Каталог за период от 24.01.2020 г до 30.01.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 24.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 гр
2,99 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Кашкавал Здравец 220 гр
Прясно мляко 3 % My Day 1л
0,65 лв
1,79 лв
Промоциите са валидни само за събота 25.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2,29 лв
5,99 лв
------------------------------------------------------
Сирене ProMarket вак. 1 кг
-------------------------------------------------------
Яйца L Eco Eggs 10 бр/ оп
Масло Deutsche Markenbutter 125 гр
1,99 лв
Промоциите са валидни само за неделя 26.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Конс. риба тон в собствен сос или в олио Denia 185 гр
5,99 лв
------------------------------------------------------
1,49 лв
Маслиново масло Помас Speroni 1л
-------------------------------------------------------
Конс. кисели краставички Пиконс 720 гр
1,19 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Йогурт Мермерски 2 % Опицвет 400 гр
Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 гр + 100 гр бонус
0,99 лв Сирене Котидж натурално Olympus 180 гр
0,85 лв Cирене краве Нестинарка 1 кг
1,99 лв Кашкавал Белииса 400 гр
Кис. мляко с каймак Родопско чудо 450 гр
Майонеза провансалска 67 % Жирновъ 200 гр
6,99 лв Кашкавал Ралица 1 кг
4,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.01.2020 г ДО 30.01.2020 г
1,79 лв
0,85 лв Масло краве немско 82 % 250 гр
14,59 лв
3,29 лв
Хляб Пълнозърнест 600 гр или Софийски типов 700 гр Стратос
Хляб Горублянски с квас Елиаз 500 гр
1,09 лв
Спагетини разл. видове Maggi 60 гр
1,09 лв Ориз Бланширан Krina 500 гр
Боб Добруджанка Фамилекс 500 гр
2,69 лв Сладък букет Булмед 690 гр
Подправка червен пипер Picantina 200 гр
1,19 лв
Конс. бял боб със зеленчуци Фамилекс 540 гр
2,49 лв
2,29 лв Конс. домати Пацетони или Полпа файн De Cecco 400 гр
Конфитюр разл. видове Fiorre 360 гр
2,99 лв
0,59 лв
2,49 лв Конс. капия печена белена с оцет Пиконс 720 гр
2,49 лв
1,69 лв Конс. кисело зеле нарязано Пиконс 1, 600 кг
2,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.01.2020 г ДО 30.01.2020 г
Ловджийски деликатес Крум Мушев 200 гр
Вурст екстра Крум Мушев 750 гр
1,69 лв Шунка бекон 190 гр или луканка Ганьо Балкански 170 гр Меско
2,69 лв Кайма 400 гр или шунка 220 гр Тандем
Ядки микс Енерджи 100 гр
19,90 лв/ 1 кг
1,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки фъстък печен 100 гр
5,90 лв/ 1 кг
2,89 лв 0,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.01.2020 г ДО 30.01.2020 г
4,49 лв -------------------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
12,99 лв Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 гр
-------------------------------------------------------------------
3,69 лв Вино Мавруд Асеновград наливно 1л
Луканка вак. 1 кг
3,49 лв ПРОМОЦИЯ Ядки кашу печено 100 гр
27,90 лв/ 1 кг
2,79 лв ПРОМОЦИЯ Сушени сливи 100 гр
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
Ìàëêî óäîâîëñòâèå âñåêè äåí! 4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв Неделя 26.01.2020 г Ориз със зеленчуци 100 гр
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв Вторник 28.01.2020 г Кюфтета по Чирпански 100 гр
13,00 лв/ 1 кг
1,30 лв
--------------------------------------------------------------------------
Гювеч постен 100 гр
Събота 25.01.2020 г Печено пилешко бутче 1 бр
2,49 лв/ 1 бр
-------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------
Петък 24.01.2020 г
2,49 лв
Понеделник 27.01.2020 г Картофена крем супа 400 гр
1,49 лв/ 1 бр
1,49 лв
Сряда 29.01.2020 г Макарони по Италиански 100 гр
7,90 лв/ 1 кг
0,79 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ : РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00-22:00ч./неделя 8:00-22:00ч.;бул.” Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски №2”, бул.”Ботевградско шосе” №46; жк. Младост 2- ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” №5; бул.”Самоковско шосе” №40; ул. “Цар Самуил №48; кв. Дианабад бл.53; ул. ”Опълченска” бл. 54; ул.”Георги С. Раковски” №60; бул. “Сливница” №212; Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.01.2020 г ДО 30.01.2020 г
Кафе Wiener Extra Tchibo 250 гр
Чай билков бронхо или успокоителен Лукчета 20 бр/ оп
2,99 лв Бисквити Jaffa малина или шоколад Milka 1 оп
1,25 лв Руло София крем ванилия или шоколад Дома 200 гр
1,79 лв
1,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.01.2020 г ДО 30.01.2020 г
1,89 лв Шоколадови дражета KitKat или Lion POP CHOC 140 гр
1,09 лв Оризови бисквити разл. видове Rice up 120 гр
Бисквити Мираж разл. видове Престиж 216 гр
Шоколад млечен с цели лешници или с бадеми ION 100 гр
2,59 лв Чипс разл. видове Chio 140 гр
1,29 лв
1,99 лв
Бира Бургаско 1,9 л
Бира кен Бургаско 0,5 л
Бира кен Загорка 0,5 л
1,89 лв Газирана напитка Лимонада или Oранжада BBB 2л
0,89 лв Студен чай арония или мента Olympus 0,5 л
0,89 лв Чували за смет Bee Smart 10 бр, 120 л или Бърсалка за под Magic Clean 1 бр
2,69 лв
1,99 лв Ароматизатор Power 5 лимон или бор Domestos 55 гр
0,85 лв Газирана напитка разл. видове Be 1,5 л
1,65 лв Тоалетна хартия Aroma Natural Gama 3 пл, 4 бр/ оп
2,99 лв
1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.01.2020 г ДО 30.01.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 27.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Пушена свинска флейка 1 кг
1,59 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Макарони Barilla разл. видове 500 гр
Кашкавал ProMarket вак. 1 кг
7,99 лв
9,99 лв
Промоциите са валидни само за вторник 28.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,99 лв
Козуначена закуска Стратос 120 гр
0,69 лв
-----------------------------------------------
Геврек Елиаз 150 гр
-----------------------------------------------
Понички Стратос разл. видове 2 бр/оп
0,69 лв
Промоциите са валидни само за сряда 29.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кашкавал Стара планина 1 кг
0,75 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Кис. мляко 2 % Белииса 400 гр
Сметана за готвене Laciata 500 мл
9,59 лв
2,59 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 30.01.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3,69 лв
Бира кен Apostel Weissbier 0,5 л
1,39 лв
-----------------------------------------------
Хляб Дълголетие Елиаз 500 гр
-----------------------------------------------
Пиле цяло охладено 1 кг
0,99 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00-22:00ч./неделя 8:00-21:30 ч. - ул.”Панайот Волов” №2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок №20; кв.Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул.”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул.”Вишнева”№12; ул.”Марагидик” №10; бул. “Македония” №24; жк. Младост 1- ул.“Димитър Доспевски №2”;ул. Георги С. Раковски №60; 8:00-22:00ч. - c. Бистрица, ул. Стефан Стамболов 60; бул.”Ботевградско шосе” №46; ул. Светослав Тертер №27; жк. Люлин 10, ул.”Гоце Делчев” №11; жк.Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” №5; бул. “Янко Сакъзов” №70; бул.”Самоковско шосе”№40; ул.”Цар Самуил” №48; 8:00-21:30 ч. - кв.Бенковски, бул.”Лазар Михайлов” №126; ул.”Опълченска” бл. 54; ; 08:00 - 22:00 ч. ул.”Козлодуй” №67 (неделя 08:00- 21:00)