Skip to main content

PDFbila

Page 1

ниски цени на

над

***** а т к у д про Търси маркираните с този знак продукти

ВАЛИДНОСТ*: 26.05. - 01.06.2022 г.

ччестит е с т ит

Охладено пиле клас А Градус За 1 кг предишна цена 7,49

и ю н 1

-20%

Виж повече на стр. 20 - 21

5

99

Виж повече на стр. 18

лв.

-42%

Ягоди 500 г предишна цена 3,49

1

99 Бира Загорка кен***

До 24 бр. на клиент

0,5 л предишна цена 1,29

-27%

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

-20%

Кашкавал от краве мляко Дряново 1 кг предишна цена 17,90

На всички детски кукли с марка POLLY POCKET и колички с марка HOT WHEELS**

12

-32%

0

99

87

лв.

Крем сапун Dove 90/100 г предишна цена 2,09

1

19 лв.

лв.

*** До 24 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност.

Гел за пране Ariel 40 пранета или гел капсули Ariel Pods All in 1 28 бр.

До 5 бр. на клиент

1 бр. предишна цена 19,99

-43%

лв.

-26%

-28%

14

39 лв.

Уиски Passport**** 0,7 л предишна цена 18,99

13

99 лв.

**** До 5 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност. * Цените са валидни за целия период на брошурата, освен ако е указано друго вътре в нея. ** Офертата е валидна от 26.05.2022 г. до 01.06.2022 г. Само с BILLA Card. Офертата не се прилага за продукти от седмични акции (червени цени) и други стоки с намалени цени, продукти с марка Clever. Отстъпката получаваш веднага на каса. Изображенията са илюстративни. ***** Цените са валидни в следните магазини: гр. София, бул. „Президент Линкълн“ №72; гр. Перник, ул. „Св.Св.Кирил и Методий“ №29, ул. „Юрий Гагарин“ №1; гр. Петрич, ул. „Връх Китка“ №2а; гр. Пещера, ул. „Георги Кьосеиванов“ №40; гр. Пловдив, бул. „Васил Априлов“ № 124 А, бул. „Освобождение“ 157, Секция “I”; гр. Ямбол, ул. „Арда“ №7; гр. Кърджали, бул. „България“ № 115, кв. Възрожденци, ул. „Баба Тонка“ №24; гр. Свиленград, ул. „Димитър Благоев“ № 5; гр. Харманли, Площад „Възраждане” № 21; гр. Свищов, пл. „Свобода“ № 2 и гр. Севлиево, ул. „Стефан Пешев“ № 90А. Възможно е някои от aртикулите да не са налични във всички магазини. Виж повече на billa.bg и в съответните магазини.


С ез онн и п л о д о в е и з е л е н ч уци

Градините в с. Милево, с. Поповица

-50%

Пресен лук BILLA Градини 1 връзка предишна цена 0,99

Градините в с. Милево, с. Първомай

1 кг предишна цена 2,49

1

79 лв.

-25%

Салата дъбов лист BILLA Градини 1 бр. предишна цена 1,99

-25%

1 бр. предишна цена 1,99

1

49 лв.

1

49 лв.

Градините в с. Българево

Градините в с. Милево

Цвекло с листа BILLA градини

лв.

Градините в с. Трилистник, с. Първомай

-28%

Тиквички BILLA Градини

0

49

-30%

Ябълки Грени Смит BILLA Градини 1 кг предишна цена 1,99

1

39 лв.


Ананас 1 бр. предишна цена 4,39

-28%

Манго готово за консумация 1 бр. предишна цена 3,49

2

49 лв.

-22%

Нектарини 500 г предишна цена 4,49

3

-20%

3

49

49

лв.

лв.

Розови домати BILLA Грaдини 1 kг предишна цена 5,49

-27% -33%

Боровинки 125 г предишна цена 2,99

1

Градините в с. Първомай, с. Царева поляна, гр. Петрич

99 лв.

3

99 лв.

Диня 1 кг предишна цена 2,99

-20%

-40%

1

79 лв.

Сурово кашу Rois 70 г Цена без BILLA Card 3,49

2

79 лв.

-16% Сушени фурми Detelina‘s 200 г Цена без BILLA Card 2,99

2

49 лв.


100% ГАРАНТИРАНО ПРЯСНО МЕСО

-27%

Свински гърди с кост нарязани Българска ферма За 1 кг предишна цена 12,39

-34%

Свински шницел Българска ферма За 1 кг предишна цена 12,89

8

49 лв.

400 г предишна цена 8,49

6

99 лв.

лв.

-33%

Кайма смес 900 г предишна цена 8,99

-17%

Пуешко филе, нарязано

8

99

5

99 лв.

-25%

Сурови скариди Ванамей 60/100 За 1 кг предишна цена 19,90

14

90 лв.


-26%

-25%

Хайвер с копър и чесън Денито 160 г предишна цена 3,99

2

99 лв.

Мезето на капитана Starfish 300 г Цена без BILLA Card 6,15

4

49 лв.

Рулца от сурими Vici 250 г предишна цена 2,48

2

29 лв.

-25%

Скумрия веяна без глава Starfish За 1 кг предишна цена 15,99

-18%

12

Свинско месо за готвене

99

За 1 кг предишна цена 9,99

лв.

-21%

Скумрия цяла За 1 кг Цена без BILLA Card 6,99

5

49 лв.

-15%

Телешко шкембе замразено За 1 кг предишна цена 8,29

6

99 лв.

7

49 лв.

-23%

Панирани топени сиренца Сами М 250 г предишна цена 4,29

3

29 лв.


ДОБЪР ХЛЯБ ЗА ВСЕКИ

Кроасан с шунка и кашкавал От BILLA пекарна 90 г предишна цена 1,25

-20%

0

99

от качествени и съставки

лв.

Пица закуска От BILLA пекарна 65 г предишна цена 0,79

-25%

0

0

59

-28%

99

Донът с пълнеж лешников крем

лв.

68 г предишна цена 1,05

Кашкавалка От BILLA пекарна 120 г предишна цена 1,25

0

89

лв.

лв.

Селско хлебче От BILLA пекарна 80 г предишна цена 0,49

Фермерски хляб

-48%

От BILLA пекарна 400 г предишна цена 2,55

2

0

25

29 лв.

лв.

-23%

0

-20%

99 лв.

Многозърнеста франзела От BILLA пекарна 220 г предишна цена 1,29

Трапезен хляб 500 г предишна цена 1,99

1

59 лв.


Печено кюфте, кебапче Българска ферма От топлата витрина 1 бр. предишна цена 1,59

-25%

1

ПРИГОТВЕНИ НА МЯСТО

19 лв.

-43%

1

29 лв.

Наденица от кълцано свинско месо От топлата витрина 1 бр. предишна цена 2,29

-35%

Картофи с копър и чесън От топлата витрина 100 г предишна цена 0,85

0

55 лв.

1 кг = 5,50 лв

-28%

Пиле с прясно зеле

-28%

Картофи с бекон и праз

-20%

0

От топлата витрина 100 г предишна цена 1,39

79 лв.

1 кг = 7,90 лв

0

От топлата витрина 100 г предишна цена 1,39

0

99 лв.

1 кг = 9,90 лв

99 лв.

1 кг = 9,90 лв

Ориз с тиквички От топлата витрина 100 г предишна цена 0,99

-33%

Спагети Болонезе От топлата витрина 100 г предишна цена 1,49

0

99

1 кг = 9,90 лв

лв.

-20%

Зелен фасул яхния От топлата витрина 100 г предишна цена 0,99

0

79

1 кг = 7,90 лв

лв.


Карначе Grill Party 300 г предишна цена 4,49

-17%

3

-19%

69

Black Angus Бургер Grill Party

лв.

300 г предишна цена 5,69

4

59 лв.

Наденички по мексикански с чушка и царевица Grill Party 400 г предишна цена 5,99

-18%

4

89

-20%

4

59 лв.

Ущипци с бекон и кашкавал Grill Party

лв.

320 г предишна цена 5,79

Наденички по средиземноморски с маслини и топено сирене Grill Party 450 г предишна цена 8,49

-16%

-17%

6

99 лв.

Гурманска плескавица с бекон и кашкавал Grill Party 400 г предишна цена 7,49

6

29 лв.


Варена наденица с чубрица Елит мес От деликатесната витрина 100 г предишна цена 0,79

-19%

-37%

0

49 лв.

1 кг = 4,90 лв

Кренвирши Тандем От деликатесната витрина 100 г Цена без BILLA Card 1,16

0

99 лв.

1 кг = 9,90 лв

Лионска, Македонска наденица Кен 390 г Цена без BILLA Card 5,79

-22%

4

49 лв.

-25% Бекон слайс BILLA 200 г Цена без BILLA Card 5,39

3

99 лв.

-22% лв.

Луканка Перелик

170 г предишна цена 6,39

3

19 лв.

лв.

1 кг = 15,90 лв

Виенска шунка слайс Тандем 180 г предишна цена 6,59

-24%

4

99 лв.

На всички продукти с марка КФМ, МОЛЕРИТЕ, ЧАНОВЕТЕ*

49

Суджук Боили Елит мес

1

59

-20%

300 г предишна цена 4,49

-50%

От деликатесната витрина 100 г Цена без BILLA Card 1,97

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

Колбас Телешки, Камчия Тандем

3

Варено-пушено пилешко филе Браво

Шпек Бургас, Класик Орехите

160 г предишна цена 6,49

230 г предишна цена 7,49

-38%

-40%

3

99 лв.

4

49 лв.

* Офертата е валидна от 26.05.2022 г. до 01.06.2022 г. Само с BILLA Card. Офертата не се прилага за продукти от седмични акции (червени цени) и други стоки с намалени цени, продукти с марка Clever. Отстъпката получаваш веднага на каса. Изображенията са илюстративни.


СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

-25%

Пушен свински врат Соколово От деликатесната витрина 100 г предишна цена 1,29

На всички насипни салати, хайвери и мариновани риби от деликатесната витрина*

-31%

0

89 лв.

1 кг = 8,90 лв

-16%

-22%

Кашкавалчета пане От деликатесната витрина 1 бр. предишна цена 0,89

Маслини Каламон без костилка 321 - 380** От деликатесната витрина 100 г предишна цена 1,39

0

69 лв.

-28%

0

99 лв.

1 кг = 9,90 лв

Пържена цаца От деликатесната витрина 100 г Цена без BILLA Card 1,19

Зелени маслини без костилка Джайънтс 141-160** От деликатесната витрина 100 г предишна цена 1,09

0

99 лв.

1 кг = 9,90 лв

-18%

0

89 лв.

1 кг = 8,90 лв

-38% -31% Черни маслини Мамут 101-110** От деликатесната витрина 100 г предишна цена 1,29

Шпек Сандвич Бони От деликатесната витрина 100 г Цена без BILLA Card 1,88

1

65 лв.

1 кг = 16,50 лв

** Номерацията показва броя маслини в един килограм.

Луканка Добруджанска, Чардака Орехите От деликатесната витрина 100 г предишна цена 4,49

0

79

Жарена вита шунка Бони От деликатесната витрина 100 г Цена без BILLA Card 1,89

лв.

1 кг = 7,90 лв

2

1 кг = 26,90 лв

лв.

лв.

1 кг = 12,90 лв

-38%

-40%

69

1

29

Бут по еленски Чех От деликатесната витрина 100 г предишна цена 4,39

2

69

1 кг = 26,90 лв

лв.


-17%

-27%

Топено сирене Bel Ami 140 г предишна цена 3,69

Заквасено кашу Delishu

О

4

лв.

140 г Цена без BILLA Card 3,39

2

79 лв.

На всички продукти с марка ПАСТИР*

-25%

99 лв.

Крем сирене за мазане Philadelphia 300 г предишна цена 5,99

4

49 лв.

-25%

-22%

Козе сирене Саяна 400 г предишна цена 8,79

6

79 лв.

-31%

ПО

К АЧ Е

СТ

В

100 г Цена без BILLA Card 5,09

2

69

Сирене за сандвичи Hochland

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

BI LL A

-31%

Краве сирене БДС Lacrima 700 г предишна цена 14,49

9

Краве сирене Дея

99

От деликатесната витрина 100 г предишна цена 1,29

лв.

-20% Кашкавал от краве мляко Беленско От деликатесната витрина 100 г предишна цена 1,84

1

69

1 кг = 16,90 лв

лв.

Синьо Сирене 50% Fivepi От деликатесната витрина 100 г Цена без BILLA Card 2,39

1

89

1 кг = 18,90 лв

лв.

Сирене Чедър Paladin От деликатесната витрина 100 г предишна цена 2,99

0

89 лв.

1 кг = 8,90 лв

-26%

2

19 лв.

1 кг = 21,90 лв

* Офертата е валидна от 26.05.2022 г. до 01.06.2022 г. Само с BILLA Card. Офертата не се прилага за продукти от седмични акции (червени цени) и други стоки с намалени цени, продукти с марка Clever. Отстъпката получаваш веднага на каса. Изображенията са илюстративни.


Спагети, Талиатели Antica

На всички продукти с марка Бор Чвор*

-17%

300 г предишна цена 3,19

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

-15%

2

-20%

69 лв.

Kinder Мaxi Кing 35 г Цена без BILLA Card 1,69

1

39 лв.

Айрян Верея 950 мл Цена без BILLA Card 1,99

1

-15%

-28%

85 лв.

Сметана за готвене Laciata 250 мл предишна цена 4,19

2

99 лв.

-35%

Маскарпоне Goldsteig 500 г Цена без BILLA Card 10,29

8

69 лв.

Прясно мляко 3,6% Маджаров 1л Цена без BILLA Card 2,75

Краве масло Deutsche Markenbutter 250 г предишна цена 7,69

4

99 лв.

Прясно мляко 3% Саяна

Заквасена сметана Danone

1л предишна цена 2,59

380 г предишна цена 3,35

-23%

-22%

1

99 лв.

2

59 лв.

2

49 лв.

Кисело мляко 5% Верея Чудно 400 г предишна цена 1,39

1

25 лв.


Боб Eлит Izzi 500 г Цена без BILLA Card 2,99

Ориз Европа Krina

-33%

1

1 кг предишна цена 3,79

-31%

2

99

59

лв.

-23%

Алтернативна сол LO SALT 300 г предишна цена 6,29

5

69 лв.

лв.

На всички подправки с марка VEGETA*

Био сироп от агаве Alnatura 250 г Цена без BILLA Card 5,99

4

59 лв.

340 г Цена без BILLA Card 2,19

1

Риба тон парченца Ocean 185 г предишна цена 3,69

Русенско варено The Chefs

лв.

300 г предишна цена 2,59

Нахут, боб Chef is

-27%

540 г Цена без BILLA Card 2,99

-26%

2

лв.

2

75 лв.

-30%

49

19

-20%

-25%

-31% Супер сладка царевица The Chefs

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

1

79 лв.

Маслиново масло Extra Virgin Elia 750 мл предишна цена 17,99

Лютеница едросмляна горнотракийска Deroni 520 г

предишна цена 5,79

4

-33%

19 лв.

11

99 лв.

* Офертата е валидна от 26.05.2022 г. до 01.06.2022 г. Само с BILLA Card. Офертата не се прилага за продукти от седмични акции (червени цени) и други стоки с намалени цени, продукти с марка Clever. Отстъпката получаваш веднага на каса. Изображенията са илюстративни.


-22%

Kinder Мilchshnitte 28 г предишна цена 1,15

0

89 лв.

-21%

-16%

Играчка PEZ + 2 бр. пълнители 17 г предишна цена 2,99

2

49

Желирани бонбони Nimm2

лв.

90 г предишна цена 1,65

1

29 лв.

Разтворима напитка Nesquik 200 г предишна цена 3,35

2

59 лв.

Плодови напитки и сокове Florina

-25%

-23%

-22% Danonino 4 x 50 г предишна цена 2,35

1

79

Донът с цветна поръска

лв.

56 г предишна цена 0,79

Плодова напитка Queen‘s бутилка

0

59 лв.

Лютеница традиционна Мечта Deroni

0,250 л предишна цена 0,99

0,250 л предишна цена 1,29

260 г предишна цена 3,25

-30%

-46%

-23%

0

69 лв.

0

69 лв.

2

49 лв.


Игра за пръсти Finger Puppet 1 бр.

Спасителна кола Paw Patrol 1 бр.

10

6

99

Дъска за рисуване 1 бр.

лв.

Различни видове 1 бр.

лв. Метално бъги Звук и светлина 4х4 1 бр.

12

18

99

99 лв.

Шах 1 бр.

Мини лаптоп на български NTOYS

99

1 бр.

лв.

Стъклена бутилка 1 бр.

лв.

Куфарче раница

99

14

10

99

4

99 лв.

16

99 лв.

лв.


-27%

Кроасан IQ 110 г предишна цена 1,09

0

79 лв.

-34%

-16%

Кейк Идеал Ovi&Sari 90 г предишна цена 1,19

0

99 лв.

Тулумби Хубави неща 300 г Цена без BILLA Card 4,59

2

99 лв.

Мини вафлички Varna 280 г предишна цена 2,49

-16%

Вафла Чудо 80 г предишна цена 0,95

0

-16%

-20%

1

79

99

лв.

лв.

Овесени бисквити с тъмен шоколад Violanta 200 г Цена без BILLA Card 4,19

-31%

3

49 лв.

Шоколад Lindt Excellence Различни видове 100 г предишна цена 4,49

Бисквити Мираж 200 г предишна цена 2,45

-33% Чийзкейк Ида 900 г Цена без BILLA Card 11,29

7

49 лв.

1

-22%

69

3

49

лв.

-24%

Шоколадови бонбони асорти Roshen 145 г предишна цена 4,99

3

79 лв.

лв.

-21%

Бонбони Raffaello 230 г предишна цена 9,59

7

49 лв.


Тарали АЕА 280 г Цена без BILLA Card 2,89

Солети с кашкавал Eti

-15%

40 г предишна цена 0,41

-29%

0

2

29

45

лв.

лв.

Мляно кафе Jacobs Monarch

Зърнена закуска Fitness

250 г предишна цена 8,39

355 - 375 г предишна цена 6,79

-38%

-26%

5

4

99

19 лв.

лв.

-41%

Пуканки масло Chio 80 г предишна цена 1,35

0

79 лв.

-22%

Вафлени пурички Sweet plus 130 г Цена без BILLA App 2,05

1

59 лв.

Разтворимо кафе Nescafe gold 100 г предишна цена 9,39

-25%

6

99

Дъвки Orbit

лв.

46 дражета предишна цена 3,49

Мляно кафе Lavazza Qualita Oro метална кутия

-16%

250 г Цена без BILLA App 12,29

лв.

Лешников какаов крем Nutella 400 г Цена без BILLA Card 6,99

-15%

-26%

8

2

99

99

Печен фъстък Detelina‘s

лв.

350 г предишна цена 2,99

2

49 лв.

5

89 лв.


Бира Leffe бутилка 0,33 л предишна цена 2,95

Бира Stolichno бутилка

1

-15%

0,4 л предишна цена 1,75

2

49

49 лв. Бира Estrella кен

До 24 бр. на клиент

0,5 л предишна цена 2,29

Бира Grolsch кен

Бира Efes Draft кен** 0,5 л предишна цена 1,95

-23%

1

49 лв.

0,5 л предишна цена 2,59

-23%

1

0,5л предишна цена 2,19

1

99 лв.

* До 12 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност. ** До 24 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност.

-21%

1

79 лв.

99 лв.

До 12 бр. на клиент

До 12 бр. на клиент

Бира Ale Glarus бутилка

лв.

Бира Tuborg*

Бира Шуменско*

1л предишна цена 1,95

2л предишна цена 2,59

-23%

-23%

1

49 лв.

1

99 лв.


Изотонична напитка Oshee 0,75 л Цена без BILLA Card 2,09

-33%

1

39 лв.

-16% Енергийна напитка Hell 0,250 л Цена без BILLA Card 1,19

Негазирана напитка Queen‘s

0

99 лв.

Газирана вода Горна Баня

2л предишна цена 2,69

1,5 л предишна цена 1,15

-26%

-40%

1

99 лв.

0

69 лв.

До 12 бр. на клиент

1л предишна цена 3,59

До 6 бр. на клиент

-38%

-25%

7

49 лв.

Плодова напитка Алое Queen 1,5 л Цена без BILLA Card 4,79

-16%

3

99 лв.

лв.

Сок 100% Портокал Happy day 2л предишна цена 6,75

-26%

99 лв.

* До 12 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност. ** До 6 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност.

1,5 л Цена без BILLA Card 3,39

-41%

1

99

19

4

0,75 л предишна цена 9,99

Студен чай San Benedetto

Нектари Granini*

2

Билков сироп цвят от бъз Elina

Газирана напитка Pepsi** 1,5 л Цена без BILLA Card 2,05

-51%

0

лв.

Минерална и изворна вода Devin 5л предишна цена 2,55

-33%

99 лв.

1

69 лв.


-27%

Спиртна напитка Грозден 0,7 л предишна цена 11,69

8

49 лв.

Мастика Пещера 0,2 л предишна цена 4,59

3

89 лв.

Узо Zorbas 0,7 л предишна цена 13,59

9

79 лв.

Вино Menada

Вино Elegance

3л Цена без BILLA Card 15,99

0,75 л Цена без BILLA Card 13,39

-17%

10

-27%

-15%

Джин Savoy Pink

-21%

12

99

0,7 л предишна цена 12,29

-22%

9

49

49

лв.

До 5 бр. на клиент

Ирландско Уиски Tullamore D.E.W.* 0,7 л

предишна цена 29,99

лв.

лв.

-26%

21

99 лв.

-15%

Водка Barska 0,2 л предишна цена 3,19

2

69 лв.

Уиски Jameson Black Barrel 0,7 л Цена без BILLA App 53,29

-23%

Водка Nemiroff 0,7 л предишна цена 16,99

12

99 лв.

* До 5 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност.

-24%

39

99 лв.

Уиски Chivas Regal 12YO 0,7 л предишна цена 44,99

42

99 лв.


Дезодорант спрей 150 мл, рол он 50 мл или стик 40 мл Nivea

Шампоан Elseve 400 мл Цена без BILLA Card 8,49

1 бр. Различни аромати предишна цена 5,79

-31%

Паста за зъби Aquafresh Intense Clean Whitening 75 мл предишна цена 4,39

2

-36%

3

99

36 мл 1 бр. Цена без BILLA Card 5,79

лв.

3

99 лв.

6

69

-31% Свежи дискове за тоалетна Duck

-17%

99

лв.

-17% Бебешки мокри кърпички Pampers Fresh Clean 52 бр. в пакет Цена без BILLA Card 3,49

2

89 лв.

Бебешки гащички или пелени Pampers Giant Pack Различни размери 1 опаковка предишна цена 35,49

Препарат за съдове Fairy лимон 800 мл или Fairy extra + цитрус 650 мл

-27%

19

Тоалетна хартия Perfex 3 пласта 8 + 2 бр. в опаковка Цена без BILLA Card 6,35

лв.

Гел за пране Rex

-17%

10

лв.

24

99 лв.

4

49 лв.

-41%

40 пранета Цена без BILLA Card 13,29

99

-29%

-29%

1 бр. предишна цена 4,39

3

лв.

Омекотител Coccolino Blue Splash 72 пранета

предишна цена 9,39

5

-20%

49 лв.

Кухненска ролка Zewa Wisch&Weg 2 бр. в опаковка предишна цена 6,29

4

99 лв.


Шампоан 400 мл или Балсам 250 мл Schauma

Душ гел Fa 400 мл Цена без BILLA Card 5,99

-20%

1 бр. предишна цена 5,89

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА

-20%

-42%

3

На всички почистващи препарати с марка ЧИСТО*

-21% Паста за зъби Parodont Active 75 мл Цена без BILLA Card 5,49

4

4

39

79

лв.

Спрей за почистване на баня Cif

Обезмаслител, помпа Medix

500 мл Цена без BILLA Card 4,29

750 мл Цена без BILLA Card 5,69

-23%

3

29

-21%

4

29

лв.

лв.

49

лв.

лв.

Препарат за бебешки съдове Frosch 500 мл Цена без BILLA Card 4,29

-18%

3

-19%

49

Хартия за печене Prima pack

лв.

8м предишна цена 3,09

2

49 лв.

-39%

Бишкоти биберон Plasmon 200 г Цена без BILLA Card 8,55

7

99 лв.

Суха храна за куче Darling говеждо месо 10 кг

предишна цена 37,99

22

99 лв.

Лакомство за котки ZooRoyal 70 г Различни видове Цена без BILLA Card 1,44

1

39 лв.

* Офертата е валидна от 26.05.2022 г. до 01.06.2022 г. Само с BILLA Card. Офертата не се прилага за продукти от седмични акции (червени цени) и други стоки с намалени цени, продукти с марка Clever. Отстъпката получаваш веднага на каса. Изображенията са илюстративни.


ПЕТЪК - НЕДЕЛЯ (27.05. - 29.05.) на всички СЛАДОЛЕДИ*

на всички

3

X

Г РА Н Д Е О Ф Е Р ТА

-25%

КОНСЕРВИРАНИ ХРАНИ И КОНФИТЮРИ*

на всички ШОКОЛАДИ*

* Офертата е валидна от 27.05.2022 г. до 29.05.2022 г. или до изчерпване на наличните количества. Само с BILLA Card. Офертата не се прилага за продукти от седмични акции (червени цени) и други стоки с намалени цени, продукти с марка Clever. Отстъпката получаваш веднага на каса. Изображенията са илюстративни.


р е п у С СТАРТ

-33%

1

99

Краставици 1 кг предишна цена 2,99

лв.

ОТ ПОНЕДЕЛНИК (30.05) ДО СРЯДА (01.06)

-37%

0

49

от качествени съставки

лв.

Печен дебърцин От топлата витрина 1 бр. предишна цена 0,79

-22%

Мини фитнес багета От BILLA пекарна 55 г предишна цена 0,35

0

-43%

27

Краве сирене Булгарче

лв.

400 г предишна цена 8,79

-31%

Кайма пакетче 250 г предишна цена 1,45

-24%

1

0

99

39 лв.

1 кг предишна цена 1,85

Разтворима напитка Jacobs 3в1 12,5 - 18 г предишна цена 0,40

0

лв.

До 5 бр. на клиент

лв.

-32%

Брашно Класика Топаз мел

4

99

27 лв.

-28%

Уиски Johnnie Walker Red Label* 0,7 л предишна цена 26,49

18

99 лв.

* До 5 броя на клиент от артикула, попадащ в акционната активност. С този знак се означават продукти, които могат да бъдат закупени еднократно на цена с отстъпка при едновременно маркиране на дигитален ваучер и BILLA Card в приложението BILLA App. Ваучерите са достъпни и на www.billa.bg. Ограничения в закупуваните количества и срок на валидност на офертата се посочват върху ваучера. Отстъпката получаваш веднага на каса. Повече в BILLA App и на www.billa.bg Продуктите, означени в брошурата със символа синя звезда не са налични в магазин BILLA: гр. Кърджали, ул. Баба Тонка №24 . Брошурата е валидна само за магазини BILLA: гр. София, бул. „Президент Линкълн“ №72; гр. Перник, ул. „Св.Св.Кирил и Методий“ №29, ул. „Юрий Гагарин“ №1; гр. Петрич, ул. „Връх Китка“ №2а; гр. Пещера ул. „Георги Кьосеиванов“ №40; гр. Пловдив, бул. „Васил Априлов“ № 124 А, бул. „Освобождение“ 157, Секция “I”; гр. Ямбол, ул. „Арда“ №7; гр. Кърджали, бул. „България“ № 115, кв. Възрожденци, ул. „Баба Тонка“ №24; гр. Свиленград, ул. „Димитър Благоев“ № 5; гр. Харманли, Площад „Възраждане” № 21; гр. Свищов, пл. „Свобода“ № 2 и гр. Севлиево, ул. „Стефан Пешев“ № 90А. Възможно е някои от aртикулите да не са налични във всички магазини. Виж повече на billa.bg и в НАЦИОНАЛЕН ТЕЛЕФОН НА КЛИЕНТА съответните магазини. Събирайте използваната хартия за рециклиране. Промоционалните стоки се продават в количества, предназначени за домакинството. Всички оферти са валидни до изчерпване на количествата. BILLA не носи отговорност за допуснати печатни грешки. BILLA си СВЪРЖИ СЕ С НАС НА ЦЕНАТА НА ЕДИН ГРАДСКИ РАЗГОВОР запазва правото да променя цените. Повече на www.billa.bg

0700 120 10


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
PDFbila by PromoOferti.com - Issuu