Skip to main content

Paagman Schoolfest 2026

Page 1


zomer 2026

school school school fest fest fest

DE BESTE SCHOOLSPULLEN

VIND JE BIJ PAAGMAN

Maak van jouw schooljaar een feestje!

Altijd een Paagman in de buurt!

Een nieuw schooljaar vraagt om een frisse start. Nieuwe vakken, nieuwe plannen (misschien zelfs een beetje een nieuwe jij)… en dus ook nieuwe

schriften, pennen, agenda's en nog veel meer spullen die je ieder jaar weer nodig hebt.

De grootste collectie schoolspullen vind je bij Paagman in het centrum van Den Haag, op de

Colofon

Dit is een eenmalige uitgave van Paagman B.V. Deze folder wordt in de periode juli-augustus 2026 huisaan-huis in regio Den Haag en via de winkels van Paagman verspreid.

ONTWERP EN CONCEPT

Tessa Jonker-Koudijs – TKCD.

ILLUSTRATIES Julia van Leeuwen.

REDACTIE Britt op de Laak, Annemiek Verheij, Daphne van Velzen, Eva de Winter. De in deze uitgave vermelde prijzen en data zijn onder voorbehoud van prijswijzigingen, typ- en drukfouten. Niets uit deze uitgave mag zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Paagman worden openbaar gemaakt of verveelvoudigd, op welke wijze dan ook.

Fred en in Westfield Mall of the Netherlands. Voor je het weet heb je alles bij elkaar om van jouw schooljaar een feestje te maken. En een paar dingen waarvan je nog niet wist dat je ze nodig had.

Liever online beginnen?

Ga aan de slag met de schoolspullenchecklist op paagman.nl, bestel je favorieten en kies voor thuisbezorgen of ophalen in een van onze winkels - ook in Delft en Gouda.

Schoolspullenpas

Ben je in het bezit van een Schoolspullenpas? Besteed 'm bij Paagman aan de grootste collectie schoolspullen in Den Haag en omstreken! Meer info: www.paagman.nl/ schoolspullenpas

School Spullen Pas

SCHOOLJAAR EEN

feestje! feestje! feestje!

Klaar voor

vliegende start?

KOM DAN NAAR DE SCHOOLFEST SHOPPINGNIGHTS

Tijdens deze Shoppingnights doe je volop inspiratie op en helpen onze experts je met jouw schoollijst, zodat je precies vindt wat bij je past. Begin je schooljaar goed en kom langs!

shoppingnights:

DONDERDAG 16 JULI

16:00-19:00 Mall of the Netherlands (Leidschendam)

DONDERDAG 27 AUGUSTUS

17:00-20:00 Fred (Frederik Hendriklaan 217, Den Haag)

Gratis shopper vanaf € 25,aan schoolspullen* - in de winkel en online.

*ZOLANG DE VOORRAAD STREKT EN NIET GELDIG BIJ AANSCHAF VAN BOEKEN

Goed voorbereid je proefwerk in

Gebruik de pocketwoordenboeken van Van Dale!

Aanbevolen door docenten

goed goed goedbegin begin begin

een goede voorbereiding maakt alles net wat makkelijker.

Met een fijne tas, een overzichtelijke agenda en je essentials bij de hand start je jouw schooldag zonder gedoe.

ETUI €13,50

KLEINE RUGTAS - DOGS €39,95

OLE, NR. 84908733

18 MAANDEN PLANNER

€18,50

GROTE RUGTAS

STRIPES €74,95

OLE, NR. 84908790

NR. 84624832

RINGBAND €10,49

LEITZ, NR. 73318470

AGENDA €8,95

CAPYBARA, NR. 83752830

brugklas brugklas brugklas

Dit zijn de basics waar je de rest van je schooltijd mee kan doen. Met de schoolspullenchecklist op pagina 27 helpen wij je op weg!

BIC, NR. 2781378

DE GROTE BOSATLAS €69,99

SOHO, NR. 81418205

SNELHECHTER €2,40

LEITZ, NR. 1395992

ISBN. 9789001120290 SMILEY WORLD, NR. 83857122

DRIEDELIGE PASSER €9,50

MAPED, NR. 81943895

CLASSWIZ FX-82NL+ €20,95

CASIO, NR. 83982097

MAPED DRAGON, NR. 84361257

De uitwisbare pen die schrijven plezierig maakt.

Hulp bij het correct plaatsen van de vingers. intrekbare punt, geïntegreerde gum. Navulbaar.

never never never hangry hangry hangry

NOT

"I'm sorry for what I said when I was hungry".

Je lunch is een onmisbaar onderdeel van je schooldag en hét moment om zelf de slingers op te hangen.

APPLE GRUB €59,95

STICKY LEMON, NR. 84908777

MELAMINE KOM €14,95

RICE X PEANUTS, NR. 84325360

HERBRUIKBARE LUNCHZAKJES €5,95

LEGAMI, NR. 79752769

KLEINE RUGTAS BANANA €44,95

MELAMINE

BEKER €11,95

RICE X PEANUTS, NR. 84325429

RVS BROODTROMMEL €36,95

RICE X PEANUTS, NR. 84326045

MEDIUM RUGTAS

OLE, NR. 84908770

LetraTag® 100H

Organisatie eenvoudig gemaakt

DRAAGBARE LABEL MAKER IS IDEAAL VOOR THUIS OF OP KANTOOR

• Dankzij het grote grafische display kunt u vóór het afdrukken de teksteffecten op uw scherm bekijken

• Drukt 5 lettergroottes, 7 tekststijlen en 8 kaderstijlen af

Basiseenheid bevat:

• LetraTag® 100H Label Maker

• LT labelcassette papier, zwart op wit, 12mm X 4m**

• Gebruiksaanwijzing

• 2 + 1 jaar garantie*

• Geheugen voor 9 labels

• 195 symbolen

• Automatische uitschakelfunctie

ZOVEEL TAPE-OPTIES

Transparant

& MEER!

CASSETTEBEHUIZING GEMAAKT VAN

Geel
Blauw
Rood
Wit

focus focus focus modus modus modus

Een fijne werkplek helpt je om beter te concentreren. Met overzicht en comfort wordt beginnen net iets minder lastig. Bouw je ideale bureau set-up!

NR. 84096375

NR. 80466332 LEGAMI, NR. 82894140

NR. 84715946

BRIEVENBAK €10,95

LEITZ, NR. 73318449

ISBN. 9789043928458

kleur kleur kleur je dag je dag je dag

Van aantekeningen naar tekeningen. Zelfs je allersaaiste huiswerk kan je leuker maken door wat kleur toe te voegen. Stickers, prints en kleuren zorgen ervoor dat alles net wat persoonlijker voelt.

SET VAN 18

Main character energy anyone?

MEDIUM RUGTAS

ENVELOPE €69,95

STICKY LEMON, NR. 84908784

AQUARELPOTLODEN €12,50

CARAN D'ACHE, NR. 73511723

TRANSPARANTE

STICKY NOTES €2,49

NR. 77805427

SET VAN 12 VILTSTIFTEN €4,80

MAPED DRAGON, NR. 84361253

STICKERSET

MEOW €2,95

SUATELIER, NR. 84161201

SET VAN 6 FIBRALO

STIFTEN €12,95

NR. 84908779

CARAN D'ACHE,

neon neon neon vibes viber vibes

Het leven is te kort om saai te zijn! Met felle kleuren en opvallende details vind je je spullen meteen terug en geef je je dag extra energie.

BOEKENSTEUN €9,99

MAUL, NR. 74930539

INTEGRAL, NR. 56432752

GEODRIEHOEK €2,95

ARISTO, NR. 81262418

€3,75 P.S. €13,95

FABER-CASTELL, NR. 83460805

OXFORD, NR. 73345320

TAS €14,95 SCHRIFT A4 GELINIEERD

LOQI, NR. 79103897

32GB €12,50 €22,95

LEGAMI, NR. 83628684

MAPED, NR. 81807208

kleine kleine kleine gelukjes geluljes gelukjes

Self-care tijdens schooldagen is net zo belangrijk als hard studeren. Soms zit het niet in harder werken, maar in even resetten. Iets kleins dat je helpt om weer

PLUSH SLEUTELHANGER €10,50

LEGAMI, NR. 84044864

BARTHOLOMEW BEAR

€65,50

JELLYCAT, NR. 84787296

SET VAN 12 AQUAREL-

POTLODEN €18,00

SET VAN 18 AQUAREL-

POTLODEN €29,95

CARAN D'ACHE, NR. 1398974

SET VAN 10 NEOCOLOR II WASKRIJT €22,00

CARAN D'ACHE, NR. 1401283

BULLET JOURNAL €18,99

A-JOURNAL, NR. 84768116

ulletjournaling

ROLSTEMPEL €3,95

LEGAMI, NR. 84667940

POSTZEGELSTICKERS

PARIJS €2,95

PANSYDAISY, NR. 84324543

JEZELF

laat laat laat zien zien zien

Zelfs in de kleinste details kan je op zoek naar jouw eigen look. Van je etui tot alles wat erin zit: jij bepaalt de vibe!

BRUYNZEEL, NR. 67720803

MAPED DRAGON, NR. 84495321

NR. 82003728

BOMBATA, NR. 78938140

CARAN D'ACHE, NR. 84908786 BIC, NR. 79906693

NR. 79469906

huiswerk huiswerk huiswerk avond avond avond

Ben je dan tóch weer te laat begonnen met dat ene project en kan je wel wat hulp gebruiken? Zet het even rustig op een rijtje en werk stap voor stap toe naar de volgende schooldag.

DESKPLANNER €16,99

A-JOURNAL, NR. 83041883

NOTITIEBOEK €16,99

A-JOURNAL, NR. 84768253

SCHRIFT A4

OXFORD, NR. 73345320

SCHRIFT A4

GELINIEERD €3,95

B'LOG FAIRIES, NR. 84093726

GELINIEERD €3,75 P.S. €2,50

SCHRIFT A5 GERUIT

A-JOURNAL, NR. 84768241 ECHO, NR. 84135493

NOTITIEBLOK €8,99

UITWISBARE FLASHCARDS €24,95

CORRECTBOOK, NR. 80298399

WIL JE

offline offline offline zijn zijn zijn

Even rustig je gedachten verzetten met een kleurboek of je verliezen in een spannend boek. De online wereld trekt constant je aandacht, maar offline kan je tijd pas echt van betekenis zijn.

POLITIE NIET BETREDEN, ISBN. 9789026177439

CLUB KOKORO, ISBN. 9789045331201

CLUB KOKORO, ISBN. 9789045331218

CARAN D'ACHE, NR. 84908768

CARAN D'ACHE, NR. 84908775

CREACHICK, ISBN. 9789045331225

POLITIE NIET BETREDEN, ISBN. 9789026183102

altijd altijd altijd onderweg onderweg onderweg

Van huis naar school en weer terug. En de volgende dag weer. Met de juiste spullen kom je overal net wat comfortabeler aan, wat je dag ook brengt.

FIETSTOETER €13,95

LEGAMI, NR. 79750053

LEGAMI, NR. 77710786

ZADELHOES €5,50 FIETS REPAREERKIT €9,50

LEGAMI, NR. 73381100

MINI ETUI €10,50 MINI

LEGAMI, NR. 84715848

KLEINE RUGTAS FIETSLAMPJES HORSE €39,95 €6,95

LEGAMI, NR. 84715829

LEGAMI, NR. 81636480

OLE, NR. 84908766

Maak een goede start in het nieuwe schooljaar!

Een onbezorgde schooltijd, dat gaat niet altijd vanzelf. Soms heeft een kind extra ondersteuning nodig: uitleg bij dat lastige vak, hulp bij het plannen van huiswerk of persoonlijke support in de spannende examentijd. Daarom zijn wij er!

voor basis- en middelbare school

Meld je nu al aan voor huiswerkbegeleiding of bijles en leg hiermee een stevige basis voor de rest van het schooljaar

Waar maak jij jouw goede start? Kijk op lyceo.nl voor een vestiging bij jou in de buurt!

school school school spullen spullen spullen

CHECKLIST

ALGEMEEN

SCHOOLAGENDA

TAS

SCHRIFTEN

COLLEGEBLOK

OPBERGMAP

REKENMACHINE

WOORDENBOEKEN

DUMMY

KAFTPAPIER

ETIKETTEN

WATERFLES

SCHOOLSPULLENPAS

PAAGMAN

PRIVILEGE-PAS

pro-tip:

IN JE ETUI

PENNEN

MARKEERSTIFTEN

CORRECTIE

MATERIAAL

HB POTLODEN

KLEURPOTLODEN

GEODRIEHOEK

PASSER

GUM

LIJMSTIFT

PUNTENSLIJPER

SCHAAR

PLAKBAND

USB-STICK

STICKY NOTES

Schoolfest shoppingnights

Begin je schooljaar goed met een avond vol inspiratie, advies en fijne extra’s. Zet de shoppingnights in je agenda!

DONDERDAG 16 JULI

16:00-19:00 Mall of the Netherlands (Leidschendam)

DONDERDAG 27 AUGUSTUS

17:00-20:00 Fred (Frederik Hendriklaan 217, Den Haag)

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook