Skip to main content

ΝΕΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ! ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Page 1

επώνυμα & φθηνότερα

ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

€24.90

ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ WITH PURCHASES OVER

€45 στιγμιαίος καφές instant coffee

ηλέκτρικη θερμάστρα convector heater

2000W

2.99

€

100gr

εμφιαλωμένο νερό bottled mineral water

€

1.25 1L = €0.21

1.49

100gr = €0.60

M O N O · O N LY

€ 12.90

ΜΟΝΟ / ONLY

€

129

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΙΜΗ

ρόφημα σοκολάτας drinking chocolate

€

€75

€219

μπισκότα biscuits

€ 14.90

ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ WITH PURCHASES OVER

ΑΠΟ / FRO M

12x500ml

M O N O · O N LY

€

250gr

0.79 100gr = €0.69

114gr

136L δημητριακά cereals

1+1 ΔΩΡΕΑΝ € 1.15

100gr = €0.58

κράκερ · crackers

200gr

ψυγείο με 2 πόρτες Ενεργιακής κλάσης Α+ 2-door refrigerator Energy class A+

€

1.29

100gr = €0.34

375gr

χοιρινό · pork | κοτόπουλο · chicken | βοδινό · beef

Κρεοπωλείο | Meat Market

2+1 ΔΩΡΕΑΝ € 5.58 100gr = €0.47

600gr

μπιφτέκια burgers

2+1 ΔΩΡΕΑΝ € 4.98

100gr = €0.55

κυπριακή πίτσα pizza

450gr

€

2.79

/kg

χοιρινός κιμάς · pork minced meat


Τυριά & Αλλαντικά | Delicatessen

€

3.99

€

/kg

ΛΑΤΣΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑ | ΦΡΕΝΑΡΟΣ | ΥΨΩΝΑΣ / LATSIA | DROMOLAXIA | FRENAROS | YPSONAS

2.89

€

/kg

χαμ ‘θράκης’ · ‘thrakis’ ham

τυρί edam · edam cheese

5.89

/kg

λούντζα · lountza

μπιφτέκια λαχανικών veggie burgers

€

1.49 100gr = €0.30

500gr

ραβιόλες ravioli

1.49

€

100gr = €0.30

500gr

€

1.99

€

1.65

κοτόπουλο μηρός/μπούτι chicken thigh

κοτόπουλο κνήμη chicken drumsticks

/kg

φασόλια φρέσκα ξεκούνια fresh beans

θράψαλο ροδέλες squid rings

€

3.95

1kg

€

2.75 100gr = €0.31

καθαρισμένες γαρίδες shrimps

SIZE: 21/30

€

5.95 100gr = €1.19

500gr

900gr

μπιζέλι - καρότο αγκινάρες peas - carrots - artichokes

100gr = €0.18

900gr

φαγκρί red snapper

€

6.95

/kg

μπακαλιάρος φιλέτο hake fillets

€

2.95

1kg

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ Ή ΠΑΡΑΛΗΨΕΙΣ | THE COMPANY TAKES NO RESPONSIBILITY FOR PRINTING ERRORS OR OMMISSIONS | ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΟΥ ΣΤΟΚ


χαλλούμι halloumi cheese

€

τυρί κρέμα cream cheese

2.15

5.89

€

300gr

100gr = €0.72

στραγγιστό γιαούρτι strained yoghurt

€

/kg

€

2.89 100gr = €0.58

edam | gouda

€

500gr

3.69 100gr = €0.74

1kg

γαλοπούλα καπνιστή smoked turkey

λούντζα lountza

τυρί · cheese

2.79

€

500gr

3.69 100gr = €0.74

500gr

gluten free

for cooking

for whipping

φυτική κρέμα vegetable cream

€

1.49

1L

μπέικον bacon

€

2.99 100gr = €0.60

500gr

χαμ ham

€

2.99

1kg

αναψυκτικά soft drinks

χυμός juice

€

0.75

1L

€

2.19 1L = €0.73

2x1,5L

μπύρες beers

€

2.15 100ml = €0.11

4x500ml

| SPECIAL OFFERS FOR ALL AVAILABLE STOCK | Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΙΜΩΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ | THE COMAPNY RESERVES THE RIGHT TO WITHDRAW THE OFFERS WITHOUT ANY PRIOR NOTICE


συμπυκνωμένος χυμός ντομάτας concetrated tomato juice σάλτσα ντομάτας με βασιλικό tomato sauce with basil

€

0.99

ζυμαρικά pasta

3x250ml

100ml = €0.40

€

1+1 ΔΩΡΕΑΝ € 1.45

0.69

100gr = €0.21

500gr

100gr = €0.14

πέννες · penne

700gr

popcorn αλάτι · salt βούτυρο · butter

1+1 ΔΩΡΕΑΝ € 2.90

δημητριακά cereals

€

1.79 100gr = €0.48

100gr = €0.77

375gr

δημητριακά cereals

€

100gr = €0.26

375gr

φουντούκι · hazelnut κόκκινα φρούτα · red fruit

0.79

κρέμα καρύδας coconut cream

€

0.69 100ml = €0.17

100gr 90-95gr

σοκολάτα · chocolate

€

0.69

μπισκότα biscuits

€

1.25

100gr = €0.57

5x44gr

€

0.75

100ml = €0.19

€

2.65 100gr = €0.66

400gr

χαρτοπετσέτες napkins

€

€

0.45

70 τμχ | pcs

400ml

0.85 300x50m

διαφανής μεβράνη · cling film

€

400ml

γάλα καρύδας coconut milk

γκοφρέτες wafers

33x33cm

300gr

1.39 300x30m

αλουμινόχαρτο · aluminium foil


€

σαμπουάν shampoo

2.65

100ml = €0.66

1+1 ΔΩΡΕΑΝ

€

400ml

0.95

100 τμχ | pcs

τσιρότα · plasters

στοματικό διάλυμα mouthwash

€

100ml = €0.60

€

χαρτομάντηλα τσέπης pocket tissues

1.15

100ml = €0.23

500ml

500ml

0.99 8 τμχ | pcs

0.69

100ml

€

0.69

100ml

οδοντόκρεμα · toothpaste

€

2.99 12 τμχ | pcs 2 PLY

χαρτί υγείας toilet rolls

υγρό πλυσίματος πιάτων dish washing liquid

καθαριστικό σπρέυ ρούχων cleaning spray for clothes

καθαριστική κρέμα cleaning cream

€

2.99

€

€

1.45

100ml = €0.19

750ml

€

0.99

1L

προσανάμματα firelights

κάρβουνα charcoal

€

3.75 1kg = €0.75

5kg

κάρβουνα charcoal

€

3.45 1kg = €0.69

€ 5kg

0.55 48 τμχ | pcs


€169

€169

€

€

129

24’’

€219

169

€

€

32’’

149

€

28’’

269

39’’

329

Smart WiFi

43’’

LED · FULL HD

Ευρωπαϊκή τηλεόραση · European TV

SPECIAL OFFER SPECIAL OFFER ηλεκτρική θερμάστρα quartz heater

€

22.90

θερμάστρα γκαζιού gas heater

€

ΜΑΥΡΗ BLACK

2200W

€

19.90

1500W

€

29.90 2200W

€

1200W

€

SPECIAL OFFER

θερμάστρα κηροζίνης kerosene heater

€

32.90

€

139

STAINLEELSS STE

θερμάστρα γκαζιού εξωτερικού χώρου outdoor gas heater

θερμάστρα άνθρακα carbon heater

θερμάστρα αλογόνου halogen heater

9.90

39.00

SPECIAL OFFER

SPECIAL OFFER

€

99.00

22.90

1000W

SPECIAL OFFER

SPECIAL OFFER επιδαπέδια παραβολική θερμάστρα floor standing parabolic heater

θερμάστρα χαλαζία quartz heater

€

8.90

1200W

€

22.90

950W


4699003

SPECIAL OFFER

100% acrylic

μαλλί πλεξίματος knitting yarn

€

1.90

125gr

παντόφλες slippers

€

SPECIAL OFFER

7056967

€3.95

1.99

6064048

€

6012174

ομπρέλα umbrella

2.50 6033602

καλσόν · tight

€

2.50

φουλάρι scarf

200 DEN

€

6075051

5.90

σκουφάκι winter cap

€

7054500

4.90 7054505

Ανδρική / For Men πάπλωμα quilt

Γυναικεία / For Women

6075007

€

11.95

16.95

€ 160x220cm 220x230cm

μπουρνούζι bath robe

1249308

€

12.90 1249520,2,4

κουβέρτα blanket

€14.95

€

9.95

1249310

12.95

€ 160x220cm 200x240cm

100x150cm

€

2.85

κουβέρτα fleece blanket

4.75 6.75

€ € 150x200cm 200x220cm

ρόμπα · robe

€

12.90

κουβέρτα fleece fleece blanket

1+1 ΔΩΡΕΑΝ

1249602

70x100cm

€

1.30


SPECIAL OFFER

κεραμικό πιάτο ceramic plate

6

τμχ pcs Ø 27cm

ΑΠΟ

€9.00

8 ΘΕΣΕΙΣ / 8 SEATS πτυσσόμενο τραπέζι folding table

5905156

-50%

€

24.95

180x74x74cm

70105996

€

1.40

€1.70

€

0.85

κεραμικό μπολ ceramic bowl

€

2.45

€6.90

€

6.90

7010598

€3.90 κεραμικό μπολ ceramic bowl

€

1.45

7010585

κεραμικό μπολ ceramic bowl

€1.20

€

0.60

7010588

κεραμικό μπολ ceramic bowl

3.60

€4.90

7010591

κεραμικό μπολ ceramic bowl

€

70105992

€2.80 κεραμικό πιάτο ceramic plate

MONO

€32.90

70105995

κεραμικό μπολ ανάμειξης ceramic mixing bowl

€4.80

€

2.40 7010587

7010589

κεραμικό μπολ ceramic bowl

€8.90

€

4.45

κεραμικό μπολ ceramic bowl

ΚΩΔΙΚΑΣ QR / QR CODE

ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σκανάρετε με το κινητό σας και εγγγραφείτε στη λίστα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. TO RECEIVE OUR LEAFLET AND SPECIAL OFFERS scan with your mobile and subscribe to our mailing list.

€8.40

€

4.20

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ

22 506 506

facebook.com/poplifesupermarkets

ΑΝΟΙΚΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ & ΚΥΡΙΑΚΕΣ OPEN DAILY & SUNDAYS No: 03 | 12 - 18/01/2018


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
ΝΕΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ! ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΕΜΠΤΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 by PopLife Supermarkets - Issuu