Page 1

Informacje o produkcie traktor doppelspur

Standardowy łańcuch do traktorów o śladzie kwadratowym. Łańcuchy pewag traktor doppelspur przeznaczone są do pracy w lekkich i średnio trudnych warunkach. Opis produktu Kwadratowa siatka jezdna łańcuchów pewag traktor doppelspur jest idealnym rozwiązaniem do standardowych zastosowań. Siatka w części jezdnej jest wzmocniona dodatkowymi poprzeczkami, wpływającymi zarówno na zwiększenie walorów trakcyjnych łańcuchów, jak i skutecznie przedłużającymi ich żywotność. Dopasowując stopień wzmocnienia łańcuchów do stale wzrastającej mocy traktorów, łańcuchy pewag traktor doppelspur są obecnie produkowane w wersji zgrzewanej. Łańcuchy pewag traktor doppelspur produkowane są - w zależności od rozmiaru ogumienia - z ogniw 7.0 mm, 8.2 mm lub 10 mm, ze specjalnej tytanowej stali stopowej TitanGrip®. W celu optymalnego dopasowywania łańcuchów do stopnia zużycia opon, łańcuchy zostały wyposażone w szakle umożliwiające łatwe ich skracanie. Do warunków trudniejszych firma pewag rekomenduje łańcuchy pewag universal lub pewag universal ED.

Film montażowy


Informacje o produkcie universal

Łańcuchy o siatce sześciokątnej do trudnych warunków pracy. Łańcuchy pewag universal są sprawdzonym modelem przeznaczonym do traktorów i maszyn budowlanych. Opis produktu Łańcuchy pewag universal wykonane są - w zależności od wielkości pojazdu i warunków użytkowania - z ogniw 4.5 mm, 5.6 mm, 7.0 mm, 8.2 mm, 10 mm lub 12 mm o przekroju kwadratowym ze specjalnej tytanowej stali stopowej TitanGrip®.

Film montażowy

Gęsta sześciokątna siatka jezdna umożliwia stosowanie łańcuchów na wszystkich rodzajach bieżników opon, a w szczególności na tzw. „jodełce”. Łańcuchy charakteryzują się tym, że nie „chowają” się w śladzie bieżnika. Siatka jezdna połączona jest z łańcuchami bocznymi za pomocą zgrzewanych pierścieni.

Łańcuchy dostępne są również w wersji wzmocnionej pewag universal ED - z dodatkowo nagrzanymi poprzeczkami zapewniającymi lepsze walory trakcyjne i dłuższą żywotność nawet w najcięższych warunkach.

PR/13/00092

Do pojazdów poruszających się na szerszym ogumieniu pewag oferuje wersję łańcuchów o poszerzonej siatce jezdnej. Szersza siatka łańcuchów pozytywnie wpływa na bardziej komfortową jazdę oraz dłuższą żywotność łańcuchów.

Łańcuchy śniegowe pewag do traktora  

Łańcuchy śniegowe pewag do traktora