Каталог за период от 03.07.2020 г до 09.07.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 03.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп
1,69 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Кайма универсална Народен 250 г
Масло краве 82 % Дестан 125 г
0,99 лв
1,49 лв
Промоциите са валидни само за събота 04.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2,99 лв
Прясно мляко 3 % Саяна 1л
0,59 лв
------------------------------------------------------
Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г
-------------------------------------------------------
Сирене краве Димитър Маджаров 200 г
1,65 лв
Промоциите са валидни само за неделя 05.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,69 лв
Салфетки бели 33х33 Silvi 100 бр/оп
1,95 лв
------------------------------------------------------
Омекотител разл. видове Lex 1л
-------------------------------------------------------
Мокри кърпи бебешки лайка или алое вера Gama 64 бр/оп
0,79 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г
Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 100 г бонус
0,79 лв Сирене краве Саяна 400 г
Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г
0,85 лв Сирене краве My Day 400 г
3,49 лв Пармезан настърган Gran Moravia 100 г
Кашкавал Mandra краве Кашкавал Дестан Стара селекция краве 450 г
4,39 лв
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.07.2020 г ДО 09.07.2020 г
7,49 лв Салата Европейска My PICNIC 500 г
Сирене топено разл. видове Hochland 140 г
2,99 лв
1,09 лв
2,29 лв
3,29 лв
Пуш. св. филе Крум Мушев 1 кг вак.
Хляб тост Бял или Пълнозърнест Елиаз 550 г
Колбас разл. видове Тандем 300 г
7,49 лв Спагети № 6 или № 10 Stella 500 г
3,19 лв Мюсли Биофреш класик или пълнозърнесто Dr. Keskin 500 г
Кори Бюрек класик или с яйца Tek lezet 500 г
1,69 лв Олио Олим 1л
2,49 лв Конс. домати пасирани 690 г или Русенско варено 300 г The Chefs
2,19 лв
1,39 лв
2,29 лв
2,49 лв Мед Булмед 690 г
4,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.07.2020 г ДО 09.07.2020 г
Ядки микс печен 100 г
25,90 лв/ 1 кг
2,59 лв ПРОМОЦИЯ Орехови ядки 100 г
18,90 лв/ 1 кг
3,29 лв 1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.07.2020 г ДО 09.07.2020 г
-------------------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
-------------------------------------------------------------------
Вино Мерло Логодаж наливно 1л
ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем суров 100 г
18,90 лв/ 1 кг
1,89 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Шам фъстък 100 г
26,90 лв/ 1 кг
2,69 лв
5,90 лв/ 1 кг
!
НОВО
0,59 лв Неделя 05.07.2020 г Гъбена каша 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв Вторник 07.07.2020 г Сарми зелеви постни 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
--------------------------------------------------------------------------
Зеленчукова запеканка 100 г
Събота 04.07.2020 г Картофена крем супа 400 г
0,99 лв/ 1 бр
0,99 лв
Понеделник 06.07.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 03.07.2020 г
Сирене по шопски 100 г
13,00 лв/ 1 кг
1,30 лв
Сряда 08.07.2020 г Капоната 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.07.2020 г ДО 09.07.2020 г
Разтворимо кафе Classic или Classic Crema Nescafe 100 г
Овесен бар Flap Jack разл. видове FITSPO 90 г
4,99 лв Сладолед разл. видове Carte D`or 900 мл
Десерт кейк Albeni 40 г
1,99 лв Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 505 г
4,99 лв Кексче с ванилов или с какаов пълнеж Боровец 30 г
1,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.07.2020 г ДО 09.07.2020 г
Вафли разл. видове Loacker 90 г
2,99 лв Десерт Крем Карамел 230 г или Торта Бисквитена 250 г Теди 05
0,35 лв Ядки слънчоглед бял Kronos 130 г
0,49 лв
1,59 лв Бишкоти Перун 100 г
1,69 лв Снакс Мега Lotto 60 г
0,99 лв Чипс разл. видове Lay’s 140 г
0,69 лв
1,99 лв
Бира кен Ариана 500 мл
Водка Doctor’s 500 мл
0,79 лв Плодова напитка разл. видове Prisun 2л
Енергийна напитка разл. видове Hell 250 мл
4,69 лв Газ. нап. разл. видове Derby 3л
2,19 лв
Мин. вода Горна Баня 3л
1,19 лв Храна за котки мултиопак. Junior или риба Felix 400 г
Шампоан разл. видове Palmolive 350 мл
1,99 лв
0,79 лв
2,49 лв
1,29 лв Тоалетна хартия Orange Gama 3 пл 8 бр/оп
3,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.07.2020 г ДО 09.07.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 06.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сирене ProMarket вак. 1 кг
9,79 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Кашкавал Булгарче вак. 1 кг
Олио Зора 1л
5,99 лв
1,85 лв
Промоциите са валидни само за вторник 07.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,99 лв
7,99 лв
-----------------------------------------------
Конс. грах ISIDA 400 г
Пуш. св. флейка вак.
-----------------------------------------------
Бира кен 5,3 % Apostel Weissbier 500 мл
0,79 лв
Промоциите са валидни само за сряда 08.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,99 лв
Салам Шпек Гастро Крум Мушев 1 кг вак.
1,09 лв
-----------------------------------------------
Хляб Добруджа Утвърден Стандарт 830 г
-----------------------------------------------
Лютеница финосмляна Златия 320 г
6,99 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 09.07.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,89 лв
Крем за мазане разл. видове Hochland 200 г
0,99 лв
-----------------------------------------------
Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г
-----------------------------------------------
Студен чай разл. видове San Benedetto 1,5 л
2,59 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)