Skip to main content

kauftop

Page 1

Я И Ц К Е Л Е С П О Т ОТ ПОНЕДЕЛНИК

29.12. до 07.01.

СУНГУРЛАРСКА Специална ракия

40% vol промопакет 0,7 л +1 чаша (1 л = 28,56ЛВ.) (1 л = 14,60€)

ЗА ПАРТИ НАСТРОЕНИЕ

-31% 28,99ЛВ. 14,82€

19,99ЛВ. 10,22€ 10,22 €

BAILEYS Крем ликьор

различни видове 15,7% - 17% vol 0,5 - 0,7 л (1 л = 38,56ЛВ.) (1 л = 19,72€)

-28% 37,99ЛВ. 19,42€

26,99ЛВ. 13,80€ 13,80 €

BELUGA Водка

40% vol 0,7 л (1 л = 99,28ЛВ.) (1 л = 50,76€)

-19% 85,99ЛВ. 43,97€

69,49ЛВ. 35,53€ 35,53 €

-25% СПЕСТИ ПОВЕЧЕ С KAUFLAND CARD

ЗА ВСИЧКИ БЪРБЪН УИСКИТА**

RED BULL Енергийна напитка различни видове 0,25 л кен (1 л = 7,96ЛВ.) (1 л = 4,07€) Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро. **Без продуктите, участващи в текущи промоции и подаръчни комплекти.

8 x 0,33 л

-23% 2,59ЛВ.

1,32€

1,99ЛВ. 1,02€ 1,02 €

COCA-COLA

промопакет 8 x 0,33 л кен (1 л = 3,60ЛВ.) (1 л = 1,84€)

9,49ЛВ.* 4,85€ 4,85 € S1-BG-KW01-CL5-TS_HZ-1000-10


ПРАЗНИЧНО

PADDY Ирландско уиски

40% vol промопакет 0,7 л + 2 чаши (1 л = 42,85ЛВ.) (1 л = 21,91€)

КОКТЕЙЛ ПАРТИ

-25% 39,99ЛВ. 20,45€

29,99ЛВ. 15,33€ 15,33 € отлежавало в дъбови бъчви от бърбън BUSHMILLS Ирландско уиски

Black Bush 40% vol 0,7 л (1 л = 42,83ЛВ.) (1 л = 21,90€)

TULLAMORE DEW Ирландско уиски 40% vol 1л

-36%

-34%

46,99ЛВ. 24,03€

45,95ЛВ. 23,49€

29,98ЛВ. 15,33€ 15,33 €

29,98ЛВ. 15,33€ 15,33 €

POGUES Ирландско уиски

Single Malt 40% vol 0,7 л (1 л = 42,85ЛВ.) (1 л = 21,91€)

-28% 41,99ЛВ.

21,47€

29,99ЛВ. 15,33€ 15,33 €

8-годишно GRANT’S Шотландско уиски тройно дестилирано 40% vol 0,7л+2 чаши (1 л = 32,85ЛВ.) (1 л = 16,80€)

ZUBROWKA Водка

-45% 41,99ЛВ.

21,47€

22,99ЛВ. 11,75€ 11,75 € ЦАРСКАЯ ОРИГИНАЛЬНАЯ Водка

40% vol 0,7 л (1 л = 22,83ЛВ.) (1 л = 11,67€)

-30% 22,99ЛВ.

11,75€

15,98ЛВ. 8,17€ 8,17 € 2 S2-BG-KW01-CL5-Pano01_HZ_1_L-1000-10

37,5% vol промопакет 0,7 л + карти (1 л = 21,42ЛВ.) (1 л = 10,95€)

BORN IN SCOTLAND AGED IN JEREZ

NOMAD OUTLAND Шотландско уиски

41,3% vol 0,7 л (1 л = 78,55ЛВ.) (1 л = 40,16€)

-24% 72,49ЛВ. 37,06€

54,98ЛВ. 28,11€ 28,11 €

SAVOY SILVER Водка

37,5% vol промопакет 1 л + 2 чаши (1 л = 17,99ЛВ.) (1 л = 9,20€)

-21% 22,99ЛВ.

11,75€

17,99ЛВ. 9,20€ 9,20

-34% 22,99ЛВ.

11,75€

14,99ЛВ. 7,66€ 7,66 €

NEMIROFF DE LUXE Водка

40% vol промопакет 0,7 л + 2 чаши (1 л = 28,56ЛВ.) (1 л = 14,60€)

-25% 26,99ЛВ. 13,80€

19,99ЛВ. 10,22€ 10,22 €

Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро.


DEVIN AIR Минерална вода

газирана 1,5 л (1 л = 0,66ЛВ.) (1 л = 0,34€)

DIPLOMATICO MANTUANO Ром

40% vol 0,7 л (1 л = 71,42ЛВ.) (1 л = 36,52€)

HAVANA CLUB Ром

различни видове 35 - 40% vol 0,75 л (1 л = 35,69ЛВ.) (1 л = 18,25€)

-19%

-36% 1,55ЛВ.

0,79€

0,98ЛВ. 0,50€ 0,50 €

-19%

30,99ЛВ. 15,84€

61,99ЛВ.

24,98ЛВ. 12,77€ 12,77 €

31,69€

49,99ЛВ. 25,56€ 25,56 € перфектна комбинация от карибски ром, подправки и млечна сметана

QUEENS Плодова напитка

различни видове 2 л РЕТ (1 л = 1,10ЛВ.) (1 л = 0,56€)

-38% 3,59ЛВ.

BUMBU CREAM Ликьор

BOMBAY SAPPHIRE Джин

40% vol 0,7 л (1 л = 47,13ЛВ.) (1 л = 24,10€)

15% vol промопакет 0,7 л + 2 чаши (1 л = 78,55ЛВ.) (1 л = 40,16€)

-23%

-24%

42,99ЛВ. 21,98€

72,99ЛВ. 37,32€

32,99ЛВ. 16,87€ 16,87 €

54,98ЛВ. 28,11€ 28,11 €

1,84€

2,19ЛВ. 1,12€ 1,12 €

GRANINI Сок, Нектар или Плодова напитка избрани видове 1л

-43% 5,29ЛВ.

2,70€

2,99ЛВ. 1,53€ 1,53 €

LOUIS ROYER Коняк

40% vol промопакет 0,7 л + чаша (1 л = 59,99ЛВ.) (1 л = 30,67€)

METAXA Бренди

12 звезди 40% vol 0,7 л (1 л = 71,42ЛВ.) (1 л = 36,52€)

-25%

-37%

55,99ЛВ. 28,63€

79,99ЛВ. 40,90€

41,99ЛВ. 21,47€ 21,47 € Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро.

49,99ЛВ. 25,56€ 25,56 €

Детска газирана плодова напитка

различни видове 0,75 л (1 л = 6,66ЛВ.) (1 л = 3,41€)

-23% 6,49ЛВ.

3,32€

4,99ЛВ. 2,55€ 2,55 € 3 S3-BG-KW01-CL5-Pano01_HZ_2_R-1000-10


ВАЛИДНОСТ ДО 31.12.

Комплект римски свещи ЛЕТЯЩИЯТ ТИГЪР

Комплект ракети АСОРТИ

Ø2 см, 25 м височина, 8 изстрела, 15 - 18 сек времетраене 2 бр. (1 бр. = 10,00ЛВ.) (1 бр. = 5,11€)

дължина 5,4 см, Ø2,7 см, 20 м височина, 4 изстрела, 5 сек времетраене, 4 бр. (1 бр. = 3,25ЛВ.) (1 бр. = 1,66€)

-35%

ТОП ЦЕНА

-35%

16,99ЛВ. 8,69€

19,99ЛВ. 10,22€ 10,22 €

Пиробатерия КАРТЕЧНИЦА 500 сек. 16 см

10,99ЛВ. 5,62€ 5,62 €

19,99ЛВ. 10,22€

12,99ЛВ. 6,64€ 6,64 €

НАД 70 ВИДА ФОЙЕРВЕРКИ ЩЕ ОТКРИЕШ В ТВОЯ KAUFLAND Пиробатерия ЛИЛИ МАГНОЛИЯ Ø2 см, 15 м височина, 49 изстрела, 55 сек времетраене

-33% 89,99ЛВ.46,01€

59,99ЛВ. 30,67€ 30,67 €

Пиробатерия MIX

Ø3 см 45 м височина, 16 изстрела, 30 сек времетраене

4 S4-BG-KW01-CL5-Pano_2_1_L-1000-10

-37% 79,99ЛВ. 40,90€

49,99ЛВ. 25,56€ 25,56 €

Пиробатерия SMOKE SCREEN Ø3 см, 20 м височина, 25 изстрела, 25 сек времетраене

-33%

119,90ЛВ. 61,30€

79,90ЛВ. 40,85€ 40,85 €

Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро. Валидността на офертите от тази страница е от понеделник 29.12. до сряда 31.12.2025


ВАЛИДНОСТ ДО 31.12.

