Skip to main content

ΝΕΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ! ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΕΜΠΤΗ 06 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Page 1

επώνυμα & φθηνότερα ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 06 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ παγωμένος καφές iced coffee

NΕΑ

ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΜΕ ΣΤΕΒΙΑ

χιου τιμή τεμά240ml

gluten free

δημητριακά cereals 300gr

γάλα καρύδας coconut milk 1L

€

1.25

€

5 3 . €0 9 9 . €6

l 24x240m

55 mll == €€00.1.1 110000m

22 mll == €€00.1.1 110000m

2.15

100gr = €0.72

φυσικό μεταλλικό νερό bottled mineral water

γρανίτες φρούτων ice pops 8pcs x 75ml

συμπυκνωμένη χλωρίνη concentrated chlorine 750ml

6x1,5L

€

1.19

€

100ml = €0.20

€4.93

ΜΟΝΟ

€

3.75

3 προϊόντα στην τιμή του ενός! στιγμιαίος καφές cabani 300gr ζάχαρη royal 1kg μπισκότα elsa morning coffee 120gr

1.65

€

1L = €0.18

Με αγορές ΑΠΟ · FROM

1.15 1L = €1.53

ηλεκτρικός βραστήρας electric kettle

1800W

€19.90 ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ WITH PURCHASES OVER

€45

M O N O · O N LY

€ 11.90

Ή ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ WITH PURCHASES OVER

€75

M O N O · O N LY

€ 7.90

ΔΩΡΕΑΝ FREE

Ή ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ WITH PURCHASES OVER

€175

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΟΥ ΣΤΟΚ · OFFER IS VALID WHILE STOCKS LAST / ΟΡΙΟ 1 ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΝΑ ΠΕΛΑΤΗ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ · OFFER IS LIMITED TO 1 APPLIANCE PER CUSTOMER DAILY


the best meat delicious taste alw ay s fre5.sh69

Τυριά & Αλλαντικά Delicatessen

€

€

λούντζα lountza /kg

γαλοπούλα καπνιστή smoked turkey /kg

σαλάμι έξτρα salami extra 270gr

€

ζαμπόν ham 200gr

1.20

€

1kg= €4.44

0.99

τυρί σχάρας grilled cheese 225gr

1kg = €5.58

€ 1.45

€ 2.99

1kg = €6.44

1kg = €14.95

€ € 5.89 1kg = €2.95

1kg = €7.18

τριμμένο τυρί grated cheese 200gr

€

3.29

€

0.99

1kg = €16.45

12%

2 x 1 kg

στραγγιστό γιαούρτι strained yogurt 1kg

3.59

€

ξηρή αναρή · dry anari χαλλούμι · halloumi cheese 3 τυριά · 3 cheese mix

edam

€ 2.79

γαλοπούλα turkey 500gr

1kg = €4.95

gouda

τυρί cheese 500gr

6.49

3.99

τυρί ένταμ edam cheese /kg

1+1 ΔΩΡΕΑΝ

€

κρέμα γάλακτος whipping cream 200ml

0.99

1kg = €4.95

€ 1.29 1kg = €6.45

βανίλια · vanilla σοκολάτα · chocolate φράουλα · strawberry τριαντάφυλλο · rose μαστίχα · mastic μπανάνα · banana

παγωτό ice cream 1L

100ml = €0.10

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ Ή ΠΑΡΑΛΗΨΕΙΣ | THE COMPANY TAKES NO RESPONSIBILITY FOR PRINTING ERRORS OR OMMISSIONS | ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΟΥ ΣΤΟΚ


1+1 ΔΩΡΕΑΝ 1+1 ΔΩΡΕΑΝ μπιφτέκια κοτόπουλου chicken burgers 4x120gr

κοτομπουκιές chicken nuggets 1kg

€ 3.35

χοιρινά μπιφτέκια hamburgers 4x120gr

1kg = €6.98

€ 3.29

ροδέλες κρεμμυδιού onion rings 1kg

€ 2.35

€ 3.25

κοτόπουλο μηρός chicken thigh /kg

1kg = €6.77

ραβιόλες ravioli 1kg

€ 2.99

πίτσα σπέσιαλ special pizza 1200gr

€

1.99

€

3.85

1kg = €3.21

fajita dinner kit

ρύζι basmati rice 2x125gr

€

1.15

8 tortillas fajita sauce seasoning mix 500gr

€

2.99

100gr = €0.60

bbq

100gr = €0.46

honey medium hot

σάλτσα sauce 125gr

hot

€

1.49

100gr = €1.19

μουστάρδα mustard 230gr

€

1.69

σάλτσα sauce 465gr

€

1.99

100gr = €0.43

100gr = €0.74

| SPECIAL OFFERS FOR ALL AVAILABLE STOCK | Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΙΜΩΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ | THE COMPANY RESERVES THE RIGHT TO WITHDRAW THE OFFERS WITHOUT ANY PRIOR NOTICE


πίτα σάτζιης με μέλι satzis pitta with honey 170gr raspberry

δημητριακά cereals 375gr

€ 0.99

δημητριακά cereals 350gr

100gr = €0.26

πορτοκάλι · orange μήλο · apple γκρέιπφρουτ · grapefruit σταφύλι · red grape ανανάς · pineapple μάνγκο/πορτοκάλι/ μήλο · mango/ orange/apple

χυμός juice 1L

€

0.49

μπισκότα biscuits 178gr

€ 1.65 100gr = €0.47

€

1.49

€

100gr = €0.84

0.75

100gr = €0.44

παγωμένο τσάι ice tea 500ml

χωρίς ζάχαρη sugarfree

ροδάκινο · peach λεμόνι · lemon

9x250gr

φρουτοποτό orange drink 250ml

iced vodka 275ml

€

1.99

€

100ml = €0.09

0.30

100ml = €0.06

κρασί wine 75cl ροζέ · rose

24x500ml

€ 0.99

μπύρες beers

€ 2.75

1L = €3.60

14.99

€

1L = €1.25

480ml

20 caps

630ml

€2.25

€ 1.65

ποτήρι με καλαμάκι cup with straw

€1.95

€ 1.25

κάψουλες καφέ coffee capsules

€

3.50

1pc = €0.18


s t n e m o m y t beau 1+1 ΔΩΡΕΑΝ περιποίηση προσώπου facial care 50+50ml

3 in 1

€

2.49

τονωτική λοσιόν botanical toner 200ml

€

2.95

100ml = €1.48

γαλάκτωμα ντεμακιγιάζ cleansing milk 200ml

€

2.95

λοσιόν σώματος body lotion 250ml

€

3.45

100ml = €1.48

100ml = €4.98

αποσμητικό deodorant 50ml

€

1.25

100ml = €2.50

€

2.75

100ml = €1.10

100ml = €1.38

· normal · fresh scent

αποτριχωτική κρέμα hair removal cream 100ml

€ 1.99

ξυραφάκια razors 5τμχ./pcs

€

1.19

1pc= €0.24

σερβιετάκια sanitary napkins 20τμχ./pcs

€

1.15

1pc = €0.06

σαμπουάν shampoo 400ml

κρέμα ημέρας day cream 50ml

€

2.49

100ml = €4.98

€

2.89

100ml = €0.72

υγρά μαντηλάκια wipes 80τμχ./pcs

€

0.69

1pc = €0.01


1+1 ΔΩΡΕΑΝ € 0.85

υγρό σαπούνι χεριών liquid hand soap 300ml

100ml = €0.28

υγρό σαπούνι χεριών liquid hand soap 4L

€

2.95

100ml = €0.07

σαμπουάν shampoo 4L

€

μαλακτική κρέμα μαλλιών hair conditioner 1L

2.75

€

100ml = €0.07

μαλακτικό ρούχων fabric softener 4L

€

καθαριστικό τζαμιών window cleaner 750ml

2.35

€

1L = €0.56

1.35

100ml = €0.14

καθαριστικό τζαμιών window cleaner 4L

0.85

€

1L = €1.13

0.99 1L = €0.25

βοδινό · beef κοτόπουλο & γαλοπούλα · chicken & turkey

· meat · seafood

5x100gr

τροφή για γάτες cat food 500gr άμμος για γάτες cat litter 5kg

€

0.99

1kg = €0.20

€

1.15

1kg = €2.30

τροφή για σκύλους dog food 415gr

€

0.39

1kg = €0.94


7092913

€

7092926

7056417

€ 2.90

κρεμάστρα μπάνιου bath holder

7056963

€

5.90

€ 1.60

σφουγγάρι μπάνιου με λαβή handle sponge bath

7092922

κουρτίνα μπάνιου shower curtain 180x180cm

€

5.90

7092925

€ 0.79

70569592

σφουγγάρι μπάνιου sponge bath

12274761

κουρτίνα μπάνιου shower curtain 180x180cm

1.25

€

9.90

€ 0.55

σφουγγάρι μπάνιου sponge bath

1227250

ζυγαριά μπάνιου bathroom scale

€

7.90

ζυγαριά μπάνιου bathroom scale

OFFER

70569941

€11.90

€

8.30

7056556

σετ μπάνιου bathroom set 6 pcs set

7056557

€

4.20

70569944

σετ μπάνιου bathroom set 4 pcs set

€

9.90

αξεσουάρ μπάνιου shower accessories 2 pcs set

€

2.90

αξεσουάρ μπάνιου shower accessories

OFFER -30%

7054905

€

3.30

7054903

7054904

€

1.75

αντιολισθητικό χαλάκι μπάνιου anti-slippery bath mat

€

2.50

αντιολισθητικό χαλάκι μπάνιου anti-slippery bath mat

7054017

€

5.90

χαλάκι μπάνιου bathroom mat 45x75cm

€5.90

€

4.10

7054020

χαλάκι μπάνιου bath mat 50x80 cm


€199

169

€

A++

A+++

6kg

€299

199

€

€

A+++ 7kg

99.90 LED FHD DUAL LED TV 22”

€279

249

149.90

€

22’’

€

LED HD DUAL LED TV 32”

€69.90

A+++ 8kg

26 l

πλυντήριο ρούχων washing machine

€

capacity

32’’ 1256681

49.90

(50-60HZ/2800-3100W)

A+

φούρνος με 2 εστίες oven with 2 hot plates

€ 99

€

69

πολυμίξερ multifunctional mixer 1000W

ψυγείο νερού για ζεστό και κρύο νερό water dispenser hot & cold water

€295

€

99.00

A+ €189

€119

€

€

149

89

136L

3.5ΚΠ

€199

€129

€

€

169 208L

δίπορτο ψυγείο double door refrigerator

€229

A+

99

160L 850x550xH873cm

5ΚΠ

ψυγείο refrigerator

169

€

€199

καταψύκτης chest freezer

119

€

110L 660x550xH873cm

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΟΥ ΣΤΟΚ / OFFER IS VALID WHILE STOCKS LAST

ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σκανάρετε με το κινητό σας και εγγγραφείτε στη λίστα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. TO RECEIVE OUR LEAFLET AND SPECIAL OFFERS scan with your mobile and subscribe to our mailing list.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ

22 506 506

facebook.com/poplifesupermarkets

ΑΝΟΙΚΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ & ΚΥΡΙΑΚΕΣ OPEN DAILY & SUNDAYS

No: 34| 31/08 - 06/09/2018


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook