Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 31.07.2020 г до 06.08.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 31.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3,99 лв

Кафе Wiener Extra Eduscho 250 г

5,99 лв

-----------------------------------------------

Бонбони Merci 250 г

-----------------------------------------------

Фреш от портокали 1л

2,79 лв

Промоциите са валидни само за събота 01.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Бира кен Загорка 500 мл

4,99 лв

------------------------------------------------------

Маслиново масло Помас Speroni 1л

-------------------------------------------------------

Кюфтета 6 бр/420 г тарелка

0,79 лв

Промоциите са валидни само за неделя 02.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кухненска ролка Economy 1 бр/оп

0,85 лв

------------------------------------------------------

1,69 лв

Прах за пране Color или Universal Purox 335 г

-------------------------------------------------------

Мокри кърпи бебешки Лайка 72 бр или Fresh 63 бр BabyCare

1,69 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3,2 % My Day 1л

Кис. мляко 2 % Саяна 400 г + 50 г бонус

1,89 лв

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

0,79 лв Сирене краве Селекция или кутия Дестан 400 г

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

0,79 лв Масло краве немско 82 % 250 г

2,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 31.07.2020 г ДО 06.08.2020 г

1,09 лв Сирене краве Olympus 300 г

4,69 лв Кашкавал краве Ралица 200 г

4,69 лв Кашкавал ръчен Здравец 520 г

3,79 лв

7,99 лв


Плескавица с бекон и кашкавал Бони 400 г

4,99 лв Кайма 500 г или шунка Пражка 220 г Тандем

5,69 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

Брашно Златия 1 кг

1,09 лв

Олио Олим 1л

0,89 лв Замр. зел. Гювеч Валбе-С 450 г

Конс. грах ISIDA 400 г

0,89 лв

2,19 лв Конс. риба тон в олио или в собствен сос Denia 185 г

1,19 лв

1,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 31.07.2020 г ДО 06.08.2020 г


Ядки Кашу сурово 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 31.07.2020 г ДО 06.08.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Шам фъстък печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино бяло сухо Совиньон Блан наливно 1л

Златна стафида 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв


7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв Неделя 02.08.2020 г Зелен боб постен 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв Вторник 04.08.2020 г Кавърма на фурна 100 г

15,00 лв/ 1 кг

1,50 лв

--------------------------------------------------------------------------

Пиле с ориз 100 г

Събота 01.08.2020 г Шопски гювеч 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Понеделник 03.08.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 31.07.2020 г

Пълнени чушки с кайма и ориз 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

Сряда 05.08.2020 г Запеканка с тиквички и домати 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 31.07.2020 г ДО 06.08.2020 г


Разтворимо кафе класик Ivory coast Nescafe 90 г

Сладолед Every Day разл. видове Denny 1350 мл

4,99 лв Шоколад млечен с цели лешници или с цели бадеми ION 100 г

Сладолед Boss разл. видове Nestle 1 бр

3,59 лв Шоколад млечен или натурален Своге 90 г

1,89 лв

Бисквити разл. видове Hogarenas 180 г

1,25 лв Сладки разл. видове BFK 300 г

Бисквити със семена или с тъмен шоколад Боровец 100 г

1,09 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 31.07.2020 г ДО 06.08.2020 г

2,25 лв

1,69 лв Чипс разл. видове Chio 140 г

1,89 лв

2,09 лв


Бира непастьоризирана Болярка 2л

Вино Frutino Шардоне праскова & манго или Розе ягода & малина Domaine Boyar 750 мл

2,15 лв Уиски Bushmills 700 мл

6,49 лв Енергийна напитка BUM BUM 250 мл

19,99лв Сапун разл. видове Palmolive 90 г

14,49лв Мин. вода Горна Баня 3л

0,69 лв Кърпа попивателна MAGIC CLEAN 3 бр 15/15 см

0,79 лв

Узо Plomari 700 мл

1,29 лв Тоалетна хартия с аромат Силви 3 пл 4 бр/оп

0,99 лв

0,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 31.07.2020 г ДО 06.08.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 03.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Спагети № 5 Barilla 500 г

7,99 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Пуш. гърди деликатесни вак. 1 кг

Доматено пюре Рубикон 700 г

1,69 лв

2,49 лв

Промоциите са валидни само за вторник 04.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,49 лв

Хляб Добруджа Велбъжд Стратос 600 г

0,59 лв

-----------------------------------------------

Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

-----------------------------------------------

Сирене ProMarket вак. 1 кг

0,89 лв

Промоциите са валидни само за сряда 05.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,89 лв

Сирене топено Mix или Gouda Lactima 140 г

1,19 лв

----------------------------------------------

Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп

----------------------------------------------

Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

1,39 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 06.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9,59 лв

Прясно мляко 3 % Балкан 1л

1,99 лв

-----------------------------------------------

Кренвирш Винер Крум Мушев 300 г

-----------------------------------------------

Кашкавал Стара планина 1 кг

1,79 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu