Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 28.08.2020 г до 03.09.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 28.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кашкавал Здравец 220 г

0,65 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

Кебапчета Крум Мушев 6 бр/тарелка

2,99 лв

2,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 29.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Яйца L Еко Инвест 6 бр/оп

1,59 лв

------------------------------------------------------

Кори Одрински 500 г

-------------------------------------------------------

Сирене краве Саяна 400 г

1,19 лв

Промоциите са валидни само за неделя 30.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,99 лв

Сирене топено слайс ементал или чедър Lactima 130 г

0,69 лв

------------------------------------------------------

Хляб типов нарязан 500 г

-------------------------------------------------------

Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г

0,99 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3 % Балкан 1л

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

1,79 лв

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

0,79 лв Кис. мляко 4,5 % Саяна 400 г

Кис. мляко 3,6 % Здравец 500 г

0,99 лв

Кис. мляко с каймак Родопско чудо 450 г

0,89 лв Сирене овче или козе Olympus 350 г

Сирене краве Маклер 1 кг

7,99 лв Кашкавал Витоша Зл. селекция Димитър Маджаров 420 г

9,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 28.08.2020 г ДО 03.09.2020 г

1,09 лв

1,89 лв Сирене краве Селекция или саламурено в кутия Дестан 400 г

5,39 лв Масло краве немско 82 % 250 г

4,69 лв Салата Снежанка Кенар 400 г

2,99 лв

3,59 лв


Кайма 500 г или салам Средна гора 200 г Тандем

5,69 лв Хляб 100 зърна Елиаз 400 г

Луканка Маджаров или Панагюрска Димитър Маджаров 180 г

Конс. риба тон в олио или в собствен сос The Chefs 160 г

5,99 лв Хляб Пълнозърнест пет семена 500 г или Черен Жътварски кръгъл 600 г Милена

1,39 лв Фикс Малки Тайни Спагети болонезе 51 г или Спагети карбонара 33 г Maggi

1,29 лв

1,49 лв Лютеница Първомай класическа Булконс 265 г

1,79 лв

1,79 лв Хляб Пауталия 700 г или Занаятчийски селски 500 г Стратос

1,09 лв Маслиново масло Extra Virgin Elia 750 мл

13,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 28.08.2020 г ДО 03.09.2020 г


Ядки Микс суров Енерджи 100 г

19,90 лв/ 1 кг

1,99 лв ПРОМОЦИЯ Орехови ядки 100 г

18,90 лв/ 1 кг

3,29 лв 1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 28.08.2020 г ДО 03.09.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем печен 100 г

21,90 лв/ 1 кг

2,19 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Логодаж Мерло наливно 1л

Ядки Лешник суров 100 г

19,90 лв/ 1 кг

1,99 лв


4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв Неделя 30.08.2020 г Боб на фурна 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв Вторник 01.09.2020 г Пълнени чушки постни 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

--------------------------------------------------------------------------

Ориз с домати и тиквички 100 г

Събота 29.08.2020 г Кюфте на скара 1 бр

0,49 лв/ 1 бр

0,49 лв

Понеделник 31.08.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 28.08.2020 г

Запеканка със спанак 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Сряда 02.09.2020 г Тиквички с копър 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 28.08.2020 г ДО 03.09.2020 г


Сладолед разл. видове Eskimo 55 г

Тулумби Хубави неща 300 г

0,69 лв

1,99 лв Шоколад млечен с цял бадем или с лешник Heidi 100 г

Кекс мини с портокалов конфитюр Перун 80 г

2,99 лв Бисквити с фъст. масло или брауни с шоколад Bergen 145 г

1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 28.08.2020 г ДО 03.09.2020 г

Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 345 г

0,55 лв

2,39 лв Вафли мини с ванилия или с какао Family 375 г

2,19 лв Бутер пръчици с канела 125 г или със семена 100 г Crispico

Ядки слънчоглед бял или бирен фъстък Kronos 130 г

1,39 лв

1,99 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира кен Ариана 500 мл

1,99 лв

Вино Мелник Бяло или Розе Logodaj 750 мл

0,79 лв Газ. напитка разл. видове ВВВ 2л

Ракия Грозден 700 мл

1,69 лв

Изворна или мин. вода Devin 500 мл

0,79 лв

7,49 лв Мокри кърпи бебешки Лайка 72 бр или Fresh 63 бр BabyCare

5,29 лв

0,49 лв Кухненска ролка розова Gama 2 пл 2 бр/оп

Тоалетна хартия разл. видове Selpak 3 пл 4 бр/оп

2,59 лв

1,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 28.08.2020 г ДО 03.09.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 31.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сладки постни Перун 200 г

2,49 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Домашна лимонада с прясна мента 1л

Вафли с портокал и фъстъци Черноморец 210 г

0,79 лв

0,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 01.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,49 лв

Лютеница Първомай Лютеничко Булконс 210 г

0,59 лв

-----------------------------------------------

Бира кен Диана 500 мл

-----------------------------------------------

Ловджийски пръчици Крум Мушев 300 г

1,59 лв

Промоциите са валидни само за сряда 02.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,89 лв

Хляб Бабината питка Бакери 650 г

1,99 лв

-----------------------------------------------

Маслини черни Jumbo 300 г

-----------------------------------------------

Салата Европейска My PICNIC 500 г

0,89 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 03.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мокри кърпи Clean или Lemon Wet Hankies 15 бр/оп 2+2

0,79 лв

-----------------------------------------------

0,99 лв

Препарат за чинии разл. видове Medix 500 мл

-----------------------------------------------

Тоалетна хартия с аромат Силви 3 пл 4 бр/оп

1,79 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu