Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 10.07.2020 г до 16.07.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 10.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пуш. свинско филе Крум Мушев 1 кг

8,99 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кашкавал ProMarket 1 кг

Салата Снежанка My PICNIC 500 г

7,49 лв

2,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 11.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,79 лв

Яйца Еко Инвест 10 бр/ кутия

3,29 лв

------------------------------------------------------

Кайма смес 480 г

-------------------------------------------------------

Бира кен Загорка 500 мл

1,69 лв

Промоциите са валидни само за неделя 12.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,29 лв

Салфетки Kids бели 33/33 Gama 60 бр/ оп

0,85 лв

------------------------------------------------------

Прах за пране Color или Universal Purox 335 г

-------------------------------------------------------

Гел за чинии Max Power разл. видове Medix 450 мл

0,79 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л

Кис. мляко 3,6 % Булгарче 500 г

1,69 лв Йогурт по гръцка рецепта 2 % или 10 % Olympus 150 г

0,89 лв Кис. мляко с каймак Родопско чудо 450 г

0,99 лв Сирене разл. видове Тандем 1 оп

Кис. мляко 2 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.07.2020 г ДО 16.07.2020 г

Сирене краве Маклер 1 кг

1,89 лв

Кашкавал краве Ретро 310 г

4,99 лв

0,95 лв

5,79 лв

Кашкавал Саяна 400 г

7,99 лв Масло краве немско 82 % 250 г

4,69 лв

2,99 лв


Пуш. св. жарен врат или филе Тандем вак.

Кебапчета с бял пипер или кюфтета с лук Тандем 480 г тарелка

4,79 лв

16,99 лв Хляб пълнозърнест ръжен 107 Елиаз 400 г

Ориз Български Фамилекс 500 г

1,79 лв

1,19 лв Корнфлейкс какаови миди или медени пръстенчета Dr. Keskin 200 г

1,19 лв

1,39 лв Лютеница традиционна или Олинезко Олинеза 265 г

Конс. скумрия разл. видове Fiorre 160 г

Олио Олим 1л

1,59 лв Маслиново масло Pomace Elia 750 мл

2,19 лв

7,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.07.2020 г ДО 16.07.2020 г


ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

2,39 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Бирен фъстък 100 г

7,50 лв/ 1 кг

2,99 лв 0,75 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.07.2020 г ДО 16.07.2020 г

------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------

Вино бяло сухо Совиньон Блан наливно 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки Кашу сурово 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем печен 100 г

21,90 лв/ 1 кг

2,19 лв


7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв Неделя 12.07.2020 г Сладкиш с кайсии 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв Вторник 14.07.2020 г Макарони по Милански 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

--------------------------------------------------------------------------

Азиатско пиле 100 г

Събота 11.07.2020 г Запечени тиквички със сирене 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

Понеделник 13.07.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 10.07.2020 г

Ориз с домати и тиквички 100 г

4,90 лв/ 1 кг

НОВО!

0,49 лв

Сряда 15.07.2020 г Мусака от патладжани постна 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.07.2020 г ДО 16.07.2020 г


Кафе класик или интенз Jacobs Monarch 250 г

Курабийки или сладки разл. видове BFK 300 г

3,99 лв Десерт Chunky млечен 40 г или лешник 42 г KitKat 3+1 бр

1,89 лв Масленки с ягодов пълнеж Червенков 200 г

2,45 лв Ядки Super Seed Слънчоглед Elit 100 г

0,65 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.07.2020 г ДО 16.07.2020 г

Сладолед разл. видове Eskimo 1 бр

0,69 лв Бисквити разл. видове Мираж 216 г

1,39 лв

1,39 лв Трюфели с лешник или с шоколад Master Chocolatier 200 г

Чипс оризов разл. видове Rice Up 120 г

2,99 лв

1,99 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира светло Ариана 2л

1,99 лв Енергийна напитка BUM BUM 250 мл

0,69 лв Тоалетна хартия с аромат Силви 3 пл 4 бр/оп

0,99 лв

Водка синя Savoy Club 700 мл

1,79 лв Мин. вода Горна Баня 500 мл

7,79 лв Мин. или изворна вода Devin 1,5 л

0,49 лв Кухненска ролка Multi fun XL Paloma 3 пл 2 бр/оп

3,49 лв

0,79 лв Омекотител Alvina разл. видове Medix 1л

2,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.07.2020 г ДО 16.07.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 13.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Лютеница Първомай Булконс 265 г

1,09 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Хляб Пълнозърнест Стратос 600 г

Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

1,89 лв

1,89 лв

Промоциите са валидни само за вторник 14.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,09 лв

1,79 лв

Кашкавал Milki dream 250 г

-----------------------------------------------

Масло краве немско 82 % 125 г

-----------------------------------------------

Конс. Царевица млечна ISIDA 340 г

2,99 лв

Промоциите са валидни само за сряда 15.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,99 лв

Нектар праскова или кайсия ВВВ 1л

0,99 лв

-----------------------------------------------

Курабии Перун 300 г

-----------------------------------------------

Бонбони Merci 250 г

1,69 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 16.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,99 лв

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

1,75 лв

-----------------------------------------------

Прясно мляко 3 % My Day 1л

-----------------------------------------------

Сирене краве ProMarket 1 кг

0,65 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu