Skip to main content

Bauhaus

Page 1

www.bauhaus.bg

За да стане добре.

09.01.2014 - 29.01.2014

Регулиране на обороти от 0 до 3000 мин-1 + нож за дърво

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

39, ! 95

Прободен трион PS 600E • мощност 600W • дълбочина на рязане в дърво 65 мм • тегло 1.5 кг 20800907

**

нат и м а Л а н ж моконлитчеаство подложка и первази. и т р о п с н а р нт ламинат) а площта

Бепзрипзалкупаувтаенето му съсесъвоктвваедтнраотуторната и цената на закупения ени (без огранич

Печка на твърдо гориво Sirius • номинална мощност 6,5 kW • размери ш/д/в около 557х427х904 мм • подходяща за помещения до 132 м3 • тегло 83 кг 20331489

м2

Ново в

Ламинат дъб маранело 1285х192мм, 2,22 м2/пакет 60288192

мм ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

10,

*Доставка до адрес!

Не трябва сами да носите тежките или обемисти стоки, затова Ви предлага услугата „Доставка до адрес”. При покупка над 500 лв. доставката до адрес* на разстояние до 50 км от магазина е безплатна. * Всички допълнителни и хамалски услуги се заявяват и заплащат отделно. При извършване на услугата важат условията, описани във формуляр Поръчка за доставка на стоки. ** Безплатен транспорт и монтаж на ламинат на разстояние до 50 км от магазина.

95

!

595,00

495, ! 00

Финансиране

Безлихвен кредит

Кредитирането в магазин се осъществява от БНП Париба Лични Финанси. Промоцията важи за всички покупки в магазина на обща стойност над 500 лв. Годишен процент на разходите: 0% Такса за обработка: 0 лв. Период: 5 месеца Задължителна първоначална вноска: 16,67% от цената на стоката. Сума на кредита от 500 до 8 000 лв.

Пример: Цена на стоката: 600 лв. Първоначална вноска: 100 лв. 5 равни месечни вноски х 100 лв. ГПР 0%, ГЛП 0%, 0 лв. такси Платете общо: 600 лв.

Валидност от 09.01.2014 г. до 29.01.2014 г.


брой от

6,25 над 1 палет = 90 бр. х 10кг

Брикети от кафяви въглища

4,95 ! пакет

брой от

5,

95

Екобрикети от твърда дървесина

!

над 24 палета = 1 камион + безплатна доставка

• 10 кг, без добавки и свързващи вещества • оптимално висока калоричност 4,9kWh/кг • много ниско съдържание на вода <10% • за всички видове печки, котли и огнища 60229395

Дървесни пелети 6 мм, 15 кг 60247209, 1 палет = 67 бр. от 3 палета 6,25 лв./бр. за 1 брой 6,45 лв./бр.

Печка на твърдо гориво Меркурий

• висока топлинна стойност 5,3kWh/кг/4,539 kcal/кг • продължително поддържане на жар 10 кг х 90 бр. /1 палет 6,25 лв./бр. (0,63 лв./кг) 10 кг/брой 7,25 (0,73 лв./кг) 20213675 25 кг х 40 бр. /1 палет 15,25 лв./бр. (0,61 лв./кг) 25 кг/брой 16,95 (0,68 лв./кг) 13937819

Печка на твърдо гориво Белинда • номинална/макс. мощност 9/15 kW • мощност на водната риза 6 kW • размери ш/д/в 670х440х8300 мм • тегло 110 кг • с водна риза

• компактна; КПД 68% • номинална/максимална мощност 7/10kW • диаметър на димоотвода 130 мм • задно разположен димоотвод • макс. размер на дървото 400 мм • светъл отвор Ø210 мм • размери ш/д/в 420х420х680 мм ПРОИЗВЕДЕНО • тегло 50 кг В БЪЛГАРИЯ

• номинална/ максимална мощност 16/22kW • мощност на водната риза 11kW • размери ш/д/в 750х490х800мм • тегло 115 кг 995,00 суха

60107206

60107251

1350,00

с водна риза 60107260

60275343

ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ

239,00

199, ! 00

ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ

от

650,

995,00

00

Горивна камера за вграждане ГК21

Печка на твърдо гориво Venus

Печка на твърдо гориво Sardinia

• модерен дизайн, скрити дръжки • суха, номинална мощност 7kW • размери ш/д/в 480х496х1056 мм • размери на камерата 425х280х357мм • размери на стъклото 448х294 мм • тегло 108 кг

• номинална/ максимална мощност 19/25kW • мощност на водната риза 14kW • размери ш/д/в 710х560х1000мм • тегло 140 кг

1450,00

суха 60107233

1595,00

с водна риза 60107242

Камина за вграждане на твърдо гориво Призма 16

• суха, с възможност за вкарване на въздух отвън • облицована с естествен камък • номинална мощност 5kW • размери ш/д/в 610х438х977 мм • размери на камерата 342х289х486 мм • размери на стъклото 435х337 мм • тегло 240кг 20732587

20730554

ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ

от

1650,00

1450,00

удължено топлоотдаване с топлинен сензор

Комплект за камина Цюрих

Поставка за пред камини и печки

29,50

60198635

+

Топлоустойчив кит за печки и камини

105,00 Подпалки за въглища

Комплект ъглов кюнец с розетки

кубчета, 32 бр. в опаковка

стоманено-сиви, с вратичка за почистване и клапан, диаметър 150 мм 13501898

2

... където качествените продукти са на добра цена.

от патиниран месинг 60х50см 14,80 13497713 60х80см 25,45 13497706

Лопатка за брикети

туба, 310 мл 14,50 13491513

2,90 13497452

3295,00

32 см, патиниран месинг

14,50

13497696

Кошница за дърва 17,75 16121835


Кварцова стенна печка 1500W, 3 степени, накланяща се до 40° 20328117

24,95 Радиатор за стоящ или стенен монтаж, 2 степени, с термостат и контролна лампа 1000W

Кварцова печка

28,95

Вентилаторна печка Tesy

88,00 21768512

от

88,00

2000W

119,00 21768363

39,90

1,8kW, керамичен нагревател, термостат 60184333

1500W, 3 степени, стенен монтаж 21324808

Конвектор против замръзване

Конвектор 2000W, 3 степени, с термостат и вентилатор

500W, IP21, термостат 20328108

Кварцов отоплител на стойка

24,90

20327354

49,00

57 см

41 см

2000W, 3 степени, променящи се височина и ъгъл на накланяне. Подходящ за външна употреба 20166159

Инфрачервен панелен конвектор 1500W

178,90

3 режима, 2 алуминиеви плоски нагревателя, покрити с бяла керамика, електронен терморегулатор, IP24, защитен термостат, устойчив на замръзване, монтаж и на стена 60231929

118,90 • по-нисък разход на електроенергия с 20 % • терморегулатор с точност до +/-0,1 градуса • функция "отложен старт/стоп" • sleep режим на LED дисплея • дълъг живот • оптимална естествена конвекция • ултратънък - 59 мм • безшумна работа • IP24

Стенен конвектор с електронно управление

860,00 00

777,

1000W 1500W 2000W

Инфрачервен дизелов отоплител 70-SS

129,00 145,00 165,00

60231789 60231798 60231804

• 20,5 kW • 510x340x540 мм • 15 кг, до 158 м2 • 14,4 л • защита от прегряване • преносим 60228569

Работи с ДИЗЕЛ (или течен парафин). Подходящ за големи отоплителни площи, автосервизи, халета, строителни обекти и др.

79,00 79,00

Кварцов отоплител 900W 12296197

2000W, 3 степени, IP21, с термостат, защитен клас IPX4, метален корпус 20325659

199, ! 00

Калорифер Електрическа камина

2000W, 2 степени, с лампа, колелца, ефект пламък 21276741

w w w.bauhaus.bg

3


0% Ф ИНАН С И Р АНЕ ЗА В С Я К А П О К У П К А НАД 5 0 0 3

+

1

Перфоратори Марка Модел Мощност (W) Обороти(мин-1) Тегло (кг) Арт № Цена

2

1. Alpha Tools BH 900 900 0-850/2,6J 4,30

2. TOOLSON PRO-HM 900 0-1000/2,6J 4,50

3. MAKITA HR 2470 780 0-1100/2,4J 2,9

+

4. BOSCH PBH 2900 FRE 730 0-1450/2,7J 3,0

20365071

20779502

60179728

60191324

98,50

169,00

329,00

338,00

+

Парочистачка SC 1.020

2

две батерии и куфар

• Мощност: 1300 W • Раб.налягане: 3,2 bar. • Резервоар: 1л. • Тегло: 3,0 кг.

+

4

Ударен

1

лв.

+

Винтоверти

20307444

Марка Модел Мощност (V) Макс. въртящ момент (Nm) Обороти(мин-1) Тегло (кг) Арт № Цена

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

199,00 Дълбочинен ограничител

1. TOOLSON PRO-AS 14,4V 14,4 25 0-1150 1,8

2.HITACHI DW 18 DCL 2 18 43 0-1500 1,6

22326588

60246118

199,00

469,00

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

Бензинов генератор SE 900

8,90 22378710

• двутактов • ном.мощност: 650W • макс.мощност: 720W • изход: 1х230V - 50Hz 20436560

235,00

Ъглошлайф A-WS 2000 с плавен старт • Мощност: 2000W -1

89,

50

129,00

+

• Обороти: 6000 мин • Размери на диска: 230 мм • Тегло: 5,4 кг 20826967

Инверторен електрожен IW 160 WIG, 20-150 A • захранване: 230V ~50Hz • напрежение: 80V • заваръчен ток – стандартен обмазан електрод I K, MAX: 20-150A • заваръчен ток – WIG - оборудване I K, MAX: 20-160A • електроди: Ø1,6–Ø4,0MM • тегло: 11,50 кг • аксесоари: WIG-оборудване

Ъглошлайф GA5030 • мощност: 720 W • обороти без товар: 11.000 мин-1 • шлайф диск: Ø125 мм • размер на шпиндела: M14x2 • тегло: 1,8 кг • размери ШхВхД: 138х103х266 мм 60248974

+

495,00

20335074

ГОДИНИ

+

ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

Компресор

Компресор 200/10/24 • 1 цилиндър • ресивър: 24 л • налягане: 10 bar • мощност: 1,1kW/1,5 к.с. • захранване: 230 V • тегло: 18 кг 20127952

4

195, ! 00

... където качествените продукти са на добра цена.

• 2 цилиндъра • ресивър: 50 л • налягане: 10 bar • входящ дебит: 450л/мин • мощност: 2,2 kW • захранване: 230 V • тегло: 44 кг 20455699

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

595,00


0% Ф ИНАН С И Р АНЕ ЗА В С Я К А П О К У П К А НАД 5 0 0

лв.

различни ЦВЕТОВЕ

Сгъваема щайга 32 л, 48х35х24 см 10753072

4, ! 95

от

различни размери

10,25

Кутия за съхранение

Кутия с чекмедже

• кутия от 1,90 20187327 • капак от 0,95 20187336

различни размери 20223294

Кутия за съхранение с капак

3,95

• 5,5 л

20822594

Кутия за съхранение с капак от

• 18 л

47,

75

20822600

1,

95

Контейнери с чекмеджета и колела

Кофа 5л

20040837

10735227

Многофункционален кош

различни цветове

6,90

40 л 13,70 10753003

Сигурният помощник за пренасяне и съхранение 290

350кг

кг

НА РАФТ

Хартиен гардероб

НА РАФТ

1

• Пододящ за съхранение и преместване • ШхДхВ: 67х53,5х120 см

2

10733119

19,70

450кг

Ръчен стреч

НА РАФТ

1,7кг/17 микрона, 50см 8,85 лв. 60178354 от 2,5кг/17 микрона, 50см 12,75 лв. 60178363

3

8,

85

Метални стелажи от

1 5 рафта, 180х120х50 см 2 4 рафта, 180х160х60 см 3 5 рафта, 200х240х70 см

139,00

139,00 185,00 345,00

175кг

20478270 20152565 20478289

40кг

НА РАФТ

НА РАФТ

59,90 2в1 Кашони за съхранение и преместване Модел 1. XS 2. X 3. XXL Размер: ШхДхВ см 45,5х34,5х41 64,5х34,5х37 76х43х43,5 58 82 142 Обем: м3 Товароносимост до 25 кг до 30 кг до 30 кг 10733092 10733102 10733133 Арт № Цена 3,50 3,90 7,80

от

22,

50

Стелаж, 5 рафта

Метален стелаж 4 рафта

• ШхВхД:90х180х40 см • товароносимост: 175 кг на рафт • 3 години гаранция

ШхВхД: 75х150х30 см бял 22,50 60038175 различни цветове: 29,95

10570279

w w w.bauhaus.bg

! 5


0% Ф ИНАН С И Р АНЕ ЗА В С Я К А П О К У П К А НАД 5 0 0

лв.

от

4,95 Гофрирана тръба Размер EN16 10 м EN16 25 м EN16 50 м EN20 10 м EN20 25 м EN20 50 м

PVC тръби

от

различни размери

12171580, 12171597, 12171607

1,

70

EN25 10 м EN25 25 м EN25 50 м

Цена

4,95 9,95 20,75 5,55 11,95 22,85 7,45 15,95 29,95

Код 12171645 12171652 12178404 12171669 12171676

Кабели ПВВ-МБ1

12178411

бял, на л.м. 2х1 мм2 0,49 60186393 2х1,5 мм2 0,69 60186418 2х2,5 мм2 1,09 60186436

12171683 12171700 12178428

Дигитален мултиметър EM 8900

2х4 мм2 1,99 60227052 3х1 мм2 0,79 60186454 3х1,5 мм2 0,99 60186463 3х2,5 мм2 1,69 60186472

Детектор за метал TS63 4в1 открива метал и кабели (дори и не под напрежение) в стени открива метални части и тръби в мазилка и дърво проверява осветителни тела (включително диодни)

TUV GS 20096140

27,50 4,

15

22,

85

Жило за изтегляне на кабел 3мм

Измерителен уред Multichecker

10м, метално 10м, PVC 20м, PVC

AC 70-250V, с батерии, подходящ за измерване на ел.вериги и напрежение на кабели 20349075

17,35 8,30 13,75

Халогенен прожектор на статив със сензор 8600 lm, 3000 K, 3м H05RN-F 3G1,0 мм², обезопасено стъкло с решетка, регулируема вис.: 0,9м до 2,0 м, с гумиран обезопасен щепсел, 230 V~, 50 Hz, max. 400W, IP 44, възможен монтаж надолу 2x400W 60254829

20446587

59, ! 95

12158345 12168407 12168414

Изключителн о изгодно 6 бр. в опаков

ка

Серия Cariva контакт, бял

Серия Anya бял и крем двойна рамка 1,29 60247999 ключ 3,91 60247759 сериен ключ 4,31 60247777 контакт 3,95 60247874 двоен контакт 7,95 60247892

ключ, бял двоен контакт, бял двойна рамка, бяла контакт, крем от

1,

29

ключ, крем двоен контакт, крем двойна рамка, крем

3,99 3,99 6,90 2,45 3,99 3,99 6,90 2,45

Комбинирайте сами по свой вкус: алпийско бяло, сребристо сиво или тъмно дърво Art 100 - ъглова форма или Art 200 - заоблена форма

Серия Art рамка, единична сериен ключ контакт

6

1,95 4,15 4,50

20447085 60027623 60034739

ис тинско дърво

... където качествените продукти са на добра цена.

60075598 60075604 60075747 60075695 60075640 60075701 60075765

Серия Mikro 4,50 6 бр. контакти 19,95 ключ 3,95 6 бр. ключове 19,95 рамка 1,55 двойна рамка 2,85 тройна рамка 3,95 контакт

60075543

от

2,

45

60034456 60048891,60034492 60027562 60034483,60034508 12251644 12251651 12251668

от

2,85


0% Ф ИНАН С И Р АНЕ ЗА В С Я К А П О К У П К А НАД 5 0 0 19, !

от

95

Плафон със сензор

24,70

5,90

Плафон Уфо

2х25W, пластмаса, диаметър на сензора 9 м и 360 градуса, височина на засичане до 2,8 м, 2 години гаранция 60265627

Аплик Fontana алабастрово стъкло, 1 х Е27 / 60 W, 19x24 см 20490593

1 х 60W, бял, черен 60058696, 60058702

49,95

35,50 Плафониера Opple Ø350 28W 2D 4000K 35,50 60083193 Ø650 28W+38W+48W Т5 4000K 119,40 60083227

129,00

Плафон Arona

Плафон Mab

Плафон Carpino

4хG9, халоген, хром, стъкло, 28W, 28х47см 22340348

6xG4, 20W, хром-алуминий 20552873

G9, 28W 22450751

1

Серия Атина

лв.

195,00

Серия Elisett

2 3

3

7

5

1 6

6

8

4

Серия Атина 1 2 3 4 5 6

Плафон 1х60W Плафон 2х60W Плафон 3х60W Аплик 1х40W Настолна лампа 1х40 Полилей 3х40W 5х40W

Комплект луни

5

28,30 59,00 89,00 27,35 35,00 89,00 149,00

39,

3х35W, 12V, MR16, въртящи, мат 20799485

Серия Elisett 1

60058094

2

60058100

3

60058119

4

60059088

5

60059097 60059103 60059112

90

от

6

28,

30

7 8

59,95 Комплект луни Corella 3 бр, 220V, кръгли или квадратни 21607989, 21607998

Аплик 1хЕ27,60W Настолна лампа 1хЕ27,60W, вис.39 см Пендел 2хЕ27,60W Плафон Ø40,2хЕ14, 40W Лампион Е27, 60W,вис. 158см Полилей 3хЕ27,60W Пендел Е27, 60W Полилей 5хЕ27, 60W

55 100 , Комплект луни за баня Paulmann

3Х35W, алуминий, кръгли 60244060

47,45 84,95 101,95 118,95 127,35 135,95 149,00 209,00

60261971 60261980 60262026 60262044 60262035 60261999 60262017 60262008

Комплект луни

130,75

4х35W, въртящи, мат 60244194

w w w.bauhaus.bg

7


Безплатно тониране

Ново в

на Леко сребърни йони! Антибактериална боя със сребърни йони Леко 2,5 л 4 л 8 л 15 л

15,95 25,95 49,95 89,95

9, ! 99

60067090 60067106

от

15,95

60067115 60067124

Латекс Боролекс

56,40

Дишаща боя Probau

бял цвят, 25 кг 60002435

15 кг, бяла 60289177

с а В а з е м а р и н о Ние т 9,95 135,

00

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ

1,95

Валяк за боядисване

Ваничка

жълт, 25 см 20005243

26х29 см 15005598

5,85 Бояджийска кофа 5,85 12 л 15005608

за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

11,95

Електрически пистолет за боядисване • мощност: 600W • входящ дебит: 1650л/мин. • налягане: 0,15-0,35bar • маркуч: 1,8м

Комплект валяк с телескоп

Комплект за боядисване

20253909

15010057

5 части 15013872

Розетка ld/r12 EPS, Ø43 см 60130567

8,00

от от

4,40

Пано за таван Logodom м2,

50Х50см, 2 пакет, EPS различни декори 60130105

8

7,50

9,95

XPS Пана Gamma 50X50см, 2 м2, пакет бяло 7,50 60130248 бор 9,95 60130284 бук 9,95 60130293

XPS Пано Beta 50Х50 см, 2 м2, пакет, EPS бук 60130275, бор 60130266

... където качествените продукти са на добра цена.

Розетка ld/r17 EPS, Ø27 см 60130594

4,20

11,40


ГОДИНИ м2 от

Гипсокартон RB

!

2,

9,5х1200х2000, 2,4 м2 6,70 лв./бр. 2,79 лв./м2 60241195 12,5х1200х2000, 2,4 м2 6,84 лв./бр. 2,85 лв./м2 60241201 12,5х1200х2600, 3,12 м2 8,89 лв./бр. 2,85 лв./м2 60248530

79

ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

799,00 Шлайф за гипскартон Skil 7520

м2

влагоустойчив, импрегниран 12,5х1200х2000 мм, 2,4 м2 10,30 лв./бр. 60248567 12,5х1200х2600 мм, 3,12 м2 13,38 лв./бр. 60248585

UD Профил л.м.

0,

60249816

73

29

60266596

CW Профил

UW Профил

CD Профил

27х28х3000 мм 2,20 лв./бр.

!

4,

Гипсокартон RBI

• мощност: 600 W • диаметър на шлайфдиска: 215 мм • размер на шкурката, велкро: 225 мм • обороти на празен ход: 0 -1000об./мин. • тегло: 4,5 кг • куфар, 6 шкурки

27х60х27 4000 мм 4,80 лв./бр.

л.м.

1,

20

60273268

50х3000 мм 3,15 лв./бр.

50х3000 мм 3,90 лв./бр.

л.м.

1,

05

60249852

Директен окачвач за стени и тавани л.м.

125 мм

1,

30 0,50 лв./бр.

60249825

60078700

Винт за бърз монтаж 6 кг

11,

5 кг

10,95

95

Готова шпакловка Knauf F2F

Фугопълнител и шпакловка Sheetrock

бяла 5 кг 20 кг

универсален 6 кг 11,95 60191458 25 кг 34,99 60191449

10,95 39,95

60245878 60250650

6 кг

12,95

60096872

60230476

5,

Колона за парапет

9х9х100 см, липа

5х5х80 см, липа

60100418

60100393

33,95

13,25

Акустична лента различни размери, например 3х30 мм, 30 м 60243678

Универсален силикон

Зимна пяна Tekapur

Tekasil 280 мл

7,60 60242152

Парапет стругован крак липа 6х6х80 см

60100384

Естествено дърво

от

7,10

Почистващо средство Tekapursil S

Почистващо средство Tekapur

за втърден силикон 110 мл

за пяна, 500 мл

60241788

Ръкохватка охлюв 7х4х50 см, липа

33,95 60100436

Поръчка на ал. парапет

7,10 60242213

3,

60100375

16,50

пистолетна 800 мл

80

30

14,85

7х7х80 см

ръчна, 750 мл

60242019

20,

50

Начална колона

7,45

6 кг 12,95 60191467 25 кг 39,95 60191342

Саморазливна замазка Weber.floor 4010 25 кг

от

Финитура Sheetrock

Циментова подова замазка Weber.floor Basic 25 кг

с фина резба 3,9х25 мм 9,95 лв./кг 10805470

Срок за изработка на парапети 10 дни

7,

50

60242286

6,40

Профи серия Probau

1 Акрилен уплътнител 310 мл прозрачен

2 Универсален с иликон 310 мл прозрачен

3 Санитарен силикон 310 мл, прозрачен, бял

4 Монтажно лепило 300 мл

5 Всесезонна пистолетна пяна 800 мл, от -10°C до +35°C

1,95 60263843

79,90

Комплект полугащеризон и яке Eric ватиран, различни размери S - XXXL 60230175

профи марка на 3

1

3,95 60263852

5

2 4

4,30 60263861 3,95 60263898

*Комплектът включва колони, ръкохватки, струни, тапи, ъгли, държачи

от

89,00

на лм/комплект

6,95 60263889

Само в

w w w.bauhaus.bg

9


0% Ф И Н А Н С И Р А Н Е З А В С Я К А П О К У П К А Н А Д 5 0 0

60248503

Стенна плочка Carara

60108874

Серия Монти

Серия Луна

60256135

8,

20

Серия Cuha

60107835

60107844

60108847

60256144

20х30 см, пакет = 1,50 м2

м2

лв.

! 60107817

Фриз Експрес 4х20 см 1,45 лв./бр. 60249791 13811265 м2 от

10,

60108865

6,95

Кристална мозайка Mix 30x30 см (2,5 x 2,5 см) мрежа

м2 от

14,

60256153

Стенна плочка 20х30 см, пакет = 1,50 м2 Декор 20х30 см 2,20 лв./бр. Фриз 6х20 см 1,70 лв./бр. Подова плочка 33,3х33,3 см, пакет = 1,55 м2 10,95 лв./м2

брой 13811258

м2 от

95

17,95

95 60107826

Стенна плочка 25x40 см пакет = 1,20 м2 17,95 лв./м2 Декор 25x40 см 7,90 лв./бр. Фриз 8x40 см 3,95 лв./бр. Подова плочка 33,3x33,3 см пакет = 1,55 м2 17,95 лв./м2

Стенна плочка 25х40 см, пакет = 1,2 м2 бежова, бордо, маус 14,95 лв./м2 Фриз 6х25 см, бордо, маус 5,65 лв./бр.

Гранитогрес Woodcut

60107808

Гранитогрес Логос

60270898

10 пакет от

12,60

Стенна плочка Metro

10x20 см, пакет = 0,50 м2 60057125, 60057116

Оak

60270889

Мaple

30x60 см, пакет = 1,08 м 32,95 лв./м2 60257110

2

30x60 см, пакет = 1,08 м 32,95 лв./м2 60257129

2

ПОДОВИ ПЛОЧКИ

м2

22,90

Антислип покритие 33,3х33,3 см, пакет = 1,55 лв./м2

60262239

60224983

13818907

м2 60271642

Надя

!

7,

95

34х34 см, пакет = 1,95 м2

м2

8,

13833858

Sana peska

33,3х33,3 см, пакет = 1,86 м2

ГРАНИТОГРЕСИ

9 60190516

Форум

м2

9,

95

33,3х33,3 см, пакет = 1,75 м2

10

95

м2

12,95

60262248

Game

33,3x33,3 см, пакет = 1,33 м2

60108564

9 60108573

SP8

м2

14,

95

33,3х33,3 см, пакет = 1,44 м2

14,95 60224965

Georgia

м2

13,95

33x33 см, пакет = 1 м2

9 Верона

м2

15,

33,3x33,3 см, пакет = 1,44 м2

... където качествените продукти са на добра цена.

95

Latino Teja

17,65

41x41 см, пакет = 1 м2 60108458

60108607

60108412

13818914

9 60108449

Аспект

21,95

м2

м2

16,

33,3x33,3 см пакет = 1,44 м2

90

13828069

10 13828124

Clefstone cotto

м2

22,50

33x33 см, пакет = 1,44 м2


0% Ф И Н А Н С И Р А Н Е З А В С Я К А П О К У П К А Н А Д 5 0 0 Ново в

м2

7,

мм ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат saragosa дъб

90

!

1382х195 мм, пакет = 3,234 м2 22273125

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

м2

Ламинат кестен 1382х195 мм, пакет = 2,96 м2 20710316

ДЕБЕЛИНА

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат дъб манитоба

9,

95

мм ДЕБЕЛИНА

12,90

10,

30

мм ДЕБЕЛИНА

Ламинат дъб светъл

ДЕБЕЛИНА

м2

Ламинат Тъмен Бор 192х1285 мм, 2,22 м2/пакет 20205487

17,

Подложка за ламинат Cezar 3 мм

59,

5 м2/пакет 9,75 лв 60131454

90

125 мл, разходна норма 10м2

7,90 14602631

м2

18,95

12х192х1285 мм, 1,48 м2/пакет 20643591

1,

95

!

Алуминиева уплътнителна лента Selitstop 5 см, 50 м 5,50 60131524

Силиконклик гард Logoclic

Ламинат опушен дъб 8х157х1380 мм, пакет = 2,17 м2 60267544

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

Ламинат дъб

90

м2

40х22х2600 мм 6,85 лв./брой, Възможност за скрит кабелен монтаж

!

10,

95

мм

Фуга

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

КЛАС НА ИЗНОСВАНЕ

1285Х192 мм, пакет = 2,22 м2 60288208

Перваз MDF К40 20280350

Машина за рязане на ламинат 20168979

!

м2

1285x192 мм, пакет = 2,47 м2 60288651

мм ДЕБЕЛИНА

Ново в

м2

мм

лв.

м2 от

0,45

Подложка за ламинат 10 м2/пакет 25 м2/пакет 100 м2/пакет

0,50 лв./м2 0,48 лв./м2 0,45 лв./м2

60254607 60254591 60254616

Ламинат дъб уолис 8х192х1285 мм, пакет = 2,22 м2 60267447 ГОДИНИ

ГОДИНИ

ГАРАНЦИЯ

ГАРАНЦИЯ

*съгласно нашите гаранционни условия

*съгласно нашите гаранционни условия

3D структура 8мм

8мм

четиристранна V-фуга,

четиристранна V-фуга,

клас 32

избелен дъб 60267535

клас 32 дъб андора 60267429

опушен дъб 60267544

дъб кардамон 60267553

м2

22,

90

м2

21,90

w w w.bauhaus.bg

11


29,90

14, ! 90

Душ комплект Bermuda

Душ комплект Hawaii

хромиран, с тръбно окачване от неръждаема стомана, шлаух 150см, ръчен душ с 3 функции, EasyClean структура против варовик

Душ комплект Bora хромиран, с ръчен душ, тръбно окачване и шлаух 13108710

11,90 Ръчен душ Tiago

Ръчен душ Pavea с 3 функции

хромиран, 5 функции, EasyClean структура против варовик

хромиран, с "дъжд", "мъгла", Soft massage, Easy Clean хром 7,90 13108947 бял 8,50 13108923

хромиран, с "дъжд" функция 13108954

ръчен душ, 60 см душ тръба, 175 см Relaxflex маркуч, Grohe Starlight хромирана повърхност 20807722

20280961

13108741

6,

Душ комплект Tempesta Mono

150 см шлаух, с функции "дъжд", "ситни капчици", Soft Massage, Easy Clean структура

90

Ръчен душ Kuria

75,00

49,95

13109018

16,95

Ръчен душ Tempesta II

Ръчен душ Sensation бял / хромиран, 5 функции 20737759

39,00

хромиран, ø100 мм, 2 функции на струята: Rainspray и Rain O2 Spray 22215251

159,00 39,40

Смесител Athos Plus за вана и душ, хромиран

Смесител за вана и душ Euroeco хромиран 20808433

22485373

139,00

75,00

Термостатен смесител за душ Oviedo хромиран 22308197

Термостатен душсмесител B-Therm хромиран, 100% Cool Body изолация, еко-функция за спестяване на вода до 50% 20321611

169,00 5 kW

Вертикален бойлер

Проточен бойлер

35,00

1,5 kW, 50 л, емайлиран водосъдържател

5 kW, за кухня, с две ръкохватки

Умивалник Simena

60290799

57 см, бял 13195503

60290771

115,00 Хигиенен душ Kludi хромиран, ръчен душ, фиксирана закачалка за стена с включени крепежни елементи, шлаух 60284543

ГОДИНИ

Проточен бойлер

5 kW

5 kW, за кухня, с керамичен смесител 60290780

125,

00

12

ГАРАНЦИЯ *съгласно нашите гаранционни условия

Вертикален бойлер 2 kW, 80 л, емайлиран водосъдържател, 6-степенна защита на водонагревателя, 2 анодиеви протектора 60036814

... където качествените продукти са на добра цена.

168,

00

35, ! 00


0% Ф И Н А Н С И Р А Н Е З А В С Я К А П О К У П К А Н А Д 5 0 0

лв.

от

12,95 Телескопични релси за завеси DN 20 мм

Завеса за баня от винил Eve

12,30

180х200 см, черно-бяла 20187530

Завеса за баня от текстил Network 120х200 см 180х200 см 240х200 см

14,90 20,95 22,50

от

14,90

20023801

Завеса за баня от винил Geometric

20024327

180х200 см 13131127

20023926

11,95

Закрепване между две стени, без пробиване и ползване на винтове 70 - 115 см хром 12,95 13135336 70 - 115 см бяла 12,95 13135343 110 - 185 см хром 19,95 13135350 110 - 185 см бяла 19,95 13135367

от

29,95

Поставка за кърпи Tunis хромирана, с 3 подвижни рамена, 90х36х28 см 13083017

23,

40

Универсална релса за завеса DN 25 мм

37,

00

Стенна етажерка Етажерка за баня на колелца за баня Wien хромирана, с борд Montreal - 3 нива, 74х40х32 см 39,00 3 въртящи стъклени нива с борд, 76х46х25 см Vancouver - 4 нива, 97х40х32 см 49,00 13114625

13082238, 13082245

от

39,00

за душ-корита 80х80/90х90 см, за вани 70х170 см 29,95 13135305 бяла хромирана 32,60 13135295

Козметично телескопично огледало Exklusiv трикратно увеличение, за стенен монтаж, разгъната дължина до 50 см 20221234

29,00

23,

00

Халки за окачване на завеса

от

2,95

12 броя в опаковка, хромирани, бели, сини и прозрачни 13136359

Козметично огледало Assisi трикратно увеличение, Ø17 см, настройване на височина до 50 см

Моноблок Koral

20221225

комплект с тоалетна седалка, керамично казанче, хоризонтално и вертикално оттичане 20269076, 20270209

ня + шкаф за ба + умивалник + полица + огледало с осветление

без смесител

Комплект мебел за баня Solo

255,

00

85x52x32 см, шкаф под мивка с 2 врати, керамичен умивалник 55 см, стъклена полица, огледало с халогенно осветление, метални крака 20682239

9,

95

Тоалетна седалка Tulsa бяла, PVC - Thermoplast, включени пластмасови шарнири 20452654

10

години гаранция на порцелана

139, ! 00

w w w.bauhaus.bg

13


0% Ф И Н А Н С И Р А Н Е З А В С Я К А П О К У П К А Н А Д 5 0 0

лв.

Бензинов снегорин Gardol SB 105

Бензинов снегорин Alpina

• 4-ри тактов мотор B&S • кубатура: 342 см3 • мощност: 7,4 kW / 10 к.с. • електрически старт • шум: 105 dB • тегло: 104 кг • работна широчина: 76 см

• 4-ри тактов мотор • кубатура: 212 см3 • мощност: 3,7 kW/ 5 к.с. • шум: 104 dB • тегло: 75 кг • работна широчина: 56 см

20709244

21759464

1185,00

ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

Engine made in the USA

ГОДИНИ

2590, ! 00

ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

no Ox yPower Techлко До

1

ГОДИНИ

249,00

199, ! 50

• мощност: 1,2 kW, 1,6 к.с. • двутактов двигател, 37,2 см3 • дължина на ножа 35 см • тегло: 4,3 кг 20122993

Лопата за сняг Schneefix 60230698

105,00

Алуминиева лопата за сняг

Лопата за сняг Schneemax 60230689

71,00

Пластмасова лопата за сняг 60011282

60230670

69,

00

70% 20%

2

Резачки

ГАРАНЦИЯ за всички електроинструменти и моторни машини*

*съгласно нашите гаранционни условия

Бензинов трион MS 1235

До

logy

по -ма вредни емисии икономия на гориво

Марка Модел Мощност (W) Двигател Дължина на ножа Резервоар гориво/масло Тегло (кг) Арт № Цена

Лопата за сняг

Лопата за сняг

избутвач

60055721

60055730

59,85

49,95

Ледоразбивач 30 см 60230722

26,95

1. Hurricane HEKE 22-40L 2200 ----40 ----5,2

2. McCuloch CS 410 ELITE 1600/2,2 PS двутактов/41см3 38 см 350/270 4,7

21765294

20735850

179,00

589,00

Дървена лопата за сняг

Пластмасова лопата за сняг

60230731

60230704

21,75

8,90 Лопата за пръскане на сол 60010553

49,

00

14,65

Зимни ръкавици Ice Grip различни размери

13,70

20237338

Техническа кристална морска сол 25 кг 60235718

Антилед 10 кг 60234751

14

... където качествените продукти са на добра цена.

13,95

6, ! 99


0% Ф И Н А Н С И Р А Н Е З А В С Я К А П О К У П К А Н А Д 5 0 0 95 3, ! В

ще намерите всичко необходимо за Вашия автомобил за зимния сезон. Реномирани марки на добри цени!

лв.

4 чифта ски или 2 сноуборда

Чистачки от 41 до 56 см

Багажник за ски

6 универса лни Чистачки от 41 до 71 см от 6,95 адаптора

алуминиеви държачи за 4 чифта 60240819

80,00

227 см

Багажник за автомобил

69,50

350,00

270 л, 227х52х33 см, сив 60146722

Сервизна лежанка 20728683

2

до

ТОНА

от

75,00

от

Кабели за ток

Акумулатор

200 A 60145288

9,60

• 44 Аh • 440 А стартов ток • десен плюс

Крик Тестер за акумулатори 4,52 12596251

60240253

от

119,

00

12595647

Вериги за сняг

67,

50

• от 12 до 17+ цола • меча стъпка • 12 мм 60233226

Зарядно за акумулатор BT BC 12

Акумулатор • 44 Ah • 440 A стартов ток • десен плюс

26,95

• захранване: 230 V ~ 50 Hz • изходящо напрежение: 12 V • изходящ ток: 8 A arithm. / 12 A eff. • капацитет на батерията: 26 Ah ÷ 200 Ah

60230528

Електрическа стъргалка за лед 12 V 22149323

60224257

3, ! 95

Покривало за автомобилно стъкло 200 х 70 см, предпазва от сняг и заледяване на стъклото, универсално за всички автомобили 12603845

Антифриз • 4 л. • до -60° С

18,50

60145622

940 мл. - 4,75 60145613

Тестер за антифриз 4,90 60231707

-40°C, 500 мл

5,40 60231691 • 4 л. • червен • LONG LIFE до - 74° С

29,95

60145640

1 л. - 8,95 60145631

от

0,

59

Стъргалки за лед Размразител за стъкла

Антифриз

39,95

Размразител за ключалки 2 х 50 мл 4,65 60231734 Зимна течност

!

42,50

Концентрат: до -60°С 1:1 до -25°С 1:2 до -18°С

• 5 л.

12,50 60279309

Концентрат за чистачки • 4л • до -60°С 60145668

8, ! 95

w w w.bauhaus.bg

15


...КЪДЕТО КАЧЕС ТВЕНИТЕ ПРОДУКТИ СА НА ДОБРА ЦЕНА!

Алое 1,95 60278892, 60278908

KW 02/14. Цените в текущата брошура са валидни за посочения период 09.01.2014 - 29.01.2014 и до изчерпване на количествата. Цените са с включен ДДС и са в български лева. В цената не е включена декорацията, доставката до адрес, както и материалите и консумативи за монтаж на продуктите. Част от продуктите се продават разглобени и са предназначени за самостоятелен монтаж. Възможни са печатни грешки и неточности в текста и изображенията, както и промяна на дизайна на продуктите. Поради технически особености при печата е възможно изобразените цветове да се различават от оригиналните. Запазваме си правото да ограничаваме количествата стоки за единична покупка в рамките на обичайните за едно домакинство.

Пегларае, Скуароса в саксия номер 5,5

Дифенбахия в саксия номер 17

13,95 60290805

Орхидея Фаленопсис 3-5 цвята, в саксия номер 12

12,80 60290823 Течен тор за зелени растения 250 мл

3,70

60231035

Замиокулкас

Пахира

в саксия номер 12 5,80 60289283

в саксия номер 21 височина 80 см

43,90 60247324

* без кашпа

Течен тор за цъфтящи/ зимни растения

Детрал за цветя

Концентриран течен тор

500 мл

универсален, за декоративни растения, за цъфтящи растения, 250 мл

5,70

60231008

250 мл

3,70

1,90

60231044 60231053

Натурален течен тор с гуано 250 мл

4,80

60231062

60007810, 60007801, 60007795

Спрей за растения Афизол Био

Течен тор за кактуси

250 мл

250 мл

250 мл

60231071

60231026

60254403

Течен тор с гуано за орхидеи 4,80

Универсална почва Compo Sana 5 л 4,95 60007953

6,50

Субстрат за кактуси и сукуленти 5 л 4,95 60254360 Субстрат за палми и зелени растения Флория 10 л 5,40 60254546

3,90

Напоителна система I-drop 70 мл, 170 мл, различни цветове например 70 мл

от 5,50 60280611

Лейка и пулверизатор 2 в 1 различни цветове, например светло зелена 12,40 60282574

Кашпа Dallas различни цветове и размери, например зелена, 24 см

ко ш

Понеделник - Неделя 8.00 - 20.00

ос е надлез Надежда

бул .И

стор ТЕЦ СОФИЯ ия с лав яно бъл гарс ка

Адрес: бул. История славянобългарска №17

ул. Оп ълче нска лченск а

... където качествените продукти са на добра цена.

ул. Опъ

За Информация: +359 882 182 944 | За Бизнес Клиенти: +359 2 447 3577

бул. Сливница

ЦЕ НТ Р ари ГАР АЛНА я Лу А иза

н. М

Козлодуй

бул. Сливни ца

СТОЧНА ГАРА

бул . Ге н.

бул. В. Левски

16

www.bauhaus.bg

о

Тел.: + 359 2 4473544 Факс: + 359 2 4473599

бул .К

е

пи Ско

Габров

1220 София (зад Централна гара, бивша ул. 202) e-mail: info@bauhaus.bg

Автобусни линии № 79, 309

ено дел ска

Ло мс

Кам

бу л.

нци

от 16,80 20675248

лия

Работно време:

от 4,50 16534154

бул .И

керамична, различни размери и цветове, например бяла, 12 см

бул. Рож ен

Кашпа Basel

Д. Н

ико

лае

в


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Bauhaus by PromoOferti.com - Issuu