Skip to main content

Bauhaus

Page 1

www.bauhaus.bg

За да стане добре.

19.12.2013 - 08.01.2014

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

+ свредла

Перфоратор HR2470

е и з а р б о о н з а р о м я Гол и к р е в р е от фой

295, ! 00

• мощност: 780W • обороти: 0-1100 мин-1 • брой удари: 0-4500 мин-1 • сила на удара: 2,4J • макс. диаметър стомана/бетон/дърво: Ø13/24/32мм • тегло: 2,9 кг 60179728

Светлината на Бъдещето

LED фенер 24 бели LED, с въртяща се кука, интегриран магнит и включени батерии (3 х ААА) 20826338

Снимайте се безплатно с Дядо Коледа 21., 22. и 23.12.2013 от 10:00 до 19:00 и 24.12.2013 от 10:00 до 17:00

*Доставка до адрес!

Не трябва сами да носите тежките или обемисти стоки, затова Ви предлага услугата „Доставка до адрес”. При покупка над 500 лв. доставката до адрес* на разстояние до 50 км от магазина е безплатна. *доставката ще бъде изпълнена до три дни от датата на покупката; всички допълнителни и хамалски услуги се заявяват и заплащат отделно. При извършване на услугата важат условията, описани във формуляр Поръчка за доставка на стоки.

11,

95

Финансиране

Безлихвен кредит

Кредитирането в магазин се осъществява от БНП Париба Лични Финанси. Промоцията важи за всички покупки в магазина на обща стойност над 500 лв. Годишен процент на разходите: 0% Такса за обработка: 0 лв. Период: 5 месеца Задължителна първоначална вноска: 16,67% от цената на стоката. Сума на кредита от 500 до 8 000 лв.

Пример: Цена на стоката: 600 лв. Първоначална вноска: 100 лв. 5 равни месечни вноски х 100 лв. ГПР 0%, ГЛП 0%, 0 лв. такси Платете общо: 600 лв.

Валидност от 19.12.2013г. до 08.01.2014г.


Пластмасова лопата за сняг

Дървена лопата за сняг

60230704

60230731

14,65

21,75

Лопата за сняг

Лопата за сняг

Ледоразбивач

60055721

избутвач

15х0,4 см

60055730

49,95

60230713

59,85

27,85

13,95 Антилед 10 кг 60234751

6, ! 99

8,90 Лопата за пръскане на сол 60010553

Пластмасова лопата за сняг 60011282

49,00

Техническа кристална морска сол 25 кг 60235718

Алуминиева лопата за сняг 60230670

Лопата за сняг Schneemax 60230689

Лопата за сняг Schneefix 60230698

69,00

71,00

105,00

Бензинов трион MS 1235

249,00

199,

50

• мощност: 1,2 kW, 1,6 к.с. • двутактов двигател, 37,2 см3 • дължина на ножа 35 см • тегло: 4,3 кг 20122993

Бензинов снегорин Gardol SB 55 • 4-ри тактов мотор B&S • кубатура: 205 сс • мощност: 3,7 kW / 5 к.с. • шум: 105 dB • тегло: 86 кг • работна широчина: 62 см

21753697

ГОДИНИ

6,25 Зимни ръкавици 11067619

ГАРАНЦИЯ

1745,00

за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

Бензинов снегорин Gardol SB 105 • 4-ри тактов мотор B&S • кубатура: 342 см3 • мощност: 7,4 kW / 10 к.с. • електрически старт • шум: 105 dB • тегло: 104 кг • работна широчина: 76 см 21759464

Engine made in the USA

Бензинов снегорин Alpina • 4-ри тактов мотор • кубатура: 212 см3 • мощност: 3,7 kW/ 5 к.с. • шум: 104 dB • тегло: 75 кг • работна широчина: 56 см

20709244

ГОДИНИ

2590, ! 00

2

... където качествените продукти са на добра цена.

ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

1185,00


0% Ф И Н А Н С И РА Н Е З А ВС Я К А П О К У П К А Н АД 5 0 0

лв.

Вериги за сняг

3, ! 95

Чистачки от 41 до 56 см

Чистачки

• от 12 до 17+ цола • меча стъпка • 12 мм 60233226

6 универс ални адаптора

26,95

от 41 до 71 см от 6,95

Антифриз

Антифриз

• 4 л. • до -60° С

• 4 л. • червен • Long life до - 74° С

18,50

60145622

Концентрат за чистачки • 4л • до -60°С

8,95

29,95

60145668

60145640

Размразител за стъкла

Размразител за ключалки 2 х 50 мл 4,65 60231734

-40°C, 500 мл

5,85 60231725

940 мл. - 4,75

Концентрат: до -60°С 1:1 до -25°С 1:2 до -18°С

1 л. - 8,95

60145613

60145631

Тестер за акумулатори

4,52

12596251

67,50

Зарядно за акумулатор BT BC 12 Акумулатор

от

• 44 Аh • 440 А стартов ток • десен плюс

75,00

60240253

Акумулатор

от

119,00

• 44 Ah • 440 A стартов ток • десен плюс 60230528

от

9,60

Кабели за ток 200 A 60145288

• захранване: 230 V ~ 50 Hz • изходящо напрежение: 12 V • изходящ ток: 8 A arithm. / 12 A eff. • капацитет на батерията: 26 Ah ÷ 200 Ah 60224257

15% отстъпка при пoкупка на двата продукта

120х60х20 см

22х66,7х32 см

99,95 от

Подсилен гаечен ключ с тресчотка Размери от SW 8 SB до SW 19 SB 22305745

29,

50

КОМПЛЕК Т

Шкаф за инструменти 20070108

84х67,6х45,9 см 120х60х85 см

375,00

Богат избор от ремаркета и аксесоари

229,00

Пред лага се и под наем

Работна маса с горен шкаф

Количка за инструменти

11147175

20069373

2

до

ТОНА

Ремарке LPA 206 UB до 750 кг 60248488 Покривало 165,00 60248318 Шпригли 150,00 60248309

1195,

00

Кръстат ключ 9,45 60056487

Крик 12595647

39,95 ! w w w.bauhaus.bg

3


Шамотни тухли за печки и камини 250х124х20мм 5,20 лв/бр 250х124х30мм 6,75 лв/бр 13495526,13495533

21,65 90 Тухли шамотни, огнеупорни

16,

118,00

Препарат за почистване стъкла на камини и печки 0,5 л 19127331

Електрическа прахосмукачка за пепел стомана 20730341

250х123х40 мм 3,29 лв./бр. 60155029 230х116х65 мм 3,95 лв./бр. 60155038 с фаска, 230х116х65 мм 4,49 лв./бр. 60155047

Хоросан за шамот 7 кг, кофа 13497098

9,85 Огнеупорен цимент

ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ

2 кг, торба 13497067

брой от

6,25 над 1 палет = 90 бр. х 10кг

пакет

4,

95

Екобрикети от твърда дървесина

Брикети от кафяви въглища

!

• 10 кг, без добавки и свързващи вещества • оптимално висока калоричност 4,9kWh/кг • много ниско съдържание на вода <10% • за всички видове печки, котли и огнища 60229395

5,95 ! брой от

Дървесни пелети

над 24 палета = 1 камион + безплатна доставка

6 мм, 15 кг 60247209, 1 палет = 67 бр. от 3 палета 6,25 лв./бр. за 1 брой 6,45 лв./бр.

Печка на твърдо гориво Venus • модерен дизайн, скрити дръжки • суха, номинална мощност 7kW • размери ш/д/в 480х496х1056мм • размери на камерата 425х280х357мм • размери на стъклото 448х294мм • тегло 108 кг 20730554

• висока топлинна стойност 5,3kWh/кг/4,539 kcal/кг • продължително поддържане на жар 10 кг х 90 бр. /1 палет 6,25 лв./бр. (0,63 лв./кг) 10 кг/брой 7,25 (0,73 лв./кг) 20213675 25 кг х 40 бр. /1 палет 15,25 лв./бр. (0,61 лв./кг) 25 кг/брой 16,95 (0,68 лв./кг) 13937819

Печка на твърдо гориво Alicante • вътрешна керамична облицовка • външни керамични панели • суха, номинална мощност 8kW • размери ш/д/в 595х469х1147мм • размери на камерата 431х280х338мм • размери на стъклото 448х318мм • плоча за затопляне и място за дърва • тегло 128 кг 20726641

Камина Sardinia • суха, с възможност за вкарване на въздух отвън • облицована с естествен камък • номинална мощност 5kW • размери ш/д/в 610х438х977мм • размери на камерата 342х289х486 мм • размери на стъклото 435х337мм • тегло 240 кг 20732587

Двойно ефективна, С удължено топлоотдаване

1650,00

2995,00

Печка на твърдо гориво Sirius

Печка на твърдо гориво Аугуста с фурна

• номинална мощност 6,5 kW • размери ш/д/в около 557х427х904 мм • подходяща за помещения до 132 м3 • тегло 83 кг 20331489

• номинална/макс. мощност 9/15kW • мощност на водната риза 6kW • размери ш/д/в 670х530х1000мм • тегло 111 кг 760,00 суха 60107215 795,00 с водна риза 60107224

3295,00 Печка на твърдо гориво Cremona • суха, номинална мощност 6kW • размери ш/д/в 474х427х954мм • размери на камерата 310х298х318мм • размери на стъклото 306х286мм • плоча за затопляне и място за дърва • тегло 114 кг 60230652

ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ

595,00

495, ! 00

4

с топлинен сензор удължено топлоотдаване

... където качествените продукти са на добра цена.

от

760,00

980,00


7

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ

*съгласно нашите гаранционни условия

от

65,

00

18,

90

Вентилаторна печка

Вентилаторна печка за баня 2000W, 2 степени, с термостат и функция против замръзване, стенен монтаж, отделен вентилатор 20326528

2000W, 3 степени, с термостат и контролна лампа, автоматично изключване 21769320

Мини маслен радиатор

Конвекторни радиатори AIRELEC Basic

186,

00

механичен термостат, IP 24, устойчив на удар, термична защита 1500W, 40х60х8см, отопляема площ 12-15 м2 186,00 60279114 2000W, 40х84х8см, отопляема площ 16-19 м2 216,00 60279123 3000W, 40х100х8см, отопляема площ 23-30 м2 270,00 60279132

!

Маслен радиатор 2500 W, 11 ребра, 3 степени, черен, с колелца

500W, 5 ребра, с термостат и контролна лампа

Стенна вентилаторна печка Tesy

20750783

20328126

54,95

2000W, 15-18m2, 2 степени, с дистанционно, мощна конвекция за топлия въздух, керамичен нагревателен елемент PTC, защита от прегряване, 7,5-часов таймер, светлинна индикация за режимите на работа, Клас II 60231901

39,00

109,00 Спира влагата, мухъла и лошата миризма

автоматичен нов старт

Електроуправление, хигростат, филтър за прах, изход за постоянно изтичане на водата, автоматична защита от преливане и замръзване

обезвлажняване

Стенна вентилаторна печка Tesy автоматичен нов старт

98,90

2 степени, таймер, подв. шлюзи, йонизатор, дистанционно, LED дисплей 60231910

LED дисплей обезвлажняване

LED дисплей

Обезвлажнител

249,00

10л/24ч, 1,5 л резервоар, подходящ за помещения до 40 м3 20453842

Овлажнител

Обезвлажнител

419,00

20л/24ч, подходящ за помещения до 80 м3 20492395

49,00

0,8 л, 5-6 часа работен режим 20151331

Овлажнител

75,00

3,5 л, 14-15 часа работен режим, автоматично изключване при изпразване на резервоара 20134837

Овлажнител Tesy HF

22 см, 110 мл/ч, капацитет 2,2 л, консумация 30W, регулируем капацитет на парата, защита при изпразване на резервоара 60231938

245, ! 00

64,90 Електрическа камина

1850W, 3 степени, с термостат и ефект пламък 20328135

w w w.bauhaus.bg

5


UPS Ъглов кран 1/2 20472980 20472999

Сифон Delphi

от

136,

60

Авариен електрически източник (UPS)

!

изходящо напрежение 220 V, изводи за акумулатор, зареждане на 14,2 V изходни мощности: 136,60 100 W, вътрешен акумулатор 12 V / 7.2 Ah ПРОИЗВЕДЕНО 150 W, вътрешен акумулатор 12 V / 7.2 Ah 235,00 В БЪЛГАРИЯ 300 W, без вграден акумулатор 325,00 60118448

9, ! 95

Ъглов кран Kos

Сифон Larnaca

17,65

15,95

1/2"х10 мм, хромиран 13329726

24,95

Ø63х1/4", хромиран, винаги отворен, с преливник

Ø63х1/4", хромиран, с преливник 13334663

13334656

Бутилков сифон Korfu 1 1/4" х 32 мм, хромиран

Сифон за умивалник хромиран месинг, 1 1/4 х 32 мм, с подвижна тръба, тръба за стената и розетка 20472971

13329733

19,95

45,00

Електронен програмируем регулатор за отоплителни тела Намаляване на разходите за отопление с до 30%, лесен монтаж, удобно управление, функции против замръзване и за отворен прозорец 20669366

Керамични изпарители

39,40

различни модели

Циркулационна помпа за парно Thermostyle THS 25/40

от

3,70

от

59,00

тристепенна (38 W, 53 W, 72 W), включени холендрови връзки 60229474

Лира за баня

99,60

различни размери, например 400х600, 450 W, бяла 60122315

Комплект за алуминиев радиатор 7,60 60117977

предлага всички стандартни размери панелни радиатори с височини 300, 500 и 600 мм

ГОДИНИ

Панелни радиатори Airfel - Daikin Industries

ГАРАНЦИЯ

пълен конвектор дебелина на ламарината 1,2 мм

Глидери от 200 до 2000 мм по поръчка! Алуминиев глидерен радиатор Цена за 1 глидер: Н 350 мм - 113 W 16,40 Н 500 мм - 149 W 15,90 Н 600 мм - 173 W 15,95 Н 800 мм - 216 W 25,00

6

от

15,

90

!

Размер (мм) Мощност (W) 500х400 790 300х800 1087 600х1000 2455

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ *съгласно нашите гаранционни условия

... където качествените продукти са на добра цена.

*съгласно нашите гаранционни условия

ЦЕНА

49,90 82,00 122,00

брой от

49,

90

!

Многослойна тръба с алуминиева вложка (PEX/AL/PEX) 1 м от

0,

94

Размер

Ø16 * 2

Ø18 * 2

Ø20 * 2

за 1 метър

0,94

1,56

1,59


0% Ф И Н А Н С И РА Н Е З А ВС Я К А П О К У П К А Н АД 5 0 0 Превключвател Tunga

35, ! 00

лв.

Стенна връзка Assis

хромиран, за превключване на струята между душ пита и ръчен душ

за скрит монтаж

46,00 22168461

19,50 20337575

ГОДИНИ

Хигиенен душ Kludi

ГАРАНЦИЯ *съгласно нашите гаранционни условия

от

хромиран, ръчен душ, фиксирана закачалка за стена с включени крепежни елементи, шлаух 60284543

от

3,

9,95

95

Шлаух за душ хромиран, различни дължини 13109094

7,

13108875

13108899

69, ! 00

Шлаух за душ

13109070

хромиран, различни дължини 60098054

13109087

Душ комплект Rügen хромиран, с душ-пита и ръчен душ с 3 функции, 102 см метална тръба, 150 см маркуч

46,00 Ръчен душ Cosmopolitan III

хромиран, с 5 функции и EasyClean структура за лесно почистване

хромиран, с “дъжд” функция

хромиран, с “дъжд” функция

2,95 4,95

Ръчен душ Soledad

Ръчен душ Maui

Ръчен душ Kuma

150 см 200 см

9,90

95

3,95

Шлаух за душ бял

13132078

хромиран, 3 функции, Ø100 мм 22272812

20210490

етажерки за баня

19,

21,95

90

Етажерка за баня Basic

Ъглова етажерка за баня Penta

хромирана, 250х120х55 мм, със скрит монтаж 22318239

хромирана, 235х235х60 мм, със скрит монтаж 22318257

Етажерка за баня Bars

42,00 55,00

хромирана, 300х160х190 мм, със сапунерка и 2 закачалки за кърпи, със скрит монтаж 22316066

Умивалник Simena 57 см, бял 13195503

59,00

Етажерка за баня Trio

Етажерка за баня Circles

хромирана, 335х110х380 мм, със скрит монтаж 22445146

хромирана, 250х110х405 мм, със скрит монтаж 22446501

Дизайнерски умивалник Teneriffa

35,00

45x27x12 см, бял 22318178

Чистачка за баня Bäderwelt

Дизайнерски умивалник Ibiza

хромирана, с дръжка и резервно перо, закачалка за стена с вакуумно закрепване

34x12x35 см, бял 22322577

59,00

65,00

без смесител

29,90 13028687

Сет за баня Freja

без душ завеса

Сгъваема завесна душкабина

26,50

хромирана, с осем подживни рамена, изключително компактна и подходяща за малки помещения 13135271

10

+

години гаранция на порцелана

моноблок с керамично казанче и тоалетна седалка, шкаф за баня с крачета, с две врати, умивалник 65 см

399, ! 00

w w w.bauhaus.bg

7


60248503

СТЕННИ ПЛОЧКИ 60248062

м2

!

8,

20

Carara

60280596

60249296 м2

7,

20х30 см, пакет = 1,50 м2

ПОДОВИ ПЛОЧКИ

м2

8,

25

9,95

60248071

20454049 20408338

Хелена

Надя

Perla

Praga Amber

20х25 см, пакет = 1м2

20х25 см, пакет=1,68 м2

20х25 см, пакет = 1м2

23x40 см, пакет = 1,38 см

м2

26,95

16,95

13833858

м2

м2

7,95

60271642

м2

50

м2

8,95

13833896

13,95

60226785

м2

м2

14,95

20763347

21,95

18,80

13818914

Надя

Sana peska, Мела беж

Georgia

Amalfi

Latino Teja

34х34 см, пакет = 1,95 м2

33,3х33,3 см, пакет = 1,86 м2

33x33 см, пакет = 1,70 м2, кафяв

33x33 см, пакет = 1,71 м2

41x41 см, пакет = 1 м2, керемида

ГРАНИТОГРЕСИ

Мозайка естествен камък (пано мрежа) 30х30 см

60230324

60230306

60 см

4,95 лв./бр.

4,95 лв./бр.

5,95 лв./бр.

5,95 лв./бр.

20095642

5,95 лв./бр.

20097727

20300638

22,95

15,95 ! м2

9 Rif taupe

9

м2

60230333

fusion brown, night 60х60х1 см, пакет = 1,08 м2, A4, оцветен в дълбочина

49,3х49,3 см, пакет = 1,22 м2

25,95

16,95

13803709

5,95 лв./бр.

20357768

13803716

ГРАНИТОГРЕСИ

9 60190516

Форум

м2

9,

95

33,3х33,3 см, пакет = 1,75 м2

13,95

9

м2

11,

60057046

Brecy

95

33x33 см, пакет = 1 м2, бежов

9 60108573

SP8

42,

90

33,5х50см, мразоустойчива, пакет = 1 м2 цвят сив 20477037, цвят кафяв 20483937, цвят черен 20665823

8

14,

33,3х33,3 см, пакет = 1,44 м2

Стенна облицовка гранитогрес Aitana

м2

м2

... където качествените продукти са на добра цена.

95

9

м2

60256223, 60256232

Империал

14,

10

95

33,3х33,3 см, пакет = 1,66 м2

м2

13833607

Zargos

15,95

33х33 см, пакет = 1,86 м2

Стенна облицовка естествен камък

тънка 10х40 см дебелина 0,8-1,2 см пакет = 0,288 м2 49,95 лв./м2 20771377

Pietra черна 15х60 см дебелина 1-1,8 см пакет = 0,66 м2 65,00 лв./м2 20702544

Pietra beige 15х60 см, дебелина 1-2,5 см пакет = 0,495 м2 69,95 лв./м2 20477675


0% Ф И Н А Н С И РА Н Е З А ВС Я К А П О К У П К А Н АД 5 0 0 Ново в

7,90 !

мм ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ново в

10,95 !

м2

10,95 !

м2

мм ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

лв.

м2

мм ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат saragosa дъб

Ламинат дъб маранело

Ламинат дъб светъл

1382х195 мм, пакет = 3,234 м2 22273125

1285х192мм, 2,22 м2/пакет 60288192

1285х192мм, 2,22 м2/пакет 60288208

10,95

+ мм ДЕБЕЛИНА

м2

8,20

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат бял дъб 1382х195 мм, 2,695 м2/пакет 22273134 м2 от

10,95

+ мм ДЕБЕЛИНА

м2

8,

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

первази

Машина за рязане на ламинат 20168979

SL22X40 мм, 30 бр./пакет 14606338

пакет

13,

20

59,

90

1285х192х8 мм, пакет = 2,22 м2 60265928

м

2

11,

95

10 м2/пакет 0,50 лв./м2 60254607 25 м2/пакет 0,48 лв./м2 60254591 100 м2/пакет 0,45 лв./м2 60254616

XPS Подложка за ламинат

95 , клипси за

XPS подложка за ламинат Cezar 3 мм 1,95 лв/м2, 5 м2/пакет 9,75 лв 60131454 5 мм 2,50 лв/м2, 5 м2/пакет 12,50 лв 60131463

!

Подложка за ламинат

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

ДЕБЕЛИНА

Ламинат highland дъб

Mонтажни

1

мм

20

Ламинат немски дъб 1382х195 мм, 2,695 м2/пакет 20703282 м2 от

0,

45

7,90

Силикон клик гард Logoclic

1,1 х 15 м, пакет = 16,5 м2, дебелина 2,2 мм, шумоизолация, подходяща за подово отопление 0,063 м2 K/W съпротивление на топлопроводимост 20157269

125 мл, разходна норма 10м2 14602631

м2

1,

брой

4,65

м2

2,90

PVC первази с кабел канал

Подложка за ламинат фазерно платно с вълнообразна повърхност за отлична топлоизолация, дебелина 5 мм, 0,59 х 0,79 м, 7 м2/пакет 20159034

50

различни декори, 2500х22,50х50 мм

За всеки продаден пакет Edition ние засаждаме дърво!

Edition

мм

мм ДЕБЕЛИНА

ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат дъб 1285x192 мм, 2,47 м2/пакет 60060275

м2

13,80

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат бук 1285х192 мм, 2,22 м2/пакет 60060293

м2

18,80

16,95

мм ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

м2

Ламинат лешник 1285х192 мм, 2,22 м2/пакет 60060284

18,80

16,95

w w w.bauhaus.bg

9


лепила за плочки

25 кг

25 кг

9,

Weber.col Профи C1TЕ

25 кг

14,

80

(1 кг = 0,39)

(1 кг = 0,60)

Weber.col Флекс C2T

за фаянс, теракот, гранитогрес, естествен камък и стъклокерамика, сиво 60096696

Фугираща смес Boro Fugacolor Flex

(1 кг = 0,68)

Boro Теракол Флекс C2T сиво 60002037

лепила

Фугираща смес Weber.color Comfort

от 2 до 8 мм, 31 цвята 60002091

16,95

95

(1 кг = 0,48)

Boro Теракол C2T за гранитогрес, гранит, фаянс, мрамор, теракота, сиво 60002019

сиво 60096720

25 кг

11,

95

Sika MaxTack бързовтвърдяващо, 300 мл

от 2 до 8 мм, за вътре и вън, 33 цвята 60260279

1 кг от

3,50

7,80 60081948

2 кг от

5,60

SikaBond AT Universal

(1 кг = 2,80)

еластично, 300 мл, бяло

9,90 60081805 Силикон Probau

Силикон Penosil general

санитарен 310 мл, прозрачен, бял

Силикон Weber санитарен 300 мл, 14 цвята

310 мл, бял, за мрамор и гранит

4,30

от 8,95

6,50

60263861

SikaFlex - 11 FC+

60288998

60177795

Стойка магаре 75х75 см смърч 12,50 60046725 бук 15,70 60046716

Добавка за зимно бетониране Sika Antifreeze 1% 1 кг 2,95 60081461

5 кг 12,00

фугопълнител, 300 мл, бяло, сиво, кафяво от 11,85 60082048

Sika Anchorfix - 1 бързовтвърдяващо за анкериране, 300 мл

21,00 60081452

60081470

м2 от

7,20

м2 от

80 22 , Кофражен шперплат

OSB-3 Плоскост

Стенен парапет

нешлайфанa, влагоустойчивa плоскост 2440 х 1220 мм (2,98 м2), различни дебелини, например 9 мм от 21,46 лв./бр. 60265779

дължина 1500 мм, Ø42 мм смърч 46,30 20543549 алуминиев 63,80 20543558

филм топола, 2440x1220х20 мм, 2,98 м2/бр. 67,94 лв./бр. 22,80 лв./м2 60272487 филм бреза, 2500х1250х18 мм, 3,125 м2/бр. 109,95 лв./бр. 35,18 лв./м2 20396831

Права таванска стълба Schwerin смърч, височина до 283 см, 300 кг, страничен парапет

Входни метални врати

60147381

1 Neptun 870х2050 мм, PVC фурнир, декор златен дъб, имитация дърво, пълнеж PU пяна лява/дясна 60271819,

60271828

Таванска стълба 110х60 см, 110х70 см, 120х60 см, 120х70 см, 130х60 см, 130х70 см 14374316

10

от

119,00

179, ! 00

... където качествените продукти са на добра цена.

1

2

430,00

760,00

2 Hebe WK2 1010х2050 мм, прахово боядисана антрацит, пълнеж минерална вата лява/дясна 60272034,

60272043


0% Ф И Н А Н С И Р А Н Е З А В С Я К А П О К У П К А Н А Д 5 0 0

лв.

1

ГОДИНИ

2

3

ГАРАНЦИЯ

+

за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

+

+ принадлежности Акумулаторна отвертка • модел А-SD 4,8 • мощност: 4,8 V • обороти: 200 мин-1 20817095

19, ! 95

Винтоверти Марка Модел Мощност (V) Макс. въртящ момент (Nm) Обороти(мин-1) Тегло (кг) Арт № Цена

Къртач PRO-AH 43 • мощност: 1600W • удари: 1500 мин-1 • ударна сила: 43J • звукова мощност: 104dB 20646165

1. TOOLSON PRO-AS 14,4V 14,4/1,3Аh 25 0-1150 1,8

2. Hitachi DS10DFL-TA 10,8/1,5Аh 22 0-1300 1,0

3. BOSCH PSR 14.4 Li2 14,4 20/40 0-1300 1,14

22326588

60271536

60138349

199,00

239,00

259,00

389,00

Ixo Акумулаторна отвертка

79,

00

• напрежение 3,6V • завинтване до 5 мм • макс. въртящ момент 3 Nm • капацитет на акумулатора 1,3 Ah 60225454

PSB 650 RE Ударна бормашина

60137975

89,00

• мощност 700W • шлифовъчен диск Ø115 мм • обороти на празен ход 11000 мин-1 • диаментен диск

109,

Quigo Лазерен нивелир

00

Перфоратор DH24PC3 SDS Plus

329, ! 00

129,50

11298220

• мощност: 730W • големина на диска: 115 мм • обороти: 10000 мин-1 • дължина: 200 мм 90 • тегло: 1,4 кг

60229410

+

• захранване: 220/240 V • мощност: 100W • скорост: 5 000-20 000 мин-1 • дължина: 200 мм • тегло: 450 гр • изолация: клас 2 • патронник: 0,3/3,2 мм

Ъглошлайф G12SR3

• работен обхват 5 м • лазерен диод 635 nm • клас на лазера 2

За всеки закупен инструмент за периода на промоцията ще получите подарък - чадър!

2

за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

Електрическа дрелка/шлифовалка FBS 240/E

ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

60272885

+ свред ла

ГАРАНЦИЯ

• мощност: 800W • обороти: 0-1050 мин-1 • брой удари: 0-4500 мин-1 • сила на удара: 3,2J • тегло: 2,4кг • +свредла 60057392

ГОДИНИ

PWS 7000 Ъглошлайф

ГОДИНИ

139,00

• мощност 650W • макс. въртящ момент 9,0 Nm • макс. Ø на пробиване в бетон/стомана/дърво 14/12/30 мм • обороти на празен ход 50-3 000 мин-1

99,

60057338

1

+

Комплект 4 машини

20839929

1. Акумулаторна отвертка 2. Ударна бормашина 3. Ъглошлайф 4. Прободен трион

3,6V 500W 500W/115 мм 360W

4

+

3

115,00

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

69, ! 00

w w w.bauhaus.bg

11


ГОДИНИ Светлината на Бъдещето

ГАРАНЦИЯ

Светлината на Бъдещето

*съгласно нашите гаранционни условия

19,95 Халогенен прожектор сензор, 120W черен, бял, сребрист 60254740, 60254759, 60254731

Диоден прожектор

69, ! 00

LED работна лампа

сензор, 140° ъгъл на датчика (14 м обхват), подвижен датчик, 14,8W, 779.0LM, 6700K, IP 44, бял и черен 20571285, 20738628

мобилна, с литиева батерия (до 4 часа) и настройващ се ъгъл на светлината, 60 диода, включен адаптор за зареждане в комплекта, 6500 К 20795322

от

14,

00

0,

18

Кутия за вграждане

Разклонителна кутия

KР 64LD 60193232

бяла, IP54 60191148

Серия Lillium Natural

от

2,95

цветове: бял и крем ключ 2,95 60156642 контакт 3,15 60156749 двоен контакт 4,95 60156785

от

5,94 Автоматични прекъсвачи Schneider

Апартаментно табло

6 А,10 А,16 А, 20 А, 25 А, 32 А, 40 А, 50 А, 63А 60227751

2-ка 4-ка

от

за открит монтаж, с прозрачна врата

4,98 6,15

60273356 60273365

6-ца 8-ца

8,15 9,07

4,98 Серия Asfora 60212021 60212030

цвят - бял / крем еднополюсен ключ 4,92 60283258/60283267 контакт шуко 6,17 60283391/60283407 димер 31,09 60283513/60283522

195,00 Фреза за канали 21776065 • мощност: 1320 W • диск: 125 мм • обороти: 9000 мин.-1 • дълбочина на канала: от 8 до 30 мм • широчина на канала: от 8 до 26 мм

12

199,95

... където качествените продукти са на добра цена.

Серия Celiane цвят бял рамка от 2,90 контакт шуко 12,90 девиаторен ключ 13,90 бутон 6А 18,90

60278263 60278102 60278157 60278175


69, ! 00

Плафон 4хG9, 33W, 230V, метал/хром 60288068

39,00 99,95

брой

19,

Хартиена лампа Cancun и Quintana

Плафон Demonte 25х25 см, 4X33W, G9, включени осветителни тела, допълнително бели и сини диоди, с дистанционно

95

Лампион Cotto

!

хартиен, 2хЕ27, 40W, височина 99 см, без осветителни тела

2 x E27, 60W (не са включени в цената), височина 127 см

22295837

20319722, 20312891

22440114

2

1

Плафон Lugo

3

159,

00 Серия плафони и аплик

9х20W, G4, 35х35 см, халоген + LED, с дистанционно, сменящи се цветове, телени топки 21776506

Е14, 40W, 230V, никел мат 1 аплик 29,00 60280860

2 плафон троен 3 плафон петорен

Светлината на Бъдещето

69,00 60280879 99,00 60280888

9,95

LED крушка GU10 3,2W, 240lm, 3000K 22442369

199,

00

Плафон Etienne

65х65х11см, сменящи се цветове, стъклени квадрати, 16х10W, G4, халоген + цветни диоди с инфрачервено дистанционно 22146467

LED крушка Е14 3W, 245lm, 3000K

22443566, 22323084

15,95

Светлината на Бъдещето

LED крушка Е27

6,

99

6W, 430lm, 3000K, клас А 22440105

w w w.bauhaus.bg

13


Светлината на Бъдещето

LED мече

Светлината на Бъдещето

Светлината на Бъдещето

16,00

16 бели диода, на батерии (3 х АА, не се съдъжат в комплекта), височина 19 см 22452544

LED катерица

49,00

16,00

LED Дядо Коледа

16 бели диода, на батерии (3 х АА, не се съдържат в комплекта), височина 18 см 22450520

60 см, на светещ маркуч 12112855

Светещ елен прозрачен, ІР44, водоустойчив

Светлината на Бъдещето

22097264

LED топчета сменящи се цветове, 1,4W, IP44, 10бр., 3X1,5AA 22450575

29,47

49,95

33,95

Декоративна пирамида

24XLED, 140X140X600 мм, 3м кабел, 0,06W

60287995

Светлината на Бъдещето

LED коледна звезда

Светещи маркучи

15,

66

различни цветове, дължини: 6, 9, 18 и 36 м от 19,90 60035699

10 диода, бяла, IP 20, височина 43 см, на батерии (3 х АА, не се съдържат в комплекта) 22477121

Светлината на Бъдещето

Светлината на Бъдещето

15,66 14

Светлината на Бъдещето

15,66

Светлината на Бъдещето

15,66

LED дръвче

LED коледен свещник

LED коледно дърво

20 диода, 3 000 К, IP 20, височина 43 см, на батерии (3 х АА, не се съдържат в комплекта) 22470999

10 диода, бял, 3000 К, IP 20, височина 25 см, на батерии (2 х АА, не се съдържат в комплекта) 22477626

20 диода, бяло, 3000 К, IP 20, височина 38,5 см, на батерии (3 х АА, не се съдържат в комплекта) 22477617

... където качествените продукти са на добра цена.

39, ! 33

LED дърво

96 светлинки, IP44, кафяво 22423993


Коледни топки

5,20

11,00

Коледна висулка

Коледни звезди

70 см, лилава, звезда, елха

бели и лилави, 7 см, 12 бр./комплект

4,

45

3,99

Стъклени топки

4 см, 12 бр., различни цветове 60282477, 60282468

4 броя 60288299

60282291, 60282307

60282264

13,30 Метални коледни топки 5 см, 6 бр., лилави 60282273

15,30 Дървена елха класическа коледна декорация 60282246

от

13,90

Луксозни коледни играчки

различни модели, в кутия 60280921, 60282228, 60282237, 60280967, 60280949, 60280930

6

1

4

2 от

Коледни свещи различни видове и декорации 60039406

4,00

3 5

от Гирлянди за елха Коледни елхи

60240916, 60240855, 60240864

различни размери 2. жилкова, тъмна

3. жилкова, с разцепен връх

4. жилкова, с бял връх

1,

40

!

Модел

1. изкуствена

Арт № Цена

60284145

60284163

60284154

60284172

60284233

60282112

от 6,60

от 13,30

от 14,70

от 14,70

от 53,90

от 68,40

5. сребърна

6. лукс, изкуствена

w w w.bauhaus.bg

15


25,

45

Дядо Коледа

Музикален дядо Коледа

18 см, ходещ, червени дрехи

30 см, бели дрехи 60234821

60281003

9,00

Катеричка

естествени материали 60281386

от

Таралеж

26,30 Баба Коледа

46 см, кафяви дрехи 60281021

4,

Дядо Коледа

37,50

46 см, класически, с червени дрехи 60234964

46 см, с червени дрехи и мече 60234919

от плат, 21 см 60281304

3,80

13,

Лисица

кафяв, от пера 60281599, 60281605

Дядо Коледа

37,50

00 19 , Мишка

от

85

35,

65

KW 51/13. Цените в текущата брошура са валидни за посочения период 19.12.2013 - 08.01.2014 и до изчерпване на количествата. Цените са с включен ДДС и са в български лева. В цената не е включена декорацията, доставката до адрес, както и материалите и консумативи за монтаж на продуктите. Част от продуктите се продават разглобени и са предназначени за самостоятелен монтаж. Възможни са печатни грешки и неточности в текста и изображенията, както и промяна на дизайна на продуктите. Поради технически особености при печата е възможно изобразените цветове да се различават от оригиналните. Запазваме си правото да ограничаваме количествата стоки за единична покупка в рамките на обичайните за едно домакинство.

...КЪДЕТО КАЧЕС ТВЕНИТЕ ПРОДУКТИ СА НА ДОБРА ЦЕНА!

50

от естествени материали 60281429, 60281438

8,30

Декоративна къщичка за птици

Декорация от естествени материали

60281447, 60281456

топка 60281207, 60281173

брой

2,90

Кактус микс

в саксия номер 5,5 60289186

червена, в саксия номер 6 60289371

Кашпа Dallas керамична, 14 см, бордо, гланцирана

5,90 16561581

бяла, розова, червена, пъстра, в саксия номер 14

8, ! 50

60242462

Работно време:

ко ш

Понеделник - Неделя 8.00 - 20.00

ос е надлез Надежда

бул .И

стор ТЕЦ СОФИЯ ия с лав яно бъл гарс ка

Адрес: бул. История славянобългарска №17

ул. Оп ълче нска лченск а

... където качествените продукти са на добра цена.

ул. Опъ

За Информация: +359 882 182 944 | За Бизнес Клиенти: +359 2 447 3577

бул. Сливница

Автобусни линии № 79, 309

ЦЕ НТ Р ари ГАР АЛНА я Лу А иза

н. М

Козлодуй

бул. Сливни ца

СТОЧНА ГАРА

бул . Ге н.

бул. В. Левски

16

www.bauhaus.bg

о

Тел.: + 359 2 4473544 Факс: + 359 2 4473599

бул .К

е

пи Ско

Габров

1220 София (зад Централна гара, бивша ул. 202) e-mail: info@bauhaus.bg

нци

Ло мс

лия

бу л.

бул .И

24. и 31.12.2013 - 9:00 до 17:30

25.12.2013 - неработен ден; 01.01.2014 - неработен ден; 07.01.2014 - неработен ден

бул. Рож ен

Работно време за коледно-новогодишните празници

ено дел ска

2, !

Коледна звезда

60

Кам

Мини Коледна звезда

Д. Н

ико

лае

в


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Bauhaus by PromoOferti.com - Issuu