Skip to main content

Tsiakourmas

Page 1

Υ Σ ΣΤΟ 19 Ε ΟΡ ΓΟΥ Υ 20 Φ Υ ΟΣ 30 Α ΒΡΙΟ Ρ Π ΟΙ ΑΠΟ ΤΕΜ Π ΥΝ 2 ΣΕ Ο Υ 1 ΙΣΧ ΧΡΙ ΜΕ

D ΓΥΝΑΙ ANBLINI ΚΕΙΕΣ ΤΣΑ €6.99 K AI €9.9ΝΤΕΣ 9

- 32%

1.19€ 2.79 €

1.69 €

9.49 €

0.99 €

- €1

ΑΜΑΛΙΑ ΣΙΡΟΠΙ 720ML ΛΕΜΟΝΑΔΑ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.23

MATEUS 187ML

T.M.T. 750ML = €4.77

OUZO PLOMARI 20CL T.M.T. 1L = 13.95

THE FAMOUS GROUSE 70CL T.M.T. 1L = 13.55

PEPSI 1.5L

Τ.Μ.Τ. 100ML = €0.06

5.79 €

5.19€

1.99€

ΣΟΥΡΩΤΗ ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΛΕΜΟΝΙΛΑΪΜ 4X330ML T.M.T. 100ML = €0.15

1.59 € KEO 6X50CL

LEON CANS 6X50CL T.M.T. 100ML = €0.17

T.M.T. 100ML = €0.19

FC ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ 6Χ330ML T.M.T. 100ML = €0.08


ΤΡΟΦΙΜΑ

0.69€

0.69 €

2.59€

ΣΕ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΕΙΔΗ

PUMMARO ΜΕ ΚΡΕΜΜΥΔΙ 520GR

BARILLA ΖΥΜΑΡΙΚΑ 500GR

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.13

0.89€

ΑΠΟ 1.12

Τ.Μ.Τ. 1KG = €1.38

1.69€

HEINZ TOMATO KETCHUP 750GR

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.34

- 22%

0.79€

4.49€ TULIP ΤΣΟΠΤ ΧΑΜ 3X170GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.88

0.€79

LISKO ΡΥΖΙ ΛΕΥΚΟ ΜΑΚΡΥΚΟΚΚΟ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 1KG

MAMA MIA ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ 340GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.23

Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.08

1.49€

ΦΡ

- 37%

2.29€

1.99€

Ο

ΑΡ

1.49€

1.29€

ΒΙΟ-ΒΕΒΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ 200GR

ΙΑ

ΡΟΔΑΚΙΝΑ

ΑΛΛΑΤΙΝΗ ΠΤΙ-ΜΠΕΡ ΟΛΙΚΗΣ ΑΛΕΣΗΣ 225GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.35

ΥΤ

ANANA (PINEAPPLE)

ΑΛΑΤΙ ΙΜΑΛΑΪΩΝ ΧΟΝΤΡΟ ΣΕ ΜΥΛΟ 100GR Τ.Μ.Τ. 1KG = €16.90

0.69 €

ΠIΠΕΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ

ΜΗΛΑ ΣΤΑΡΚΙΝ

Τ.Μ.Τ. 100GR = €1.14

2.39€

NESQUIK EXTRA CHOCO WAVES 375GR Τ.Μ.Τ. 100GR = €0.53

NESTLE FITNESS ΜΠΑΡΕΣ 6*23.5GR (141GR) Τ.Μ.Τ. 100GR = €1.69


ΨΥΓΕΙΟ / ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ

1.99 €

1.59 €

ΑΧΝΑΓΑΛ ΦΕΤΑ 200GR T.M.T. 1KG = €9.95

2.39 €

ΑΧΝΑΓΑΛ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ 450GR

VITALITE & LIGHT 500GR T.M.T. 1KG = €4.78

T.M.T. 1KG = €3.53

2.49€

1.99 € VEPO EDAM ΣΕ ΦΕΤΕΣ 200GR T.M.T. 1KG = €9.95

5.49 € ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ 1KG = 6.73

T.M.T. 1KG = €6.86

CHRISTIS & CHARALAMBIDES ACTIVE 200GR 2+1 ΒΑΝΙΛΙΑ, ΦΡΑΟΥΛΑ, ΦΡOYTA ΔΑΣΟΥΣ, ΡΟΔΑΚΙΝΟ T.M.T. 1KG = €4.15

- 30%

3.59€

1.49€

1.49€

2.29€ SEMELI ΚΡΟΥΑΣΑΝ ΠΡΑΛΙΝΑ 310GR T.M.T. 1KG = €7.38

BLUE GREEN WAVE ΜΠΙΖΕΛΙ 900GR FROZA ΑΓΚΙΝΑΡΕΣ 1KG

- 34%

4.99€

BLUE GREEN WAVE ΦΑΣΟΛΑΚΙ 900GR

T.M.T. 1KG = €1.65

T.M.T. 1KG = €1.65

4.99 €

3.49 €

KRISTI ΣΑΛΑΜΙ ΕΞΤΡΑ TO KIΛO

4.99 € EMA FOODS ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΦΙΛΕΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

6.79 €

PICNIC ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΤΙΚΑ 400GR T.M.T. 1KG = €8.72

OLDENBURGER GOUDA TO KIΛO

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΠΝΙΣΤΗ TO KIΛO


ΑΠΟ 4.86

0.79€

3.29€

VIP BABY ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΜΕ ΚΑΠΑΚΙ 72Τ

ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ

Τ.Μ.Τ. 1T = €1.09

GARNIER COLOR SENSATION ΒΑΦΕΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

6.79€

- €1

-30%

3.99€

4.99€ GLOBAL ΡΟΛΑ ΥΓΕΙΑΣ 24Τ

Τ.Μ.Τ. 100ML = €1.33

ARIEL MOUNTAIN SPRING 40ΠΛ 3KG T.M.T. 1KG = €2.26

ENDLESS PLUS ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ 100Τ Τ.Μ.Τ. 1T = €0.004

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΑΠΟ 6.99

4.99€

3.29€

ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΑ

ΛΙΟΠΕΤΡΙ

FABULOSO ΒΑΝΙΛΙΑ 1L 1+1 Τ.Μ.Τ. 1L = €0.99

2.99€

PRIMO ΑΠΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΝΕΡΟ 4L Τ.Μ.Τ. 1L = €0.17

2.69€

ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΑΡΕ

ΧΟΙΡΙΝΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ

ΧΟΙΡΙΝΗ ΚΟΥΤΑΛΑ ΜΕ ΚΟΚΚΑΛΟ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 05-07/09/2019

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 02-04/09/2019

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 30-31/08/2019

5.39€ ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΣ & ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ

0.69 €

0.49€

0.99 € PRIMO ΑΝΤΙΒΑΚΤΗΡΙΑΚΟ ΣΑΠΟΥΝΙ 500ML ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ

Τ.Μ.Τ. 1T = €0.20

1.99 €

NOXZEMA ΑΠΟΣΜΙΤΗΚΟ SPRAY 150ML 1+1

3.29€

2.89€

ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΣΙΕΦΤΑΛΙΕΣ

ΧΟΙΡΙΝΟΣ ΚΙΜΑΣ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΡΤΥΜΑΤΑ

ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΑ

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 09-10/09/2019

H ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 11-12/09/2019

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙ

5320, Γρίβα Διγενή 17 Δευτέρα - Παρασκευή: 06:30 - 20:00 Τηλ.: 23 943088, Φαξ: 23 943087 Σάββατο: 06:30 - 19:00 tsiakourmasmarket@cytanet.com.cy Kυριακή: 08:30 - 17:00

ΣΩΤΗΡΑ

5390, Πλατεία Ελευθερίας 3Α Τηλ.: 23 740289, Φαξ: 23 820297

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΑΣ Δευτέρα - Παρασκευή: 07:00 - 20:00 Σάββατο: 06:30 - 19:00 Kυριακή: 09:00 - 17:00

Οι προσφορές ισχύουν μέχρι 19 Σεπτεμβρίου 2019 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η Υπεραγορά δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tsiakourmas by offerscy - Issuu