Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 11.09.2020 г до 17.09.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 11.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сирене краве Димитър Маджаров 200 г

0,59 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

Масло краве немско 82 % 125 г

2,99 лв

1,79 лв

Промоциите са валидни само за събота 12.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,99 лв

7,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 13.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Маслини черни Large 150 г

Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп

0,99 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

------------------------------------------------------

Шоколад Chips Ahoy Milka 100 г

-------------------------------------------------------

неделни промоции на 0,99 лв

2,99 лв

Кашкавал ръчен Здравец 520 г

------------------------------------------------------

Хляб Френски с фибри Бакери 500 г

-------------------------------------------------------

Кебапчета Крум Мушев 6 бр/420 г тарелка

0,99 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3 % My Day 1л

Кис. мляко 3,6 % Булгарче 500 г

1,79 лв Кашкавал Витоша Димитър Маджаров 420 г

0,89 лв Кашкавал Milki dream 250 г

8,99 лв Сирене краве Белииса 400 г

Кис. мляко 2 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

Кашкавал Саяна 400 г

3,29 лв

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 11.09.2020 г ДО 17.09.2020 г

4,69 лв Салата Катък с печени чушки или Чеснова разядка My PICNIC 500 г

Майонеза премиум Олинеза 250 г

4,39 лв

0,95 лв

1,99 лв

3,29 лв


Пил. филе Градус охл. 1 кг

Кебапчета с бял пипер или кюфтета с лук Тандем 480 г тарелка

8,99 лв Хляб печен на каменна пещ Бакери 600 г

4,79 лв Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

0,89 лв Боб Традиционен 500 г или ориз Бисерен 1 кг Natura

1,95 лв

Кори Одрински 500 г

1,59 лв Овесени ядки класик или фини Dr. Keskin 500 г

1,09 лв Конс. боб в доматен сос или бял боб The Chefs 400 г

1,49 лв Конс. риба тон парчета в раст. масло или в собст. сос Ocean 185 г

1,29 лв

2,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 11.09.2020 г ДО 17.09.2020 г


Ядки Шам фъстък печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

3,99 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 11.09.2020 г ДО 17.09.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем печен 100 г

21,90 лв/ 1 кг

2,19 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Розе наливно 1л

Ядки Лешник суров 100 г

19,90 лв/ 1 кг

1,99 лв


7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв Неделя 13.09.2020 г Таратор 400 г

0,99 лв/ 1 бр

0,99 лв Вторник 15.09.2020 г Ориз с домати и тиквички 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

--------------------------------------------------------------------------

Гръцка мусака 100 г

Събота 12.09.2020 г Чушки с доматен сос 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

Понеделник 14.09.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 11.09.2020 г

Постно зеле 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

Сряда 16.09.2020 г Патладжан с доматен сос 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 11.09.2020 г ДО 17.09.2020 г


Разтворимо кафе 3в1 класик Spetema 18 г

Бонбони разл. видове Haribo 100 г

0,19 лв

Шоколад млечен с цели лешници или с цели бадеми ION 100 г

1,39 лв Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 505 г

Сладолед Every Day разл. видове Denny 1350 мл

3,59 лв Бонбони Черноморец 187 г

Суха паста разл. видове Престиж 10 бр/оп

2,99 лв Шоколадово яйце за момче или за момиче Kinder Surprise

2,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 11.09.2020 г ДО 17.09.2020 г

1,89 лв

1,99 лв Чипс печен разл. видове Lay’s 125 г

1,39 лв

2,19 лв


Бира Загорка 2л

Вино разл. видове Papillon 750 мл

1,99 лв Нектар разл. видове ВВВ 200 мл

Енергийна напитка BUM BUM 250 мл

5,99 лв Изворна или мин. вода Devin 500 мл

Плодова напитка разл. видове Strike 2л

0,69 лв Чорапи терлик мъжки или дамски Фазан 2 чф

1,79 лв

0,69 лв

1,99 лв Кърпа попивателна 3 бр 18/20 см или бърсалка Super памучно въже 1 бр MAGIC CLEAN

2,19 лв

0,49 лв Тоалетна хартия Soft Rose или Fresh Air Linora 3 пл 4 бр/оп

1,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 11.09.2020 г ДО 17.09.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 14.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бонбони Merci 250 г

1,99 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Домашна Джинджифилова лимонада 500 мл

Вафли Фамилия разл. видове Кармела 220 г

5,99 лв

0,89 лв

Промоциите са валидни само за вторник 15.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,99 лв

Пуш. св. флейка Крум Мушев вак. 1 кг

1,49 лв

-----------------------------------------------

Хляб черен Милена 600 г

-----------------------------------------------

Бира 5,3 % кен Apostel Weissbier 500 мл

6,99 лв

Промоциите са валидни само за сряда 16.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3,99 лв

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

1,29 лв

-----------------------------------------------

Ориз Екстра Фамилекс 500 г

-----------------------------------------------

Пил. бутче с част от гърба Градус охл. 1 кг

0,79 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 17.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Салфетки бели с печат Gama 33/33 60 бр

0,69 лв

-----------------------------------------------

1,39 лв

Сапун разл. видове Palmolive 90 г

-----------------------------------------------

Препарат Balsam за чинии разл. видове Medix 450 мл

0,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu