Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 09.10.2020 г до 15.10.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 09.10.2020 год. Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

Кашкавал ProMarket 1 кг

0,59 лв

Яйца L Eco Еggs 10 бр/кутия

8,99 лв

1,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 10.10.2020 год. Сирене ProMarket 1 кг

Пуш. гърди деликатесни Крум Мушев вак. 1 кг

5,49 лв

Бира кен Загорка 500 мл

6,99 лв

0,79 лв

Промоциите са валидни само за неделя 11.10.2020 год. Шоколад Daim Milka 100 г

Кафе мляно Класик Nova Brasilia 200 г

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Конс. домати белени на кубчета или цели Novi 400 г

1,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

0,89 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28


Прясно мляко 3,7 % Olympus 1л

Кис. мляко 2 % Саяна 400 г + 50 г бонус

1,89 лв Кис. мляко с каймак 4 % Родопско чудо 450 г

0,79 лв Сирене Овче или Козе Дестан 1 кг

Сирене краве Маклер 1 кг

Сметана заквасена 20 % Белииса 370 г

4,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 09.10.2020 г ДО 15.10.2020 г

0,99 лв

9,99 лв

1,89 лв Кашкавал Milki dream 400 г

Кис. мляко 3,6 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

7,99 лв Салата Манастирски боб My PICNIC 500 г

1,79 лв

2,99 лв


Пил. бутче с част от гърба Градус охл. 1 кг

Наденица Македонска Бони 350 г

3,99 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

2,99 лв Хляб Черен 600 г или Пълнозърнест девет семена 500 г Милена

1,09 лв Бульон пилешки или телешки Maggi 80 г

Кебапчета с бял пипер или Кюфтета с лук Тандем 480 г/тарелка

Подпр. червен пипер екстра 60 г или лют едро смлян 40 г Алто

1,49 лв Ориз перлен Fiorre 1 кг

1,19 лв

4,79 лв

0,89 лв Мед Булмед 690 г

1,99 лв

4,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 09.10.2020 г ДО 15.10.2020 г


Вино Логодаж Мерло наливно 1л

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Кашу сурово 100 г

Ядки Бадем печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

21,90 лв/ 1 кг

2,69 лв

2,19 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Микс суров Енерджи 100 г

Орехови ядки 100 г

19,90 лв/ 1 кг

3,29 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 09.10.2020 г ДО 15.10.2020 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв


Петък 09.10.2020 г

Събота 10.10.2020 г

Пилешки дробчета по селски 100 г

Ориз със спанак 100 г

6,90 лв/ 1 кг

4,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

0,49 лв

Неделя 11.10.2020 г

Понеделник 12.10.2020 г

Супа леща 400 г

Гювеч печен постен 100 г

0,99 лв/ 1 бр

5,90 лв/ 1 кг

0,99 лв

0,59 лв

Вторник 13.10.2020 г

Сряда 14.10.2020 г

Кюфтета с доматен сос 100 г

Пълнени чушки с кайма и ориз 100 г

8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 09.10.2020 г ДО 15.10.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!


Корнфлейкс Куки Крисп или Чокапик Nestle 375 г

Бисквити разл. видове Боровец 216 г

5,49 лв Сладолед Голд разл. видове Eskimo 450 г

Шоколад със стевия разл. видове Trapa 75 г

1,59 лв Руло мини с крем какао или с лешник Дома 6х32 г

3,19 лв Ядки слънчоглед бял Kronos 130 г

1,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 09.10.2020 г ДО 15.10.2020 г

2,49 лв Кекс мини с портокалов конфитюр Перун 80 г

1,49 лв Снакс Натурали с масло и паприка Lotto 60 г

0,55 лв Чипс разл. видове Rice Up 120 г

0,59 лв

1,99 лв


Бира Premium Lager кен Fort 500 мл

Водка Flirt 700 мл

1,29 лв Изворна или Мин. вода Devin 1,5 л

Пепси кола или Миринда разл. видове 500 мл

7,99 лв Храна за котки разл. видове King 415 г

0,79 лв Гъба ENJOY абразивна без канал 5+1 бр или Кърпа MAGIC CLEAN попивателна 3 бр 15/15 см

1,15 лв

0,99 лв Ароматизатор Power 5 лимон или бор Domestos 55 г

1,09 лв Кухненска ролка Colored Dreams Linora 2 бр/оп

1,79 лв

2,99 лв Тоалетна хартия Релакс Лотос 4 бр/оп

1,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 09.10.2020 г ДО 15.10.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 12.10.2020 год. Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

Хляб типов нарязан 500 г

1,99 лв

Конс. Боб бял или в доматен сос The Chefs 400 г

0,69 лв

1,29 лв

Промоциите са валидни само за вторник 13.10.2020 год. Спагети № 5 Barilla 500 г

Кашкавал Здравец 220 г

1,59 лв

Кайма смес Крум Мушев 480 г/тарелка

2,99 лв

3,29 лв

Промоциите са валидни само за сряда 14.10.2020 год. Салата Снежанка My PICNIC 500 г

Вино Мерло 750 мл

2,99 лв

Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г

4,99 лв

0,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 15.10.2020 год. Препарат за чинии Apple или Lemon Feya 450 мл

Плодова напитка Малина и къпина или Киви и ягода ВВВ 1л

0,99 лв

1,59 лв

Суха паста разл. видове Престиж 10 бр/кутия

1,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu