафяв или бял шоколад Nestle 60 г

Сладолед разл. видове Eskimo 400 г

0,89 лв Халва Ябланица 500 г

Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 1 оп

2,89 лв Какаови топки 350 г или масленки 260 г Перун

Локум асорти Ябланица 200 г

2,59 лв Бисквити оризови разл. видове Rice Up 120 г

0,99 лв Ядки бадем Kronos 70 г

1,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 05.06.2020 г ДО 11.06.2020 г

4,99 лв

1,29 лв Снакс разл. видове Star Snacks 1 оп

2,49 лв

0,69 лв


Вино разл. видове Logodaj 750 мл

Бира Загорка 2л

1,99 лв Плодова напитка разл. видове Prisun 2л

Узо Plomari 700 мл

5,29 лв Трапезна вода Сердика 1,5 л

2,19 лв Храна за котки пастет пиле или риба Gourmet Gold 85 г

1,19 лв

14,49 лв Изворна или минерална вода Devin 500 мл

0,55 лв Препарат Razor Gel Ocean Medix 750 мл

2,79 лв

0,55 лв Тоалетна хартия Soft Rose или Fresh Air Linora 3 пл, 4 бр/оп

1,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 05.06.2020 г ДО 11.06.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 08.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бира кен Zagorka 500 мл

3,29 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Кайма смес 480 г/ тарелка

Кашкавал Булгарче вак. 1 кг

0,89 лв

9,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 09.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,49 лв

Питка табан Лина Бейкъри 300 г

1,99 лв

-----------------------------------------------

Сирене синьо Danablu 100 г

-----------------------------------------------

Пуш. св. бекон плоча слайс Крум Мушев 150 г

0,69 лв

Промоциите са валидни само за сряда 10.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,75 лв

Кори Одрински 500 г

1,69 лв

-----------------------------------------------

Яйца L Еко Инвест 10 бр/ оп

-----------------------------------------------

Прясно мляко 3 % My Day 1л

1,59 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 11.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,99 лв

Олио Златия 1л

2,99 лв

-----------------------------------------------

Кюфтета 6 бр/420 г тарелка

-----------------------------------------------

Сирене ProMarket вак. 1 кг

1,89 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promarket by PromoOferti.com - Issuu