Пиробатерия ASURA

Ø2,5 см 25 м височина, 49 изстрела, 65 сек времетраене

-35% 139,90ЛВ. 71,53€

89,99ЛВ. 46,01€ 46,01 €

Пиробатерия MONTAGUE’S FANTASY EKO

Ø2,6 см, 25 м височина, 48 изстрела, 48 сек времетраене

-37%

159,90ЛВ. 81,76€

99,99ЛВ. 51,12€ 51,12 €

Пиробатерия MIX

Ø3 см, 20-25 м височина, 36 изстрела, 45 сек времетраене

-33% 149,90ЛВ. 76,64€

99,99ЛВ. 51,12€ 51,12 €

Пиробатерия SAURON’S FIRE

Ø3 см, 30 м височина, 48 изстрела, 49 сек времетраене

-35% 199,90ЛВ.102,21€

129,90ЛВ. 66,42€ 66,42 €

Пиробатерия MIDNIGHT NIGHTMARE EKO Ø26 см, 88 сек.

-32%

249,90ЛВ.127,77€

169,90ЛВ. 86,87€ 86,87 € Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро. Валидността на офертите от тази страница е от понеделник 29.12. до сряда 31.12.2025

5 S5-BG-KW01-CL5-Pano_2_2_R-1000-10


MIXPACK VUBER Бира Sladku Zimni Bоx

0,5% vol - 4,8% vol промопакет 7 x 0,5 л (1 л = 5,72ЛВ.) (1 л = 2,92€)

7 x 0,5 л

СЕЛЕКЦИЯ КРАФТ БИРА

19,99ЛВ.* 19,99ЛВ. 10,22€ 10,22 €

CORSENDONK/ TEMPLIER Крафт бира различни видове 7,5% - 8% vol 0,75 л

(1 л = 15,99ЛВ.) (1 л = 8,18€)

-25% 15,99ЛВ. 8,18€

11,99ЛВ. 6,13€

DÉMON/ SVATOMARTINSKY Бира 4,5% vol - 5,3% vol

промопакет 3 х 0,5 л (1 л = 8,00ЛВ.) (1 л = 4,09€)

3 x 0,5 л -25%

15,99ЛВ. 8,18€

11,99ЛВ. 6,13€ 6,13 €

Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро.

6 S6-BG-KW01-CL5-Pano_3_1_L-1000-10


PIVNÍ KUFR BOX Бира 4% - 4,5% vol

8 x 0,5 л (1 л = 6,25ЛВ.) (1 л = 3,20€)

КОЙТО РАЗБИРА, ТУК СЕ СПИРА EFES Бира

5% vol промопакет 5 + 1 х 0,5 л кен (1 л = 2,66ЛВ.) (1 л = 1,36€)

6 х 0,5 л 7,98ЛВ.* 4,08€ 4,08 €

8 x 0,5 л

24,99ЛВ.* 24,99ЛВ. 12,78€ 12,78 € TUBORG Бира

4,6% vol промопакет 6 x 0,5 л кен (1 л = 2,50ЛВ.) (1 л = 1,28€)

-35% 11,69ЛВ. 5,98€

7,49ЛВ. 3,83€ € 6 x 0,5 л 3,83

BUDWEISER Бира 5% vol промопакет 5+1 x 0,5 л кен

(1 л = 3,67ЛВ.) (1 л = 1,88€)

6 х 0,5 л -21%

13,99ЛВ. 7,15€

10,99ЛВ. 5,62€

PAULANER Бира

4,9% - 5,5% vol промопакет 3 х 0,5 л + чаша

(1 л = 10,66ЛВ.) (1 л = 5,45€)

3 x 0,5 л 15,99ЛВ.* 8,18€

Цените в eвро са приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро.

7 S7-BG-KW01-CL5-Pano_3_2_R-1000-10


ВАЛИДНОСТ ДО 31.12.2025 г. Комплект пиратки FUSE

-30% 9,99ЛВ.

Пиратка MATCH

3 пъти гръм 50 бр.

5,11€

6,99ЛВ. 3,57€ 3,57 €

-34%

Пиробатерия ЛИЛИ МАГНОЛИЯ

37,99ЛВ. 19,42€

24,99ЛВ. 12,78€ 12,78 €

Ø2 см, 20 м височина, 25 изстрела, 28 сек времетраене

-35% 139,90ЛВ. 71,53€

Пиробатерия ROMANTIC

Ø1,4 - 1,8 см, 30 м височина, 86 изстрела, 37 сек времетраене

89,99ЛВ. 46,01€ 46,01 €

Комплект пирaтки SILVER CRACKER

1 гръм 36 бр. (1 бр. = 0,23ЛВ.) (1 бр. = 0,12€)

-33% 11,99ЛВ.

Пиробатерия MIX

14,99ЛВ.

7,99ЛВ. 4,09€ 4,09 €

69,99ЛВ. 35,79€

44,99ЛВ. 23,00€ 23,00 €

Ø2 см, 30 м височина, 36 изстрела, 36 сек времетраене

-33%

6,13€

-35%

Пиробатерия СРЕДНОЩЕН КОШМАР

1 гръм 20 бр.

-31% 189,90ЛВ. 97,09€

129,90ЛВ. 66,42€ 66,42 €

Ø2 см 100 сек 100 изстрела височина 30 - 40 м

7,66€

9,99ЛВ. 5,11€ 5,11 €

-33%

Пиробатерия MIDNIGHT NIGHTMARE

89,99ЛВ. 46,01€

48 изстрела, 30 м височина, 48 сек времетраене, Ø2 см

Пиробатерия MERCENARY

59,99ЛВ. 30,67€ 30,67 €

-35% 199,90ЛВ.102,21€

129,90ЛВ. 66,42€ 66,42 €

Ø1,6 - 2 см 65 сек височина 20 - 25 м 118 изстрела

127,77€

Пиробатерия MIX

Ø2 см 150 изстрела височина 30 - 45 м 95 сек.

-32% 249,90ЛВ. 127,77€

169,90ЛВ. 86,87€ 86,87 €

Пиробатерия EVIL POISON

Ø2,5 - 3 см 66 изстрела височина 35 - 45 м 60 сек

-28% 249,90ЛВ. 127,77€

179,90ЛВ. 91,98€ 91,98 €

Пиробатерия GODZILLA

Ø2,5 см 144 изстрела височина 35 - 45 м 100 сек.

-36% 499,90ЛВ. 255,59€

319,90ЛВ. 163,56€ 163,56 €

ВСИЧКИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ С ФОЙЕРВЕРКИ ВАЖАТ ДО ИЗЧЕРПВАНЕ НА КОЛИЧЕСТВАТА И НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ В KAUFLAND ЦЕНТРАЛНИ ХАЛИ И KAUFLAND ТЕАТРАЛНА.

Цените са двойно обозначени в лева и в евро с ДДС, приравнени по официалния фиксиран валутен курс 1,95583 лв. за 1 евро и са валидни от 29.12.2025 г. до 07.01.2026 г. или до изчерпване на наличностите. Официалният валутен курс на лева към евро не се закръглява или съкращава при превалутиране, а получената сума се закръглява до втория знак след десетичната запетая според математическото правило за закръгляване. Продажбите са в обичайни за едно домакинство количества.*Със звездичка са обозначени специални предложения до изчерпване на наличностите. Обичайните Kaufland Card отстъпки са изчислени спрямо стандартната текуща цена, на която продуктът се предлага в хипермаркета. Жълт етикет - по-ниска цена в сравнение с отделни други продукти от същата или близка продуктова категория в Kaufland. Kaufland не носи отговорност за печатни грешки, снимките са примерни, стоките се предлагат без декорация. Безплатен клиентски тел. 0800/12220, пон.-пет. 08:00-18:30.

В Kaufland може да платиш с:

S8-BG-KW01-CL5-RS_HZ-1000-10


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
kauftop by PromoOferti.com - Issuu