Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 04.12.2020 г до 10.12.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 04.12.2020 год. Прясно мляко 3 % Саяна 1л

Макарони разл. видове Gros 400 г

1,65 лв

Яйца L Eco Eggs 6 бр/кутия

0,59 лв

1,39 лв

Промоциите са валидни само за събота 05.12.2020 год. Кренвирши екстра Крум Мушев 350 г

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

1,59 лв

Кашкавал Milki dream 250 г

0,65 лв

2,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 06.12.2020 год. Бонбони Toffifee 15 бр

Вино Каберне и Мерло 750 мл

2,59 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Луканка специална слайс Чичовци 80 г

4,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

1,79 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28


Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л

Кис. мляко 4,5 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

1,69 лв Кашкавал краве Ралица 500 г

Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 50 г бонус

1,05 лв Кашкавал Milki dream 400 г

9,69 лв Сирене овче или козе Olympus 350 г

5,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.12.2020 г ДО 10.12.2020 г

0,85 лв Кашкавал Витоша Димитър Маджаров 900 г

4,99 лв Продукт за готвене растителен My Day 500 мл

2,79 лв

17,99лв Салата Манастирски боб My PICNIC 500 г

2,99 лв


Бахур домашен Тандем вак. 1 кг

Шунка Бут Бони 300 г

7,99 лв Хляб с киноа или с чия Нутрипан 370 г

3,89 лв Хляб Пълнозърнест 600 г или Занаятчийски селски 500 г Стратос

1,69 лв Кифлички разл. видове Grand Commerce 250 г

Салам Закуска Димитър Маджаров 200 г

1,69 лв

1,09 лв Сладък букет Булмед 690 г

2,29 лв Конс. Риба тон в олио или в собствен сос Denia 185 г

0,99 лв

Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

1,09 лв Захар кафява Голд или Дарк Demerara 500 г

Конс. Пастет разл. видове The Chefs 130 г

3,89 лв

2,89 лв Конс. Капия печена белена Fiorre 680 г

1,29 лв

3,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.12.2020 г ДО 10.12.2020 г


Киноа или Чия Мое здраве 200 г

Хайвер Тарама по гръцки със сьомга или с треска Salmaris 100 г

2,59 лв Конс. Риба тон салата Мексиканска или Калифорния Calvo 150 г

1,49 лв Маслиново масло Extra Virgin Elia 750 мл

2,99 лв Вино Каберне Совиньон & Сира наливно 1л

Подпр. черен пипер на зърна или млян Алто 45 г

1,79 лв Рафинирано масло от гроздови семки Del Alma 1л

13,99лв

10,99 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Кашу сурово 100 г

Стафида златна 100 г

26,90 лв/ 1 кг

6,90 лв/ 1 кг

2,69 лв

0,69 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Микс печен 100 г

Орехови ядки 100 г

25,90 лв/ 1 кг

18,90 лв/ 1 кг

3,49 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.12.2020 г ДО 10.12.2020 г

1,89 лв


Петък 04.12.2020 г

Събота 05.12.2020 г

Спагети Болонезе 100 г

Агнешка курбан чорба 400 г

6,90 лв/ 1 кг

2,99 лв/ 1 бр

0,69 лв

2,99 лв

Неделя 06.12.2020 г

Понеделник 07.12.2020 г

Картофена салата 100 г

Кисело зеле с ориз 100 г

4,90 лв/ 1 кг

4,90 лв/ 1 кг

А

СПЕЦИАЛН

ЦЕНА!

0,49 лв

0,49 лв

Вторник 08.12.2020 г

Сряда 09.12.2020 г

Гювеч постен 100 г

Овчарски пай 100 г

5,90 лв/ 1 кг

7,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

0,79 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.12.2020 г ДО 10.12.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!


Бисквити Траяна класик или с какао Престиж 160 г

Бисквити Анелия разл. видове Pobeda 1 оп

1,89 лв

1,29 лв Бонбони Фигаро Лешник 306 г или Аида Карамел 252 г Suchard

Бонбони Lindor разл. видове Lindt 200 г

0,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.12.2020 г ДО 10.12.2020 г

2,49 лв Бонбони Ferrero Rocher 200 г

7,99 лв

4,99 лв Ядки Шоко фъстък 75 г или Шоко криспи микс 70 г Nutty

Шоколад със стевия разл. видове Trapa 75 г

Десерт Lion 2 Pack Original или White 60 г

8,99 лв Чипс печен разл. видове Lay’s 125 г

0,89 лв

1,99 лв


Бира тъмно Болярка 2л

Бира Загорка 2л

2,09 лв Ракия Сливова Търговище 700 мл

Вино Шардоне или Мерло Bolgare 750 мл

1,99 лв Газ. нап. разл. видове ВВВ 2л

6,99 лв

Нектар разл. видове Derby Plus 1л

0,89 лв Изворна или Мин. вода Devin 2,5 л

Плодова напитка разл. видове Prisun 2л

2,19 лв Храна за котки Мултиопак. Junior или гов./пиле Felix 400 г

2,69 лв

3,99 лв

1,49 лв Изворна вода премиум 1 л или стандарт 1,5 л Rilana

1,09 лв Омекотител Alvina Elegance или Magnetic Medix 1л

2,99 лв

0,69 лв Кухненска ролка Colored Dreams Linora 2 бр/оп

1,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.12.2020 г ДО 10.12.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 07.12.2020 год. Кис. мляко 2 % БДС Димитър Маджаров 400 г

Пил. филе охл. 1 кг

0,85 лв

Ориз Български Олим 1 кг

7,99 лв

1,69 лв

Промоциите са валидни само за вторник 08.12.2020 год. Салфетки бели 30х30 Silvi 50 бр/оп

Мокри кърпи бебешки лайка или алое вера Gama 64 бр/оп

0,39 лв

Тоалетна хартия Eco Land 3 пл 4 бр/оп

1,79 лв

0,89 лв

Промоциите са валидни само за сряда 09.12.2020 год. Сирене краве Саяна 400 г

Масло краве немско 82 % 125 г

3,29 лв

Пуш. св. бекон плоча слайс Крум Мушев 150 г

1,79 лв

1,59 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 10.12.2020 год. Кисело зеле 1 кг

Пуш. Гърди Деликатесни Крум Мушев вак. 1 кг

0,99 лв

7,99 лв

Туршия Кисели краставички в саламура 500 г

1,89 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu