zomer 2026
school school school fest fest fest
DE BESTE SCHOOLSPULLEN
VIND JE BIJ PAAGMAN
Maak van jouw schooljaar een feestje!


Altijd een Paagman in de buurt!
Een nieuw schooljaar vraagt om een frisse start. Nieuwe vakken, nieuwe plannen (misschien zelfs een beetje een nieuwe jij)… en dus ook nieuwe
schriften, pennen, agenda's en nog veel meer spullen die je ieder jaar weer nodig hebt.
De grootste collectie schoolspullen vind je bij Paagman in het centrum van Den Haag, op de
Colofon
Dit is een eenmalige uitgave van Paagman B.V. Deze folder wordt in de periode juli-augustus 2026 huisaan-huis in regio Den Haag en via de winkels van Paagman verspreid.
ONTWERP EN CONCEPT
Tessa Jonker-Koudijs – TKCD.
ILLUSTRATIES Julia van Leeuwen.
REDACTIE Britt op de Laak, Annemiek Verheij, Daphne van Velzen, Eva de Winter. De in deze uitgave vermelde prijzen en data zijn onder voorbehoud van prijswijzigingen, typ- en drukfouten. Niets uit deze uitgave mag zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Paagman worden openbaar gemaakt of verveelvoudigd, op welke wijze dan ook.
Fred en in Westfield Mall of the Netherlands. Voor je het weet heb je alles bij elkaar om van jouw schooljaar een feestje te maken. En een paar dingen waarvan je nog niet wist dat je ze nodig had.
Liever online beginnen?
Ga aan de slag met de schoolspullenchecklist op paagman.nl, bestel je favorieten en kies voor thuisbezorgen of ophalen in een van onze winkels - ook in Delft en Gouda.
Schoolspullenpas
Ben je in het bezit van een Schoolspullenpas? Besteed 'm bij Paagman aan de grootste collectie schoolspullen in Den Haag en omstreken! Meer info: www.paagman.nl/ schoolspullenpas
School Spullen Pas

SCHOOLJAAR EEN
feestje! feestje! feestje!
Klaar voor
vliegende start?
KOM DAN NAAR DE SCHOOLFEST SHOPPINGNIGHTS


Tijdens deze Shoppingnights doe je volop inspiratie op en helpen onze experts je met jouw schoollijst, zodat je precies vindt wat bij je past. Begin je schooljaar goed en kom langs!
shoppingnights:
DONDERDAG 16 JULI
16:00-19:00 Mall of the Netherlands (Leidschendam)
DONDERDAG 27 AUGUSTUS
17:00-20:00 Fred (Frederik Hendriklaan 217, Den Haag)


Gratis shopper vanaf € 25,aan schoolspullen* - in de winkel en online.
*ZOLANG DE VOORRAAD STREKT EN NIET GELDIG BIJ AANSCHAF VAN BOEKEN
Goed voorbereid je proefwerk in
Gebruik de pocketwoordenboeken van Van Dale!

Aanbevolen door docenten


goed goed goedbegin begin begin
een goede voorbereiding maakt alles net wat makkelijker.

Met een fijne tas, een overzichtelijke agenda en je essentials bij de hand start je jouw schooldag zonder gedoe.

ETUI €13,50

KLEINE RUGTAS - DOGS €39,95
OLE, NR. 84908733

18 MAANDEN PLANNER
€18,50


GROTE RUGTAS
STRIPES €74,95
OLE, NR. 84908790
NR. 84624832
RINGBAND €10,49
LEITZ, NR. 73318470

AGENDA €8,95
CAPYBARA, NR. 83752830

















brugklas brugklas brugklas
Dit zijn de basics waar je de rest van je schooltijd mee kan doen. Met de schoolspullenchecklist op pagina 27 helpen wij je op weg!



BIC, NR. 2781378
DE GROTE BOSATLAS €69,99

SOHO, NR. 81418205
SNELHECHTER €2,40

LEITZ, NR. 1395992

ISBN. 9789001120290 SMILEY WORLD, NR. 83857122

DRIEDELIGE PASSER €9,50
MAPED, NR. 81943895

CLASSWIZ FX-82NL+ €20,95
CASIO, NR. 83982097

MAPED DRAGON, NR. 84361257





































De uitwisbare pen die schrijven plezierig maakt.














Hulp bij het correct plaatsen van de vingers. intrekbare punt, geïntegreerde gum. Navulbaar.
















never never never hangry hangry hangry
NOT
"I'm sorry for what I said when I was hungry".
Je lunch is een onmisbaar onderdeel van je schooldag en hét moment om zelf de slingers op te hangen.

APPLE GRUB €59,95
STICKY LEMON, NR. 84908777
MELAMINE KOM €14,95
RICE X PEANUTS, NR. 84325360


HERBRUIKBARE LUNCHZAKJES €5,95
LEGAMI, NR. 79752769

KLEINE RUGTAS BANANA €44,95
MELAMINE
BEKER €11,95
RICE X PEANUTS, NR. 84325429

RVS BROODTROMMEL €36,95
RICE X PEANUTS, NR. 84326045

MEDIUM RUGTAS
OLE, NR. 84908770
LetraTag® 100H
Organisatie eenvoudig gemaakt




DRAAGBARE LABEL MAKER IS IDEAAL VOOR THUIS OF OP KANTOOR
• Dankzij het grote grafische display kunt u vóór het afdrukken de teksteffecten op uw scherm bekijken
• Drukt 5 lettergroottes, 7 tekststijlen en 8 kaderstijlen af

Basiseenheid bevat:
• LetraTag® 100H Label Maker
• LT labelcassette papier, zwart op wit, 12mm X 4m**
• Gebruiksaanwijzing
• 2 + 1 jaar garantie*
• Geheugen voor 9 labels
• 195 symbolen
• Automatische uitschakelfunctie
ZOVEEL TAPE-OPTIES

Transparant




& MEER!
CASSETTEBEHUIZING GEMAAKT VAN


focus focus focus modus modus modus

Een fijne werkplek helpt je om beter te concentreren. Met overzicht en comfort wordt beginnen net iets minder lastig. Bouw je ideale bureau set-up!


NR. 84096375
NR. 80466332 LEGAMI, NR. 82894140


NR. 84715946

BRIEVENBAK €10,95
LEITZ, NR. 73318449

ISBN. 9789043928458
















kleur kleur kleur je dag je dag je dag
Van aantekeningen naar tekeningen. Zelfs je allersaaiste huiswerk kan je leuker maken door wat kleur toe te voegen. Stickers, prints en kleuren zorgen ervoor dat alles net wat persoonlijker voelt.

SET VAN 18
Main character energy anyone?
MEDIUM RUGTAS
ENVELOPE €69,95
STICKY LEMON, NR. 84908784
AQUARELPOTLODEN €12,50
CARAN D'ACHE, NR. 73511723

TRANSPARANTE
STICKY NOTES €2,49

NR. 77805427


SET VAN 12 VILTSTIFTEN €4,80
MAPED DRAGON, NR. 84361253
STICKERSET
MEOW €2,95
SUATELIER, NR. 84161201
SET VAN 6 FIBRALO
STIFTEN €12,95
NR. 84908779















































































































































































neon neon neon vibes viber vibes


Het leven is te kort om saai te zijn! Met felle kleuren en opvallende details vind je je spullen meteen terug en geef je je dag extra energie.




BOEKENSTEUN €9,99




MAUL, NR. 74930539






INTEGRAL, NR. 56432752


GEODRIEHOEK €2,95
ARISTO, NR. 81262418







€3,75 P.S. €13,95
FABER-CASTELL, NR. 83460805



OXFORD, NR. 73345320

TAS €14,95 SCHRIFT A4 GELINIEERD
LOQI, NR. 79103897

32GB €12,50 €22,95
LEGAMI, NR. 83628684

MAPED, NR. 81807208
kleine kleine kleine gelukjes geluljes gelukjes
Self-care tijdens schooldagen is net zo belangrijk als hard studeren. Soms zit het niet in harder werken, maar in even resetten. Iets kleins dat je helpt om weer


PLUSH SLEUTELHANGER €10,50
LEGAMI, NR. 84044864
BARTHOLOMEW BEAR
€65,50
JELLYCAT, NR. 84787296
SET VAN 12 AQUAREL-

POTLODEN €18,00

SET VAN 18 AQUAREL-
POTLODEN €29,95
CARAN D'ACHE, NR. 1398974


SET VAN 10 NEOCOLOR II WASKRIJT €22,00
CARAN D'ACHE, NR. 1401283
BULLET JOURNAL €18,99
A-JOURNAL, NR. 84768116
ulletjournaling
ROLSTEMPEL €3,95
LEGAMI, NR. 84667940



POSTZEGELSTICKERS
PARIJS €2,95

PANSYDAISY, NR. 84324543






JEZELF
laat laat laat zien zien zien

Zelfs in de kleinste details kan je op zoek naar jouw eigen look. Van je etui tot alles wat erin zit: jij bepaalt de vibe!
BRUYNZEEL, NR. 67720803



MAPED DRAGON, NR. 84495321

NR. 82003728




BOMBATA, NR. 78938140
CARAN D'ACHE, NR. 84908786 BIC, NR. 79906693


NR. 79469906























huiswerk huiswerk huiswerk avond avond avond
Ben je dan tóch weer te laat begonnen met dat ene project en kan je wel wat hulp gebruiken? Zet het even rustig op een rijtje en werk stap voor stap toe naar de volgende schooldag.

DESKPLANNER €16,99
A-JOURNAL, NR. 83041883

NOTITIEBOEK €16,99
A-JOURNAL, NR. 84768253
SCHRIFT A4
OXFORD, NR. 73345320

SCHRIFT A4
GELINIEERD €3,95
B'LOG FAIRIES, NR. 84093726
GELINIEERD €3,75 P.S. €2,50


SCHRIFT A5 GERUIT

A-JOURNAL, NR. 84768241 ECHO, NR. 84135493
NOTITIEBLOK €8,99
UITWISBARE FLASHCARDS €24,95
CORRECTBOOK, NR. 80298399


WIL JE
offline offline offline zijn zijn zijn
Even rustig je gedachten verzetten met een kleurboek of je verliezen in een spannend boek. De online wereld trekt constant je aandacht, maar offline kan je tijd pas echt van betekenis zijn.

POLITIE NIET BETREDEN, ISBN. 9789026177439


CLUB KOKORO, ISBN. 9789045331201
CLUB KOKORO, ISBN. 9789045331218
CARAN D'ACHE, NR. 84908768
CARAN D'ACHE, NR. 84908775



CREACHICK, ISBN. 9789045331225

POLITIE NIET BETREDEN, ISBN. 9789026183102























altijd altijd altijd onderweg onderweg onderweg
Van huis naar school en weer terug. En de volgende dag weer. Met de juiste spullen kom je overal net wat comfortabeler aan, wat je dag ook brengt.
FIETSTOETER €13,95
LEGAMI, NR. 79750053
LEGAMI, NR. 77710786



ZADELHOES €5,50 FIETS REPAREERKIT €9,50
LEGAMI, NR. 73381100

MINI ETUI €10,50 MINI

LEGAMI, NR. 84715848

KLEINE RUGTAS FIETSLAMPJES HORSE €39,95 €6,95
LEGAMI, NR. 84715829

LEGAMI, NR. 81636480
OLE, NR. 84908766
Maak een goede start in het nieuwe schooljaar!

Een onbezorgde schooltijd, dat gaat niet altijd vanzelf. Soms heeft een kind extra ondersteuning nodig: uitleg bij dat lastige vak, hulp bij het plannen van huiswerk of persoonlijke support in de spannende examentijd. Daarom zijn wij er!
voor basis- en middelbare school
Meld je nu al aan voor huiswerkbegeleiding of bijles en leg hiermee een stevige basis voor de rest van het schooljaar
Waar maak jij jouw goede start? Kijk op lyceo.nl voor een vestiging bij jou in de buurt!
school school school spullen spullen spullen
CHECKLIST
ALGEMEEN
SCHOOLAGENDA
TAS
SCHRIFTEN
COLLEGEBLOK
OPBERGMAP
REKENMACHINE
WOORDENBOEKEN
DUMMY
KAFTPAPIER
ETIKETTEN
WATERFLES
SCHOOLSPULLENPAS
PAAGMAN
PRIVILEGE-PAS
pro-tip:
IN JE ETUI
PENNEN
MARKEERSTIFTEN
CORRECTIE
MATERIAAL
HB POTLODEN
KLEURPOTLODEN
GEODRIEHOEK
PASSER
GUM
LIJMSTIFT
PUNTENSLIJPER
SCHAAR
PLAKBAND
USB-STICK
STICKY NOTES
Schoolfest shoppingnights
Begin je schooljaar goed met een avond vol inspiratie, advies en fijne extra’s. Zet de shoppingnights in je agenda!
DONDERDAG 16 JULI
16:00-19:00 Mall of the Netherlands (Leidschendam)
DONDERDAG 27 AUGUSTUS
17:00-20:00 Fred (Frederik Hendriklaan 217, Den Haag)